PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ekip-10- kç savaşı

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8

hikmetbaba23
05-04-2017, 09:51
Evet arkadaşlar EKİP-10- KÇ savaşı saldırı ve savunma raporlarını burdan paylaşabiliriz biraz erken olabilir ama EKİP-10-KÇ savaşı kaçınılmaz herkese güzel zevkli bir paylaşımlar dilerim

hikmetbaba23
05-04-2017, 10:00
http://image.prntscr.com/image/f4a2c22cba8e432588a7b7878a871d59.png
uyyyy maddeye bak

HANBİRLİKLERİ
05-04-2017, 11:48
EKİP10 150. günden önce rakibine hesapları sildirteceğe benziyor bol raporlu savaş olması dileğiyle

Warrior61
07-04-2017, 23:27
Merakla bekliyor olacağım raporları çok eğlenceli olacak çok.......

hipeROCKtif
07-04-2017, 23:29
EKİP10 150. günden önce rakibine hesapları sildirteceğe benziyor bol raporlu savaş olması dileğiyle

Sende bir çok şeye benziyorsun ama burda söylenmez

Warrior61
07-04-2017, 23:29

çok iddalıi bir laf ne demişler büyük lokma ye büyü ksöz konuşma :)

HANBİRLİKLERİ
07-04-2017, 23:41
çok iddalıi bir laf ne demişler büyük lokma ye büyü ksöz konuşma :)

aynen kanka bende dedim hiperaktife büyük lokma ye büyük konuşma diye dinlemedi oyunda kitlendi :)

eee artık tepkisini burdan dile getirir arkadaş :)

HANBİRLİKLERİ
07-04-2017, 23:44
Sende bir çok şeye benziyorsun ama burda söylenmez

17481

kanka ne bu hal :)

hipeROCKtif
08-04-2017, 00:18
aynen kanka bende dedim hiperaktife büyük lokma ye büyük konuşma diye dinlemedi oyunda kitlendi :)

eee artık tepkisini burdan dile getirir arkadaş :)

Herzamanki gevşekliğin üstünde :) Kanka deme bana, benim senle uzaktan yakından alakam olamaz.

osmancan71
08-04-2017, 00:20
Herzamanki gevşekliğin üstünde :) Kanka deme bana, benim senle uzaktan yakından alakam olamaz.

ben kanka desem :) sıfırladık en azından bi temasımız oldu kanka :D

hipeROCKtif
08-04-2017, 00:57
ben kanka desem :) sıfırladık en azından bi temasımız oldu kanka :D

Osmanricim senle bi hukukumuz samimiyetimiz oldu hiç olmazsa sen diyebilirsin :D

Yugi
08-04-2017, 01:29
Bu savaştan en kârlı ateşi harlayın çıkacaktır.Sürekli güçlünün yanında olduları için pusula nereyi gösteriyorsa oraya.Bekle s3! ateşi harlayın wow kuracak 3 kişiyle.

HANBİRLİKLERİ
08-04-2017, 02:24
Osmanricim senle bi hukukumuz samimiyetimiz oldu hiç olmazsa sen diyebilirsin :D

sabriciğim kankam şuan kitlisin askerin silinirse ne yapmayı düşünüyorsun :zuhaha:

zekiLiseli
08-04-2017, 13:22
sabriciğim kankam şuan kitlisin askerin silinirse ne yapmayı düşünüyorsun :zuhaha:

profil edebiyatı yapacağı banko, 4.5 altı kilitte sileceğine 1.40 oran veriyorlar.

Moğollar
08-04-2017, 13:39
17486

Kalite tesadüf değildir
HiperK.Ç :zuhaha:

ahmedenes
08-04-2017, 13:46
O zaman dans

HANBİRLİKLERİ
08-04-2017, 13:52
profil edebiyatı yapacağı banko, 4.5 altı kilitte sileceğine 1.40 oran veriyorlar.

kanka sabriciğim alışıktır kilitlere bunada alışır
sabriciğimi herzaman uyardım ama beni dinlemiyor
bu server sonuda isviçre mahkemelerine başvuracaktır artık :zuhaha:

bysfatih
08-04-2017, 14:02
17486

Kalite tesadüf değildir
HiperK.Ç :zuhaha:

hiper kc ye de girdim hahahaha ahmet arkamdan niye salliyon;)

Sergu hahaha hasan abi sovmezmis seslide hataya gidim sergu nun . .. diyen bendim zaten hahaha :))

Sallayın sallayın korkun bizden daha ufal.bir gösteride neler ya hahahaha ahmet sende delikanlı adam yazıp yazıp engel koymaz korkma benden by kadar

@hiperoktif k.bakma ama arkamdan sallamisinlar yeter daha ya da sustur şunları iki dk oyharina baksınlar

zekiLiseli
08-04-2017, 14:26

https://www.youtube.com/watch?v=tl-p4LrpYno

sabri temsili

Moğollar
08-04-2017, 15:08
Yalama ya devam zaten bir arkadan konusur birde yalar :)) hiper kc ye de girdim hahahaha ahmet arkamdan niye salliyon karakterin bu kadarını mi yetiyor;)

Sergu hahaha hasan abi sovmezmis seslide hataya gidim sergu nun . .. diyen bendim zaten hahaha :))

Karakter yoksunu kc devam beni kıyasliyor ;)

Sallayın sallayın korkun bizden daha ufal.bir gösteride neler ya hahahaha karakter yok ahmet sende delikanlı adam yazıp yazıp engel koymaz korkma benden by kadar

@hiperoktif k.bakma ama arkamdan sallamisinlar yeter daha ya da sustur şunları iki dk oyharina baksınlar

cocuklarla ugrasmıyorum lafa bak sen nerden bılıosun sabrı ıle aramdakı samımıyetı yaşıtların ıle ergen muahbbetıne devam edebılırsın

HANBİRLİKLERİ
08-04-2017, 15:08
https://www.youtube.com/watch?v=tl-p4LrpYno

sabri temsili

aynen sabri kankamı bu serverin sonunda anca isviçre mahkemeleri paklar :)

hipeROCKtif
08-04-2017, 15:50

Yemin ediyorum evlat olsan sevilmezsin :D

Yugi
08-04-2017, 16:13
Yarın pazar malum mangal günü olur genelde.Ateşi harlayın ekibi bize güzel bir mangal hazırlasalar biz s3 ahaliside karnımızı bir doyursak.Çok pasif oldukları için onların bir işi olduğunu sanmıyorum.

HANBİRLİKLERİ
08-04-2017, 16:15
Yemin ediyorum evlat olsan sevilmezsin :D

kanka 1 kerede kızma açıkla bu server 3 ordun kural ihlalinden silinse hesabını silermisin isviçre mahkemesine gidermisin :zuhaha:

bu arada 3m ham çekmişsin hayırlı olsun gözümüz yokta ucundanda bize koklat birliğinde üretim kasacaz diye canımız çıkıyor :)

wanted
08-04-2017, 16:18
Yarın pazar malum mangal günü olur genelde.Ateşi harlayın ekibi bize güzel bir mangal hazırlasalar biz s3 ahaliside karnımızı bir doyursak.Çok pasif oldukları için onların bir işi olduğunu sanmıyorum. Neyi baz alarak böyle bir yorumda bulunduğunu çok merak ediyorum ?

HANBİRLİKLERİ
08-04-2017, 16:22
Yarın pazar malum mangal günü olur genelde.Ateşi harlayın ekibi bize güzel bir mangal hazırlasalar biz s3 ahaliside karnımızı bir doyursak.Çok pasif oldukları için onların bir işi olduğunu sanmıyorum.

kuzen bu liseli bizi köfteyle kandırıyor eğerki mangal varsa bizde varız
kç içerisinde sürekli sabriyi izle izle sıkılıyor insan :)

Yugi
08-04-2017, 16:22
Neyi baz alarak böyle bir yorumda bulunduğunu çok merak ediyorum ?

İş yapanların ekibinde olup hiç bir şey yapmayıp , etrafta yaptık kestik biçtik diyenlere diyorum.

zekiLiseli
08-04-2017, 16:26
kuzen bu liseli bizi köfteyle kandırıyor eğerki mangal varsa bizde varız
kç içerisinde sürekli sabriyi izle izle sıkılıyor insan :)köfteizm bir felsefedir.. siz isteyin hem köfte hep var herkese var sabri panpaya yok

Yugi
08-04-2017, 16:27
Köfler Cof olduğunu itiraf etsin!

akrep kral
08-04-2017, 16:29
Sv nerenden takip ettiysen gecen yil iftira attigin adamlarin saldiri savunma siralamasini bilirdik...sikintinmi var yaptik kestik bictik...arada senidemi kestik canin yanmis gibi ?
İş yapanların ekibinde olup hiç bir şey yapmayıp , etrafta yaptık kestik biçtik diyenlere diyorum.

zekiLiseli
08-04-2017, 16:31
Köfler Cof olduğunu itiraf etsin! küfür etsen daha sakin kalırdım !

Yugi
08-04-2017, 16:36
Sv nerenden takip ettiysen gecen yil iftira attigin adamlarin saldiri savunma siralamasini bilirdik...sikintinmi var yaptik kestik bictik...arada senidemi kestik canin yanmis gibi ?

Evet sıkıntı var.Çok konuşuyonuz.Yıkımlarınızı abartmak yerine gerçekleri görmeniz dileğiyle.

akrep kral
08-04-2017, 16:42
Bi soda iç hazmin kolaylasir...en azindan senin gibi forumda bos konusmuyoruz..yikim yapmisiz konusmusuz sende oda yok ...
Evet sıkıntı var.Çok konuşuyonuz.Yıkımlarınızı abartmak yerine gerçekleri görmeniz dileğiyle.

osmancan71
08-04-2017, 16:46
Bi soda iç hazmin kolaylasir...en azindan senin gibi forumda bos konusmuyoruz..yikim yapmisiz konusmusuz sende oda yok ...

Zafer gıbı konuştun (Kenpachi)

akrep kral
08-04-2017, 16:49
Gecen sv ortagimdi ya ondan bulasti :)
Zafer gıbı konuştun (Kenpachi)

HANBİRLİKLERİ
08-04-2017, 16:56
köfteizm bir felsefedir.. siz isteyin hem köfte hep var herkese var sabri panpaya yok

Sabri kankam 3 vahayıda bağlamış eee tabi adam oyun biliyor senin benim gibi acemimi :)
17489

Yugi
08-04-2017, 17:00

Sen benim kim olduğumu ne yaptıklarımı bilmezsin işte anca biz yaptık ,siz bir şey yapmadınız.Manteliten buysa yazık.bb

zekiLiseli
08-04-2017, 17:07
Sabri kankam 3 vahayıda bağlamış eee tabi adam oyun biliyor senin benim gibi acemimi :)
17489savaşta her şey mübahtır deyip hesap silmek profesyonelliğin göstergesi olur mu? sabri panpamız öyle diyor da

akrep kral
08-04-2017, 17:08
Sen benim kim olduğumu ne yaptıklarımı bilmezsin işte anca biz yaptık ,siz bir şey yapmadınız.Manteliten buysa yazık.bb bilmek zorundamiyim ? Nüfus mudurumuyum ben ? Sen benim kim oldugumu biliyormusunda mangalci diye emegimle olmayan zekanla kafa bulmaya calisiyorsun ? Bence de sana BB ...

ekobora
08-04-2017, 17:19
Tüm ekip buraya mı gelmiş ne :)

HANBİRLİKLERİ
08-04-2017, 17:21
savaşta her şey mübahtır deyip hesap silmek profesyonelliğin göstergesi olur mu? sabri panpamız öyle diyor da

Sarbi kankam işini bilir :zuhaha:

Yugi
08-04-2017, 17:21
bilmek zorundamiyim ? Nüfus mudurumuyum ben ? Sen benim kim oldugumu biliyormusunda mangalci diye emegimle olmayan zekanla kafa bulmaya calisiyorsun ? Bence de sana BB ...

Arkadaşlarının mesajlarına bakarsan kim kiminle dalga geçiyor görülüyor.Bilmek zorunda olmadığın için bunları bilmemen doğal ama ha pardon işinize gelmiyordu değil mi? :d hadi bye

wanted
08-04-2017, 17:42
Arkadaşlarının mesajlarına bakarsan kim kiminle dalga geçiyor görülüyor.Bilmek zorunda olmadığın için bunları bilmemen doğal ama ha pardon işinize gelmiyordu değil mi? :d hadi byeHata Şurda fatih le yaşadığın tartışmadan geldin bütün A.H. ekibinide içine alarak onlar mangalcı yok çok pasifler vs dedin eğer öyle olduğunu düşünüyorsan ya çıkarsın ekibinle vs yıkarsın tebrik ederiz yada belirli bir argüman sunarsın ciddiye alınıcak konuşuruz ama böyle sallama yorumlar yaparak bir çok oyuncunun emeklerine laf edilirsede aynı şekilde karşısında dururuz

HANBİRLİKLERİ
08-04-2017, 18:37
KÇ ile ateşi harlayın mukayese edilemez
kç travian tarihinin en tecrübeli birliği
hatta öyle tecrübelilerki adam merkezini atıyor 3 saatde 3 vahayı merkeze bağlayabiliyor o derece
örnek : sabri kankam

çiçili
08-04-2017, 18:44
KÇ ile ateşi harlayın mukayese edilemez
kç travian tarihinin en tecrübeli birliği
hatta öyle tecrübelilerki adam merkezini atıyor 3 saatde 3 vahayı merkeze bağlayabiliyor o derece
örnek : sabri kankam
eski bir k.ç li olarak zabriyi sevmesemde biraz dikkatli olalım sözlerimize dikkat edelim.

zekiLiseli
08-04-2017, 19:03
eski bir k.ç li olarak zabriyi sevmesemde biraz dikkatli olalım sözlerimize dikkat edelim.

kullandığı sözlerde bir hata yok, Kç eski köklü bir birlik ve zambri panpamız çok pro.

VİBE®
08-04-2017, 19:10
Yugı , Zekiliseli,HANBİRLİKLERİ

Gaziantep taraflarında ikamet etme şansınız varsa Söz size iş imkanı saglıyacam

görüyorumkı aşırı derecede işsizsiniz :D her servera burnunuzu sokuyorsunuz her server platformunda sizi dışlayanlar mutlaka var ama aşırı işsizlik iliklerinize işlemişki hiç gocunmuyorsunuz :D

Her server platformuna yazmanıza ragmen , 1 tane raporunuz bıle yok :D bu oyun dırdırla oynanmıyor işsizler

Özdemir
08-04-2017, 19:13

görüyorumkı aşırı derecede işsizsiniz :D her servera burnunuzu sokuyorsunuz her server platformunda sizi dışlayanlar mutlaka var ama aşırı işsizlik iliklerinize işlemişki hiç gocunmuyorsunuz :D

Her server platformuna yazmanıza ragmen , 1 tane raporunuz bıle yok :D bu oyun dırdırla oynanmıyor işsizler
ben antepliyim bana iş ver :)))

VİBE®
08-04-2017, 19:16
ben antepliyim bana iş ver :)))

Yıkarım senı bagggg ::islik: orduyu daha dagıtmadım :D

ama sana burda şube acabiliriz , benım kuzende seninle aynı sektorde calısıyor

Kenpachi
08-04-2017, 19:18

Zekiliseli ve han birliklerinin raporları var adem abi. Zeki liseli s3 ün en hızlı köyünü attı bu sene;)

Kenpachi
08-04-2017, 19:20
Hata Şurda fatih le yaşadığın tartışmadan geldin bütün A.H. ekibinide içine alarak onlar mangalcı yok çok pasifler vs dedin eğer öyle olduğunu düşünüyorsan ya çıkarsın ekibinle vs yıkarsın tebrik ederiz yada belirli bir argüman sunarsın ciddiye alınıcak konuşuruz ama böyle sallama yorumlar yaparak bir çok oyuncunun emeklerine laf edilirsede aynı şekilde karşısında dururuz

Can kanka napıyon. ;)
İmzan şekilmiş hani. :p

VİBE®
08-04-2017, 19:23
Zekiliseli ve han birliklerinin raporları var adem abi. Zeki liseli s3 ün en hızlı köyünü attı bu sene;)

Haa demekki burdakı multı hesapmıs :D

Cunku s3 un ılk koyunu atan kısılerı tanıyorum ,

İş teklıfım halen gecerlı yıne , Gaziantepte ıkamet etme şansları varsa iş imkanları benden ,:D

hatta kalacak yeri bile ayarlarız

Kenpachi
08-04-2017, 19:37

İş teklıfım halen gecerlı yıne , Gaziantepte ıkamet etme şansları varsa iş imkanları benden ,:D

Kimmiş onlar? Zekiliseli yi ezdirmem. :p

Yugi
08-04-2017, 19:43

S3 (gecen) mustafa78 , s7 mustafa78.Bak soruştur bakalım ne yapmışım neleri yapamamışım.

Özdemir
08-04-2017, 19:57
Yıkarım senı bagggg ::islik: orduyu daha dagıtmadım :D

ama sana burda şube acabiliriz , benım kuzende seninle aynı sektorde calısıyor
yıkmazsan adam değilsin :)

VİBE®
08-04-2017, 20:00
yıkmazsan adam değilsin :)

5. kucuk orduyu basayım oyle :D

Özdemir
08-04-2017, 20:01
5. kucuk orduyu basayım oyle :D
sabırsızlıkla bekliyorum efenim :)

zekiLiseli
08-04-2017, 20:05

her servere gidip hesap açan,ahkam kesen sensin. biz s1 de oynadık. orası bitti. s3 teyiz bundan doğal bir şey yok zekiyim ama aptal değil, şeytanselotların yolunu gözlemem. cevap yazmaya tenezzül edilecek birisi değilsin, popüleritemden faydalanıp isim duyurma çabanı da hoş görüyorum. istersen takipçi de kasalım sana instagramdan falan ? en azından allyden attığın "bayanlar" temalı oltalarına destek olur. bu gözler cerenseldaları gördü, bir ademi mi hoş görmeyecek :) bakın aynı hikaye tekrar canlanıyor..
geceleri def ettik
montanaları def ettik
no fearları def ettik
irlandalıları def ettik
ha bide poyraz da sizi def etti :D
sonuçta insanoğluyuz herkes gocunabilir,kırılabilir.. ama sen onu yapacak çapta değilsin. o yüzden ßß

ha bu arada yaşım tutmuyor + sigortam yok. antep kadarda pahalı şehir yok. mantıklı bir tercih değil.

Haci Vosvos
08-04-2017, 20:25

Ooooo memleket kokuyor :) bir gün cumbada buluşalımda bizim gibi öğrencilerede iş imkanı değilde burs imkanı buluruz o zaman :)

Büyük Hilmi
08-04-2017, 20:27
Liseli bey sizin rezerve almanıza gerek yok ki :zuhaha: zaten hep burdasiniz :oneydigiz: ne yaptınız ben yok iken hadi kısa özet geciniz beni yormayiniz :yagitgit:

VİBE®
08-04-2017, 20:30
Ooooo memleket kokuyor :) bir gün cumbada buluşalımda bizim gibi öğrencilerede iş imkanı değilde burs imkanı buluruz o zaman :)

onu ahmet beyle konusmak lazım :D

staj falan ayarlarım yardımım olur onda ama işin içine burs gırınce yetkılerımı aşıyor :D

sadece rica edebilirim :D

wanted
08-04-2017, 21:21
Can kanka napıyon. ;)
İmzan şekilmiş hani. :p Sağol knka bu işlerin üstadı sensin tabi öğreniyoruz bizde bişiler :D
Napalım zafer uğraşıyoruz işte sen napıyorsun getirtemedilermi seni bu sv ye :D

Moğollar
10-04-2017, 16:48
+++++++++++++++++++

ahmedenes
11-04-2017, 07:31
Bu KÇ nin güzide oyuncusu da çok cevval çıktı.
Merkeze gelemeyip vaha yağmalayan ulvi...
Böyle oyuculardan oluşuyorsa KÇ, 10 yılı nasıl tamamladığını belli etmiş oldu.

http://travian-reports.net/tr/report/16097230bb3

Kenpachi
11-04-2017, 07:48
Sağol knka bu işlerin üstadı sensin tabi öğreniyoruz bizde bişiler :D
Napalım zafer uğraşıyoruz işte sen napıyorsun getirtemedilermi seni bu sv ye :D

La azcık oyuna baksan nolduğunu görürsğn be kanka. :D)))
Sv de ilk köyü atan olduk sen ikna edemedilermi diyon. Griye soktular bizi. :D)))

HANBİRLİKLERİ
12-04-2017, 16:58
ilerde merkezi attıktan 3 saat sonra 3 vahayı alan oyuncunun hazin dolu hikayesini dinleyeceğiz :)

ahmedenes
18-04-2017, 10:53
#Acaipbioperasyon

kahraman katletme operasyonu düzenleyen arkadaşı kutlarım. Bunca yıllık oyuncuyum, böylesi ilk defa başıma geldi.

http://travian-reports.net/tr/report/1615502ddf2

arka arkaya gelen çelimsiz kahramanlar çite yapışıp memleket hasretine düşmüşlerdir.

hikmetbaba23
18-04-2017, 11:00
http://image.prntscr.com/image/28248fc33dfa40fca9cf04820dbb9aa8.png

evet arkadaşlar kahraman la oparasyon düzenlemişler 13 kahraman her bir kahraman 1 hayvan kesmiş hayvan savunucularını göreve davet ediyorum kahramanlar da hepsi tırt

ahmedenes
18-04-2017, 11:04
Çelimsiz çıktı bunlar

hiç ekmek vermemişler vallah

http://image.prntscr.com/image/28248fc33dfa40fca9cf04820dbb9aa8.png

evet arkadaşlar kahraman la oparasyon düzenlemişler 13 kahraman her bir kahraman 1 hayvan kesmiş hayvan savunucularını göreve davet ediyorum kahramanlar da hepsi tırt

tARHAna__
18-04-2017, 13:08
Şimdi bu operasyonun sonunda çıkan maliyet 13 su kovası ve 13 sıçan mıdır:):)

CHeRKeS
18-04-2017, 13:08
13 kahramanın kestiği 13 sıçanın intikamını almalıyız :))))))))))))

ahmedenes
18-04-2017, 14:23
Şimdi bu operasyonun sonunda çıkan maliyet 13 su kovası ve 13 sıçan mıdır:):)

Rica etselerdi 13 sıçanı serbest bırakırdım o kadar kahraman telef olmazdı :D

Razor&Dante
18-04-2017, 14:48
13 sıçan için 3 gün yas ilan ediyoruz :(

Yugi
18-04-2017, 14:52
Az daha sallayın.Kaplan filan da kesildi raporlar elimde yalan konuşmayın.

ahmedenes
18-04-2017, 16:04
Bi dur,

köyde hayvan bırakmadılar hemen ifşaa etme.

sensei33
18-04-2017, 20:26
#Acaipbioperasyon

kahraman katletme operasyonu düzenleyen arkadaşı kutlarım. Bunca yıllık oyuncuyum, böylesi ilk defa başıma geldi.

http://travian-reports.net/tr/report/1615502ddf2

arka arkaya gelen çelimsiz kahramanlar çite yapışıp memleket hasretine düşmüşlerdir.

Kesile Kesile kesmeyi öğrenecek abisi . 10 sıçan ı kesemeyen kahraman bizden değildir
Niyetimiz şimdiden talimlere başlasın ki geriden gelecek orduları iyi komuta etsin

Warforlive
18-04-2017, 20:31
Kesile Kesile kesmeyi öğrenecek abisi . 10 sıçan ı kesemeyen kahraman bizden değildir
Niyetimiz şimdiden talimlere başlasın ki geriden gelecek orduları iyi komuta etsin

?????????????

Ne demek bu şimdi :zuhaha: dikkat edin 30 sican kesiceklermis

Warforlive
18-04-2017, 21:04
13 sıçan için 3 gün yas ilan ediyoruz :(

Pf ne op idi be

ahmedenes
18-04-2017, 21:26

O zaman vahalara yönlendirin arkadaslari.
En azından böyle ifşa olmasınlar.

Büyük Hilmi
18-04-2017, 21:28

Senin tarzindir zaten yan koye yıkım yapmak vaha ya girmek yardımcı ol arkadaşlara abisi :zuhaha:

sensei33
18-04-2017, 21:29

Mancınıkları vahaya göndermiycez :)

ahmedenes
18-04-2017, 21:31
Senin tarzindir zaten yan koye yıkım atmak vaha ya girmek yardımcı ol arkadaşlara abisi :zuhaha:

Yan köy kavrami agzina çok yakisiyor. Ama mesnetsiz iddialarinla sadece kuru laf kalabaligi yapan birisin.
Bir delinin kör kuyuya attigi taşı çıkarmaya ne senin idrakin ne de şiarın yeter.

Tuğberk_
18-04-2017, 21:32
Senin tarzindir zaten yan koye yıkım atmak vaha ya girmek yardımcı ol arkadaşlara abisi :zuhaha: Yav 300 montanalıdan troll hilmi millete bilip bilmeden ithamda bulunma Ümit abi s1 i 30. 40.gün bıraktı hesabı devretti. Galiba med nickli şahıssın sen ahmedenes hesabıyla oraya girmiştik :D

Büyük Hilmi
18-04-2017, 21:32
Atayim mi raporu rezil edeyim mi seni hunharca :zuhaha:

Tuğberk_
18-04-2017, 21:34
Atayim mi raporu rezil edeyim mi seni hunharca :zuhaha: Ya serverda haliniz belli durumunuz belli merkez yıkmamışız gibi yan yıkmaktan mı rezil olacaz. Ben girdim senin yan köye paylaş rezil et hadi beni :D ama sonra koordinatlarının ss ini de at :D

ahmedenes
Gereksiz yer kaplayan biri olduğunu tahmin etmiştim ama çukurda yaşamaya çalıştığını yeni anladım hilmiciğin...

Büyük Hilmi
He doğru dedin ümit abinin yan koyune manço atmıştı malum şahıs :islik:

Büyük Hilmi
18-04-2017, 21:35
Atayimmi raporu ne dersin :confused:

tARHAna__
18-04-2017, 21:35

Turnuva yeri şart:)

ahmedenes
18-04-2017, 21:36
Atayimmi raporu ne dersin :confused:

İllaki para mı vermemizi bekliyorsun rapor atmak için.

Büyük Hilmi
18-04-2017, 21:37
Ürkek ceylan seni sen bu yan köy yıkımı utancinla yasa :zuhaha:

ahmedenes
18-04-2017, 21:39
Ürkek ceylan seni sen bu yan köy yıkımı utancinla yasa :zuhaha:

Hangi hezeyanı yaşıyor anlamadim.

Büyük Hilmi
18-04-2017, 21:42
Demekki o kadar yan koy yik tin ki hatırlamakta güçlük cekiyorsun :zuhaha: olsun büyük hilmi kindar değil bu utançla seni yüz yüze bırakıyor :islik:

ahmedenes
18-04-2017, 21:46
Demekki o kadar yan koy yik tin ki hatırlamakta güçlük cekiyorsun :zuhaha: olsun büyük hilmi kindar değil bu utançla seni yüz yüze bırakıyor :islik:

Tugberk, şu garibana bir ayna yolla benden. Kendini büyük sanıyor!

Büyük Hilmi
18-04-2017, 21:47
Osmanri yetmedi başkalarından mi medet umuyorsunuz şimdi :zuhaha:

Tuğberk_
18-04-2017, 21:49
Osmanri yetmedi başkalarından mi medet umuyorsunuz şimdi :zuhaha: MEDDet ummak değil sen laftan anlamıyosun. Az önce dedim sana ahmedenes hesabı 30-40.gün devredildi o hesaptan hedeflere orduyu ben kaldırıyordum Medd ve Orhanrinin yanlara gittim. Troll hesap açıp kendini niye deşifre ettiriyorsun ? :D

Büyük Hilmi
18-04-2017, 21:50
Abi ben bir yanlış yaptım yan koy yiktim olur insanız ama yeter hep üstüme gelme :zuhaha:

Büyük Hilmi
18-04-2017, 21:53
Ahanda kahvedeki yeni yanci geldi abisini dinledi :zuhaha: yancilar sizi biz okey oynarken abi bi çay ısmarla ben yanci olurum diyenler sizi :zuhaha:

Tuğberk_
18-04-2017, 21:54
Ahanda kahvedeki yeni yanci geldi abisini dinledi :zuhaha: yancilar sizi biz okey oynarken abi bi çay ısmarla ben yanci olurum diyenler sizi :zuhaha: ​Seni kahveye bile almazlar onu napacaz ? :D

Büyük Hilmi
18-04-2017, 21:55
Bulmaca coz kelime dağarcığı gelişsin :zuhaha:

Büyük Hilmi
18-04-2017, 21:58
Yancilar bu gece çaylar beleş size ama bir daha atar tutarsanız gelirim server a yancilara çay yok derim demedi demeyin :islik:

osmancan71
18-04-2017, 21:58
​Seni kahveye bile almazlar onu napacaz ? :D

alış tuğberk montanalar bi takıldımı 3 5 sw arkandan seni yıkacaz diye gelirler ama icraatları her sw sıfır :D daha bi wow aldıkları tarihte görülmedi :zuhaha:

Tuğberk_
18-04-2017, 21:59
Bulmaca coz kelime dağarcığı gelişsin :zuhaha: ah ah seni bi anlayabilsem cevap verecemde :D

voceDAiMON
18-04-2017, 21:59
​Seni kahveye bile almazlar onu napacaz ? :D

+++++++++ :)

Büyük Hilmi
18-04-2017, 22:01
Eyyyy osmanri burda boş yapacağına wow köyüne savunma yap :zuhaha: seyduna depo tilsimi bile almıyor zaten monti ler gelip depoları yıkıyor diye :zuhaha:

osmancan71
18-04-2017, 22:02
söylemiştim bi wowlarının bile olmadığı :) wowda tılsımla depo kurulduğunu zannediyor zavallı :) 1 saati kaldı biraz flood atsın gider

Büyük Hilmi
18-04-2017, 22:04
Faydalı is yap seyduna ya kahro at adamın köyünde 300 k savunma 15 kahro var :zuhaha: eyy osmanri bi de faydan olsun birliğine :zuhaha:

osmancan71
18-04-2017, 22:07
görüldüğü gibi depo cahilliğinin üstünü hemen yeni bir postla kapadı hilmi :D yan sayfadada stockholm demiş forumda bizlerle takılması kültürlü biri yaptı hilmiyi arada bize karşıda kullanabiliyor öğrettiklerimizi :zuhaha:

ToTeM84
18-04-2017, 22:33
görüldüğü gibi depo cahilliğinin üstünü hemen yeni bir postla kapadı hilmi :D yan sayfadada stockholm demiş forumda bizlerle takılması kültürlü biri yaptı hilmiyi arada bize karşıda kullanabiliyor öğrettiklerimizi :zuhaha:
İlla biz de mi gelek :D

HANBİRLİKLERİ
18-04-2017, 22:52

osman traviana yeni güncelleme geliyormuş yakında
artık montilerde wow kurabileceklermiş :)

yeni sürümde 400/400 koordinatlarındada wow köyü bulunacakmış :)

zekiLiseli
18-04-2017, 22:52
osman traviana yeni güncelleme geliyormuş yakında
artık montilerde wow kurabileceklermiş :)

yeni sürümde 400/400 koordinatlarındada wow köyü bulunacakmış :)editördür o single player modunda.

Warforlive
18-04-2017, 23:19

Kc de madde alamayan kaldı mı??? :) ya da ne bilim madde almadan oyunu oynayabilecek oyuncu varmı:)

Sen mancinik basana kadar bizler ohoo :)) o zaman dans en yakın kc yöneticisi neden 135 birim acaba :))

Warforlive
19-04-2017, 00:09

Bu arkadaş hangi birlikte tüm birliklere sallıyor en son diva da oynuyor dediler oradan da silmiş hesabı acaba hangi hesapta ?

Bir ulquiero bombası eksikti oda cıktı:) 2.kemal vakasi

Warforlive
19-04-2017, 00:12
Şu anda 2 üye bu konuyu inceliyor. (2 üye ve 0 ziyaretçi)
Warforlive, sensei33 :) bir şişe daha gönderin suna iyice mali olsun :)
Yetkileriniz

sensei33
19-04-2017, 00:14
Kc de madde alamayan kaldı mı??? :) ya da ne bilim madde almadan oyunu oynayabilecek oyuncu varmı:)

Sen mancinik basana kadar bizler ohoo :)) o zaman dans en yakın kc yöneticisi neden 135 birim acaba :))

Dostum sen onu bunu bırakta oyununu oyna
Şartlar tamamen eşit sen 135 sektöre gideceksen oda 135 sektörden gelecek
Uzağa merkez attılar şu bu basit şeylere kafa yorma sadece oyununu oyna yıkabiliyorsan yık yıkamıyorsanda ses etme kaderine razı ol yıkılmayı bekle

Warforlive
19-04-2017, 00:36
Dostum sen onu bunu bırakta oyununu oyna
Şartlar tamamen eşit sen 135 sektöre gideceksen oda 135 sektörden gelecek
Uzağa merkez attılar şu bu basit şeylere kafa yorma sadece oyununu oyna yıkabiliyorsan yık yıkamıyorsanda ses etme kaderine razı ol yıkılmayı bekle

Şimdi daha çok anlıyorum buna neden mali dediklerini:)

He he tamam tamam bekliyorum ben laf çok icraat yok s4 e köy atsaydiniz keşke

Haklisin şartlar eşit siz ham ALARAK esitliyorsunuz ya da köyüne bir kaho atılıyor multileri topluyorsun :) fark atm8s8z demk ki size

SpyM3GTR
19-04-2017, 20:27
Başarılar Ekip-10 herkese benden çok çok slm:)

ahmedenes
19-04-2017, 21:17
Hmmmm
Bekliyoruz...

hikmetbaba23
20-04-2017, 22:01
Başarılar Ekip-10 herkese benden çok çok slm:)

vay aleykümselam emekli

Aras
24-04-2017, 10:10
Bu isimli oyuncu yoktur: hipeROCKtif meşhur genel saldırı komutanıda tırt çıktı

hikmetbaba23
24-04-2017, 23:20
http://travian-reports.net/tr/img/162045fad5b.png
bu vatandaş yagma köylerine def ve kahraman atıyordu gereken ceza verilmiştir ardından 5 sıralı yıkım yapıldı arkadaşımızın eline emegine sağlık

hikmetbaba23
24-04-2017, 23:23
http://travian-reports.net/tr/img/162045fad5b.png
bu vatandaş yagma köylerine def ve kahraman atıyordu gereken ceza verilmiştir ardından 5 sıralı yıkım yapıldı arkadaşımızın eline emegine sağlık

http://image.prntscr.com/image/c14928f055654d7bb092441c04384b79.png
bisortidaha4sıradaburdangelsin

hikmetbaba23
24-04-2017, 23:29
http://travian-reports.net/tr/img/162035d591b.png
5 sırada burdan gelsin tebrikler arkadaşımıza

hikmetbaba23
24-04-2017, 23:31
http://travian-reports.net/tr/img/1620403a6c5.png

sülo dayı çalışıyor maşallah arı gibi

Aras
25-04-2017, 10:30
Değerli arkadaşlar;

Bir süre aranızda olamadım, Hesabım acp silmeye alındı ve geri döndürmeye çalıştırdık malesef döndüremedik. Bundan sonra DEMİRKIRAN hesabından devam ediyorum.

Daha önemli konu ise malumunuz bölge içi savaştayız ve rakibimiz mancınık çıkarmaya başlamış. Yıkım almamak için yıkmamız gerekecek. İşin savunma kısmı ile alakalı mesajları Savunma Komutanımız ally geçip bilgilendirme yapacaktır yanlız işin saldırı kısmına gelecek olursak herkes mancınık basıp önce etrafındaki Rakip birlik oyuncularını temizlemeye başlasın. Mutlaka yağma listeleri yapalım. Yakında Askeri Bilgiler Formu hazırlayıp birliklerde paylaşıp ordu bilgileri isteyecem sizlerden.
Operasyonlara bir an önce başlamamız için bunlar çok önemli. İlk iş herkes etrafındaki rakip birlik oyuncularını temizlemeye başlasın. Yatarak ne savaş kazanırız nede adımızdan söz ettirebiliriz.

Daha uzun tutmak istemedim. Ara ara ally mesajlar geçip bilgilendirmeler yapıcam.
Saygılar
GENEL SALDIRI KOMUTANI
hipeROCKtif / Sabri

ahada bişey buldum apc den hesap silinmiş miş çocukmu kandırıyorsun üçkagıtçılıktan silinmiş dememiş de bi dünya ham satın aldı 5 yaşındaki çocuk bile bilir 3 vahayı birden bağladı

Kenpachi
25-04-2017, 11:29
Vay be eski ortim ömer abi ile fevzi abim klasını göstermiş. :)

DARARİ DARARİ
25-04-2017, 13:01
Bu hesap geçen sene bu zamanlar KÇ adına zafer vuruşları yapıyordu. Bu sene ekip birliğiyle yine zafer vuruşları yapmaya devam ediyor.
Anladığım kadarıyla bu sene kç de kalan elemanlar çiftçi ağırlıklı özellikle patates yetiştiren oyuncular.Vurucu tim diye tabir ettiğimiz ; Vurduğu yerde makrosıyrığlar oluşturan oyuncular ekiplerde yer almış.

Warforlive
25-04-2017, 13:17
Bu hesap geçen sene bu zamanlar KÇ adına zafer vuruşları yapıyordu. Bu sene ekip birliğiyle yine zafer vuruşları yapmaya devam ediyor.
Anladığım kadarıyla bu sene kç de kalan elemanlar çiftçi ağırlıklı özellikle patates yetiştiren oyuncular.Vurucu tim diye tabir ettiğimiz ; Vurduğu yerde makrosıyrığlar oluşturan oyuncular ekiplerde yer almış.

Editttt..........

DARARİ DARARİ
25-04-2017, 13:38
Editttt..........

Bu arkadaşımıza örnek davranışından dolayı bir alkış istiyorum.
ekippp.....

torquay-oktay
25-04-2017, 20:20
2-3 gün önce kahramanlar çakıldı diye buralarda cirit atan bir abi vardı.onu gören varsa söylesin köyünü yıkmışlar haberi olsun.

http://ts3.travian.com.tr/berichte.php?id=4074229|e857e88c

Warforlive
25-04-2017, 21:36
Bu arkadaşımıza örnek davranışından dolayı bir alkış istiyorum.
ekippp.....

Kenan benim la hahaha :)))

Warforlive
25-04-2017, 21:38
Vay be eski ortim ömer abi ile fevzi abim klasını göstermiş. :)

Benim eski ortaklarda iyi çalışıyor:) karaambar why ?? :))

hikmetbaba23
26-04-2017, 00:09
http://image.prntscr.com/image/410ac72cd8e24ffeb5fbe6844d4c7831.png
birkaç defa git gel yapmış arkadaşımız

hikmetbaba23
26-04-2017, 00:20
http://image.prntscr.com/image/410ac72cd8e24ffeb5fbe6844d4c7831.png
birkaç defa git gel yapmış arkadaşımız

http://image.prntscr.com/image/f42dd483af1547c18cf6d19bdfb00a62.png

bu arada arkadaş kilit atmış ama 1 saniye geriden atmış 1 saniyeden asker nasıl kaçırılır görmüş olduk hep beraber kahramanla atılan birkilit

VİBE®
26-04-2017, 00:27
Değerli arkadaşlar;

Bir süre aranızda olamadım, Hesabım acp silmeye alındı ve geri döndürmeye çalıştırdık malesef döndüremedik. Bundan sonra DEMİRKIRAN hesabından devam ediyorum.

Daha önemli konu ise malumunuz bölge içi savaştayız ve rakibimiz mancınık çıkarmaya başlamış. Yıkım almamak için yıkmamız gerekecek. İşin savunma kısmı ile alakalı mesajları Savunma Komutanımız ally geçip bilgilendirme yapacaktır yanlız işin saldırı kısmına gelecek olursak herkes mancınık basıp önce etrafındaki Rakip birlik oyuncularını temizlemeye başlasın. Mutlaka yağma listeleri yapalım. Yakında Askeri Bilgiler Formu hazırlayıp birliklerde paylaşıp ordu bilgileri isteyecem sizlerden.
Operasyonlara bir an önce başlamamız için bunlar çok önemli. İlk iş herkes etrafındaki rakip birlik oyuncularını temizlemeye başlasın. Yatarak ne savaş kazanırız nede adımızdan söz ettirebiliriz.

Daha uzun tutmak istemedim. Ara ara ally mesajlar geçip bilgilendirmeler yapıcam.
Saygılar
GENEL SALDIRI KOMUTANI
hipeROCKtif / Sabri

ahada bişey buldum apc den hesap silinmiş miş çocukmu kandırıyorsun üçkagıtçılıktan silinmiş dememiş de bi dünya ham satın aldı 5 yaşındaki çocuk bile bilir 3 vahayı birden bağladı

3 vahaiçin gereklı depo kapastelerı , kahraman kıslasını basmak için ortalama 1,5 mılyona yakın madde eee tarla basmak içinde gerekli madde dersek arkadasımız 4-5 mılyon madde almıstır , ve sonuc hesap yetkililer tarafından silindi ,
hesap edemedim şimdi zararı ne kadar ,

hikmetbaba23
26-04-2017, 00:31
3 vahaiçin gereklı depo kapastelerı , kahraman kıslasını basmak için ortalama 1,5 mılyona yakın madde eee tarla basmak içinde gerekli madde dersek arkadasımız 4-5 mılyon madde almıstır , ve sonuc hesap yetkililer tarafından silindi ,
hesap edemedim şimdi zararı ne kadar ,

¹yav valla yazık paran nekadar çok olursa olsun okadar para verilmez bu oyunun içine ettiler bakıyorumda admin k.ç birliginde katliyam yapmış hesapların yarısı kitli şuan muhtemelen silime almıştırlar benm için iyi oldu multiye hayır diyorum muşummmmm

hikmetbaba23
26-04-2017, 02:03
http://image.prntscr.com/image/7fca05e0afa5432b99b9fbee126f383d.png
tebrikler arkadaşıma oldum olası şu tokmakları sevmedim hiç

Warforlive
26-04-2017, 06:22
http://image.prntscr.com/image/f42dd483af1547c18cf6d19bdfb00a62.png

bu arada arkadaş kilit atmış ama 1 saniye geriden atmış 1 saniyeden asker nasıl kaçırılır görmüş olduk hep beraber kahramanla atılan birkilit

Ooo bizim büyük ejdarhacinjn depoyu vurmuşlar:))) helal olsun vuruna :) çıldırmıştır şimdi hahaha ejderha olsalar bir op a bakar demeye başlamıştır:)) tutmayın balığı oltaya gelmesin:)

Warforlive
26-04-2017, 06:23
17587 ......

Bu ne şimdi? Amaç neydi acaba :)

hikmetbaba23
26-04-2017, 12:01
17587 ......

http://image.prntscr.com/image/cca78e43224549b394c2e5a208e80f90.png
galyalı olduğunu unutmuş herhalde arkadaş

Warforlive
26-04-2017, 16:08
http://image.prntscr.com/image/cca78e43224549b394c2e5a208e80f90.png
galyalı olduğunu unutmuş herhalde arkadaş

Bilmem galiba attığı msj dan da birşey anlamadım:)

voceDAiMON
26-04-2017, 17:36
17587 ......

Galyayı seviyom:)

tARHAna__
26-04-2017, 20:36
Travianı bırakmış eski travian severlere duyuru;

arkadaşlar multihunter s3 te katliam yaptı. şu anda server çok zevkli. Gelip defans basacak arkadaşlar benimle irtibata geçsinler:)

ahmedenes
26-04-2017, 21:56
2-3 gün önce kahramanlar çakıldı diye buralarda cirit atan bir abi vardı.onu gören varsa söylesin köyünü yıkmışlar haberi olsun.

http://ts3.travian.com.tr/berichte.php?id=4074229|e857e88c

O abi hala yerinde duruyor. Sen gelebiliyormusun onu soyle.

tARHAna__
26-04-2017, 23:50
yok mu şöyle aralı maralı dönüşüne kilitli raporlar???

Tuğberk_
26-04-2017, 23:55
yok mu şöyle aralı maralı dönüşüne kilitli raporlar??? Muhittin abiye attım raporları eli kulağındadır :D

Kenpachi
27-04-2017, 00:02
Muhittin abiye attım raporları eli kulağındadır :D

Tubi acemilerle fazla dalga geçmeyin. Kaçtım ben ahaha :D))

Razor&Dante
27-04-2017, 00:09
0 Bölgesinden gelen kemik sesini merak edenlere...

(http://travian-reports.net/tr/img/162158fef4a.png)http://travian-reports.net/tr/img/162158fef4a.png (http://travian-reports.net/tr/report/162158fef4a)

Bizim Arthas Menethil'e bi ziyaret gerçekleşti aralardan kurtardığımız kadarını kurtardık sağolsun Tuğberkciğim dönüşü fena oldu... :D

http://travian-reports.net/tr/img/162167a007b.png (http://travian-reports.net/tr/report/162167a007b)

Kenpachi
27-04-2017, 00:18

http://travian-reports.net/tr/img/162158fef4a.png (http://travian-reports.net/tr/img/162158fef4a.png)

Bizim Arthas Menethil'e bi ziyaret gerçekleşti aralardan kurtardığımız kadarını kurtardık sağolsun Tuğberkciğim dönüşü fena oldu... :D

http://travian-reports.net/tr/img/162167a007b.png (http://travian-reports.net/tr/report/162167a007b)

Ölümüz bile yetiyormuş muticim. ,:)

Razor&Dante
27-04-2017, 00:23
Ölümüz bile yetiyormuş muticim. ,:)

Gölgemiz yeter kanka o değilde s2 de tılsımlar çıkacak asker bas :D

Tuğberk_
27-04-2017, 00:24

(http://travian-reports.net/tr/img/162158fef4a.png)http://travian-reports.net/tr/img/162158fef4a.png (http://travian-reports.net/tr/report/162158fef4a)

http://travian-reports.net/tr/img/162167a007b.png (http://travian-reports.net/tr/report/162167a007b) 2 server oynuyorum buraya bakabilsek onlar bu mancoyu da basamazdı neyse wowu kurup geliyorum K.Ç :D

Razor&Dante
27-04-2017, 00:33
2 server oynuyorum buraya bakabilsek onlar bu mancoyu da basamazdı neyse wowu kurup geliyorum K.Ç :D

Hayır sonra diyorlar ki Muti niye çok serverda oynuyorsun bak bizim gibi kaç kişi var böyle :D Sıkılıyoruz biz , dengesiz bi yanımız var :D

Tuğberk_
27-04-2017, 00:35
Hayır sonra diyorlar ki Muti niye çok serverda oynuyorsun bak bizim gibi kaç kişi var böyle :D Sıkılıyoruz biz , dengesiz bi yanımız var :D

Eee biz gecelerin adamıyız abi sabahları da bakan ortağın varsa oynanıyor her türlü :D

hikmetbaba23
27-04-2017, 01:21

​offff fena bi rapor tugberk in dönüşüde fena olmuş

HeroiiN
27-04-2017, 01:46
​offff fena bi rapor tugberk in dönüşüde fena olmuş harbiden fena olmuş

voceDAiMON
27-04-2017, 09:44

Saldıran ve savunan arkadaşları tebrik ediyorum, 3 kare yanımda olmanız tedirgin etmedi değil :)

valentino-s3
27-04-2017, 11:33
http://travian-reports.net/tr/report/16218946ceb,1621903f7db,162191a4f7c,162192f23bd,16 2193f7e5c,1621941f3a1,1621956502a,1621967a8bf,1621 97f5d46,16219850e3f,162199eaf4c,162200abadc,162201 78955,162202bd145,16220385501,162204c5313,16220578 d1c,16220636652,16220709241

Savunan arkadaşı tebrik etmek isterdim

Yugi
27-04-2017, 13:08
Sıra avengers a da gelicek.

tARHAna__
27-04-2017, 17:16
http://travian-reports.net/tr/report/16218946ceb,1621903f7db,162191a4f7c,162192f23bd,16 2193f7e5c,1621941f3a1,1621956502a,1621967a8bf,1621 97f5d46,16219850e3f,162199eaf4c,162200abadc,162201 78955,162202bd145,16220385501,162204c5313,16220578 d1c,16220636652,16220709241

bir daha denersen tebrik edebilirsin:)

sensei33
27-04-2017, 17:34
bir daha denersen tebrik edebilirsin:)

Elbet denenecek :)

valentino-s3
27-04-2017, 17:49
admin benim mesajımı kafana göre niye düzenliyosun ya , ben köyde savunma yapan hayvanları tebrik etmek istedim

asdasdf123
27-04-2017, 18:13

Adam kafes baronu.Tek başına kafes piyasasını belirliyor.Kestiniz başımıza bela ettiniz kafese abandı yine.

Warforlive
27-04-2017, 18:39
2 server oynuyorum buraya bakabilsek onlar bu mancoyu da basamazdı neyse wowu kurup geliyorum K.Ç :D

Helal tugberk :) güzel kilit

Warforlive
27-04-2017, 18:40

Ne zaman ?

Razor&Dante
27-04-2017, 21:25
Ne zaman ?

​300 lerden gelen bir karar var <3 :D

Warforlive
27-04-2017, 21:34
​300 lerden gelen bir karar var <3 :D

Hahah :) sv biter oradan kalkıp gelene kadar :)
Cermenler şov yapsın galyalılar 3 hafta sonra piyasaya cikacak:)

voceDAiMON
27-04-2017, 22:05
Sıra avengers a da gelicek.

Yav sen git kendi kumunda oyna, 3-5 hafta sonra silerler zaten seni sana atmıyorum hiç bir mesajı, sivilce gibi türüyon ikide bir...

Yugi
27-04-2017, 22:11
Yav sen git kendi kumunda oyna, 3-5 hafta sonra silerler zaten seni sana atmıyorum hiç bir mesajı, sivilce gibi türüyon ikide bir...

Bu mesaj üzerine hemen odama gidip , denizden çektiğim kum ile oynayacağım.

Warforlive
27-04-2017, 22:12

17594

Bu kadar multi de olmaz ki yahu :))

Warforlive
27-04-2017, 22:13

Boşver takma umursama umursayınca kendini birşey sanıyor boskoy gitsin :)

valentino-s3
27-04-2017, 23:19
Ne zaman ?

Ne saçma soru

Saldırı yapıcaz diye burda davullu zurnalı duyuru mu yapıcaz

asdasdf123
28-04-2017, 03:32
17594

Bu kadar multi de olmaz ki yahu :))

http://ts3.travian.com.tr/allianz.php?aid=221

Haklısın adamlar multilere ayrı birlik kurmuş bu kadar da olmaz yahu :)

EKİP-10M birliğinde kapatılmayan hesap var mı? 48 üye var ben ilk 20sine kadar bakabildim hepsi kapalı ne tesadüf.Siz de geri kalan 28 üyeye bakın da bir yanlışlık olmasın.

MultihunTer birliğe kafayı takmış komple kilitlemiş heralde :)

EKİP birlik yönetiminden bu konuda yorum yapmak isteyen var mı acaba?

Warforlive
28-04-2017, 05:36
Ne saçma soru

Saldırı yapıcaz diye burda davullu zurnalı duyuru mu yapıcaz

��masraflı olur o şimdi anons verdirelim daha güzel olur :)

Açıklayıcı anlatım seni tebrik ederim öncelikle ben o yazan arkadaşa sordum gene girmiş uzaklara piyonları bırakmışlar orta yere:) başına da iki üç kişi bırakmışlar devam :)

valentino-s3
28-04-2017, 09:54
Bizim oyundaki adımızı da forumdaki adımız da aynı , kaçak dövüşmüyoruz , burda gelip atıp tutup oyunda bana kimse dokunmasın diye farklı isimlerle hesap açmıyoruz forumda
Hele söyle bakalım senin nick ne oyunda ?? S3'te var olduğundan bile şüpheliyim aslında

Razor&Dante
28-04-2017, 13:28
Bizim oyundaki adımızı da forumdaki adımız da aynı , kaçak dövüşmüyoruz , burda gelip atıp tutup oyunda bana kimse dokunmasın diye farklı isimlerle hesap açmıyoruz forumda
Hele söyle bakalım senin nick ne oyunda ?? S3'te var olduğundan bile şüpheliyim aslında

1 Ay kadar genel savunma komutanınız dahi oldu :)

Warforlive
28-04-2017, 14:44

Kimsinsen hesabın dayım lütfen:) vallaha tüm kc gelsin :) hiç yani ejderhacilar ı yikmaya geldim hepsi 300 lerde bak tarif ettiğin kişilerle oynuyorsun :))

Warforlive
28-04-2017, 14:45
1 Ay kadar genel savunma komutanınız dahi oldu :)

Adayıydım ya olucaktimda ugrasamam dedim :) kendimi belli ettim hahaha:))

Yugi
28-04-2017, 18:59
Ateşi harlayını bir tek COF yıkabilir.

Warforlive
28-04-2017, 20:09
Ateşi harlayını bir tek COF yıkabilir.

Cof kim ??????

voceDAiMON
28-04-2017, 21:48
Cof kim ??????

Sen de takma şu çocuğu:islik:

Moğollar
28-04-2017, 22:17
Daha orduyu cıkarmadım rahat olun 2 gundur kaho ıle 3000 asker kestım sız trolcanlar burdan sadece yazı yazın olurmu ben gosterıcem sıze yazı yazmayı gorende buyuk ısler yapıorlar sanacaklar yıktıkları 2 3 multı onlada cogu ekıp 10amator grubu manco kestırıor gecen gun 100 tane kestırmıs ya bırı dunde bırı 150 tane kestırmıs sanıye farkı her saldırı arası 5 sanıye hatta bazı amator oyuncular multılerını bıle yagmalamaya gecmısler ordu basacalarmıs benı yıkacaklarmıs elınızı korkak alıstırmayın trolcanlar ates s1 de oldugu gıbı ıtına ıle sondurulur rahat olun he bu arada gelırken 2 3 5 kısı gelmeyın hepınız gelınkı hepınızı cakayım aslanlarım.

Moğollar
28-04-2017, 22:36
bu arada sayfayı hatalı acmıslar o
K.Ç - eki-pon olacaktıda neyse bızden bırı acmamaıs sanırım

KILIÇ_KIRAN
28-04-2017, 22:43

öylesine bir gireyim foruma dedim seviye çöplük resmen .arkadaşlar burada kalavye yarıştırmayalım delikanlı olan varsa direk adres vereyim yerleşim yeri adresi... moğol ahmet az çok tanırım seni biraz usluba dikkat edelim.

Razor&Dante
28-04-2017, 22:44

Ahmet neyin davasını güdüyorsun sen ?

İlkokul çocuğu gibi kelime oyunları falan. Server başındaki Ahmet gitti de sanki başka Ahmet geldi.

Moğollar
28-04-2017, 22:49
öylesine bir gireyim foruma dedim seviye çöplük resmen .arkadaşlar burada kalavye yarıştırmayalım delikanlı olan varsa direk adres vereyim yerleşim yeri adresi... moğol ahmet az çok tanırım seni biraz usluba dikkat edelim.

burdakı bazı sahsıyetlere gosterılecek saygı olması ıcın saygı almak veya hıc bır sey yasanmamıs olması lazım buraya nadıren gırıyorum lakın gorunurde oynamahyan adamlar dahı olsa gırıp laf sokusturuyorlar nıe bız onların arkadasları ıle atısmısız her neyse ocokta muhım degıl sana saygım daıma olacaktır adrese gelınce bı gun ınsallah cayhını ıcmeye gelırım sende beklerım basgan lakın yazdıgım yazıları sakın olakı kendı uzerıne almayasın ben sana laf vuracak bırı degılım .
lakın goruyorsunku en az yazanlar arasındayım ve solentılerde hıc durmuor saygı yoksa bıze laf sokanlara bızdende saygı yok bıze 1 ıyı olana bız 5 ıyıyız 1 kotu olkanada 5 kotuyuz basgan hörmetler :)

Moğollar
28-04-2017, 22:51
Ahmet neyin davasını güdüyorsun sen ?

İlkokul çocuğu gibi kelime oyunları falan. Server başındaki Ahmet gitti de sanki başka Ahmet geldi.

ALAKASI Yok muhıttın lafı vurdugum adamlar kendını bılıyor ortamı gerenler bellı yoksa ben buraya gırmıyorum bıle ustelık ıslerım cok yogun hesabada ortaklar bakıyor sureklı şu fısıldayan kendını bısey zanneden arada kulagıma ufurenler var onlar kendılerını cok ıyı bılıor ısım vermeyımde laf onlara ıdı

hikmetbaba23
28-04-2017, 23:13
Daha orduyu cıkarmadım rahat olun 2 gundur kaho ıle 3000 asker kestım sız trolcanlar burdan sadece yazı yazın olurmu ben gosterıcem sıze yazı yazmayı gorende buyuk ısler yapıorlar sanacaklar yıktıkları 2 3 multı onlada cogu ekıp 10amator grubu manco kestırıor gecen gun 100 tane kestırmıs ya bırı dunde bırı 150 tane kestırmıs sanıye farkı her saldırı arası 5 sanıye hatta bazı amator oyuncular multılerını bıle yagmalamaya gecmısler ordu basacalarmıs benı yıkacaklarmıs elınızı korkak alıstırmayın trolcanlar ates s1 de oldugu gıbı ıtına ıle sondurulur rahat olun he bu arada gelırken 2 3 5 kısı gelmeyın hepınız gelınkı hepınızı cakayım aslanlarım.
ahmet sen kime ne anlatıyorsun sana gelecez merak etme ama zamanını ben belirleyecem bu arada boş konuşma rapor at forum a

zekiLiseli
28-04-2017, 23:40
bahsedildiği kadar sağlam bir oyuncu, diğer birlik whatsapp gruplarına sızmaya çalışmamalı burada bir çelişki var. ama ben yanlış konuştum "bir" den çok var bunu yapan. zekiyim ama aptal değil.

Moğollar
28-04-2017, 23:52
ahmet sen kime ne anlatıyorsun sana gelecez merak etme ama zamanını ben belirleyecem bu arada boş konuşma rapor at forum a

bos konusan yok beyfendı bos konusan adamlara yazınız abılık edınız olurmu reklam yuapmayha ıhtıyac duymuyoruz gelebılrısınız zamanınıda bekleyın tabı once ben sızı oyunda desmezsem

sensei33
28-04-2017, 23:58

Server başlarken çokbi heyecanlıydın :) şuan sus pus durumdasın

hikmetbaba23
28-04-2017, 23:59
bos konusan yok beyfendı bos konusan adamlara yazınız abılık edınız olurmu reklam yuapmayha ıhtıyac duymuyoruz gelebılrısınız zamanınıda bekleyın tabı once ben sızı oyunda desmezsem

hiç sıkıntı degil ahmet im gelene kapımız açık her daim

Süpürge
29-04-2017, 00:01
k.ç: nin tüm imkanları sağlanırken k.ç gönüllülerine tılsım yüzünden hesap sildiren cemoya dayanmış k.ç ye rakip olmusunuz yaw mantıgınız şöyle mi çalıştı böl yönet k.ç den aldığınız kişiler malum muhittini anlarım bir derece cem çok büyük soru işaretidir bu şundan kaynaklandı bence k.ç de yola çıktıklarımızı yolda bulduklarımıza değişen bir yapıya girdiğimiz için nick yazmayacagım isim isim yazacagım k.ç gönüllerini atıl volkan ilhan durul mutlu gökhan atay hasan uğur sonrasında baran mehmet gülay tolga şaban aziz aydın mali ahmet onur alperen kenan1 kenan2 ve sayamadığım yüzlerce k.ççli biz bunu mu hakkettik bu ihanetimi hikmetbaba veya cem veya muhittin ve tolga...saygılar hepinize
Sergüzeşt

Moğollar
29-04-2017, 00:01
hiç sıkıntı degil ahmet im gelene kapımız açık her daim

tmm efebndım sız kapıların arkasına 2. bır kapıdaha ılave edın ben yakında bırıne ugrucam :D

hikmetbaba23
29-04-2017, 00:05
tmm efebndım sız kapıların arkasına 2. bır kapıdaha ılave edın ben yakında bırıne ugrucam :D

uğra aga sıkıntı yok senin için 3 kapı ilave edelim ayıp ettin

Moğollar
29-04-2017, 00:06
uğra aga sıkıntı yok senin için 3 kapı ilave edelim ayıp ettin

tesekkur ederım hıkmet abı bu ılıgın ıcın saygılar :D

sensei33
29-04-2017, 00:06

İki multi yıkıp foruma rapor atmaksa oyun anlayışın biz almayalım Abim

hikmetbaba23
29-04-2017, 00:09

mülti deyip geçme aga hesap hesaptır

Konu Bilgileri

Şu anda 8 üye bu konuyu inceliyor. (6 üye ve 2 ziyaretçi)

hikmetbaba23 (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=13944),
Moğollar (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=172696),
Factotum (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=155251),
Süpürge (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=9546),bu arada sabiş abla da burdaymış
sensei33 (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=174824),
zekiLiseli (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=173627)

Süpürge
29-04-2017, 00:15
s3te olmasamda burada varım itirazın mı var hikmet baba

hikmetbaba23
29-04-2017, 00:21
s3te olmasamda burada varım itirazın mı var hikmet baba

olurmu abla sana saygımız var herzaman itirazımız olmaz sana

Süpürge
29-04-2017, 00:23
benim.size.kalmaddı.ama.nolucak.k.çyi.hedef.aldıys anız.size.saygım.kalmadı.ekipler...

hikmetbaba23
29-04-2017, 00:26
k.ç: nin tüm imkanları sağlanırken k.ç gönüllülerine tılsım yüzünden hesap sildiren cemoya dayanmış k.ç ye rakip olmusunuz yaw mantıgınız şöyle mi çalıştı böl yönet k.ç den aldığınız kişiler malum muhittini anlarım bir derece cem çok büyük soru işaretidir bu şundan kaynaklandı bence k.ç de yola çıktıklarımızı yolda bulduklarımıza değişen bir yapıya girdiğimiz için nick yazmayacagım isim isim yazacagım k.ç gönüllerini atıl volkan ilhan durul mutlu gökhan atay hasan uğur sonrasında baran mehmet gülay tolga şaban aziz aydın mali ahmet onur alperen kenan1 kenan2 ve sayamadığım yüzlerce k.ççli biz bunu mu hakkettik bu ihanetimi hikmetbaba veya cem veya muhittin ve tolga...saygılar hepinize
Sergüzeşt

Sergüzeşt kendi forum hesabın yokmu yazıyorsun hemşerim seni tanımam etmem kç de oynandıysa kç ye rakip olunmuyormu biz rakip oluruz herkes her yerde oynama hakkına sahip bu yıl ekip-10 da oynar yarın bilmem hangi birlikte oynar kimse bağımlı degil

hikmetbaba23
29-04-2017, 00:29
benim.size.kalmaddı.ama.nolucak.k.çyi.hedef.aldıys anız.size.saygım.kalmadı.ekipler...

abla sen saygı duymaya bilirsin ben saygı duyarım sana veya başka kç oyuncularına hala çok iyi dostlarım var kç de dostlarımla muhabbet ederim ama karşımda rakip ise ona göre davranırız çünki biz profosyönel oynuyoruz kimseyi düşman görmüyoruz oyunun hakkı ne ise onu yapıyoruz

tARHAna__
29-04-2017, 00:34
Ohooo buralar dadlanmış:) Atarlar, laf sokmalar, saçma sapan ihanet suçlamaları falan başladığına göre içerde sıkıntılar var demektir:)

Süpürge
29-04-2017, 00:42
besle kargayı oysun gözünü .....hesap bu kitap bu mantık bu atasözü bu besledik sizi k.ç de oyun k.ç nin gözlerini oyabiliyosanız işallah tam tersi olur...bende izlerim

hikmetbaba23
29-04-2017, 00:45
besle kargayı oysun gözünü .....hesap bu kitap bu mantık bu atasözü bu besledik sizi k.ç de oyun k.ç nin gözlerini oyabiliyosanız işallah tam tersi olur...bende izlerim

abla hakkaten yaşına saygı duyuyorum ama 5 yaşındaki çocuk gibisin kç mi bizi büyüttüde oysun gözünü diyiyorsuk biz olmasaydık patates olurdunuz geçen seneden bahsediyorsan

Süpürge
29-04-2017, 00:49
Ancak şunu unutmayın k.ç asla karga olmaz kartaldır göz oymak değildir amacı düşşmanını yemek

hikmetbaba23
29-04-2017, 00:50
Ancak şunu unutmayın k.ç asla karga olmaz kartaldır göz oymak değildir amacı düşşmanını yemek

neyse abala ben senla tartışmayayım kafalarımış çok farklı

tARHAna__
29-04-2017, 00:51

ne beslemesi ablacım neden bahsediyorsun sen? 1 yıl KÇ de oynadık aktif olarak oynayanların sayısı belli geçen yıl KÇ wow kurmuşsa otur geçen yıl olanlarla konuş. Saçma sapan yorumlar yazmayın şuraya. Siz neyi beslediniz ne kadar tanıyorsunuz bizi? kaç kere birlikte oynadık?

Olayı özetleyelim ki herkes bilsin burada boş yorumlar yapmasın;

Geçen yıl Ekip birlikleri olarak servera herhangi bir isim takıntısı olmadan eğlence amacı ile geldik. Bölge içi savaştan sonra wow amacı ile KÇ saflarına katıldık ve burada yaklaşık 6-7 ay süren serverda güzel dostlar edindik.

Bu serverda ise server başlamadan önce KÇ de geçen yıl birlikte oynadığımız bir çok oyuncu ile görüşmeler oldu. Sonuç olarak herhangi bir net yanıt olmayınca EKİP birlikleri olarak tekrar s3 e gelineceği açıklandı. Açıklamadan 10-15 gün sonra KÇ s3 e tekrar başlıyor diye açıklama yapıldı. E doğal olarakta geçen yıl olduğu gibi bu yılda bölgede bir rekabet doğdu. Geçen yıl bölge selameti için Tılsımlara kadar savaşıldı. Benim şahsi düşüncem bu yılda böyle olacağı yönündeydi ancak şu anki KÇ GB'sinin forumda ki mantıksız açıklamalarını görünce bu olasılıkta bana göre yok oldu.

Herkesin kılıcı keskin olsun. İyi olan kazansın.

tARHAna__
29-04-2017, 00:52
abla hakkaten yaşına saygı duyuyorum ama 5 yaşındaki çocuk gibisin kç mi bizi büyüttüde oysun gözünü diyiyorsuk biz olmasaydık patates olurdunuz geçen seneden bahsediyorsan

:) hayal dünyası çok farklı bir ortam abi

hikmetbaba23
29-04-2017, 00:55
ne beslemesi ablacım neden bahsediyorsun sen? 1 yıl KÇ de oynadık aktif olarak oynayanların sayısı belli geçen yıl KÇ wow kurmuşsa otur geçen yıl olanlarla konuş. Saçma sapan yorumlar yazmayın şuraya. Siz neyi beslediniz ne kadar tanıyorsunuz bizi? kaç kere birlikte oynadık?

Olayı özetleyelim ki herkes bilsin burada boş yorumlar yapmasın;

Geçen yıl Ekip birlikleri olarak servera herhangi bir isim takıntısı olmadan eğlence amacı ile geldik. Bölge içi savaştan sonra wow amacı ile KÇ saflarına katıldık ve burada yaklaşık 6-7 ay süren serverda güzel dostlar edindik.

Bu serverda ise server başlamadan önce KÇ de geçen yıl birlikte oynadığımız bir çok oyuncu ile görüşmeler oldu. Sonuç olarak herhangi bir net yanıt olmayınca EKİP birlikleri olarak tekrar s3 e gelineceği açıklandı. Açıklamadan 10-15 gün sonra KÇ s3 e tekrar başlıyor diye açıklama yapıldı. E doğal olarakta geçen yıl olduğu gibi bu yılda bölgede bir rekabet doğdu. Geçen yıl bölge selameti için Tılsımlara kadar savaşıldı. Benim şahsi düşüncem bu yılda böyle olacağı yönündeydi ancak şu anki KÇ GB'sinin forumda ki mantıksız açıklamalarını görünce bu olasılıkta bana göre yok oldu.

Herkesin kılıcı keskin olsun. İyi olan kazansın.

aynen mesut güzel özetledin

Moğollar
29-04-2017, 00:59
hadi bahalım hayırlısı :D

Süpürge
29-04-2017, 01:00
heee.canım.pardon.siz.kimdiniz.k.ç.olmadan.önce:za a:

tARHAna__
29-04-2017, 01:03

KÇ'den daha kaliteli birliklerde oynamış bir arkadaş topluluğuyuz.

Alayına Bazuka
29-04-2017, 01:08
KÇ'den daha kaliteli birliklerde oynamış bir arkadaş topluluğuyuz. Eskiden buralara rapor falan atılırdı şimdi içen zırvalamaya giriyor boşverin abi K.Ç yi K.Ç yapanlar şuan ekipte oynuyor s1 de maksimum 20-25 k tokmak basabilen üstüne merkezini sıfırlatan G*ce oyuncuları K.Ç de başkanlık komutanlık yapıyor acp falan yiyor polemiğe girmenize bile gerek yok :D

akrep kral
29-04-2017, 01:16
Pardon da siz kimsiniz kc de ? Burada millete hakaret ediiyorsunuz ?ogrenmisiniz 10 yillik k.c miyim 10 yildagecen seneki ekip birliğikadar katkiniz olmasin gelin burda laf yapin ...su gecen yil hesabi silip giden cadi degilmi bu kc li yaw :))

Yugi
29-04-2017, 01:22
Ekip10 yan sanayii birliğidir.K.çlileri çekemiyorlar.Ağlayın.

Alayına Bazuka
29-04-2017, 01:26
Ekip10 yan sanayii birliğidir.K.çlileri çekemiyorlar.Ağlayın. Seni yaparlarken malzemeden çaldıkları için mi bu tavırlar ?

Yugi
29-04-2017, 01:27
Evet ekip10lular saldırmaya başladı.Bence köylerini yıkalım.

akrep kral
29-04-2017, 01:29
Ekip10 yan sanayii birliğidir.K.çlileri çekemiyorlar.Ağlayın. içinde tutma soyle hangimiz oynadik duygularinla :)

Yugi
29-04-2017, 01:31
Benim duygularımla oynayamazsınız.Ekip10lar yıkılmaya mahkum.

akrep kral
29-04-2017, 01:35
Benim duygularımla oynayamazsınız.Ekip10lar yıkılmaya mahkum.koy orda gelir yikarsin...çokta duygusal davranma :) arkadaşların ayari yok kim aglattiysa şöyle bana kulagini deneyim onun :)

Yugi
29-04-2017, 01:39
Senin köyünü yıksam ne kadar exp gelir? Malum akrep adamsın iyi tecrübe gelir.İyi geceler.

sensei33
29-04-2017, 01:40
Seni yaparlarken malzemeden çaldıkları için mi bu tavırlar ?

Höst bu ne biçim konuşma len

akrep kral
29-04-2017, 01:42
Senin köyünü yıksam ne kadar exp gelir? Malum akrep adamsın iyi tecrübe gelir.İyi geceler.benim tecrubem senin boyunu asar kafandan taşar saldir puanini vereyim senin...

Warforlive
29-04-2017, 05:34

Abla ne beslemesi pardon:) benim rica edip çağırdığım ekip olmaSa kc yıkım yapamıyordu tarla basıyordu her akşam adamların kapısında yatildi hikmet abi raide girmekten sıkıldı:)) söyleşinize abi kaç kere geldiler ben sayamadım;)

Kc den daha kaliteli ekiplerde oynadık hepimiz kc nın bölgesel savaş kazanmisligi yok önüne gelenle dost oluyor bölgelerle birleşiyor sonra yasasin çiftçilik kurduğu wowlara bakin hep bu mantık süvari geldi ratata generals vardı ezdi geçti adamus geldi mahvetti gitti :) o kadar anlaşma yaptılar vs vs sonuç ne hiçbirşey boş çene zaten kc de yıkım yapan hesaplar belli başlı kişilerdi onlarda oynamıyor şuan kc de biz olarak söylemiyorum daha da eskiler juger WOLCANO tadella ve ekibi aklıma gelenler bunlar

Warforlive
29-04-2017, 06:07
Ben olayı çözdüm beyler sakın:) kc nın bîtarafları sıkıştı moğol geldi bana sallıyor sergu cem tolga mutiye akşam skype a sabisi de almışlAr onun kafa zaten güzeldir kesin :) mali zaten anlatmaya gerek yok:) gelmeyin oyunlara:)

Moğol ben yüzüne karşı da sövüyorum en azindan arkandan sövüp yüzüne gülmüyorum adımı ağzına alırken besmele çek...

Sergu verdi gazi bunlara kizistirin askeri bize çaksınlar çakal:) hahaha hep aynı sistem takmayın şunları :)

Ulan sergu manita yok mu bu sene tabi bizbize sarıyor:))

Ekip10 sağlam yıkım yapıyor demek ki bunlar böyle konuştuklarına göre savaşmaya yemiyor mu dicem kc ana yönetimi 300 lerde oktay dışında:) gerisini boskoy zaten kAçsınlar gene :)

Kc vasat durumda oyuncu sayısı belli beceremicskler bu işi bize salça oluyorlar işte sabis ı foruma kafası güzel yollamak harika bir başarı allahtan adamlarımız var da söylüyorlar
Zaten bir iki ay a kc dağılır bu yönetim mantığıyla:) bize gerek kalmaz.birbirlerini yerler birbirlerini güzelce yağma koyu yapıyorlar zaten koordinatör çok başarılı bize çalışıyor vallaha sağolsun 3k asker kesmiş 15k zahiyat verdi kc de o.kulagina uflemeler senin birliktekilerdir gelen geçen annesine sovuyor tek söven ben değilim yani ahmetcim

Bunların samimiyeti yalan gerçekten buradan abi cektiklerine skypeden off seslilerde neler neler bilmesek neyse yalan konuşuyon bari mantıklı salla sv de ben varım kuş uçsa duyarım;)

Murat abisini özleyen varsa geliyim gene kc ye savunma komutanı olur koordinatörlük yapar yasasin murat a

yusfur
29-04-2017, 09:28
Ohooo buralar dadlanmış:) Atarlar, laf sokmalar, saçma sapan ihanet suçlamaları falan başladığına göre içerde sıkıntılar var demektir:)
senin bu tespit ve analizlerin her zaman zamanında ve yerinde yapıyorsun

bizleri ihanetle suçlayanlar o kadar yaptıklarımızı bir ihtiras yüzünden siliyorlar
ihanetle suçladığın o güzel insanlar olmasaydı sen wow mu kuraçaktın.rakip wowu mu yıkaçaktın.5x mimarı mı alaçaktın.
hiç bir şeyden haberin yoksa rakiplere sor sana gerekli cevabı vereçekler.

Yugi
29-04-2017, 11:55
Arkadaşlar ekip10lara cevap vermeyin çünkü bazılarının hayattaki tek başarıları bu.Ekip10 tılsım göremeyecek.

Kenpachi
29-04-2017, 16:27
Arkadaşlar ekip10lara cevap vermeyin çünkü bazılarının hayattaki tek başarıları bu.Ekip10 tılsım göremeyecek.

Geçen sene def diye dilenenler bu sene asar keser olmuş. 3-5 multi bakmayı öğrendiniz sanırım. ;)
He bu arada sergü geçen sene alkolik diye aşağılamaya çalıştığın kadının forum hesabından laf mı sokar oldun.
Korku ne kadar kötü bişi işte birbirinden nefret eden insanları bile birleştiriyor. Siz yine bir birinizin kuyusunu kazarak yıkılıp gidersiniz zaten. ;)
Hee sabiş abla senide unutmamak lazım. Sen deilmiydin geçen sene küsüp hesap silen. Sen hain deilsinde sv yi tamamlayıp kç ye wow kurdurtan ekip mi hayin? Ya bi git işine abla bi kahve iç ayıl öyle gel şıraya yaz..

HANBİRLİKLERİ
29-04-2017, 16:51
KÇ birlikleri bu sıralar orhan gencebaydan bir teselli ver parçasını çok dinler olmuş :zuhaha:

KILIÇ_KIRAN
29-04-2017, 17:39
burdakı bazı sahsıyetlere gosterılecek saygı olması ıcın saygı almak veya hıc bır sey yasanmamıs olması lazım buraya nadıren gırıyorum lakın gorunurde oynamahyan adamlar dahı olsa gırıp laf sokusturuyorlar nıe bız onların arkadasları ıle atısmısız her neyse ocokta muhım degıl sana saygım daıma olacaktır adrese gelınce bı gun ınsallah cayhını ıcmeye gelırım sende beklerım basgan lakın yazdıgım yazıları sakın olakı kendı uzerıne almayasın ben sana laf vuracak bırı degılım .
lakın goruyorsunku en az yazanlar arasındayım ve solentılerde hıc durmuor saygı yoksa bıze laf sokanlara bızdende saygı yok bıze 1 ıyı olana bız 5 ıyıyız 1 kotu olkanada 5 kotuyuz basgan hörmetler :)

bekleriz arkadaşlar. çayada yemeğe de... biz arkadaşlığa sohbete oynuyoruz yoksa yıkılmak ve yıkmanın bir önemi yok.önemli olah herşey saygı cercevesinde olsun.s3 te oynayan tüm kardeşlerime arkadaşlar başarılar dilerim. hangi birlik olursa olsun SAYGILAR...

KILIÇ_KIRAN
29-04-2017, 17:44
Server başlarken çokbi heyecanlıydın :) şuan sus pus durumdasın

bizim sus pusumuz efendiliğimizden dolayı güzel kardeşim.işlerimin yoğunluğundan oyuna pek bakamıyorum. tanısaydın beni zaten sus pus olmayacağımı bilirdin.ama reel hayatta her şey istediğiniz gibi olmuyor.inşallah nasip olursa başka bir serverde sus pusluğumuz olmayacak. neyse sanada hayırlı oyunlar kardeşim.

Yugi
29-04-2017, 17:53
Avengerslar , yıkılan ekip10ları kurtarmak için sınır harekâtı yapacakmış.Bakalım Sevinc oyunu öğrenmiş mi?!

voceDAiMON
29-04-2017, 19:12
Avengerslar , yıkılan ekip10ları kurtarmak için sınır harekâtı yapacakmış.Bakalım Sevinc oyunu öğrenmiş mi?!

Vallaha Cem abinin oyunu ne kadar bildiğini öğrenmek ićin önce oyunu öğrenmen lazım:) sana da onu tavsiye ediyorum.
Sen halen parka çıkmadın mı yav kumda oynamak için:) Anca burada boş laf yap +,+dan birileri yıksın şunu da kurtulalım:)

Tuğberk_
29-04-2017, 19:38
KÇ birlikleri bu sıralar orhan gencebaydan bir teselli ver parçasını çok dinler olmuş :zuhaha: Nerdesin kanka ya özlettin buralar sensiz çok sessiz :D

Yugi
29-04-2017, 19:42
Vallaha Cem abinin oyunu ne kadar bildiğini öğrenmek ićin önce oyunu öğrenmen lazım:) sana da onu tavsiye ediyorum.
Sen halen parka çıkmadın mı yav kumda oynamak için:) Anca burada boş laf yap +,+dan birileri yıksın şunu da kurtulalım:)

Ekip10lar da öyle diyodu ama şimdi özür diliyorlar.

akrep kral
29-04-2017, 19:59
Kim özür diledi ? Sv de yoksun ama cenen calisiyor
Ekip10lar da öyle diyodu ama şimdi özür diliyorlar.

Razor&Dante
29-04-2017, 20:13
Sergüzeşt

Sabiş ablayı alkollüyken buraya yollamak ekstra bir acizliktir.

Sabiş abla hatırlatayım , senin ordunun çakıldığı METEO SÜVARİ operasyonunun excel fotosu SERGÜZEŞT hesabından Süvarilerin eline geçti.

Geçen sana skype tan yazdım sevgili SERGÜZEŞT , geçen sene ortaya dökülen konuşma kayıtlarında herhangi bir özel hayat çiğnenmedi , tam tersine bizim üzerimize oynanan oyunlar açığa çıkarıldı bu belgeleri KÇ Ana Grupta bizzat paylaştım. Ona rağmen o konuda "Muti şöyle Muti böyle" diyen olursa kalp kırarım. Ne yaptıysam geçen dönem KÇ için yaptım.

Şuan KÇ diye gelen yönetim kadrosu , zamanında kendi wow unu yıkmaya çalışan , birliğinin operasyon detaylarını içeren Genel Başkan hesabı şifresini rakibine veren insanlar.

Baran abi için geçen sene Sabiş ablaya "doğulu olduğu için" hakaret içeren sözler söylememişmiydin ? Mutlu abi'nin adını anarken önce ona "Hain" diye itham ettiğiniz konuşmaları silin yahu ! İlhan abi ilk sıradan "emektar" listesine girmiş bu da çok şaşırtıcı. Ona da hepiniz küfür etmemişmiydiniz ?

2 sene önce türlü bahanelerle kaçarken çoğu marka oyuncunuz , KÇ nin ismine onuruna biz sahip çıktık Cem abi ile , geçen sene WW kuran operasyon yapan emek veren adamları şuan sırf EKİP 10 da diye bir kalemde "hain" ve hatta " Kç nin Fetöcüleri" diye silmek nedir ?

Bu sene özellikle sorduk KÇ var mı diye , evet cevabı verilseydi zaten gelmeyecektim , hayır cevabını alınca ve gayet davette alınca geçen sene sizlerin içinde olan abilerin bile verdiği "söz" ü tuttuk. Söz vermek başkasının ağzına laf vermeye benzemez.

Biz sizlerle mi yıllarca emek vermişiz yazık ! Biz saygımızdan ödün vermeyip hala sizlerle oynayan insanlara samimi konuşmalarımız devam ederken bizlere "don" lu "lastik" li sin-kaflı küfürler savurmak nedir ?

Yugi
29-04-2017, 21:35
Kim özür diledi ? Sv de yoksun ama cenen calisiyor

Kim diyor yokum diye? Gel hesabım belli:Aziz

Kenpachi
29-04-2017, 22:22

He mustafa he :zuhaha:
Ulan insanlar ne çabuk değişiyor. :D
Hayret le izliyorum sizi. :zuhaha:
Bizde sövelim sonra özür dileyelim ne diyorsun kanka bu konuya. :zuhaha:

wanlı
29-04-2017, 22:34
S3 te sular ısınmaya başlamiş haydi hayirlisi.

bysfatih
29-04-2017, 22:52

Tm mustafa güldük sana hadi bye sv başı adam.divanda başladı:) şimdi kc sasirmam yakında ekip10 olur:)

VİBE®
29-04-2017, 22:55
15 Dkka sonra efsane bır agır sklet boks macı var onu ızleyın :D

bysfatih
29-04-2017, 23:03
Sergüzeşt

Bu şahsiyet gelip kendi konuşamıyor mu ? Acaba forum hesabı mi yok onuda mu yurdanur a kaptırdı yoksa :) neden çenesi çok çıkıyor muti 'yi tolgayı mi özledi cem i mi özledi yanındakilerden bir şey çıkmaz mı diye düşünüyor neyin güdüsü bu anlamış değiliz sayın sabis hanım kc kc diyorsunuz bir başarı belirtiniz yok bizlerin başarısını kucumsuyorsunuz saçmalık kc de yikmaya gelicez dedik ne bu korku oyun basından beri sergu ? Olay ne yani kendi reziligini örtmek için neden böyle şeyleri yapıyorsun anlamış değilim gerçekten? En son bu şekilde konuştuğunda olanları gördük hepimiz canlı canlı bıraktınız gittiniz madem bu kadar değerli idi kc niz cem abiye mutiye ramazan abi ye docco ya hesapları bırakıp bırakıp neden gittiniz ? Kaçtınız anlamış değilim herkesin yüzüne gülüp gülüp arkadan hain vs demek niye ya da anlamis değiliz mogolllu yoluyorsun sabisi yoluyorsun tanımasak neyse moğol ayrı bir dünya zaten sabis abla apayrı bir dünya problem ne sorun ne ? Mogollu derdi ne ya da sensei mali nin multi yıkmışsınız diyor anlamış değilim madem multi değersiz kapatsın multilerini :)

Dipnot sergüzeşt yazana kadar gel konuş foruma yazalim bulduğuna yazı yazdiriyorsun ne bu foruma gelememe korkusu :) çözebilmiş değiliz? Gerçekten kendi kendine hayaller kurup hayal perestlerini yollama bize rica ediyoruz zaten bu çaresizliği yapma gayeni hepimiz biliyoruz kc her zamanki gibi ses var görüntü yok biri 3 k asker kesmiş onu belirtiyor vay be :) ne.başarı nasıl koordinatör olunur sesli de bu dersi ver arkadaşa istersen ;) bakıyor içerde çatirdi var salla ekip10 a :) bu kafayla wow falan kuramazlar tılsım göremez demiş biri bu muhabbet ne zaman yapılsa kc ex

bysfatih
29-04-2017, 23:04

Gitme 200 birime kapa multileri madem öyle:) boş konuşuyon mali adın gibisin :)

asdasdf123
29-04-2017, 23:14
Gitme 200 birime kapa multileri madem öyle:) boş konuşuyon mali adın gibisin :)

Biri multi mi dedi?

Her multi muhabbeti yapana bu soruyu sorucam

EKİP-10M birliğindeki 48 oyuncudan 47sinin hesabı kapatılmış?

http://ts3.travian.com.tr/allianz.php?aid=221&action=members

Multi hesaplara ayrı birlik kurmak hangi dahinin fikri ve bu hesaplar kimlerin multileri?

İkinci defa yazıyorum yine görmezlikten gelmezsiniz umarım.

TheMythjohN
29-04-2017, 23:19
KÇ ye ve içindekilere dedikleriniz umrumda değil.

Ama sizden ricam bana burada gelip sakın 'cem'i savunmayın. Herkesi savunun sövün silin umrum değil. Özellikle muti ve fatih gördüğüm kadarıyla.. Cem i sakın savunmayın. Eğer cem'i savunmaya devam edicekseniz sizlerle son travian'ım olur. Son muhattabımda.. Sadece siz 2 niz özelinde Cem i savunuyorsanız burada yaptığınız tüm konuşmalarda söyledikleriniz için en az sizlerde aynı durumda sayılırsınız. ANlayana!

tARHAna__
29-04-2017, 23:39
Beyler vites mi dusursek acaba? Su an hain, beslenen kargalar olduk:)

Razor&Dante
30-04-2017, 00:04
Beyler vites mi dusursek acaba? Su an hain, beslenen kargalar olduk:)

Dışardakiler belli de...

"Başkan ne zaman geçiyoruz biz de birliğe , sıkıldık saçma allylerden" diyen dostlara da küfredecekler diye korkuyorum.

hikmetbaba23
30-04-2017, 00:16
KÇ ye ve içindekilere dedikleriniz umrumda değil.

Ama sizden ricam bana burada gelip sakın 'cem'i savunmayın. Herkesi savunun sövün silin umrum değil. Özellikle muti ve fatih gördüğüm kadarıyla.. Cem i sakın savunmayın. Eğer cem'i savunmaya devam edicekseniz sizlerle son travian'ım olur. Son muhattabımda.. Sadece siz 2 niz özelinde Cem i savunuyorsanız burada yaptığınız tüm konuşmalarda söyledikleriniz için en az sizlerde aynı durumda sayılırsınız. ANlayana!

cem derken hangi gem aga feridikuriger mi ondan bahsediyorsan merakımı mazur görde cem le ne alıp veremedigin var ??