PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Böyle Multihunter Olmaz Olsun !

xx_delis
11-04-2017, 10:25
Arkadaşlar herkese merhabalar. Biz hesapta 2 kişi oynuyoruz. Kimse ile şifre paylaşmamamıza rağmen kafasına göre hesabımızı kitledi şifre paylaşımı diye. Böyle rezillik olmaz olsun. Bütün emeklerimiz heba oldu.. Ben buradan herkese seslenmek istiyorum. Kafasına göre hesap kitleyen multihunterlardan kurtulmalı travian. Bunlar yüzünden insanlar oyundan soğuyor.. Rezillik diz boyu.. Gariban adam ile uğraşacağınıza önce gidin para karşılı altın,hammadde,asker satanları bulun kitleyin. ( Gerçi hepiniz aynı geminin yolcususunuz ya neyse.. )

HANBİRLİKLERİ
11-04-2017, 12:42
Arkadaşlar herkese merhabalar. Biz hesapta 2 kişi oynuyoruz. Kimse ile şifre paylaşmamamıza rağmen kafasına göre hesabımızı kitledi şifre paylaşımı diye. Böyle rezillik olmaz olsun. Bütün emeklerimiz heba oldu.. Ben buradan herkese seslenmek istiyorum. Kafasına göre hesap kitleyen multihunterlardan kurtulmalı travian. Bunlar yüzünden insanlar oyundan soğuyor.. Rezillik diz boyu.. Gariban adam ile uğraşacağınıza önce gidin para karşılı altın,hammadde,asker satanları bulun kitleyin. ( Gerçi hepiniz aynı geminin yolcususunuz ya neyse.. )

kardeşim yanlış yerde durumdan bahsediyorsun
konu ile alakalı oyundan multihunter'la mesaj yoluyla iletişime geçebilirsin yada admin@travian.com.tr adresine mail atarak konu ile alakalı görüşebilirsin
admin ve multihunter ler ellerinden geldiğince oyun kurallarını uygulamaya çalışıyor lakin nadirende olsa bu tarz durumlar olabiliyor

StingEr
11-04-2017, 13:25
Sanki istemeden yapılmış bişey gibi söylemişssin. Bariz yapılıyor ve görüyoruz nadirde değil yani. Arkadaşda sitemini belirtmiş burda forum sonuçta

kardeşim yanlış yerde durumdan bahsediyorsun
konu ile alakalı oyundan multihunter'la mesaj yoluyla iletişime geçebilirsin yada admin@travian.com.tr adresine mail atarak konu ile alakalı görüşebilirsin
admin ve multihunter ler ellerinden geldiğince oyun kurallarını uygulamaya çalışıyor lakin nadirende olsa bu tarz durumlar olabiliyor

Yugi
11-04-2017, 14:48
Dostum düzgün bir dille şikayetini iletirsen hemen cezasız açarlar.Fakat hemen böyle sıyırmış gibi yazarsan hiddetli şekilde hiç bir şekilde yardım bulamazsın.Bana da oldu 12 saatte açtılar cezasız.

ArTeS
11-04-2017, 15:59
Merhaba,

Magduriyetinizi anliyoruz ancak forumdan, size verilen cezanin hakli ya da haksiz olduguna dair bir fikir yurutemiyoruz. Dolayisiyla;

admin@travian.com.tr adresine mail atip durumun izahini isteyebilirsiniz. Gecmis olsun.

iyi forumlar.