PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SIR Birlikleri - Saldırı ve Savunma Raporları

Sayfa : 1 [2]

xx_delis
04-06-2017, 08:20
18341 ufak bir kesim. Saldiran ve savunan arkadasimizi tebrik ederim

VİBE®
04-06-2017, 09:36
18340 süvarilerden bir adet tılsım ele gecirilmistir. Arkadasimizin eline saglik :)

düşündürücü br rapor

20 lık tılsımı mancınık kullanmadan almak- yada vermek artık nereye cekersen cek..

Hemde benım hediye ettigim tılsım olması cok acındırıcı, yüregim cızzz etti

bu olaydan dolayı 3 gun yas ilan ediyorum :(

Maskeli SÜVARİ
04-06-2017, 11:28
Tebrik ederiz tılsıma üzüldüm.Eyüplü o tılsımla iyi saldırılar yapmıstı

TR PRİNCE
04-06-2017, 11:55
Tebrikler işe yaramaz bir tılsım ama başarı başarıdır.
Ama artık
Atları nereye sürsem acaba �� diye düşünür oldum

Bilal Bey
04-06-2017, 12:44
Tılsımın böylesi :) Tebrikler.

xx_delis
04-06-2017, 16:33
Tebrikler işe yaramaz bir tılsım ama başarı başarıdır.
Ama artık
Atları nereye sürsem acaba �� diye düşünür oldum

Hizli asker basma tilsimi nasil ise yaramaz ercey dalga mi geciyosun kardesim ? Bari sunda camur atma ayiptir yahu.

TR PRİNCE
04-06-2017, 16:56
Hizli asker basma tilsimi nasil ise yaramaz ercey dalga mi geciyosun kardesim ? Bari sunda camur atma ayiptir yahu.

Çamur atmıyorum bana göre yaramaz aksiyon yaşatmıyor ulan tebrik ettik yine adamlara yaramıyor bu kadarda benden korkmayın yahu daha ordu kaldırmadım size tabi yaaa bir kere sarmış korku sizi

((PADRONE))
04-06-2017, 21:30
Çamur atmıyorum bana göre yaramaz aksiyon yaşatmıyor ulan tebrik ettik yine adamlara yaramıyor bu kadarda benden korkmayın yahu daha ordu kaldırmadım size tabi yaaa bir kere sarmış korku sizi

:))))) prince dokturuyorsun yine

xx_delis
04-06-2017, 21:48

Sorma titriyoruz komik cocuk :) sana gore hangi tilsim ise yarar soyle onu alalim bi dahakine

((PADRONE))
04-06-2017, 21:50
Tr prince senin oyuncu nick ne idi ?

xx_delis
04-06-2017, 21:51
Tr prince senin oyuncu nick ne idi ?

İsimsiz1997 serverda girmedigi birlik kalmadi 1-2 tane varsa vardir :)

Burakx
07-06-2017, 10:13
18477

18478

Gerçekten çok güzel bir operasyon yaptılar. Açıkcası en başta beklemiyordum geç fark ettik gerçek saldırı olduğunu. Kim organize etmişse tebrik ederim. Sanırım 5-6k manco ara yaptık Mehmet abi sağolsun :) Köyü sıfırlamaktan kurtardık üstüne çokta fazla bir zarar görmedik. Yine de güzel raporlar. Sır birliği arkadaşlarımı gönülden kutluyorum.

Süvari birliğinde de operasyonu kim düzenlediyse organizasyon gayet başarılıydı.

Burakx
07-06-2017, 10:32
18479

Bu da yine aynı gece yapılan bir operasyon.

Metal Birliği bu güne kadar ne forumda nede başka bir yerde kendi konusunu açmamıştır.
Ayrıca şimdiye kadar tek birlik ile toplamda 1 Milyon Savunma Puanına ulaşmış olup aynı derecede de çok güzel yıkım raporları mevcuttur.

Fakat kendileri bu tarz şeylerin gösterilmesine ve konuşulmasına pek müsade etmedikleri gibi ben zar zor izin alıp bu raporu buraya koyup METAL Birliklerinin server'da çok daha fazla gürültü çıkaran ama bunu çok sessiz biçimde halleden bir oluşum olduğunun forumda ki kişilerinde bilmesini istediğimden dolayı bunları yazmak istedim.

En içten şekilde kendilerini buradan tebrik ediyorum. Bizimle oldukları için bizde kendimizi şanslı hissediyoruz.

İyi forumlar.

VİBE®
07-06-2017, 11:02
Burak çok fazla zarar görmedik demissin,

Tarlalar ne durumda

Maskeli SÜVARİ
07-06-2017, 11:04
Tebrik ederiz .Mehmet abi yine göstermiş marifetini nerdeyse her mancınığın arasına def girmişti .Sağlık olsun diyoruz :)

Burakx
07-06-2017, 11:05
Burak çok fazla zarar görmedik demissin,

Tarlalar ne durumda

Köyün sıfırlanacağını düşükdük. Ara yapmasaydık 0'lanırdıda. Allahtan ara yapılabilecek saldırılardı baya.

Tarlaların durumuna gelince. 12 adet tarla sıfırlanmış. 3 tanesi olduğu gibi duruyor.
Gün içerisinde eski haline döner depolar da duruyor. Basılan askerde kışla ve ahırı kurunca çıkmaya devam etti zaten. "Bizim açımızdan" başarılı savunmalardı.

Burakx
07-06-2017, 11:06
Tebrik ederiz .Mehmet abi yine göstermiş marifetini nerdeyse her mancınığın arasına def girmişti .Sağlık olsun diyoruz :)

İşin Piri olmuş Mehmet abi :)

VİBE®
07-06-2017, 11:14
Köyün sıfırlanacağını düşükdük. Ara yapmasaydık 0'lanırdıda. Allahtan ara yapılabilecek saldırılardı baya.

Tarlaların durumuna gelince. 12 adet tarla sıfırlanmış. 3 tanesi olduğu gibi duruyor.
Gün içerisinde eski haline döner depolar da duruyor. Basılan askerde kışla ve ahırı kurunca çıkmaya devam etti zaten. "Bizim açımızdan" başarılı savunmalardı.

Anladım ,
Geçmiş olsun ,
Ben tüm tarla ve depolar gitti diye duymuştum , yanlış bilgi demekki ,

Suvari isi çözmüş gibi bakalım , tilsimlari feykle köyleri yık...

Burakx
07-06-2017, 11:23
Anladım ,
Geçmiş olsun ,
Ben tüm tarla ve depolar gitti diye duymuştum , yanlış bilgi demekki ,

Suvari isi çözmüş gibi bakalım , tilsimlari feykle köyleri yık...

Tılsımı hiçbir zaman riske atmıyoruz açıkcası. Köyleride savunabildiğimiz kadar savunuyor işte. Yok depolar duruyor tarlalarda kolay basılacak zaten yardımlaşma çok iyi hamdolsun.

Ama dediğim gibi bunun en önemli payı Mehmet abi'de neredeyse tüm mancınıklara ara yaptı.

VİBE®
07-06-2017, 11:29
Tılsımı hiçbir zaman riske atmıyoruz açıkcası. Köyleride savunabildiğimiz kadar savunuyor işte. Yok depolar duruyor tarlalarda kolay basılacak zaten yardımlaşma çok iyi hamdolsun.

Ama dediğim gibi bunun en önemli payı Mehmet abi'de neredeyse tüm mancınıklara ara yaptı.

Bizede ogretse keşke eee

Garip Süvari
19-06-2017, 16:34
Sen kimdin pardon çıkaramadım? Süvari rakiplerinden bu şekilde bahsetmez. Lütfen paylaştığın şeyi sil.

Hayır kusura bakma ama bu terbiyesizlik.

TR PRİNCE
19-06-2017, 16:41
Ulaaa iki dakika gittik geldik ihaleyi banamı bıraktılar ben yapmasamda kabul ederim sıkıntı yok

Garip Süvari
19-06-2017, 16:43
Ulaaa iki dakika gittik geldik ihaleyi banamı bıraktılar ben yapmasamda kabul ederim sıkıntı yok

Sana neden bırakalım ki ?

TR PRİNCE
19-06-2017, 16:46
Sizden bahsetmedim ama bu işte yine kendilerinin olduğunu düşünüyorum wowuda almasaydınız ben son noktayı koyacaktım zaten

TR PRİNCE
19-06-2017, 17:02
Harbiden ayıp nasıl milletin yüzüne bakacak bu çocuklar hadi onuda geçtik hiç bir birlik bu kadar aşşağılanmamıştı turnuvada nasıl itibar görecek bunlar bu kan temizlenmez artık yazık oldu ne hayalleri vardı ne gururları tılsımları aldıklarında şimdi gri bizim oldu wowu kurarız diyorlardı süvaride biter vs vs vs ne oldu yalan oldular valla acıdım diyecem ama yapılan ihanetler yapılan düzenbazlıklar insanlara küfür etmeler birde yüzlerine gülüp beraber devam edelim demeler hepsi sadece lafta kalmış oldu insanları kandırarak bir yol haritası çizilmez şimdi anlamışlardır kimsenin arkasından iş çevrilemeyeceğini hele ki kimsenin nickini ismini karalamaya başlamayacan yoksa elin oğlu atar böyle resim herşeyi kısa ve öz anlatır gider.

Burakx
19-06-2017, 18:30
Harbiden ayıp nasıl milletin yüzüne bakacak bu çocuklar hadi onuda geçtik hiç bir birlik bu kadar aşşağılanmamıştı turnuvada nasıl itibar görecek bunlar bu kan temizlenmez artık yazık oldu ne hayalleri vardı ne gururları tılsımları aldıklarında şimdi gri bizim oldu wowu kurarız diyorlardı süvaride biter vs vs vs ne oldu yalan oldular valla acıdım diyecem ama yapılan ihanetler yapılan düzenbazlıklar insanlara küfür etmeler birde yüzlerine gülüp beraber devam edelim demeler hepsi sadece lafta kalmış oldu insanları kandırarak bir yol haritası çizilmez şimdi anlamışlardır kimsenin arkasından iş çevrilemeyeceğini hele ki kimsenin nickini ismini karalamaya başlamayacan yoksa elin oğlu atar böyle resim herşeyi kısa ve öz anlatır gider.

Seni şu oyunda takan bir kişi göster bana o zaman seni insan yerine koyup cevap vermeye tenezzül edebileyim.

İşine bak. İşin gücün bu zaten hayatın bu oyun. Ve oyun içinde ki gereksiz kişilik ve karakterin. Malesef seni gerçek hayatta da kimse sevmemiş ailen arkadaşların tarafından hep ikinci plana atılıp aşağılanmışsın. Bu yuzden aşağılık kompleksin var. Ama bu oyunu bıraksan bile bundan kurtulamazsın. Profesyonel yardım alman lazım.

HANBİRLİKLERİ
19-06-2017, 18:34
Seni şu oyunda takan bir kişi göster bana o zaman seni insan yerine koyup cevap vermeye tenezzül edebileyim.

İşine bak. İşin gücün bu zaten hayatın bu oyun. Ve oyun içinde ki gereksiz kişilik ve karakterin. Malesef seni gerçek hayatta da kimse sevmemiş ailen arkadaşların tarafından hep ikinci plana atılıp aşağılanmışsın. Bu yuzden aşağılık kompleksin var. Ama bu oyunu bıraksan bile bundan kurtulamazsın. Profesyonel yardım alman lazım.

kardeş sen neden bu kadar duygusalsın anlat bakayım birisi oyuncağınımı aldı :)

Burakx
19-06-2017, 18:43
kardeş sen neden bu kadar duygusalsın anlat bakayım birisi oyuncağınımı aldı :)

Adananın bi krosu gelmiş bana yazı yazmaya cüret ediyor sen önce biraz bilinçlen.

Maskeli SÜVARİ
19-06-2017, 18:45
Adananın bi krosu gelmiş bana yazı yazmaya cüret ediyor sen önce biraz bilinçlen.

bu ne demek ya burak

bence sen bi bilinçlen ne hakkın var millete hakaret etmeye

Cadı
19-06-2017, 18:47
Kimileri başkalarını aşağılayarak yüceldiklerini sanırlar. Gaflete düşmek bu olsa gerek.

black süvari
19-06-2017, 18:56
bu ne demek ya burak

bence sen bi bilinçlen ne hakkın var millete hakaret etmeye

Napsak versekmi geri ?

TR PRİNCE
19-06-2017, 19:49

Bebelere balon bugün bedava veremmi abime

TR PRİNCE
19-06-2017, 20:03

Evladım sizw demiştim temiz bir server olsun daha keyifli olur diye siz ne yaptınız yalan dolan çirkeflik millete küfür etmeyin dedim ettiniz yok heryere casus olarak multi sokacam dediniz ben yine karşı çıktım bana bunları yapmadık falan demeyin hala grubunuz duruyor en son ne yaptınız siz arka odalarda planlar yaparken ben sizden bir adım olup sizin yaomak istediğiniz herşeyi size yaptım ve sonuç şu sizi terbiye edilmiş bir şekilde turnuvaya göndermiş olduk.
Sen benim yerlere ulaşamazsın daha altın alacak paran yok sosyal alanda ise benim cevrem hepimiz aynı işi yaparız pc deyince ben program deyince yine ben öyle yalanlarla iftiralarla zamanınız boşa gitti ve hala aynısınız ben küfürü sevmem ama iş inada binerse küfür etmem en güzel şekildw cwvap veririm şimdi grubuna git sinirden ölüyunmu geberiyunmu bak dalgana

TR PRİNCE
19-06-2017, 20:04
Napsak versekmi geri ?

Başkan bunlara bayramda harçlık verecem ozaman konuşuruz

[KUZEYCE]
20-06-2017, 09:19
ercay bır sur lütfen. kan şekerimi yükseltme benim. yasin şu erceyı cekin. Bak samimi soyluyorum o gelene kadar gayet güzel olan sohbet muhabbet o gelince bozuluyor.

Ercey tamam kabul ediyorum bak sır birlikleri genel baskanı olarak soyluyorum sen hepimizden daha büyük oyuncusun daha zekisin daha çok paran var daha çok altın alıyorsun oyunu daha ıyı bılıyorsn temiz oyuncusun baba oyuncusun Yalvarıyorum sana bak benim ve arkadaşlarımın olduğu yerde yorum yapacaksan saygı cercevesı ıcınde tahrık etmeden yap yorumlarını adam akıllı bızde adam akıllı cevap verelim. rica ediyorum senden biraz adamlıgın varsa.

xx_delis
20-06-2017, 09:36
;2169392']ercay bır sur lütfen. kan şekerimi yükseltme benim. yasin şu erceyı cekin. Bak samimi soyluyorum o gelene kadar gayet güzel olan sohbet muhabbet o gelince bozuluyor.

Ercey tamam kabul ediyorum bak sır birlikleri genel baskanı olarak soyluyorum sen hepimizden daha büyük oyuncusun daha zekisin daha çok paran var daha çok altın alıyorsun oyunu daha ıyı bılıyorsn temiz oyuncusun baba oyuncusun Yalvarıyorum sana bak benim ve arkadaşlarımın olduğu yerde yorum yapacaksan saygı cercevesı ıcınde tahrık etmeden yap yorumlarını adam akıllı bızde adam akıllı cevap verelim. rica ediyorum senden biraz adamlıgın varsa.

Kıyamam sana :D Sen erceyi bana pasla benim kankim o eğleniyorum onunla :D Erceyyyyyy yarın geliyorsun dimi köyüme turnuvada ? :) bak gelmezsen ağzına biber sürerim :(

Ercey666
20-06-2017, 11:43
;2169392']ercay bır sur lütfen. kan şekerimi yükseltme benim. yasin şu erceyı cekin. Bak samimi soyluyorum o gelene kadar gayet güzel olan sohbet muhabbet o gelince bozuluyor.

1.senden genel başkan olmaz sizde liderlik vasfı yok.
2.sizin gibi davranıyorum özümü bozmadan sizde sizin yanınızdakilerin size benzemesini istiyordunuz.
3.en baştan beri sohbetleriniz sarmamıştı zaten
4.yalanlarınızı ve hayallerinizi turnuvaya taşımak aciz insanların işidir.
5.hayal kırıklıklarınıza bir yenisini daha ekleyin yakın zamanda memleketlerinize geliyorum

bekir_87
20-06-2017, 12:51
1.senden genel başkan olmaz sizde liderlik vasfı yok.
2.sizin gibi davranıyorum özümü bozmadan sizde sizin yanınızdakilerin size benzemesini istiyordunuz.
3.en baştan beri sohbetleriniz sarmamıştı zaten
4.yalanlarınızı ve hayallerinizi turnuvaya taşımak aciz insanların işidir.
5.hayal kırıklıklarınıza bir yenisini daha ekleyin yakın zamanda memleketlerinize geliyorum

......... :)