PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Açık arttırma fiyatlarının birden fırlaması

bk1
17-04-2017, 13:43
1 hafta önce birden bi' fırlama oldu, fiyatlar öyle kaldı.
Merhemler parça fiyatı max. 5-20 arasıyken şuan 30-60 arası gidiyor
Kafesler parça fiyatı max. 20-40 iken şuan minimum 80 ile gidiyor.
Su kovası 600-700 civarından 2k'ya, bilgelik kitabı 200-400 arasından +1k'ya fırladı.

Bu fırlamanın olması ve burada sabit kalmasının olayı nedir? Bu serverdakiler bu kadar mı zengindir agalar?

HANBİRLİKLERİ
17-04-2017, 14:11
Su kovası 600-700 civarından 2k'ya, bilgelik kitabı 200-400 arasından +1k'ya fırladı.

Bu fırlamanın olması ve burada sabit kalmasının olayı nedir? Bu serverdakiler bu kadar mı zengindir agalar?
enflasyon yükseldi dolar fırladı :)

voceDAiMON
17-04-2017, 22:46

Ekip ile Kç nin ezeli mücadelesinin fiyatları etkilemesi normal. Sanat eserleri ve Fermanların çıkmasıyla birlikte çoğu hesap altın yüklemiştir, altınım bolluğu kalan eşyalara da etki etmiş anlaşılan:islik:
Son olarak da bazı oyuncuların manco basması köyü hayvanlarla donatmak isteyen oyuncuların sayısına pozitif yönde etki etmiş, ferman ile belirli seviyey gelmiş kahramanların da oraya buraya git gel yaparken merheme ihtiyaç duymalarıyla da merhem fiyatları artmış gibi duruyor.

zekiLiseli
17-04-2017, 22:52
multi hesap kullananlar mutlu, hesapları bufflayacak altın çıktı. zekiyim ama serbest piyasa ekonomisinden anlamayan bir üç harfli değil.

voceDAiMON
18-04-2017, 00:45
multi hesap kullananlar mutlu, hesapları bufflayacak altın çıktı. zekiyim ama serbest piyasa ekonomisinden anlamayan bir üç harfli değil.

Multi hesap kullananlar olarak biz mutluyuz dicektin galiba:)

zekiLiseli
18-04-2017, 00:47
Multi hesap kullananlar olarak biz mutluyuz dicektin galiba:)şahsım adına oynuyorum ve multi hesabım yok. an itibariyle 1 haftadır da birliksizim :) sadece sağa sola casus atıp saldırı raporları topluyorum alicancığım. dikkat edelim kimlerle sofraya oturduğumuza.

voceDAiMON
18-04-2017, 00:51
şahsım adına oynuyorum ve multi hesabım yok. an itibariyle 1 haftadır da birliksizim :) sadece sağa sola casus atıp saldırı raporları topluyorum alicancığım. dikkat edelim kimlerle sofraya oturduğumuza.

Arthas menethil hesabındayım diyordun geçenlerde diğer hesapda sadece elçilik var diyordun:)
Ben de o mesajına hitaben multici diyom şimdi haksızlık mı yapmış oluyorum:islik:
(Niye isim veriyon lo forum da şurada esrarlı esrarlı takılıcaktım 2 ay)

zekiLiseli
18-04-2017, 00:54
Arthas menethil hesabındayım diyordun geçenlerde diğer hesapda sadece elçilik var diyordun:)
Ben de o mesajına hitaben multici diyom şimdi haksızlık mı yapmış oluyorum:islik:
(Niye isim veriyon lo forum da şurada esrarlı esrarlı takılıcaktım 2 ay) hesapta sağolsun dostlarım ismimi eksik etmiyor. ama lys var malum. hem üstteki istatistiklere basıp zekiliseli yazarsan görürsün :)

Yugi
18-04-2017, 00:56

Ekip10 hile açtı kardeş.