PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ekip10 vs K.Ç

Yugi
02-04-2017, 00:56
Sizce bölgede kim kazanır? Sebebiyle birlikte yazalım.

HANBİRLİKLERİ
02-04-2017, 01:00

150.güne kadar kafa kafaya gitsede 150. gün sonrası gecelerin hesaplarını silmesi sonucu ekip10 kç yi bitirir

Yugi
02-04-2017, 01:01
Kuzen geceler 5 kişi değil mi? K.ç 5 kişiye mi muhtaç?

zekiLiseli
02-04-2017, 01:03
ekip10 diyorum. çünkü bu sene kç kendi bacağına sıktı.

Tuğberk_
Sizce bölgede kim kazanır? Sebebiyle birlikte yazalım. anketi genelleştir de oyumuzu KÖF e basalım. DAHA İYİ BİR TRAVİAN DÜNYASI İÇİN KÖF !

HANBİRLİKLERİ
Kuzen geceler 5 kişi değil mi? K.ç 5 kişiye mi muhtaç?

kuzen ne 5i iyi say ;)

zekiLiseli
02-04-2017, 01:04
anketi genelleştir de oyumuzu KÖF e basalım. DAHA İYİ BİR TRAVİAN DÜNYASI İÇİN KÖF !adam bölge demiş, köfün ideolojisi, iç ve dış siyaseti şuanki forum mevduatına bilhassa tahrik ve önem teşkil etmemekte.

Tuğberk_
adam bölge demiş, köfün ideolojisi, iç ve dış siyaseti şuanki forum mevduatına bilhassa tahrik ve önem teşkil etmemekte. Evet o yüzden anketi bölge ile kısıtlamayıp genellemesini istedim :D

Yugi
anketi genelleştir de oyumuzu KÖF e basalım. DAHA İYİ BİR TRAVİAN DÜNYASI İÇİN KÖF !

Köf şimdiden gönüllerin birincisi.Fakat konu bölgeyi içeriyor.

HANBİRLİKLERİ
02-04-2017, 01:05
Köf şimdiden gönüllerin birincisi.Fakat konu bölgeyi içeriyor.

ekip10 un belli bir duruşu var kç de şuan o duruşu göremiyorum

Tuğberk_
02-04-2017, 01:06
ekip10 un belli bir duruşu var kç de şuan o duruşu göremiyorum hikmetbaba nın duruşu yeter zaten duruşla kıyaslamamak lazım bence :D

Yugi
02-04-2017, 01:06
ekip10 un belli bir duruşu var kç de şuan o duruşu göremiyorum

Duruş derken besiktaşlı duruşu mu? Yani k.ç nin ne olduğu belli değil diyosun.

zekiLiseli
02-04-2017, 01:09
Kç uzun süre boyunca ciddi bir varlık göstermiştir. ama geçen sene olan çalkantılar ve bu sene yapılan takviyeler kç nin kç olmaktan çıktığı izlenimi veriyor..

HANBİRLİKLERİ
02-04-2017, 01:11
hikmetbaba nın duruşu yeter zaten duruşla kıyaslamamak lazım bence :D

hikmetbaba yı tanımıyorum fakat birliklerinin belli bir çizgisi belli bir duruşu var
ama kç şuan öyle değil dış mihraklara bel bağlamış durumda şeytanla pazarlık olmaz

Duruş derken besiktaşlı duruşu mu? Yani k.ç nin ne olduğu belli değil diyosun.

kuzen bizedemi lolo :)

Yugi
02-04-2017, 01:14
Kç uzun süre boyunca ciddi bir varlık göstermiştir. ama geçen sene olan çalkantılar ve bu sene yapılan takviyeler kç nin kç olmaktan çıktığı izlenimi veriyor..

Sizce k.ç kendi içinden kendini bitirir mi?

bysfatih
02-04-2017, 07:54
anketi genelleştir de oyumuzu KÖF e basalım. DAHA İYİ BİR TRAVİAN DÜNYASI İÇİN KÖF !

Dır be tubi şurada iki kc yikicaz :) eglencemizi bozma boşver kof u şimdi

bysfatih
02-04-2017, 07:55
ekip10 diyorum. çünkü bu sene kç kendi bacağına sıktı.

Sağlam sıktı :) bende ekip10 diyorum

zekiLiseli
02-04-2017, 08:35
Sizce k.ç kendi içinden kendini bitirir mi? kendini bitirmez, o kadarda değil. ama içte huzursuzluk yaşayacakları kesin. aldığın adamların oyunculuğundan ziyade kişiliği,tutumları ile alakalı bu da. bunu da hisseden ekip10 sağlam darbeler verecektir.

sensei33
02-04-2017, 10:03
kendini bitirmez, o kadarda değil. ama içte huzursuzluk yaşayacakları kesin. aldığın adamların oyunculuğundan ziyade kişiliği,tutumları ile alakalı bu da. bunu da hisseden ekip10 sağlam darbeler verecektir.

Üstad K.Ç de bacağına kurşun sıkma vs. birşey yok
Mesela ben yıllardır Gulay ve recepumut hesapları ortağıyım bi kaç dönemdir aynı hesapta olan oyuncuları ayırdık eski kemik kadro bi kaç eksik harici oyunda bizden ekip 10 giden oyuncular haricinde
Onların içinde de saldırı atarken vicdanımızın sızlayacagi dostlarımızda var bizim huzurumuzu bozan gitmelerinden memnun olduğumuz ,yıkarken istahlanacağımız şak şak cılarda var
Şu an için ekip yada kç adına bi yorum yapmak yanlış olur (kendi adıma)
Serverin ilerleyen günlerinde bunu hep beraber göreceğiz
İyi olan kazansın :)

bysfatih
02-04-2017, 10:38
Üstad K.Ç de bacağına kurşun sıkma vs. birşey yok
Mesela ben yıllardır Gulay ve recepumut hesapları ortağıyım bi kaç dönemdir aynı hesapta olan oyuncuları ayırdık eski kemik kadro bi kaç eksik harici oyunda bizden ekip 10 giden oyuncular haricinde
Onların içinde de saldırı atarken vicdanımızın sızlayacagi dostlarımızda var bizim huzurumuzu bozan gitmelerinden memnun olduğumuz ,yıkarken istahlanacağımız şak şak cılarda var
Şu an için ekip yada kç adına bi yorum yapmak yanlış olur (kendi adıma)
Serverin ilerleyen günlerinde bunu hep beraber göreceğiz
İyi olan kazansın :)

Mali kanka bölge içinde durursunuz artık 300 lere gitmezsiniz:) bu msji mi alalım buradan :)

sensei33
02-04-2017, 10:57
Mali kanka bölge içinde durursunuz artık 300 lere gitmezsiniz:) bu msji mi alalım buradan :)

00 dan 300 30 e kadar her yerde oluruz kanka sen bunlara kafanı yorma :) çalıştır tamirhane yi

Aras
03-04-2017, 00:33

​KÇ ++ da eski olabilir aa ekip10 benim tanıdığım kadarıyla çok aktif ve etkili oyuncuları var yıllardır takip ederim biçogu hilal ve kasırga oyuncusu KÇ nin çok fazla dayanacağını sanıyorum sayı üstünügü bişey ifade etez

ahmedenes
03-04-2017, 14:30
O zaman dans

Coco NAT
03-04-2017, 18:53
Çok garip bir konuşma olmuş kimisi içeriyi bilmeden dışarıdan konuşuyor da ondan yazmak istedim.Sayı üstünlüğü
KÇ Birliklerinde tamam burada hemfikiriz.KÇ içinde oynayan BARİKAT-AN-GECE-KÇ Oyuncuları var.Benim sözümdür bölge savaşından KÇ sağlam çıkacaktır.İlerleyen zamanlarda herkes görür anlar.Yukarıda dediğim birliklerin oyuncuları KÇ ile beraber oynamak için KÇ Kadrosuna dahil olan oyunculardır.

bysfatih
06-04-2017, 00:40
Çok garip bir konuşma olmuş kimisi içeriyi bilmeden dışarıdan konuşuyor da ondan yazmak istedim.Sayı üstünlüğü
KÇ Birliklerinde tamam burada hemfikiriz.KÇ içinde oynayan BARİKAT-AN-GECE-KÇ Oyuncuları var.Benim sözümdür bölge savaşından KÇ sağlam çıkacaktır.İlerleyen zamanlarda herkes görür anlar.Yukarıda dediğim birliklerin oyuncuları KÇ ile beraber oynamak için KÇ Kadrosuna dahil olan oyunculardır.

Barikat ve gece ye birşey diyemem an ları tr2 de gördük zaten :)

Kc de bölge içinde savaş yapicak hesap oyuncu yok kc ana kadrosunda ;)

Kc nın kaybettiği gücü herkes biliyor :) farketmez mancınıklar çıksın görücez herşeyi :)

HANBİRLİKLERİ
06-04-2017, 10:50

kardeşim bu server 1 deki hesap silenlerin server 3tede hesap silmeyeceğinin garantisini kim verdi kç ye
bu arada kç bu server
server 3'ün montanası olma yolunda ilerleyeceğe benziyor açılın 400 ler kç geliyor :)

hipeROCKtif
06-04-2017, 22:22
kardeşim bu server 1 deki hesap silenlerin server 3tede hesap silmeyeceğinin garantisini kim verdi kç ye
bu arada kç bu server
server 3'ün montanası olma yolunda ilerleyeceğe benziyor açılın 400 ler kç geliyor :)

Doğru söyle sana ne yaptıkta bu kadar acıttı :)

zekiLiseli
06-04-2017, 22:29
beni hayal kırıklığına düşüren nokta şu; adamlar reflinkle altın aldı, gümüş aldı, hammadde aldı. oh iyi yırttık dedikleri anda mh ordu sildi sonra başladılar "haksızlık" diye, haksızlık mıdır? sv nin 30. gününde silmekle 150.gününde silmek mhlerin biraz ders verici olgusu. gelgelelim şu da var "mağdur" olanlara geçmiş olsun dedik. onlarda daha elimizi sürmeyiz dediler. ilk saydıklarımı yine yapıyorlar.. kç 150.günde asker köyleriniz sıfırlanır veyahut hesaplar acp yerse şaşırmasın.

işte bu yüzden kç kendi bacağına sıktı dedik. ha bu arada sv nin 40ı çıkmadan entrikaya başlanmış. ilk içeri adam sızdırmalar baş göstermiş

zekiyim ama markus wolf değil.

Büyük Hilmi
06-04-2017, 22:36
Lütfen ama lütfen aklı salim düşünen kişiler liseli beyi dikkate almayınız zira kendisi meczuptur kötü söz ve kelamda etmeyiniz bırakınız sayfa sayfa dolanıp ağlayıp sizlasin :zuhaha:

zekiLiseli
06-04-2017, 22:42
Lütfen ama lütfen aklı salim düşünen kişiler liseli beyi dikkate almayınız zira kendisi meczuptur kötü söz ve kelamda etmeyiniz bırakınız sayfa sayfa dolanıp ağlayıp sizlasin :zuhaha:

çok büyük haksızlık ediyorsun, 300lere gittik hammadde yok pazarcı çok sürüyor dediniz odunu tuğlayı demiri koyduk mancınığa atık köyünüze. ne yapsan yaranamazsın montişlere :islik: iyi yanından bak mancınık sporuna çok yatkın oldunuz yadırgamıyorsunuz :zuhaha: tek tük uğraşanlarınız da temsilen https://vk.com/video417226156_456239026 burada :uzgun:

Büyük Hilmi
06-04-2017, 22:49
Çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığından bir dost aradı liseli beyi terfi etmişler artık park ve bahçeler müdürü kendisi :zuhaha: lise li bey ne kadar işsiz güçsüz adam varsa himayenizde hadi gene iyisiniz müdür oldunuz :zuhaha: hadi yat uyu ama şu içme oksijeni israf ediyorsun bari suyu israf etme :zuhaha:

HANBİRLİKLERİ
06-04-2017, 23:43
Doğru söyle sana ne yaptıkta bu kadar acıttı :)

yok be kardeşim bana ne yapabilirsin :)
Ben R vitese karşıyım :)

hipeROCKtif
07-04-2017, 00:42
yok be kardeşim bana ne yapabilirsin :)
Ben R vitese karşıyım :)

Bizi dilinden düşürmediğine göre bi kuyruk acın var. Olmasa bu kadar ismimizi zikretmezsin

HANBİRLİKLERİ
07-04-2017, 09:46
Bizi dilinden düşürmediğine göre bi kuyruk acın var. Olmasa bu kadar ismimizi zikretmezsin

yok be güzel kardeşim ne kuyruk acım olacak
dediğim gibi tamamen (R) vitese karşı olmamdan kaynaklı bir durum
hem bir kuyruk acım olsa gelir söylerim sıkıntı olmaz saklamam
ama sen server 1 deki haraketinizi saklama çabasındasın

ordada yazdım gelmiş admine multihunter a sitem ediyordunuz
arkadaş adamların ellerine kollarına sağlık az bile ceza vermişlerki şuan server 3 tede aynı multicilik oynamaya devam ediyorsun :zuhaha:

sensei33
07-04-2017, 10:34
yok be güzel kardeşim ne kuyruk acım olacak
dediğim gibi tamamen (R) vitese karşı olmamdan kaynaklı bir durum
hem bir kuyruk acım olsa gelir söylerim sıkıntı olmaz saklamam
ama sen server 1 deki haraketinizi saklama çabasındasın

ordada yazdım gelmiş admine multihunter a sitem ediyordunuz
arkadaş adamların ellerine kollarına sağlık az bile ceza vermişlerki şuan server 3 tede aynı multicilik oynamaya devam ediyorsun :zuhaha:

Dostum senin s3te hesabın varmı öncelikle onu bilelim
Her serverin forumunda fink atıyon aylak aylak gezen ergen genc misali
Isin gücün yoksa vereyim bi hesap orda bari takıl belki çenen susar
İnsanlar tabiki emek verecek verdikleri emegin karşılığını alamadıklarında haklarını arayacaklar bundan daha dogal bisey varmı?
Benim düşüncem oyunda alt edemediğin adamları laga lugaylan alt etmeye çalışıyon yapma bunu kendi kişiliğine zarar verirsin

HANBİRLİKLERİ
07-04-2017, 12:08
İnsanlar tabiki emek verecek verdikleri emegin karşılığını alamadıklarında haklarını arayacaklar bundan daha dogal bisey varmı?
Benim düşüncem oyunda alt edemediğin adamları laga lugaylan alt etmeye çalışıyon yapma bunu kendi kişiliğine zarar verirsin

kanka KÇ içerisinde bir hesabım var :zuhaha:

zekiLiseli
07-04-2017, 12:15

senin emek dediğin multi hesabın depolarını kasıp, atm ye gitme kısmı. ardından 150 gün sayıyorsunuz askerler siliniyor :D

Tuğberk_
07-04-2017, 12:22
senin emek dediğin multi hesabın depolarını kasıp, atm ye gitme kısmı. ardından 150 gün sayıyorsunuz askerler siliniyor :D İnternet bankacılığı var ya ordan halletmişlerdir. Atm ye gitmek bile emek ister hiç olabilir mi öyle bir şey :D

sensei33
07-04-2017, 15:15
senin emek dediğin multi hesabın depolarını kasıp, atm ye gitme kısmı. ardından 150 gün sayıyorsunuz askerler siliniyor :D

Elinden alanmı var sende yap..... bu tip muhabbet leri bırakın artık

sensei33
07-04-2017, 15:17
kanka KÇ içerisinde bir hesabım var :zuhaha:

Tamam ordan bana yazda sana tem vereyim askerleri sağa sola yağmaya at belki burdan uzak durursun

KILIÇ_KIRAN
07-04-2017, 15:44
http://ts3.travian.com.tr/position_details.php?x=75&y=132

hipeROCKtif (http://ts3.travian.com.tr/spieler.php?uid=10219) hesabı gene kilit yemiş

KILIÇ_KIRAN
07-04-2017, 15:46
17479 fazla multi çarpar

akrep kral
07-04-2017, 15:47
Mh yine mi haksizlik yapmis :))
17479 fazla multi çarpar

osmancan71
07-04-2017, 16:35
2. Koyun vahasını hızlı almıs hesaplayınca mantıksız gelmişti :)

zekiLiseli
07-04-2017, 17:14
2. Koyun vahasını hızlı almıs hesaplayınca mantıksız gelmişti :)

lise 2 de parametreler öğretilir. bazıları sabit bazıları sonsuz bazıları değişken kabul edilir
para sınırsız olunca senin hesaplar patlar. zekiyim ama lnx i sonsuza gönderebiliyorum