PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : AVENGERS raporlar

voceDAiMON
30-04-2017, 19:24
Bundan sonra bu server3 boyunca AVENGERS ailesinin raporlarını bu konu çatısı altında bulabilirsiniz, ailemizin tüm fertlerine ve rakiplerimize iyi oyunlar dilerim...
17601
Saldıran ve savunan arkadaşı tebrik ederim.
(Şuana kadar olmuş tüm raporları koymadım, bugünden başladım raporları koymaya

Razor&Dante
01-05-2017, 00:39
Bundan sonra bu server3 boyunca AVENGERS ailesinin raporlarını bu konu çatısı altında bulabilirsiniz, ailemizin tüm fertlerine ve rakiplerimize iyi oyunlar dilerim...
17601

Cermenlerin en kötü hastalığı , tokmağı ilahlaştırmak !

Toytonsuz saldırı nedir abi ?

voceDAiMON
01-05-2017, 09:31
Cermenlerin en kötü hastalığı , tokmağı ilahlaştırmak !

Toytonsuz saldırı nedir abi ?

Vallaha görünce ben de şaşırdım :) Hep beraber ham atalım da toyton bassınlar azıcık, zevki çıksın bölgenin :)

voceDAiMON
01-05-2017, 11:05
17604
Saldıran ve savunan arkadaşları tebrik ediyorum, güzel kesim.

immortale
01-05-2017, 11:06
http://travian-reports.net/tr/report/162474693d2

BUDA BİZDEN OLSUN :)

general59
01-05-2017, 16:51
Hayırlı olsun bu serverde güzel işler cıkacagına Eminim birlik iyi savunlar yerinde daha ne olsun asker basımına devam

voceDAiMON
01-05-2017, 17:00
Hayırlı olsun bu serverde güzel işler cıkacagına Eminim birlik iyi savunlar yerinde daha ne olsun asker basımına devam

Aynen dostum, bu server tam kıvamındayız, tadımız tuzumuz yerinde, raporlar da çıkmaya başladı:-

Mserhan
01-05-2017, 17:34
Avengers s3 de lider birlik olacak

voceDAiMON
01-05-2017, 19:04
17608
Biraz gövde gösterisi yapalım da server titresin, asıp kesiyordu arkadaş:)
Bu da linki
http://ts3.travian.com.tr/berichte.php?id=3039842&aid=68

voceDAiMON
01-05-2017, 19:38
Avengers s3 de lider birlik olacak

İnşallah dostum gayemiz o yönde:)

baranover
02-05-2017, 13:28
http://travian-reports.net/tr/report/1622903e9f2

http://travian-reports.net/tr/report/1622898c849

http://travian-reports.net/tr/report/162551fa121

birazda bunlarla eğlenın.. baransel multisiz altınsız bunu yapıyorsa ilerisini düşünemiyorum..

multi ile madde satın alarak suni başarı hikayeleriniz ile ancak kendinizi kandırırsınız :zaa:

baranover
02-05-2017, 13:29

bunuda siz yaptınız :)

voceDAiMON
02-05-2017, 18:10
17681
-,+ da ortam yavaş yavaş kızışıyor :)
Saldıran ve Savunana arkadaşları tebrik ediyorum.

KILIÇ_KIRAN
02-05-2017, 18:24
17681
-,+ da ortam yavaş yavaş kızışıyor :)
Saldıran ve Savunana arkadaşları tebrik ediyorum.

saygı sevgi çercevesinde bol rapor paylaşımı olur inşallah

voceDAiMON
02-05-2017, 18:27
saygı sevgi çercevesinde bol rapor paylaşımı olur inşallah

Amin dostum bizim de tek gayemiz o, bol rapor, bol tebrik, hol muhabbet ederiz inşallah.

Cehennem
03-05-2017, 21:42
17601

Tebrikler alican izliyorum seni:) neden banladılar oğlum ne oldu sana:))?

BÇM
04-05-2017, 02:11
Tebrikler Avengers :)

Cehennem
04-05-2017, 19:13
http://travian-reports.net/tr/report/1622903e9f2

http://travian-reports.net/tr/report/1622898c849

birazda bunlarla eğlenın.. baransel multisiz altınsız bunu yapıyorsa ilerisini düşünemiyorum..

multi ile madde satın alarak suni başarı hikayeleriniz ile ancak kendinizi kandırırsınız :zaa:

Kardeş seni bilmem de kimse onu bunu multi hammadde alıyor diye şikayet etmesin başkalarını, senin birliğinde de adanaspor hesabı, multi yağmalamıyor mu kim kimi kandırıyor şimdi? O raporlara baransel neler yapıyor birliğinin yaptığı defans o senin askerin maskerin yok adam akıllı, başkasının başarısıyla artistlik yapma, bir şey yapabilseydin hesabını silmezdin...

adanaspor 1954
04-05-2017, 20:25
Kardeş seni bilmem de kimse onu bunu multi hammadde alıyor diye şikayet etmesin başkalarını, senin birliğinde de adanaspor hesabı, multi yağmalamıyor mu kim kimi kandırıyor şimdi? O raporlara baransel neler yapıyor birliğinin yaptığı defans o senin askerin maskerin yok adam akıllı, başkasının başarısıyla artistlik yapma, bir şey yapabilseydin hesabını silmezdin...

he kardeş. adanaspor hesabı 4 haftadır multi yamalıyor ama nedense tek bir uyarı tek bir ceza almadı. çünkü multihunter yakın arkadaşı. ama sen tatar ramazan misali oyunu bozdun. tebrik ediyorum seni, bi madalya da sana takmak lazım.

Cehennem
04-05-2017, 21:43
he kardeş. adanaspor hesabı 4 haftadır multi yamalıyor ama nedense tek bir uyarı tek bir ceza almadı. çünkü multihunter yakın arkadaşı. ama sen tatar ramazan misali oyunu bozdun. tebrik ediyorum seni, bi madalya da sana takmak lazım.

Kardeş bu oyunda multi yağmalayan herkes ceza yediği için bi adanaspor kaldı ceza yemeyen. Neyin laga lugasını yapıyorsun sen? Avengers dan herkes ceza aldığı için mi multici dedi senin oyuncun?

adanaspor 1954
04-05-2017, 21:57
Kardeş bu oyunda multi yağmalayan herkes ceza yediği için bi adanaspor kaldı ceza yemeyen. Neyin laga lugasını yapıyorsun sen? Avengers dan herkes ceza aldığı için mi multici dedi senin oyuncun?

yaşın ufak herhalde daha bazı şeyleri tam idrak edememişsin. o bunu dedi bu bunu dediyle olmuyor bu işler. herkes kendi yazdığından sorumludur. sen "benim" için multi yağmalıyor dedin. ben de sana diyorum ki eğer adamsan bu iddianı ispatlarsın. öyle karnından konuşarak da olmuyor bu işler. iddianı ispatlarsan ben hesabımı silecem ama eğer ispatlayamazsan forum hesabını kapat git. boş yere milleti yorma. cevap verme zahmetine de girme çünkü karşılıksız kalacak mesajın. hadi multihunter ile iletişime geç şimdi.

Cehennem
04-05-2017, 22:30
yaşın ufak herhalde daha bazı şeyleri tam idrak edememişsin. o bunu dedi bu bunu dediyle olmuyor bu işler. herkes kendi yazdığından sorumludur. sen "benim" için multi yağmalıyor dedin. ben de sana diyorum ki eğer adamsan bu iddianı ispatlarsın. öyle karnından konuşarak da olmuyor bu işler. iddianı ispatlarsan ben hesabımı silecem ama eğer ispatlayamazsan forum hesabını kapat git. boş yere milleti yorma. cevap verme zahmetine de girme çünkü karşılıksız kalacak mesajın. hadi multihunter ile iletişime geç şimdi.

Benim yaşımla ilgili atıp tutmak senin neyine kardeş ki akıl yaşta değil baştadır 15 yaşımda olsaydım dahi senin dediklerini idrak ederdim, eğer sen bir birliğin genel işler sorumlusuysan birliğindeki oyuncuların da dediklerinden sorumlusun, gereği neyse yapmazsan da sana adam demezler.
-multi konusuna gelecek olursak bu oyunu bilen herkes haritayı açınca, top 10'a bakınca az çok anlıyor kimin ne kadar multi oynadığını, eğer o server da oynuyor olsaydım da multihunter la işim olmaz mancınıkla keserdim cezanı. Oyununu oyna da dua et -,+da adam gibi oyuncu sayısı çok az.

KaplanDayı
05-05-2017, 00:50
İyi oyunlar.Güzel raporlar bekliyoruz.

BraveHeart1
06-05-2017, 12:10
17608
Biraz gövde gösterisi yapalım da server titresin, asıp kesiyordu arkadaş:)
Bu da linki
http://ts3.travian.com.tr/berichte.php?id=3039842&aid=68

Sesin kesildi forumlarda iyisin dimi? 😄😄

Cehennem
06-05-2017, 20:09
Sesin kesildi forumlarda iyisin dimi? 😄😄

Hesabı banlanmış, görmüyor musun?;)
Aynı rapordan 50 tane atınca çakılan asker artmıyor.

BraveHeart1
07-05-2017, 01:37
Hesabı banlanmış, görmüyor musun?;)
Aynı rapordan 50 tane atınca çakılan asker artmıyor.

aslanım senlik bir durum yok olsa sana alıntı yapardım üstüne vazife olan işlere karışma

Cehennem
07-05-2017, 16:24
Hayırdır kardeş, ne zamandan beri konuşmadan önce senden izin alınıyor burada.

voceDAiMON
08-05-2017, 17:04
DAiMON ve kadircan2379 hesapları olarak serverdan çekiliyoruz. Herkese başarılar dileriz.

voceDAiMON
08-05-2017, 22:44
Cem abi adamı madam yaparız dedi....
17852

17853
Gerçi siz adam olmadığınız için bunu saymıyoruz,
Trnin en kötü reislemesi, 1 gün süren uğraşların aa da vatan sevgisini fullemesin diye harcanılan gümüşlerin hazin sonu
ÖLÜ BİR REİZZZ

voceDAiMON
08-05-2017, 22:45
Bundan sonra reisleyin o zararı kaparsınız ;))

Yugi
08-05-2017, 22:49
Kardeş hoşçakal.Oyun başında çok atıp tutuyordun.Geçmiş ola.

BraveHeart1
09-05-2017, 04:31
Bundan sonra reisleyin o zararı kaparsınız ;))

niye çekildiğinizi anlatsana biraz server'den :D
başkalarının defansını kırdığı askerlerden bahsetme ve raporun tamamını at herkes görsün askerin ne kadar olduğunu :)

voceDAiMON
09-05-2017, 07:32
niye çekildiğinizi anlatsana biraz server'den :D
başkalarının defansını kırdığı askerlerden bahsetme ve raporun tamamını at herkes görsün askerin ne kadar olduğunu :)

Defans hesabı mı o hesap paso kendi defans bassın, elbet birliğinde büyük bir desteği oldu. İlk postadaki defans paso benden, reis faciyasında büyük çoğunluğu birlikten. O yüzden de birlik sayfasında yayınladım, o yüzden de adamı madam yapaRIZ dedim, ama senin aklın almaz bunları...

voceDAiMON
09-05-2017, 07:33
Kardeş hoşçakal.Oyun başında çok atıp tutuyordun.Geçmiş ola.

Silsem de senin için +,+dan bi hesap alcam, seni kimselere veremem ben saldırı atan olursa yaz defans atayım sana kıyamam ben.

voceDAiMON
09-05-2017, 09:17
Haftanın sonuna kadar askerleri kalacak mı acaba...;)

http://travian-reports.net/tr/report/163071e3f6c
http://travian-reports.net/tr/report/16307288abd
http://travian-reports.net/tr/report/163073a2e92
http://travian-reports.net/tr/report/16307479eac
http://travian-reports.net/tr/report/1630751fc60
http://travian-reports.net/tr/report/16307603085

immortale
09-05-2017, 11:44
yine konuşmuş boş insan.. birlik arkadaşlarını daha oyunun 2. ayında yarı yolda bırakan, kendine ve birliğine en ufak bi faydası dokunmamış bir insanın boş boş havadan atmasına sadece gülüyorum..
kestiğin asker 3günde bastığıM asker, sen bilmediğin için anca konuşursun..sen dua et yine birliğine, savunmuşlar köyünü , ben olsam oyunu bırakmış veya silmeye almış birliğini yarı yolda bırakmış birini asla savundurtmazdım,,
SEN GİT KUMDA OYNA. hayal kurmaya devam et..

Defans hesabı mı o hesap paso kendi defans bassın, elbet birliğinde büyük bir desteği oldu. İlk postadaki defans paso benden, reis faciyasında büyük çoğunluğu birlikten. O yüzden de birlik sayfasında yayınladım, o yüzden de adamı madam yapaRIZ dedim, ama senin aklın almaz bunları...

voceDAiMON
09-05-2017, 14:26
yine konuşmuş boş insan.. birlik arkadaşlarını daha oyunun 2. ayında yarı yolda bırakan, kendine ve birliğine en ufak bi faydası dokunmamış bir insanın boş boş havadan atmasına sadece gülüyorum..
kestiğin asker 3günde bastığıM asker, sen bilmediğin için anca konuşursun..sen dua et yine birliğine, savunmuşlar köyünü , ben olsam oyunu bırakmış veya silmeye almış birliğini yarı yolda bırakmış birini asla savundurtmazdım,,
SEN GİT KUMDA OYNA. hayal kurmaya devam et..

Birliğe olan faydamı ne kadar biliyorsun? Beni nereden tanıyorsun da kendime olan faydam hakkında atıp tutuyorsun? Işin gücün iftira kuru kalabalık.
Bu raporları da kendim övünmek için atmıyorum, cem abi foruma koy dedi diye atıyorum.

voceDAiMON
09-05-2017, 14:33
Tebrikler Avengers :)

Teşekkürler dostum hesap kitliydi ancak şimdi yazabildim :)

voceDAiMON
15-05-2017, 17:41
Saldıran ve savunan arkadaşları tebrik ederim...
17971

17972

BraveHeart1
18-05-2017, 11:35
[QUOTE=voceDAiMON;2156075]Saldıran ve savunan arkadaşları tebrik ederim...
17971

17972

Kestiği asker sayısını savunmada iki rapordada göster.. sözde çakılan asker sayısı ile olmuyor bu işler..
ATALARIMIZ boşuna dememiş çok konuşan boş konuşur diye,başkalarının raporlarıyla bir işin olmasın bir kerede kendi raporlarını açığa çıkarda görek hele..

voceDAiMON
18-05-2017, 18:20
[QUOTE=voceDAiMON;2156075]Saldıran ve savunan arkadaşları tebrik ederim...
17971

17972

Kestiği asker sayısını savunmada iki rapordada göster.. sözde çakılan asker sayısı ile olmuyor bu işler..
ATALARIMIZ boşuna dememiş çok konuşan boş konuşur diye,başkalarının raporlarıyla bir işin olmasın bir kerede kendi raporlarını açığa çıkarda görek hele..

Senin alamadığïn raporu ben niye atayım? Travian tarihinin hangi sayfasında böyle bir şey var ki ben böyle bir şey yapayım? Bak bakayım sayfada ne yazıyor "Avengers raporlar", kim saldırı ya da savunma yapıyorsa onu koyuyorum ki hesabı sildim foruma bile 3-4 günde giriyorum nereden rapor atıcam :)
Boş yapmak istiyorsan kendi sayfana gif kendi kumunda oyna.

voceDAiMON
30-05-2017, 12:29
18109
18110
18111
18112
Saldıran oyuncuları tebrik ederim, arkadaşların cenaze işlemleriyle ilgilenelim lütfen....:islik:

OTLAKÇI
30-05-2017, 17:16
18109
18110
18111
18112
saldıran oyuncuları tebrik ederim, arkadaşların cenaze işlemleriyle ilgilenelim lütfen....:islik:

raporların yarısını da 2 saat sonra atarız

voceDAiMON
30-05-2017, 18:22
Bir yıldız daha kaydı....
18171

voceDAiMON
30-05-2017, 18:23
raporların yarısını da 2 saat sonra atarız

Yalçın abi millete söyle bu kadar hızlı rapor atmasınlar, forum çökcek:))

OTLAKÇI
30-05-2017, 21:23
Yalçın abi millete söyle bu kadar hızlı rapor atmasınlar, forum çökcek:))

ufak bi op yaptık alican. hani benim rapor yok :)

Razor&Dante
30-05-2017, 22:05
Saldıran ve savunan arkadaşları tebrik ederim...
17971

17972

O değilde raporlardaki yalnızlığına son ver reklamı ne hoş :D

OTLAKÇI
30-05-2017, 22:19
O değilde raporlardaki yalnızlığına son ver reklamı ne hoş :D

Senin hesap hangisi üstad

voceDAiMON
30-05-2017, 22:37
Senin hesap hangisi üstad

Dark knight abi

voceDAiMON
30-05-2017, 22:38
ufak bi op yaptık alican. hani benim rapor yok :)

Ufak mı :) Hun'un yarısı gitti yav:)

OTLAKÇI
30-05-2017, 23:08
Dark knight abi

Heryere bişeyler yazmış iyi bir oyuncu mu bu arkadaşımız alican

Razor&Dante
31-05-2017, 02:21
Heryere bişeyler yazmış iyi bir oyuncu mu bu arkadaşımız alican

Senin geçen sene bulunduğun birliği 2012 de kuranım ben senin genel başkan dediğin kaçakçı galyalıya wow aldırmaya çalışıyodu o zamanlar...

İşine bak. Askerini bas merkezim orada çak ve hesap sil turnuvaya kaç. Ok ?

OTLAKÇI
31-05-2017, 03:30
Senin geçen sene bulunduğun birliği 2012 de kuranım ben senin genel başkan dediğin kaçakçı galyalıya wow aldırmaya çalışıyodu o zamanlar...

İşine bak. Askerini bas merkezim orada çak ve hesap sil turnuvaya kaç. Ok ?

Hahah :) Hakkında kötü bişeyde yazmadım oysaki dalaşmayı seviyorsunuz galiba :) sen benim dengim değilsin aslan. Şimdi seninle kavga etsem yadırganırım ;)

voceDAiMON
31-05-2017, 13:45
Hahah :) Hakkında kötü bişeyde yazmadım oysaki dalaşmayı seviyorsunuz galiba :) sen benim dengim değilsin aslan. Şimdi seninle kavga etsem yadırganırım ;)

Abi milletin derdi olmuşuz demek ki...
Gerisini biliyorsun zaten :)

Razor&Dante
31-05-2017, 14:18
Abi milletin derdi olmuşuz demek ki...
Gerisini biliyorsun zaten :)

Kardeşim arkadaşın birliği geçen sene sadece 1 haftada s3 te yapmış olduğum operasyonlarla silindi gitti. Sizlerle hesap açmasının tek amacı bu gelip bana çakıp askeri gidecekler :D Boş yapıyorlar. Uyma bunlara. Cem sevdiğim bir arkadaşımdır , ki yanında daha önce başkanlığını etmiş olduğum bir sürü oyuncu var :)

Ya he he..

voceDAiMON
31-05-2017, 16:04
Kardeşim arkadaşın birliği geçen sene sadece 1 haftada s3 te yapmış olduğum operasyonlarla silindi gitti. Sizlerle hesap açmasının tek amacı bu gelip bana çakıp askeri gidecekler :D Boş yapıyorlar. Uyma bunlara. Cem sevdiğim bir arkadaşımdır , ki yanında daha önce başkanlığını etmiş olduğum bir sürü oyuncu var :)

Ya he he..

Kuzeyin silinmesini biraz abarttın galiba dostum:islik: , neyse kal sağlıcakla konuyu fazla uzatmanın anlamı yok. +,+da başarılar...

MerLyN
31-05-2017, 16:42
Evet, evet Sensin o zuhahaha

OTLAKÇI
31-05-2017, 20:29

Ya he he..

reis sen olayları biraz yanlış anlamışsın. ben geçen sene tılsımlar gelmeden hesabı kuzenime devrettim o da kime vermiş ne yapmış bilmem. ne kuzey birliklerine girdim ne de yıkıldım. O başkanım dediğin adamla tek kelime konuşmuşluğum yoktur. Ne o beni tanır ne ben onu. bak Benim hesapta merlyn varmış bu sw başı söyledi bana yoksa haberim yoktu. yüzü burda. beni tanırmı hayır.

ikinci bir konu da bir birliği yıkmak için br haftalık bir operasyon gayet normal bir süre. yıktın mı yıkmadın mı bilmiyorum ama yıktıysanda abartılacak yada burda söylenecek nasıl bir alaka kurdun bilmiyorum.

son olarak ben buraya kazanmaya geldim. ne sen nede bir başkası benim şahsi rakibim olamaz. senin gibi milletin birbbirlerinin analarıyla ilgili kötü düşüncelerine alet edilerek bir anne bekçiliği konumuna hiçbir zaman düşmedim düşmemde. ilk mesajındaki (başkanına ve ardında yazdığın bana çakar gidersin) mesajına ithafen yazıyorum bunu. umarım senin mi yoksa benim mi koyun olduğum konusunda bir çıkarım yapacak zekaya sahipsindir..

göz kamaştırıcı vizyonunuza ve yaptığınız operasyonlara hayranlıkla seyirci olarak katılıyorum :) serverde başarılar dilerim üstadım.

Nozzle(-_+)
31-05-2017, 20:46
reis sen olayları biraz yanlış anlamışsın. ben geçen sene tılsımlar gelmeden hesabı kuzenime devrettim o da kime vermiş ne yapmış bilmem. ne kuzey birliklerine girdim ne de yıkıldım. O başkanım dediğin adamla tek kelime konuşmuşluğum yoktur. Ne o beni tanır ne ben onu. bak Benim hesapta merlyn varmış bu sw başı söyledi bana yoksa haberim yoktu. yüzü burda. beni tanırmı hayır.

ikinci bir konu da bir birliği yıkmak için br haftalık bir operasyon gayet normal bir süre. yıktın mı yıkmadın mı bilmiyorum ama yıktıysanda abartılacak yada burda söylenecek nasıl bir alaka kurdun bilmiyorum.

son olarak ben buraya kazanmaya geldim. ne sen nede bir başkası benim şahsi rakibim olamaz. senin gibi milletin birbbirlerinin analarıyla ilgili kötü düşüncelerine alet edilerek bir anne bekçiliği konumuna hiçbir zaman düşmedim düşmemde. ilk mesajındaki (başkanına ve ardında yazdığın bana çakar gidersin) mesajına ithafen yazıyorum bunu. umarım senin mi yoksa benim mi koyun olduğum konusunda bir çıkarım yapacak zekaya sahipsindir..

göz kamaştırıcı vizyonunuza ve yaptığınız operasyonlara hayranlıkla seyirci olarak katılıyorum :) serverde başarılar dilerim üstadım.
Yine mi su kuzenler ya :D Ne cektin be travian su kuzenlerden :D

Razor&Dante
31-05-2017, 23:56
Yine mi su kuzenler ya :D Ne cektin be travian su kuzenlerden :D

Kuzenim yazmışgiller finalde bile bi grup ötede :D

voceDAiMON
01-06-2017, 18:39
Kuzenim yazmışgiller finalde bile bi grup ötede :D

Bilip bilmeden adamın günahını neden alıyorsunuz? Varsa bir bilidiğin konuşursun olur biter boş atıp dolu tutma çabalarına girme, bizim sayfamızı da ekip kç sayfası gibi boş muhabbetle doldurma lütfen dostum, tebriğini et sonra kendi sayfanda kiminle tartışıyorsan tartış...

Yalçın abi sen de daha fazla cevap verip kendini yorma bilen biliyor, bilmiyen de araştırır öğrenir. Boşu boşuna gerilmeye gerek yok.

lplplpIp
05-06-2017, 13:34
Hahah :) Hakkında kötü bişeyde yazmadım oysaki dalaşmayı seviyorsunuz galiba :) sen benim dengim değilsin aslan. Şimdi seninle kavga etsem yadırganırım ;)gel gel ben swenın dengınım gel kapısalım daa

Razor&Dante
05-06-2017, 13:37
Bilip bilmeden adamın günahını neden alıyorsunuz? Varsa bir bilidiğin konuşursun olur biter boş atıp dolu tutma çabalarına girme, bizim sayfamızı da ekip kç sayfası gibi boş muhabbetle doldurma lütfen dostum, tebriğini et sonra kendi sayfanda kiminle tartışıyorsan tartış...

Yalçın abi sen de daha fazla cevap verip kendini yorma bilen biliyor, bilmiyen de araştırır öğrenir. Boşu boşuna gerilmeye gerek yok.

Yalçın abine laf sokmadım hemen kalkan tutma :D Boş muhabbetle hiç bir sayfayı da doldurmuşluğum yok oynadığın ekipte dahi bir dönem başarılara imza attığım başkanlıklarını yaptığım oyuncular var dostum , sadece geçen sene tartıştığım birisi sandım kendisini. Zafer'in hatrına uzatmadım.

Kenpachi
05-06-2017, 14:40

Ben kızayım mı alican. ;)
Uzatmada raporunu atıyorsan at atmıyorsanda boş yapma kardeşim. ;)