PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SIR Birlikleri - Saldırı ve Savunma Raporları

Sayfa : [1] 2

Burakx
06-05-2017, 10:13
Bu sayfayı açmak için belki de çok geri kaldık.
Elimde 100'e yakın yıkım ve defans raporları mevcut fakat ben bundan sonra yenilerden başlamak isterim.

Raporlar tek değildir. Hepsi Sıralıdır. Fakat onları koymakla da uğraşamadım :) Tahmin edebilir herkes sanırım :)

Bugüne kadar Sır birlikleri olarak her zaman dik duruşumuzu sergiledik. Yeri geldi çakıldık yeri geldi yıkıldık fakat hiçbir zaman taviz vermedik.

Bizim tarzımızda başka bir birlik daha yoktur bu server'da.

Şimdilik 3-5 Rapor atacağım çünkü uğraşamam hiç valla :) Şimdiden tebrik ederim saldıran ve savunan tüm ekipleri.

Maskeli SÜVARİ
06-05-2017, 10:20
SIR birliklerini tebrik ederiz.

O eklentilerin üstüne basıp size dan full size yaparsanız raporlar daha büyük görünür usta iyi olur ;)

kuzeyce
06-05-2017, 10:58
Tesekkur ederz yasin bey dikkate alacagiz :)

Burakx
06-05-2017, 11:02
SIR birliklerini tebrik ederiz.

O eklentilerin üstüne basıp size dan full size yaparsanız raporlar daha büyük görünür usta iyi olur ;)

Yeni öğreniyorum forumu ahah :) Büyük raporları öyle yaparım bundan sonra :D

kuzeyce
06-05-2017, 11:37
lan burak sen her fotoğrafta neden bu kadar yakışıklı cıkıyosun ben anlamıyorum :D dığer raporlarıda koy bende de var dunden 1 2 raporda atarım sana

Maskeli SÜVARİ
06-05-2017, 11:40
Yeni öğreniyorum forumu ahah :) Büyük raporları öyle yaparım bundan sonra :D
Sarkı söyle de dinleyek :)

by-fatih
06-05-2017, 14:43
tebrikler Sır

Burakx
06-05-2017, 15:59
Sarkı söyle de dinleyek :)

Söylerim tabi ne demek sesim güzeldir 😀

Sendeeen uzakta hep bir şeyler eksiiiik maskeli süvariii 😀 Nasıl güzel mi? 😀

kuzeyce
06-05-2017, 16:38
yenı rapor birazdan :)

Maskeli SÜVARİ
06-05-2017, 16:50
yenı rapor birazdan :)

fena cakmısınız ya :)

hani defansları geri atıyodun :(:(

Söylerim tabi ne demek sesim güzeldir 😀

Sendeeen uzakta hep bir şeyler eksiiiik maskeli süvariii 😀 Nasıl güzel mi? 😀

ses net gelmedi ya :)

Burakx
06-05-2017, 19:14
17834

Saldıran arkadaşı tebrik ederim. Gayet güzel bir ordu.
Tabi ki defans gönderen kahraman gönderen gece uyumayan her Sır üyesine ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum.

Direnişimiz devam edecek.

Dipnot: Normalde bu kadar az kişi ve oyun tecrübesi az olan kardeşlerimiz ve abilerimizden kurulu olmamıza rağmen bu tarz raporların gelmesinin tek sebebi her üyemizin elini taşın altına koymasından kaynaklıdır. Bu raporlar belki bazı kadrosu geniş birlikler için kolay ve basit defans raporları olabilir haklılarda fakat bizim için seviyemizi ve kendimizi bilmemiz açısından çok büyük anlamlar taşıyor.

VİBE®
06-05-2017, 19:16
17834

Saldıran arkadaşı tebrik ederim. Gayet güzel bir ordu.
Tabi ki defans gönderen kahraman gönderen gece uyumayan her Sır üyesine ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum.

Direnişimiz devam edecek.

Dipnot: Normalde bu kadar az kişi ve oyun tecrübesi az olan kardeşlerimiz ve abilerimizden kurulu olmamıza rağmen bu tarz raporların gelmesinin tek sebebi her üyemizin elini taşın altına koymasından kaynaklıdır. Bu raporlar belki bazı kadrosu geniş birlikler için kolay ve basit defans raporları olabilir haklılarda fakat bizim için seviyemizi ve kendimizi bilmemiz açısından çok büyük anlamlar taşıyor.

Tebrikler güzel saldırı ve savunma

EDİT : ne basiti , benım bu kadar ordum olsa krallık ılan ederım serverda , vergi toplarım :)

Burakx
06-05-2017, 19:19
Tebrikler güzel saldırı ve savunma

EDİT : ne basiti , benım bu kadar ordum olsa krallık ılan ederım serverda , vergi toplarım :)

Basit diye defans için dedim yani bu orduyu ve bundan öncekileri çakabilecek defans gücü açısından sizler için daha kolay tabi bizim için bunlar önemli raporlar gayet onu dedim �� Yoksa ordu çok sağlam zaten

gezegen111
06-05-2017, 19:22
Basit diye defans için dedim yani bu orduyu ve bundan öncekileri çakabilecek defans gücü açısından sizler için daha kolay tabi bizim için bunlar önemli raporlar gayet onu dedim �� Yoksa ordu çok sağlam zaten

tebrikler güzel ordu güzel savunma ...

Burakx
06-05-2017, 19:35
17835

Arkadaşımız tek başına savunmuştur bu köyü. Hiçbir destek olmadı bu saldırıda. Tebrik ediyorum.

Tuğberk_
06-05-2017, 19:41
17835

Arkadaşımız tek başına savunmuştur bu köyü. Hiçbir destek olmadı bu saldırıda. Tebrik ediyorum. Tebrikler Tıpçımız da sonunda çakılmış :D

VİBE®
06-05-2017, 19:43
17835

Arkadaşımız tek başına savunmuştur bu köyü. Hiçbir destek olmadı bu saldırıda. Tebrik ediyorum.

BOSS yıkılmısdı degilmi bi kaç gun once ? benmı yanılıyorum

Tuğberk_
06-05-2017, 19:43
BOSS yıkılmısdı degilmi bi kaç gun once ? benmı yanılıyorum Yıkıldı ortak doğru hatırlıyorsun

Maskeli SÜVARİ
06-05-2017, 19:45
17835

Bu saldırının devamında gelen saldırı ile The Boss un bütün tarlalar ve ambar falan yıkıldı usta.The Boss a da dersi verilmiş oldu.

xx_delis
06-05-2017, 20:01
Güzel raporlar bunlar beğendim

Burakx
06-05-2017, 20:05
Bu saldırının devamında gelen saldırı ile The Boss un bütün tarlalar ve ambar falan yıkıldı usta.The Boss a da dersi verilmiş oldu.

The Boss hesabı tek başına o kadar orduyu çakabilecek kadar defans ve hatta ona gelen bu ordulardan daha fazla birde saldırı ordusu mevcuttu.

Kendisi çok uzun süre kilitli kaldı ve saniye başına vahalarına saldırı düzenlendi süvari tarafından. Bu sinirle kendiside profiline uygun olmayan birşey yazmıştı bende hatırlıyorum. Fakat etkiye tepki meselesi tamamen.

Maskeli SÜVARİ
06-05-2017, 20:09
The Boss hesabı tek başına o kadar orduyu çakabilecek kadar defans ve hatta ona gelen bu ordulardan daha fazla birde saldırı ordusu mevcuttu.

Kendisi çok uzun süre kilitli kaldı ve saniye başına vahalarına saldırı düzenlendi süvari tarafından. Bu sinirle kendiside profiline uygun olmayan birşey yazmıştı bende hatırlıyorum. Fakat etkiye tepki meselesi tamamen.

Hesap acıkken vaha yağması yapsa dur derim de.Hesap kapalı hamlar boşa gidiyor .Arkadasımız mantıklısını yapmıs yani 10m kadar madde aldım diyordu :)

Burakx
06-05-2017, 20:19
Hesap acıkken vaha yağması yapsa dur derim de.Hesap kapalı hamlar boşa gidiyor .Arkadasımız mantıklısını yapmıs yani 10m kadar madde aldım diyordu :)

10m almamıştır sanmıyorum. Fakat bence etik değil. Orda arkadaşın yaptığı mantık şu: Düşene bir tekme de ben vurayım mantığı. Kimse yapma diyemez tabi ama arkadaşımız Haksız yere çok saçma sebepten kitlenmişti. O açıdan almışsa da 10m madde den ne derece vicdanı rahat etti onu bilemiyorum. :)

EnBias
06-05-2017, 20:24
Yıllar sonra tekrar karşılaştığım kasaplıgını yitirmemiş eski dostlar efsane all star oyuncuları ahmet ve hikmet kardeşleri tebrik ediyorum formunuzdan birşey kaybetmemissiniz. :)

Maskeli SÜVARİ
06-05-2017, 20:42
10m almamıştır sanmıyorum. Fakat bence etik değil. Orda arkadaşın yaptığı mantık şu: Düşene bir tekme de ben vurayım mantığı. Kimse yapma diyemez tabi ama arkadaşımız Haksız yere çok saçma sebepten kitlenmişti. O açıdan almışsa da 10m madde den ne derece vicdanı rahat etti onu bilemiyorum. :)

Düsene bi tekme de değil ki mantık hocam.Bizim aldığımınızın ona zararı yok.Bize yararı var o ayrı mesele:)
Haksız yere kitlenmiş orasını bilemeyeceğim doğru olabilir

morgoth60
06-05-2017, 20:43
hocam 10 m ye yakın aldım vede 1 haftadan daha fazla kilitli kaldı hesap ilk günden beri takip ettim 5-6 gün oldu 1 hafta oldu açılmadı bende yağmalamaya başladım ama ciddi söylüyorum kolay kolay açılacağını düşünmüyodum bilmiyorum inanırmısınız ama :D hesap açık olsa tabiki de vahaya 1 asker bile atmam ama 1 hafta bekledim baktım hiçbişey yok bende dedim hammadde boşa gitmesin

Burakx
06-05-2017, 20:43
Düsene bi tekme de değil ki mantık hocam.Bizim aldığımınızın ona zararı yok.Bize yararı var o ayrı mesele:)
Haksız yere kitlenmiş orasını bilemeyeceğim doğru olabilir

Aman işte olan olmuş bundan sonrası önemli :) Hesap tekrardan çok aktif şekilde oyuna devam ediyor. Bu tarz raporlar daha gelecektir muhtemelen :)

kuzeyce
06-05-2017, 20:47
the boss hesabı 15 gun kılıtlı akldı bızzat ben ılgılendım selahattın abımız altın aldı. Altın aldıgı sıte ve travıan arasında olan bır gergınlık yuzunden onun hesabı kılıtlı kaldı 30k defans 16k balta 6k toyton mevcuttu hesabımızda bos yere yazık oldu saldıran ve savunan selahattın abımızı tebrık ederım :)

VİBE®
06-05-2017, 20:56
Aslında Travıan Yonetımı bunu duzenleyebılır

kılıtlenen hesabın vahalarınıda kıtlesın , boyle bısı olmaz bı daha

kuzeyce
07-05-2017, 07:56
Aslında Travıan Yonetımı bunu duzenleyebılır

kılıtlenen hesabın vahalarınıda kıtlesın , boyle bısı olmaz bı daha

doğru dıyorsun abı travıanda duzenlenmesı gereken cok sıkıntı var :)

Burakx
07-05-2017, 08:59
1784817849

Arkalarından 18 adet sıralı girmiştir. Sıralı saldırıları hiçbir zaman atmıyorum. Arkadaşlarımı tebrik ederim.

Burakx
07-05-2017, 09:01
1785017851

xx_delis
08-05-2017, 09:26
Saldıran ve savunan arkadaşları tebrik ediyorum. Raporlar güzel. Devam tam gaz :) Bu arada burak fotoğrafın ne güzelmiş öyle kardeşim. Sende bir sanat ışığı görüyorum. Kuzeyce süvaride görmüyorum ama :)

Burakx
09-05-2017, 19:19
17858

Sıralı raporları atmıyorum arkadaşlar.

hello world
09-05-2017, 21:15
tebrik ediyorum sizi sayı üstünlüğüne rağmen çok iyi duruyorsunuz

kuzeyce
10-05-2017, 08:08
elımızden gelenı yapmaya çalışıyoruz. Burak kardesşim raporlara Bugun bır yenısını daha ekleyecegız bunları Bırlıkte ALLy geç :)

Burakx
10-05-2017, 18:37
17871

Ardında Tüm tarlalar indirilmiştir.

cezzarr
10-05-2017, 18:56
17871

dipnot: orduların önünde giren 4 sıralıda 500 mancınık kesilmiştir.Tebrik ederiz.

Burakx
10-05-2017, 19:06
dipnot: orduların önünde giren 4 sıralıda 500 mancınık kesilmiştir.Tebrik ederiz.

Aynen oda güzel kesimdi , hatta daha fazlada manco kesilmiş olabilir. Tebrik ederim :)

xx_delis
10-05-2017, 21:52
17876 buda bizden.

xx_delis
10-05-2017, 21:54
17877 Savunan Arkadaşımızın eline sağlık

xx_delis
10-05-2017, 21:59
17878 buda bizden olsun

Maskeli SÜVARİ
10-05-2017, 22:04
17871

Sır birliklerini tebrik ederim .Ama daha çok Herkül Süvari de oynayan kardeşimi tebrik ederim sırların içinde 2 3 kez yıkıldı çaktı çakıldı yılmadan hala oyuna devam ediyor
Tebrikler Herkül

Burakx
10-05-2017, 23:22
Sır birliklerini tebrik ederim .Ama daha çok Herkül Süvari de oynayan kardeşimi tebrik ederim sırların içinde 2 3 kez yıkıldı çaktı çakıldı yılmadan hala oyuna devam ediyor
Tebrikler Herkül

Etsin adam o kadar savunma komutanı :D

GAZİANTEPSPOR
10-05-2017, 23:26
Ben genel olarak sır i tebrik ediyorum. Büyük resme bakalim. Suvarinin yakinlarinda yikip yikilan bir sır. Tebrikler butun sv yi sasirttiniz . :)

Burakx
10-05-2017, 23:32
Ben genel olarak sır i tebrik ediyorum. Büyük resme bakalim. Suvarinin yakinlarinda yikip yikilan bir sır. Tebrikler butun sv yi sasirttiniz . :)

Çok zevkli bir ortamımız var açıkcası. Ben Sır'lıyım diye söylemiyorum fakat bağımlılık yapıyor işte :) Girmeyen bilemez :D

Siz sanırım Kale ekibindensiniz. Sizden de Elit olarak beklentiler büyük doğrusu :)

GAZİANTEPSPOR
10-05-2017, 23:58
evet kale ekibindenim :) umarık daha çok eğlenirsiniz dostum :)
biz de eğleniyoruz hergün başka bir süvari casusu yakalıyoruz :D :D

cezzarr
11-05-2017, 00:33
17878 buda bizden olsun

burası yan köy değil mi ?

conqueror41
11-05-2017, 00:48
SIR birliklerini tebrik ederim, Güzel raporlar. s2 ye renk katan birliklerdensiniz :)

Maskeli SÜVARİ
11-05-2017, 00:58
Daha büyük resme de bak ozaman SIR hiç de yanlız değil kitle olarak bizden fazla oluyorsunuz bize saldıranlar:):)

Maskeli SÜVARİ
11-05-2017, 01:01
evet kale ekibindenim :) umarık daha çok eğlenirsiniz dostum :)
biz de eğleniyoruz hergün başka bir süvari casusu yakalıyoruz :D :D

Süvari casusu yakalanmaz onlar fakedir:D:D:D

black süvari
11-05-2017, 08:21
Neyse bu forum basligi yeri degil guzel raporlar elinize saglik

Bizide mazur gorun

Jp
Kanakan
Elit
Sir
Metal
Baska kalmadi galiba bu birliklerin hepsi ile savastigimizdan bazen defans yetistiremiyoruz

Ceza guzel kesilmis tebrikler

bysfatih
11-05-2017, 08:22

Bizide mazur gorun

Jp
Kanakan
Elit
Sir
Metal
Baska kalmadi galiba bu birliklerin hepsi ile savastigimizdan bazen defans yetistiremiyoruz

Bencede gereken cevap verilmiş herkese ;)

hello world
11-05-2017, 10:37
Hadi bakalım lets go o zaman sagolsun destandan yanlara girmediye ögrendik gelmeye başlıyacagoz diyorsunuzda zaten geliyorsunuz

hello world
11-05-2017, 10:46
Usta mahodayı konusu için kendi kararı saygı duymak lazım diyorum fakat bizim yönetimden 1 tane yan köye giren göster eyw dicem evanesin bile 15 li komple yıkılmadan yana geçmedik etik degil bu olay oyuncuda acemide olsa onada gene hatadır eyw denir fakat yılların oyuncusu 110k asker bırakıp eli boş döndügü köyün yan köyüne girerse art niyet ararım ben

black süvari
11-05-2017, 10:53
Hadi bakalım lets go o zaman sagolsun destandan yanlara girmediye ögrendik gelmeye başlıyacagoz diyorsunuzda zaten geliyorsunuz

Bu arda barutula daldigi koye daliyoruz asker koyu sessizogretmenin size hore yan koymu oldu iyi o zaman yaniniza koy atalim asker basalim siz saldirinca hopp diyelim

O koyden barutyuzbasi yikilmistir gerekce budur

Burakx
11-05-2017, 10:54

Bizide mazur gorun

Jp
Kanakan
Elit
Sir
Metal

Bak bak bak yazdığı birliklere bak. Bir kere jp kanakan k.k zaten server başından beri savaşıyor. Fakat kanakanlara veya jp lere kimse yardım etmezken K.K birliği sürekli Süvariden destek görüyor nede olsa aynı birlikler sadece isimler farklı. K.K ile süvari arasında fark yok diyorsunuz. Sonra da buraya metal sır bize karşı diye ağlıyorsunuz. Metal birliği 40 kişi biz 100 kişiyiz buda sizin toplam sayınızın 7/1 'i eder. Sen şimdi farklı birlikleri tek çatı altında toplayıp biz herkesle savaşıyoruz biz tekiz harikayız alayına gideriz Uleyyyn triplerine girersen bende senin mantığınla şunu söylerim.
Süvari
-süvari-
+süvari+
süvari 1
süvarix
süvari a b diye gider daha 10-15 tane daha
alayına karşı savaşıyoruz bak :)

oldu mu şimdi :)

conqueror41
11-05-2017, 10:58
Yana geldiginiz vakit bizde yanlariniza gidicez hadi deneyelim isterseniz

Sen hala neyin kafasını yaşıyorsun ? Neyin tehditi bu ?

Razor dediğiniz ADAM merkez fakeleyip yan köy yıkıyor.

Eğer yanlışlıkla olan bir durum var ise (ki çok düşük bir ihtimal) gelip kusura bakmayın der özrünüzü dilersiniz. Ama aksini yapıyor ve hala üste çıkıyorsunuz. Bu Süvari ve KK 'daki ego, kibiri başka kimsede görmedim. Ne değişik insanlarsınız siz ya

conqueror41
11-05-2017, 10:59
Bak bak bak yazdığı birliklere bak. Bir kere jp kanakan k.k zaten server başından beri savaşıyor. Fakat kanakanlara veya jp lere kimse yardım etmezken K.K birliği sürekli Süvariden destek görüyor nede olsa aynı birlikler sadece isimler farklı. K.K ile süvari arasında fark yok diyorsunuz. Sonra da buraya metal sır bize karşı diye ağlıyorsunuz. Metal birliği 40 kişi biz 100 kişiyiz buda sizin toplam sayınızın 7/1 'i eder. Sen şimdi farklı birlikleri tek çatı altında toplayıp biz herkesle savaşıyoruz biz tekiz harikayız alayına gideriz Uleyyyn triplerine girersen bende senin mantığınla şunu söylerim.
Süvari
-süvari-
+süvari+
süvari 1
süvarix

++++++++++++++++++++++++++++++++++

finwe
11-05-2017, 11:03
Süvari
-süvari-
+süvari+
süvari 1
süvarix

kk süvari falan degil

adamlar her serverde oynayan tüm serverlerde çirkeflik yapıp her serveri karıştıran büyük birliklerin içine girip artistlik yapan 10-15 kişilik ekibi alıp buraya getirdiler. içlerinde de 3-4 tane gerçek süvari var. şimdi onlar yıkıldı yediği haltlar süvariyi tirmalamaya başlayınca adamlar direk konuyu onlara paslamaya başladı :D

black süvari
11-05-2017, 11:04
Sen hala neyin kafasını yaşıyorsun ? Neyin tehditi bu ?

Razor dediğiniz ADAM merkez fakeleyip yan köy yıkıyor.

Eğer yanlışlıkla olan bir durum var ise (ki çok düşük bir ihtimal) gelip kusura bakmayın der özrünüzü dilersiniz. Ama aksini yapıyor ve hala üste çıkıyorsunuz. Bu Süvari ve KK 'daki ego, kibiri başka kimsede görmedim. Ne değişik insanlarsınız siz ya
Ulan ordan herif manco cikarip sago sola yikima gidiyor yan koy mu oluyor neyin kafasini yasiyorsunuz siz ??

Ne yan koyu adem catir catir asker basiyor bak barut adli oyuncuya kim girmis ???

black süvari
11-05-2017, 11:04
kk süvari falan degil

adamlar her serverde oynayan tüm serverlerde çirkeflik yapıp her serveri karıştıran büyük birliklerin içine girip artistlik yapan 10-15 kişilik ekibi alıp buraya getirdiler. içlerinde de 3-4 tane gerçek süvari var. şimdi onlar yıkıldı yediği haltlar süvariyi tirmalamaya başlayınca adamlar direk konuyu onlara paslamaya başladı :D

Sen trollsun cocogun sana cevap bile vermicem once bana sunu soyle o yikilan koyden baruta yikim yapildimi hadi ikile

hello world
11-05-2017, 11:05
Ulan ordan herif manco cikarip sago sola yikima gidiyor yan koy mu oluyor neyin kafasini yasiyorsunuz siz ??

Ne yan koyu adem catir catir asker basiyor bak barut adli oyuncuya kim girmis ???

Yanlis dusunce serveri birakip gidenlerin son care. Zarar verme cabasi bunlar

black süvari
11-05-2017, 11:06

O zaman arkadasinizi susturun usta adam yan koy diyor gidilen asker koyu

finwe
11-05-2017, 11:07
Yiksayfin ya o denyoyu benmi yikma dedim kezada yiktiniz iyi oldu oldumi ???

Etrafindaki herkesle anlasip tek opa katilmayin tilsim alip satma derdinde olan bir oyuncu keske en basta asker koyunu ucursaydiniz

ne trollü , siz o trollü server başında kendiniz yapıyordunuz. PASLA BABA PASLAAA laf süvariye gelince pasla sen işine gelmiyor çünkü. adamın ismini köy isimlerine koyuyordunuz beeee ne oldu :DDDDDDDD

Maskeli SÜVARİ
11-05-2017, 11:10
Bak bak bak yazdığı birliklere bak. Bir kere jp kanakan k.k zaten server başından beri savaşıyor. [1]Fakat kanakanlara veya jp lere kimse yardım etmezken K.K birliği sürekli Süvariden destek görüyor nede olsa aynı birlikler sadece isimler farklı. K.K ile süvari arasında fark yok diyorsunuz. [2]Sonra da buraya metal sır bize karşı diye ağlıyorsunuz. Metal birliği 40 kişi biz 100 kişiyiz buda sizin toplam sayınızın 7/1 'i eder. Sen şimdi [3]farklı birlikleri tek çatı altında toplayıp biz herkesle savaşıyoruz biz tekiz harikayız alayına gideriz Uleyyyn triplerine girersen bende senin mantığınla şunu söylerim.
Süvari
-süvari-
+süvari+
süvari 1
süvarix

[1] ->Kanakan ve Jp birbirine yardım ediyor iste daha ne olsun:) .
[2]-> Bakın ağlamıyoruz durum değerlendirmesi denir buna.Kalabalıklık mevzuunu açmayım diyorum illa siz yeniden açıyonuz.KALABALIK OLABİLİRDİNİZ,Siz kendiniz bunu başaramadınız
[3]->Sunu da düsünebilirsiniz sanırım daha cok birliğin koalisyonundan olusan tarafın daha cok aktif oyuncusu olur?

olduuumuu

Razor&Dante
11-05-2017, 11:10
Yan köy saldırısı diye söylenen saldırıyı ben yaptım ,

Niye yaptım ?

1. O köyden 3 kez ordu gördük mü ? Gördük

2. O hesabın dün merkezini indirdimmi ben ? İndirdim.

Hadi Siyah Süvari alabildiğine ilgisiz , hatırlamıyor , hatırlasa da söylemiyor , asker köyü olduğunu defalarca söylemiş olsamda dinlemediği her halinden belli

Siz özellikle hello world hatırlamıyormusun ?

Raziel ?

Hani Merkezine bi sorti attıktan sonra tüm yan köylerini sıfırladığın ?

VİBE®
11-05-2017, 11:11
Benim yorumuna ne su anda oynadgim birlik ne dostum ne arkadaşım alinsin
Ben fikrimi soylucem

Sıfırlama ve reis yoksa, yan köye karşıyım

Sıralı 30 sıra atarsin sifirlayamazsin o ayrı,

hello world
11-05-2017, 11:12
Tamam bakalim serverin tadi kacacak anlasilan

Razor&Dante
11-05-2017, 11:13
Ben fikrimi soylucem

Tamam bakalim serverin tadi kacacak anlasilan

RAZİEL merkez inidirlmeden tüm yan köyleri yıkıldı

Ben de adil davrandım. O kadar.

Raziel hesabıyla olan mesajlaşmalarda Hello World bugün yazdığından daha farklı düşünüyor ilginç ?

GAZİANTEPSPOR
11-05-2017, 11:14
Ben fikrimi soylucem

Zlatan editovic

hello world
11-05-2017, 11:14
Hhah merkezi indirmis ahaha

Resim atarim pc gecince 1 tarla 14te sev5. Oldu bumi yikmak :D

Maskeli SÜVARİ
11-05-2017, 11:15
ne trollü , siz o trollü server başında kendiniz yapıyordunuz. PASLA BABA PASLAAA laf süvariye gelince pasla sen işine gelmiyor çünkü. adamın ismini köy isimlerine koyuyordunuz beeee ne oldu :DDDDDDDD
anlatılanı anlamakta zorluk cekiyorsun.Bir kisi yan köyünü yıkıyorsa sende gider onun yan köyünü yıkarsın.Bu isi birlikselleştirmek demek birlikçe yan köy yıkmak istiyoruz demek

finwe
11-05-2017, 11:15
13 nüfusa indirilip içine sıgınak basılan köyden eser mi kaldı neyin kafası bu. hadi onu geçtim.
ögretmene asker köyü diye agladınız aglayın bakalım .
paianin merkezine bi kere sorti atip yan köylerindeki kışla ahır pazzr yıkan osmanlı torunu nerede???

hello world
11-05-2017, 11:19
Bende tecrubeli bi elemanla oynuyoruz sanardin raziele kac sirali girdi nufusu kac kaldi 50 kusur kerw msncinik girdi daha ne girip sifirliyim

finwe
11-05-2017, 11:21
anlatılanı anlamakta zorluk cekiyorsun.Bir kisi yan köyünü yıkıyorsa sende gider onun yan köyünü yıkarsın.Bu isi birlikselleştirmek demek birlikçe yan köy yıkmak istiyoruz demek

biz zaten istemiyoruz da arkadaş gidip yapılanı savunursa olay başka.
şuna bak daha düne kadar aramızda kavga cıkartıp kkya katılan(yaptigi büyük icraat neticesinde) köylerine ismini verdikleri adam denyo ucuz adam oldu.

hello world
11-05-2017, 11:21
12 nufus kardo 13 degil :)

Razor&Dante
11-05-2017, 11:23
Bende tecrubeli bi elemanla oynuyoruz sanardin raziele kac sirali girdi nufusu kac kaldi 50 kusur kerw msncinik girdi daha ne girip sifirliyim

Merkezini toparlayacağım gün tüm yan köylerine teker teker girdin hesabı tatile almadan önce merkezde 30 k defansı vardı hatırlıyorsan.

Hadi herşeyi geçtim kimse bana yan köycü diyemez.

Dün geceki durumda bi sıkıntı var. O bir organize saldırı idi ama şuan yalnızca saldırıya kendimin çıktığını öğrendim. Diğer hesaplar çıkmamış ve beni gece boyu uykusuz bırakmışlar.

Sorun değil. Bu saatten sonra zaten operasyon takibi yapılmayan bir serverda açıkçası bu kadar asılmak bana gereksiz geliyor. Artık günde 1 saat ancak...

GAZİANTEPSPOR
11-05-2017, 11:34
Razor . Tamam da adem abi fikrini soylemis ve genel kani bu yonde. Ben anlamdım yani organize sekilde yan koy yikimi yapsan mesru mu olacakti

zfr27
11-05-2017, 11:36
Yaptım oldu....

GAZİANTEPSPOR
11-05-2017, 11:38
Yaptım oldu....

Editasyon...

black süvari
11-05-2017, 11:42
Razor . Tamam da adem abi fikrini soylemis ve genel kani bu yonde. Ben anlamdım yani organize sekilde yan koy yikimi yapsan mesru mu olacakti

Asker koyu yan köy değil ,

Toplu olsanda tek olsanda yan koy hukuku korunur ama o yankoyden manco cikarip saga sola saldirirsan yan koylukyen cikar asker koyu olur

Maskeli SÜVARİ
11-05-2017, 11:43
Asker köyü neden yan köy diye lanse ediliyor?

VİBE®
11-05-2017, 11:44
Oyle diyorsun da sen yan koy yikiyorsun. Raporlari atayim istersen vibe. Zfr27 benim yan koylerin uretimlerini sifirladi sesimi cikarmadim ama hala uste cikiyorsun

Ne alaka , senin burda espri yaptığını herkes bilemez

black süvari
11-05-2017, 11:45
Burda bir yanlis anlasilma var arkadasin bahsettigi yan koyden 3 defa sirali cikilip arkadasimin merkezini indiren koy bi anda yan koy oldu

Bu kabul edilemez , bunuda savunan ahmaktir

finwe
11-05-2017, 11:49
yahu kardeşim adamın ordusundan kurtulmak istiyordunuz madem neden direk asker köyüne op yapmadınız ilk merkeze geldiniz diye sorarlar adama.siz suna merkezde cakildik, köy deflendi girebilecek ordumuz yoktu desenize.

depdep benim yan köye kimseye saldırı cıkmadıgım halde sıralı fakeler atıyordu

ben size soruyorum paianın yan köylerindeki pazar kışla ahır vs niye yıktınız def varken?? adamın tadı tuzu kaçmıştı o olaydan sonra ikna ettik ama asılmadı oyuna. sonra bi daha saldırı gelince silip gitti zaten. acemi cermen diyorum 2-3 yan köylerine neden sıralı manco saldırıları ypıldı sadece çıkış köyü de degil ikinci 15 tarlasına da saldırı yapıldı

bysfatih
11-05-2017, 11:50

Ali sv bıraktığımız falan yok nereden uyduruyorsun bunları ??

Sv başı bırakıcam gidicem abi elimden tut diyen kimdi :)

Bir silip gidicemler bir durucamlar sv başından beri ağlıyorsun sana mendil yetismiyor

bysfatih
11-05-2017, 11:51
Asker köyü neden yan köy diye lanse ediliyor?

Arkadaşlar oyunu bilmiyor çünkü yasin neden olucak sence ??

GAZİANTEPSPOR
11-05-2017, 11:54
Ne alaka , senin burda espri yaptığını herkes bilemez

Ne kızıyon abi taam mk editliyorum . Vibe zfr27 kismi saka dostlar:)))

ded!mya
11-05-2017, 11:54
Legend (http://ts2.travian.com.tr/spieler.php?uid=430) Mustafa ya Söyleyin ozaman Yanköyüme Kilit Atmasın Çok Ayıp ;)

hayaligenc
11-05-2017, 12:57
@hayaligenc
Konu başlığı ile alakasız mesajları silme Talebimiz uygunmudur,

Merhaba;

Bana özelden yazar mısınız ? Hangi mesaj bunlar bakmam lazım

İyi Forumlar

VİBE®
11-05-2017, 13:01
Tmm ararim seni cepten:zuhaha:

Şarj var dimi

hayaligenc
11-05-2017, 13:19
Tmm ararim seni cepten:zuhaha:

Şarj var dimi

Benim özel bilgilerim kimse de olmaz :)

----------Genel----------

Arkadaşlar yazışmalarınız hiç hoş değil. Yaşınızı başınızı almış insanlarsınız, yakışıyor mu bu tarz cümleler. Gerçekten ayıp.

Mesajları sildim ve genel uyarıyı da yapıyorum . Tekrarı olmasın lütfen. Aksi halde forum kurallarına göre işlem yapılacaktır.

Keyifli Vakitler

hello world
11-05-2017, 14:16
tamamını silseniz daha adil olurdu

Burakx
11-05-2017, 14:39
17898

Buyrun taze çıktı buda :)

Arkadaşımızı tebrik ediyorum. Herkülde güzel def kesmeye devam ediyoruz. Fakat süvari birliğinide tebrik ederim çok güzel destek atıyorlar doğrusu.

Razor&Dante
11-05-2017, 21:37
yahu kardeşim adamın ordusundan kurtulmak istiyordunuz madem neden direk asker köyüne op yapmadınız ilk merkeze geldiniz diye sorarlar adama.siz suna merkezde cakildik, köy deflendi girebilecek ordumuz yoktu desenize.

depdep benim yan köye kimseye saldırı cıkmadıgım halde sıralı fakeler atıyordu

ben size soruyorum paianın yan köylerindeki pazar kışla ahır vs niye yıktınız def varken?? adamın tadı tuzu kaçmıştı o olaydan sonra ikna ettik ama asılmadı oyuna. sonra bi daha saldırı gelince silip gitti zaten. acemi cermen diyorum 2-3 yan köylerine neden sıralı manco saldırıları ypıldı sadece çıkış köyü de degil ikinci 15 tarlasına da saldırı yapıldı

http://travian-reports.net/tr/img/163306ead23.png (http://travian-reports.net/tr/report/163306ead23)

Ben merkeze de girdim ama merkezi toparlarsın asker köyü orası arkadaşımın.

Bende o zaman yandan basayım sadece reisleme saldırısı yapılır kuralı koyayım belki kanakan ilk kez tılsım sonrası server görüyor diye heyecanlanıyor ama durum bu arkadaşım :)

darks
11-05-2017, 21:56
Burak daha fazla rapor olacaktı onları da sıraya koysan diyorum

hello world
11-05-2017, 22:16
:) keyfine bak yolumuzu açtın razor artık herşey daha kolay olacak :D

Razor&Dante
11-05-2017, 22:43
:) keyfine bak yolumuzu açtın razor artık herşey daha kolay olacak :D

Yahu kardeşim o yolu zaten ilk siz açtınız ASKER KÖYÜ yıktık biz 100 nüfuslu yan köy değil. xKanakan karakterine bürünme eski RH lısın sende RH > xKan :)

hello world
11-05-2017, 22:47
rh > all sıkıntı yok ustadım biz özen gösterdik saldırmadık emrah abi açıkladı öylesi daha makul dedi bizde ona göre oynarız sıkıntı yok :)

Burakx
11-05-2017, 23:41
17908

Süvari Savunma Komutanıydı. Yerlebir Raporu olmadan önce tabi. :)

hello world
11-05-2017, 23:49
:) 2 tarafıda tebrik ederiz iyi mücadeleydi

Maskeli SÜVARİ
12-05-2017, 00:45
17908

Tebrik ederiz.Uzun zamandır mezuniyet telasından dolayı oyunla cok ilgilenemiyordu buda vesile oldu diyelim :) kendisiyle konusan sır oyuncuları varsa bilir durumu

S.İ.T
12-05-2017, 11:28
2aylık emeginizin karşılıgını sonunda aldınız 1 merkez indirdiniz tebrik ederim :))
17908

bysfatih
12-05-2017, 13:49
2aylık emeginizin karşılıgını sonunda aldınız 1 merkez indirdiniz tebrik ederim :))

Hahahaha :)))

xx_delis
12-05-2017, 14:54

Yanlışın var dostum. Pek çok merkezi indirdik. Ama forumda SIR Birlikleri raporları kısmı geç açıldığı için çoğunu paylaşmadık haliyle :)

GAZİANTEPSPOR
12-05-2017, 15:10
yıkınca da yıkılınca da kendini övüyor adam :) hey allahım...
tebrikler arkadaşlar

kuzeyce
12-05-2017, 17:12
Can'ım boş muhabbetlere girmeye gerek yok 10 senedır bu oyunu edebimle oynadım 11. senemdede oyle oynamaya devam edıyorum Ve Sizlerinde benimle aynı yolda ılerlediğinizi gördükçe mutlu oluyorum :) Bırçok merkez ındırdı suvarı tarafından bızım merkezlerde indirdi Fakat bız pek forum'a girmeyi seven bir ekip değiliz kı Biz Daha saldırılara başlamadık Acele etmeyın :)

Burakx
12-05-2017, 18:28

2 aylık emeğimizin karşılığını güzel insanlar ile beraber olduğumuz için zaten alıyoruz. Emeklerin karşılığını sadece raporlarda aramıyoruz.

Ayrıca 2 ay içinde 40-50 den fazla merkez indirildi süvaride fakat ekip olarak oyunda çok aktif olsakta forum üyeliğimiz bile yok çoğumuzun. Fakat ben bu güzel ortamımızı birileri görsün örnek alsın ve bizimde aslında hiç küçümsenecek bir ekip olmadığımızı göstermek amacıyla geçte olsa açtım bu sayfayı. Ve eski raporları koymak istemedim. Yeni sayfa yeni raporlar.

Üslubunuzu beğenmememe ve malesef içinizde sizin gibi çok üye barındırmasına rağmen yine de sizlere iyi oyunlar diliyorum.

VİBE®
12-05-2017, 18:43
2 aylık emeğimizin karşılığını güzel insanlar ile beraber olduğumuz için zaten alıyoruz. Emeklerin karşılığını sadece raporlarda aramıyoruz.

Ayrıca 2 ay içinde 40-50 den fazla merkez indirildi süvaride fakat ekip olarak oyunda çok aktif olsakta forum üyeliğimiz bile yok çoğumuzun. Fakat ben bu güzel ortamımızı birileri görsün örnek alsın ve bizimde aslında hiç küçümsenecek bir ekip olmadığımızı göstermek amacıyla geçte olsa açtım bu sayfayı. Ve eski raporları koymak istemedim. Yeni sayfa yeni raporlar.

üslubunuzu beğenmememe ve malesef [sıze=3]içinizde sizin gibi çok üye barındırmasına rağmen[/sıze] yine de sizlere iyi oyunlar diliyorum.

sayısı bellımı ?

Burakx
12-05-2017, 19:46
sayısı bellımı ?

Sayısı üstüne alınanlar olsun bence. :)

Maskeli SÜVARİ
12-05-2017, 20:20

Üslubunuzu beğenmememe ve malesef içinizde sizin gibi çok üye barındırmasına rağmen yine de sizlere iyi oyunlar diliyorum.

Kardesim sizin ortami da biliyoruz yoneticileri de biliyoruz oyun baslamadan kayitlari burda yayinlayip 1 hafta ban yemistim tekrar yaptirma bize laf atacaginiza kendi yoneticilerinizi duzeltin.

Ayrica nerde 40 50 tane arkadasim acaba gittin ismini Suvari koyan ama bizle alakasi olmayan kisileri mi yiktin.

Ayrica sizi kucumseyen yok.Travian da en sevmedigim seylerden biridir birilerini kucumsemek

Burakx
12-05-2017, 20:27
Kardesim sizin ortami da biliyoruz yoneticileri de biliyoruz oyun baslamadan kayitlari burda yayinlayip 1 hafta ban yemistim tekrar yaptirma bize laf atacaginiza kendi yoneticilerinizi duzeltin.

Ayrica nerde 40 50 tane arkadasim acaba gittin ismini Suvari koyan ama bizle alakasi olmayan kisileri mi yiktin.

Ayrica sizi kucumseyen yok.Travian da en sevmedigim seylerden biridir birilerini kucumsemek

Kendi yöneticilerinizi düzeltin derken? Zaten yönetici olanlar bizleriz.
İsmi Süvari olup sizinle alakası olmayan birlik mi var ya? Kandırmayın kendizini siz o kadar kalabalığın içinde hangi hesapların yıkıldığını bile göremezsiniz. Biz her oyuncumuzu aynı derecede önemsiyoruz. Böyle bir terbiyesizlik yapamam kendi adıma birliğime.

Bunun dışında kendi adınıza küçüksemeyi sevmediğinizi belirtebilirsiniz fakat orda "2 aylık emeğinizin sonunda bi tane merkez indirdiniz ehehe falan" diye sözüm ona kendini bişey sanmış kişilerin yorumlarına katkıda bulunuyorsan. Söylediklerin ve yaptıkların arasında ikilem yaşıyorsun demektir.

İyi akşamlar. Bu konuyu burada kapatalım ben tartışma olsun istemiyorum.

xx_delis
12-05-2017, 21:29
Maskeli Suvari bizim ortamda bisey yok ki ben bunları kızdırıyorum sonra kuzeyce suvari beni arayip sovuyo sonra icine dert oluyo mesaj atip ozur diliyo :D Bunun disinda istanbul tayfasini toparlayip rakiya gidicez sozlestik. Sende istanbuldaysan beklerim. 2 dublede sana isler senden onemli degil :)

xx_delis
12-05-2017, 21:32
Ama tek gel malum 15 tane birliksiniz ocagimiza incir agaci dikersiniz biz gariban adamlariz :D

Maskeli SÜVARİ
12-05-2017, 23:35
Maskeli Suvari bizim ortamda bisey yok ki ben bunları kızdırıyorum sonra kuzeyce suvari beni arayip sovuyo sonra icine dert oluyo mesaj atip ozur diliyo :D Bunun disinda istanbul tayfasini toparlayip rakiya gidicez sozlestik. Sende istanbuldaysan beklerim. 2 dublede sana isler senden onemli degil :)

İstanbuldayım suan da yarın geri dönecem denizliye baska zamana artık:)
içki içmem bugünde teklifler geldi:):)

Maskeli SÜVARİ
12-05-2017, 23:50
Kendi yöneticilerinizi düzeltin derken? Zaten yönetici olanlar bizleriz.
İsmi Süvari olup sizinle alakası olmayan birlik mi var ya? Kandırmayın kendizini siz o kadar kalabalığın içinde hangi hesapların yıkıldığını bile göremezsiniz. Biz her oyuncumuzu aynı derecede önemsiyoruz. Böyle bir terbiyesizlik yapamam kendi adıma birliğime.

Bunun dışında kendi adınıza küçüksemeyi sevmediğinizi belirtebilirsiniz fakat orda "2 aylık emeğinizin sonunda bi tane merkez indirdiniz ehehe falan" diye sözüm ona kendini bişey sanmış kişilerin yorumlarına katkıda bulunuyorsan. Söylediklerin ve yaptıkların arasında ikilem yaşıyorsun demektir.

İyi akşamlar. Bu konuyu burada kapatalım ben tartışma olsun istemiyorum.

Hiçkimse diyemez ki ben oyuncu kayırıyorum.Lakin fark surda baslıyor adama saldırı cıkıyorsunuz adam bana saldırı geliyor bile demiyor.Ben o adama ne yapabilirim ki? O adamı siz yıkınca da Süvari yıkmıs oluyorsunuz tabi haklısınız birşey diyemeyeceğim.Bu da kuzeyce nin bahsettiği ahım şahim olmayan sonuca gitme odaklı olmayan oplardan olmuyor mu ozaman?

Konu uzamasın diye diğlerleri hakkındaki yorumlarımı kendime saklıyorum ama herşey öyle değil :)
Forum konusunda SÜVARİ deki problemlerinizde bana gelin kardeşim hatasız kul olmaz uyarırız arkadaşları.

Artı olarak alakamızın olmadığı SÜVARİ birlikleri de var :) 4-5 tane idi suan kac tane kaldı bilmiyorum:) Adam ismini Süvari yapmıs napıyım:)

cezzarr
13-05-2017, 00:22

Ben kimsenin verdiği mücadeleyi küçümsemem,şu oyunda da benim için en önemli şey saygıdır.Lakin şu 40-50 merkez indirdik lafınıza takıldım kiminmiş bu merkezler hakketten merak ettim.Şu oyunu aktif oynayan kaç kişi var ki zaten bunun 50 sini yıktınız.Gerçeklikten uzak olduğu çok açık.

kuzeyce
13-05-2017, 13:57
Yasin Ben sana MAsleki suvari diye hıtap ediyor muyum kardeşim :). Can kardeşim senden de Hiç özür dilemedim Ama arayıp sövdüğüm doğrudur.:) Sonuca odaklı Operasyon yapmadık daha Yasin elbet onada sıra gelecek.

Birileri siz öne yöneticiletinize bakın Demiş Aynanın karşısına geçtim. Gayet yakışıklı adamım Karakterimde bili bilmeden 'çamur At izi kalsın' mantıgında olmadıgı ıçın kendimle gurur duydum. Boş muhabbetlere girmekten ne zaman vazgeçeceksiniz.
Alt tarafı bır rapor. Evet bizden ıyısınız. Bunu zaten 2 aydır dıle getiriyorum. Cok tecrubeli bir ekipsiniz. Bizde SIR yonetimi olarak sağlam kadroyuz. Ama 140 kişilik birlikten sadece 30 40 tanesi eski oyuncu. Bu ekip daha yeni kuruldu. Kendimizi pohpohlamıyoruz. Fakat artık S2 nın kabul etmesi lazım. Mucadelemiz taktire şayan.

bunu sizin savunma komutanınız HERKÜL SUVARİ'de dile getiriyor. uzun uzun sohbet ediyoruz 2 3 gündür. :) eger Ben Bu ekiple devam edebilirsem Emin olun o wowu ben kurarım. Çunku ciddi derece kenetlenmiş durumdayız biz :)

saygılar hepinize iyi forumlar dılıyorum.

Maskeli SÜVARİ
13-05-2017, 14:48
Yasin Ben sana MAsleki suvari diye hıtap ediyor muyum kardeşim :). Can kardeşim senden de Hiç özür dilemedim Ama arayıp sövdüğüm doğrudur.:) Sonuca odaklı Operasyon yapmadık daha Yasin elbet onada sıra gelecek.

Birileri siz öne yöneticiletinize bakın Demiş Aynanın karşısına geçtim. Gayet yakışıklı adamım Karakterimde bili bilmeden 'çamur At izi kalsın' mantıgında olmadıgı ıçın kendimle gurur duydum. Boş muhabbetlere girmekten ne zaman vazgeçeceksiniz.
Alt tarafı bır rapor. Evet bizden ıyısınız. Bunu zaten 2 aydır dıle getiriyorum. Cok tecrubeli bir ekipsiniz. Bizde SIR yonetimi olarak sağlam kadroyuz. Ama 140 kişilik birlikten sadece 30 40 tanesi eski oyuncu. Bu ekip daha yeni kuruldu. Kendimizi pohpohlamıyoruz. Fakat artık S2 nın kabul etmesi lazım. Mucadelemiz taktire şayan.

bunu sizin savunma komutanınız HERKÜL SUVARİ'de dile getiriyor. uzun uzun sohbet ediyoruz 2 3 gündür. :) eger Ben Bu ekiple devam edebilirsem Emin olun o wowu ben kurarım. Çunku ciddi derece kenetlenmiş durumdayız biz :)

saygılar hepinize iyi forumlar dılıyorum.

Kerem kardeşim konu uzamasın boşver.Lafım da sana değildi kardeşim :)
wow çok önemli değil benim için wowa oynamadığımız geçen sene daha zevkliydi :)

xx_delis
13-05-2017, 16:50
Travian tarihinin en yakışıklı oyuncusu benim. Sen aynaya bakmaya devam et kerem. Daha çook bakarsın aynaya anca bakarsın zaten muhahahahaah :)

kuzeyce
13-05-2017, 17:11
Kerem kardeşim konu uzamasın boşver.Lafım da sana değildi kardeşim :)
wow çok önemli değil benim için wowa oynamadığımız geçen sene daha zevkliydi :)

aynen öyle rakipte olsak önemli olan sohbet edebılıyor olmamız. hatta Bazılarınıza abı dıyecek kadar samımı olamız. Zıra ben 2 sene Genel başkan yardımcılığını yaptıgım yunus abıyle bile görüşmüyorum şuan. HEr zaman söylediğim gibi Herkez rakibimdir Ama hepiniz dostumsunuzdur yasınım :)

Can senin Dizi çekimlerin yok mu bu aralar çok uğraşıyorsun benle Valla muzoyu salıcam ustune bi Rahat bırak benım sınavlarım var 20 gun sonra git Muzoyla uğraş :D

xx_delis
13-05-2017, 17:58
aynen öyle rakipte olsak önemli olan sohbet edebılıyor olmamız. hatta Bazılarınıza abı dıyecek kadar samımı olamız. Zıra ben 2 sene Genel başkan yardımcılığını yaptıgım yunus abıyle bile görüşmüyorum şuan. HEr zaman söylediğim gibi Herkez rakibimdir Ama hepiniz dostumsunuzdur yasınım :)

Can senin Dizi çekimlerin yok mu bu aralar çok uğraşıyorsun benle Valla muzoyu salıcam ustune bi Rahat bırak benım sınavlarım var 20 gun sonra git Muzoyla uğraş :D

Muzoyu uzak tutun benden :D turnuvaya kadar takilsin turnuvada benimdir muzo

hello world
13-05-2017, 18:37
en iyi sensin :D xx_delis (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=169801)
http://forum.travian.com.tr/images/travianvb4/statusicon/user-offline.png

Kenpachi
13-05-2017, 19:30

Yannis yunus kardeşim nerelerde harbi? :)
Sorun olmazsa özelden numarasını atarmısın kardeşim. Sesi soluğu kesildi :))

Burakx
13-05-2017, 22:04
17951
17952

Gaziliciğimi tebrik ederim. :)

zafer658
13-05-2017, 22:30
her zaman yikariz yagmalariz ulan

Burakx
13-05-2017, 22:34
her zaman yikariz yagmalariz ulan

Bu ne şiddet bu ne celal zafer :)

kuzeyce
14-05-2017, 08:12
Zafer forma oyle bır yazı yazdın bak sabaka adamlar koyunu sıfırladı Tahrık etmeyın abı adamları :D Bu arada Saldıran Arkadaşların elıne saglık. Yıne ters koşe yaptırdınız. Tabı hocam atıyorum numarasını sıze

xx_delis
14-05-2017, 11:28
en iyi sensin :D xx_delis (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=169801)
http://forum.travian.com.tr/images/travianvb4/statusicon/user-offline.png

Adamsın 2.sıraya seni koyuyorum dostum :D

xx_delis
15-05-2017, 08:29
17964

İlk gelen saldırıda merkezim biraz hasar aldı. Diğer saldırılara ara yaparak yaklaşık 100-150 civarı mancınık kestik. Saldıran arkadaşımın eline sağlık. 32 saatten gelip vurdu köyümü ilk saldırıda. Fake olduğunu düşünerek yan köylerimde ki defanslardan birazını çekmiştim köyüme. Gerçek çıktı :)

Burakx
15-05-2017, 11:11
17968

Saldıran arkadaşı tebrik ederim. Ayrıca Tüm Sır oyuncularını tabi ki :)

Burakx
16-05-2017, 09:41
1798517986

Mustafa Abiyi Tebrik ederim.

Legend42
16-05-2017, 09:46
Eywallah kardeşim :)

xx_delis
16-05-2017, 09:50

Eline sağlık usta temiz rapor

kuzeyce
16-05-2017, 17:31

mustafa abı neler yapıyosun boylee :)

Devam devam Hıç duramk yok :)

Burak dıger raporuda atsana be kardeşim.

Burakx
16-05-2017, 18:24
mustafa abı neler yapıyosun boylee :)

Devam devam Hıç duramk yok :)

Burak dıger raporuda atsana be kardeşim.

Gece gelecek :)

Burakx
16-05-2017, 23:14
17991

Saldıran arkadaşı tebrik ederiz. :)

Burakx
17-05-2017, 07:47
17993

Mıhovaseciğimi tebrik ederim :)

xx_delis
17-05-2017, 08:40
17993

Mıhovaseciğimi tebrik ederim :)

Yavrum cihat eline sağlık

MIHOVASE
17-05-2017, 08:48
Eyvallah :)

ded!mya
17-05-2017, 09:14
Raporlar içler acısı kendi köyüm reislenmiş gibi üzüntüverici reisleyen arkadaşalrı tebrikediyorum

1798517986

Mustafa Abiyi Tebrik ederim.

Burakx
17-05-2017, 09:43
Raporlar içler acısı kendi köyüm reislenmiş gibi üzüntüverici reisleyen arkadaşalrı tebrikediyorum

Hayret ilk defa bi tebrik geldi şaşırdım doğrusu :) Süvari de kaldı mı böyle insanlar :D

Teşekkür ederiz Dedimya Süvari.

black süvari
17-05-2017, 13:38
Hayret ilk defa bi tebrik geldi şaşırdım doğrusu :) Süvari de kaldı mı böyle insanlar :D

Çok değişik bi arkadaşsın :/ merak ediyorum nedir bu süvari düşmanlığı ? seni kaale almadıkları için olabilirmi ?

Maskeli SÜVARİ
17-05-2017, 13:57

Dön bi geçmiş sayfalara bak sırf laf olsun diye boş boş konuşma be kardeşim .Senin bizim sayfada kac tebriğin var? Nerden baksan falso :)

kuzeyce
17-05-2017, 18:21
beyler sakin. saldıranıda savunanıda tebrık ederım. tek elle yazı yazdıroyosun bana yasin ayıp sana :D

Garip Süvari
17-05-2017, 23:55
beyler sakin. saldıranıda savunanıda tebrık ederım. tek elle yazı yazdıroyosun bana yasin ayıp sana :D

Gerçekten bizim casusumuz olabilir misin?:amaama: Şaka bir yana bölgede hem güzel bir mücadele içerisindesiniz hem de düşmanca olaylar sergilenmiyor, oyun içerisindeki rekabetten ötürü. Bir tebrikte bunun için benden gelsin. Kuzeyce Süvari yakışabilirdi :D

Burakx
18-05-2017, 07:53
1799717998

Klasiklerden. :)

kuzeyce
18-05-2017, 10:38
Gerçekten bizim casusumuz olabilir misin?:amaama: Şaka bir yana bölgede hem güzel bir mücadele içerisindesiniz hem de düşmanca olaylar sergilenmiyor, oyun içerisindeki rekabetten ötürü. Bir tebrikte bunun için benden gelsin. Kuzeyce Süvari yakışabilirdi :D

bak şimdi bunu dedin bırazdan can buraya damlar :D mağlubiyeti sevmeyen bır yapım var o yuzden bu kadar dırenc gosterıyoruz :) Ayrıca 11 senedır bu oyunu oynuyorum. Oyun için Seviyemı düşürmemın pek bir Manası olmaz benim için :) kim bilir belkide Baş bir serverde Kuzeyce Suvari olarak oynayabılırız. Ama bu server köküne kadar Sır'ım :)

xx_delis
18-05-2017, 11:11
bak şimdi bunu dedin bırazdan can buraya damlar :D mağlubiyeti sevmeyen bır yapım var o yuzden bu kadar dırenc gosterıyoruz :) Ayrıca 11 senedır bu oyunu oynuyorum. Oyun için Seviyemı düşürmemın pek bir Manası olmaz benim için :) kim bilir belkide Baş bir serverde Kuzeyce Suvari olarak oynayabılırız. Ama bu server köküne kadar Sır'ım :)

Hain kuzeyce süvari. Başka serverda oynarmışmış.. Zaten ilk görüşte anlamıştım senin süvarilerin casusu olduğunu :)

Burakx
18-05-2017, 12:07

Bunu bunu alın dışarı...

İstemiyoruz böyle başkan :D

kuzeyce
19-05-2017, 07:07
gecemı gunduzume kattım sızın ıçın ayıptır gunahtır ya özellıkle sen burak senden hıç beklemezdım boyle bırsey :D Evet Suvarı casusuydum Ta servere gerısmeden fatıh abıyle yasınle anlaşmıştım para karşılığında satın aldılar beni :D

Burakx
19-05-2017, 08:27
1800218003

Saldıran Süvari birliğini tebrik ederim. Gayet güzel bir operasyondu. Legend'dan bildiğim kadarıyla 600-700 nüfus indirildi. Bizde 2.5 Adet orduyu savunabildik.

18004

Garip Süvari
19-05-2017, 08:45
gecemı gunduzume kattım sızın ıçın ayıptır gunahtır ya özellıkle sen burak senden hıç beklemezdım boyle bırsey :D Evet Suvarı casusuydum Ta servere gerısmeden fatıh abıyle yasınle anlaşmıştım para karşılığında satın aldılar beni :D

Zamanında bana da maaş teklif ettiler öyle geldim zaten:zaa: Bunlar almışlar arkalarına SÜVARİ yi, tekstil geliriyle paralı adam çalıştırıyorlar.

Garip Süvari
19-05-2017, 08:46
1800218003

Saldıran Süvari birliğini tebrik ederim. Gayet güzel bir operasyondu. Legend'dan bildiğim kadarıyla 600-700 nüfus indirildi. Bizde 2.5 Adet orduyu savunabildik.

18004

Saldıran ve savunan tarafı tebrik ederim. Eğlenceli günler olsun :)

Legend42
19-05-2017, 09:11
eywallah hocam

Burakx
19-05-2017, 09:14
1800618005

Yıkılırken yıkmak ;) Ardından 9-10 sıralı girilmiştir.

Legend42
19-05-2017, 09:16
Bir sizden bir bizden mantığı mı oluyor bu :)

Burakx
19-05-2017, 09:20
Bir sizden bir bizden mantığı mı oluyor bu :)

Bilemedim :D

Maskeli SÜVARİ
19-05-2017, 10:03
1800618005

Yıkılırken yıkmak ;) Ardından 9-10 sıralı girilmiştir.

Tebrik ederiz savaş iyice kızıştı artık :)

hello world
19-05-2017, 10:10
fena yakalamışlar çok beter bu SIR birlikleri :D

kuzeyce
19-05-2017, 10:59
fena yakalamışlar çok beter bu SIR birlikleri :D

uyku uyutmuyorlar bize şu halimize bak tek gözüm forma giriyorum :D. tam yakalayamadık. İnşAllah daha da iyi yakalacağız :D

bu arada beni tekstil parasıyla çalıştıramazlar abi benim saatlik uccretim 25 papi he kumaş ip vs de şirkete ait :D

hello world
19-05-2017, 11:16
size en kısa zamanda bi hediyem olucak :D sırf birlik ve beraberliğiniz var diye geçen konustugumuz olmadı sizinkiler uyanık degildi sanırım bi süpriz gelicek ama aklında olsn :)

kuzeyce
19-05-2017, 11:23
size en kısa zamanda bi hediyem olucak :D sırf birlik ve beraberliğiniz var diye geçen konustugumuz olmadı sizinkiler uyanık degildi sanırım bi süpriz gelicek ama aklında olsn :)

Allah allah merak ettim simdi bak ozelden yazsana ustadim goruselim su surprizi :)

hello world
19-05-2017, 11:27
hesabı devrettim farklı bi hesaptan yazıcam şimdi

kuzeyce
19-05-2017, 13:43
beklıyorum :D

kuzeyce
19-05-2017, 13:44
beklıyorum :D

yanlız konu baslıgına kerem yazın yoksa veli abı okur :D

hello world
19-05-2017, 14:45
yanlız konu baslıgına kerem yazın yoksa veli abı okur :D

Bidahakine artij :)

Burakx
20-05-2017, 19:34
18010

Kuzeyce Süvariyi tebrik ediyoruz :)

Maskeli SÜVARİ
20-05-2017, 19:51
18010

Kuzeyce Süvari yi kızdırdık anlaşılan küçük ordusunu çıkardı :):) Tebrikler :)

kuzeyce
21-05-2017, 07:47
tahrik etmeyin beni yasin lütfen :D

xx_delis
21-05-2017, 08:50
18010

Temiz rapor. Eline sağlık Kuzeyce SIR :)

Burakx
21-05-2017, 10:52
18013

Ertan abimiz de başladı.

kuzeyce
21-05-2017, 13:32
eline sağlık ertan abı :D

TR PRİNCE
21-05-2017, 13:38
Çocuklara balon 1 lira çıkalım artık sahaya çocuklara balon yetiştirelim

xx_delis
23-05-2017, 12:45
Çocuklara balon 1 lira çıkalım artık sahaya çocuklara balon yetiştirelim

Aaa burada da var komik çocuk :) 1 lira olduğunu bildiğine göre babanın elinde parka giderken baloncu görüp istemişsin belli :) Neyse ki xx_delis amcan var bak gene iyi niyetliyim yaramazlık yapsan da kıyamıyorum sana balon alıcam sana 1 liraya oynarsın bol bol :)

Burakx
23-05-2017, 20:31
18033
--------------------------------------------------------------------------

18034
----------------------------------------------------

18035

------------------------------------------------------------

18036

Arkadaşlarımı Tebrik ediyorum. Sır Birlikleri olarak bu raporların sonunun gelmeyeceğini belirtmek istiyorum.

#NeverGiveUp

Burakx
23-05-2017, 20:40
18039

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

18040

Yoğun istek üzerine ;)

darks
23-05-2017, 20:43
Yavaş gidin beyler yetişemiyoruz raporlara tebrikler Sır ailem ����

zafer658
23-05-2017, 21:35
helal be işte birlik beraberlik ruhu

GAZİANTEPSPOR
23-05-2017, 22:30
elinize sağlık çok güzel raporlar...

VİBE®
23-05-2017, 23:07
Üye alımı var mı , :D

Burakx
24-05-2017, 00:35
18050

Durmak yok :)

kuzeyce
24-05-2017, 15:13
tabı var adem abı teklıfını attım ıyı nıyet gostergesı olarak gırmenı beklıyorum :D

kuzeyce
25-05-2017, 16:55
http://ts2.travian.com.tr/berichte.php?id=42066350|b593bf04&t=5&s=1

xx_delis
25-05-2017, 16:57
http://ts2.travian.com.tr/berichte.php?id=42066350|b593bf04&t=5&s=1

Eline saglik kardesim.

kuzeyce
25-05-2017, 16:58
rapor gorunmuyor gormek ıcın benım sıfremle gırmek lazım su raporu at daha şuraya can beceremedım ben :D

kuzeyce
25-05-2017, 17:12
18056

Sirali 7 saldiri girilmiş tarlalar indirilmiştir.
Casuslara yazik oldu :D

Ercey666
26-05-2017, 19:07
Siz önüne geleni hainmi yapmak istiyorsunuz tamam kimin hain olduğunu yakın zamanda öğrenir server sizinle çok güzel eğlenecez

Burakx
26-05-2017, 22:54
Siz önüne geleni hainmi yapmak istiyorsunuz tamam kimin hain olduğunu yakın zamanda öğrenir server sizinle çok güzel eğlenecez

Üstüne alınmasınıda iyi bilir. :) Bir süvari ajanı daha.

Ercey666
26-05-2017, 23:33

Seni birlikten attığım günü unuttun herhalde dfg123hesabini birliğe aldım hemen dedikodu başlattiniz saatlere bakarsak aynı saatlerde ben elit gruplarından ciktim bu bilmediğin konuya hemen yorum yapma ergen ergen dolaşmaya devam et.

Kuyruk sancin herzaman olacak çünkü kalite oynuyoruz

Maskeli SÜVARİ
26-05-2017, 23:49
Kardeş yine başlamayalım istiyorsan?

hello world
27-05-2017, 00:03
:DDDDDDDDDD durun beyler siz kardeşsiniz

Burakx
27-05-2017, 13:08
Kuyruk sancin herzaman olacak çünkü kalite oynuyoruz

Kalite oynamıyorsun. Sen her iyi olan birlikte bi yer edinmişsin kendine sürtünüyorsun oralarda işte. Herkesle iyi olayım nasılsa birisi kazanacak bende otomatikmen kazanmış olurum mantığındasın. Kolay yol seninkisi anlayacağın :) Biz zoru severiz. Kaliteyide başkasında aramayız. Hadi bak yoluna hain. Yıkılmamak için herkesle iyi olmana gerek yok. Herkesin yalakası olmanada gerek yok. Süvariler sana saldırmaz zaten merak etme. Korkma bu kadar. Onlar sizden.

Maskeli SÜVARİ
27-05-2017, 14:46
Kalite oynamıyorsun. Sen her iyi olan birlikte bi yer edinmişsin kendine sürtünüyorsun oralarda işte. Herkesle iyi olayım nasılsa birisi kazanacak bende otomatikmen kazanmış olurum mantığındasın. Kolay yol seninkisi anlayacağın :) Biz zoru severiz. Kaliteyide başkasında aramayız. Hadi bak yoluna hain. Yıkılmamak için herkesle iyi olmana gerek yok. Herkesin yalakası olmanada gerek yok. Süvariler sana saldırmaz zaten merak etme. Korkma bu kadar. Onlar sizden.

sen ne diyon be değişik

black süvari
27-05-2017, 23:00
sen ne diyon be değişik

ahaha değişik olduğunu yenimi çözdün ahahah

Burakx
28-05-2017, 08:45
18088

Arkadaşı basmış olduğu ordudan dolayı tebrik ederim. Tılsım köyüne gelip tarla vurmasının sebebini oyun başında ki husumetimize bağlıyorum.

kuzeyce
28-05-2017, 10:27
ercey bey gelmiş nerelerde dıyodum bende. senmı kalite oynuyorsun. Server başı ŞEHİT'teyken tum servere bırleşme atıp sonrada o bırleşmelerdekı bırlıklerden bırıne bızımkıler saldırı atınca 'sızın yuzunuzden bana küfür ettiler' diye ağlayan sen değil misin.? hadi gerçekleri konuşalım. kaliteymiş sen onu benim kulağıma anlat. Orta malı olmuşsun travian bende yıldır bu oyunuyorum su servereki her birliğe geçebilirim. ama karakter meselesi işte. benimki satılık değil. burası senın yorum atabileceğin yerin çok ustunde. zaten sana fazlaca doluyum sınırlarımı ihlal etme.

Maskeli SÜVARİ
28-05-2017, 10:33
18088

Arkadaşı basmış olduğu ordudan dolayı tebrik ederim. Tılsım köyüne gelip tarla vurmasının sebebini oyun başında ki husumetimize bağlıyorum.

Tebrikler .Ya tılsıma gelmemiş ( çünkü hazine seçmemiş ) yada yanlıslıkla böyle atmış :)

Burakx
28-05-2017, 10:35
Tebrikler .Ya tılsıma gelmemiş ( çünkü hazine seçmemiş ) yada yanlıslıkla böyle atmış :)

Yok yanlışıkla değil oyun başından beri tanırım arkadaşı oyunda kalmasının sebeplerinden biriyimdir muhtemelen :) Konuştuk zaten kendisi ile de :) Sıkıntı yok bekliyordum böyle bişey.

Ercey666
28-05-2017, 10:53

Ulan server başında milllete küfür ettiniz küfre karşıyım dedim ham alıp tarla kastınız hileye karşıyım dedim sonra millete dediniZ multi hesap açın bunada karşı çıktım eski oyuncuların nickini çalıp hesap açtınız ben yine karşınızda durdum diye zorunuza gitti bana kaliteli oynuyoruz demeyin wp yazışmalarınız duruyor diğer serverda wow profiline yazı yazıp multiye multiye şikayet edip kendinizi sonra multi sehitlerw karşı böyle yaptı diye dümen çevirdiğinizide öğrenmiş olduk bana göre 7.sınıf oyuncusunuz.

Ercey666
28-05-2017, 10:54
Heee birde size whatsaptan attığım linkleri tıkladınız ben oyunu server başlamadan oyunu kurmuştum

Burakx
28-05-2017, 10:55
Ulan server başında milllete küfür ettiniz küfre karşıyım dedim ham alıp tarla kastınız hileye karşıyım dedim sonra millete dediniZ multi hesap açın bunada karşı çıktım eski oyuncuların nickini çalıp hesap açtınız ben yine karşınızda durdum diye zorunuza gitti bana kaliteli oynuyoruz demeyin wp yazışmalarınız duruyor diğer serverda wow profiline yazı yazıp multiye multiye şikayet edip kendinizi sonra multi sehitlerw karşı böyle yaptı diye dümen çevirdiğinizide öğrenmiş olduk bana göre 7.sınıf oyuncusunuz.

Oyunda hiçbir vasfın yok. Zaten seni takan birileride yok. İlgiye sevgiye açsın anlıyorum ama doğru sayfada değilsin. Burası sana biraz ağır gelir. Haydi lütfen uğraştırma bizi kendi kendine çıkıver sayfamızdan. İstersen kendin bi sayfa kur takıl bir başına.

Ercey666
28-05-2017, 10:57
ercey bey gelmiş nerelerde dıyodum bende. senmı kalite oynuyorsun. Server başı ŞEHİT'teyken tum servere bırleşme atıp sonrada o bırleşmelerdekı bırlıklerden bırıne bızımkıler saldırı atınca 'sızın yuzunuzden bana küfür ettiler' diye ağlayan sen değil misin.? hadi gerçekleri konuşalım. kaliteymiş sen onu benim kulağıma anlat. Orta malı olmuşsun travian bende yıldır bu oyunuyorum su servereki her birliğe geçebilirim. ama karakter meselesi işte. benimki satılık değil. burası senın yorum atabileceğin yerin çok ustunde. zaten sana fazlaca doluyum sınırlarımı ihlal etme.
Kısa ve öz Klasik serverin(TEMİZ SERVER) olduğu zamanda oynasaydınız birçoğunuz oyuncu olmadığınızı anlardınız

Ercey666
28-05-2017, 10:59
Oyunda hiçbir vasfın yok. Zaten seni takan birileride yok. İlgiye sevgiye açsın anlıyorum ama doğru sayfada değilsin. Burası sana biraz ağır gelir. Haydi lütfen uğraştırma bizi kendi kendine çıkıver sayfamızdan. İstersen kendin bi sayfa kur takıl bir başına.

Zorunuza gidiyor siz defle oynarkwn ben 0 defle oyun oynuyordum bebelere oyun öğretmeye gelmedim şimdi sayfayı kirletme

Burakx
28-05-2017, 11:00
Zorunuza gidiyor siz defle oynarkwn ben 0 defle oyun oynuyordum bebelere oyun öğretmeye gelmedim şimdi sayfayı kirletme

Canım senin def basmana ne gerek var. Sana kim saldıracak ki rengin bile belli değil :D Ayrıca sen bizim sayfamızdasın. Hadi uza artık.

Garip Süvari
28-05-2017, 11:02
Elimde yan köy 0 lama raporu ve 0 lanan kişinin arkadaşına bize katıl mesajı var. Bu mesaj yönetimin haberiyle mi atılıyor. Şu an bunun üzerine hesap sahibi hesap siliyor. Teşekkürler.

Ercey666
28-05-2017, 11:04
Ben def basmam bastırırım siz 1600altın alırken ben sadece def hesaplarıma 1600altın çekiyorum ergen hadi babanın elini öpte harçlık versin altın al kendine

Burakx
28-05-2017, 11:06
Elimde yan köy 0 lama raporu ve 0 lanan kişinin arkadaşına bize katıl mesajı var. Bu mesaj yönetimin haberiyle mi atılıyor. Şu an bunun üzerine hesap sahibi hesap siliyor. Teşekkürler.

Anlamadım kim bu?

Garip Süvari
Ben def basmam bastırırım siz 1600altın alırken ben sadece def hesaplarıma 1600altın çekiyorum ergen hadi babanın elini öpte harçlık versin altın al kendine

Seni de tebrik ederim. Laf soktuğun şeye bak. Harcadığın parayla laf sokuyorsun.

Burakx

Parazit yapma üf. Çekil kenara. Tamam en iyi sensin tamam bütün birliklerde sözün geçer he ok ok. Sen kazandın tamam oldu.

Garip Süvari
28-05-2017, 11:07
Anlamadım kim bu?

Arif2000 ali_köylü hesabının 4 köyüne fakelerle gidip bir yan köyü 0 ladı. Sonrada başka bir arkadaşımıza hala o taraftamısınız tarzı mesaj gönderdi. Şu an kendisi hakkında bildiğim bu kadar

VİBE®
Cok fazla altın kullanmak , kişinin cok ıyı oynuyor anlamına gelmez,

Yargılama yapmıyorum sadece objektıf olarak , dusuncemı belırttım :)

Ben mesela su ana kadar hesabıma hıc 1600 altın almadım 3 defa 600 altın aldım , :D

Özdemir

Bi oyun için haddinizi aşmayın

Burakx
28-05-2017, 11:09
Cok fazla altın kullanmak , kişinin cok ıyı oynuyor anlamına gelmez,

Yargılama yapmıyorum sadece objektıf olarak , dusuncemı belırttım :)

Ben mesela su ana kadar hesabıma hıc 1600 altın almadım 3 defa 600 altın aldım , :D

Bende 2 defa aldım :)

VİBE®
28-05-2017, 11:10
Arif2000 ali_köylü hesabının 4 köyüne fakelerle gidip bir yan köyü 0 ladı. Sonrada başka bir arkadaşımıza hala o taraftamısınız tarzı mesaj gönderdi. Şu an kendisi hakkında bildiğim bu kadar

Osmanım
ali_köylü hesabının merkezı patlamıs ama ,

benım dusuncem merkezı o halde ıken yan koylerıne gelmekde problem gormuyorum egrıye egrı dogruya dogru adamın merkezı zaten sıfırdan farksız ama ılk yan koyune geldı ıse o zaman ısın bakış acısı farklı

Burakx
28-05-2017, 11:12

O konuda şu şekilde bir bilgim var, aktarayım hemen. Arıf2000 kendi bölgesinde ki bi kaç oyuncuyu yıkıyor ve o oyunculardan ARIF2000 e mesaj geliyor. Biz size def basmak istiyoruz bize saldırmayın diye. Süvarinin bi birliğinde bu arkadaşlar. Arıf de bana yazdı sen ne düşünüyorsun diye bende dedim tamam sende o oyuncuların kuracağı birlik falan sen ilgilen ama yinede güvenme saldırmaman için öyle söylüyor olabilirler dedim. Oda tamam bende o iş tarzında konuştu. Bilgim bu.

Yani oyun içinde olabilecek bişey sen birine saldırırsın oda yıkılmamak için senin olduğun tarafta olmak ister. Şehitteyken çok oyuncumuz bu şekilde süvariye gitmişti. Aynı şekilde 1 ay öncesinde yönetimde ki bir oyuncumuz bile Süvariye geçti. Yani tabi ki bu tarz oyuncuları destekleyemem. Ama olay bu bildiğim kadarıyla.

Garip Süvari
28-05-2017, 11:13
Abi Furkan ım ben yaa :)

Merkeze de o sırada saldırı vardı. 4 köye birden yapılıyordu saldırılar. Ve çevresindekilere tehditvari şekilde o taraftamısınız hale diye mesaj atılıyor.

Burakx
28-05-2017, 11:15
Abi Furkan ım ben yaa :)

Merkeze de o sırada saldırı vardı. 4 köye birden yapılıyordu saldırılar. Ve çevresindekilere tehditvari şekilde o taraftamısınız hale diye mesaj atılıyor.

O mesajı atmasının sebebi o kişilerin arıf2000 e artık sizin taraftayız diye söz vermeleridir sanırım hocam.

Oda madem sözünüzde durmuyorsunuz o zaman yıkıma devam ediyorum mantığına gelmiş olabilir. Fakat yan köy saldırısını kendisi ile konuşurum.

Garip Süvari
28-05-2017, 11:16
Benim o kişilerden haberim var bu mesajı bildirenler, bana yakın olanlardır. :)

Garip Süvari
28-05-2017, 11:19
Şu an aynı mesajı çoğu kişiye gönderdiğini farkettim. Ve bir kişiye daha tehdit mesajı gitmiş sıra sende diye, lütfen oyuncunuzu yan köy konsunda uyarın. Gece merkezi indirdikten sonra ertesi gün yan köy yıksın amenna. 4 köye birden yıkım yapmaya çalışmasın. Gerçekten bir çok kişiyi zor tutuyoruz. Dün geceden sonra

Burakx
28-05-2017, 11:23
Şu an aynı mesajı çoğu kişiye gönderdiğini farkettim. Ve bir kişiye daha tehdit mesajı gitmiş sıra sende diye, lütfen oyuncunuzu yan köy konsunda uyarın. Gece merkezi indirdikten sonra ertesi gün yan köy yıksın amenna. 4 köye birden yıkım yapmaya çalışmasın. Gerçekten bir çok kişiyi zor tutuyoruz. Dün geceden sonra

Yan köy konusunda kendisi ile konuşacağım. Tehdit mesajlarınada son vermesi gerektiğini belirteceğim. Teşekkürler.

Ercey666
28-05-2017, 11:25
Seni de tebrik ederim. Laf soktuğun şeye bak. Harcadığın parayla laf sokuyorsun.

Başkan ben bir maaş yatırıyorum diye hava atıyorlardı onun için yazdım yoksa bunlar zaten oyun oynamıyor paralarına yazık ediyorlar

Garip Süvari
28-05-2017, 11:28
Bu arada önce yan köy 0 lanıp sonra merkez ve diğer köylere yıkım yapmış. Hesabın aramızdan ayrılmasından ötürüde Yasin ceza talep edicektir. Bu hiç bir kurala uymayan bir yıkım anlayışıdır.

Maskeli SÜVARİ
28-05-2017, 11:44
Konu konuşuluyor arkadaşlar :)

Burakx
28-05-2017, 11:57
Bu arada önce yan köy 0 lanıp sonra merkez ve diğer köylere yıkım yapmış. Hesabın aramızdan ayrılmasından ötürüde Yasin ceza talep edicektir. Bu hiç bir kurala uymayan bir yıkım anlayışıdır.

Önce merkezi yıktım dedi bana ama bi bakmak lazım ben gerekli konuşmayı yaptım zaten teşekkür ederim

Burakx
28-05-2017, 11:58
Başkan ben bir maaş yatırıyorum diye hava atıyorlardı onun için yazdım yoksa bunlar zaten oyun oynamıyor paralarına yazık ediyorlar

Paradan daha değerli şeylerde vardır.

o şeyler sende olmadığı için paran ile hava atabilirsin gayet doğal.

Ercey666
28-05-2017, 12:20
Paradan daha değerli şeylerde vardır.

o şeyler sende olmadığı için paran ile hava atabilirsin gayet doğal.

Hep merak etmişimdir birlikten atılma duygusu nasıldır diye.

Mr.Drk
28-05-2017, 12:49
O mesajı atmasının sebebi o kişilerin arıf2000 e artık sizin taraftayız diye söz vermeleridir sanırım hocam.

Oda madem sözünüzde durmuyorsunuz o zaman yıkıma devam ediyorum mantığına gelmiş olabilir. Fakat yan köy saldırısını kendisi ile konuşurum.

Hocam ben de mesaj atılanlardan biriyim. Daha öncesinde bu tarz bir diyaloğumuz olmadı. Hatta kendisi bizim birlikten ayrıldıktan sonra hiç bir diyalogumuz olmadı.

extreme
28-05-2017, 13:54
Hep merak etmişimdir birlikten atılma duygusu nasıldır diye.

Hep merak etmişimdir sohbet ettiğim insanlara abi kardeş olduğum insanlara ihanet etmek nasıl bir duygu .. Ne yazık ki hiç bir zaman bu duyguyu bilemeyeceğim :)

kuzeyce
28-05-2017, 15:41
ben yasinle görüştüm. Arkadaş önceden sızınle aynı bırlıkteydı. Saldırdıgı arkadasla daha onceden bıreysel husumetlerı olmuş. Ayrıca sabahtan berı 6 kere falan raporları ınceledım. yan köye yağma saldırısı astmıs merkeze gerçek saldırı gırmış merkez inmiş yanları sıfılamaya başlamış. yanı yanlardan önce merkezi indirmiş bu seviyeye merkez inmeden yana yağma saldırı var. ve aralrında bırseysel sıkıntılar var.

ercey bey lutfen huzursuzluk yapmayın herkez neyın ne olduğunu goruyor. Ulan sen kendinle bile çelişen adamsın. hem size multı acmayın dedim multiye karşıyım dedim diyposun hemde ben 1600 altını multi hesaplarıma alıyorum dıyosun. o yüzden zorma ben bu oyunu 2007 de oynadım 2017 de de oynadım. Dıplomasıyle her seyü yurutebılecegını zanneddiyorsun ama bukelemun gıbısın oyun stretejin budur eyv Ama buralar sana agır gelir. hadı bak ısıne

Ercey666
28-05-2017, 15:54
ben yasinle görüştüm. Arkadaş önceden sızınle aynı bırlıkteydı. Saldırdıgı arkadasla daha onceden bıreysel husumetlerı olmuş. Ayrıca sabahtan berı 6 kere falan raporları ınceledım. yan köye yağma saldırısı astmıs merkeze gerçek saldırı gırmış merkez inmiş yanları sıfılamaya başlamış. yanı yanlardan önce merkezi indirmiş bu seviyeye merkez inmeden yana yağma saldırı var. ve aralrında bırseysel sıkıntılar var.

ercey bey lutfen huzursuzluk yapmayın herkez neyın ne olduğunu goruyor. Ulan sen kendinle bile çelişen adamsın. hem size multı acmayın dedim multiye karşıyım dedim diyposun hemde ben 1600 altını multi hesaplarıma alıyorum dıyosun. o yüzden zorma ben bu oyunu 2007 de oynadım 2017 de de oynadım. Dıplomasıyle her seyü yurutebılecegını zanneddiyorsun ama bukelemun gıbısın oyun stretejin budur eyv Ama buralar sana agır gelir. hadı bak ısıne

Ben multi hesaplarıma demedim bebe defçilerime alıyorum kafanıza göre yorumlar yapıyunuz çoluk çocuğa laf yetiştiremeyecem oyun başındada grupta yazmıştım ben multi kullanmam defçi getiririm diye şimdi ergenliğin verdiği egon ile oyununa bak

Maskeli SÜVARİ
28-05-2017, 16:35

düzeltelim önce yan köy yıkılmıştır.

Garip Süvari
28-05-2017, 17:02
Sanırım aynı raporlara bakmadık. Yan köy sıfırlandıkta. 3 saat sonra merkez in raporları geliyor.
ayrıca mesajla tehdit kısmını da ayrıca kendimiz çözücez sanırım.

Burakx
28-05-2017, 17:04
Sanırım aynı raporlara bakmadık. Yan köy sıfırlandıkta. 3 saat sonra merkez in raporları geliyor.
ayrıca mesajla tehdit kısmını da ayrıca kendimiz çözücez sanırım.

Raporları zamanı ile buraya atarsanız beraber inceleyebiliriz

Maskeli SÜVARİ
28-05-2017, 17:32
http://travian-reports.net/tr/img/164630e5f84.png => Bu yan köy

http://travian-reports.net/tr/img/1646455d5ad.png=> Bu merkez köy

Aralarında 2 saat fark var

Unique
28-05-2017, 17:35

iki kişinin köyler arası mancınıklı mesafe farkı ne kadar ? iki saldırıyı da aynı anda çıkartmış olabilir mi ? bir köy daha yakın bir köy daha uzaktır belki biri önden girmiştir. Tabi mesafe farkı yok ise olmaması gereken bir durum.

Garip Süvari
28-05-2017, 17:52
iki kişinin köyler arası mancınıklı mesafe farkı ne kadar ? iki saldırıyı da aynı anda çıkartmış olabilir mi ? bir köy daha yakın bir köy daha uzaktır belki biri önden girmiştir. Tabi mesafe farkı yok ise olmaması gereken bir durum.

Diğer köylernede aynı sırada saldırı çıkmış, ve hala tehdit ve davet mesajları atıyor arkadaş?

VİBE®
28-05-2017, 18:49

hesabın şifresini ele gecırıp askerı natara gondermedıkce sorun yok yasin :D

kuzeyce
29-05-2017, 07:26
adem abı yapma :D yasın gerekenlerı konustuk kardesim.:D

Burakx
29-05-2017, 08:07
18093

18094

18095

4 adet Sır'ın defansı ile alınmış raporlardır :) Tebrik ederiz saldıran arkadaşları.

Maskeli SÜVARİ
29-05-2017, 11:35
18093

18094

18095

4 adet Sır'ın defansı ile alınmış raporlardır :) Tebrik ederiz saldıran arkadaşları.

Tebrik ederiz güzel savunma

xx_delis
03-06-2017, 21:29
183241832518326

Arkadaşlarımızın eline sağlık. 2 Süvari oyuncusunun merkezi 0 landı birinin köyü reislendi merkezi indirildi hesabını silime aldı.

VİBE®
03-06-2017, 22:49
183241832518326

Arkadaşlarımızın eline sağlık. 2 Süvari oyuncusunun merkezi 0 landı birinin köyü reislendi merkezi indirildi hesabını silime aldı.

Saldırılar için tebrik ederim ,

Saldırı alan hesaplara baktım , ve gordum kı SUVARI ıcın en krıtik 3 hesabı saft dısı bırakmıssınız hele nara isimli oyuncu tam isabet olmus , cok fena ordusu vardı :D

xx_delis
03-06-2017, 23:28

Saldırı alan hesaplara baktım , ve gordum kı SUVARI ıcın en krıtik 3 hesabı saft dısı bırakmıssınız hele nara isimli oyuncu tam isabet olmus , cok fena ordusu vardı :D

Adem abi tesekkurler :) baktim ki free takiliyosun turnuvada bonservisini alicam senin birakmam orda seni :D

VİBE®
03-06-2017, 23:35
Adem abi tesekkurler :) baktim ki free takiliyosun turnuvada bonservisini alicam senin birakmam orda seni :D

elemelere katılmayabilrim ama finallerde olurum :D

dvet linki bulurum elbet :D

HurGeNeraL
04-06-2017, 02:36

OO fena ordu vardı narada :D :D askerı köyde yakaladık kestık bıctık yıktık sıfırladık birlik Dışı bıraktık artık attılarmı kendımı cıktı

bılemeyız ama yazık oldu orası kesın :D :D :D

v.aydogan
04-06-2017, 03:27

Nara arkadaşımıza gerçekten üzüldüm ilk amacımız nara 5 isimli köyünü reislemekti sonra gelişmelerin seyri değişti
Askerini yakaladık merkezi sıfırladık ama birlikten atılması ve hesap siliyor olmasına üzüldüm
Gördüm ki birliğinden yeterli desteği alamadı arkadaşları yalnız bıraktı
Nara kardeşim hakkını helal et amacım bu değildi ama böyle oldu

hello world
04-06-2017, 05:41
183381 raporda benden olsun

xx_delis
04-06-2017, 08:19
18340 süvarilerden bir adet tılsım ele gecirilmistir. Arkadasimizin eline saglik :)