PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : KÖF Birlikleri İfşa

Yugi
29-03-2017, 17:10
Arkadaşlar uzun uğraşlarım sonunda bu birliğin aslında kimler olduğunu açıklayacağım.Bu ifşa için yaklaşık 2 saat uğraştım.

Öncelikle Adamus birlikleri 90 kişi olunca "bu server için çok iyi olduk" diyip turnuvaya gitmeye karar verdiler.Turnuvada oynayan COF birlikleri 90 kişiden korktu ve tr serverında kamufle olarak oynamaya karar verdiler.Köf ismini alarak kendi birliklerine selam çaktılar.COF birliği şu an s3de oynamaktadır.

HANBİRLİKLERİ
29-03-2017, 17:47
Arkadaşlar uzun uğraşlarım sonunda bu birliğin aslında kimler olduğunu açıklayacağım.Bu ifşa için yaklaşık 2 saat uğraştım.

Öncelikle Adamus birlikleri 90 kişi olunca "bu server için çok iyi olduk" diyip turnuvaya gitmeye karar verdiler.Turnuvada oynayan COF birlikleri 90 kişiden korktu ve tr serverında kamufle olarak oynamaya karar verdiler.Köf ismini alarak kendi birliklerine selam çaktılar.COF birliği şu an s3de oynamaktadır.

hahahahahahahahahahahahahahahahahahhahhahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahhahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahhahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahhaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahh ahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhah hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahhahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hhahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahhahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahhahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahhahhahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahhahhahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahhahhahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahhahhahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahhahhahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahhahhahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahhahhahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahhahhahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahhahhahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahhahhahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahhahhahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahhahhahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahhahhahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahhahhahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahhahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahhahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahhaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahhahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhah hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hhahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahh ahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahhahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahhahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahhahhahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahhahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahhahhahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahhahhahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahhahhahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahhahhahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahhahhahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahhahhahahahahahahahahahahahahaha

Cadı
29-03-2017, 17:49
hö ? :yagitgit:

HANBİRLİKLERİ
29-03-2017, 17:51
hö ? :yagitgit:

teori fena yalnız hakkını verelim :)

Twitch
29-03-2017, 17:55

Sence cof oynamak istese ismi köf koyarmiydi oda ayri bi ironi bence o baska birliklerin bas harfleri köftenin kokusu cikar yakinda

HANBİRLİKLERİ
29-03-2017, 17:56
Sence cof oynamak istese ismi köf koyarmiydi oda ayri bi ironi bence o baska birliklerin bas harfleri köftenin kokusu cikar yakinda

kasma bu kadar akışına bırak diyorum :)

Twitch
29-03-2017, 17:58
kasma bu kadar akışına bırak diyorum :)

Sen biliyorsun bence ozelden yazsana bana:cool:

Cadı
29-03-2017, 18:04
teori fena yalnız hakkını verelim :)

dehşet :zaa:

ama yuginin teorilerini seviyorum :zuhaha:

Tuğberk_
29-03-2017, 18:07

Öncelikle Adamus birlikleri 90 kişi olunca "bu server için çok iyi olduk" diyip turnuvaya gitmeye karar verdiler.Turnuvada oynayan COF birlikleri 90 kişiden korktu ve tr serverında kamufle olarak oynamaya karar verdiler.Köf ismini alarak kendi birliklerine selam çaktılar.COF birliği şu an s3de oynamaktadır. Aynen Zekiliseli de aslında Kemal Başer zaten :D

Yugi
29-03-2017, 18:16

Cof tr de oynamayacaz dedi.Bu büyük söz üzerine rezil olmamak için böyle bir şeye kalkıştılar.Fakat casuslarım hepsini ele verdi.

HANBİRLİKLERİ
29-03-2017, 18:16
Cof tr de oynamayacaz dedi.Bu büyük söz üzerine rezil olmamak için böyle bir şeye kalkıştılar.Fakat casuslarım hepsini ele verdi.

kuzen casuslarını saldınmı yine dört bir yana :)

black süvari
29-03-2017, 18:48

Sende sit gibisin yugi. Takdir ediyorum seni.

Sit(süvari istihbarat timi) yanlis anlamalara mahal vermeyelim

Büyük Hilmi
29-03-2017, 19:31
Dudullu gençlik her zaman doğru söyler kasap a baka baka kasaplık ogrenilirse eğer kedi kasap olmuştu :-) bu sayfayı açan liseli olduğunu söyleyen beyfendi tarafimca tesbit edilmiş olup büyük hilmi tarafından adresine kargo aracılığı ile bir hediye gönderilecek :-) osman bey sizde isterseniz adresinizi bırakınız kargonuzu gönderelim büyük hilmi hayır sever :-)

Dip not : ( hep dip not yazmak istemişimdir ) talepler gece 24:00 e kadar kabul edilecektir baska talep eden tabiki yazabilir

Why so Serious?
29-03-2017, 19:39
Böyle konuları özlemişim :D

black süvari
29-03-2017, 20:02
Dudullu gençlik her zaman doğru söyler kasap a baka baka kasaplık ogrenilirse eğer kedi kasap olmuştu :-) bu sayfayı açan liseli olduğunu söyleyen beyfendi tarafimca tesbit edilmiş olup büyük hilmi tarafından adresine kargo aracılığı ile bir hediye gönderilecek :-) osman bey sizde isterseniz adresinizi bırakınız kargonuzu gönderelim büyük hilmi hayır sever :-)

Dip not : ( hep dip not yazmak istemişimdir ) talepler gece 24:00 e kadar kabul edilecektir baska talep eden tabiki yazabilir

Dudullu bir efsanedir yaşanmaz kaçılır :yagitgit:

Burdan bağcılar çoçuğuyuz diyenlere bir selam yollar keyfime bakarım!

Yugi
29-03-2017, 21:54
Büyük hilmi beni ifşa edecek tek kişi var.O da ayyıldız tim.

Kenpachi
29-03-2017, 22:53
İtiraf ediyorum köf benim aşiretin adı. :D)))

çiçili
29-03-2017, 22:55

Yugi komutanım nasılsınız ?

Yugi
29-03-2017, 22:58
Yugi komutanım nasılsınız ?

İyiyim asker.Bir arzun mu var?

zekiLiseli
29-03-2017, 22:58

mustafacım sakin... zekisin ve aptal değilsin seviyorum seni

çiçili
29-03-2017, 23:02
İyiyim asker.Bir arzun mu var?

Siyahları parçaladin sırada kim var ?

Yugi
29-03-2017, 23:06
Siyahları parçaladin sırada kim var ?

Bu sene hedefimde k.ç ve ekip10 var.Bence benden korkup özür dilemeliler.

çiçili
29-03-2017, 23:07
Bu sene hedefimde k.ç ve ekip10 var.Bence benden korkup özür dilemeliler.

Ben olsam yapardım yugi başkanım emrinizdeyim.

Yugi
29-03-2017, 23:18
mustafacım sakin... zekisin ve aptal değilsin seviyorum seni

Teşekkür ederim.Sakinliğimi planlarıma ve engin bilgime borçluyum.

Özdemir
30-03-2017, 00:25
Yugi senle konusan ban mi yiyor yoksa bana mi öyle geliyo ? Ayrica guzel tespitti zanasa nazdrovia KÖF

Yugi
30-03-2017, 09:15
Yugi senle konusan ban mi yiyor yoksa bana mi öyle geliyo ? Ayrica guzel tespitti zanasa nazdrovia KÖF

Örümcek ağıma takılan gidiyor.Yani herşey plana uygun.

zekiLiseli
30-03-2017, 09:17

köf ün adını anacaksan zanaşa nazdrovia demeyeceksin.

biz Kanişa Nozdorovsky KÖF..

COF Kemal Başer
30-03-2017, 16:13
Zaman zaman bir kuralımızı yenilememiz gerekiyor demek ki. "Liseliler bilmez"

Öncelikle forumda onlarca hesap açık o hesapların arkasına sığınan "ne olduğu belirsiz" kullanıcı isimlerinin çirkin ithamlarına "forum yönetiminin" bir tavır takınması gerektiğinin altını çizerim.

Şurda bir elin beş parmağını geçmeyecek kalitede "travian birliği" kalmış ve her geçen gün oyuncu kaybı yaşanırken, bunun nedenlerinden birisi de forumdaki kalitenin bu halde olmasıdır.

Gelelim konuya;

COF olarak çok zorlu serverler geçirdik. Hiç bir serverde kimliğimizi gizleyerek oynamayız. Benim olmadığım bir serverde COF Birliği olmaz. Bu kural 1.

Kural 2 : COF Birliği 10 yıldır kurulduğu ilk günden beridir adı değişmemiştir. Adı değişmez, değiştirilmesi teklif dahi edilemez.

Rakibini alt etmek için 3 ayda bir birlik birleştirip, isim değiştirip bunu da strateji sayanlar anlamaz tabi ki.

çiçili
30-03-2017, 16:23

Öncelikle forumda onlarca hesap açık o hesapların arkasına sığınan "ne olduğu belirsiz" kullanıcı isimlerinin çirkin ithamlarına "forum yönetiminin" bir tavır takınması gerektiğinin altını çizerim.

Şurda bir elin beş parmağını geçmeyecek kalitede "travian birliği" kalmış ve her geçen gün oyuncu kaybı yaşanırken, bunun nedenlerinden birisi de forumdaki kalitenin bu halde olmasıdır.

Gelelim konuya;

COF olarak çok zorlu serverler geçirdik. Hiç bir serverde kimliğimizi gizleyerek oynamayız. Benim olmadığım bir serverde COF Birliği olmaz. Bu kural 1.

Kural 2 : COF Birliği 10 yıldır kurulduğu ilk günden beridir adı değişmemiştir. Adı değişmez, değiştirilmesi teklif dahi edilemez.

Rakibini alt etmek için 3 ayda bir birlik birleştirip, isim değiştirip bunu da strateji sayanlar anlamaz tabi ki.
kemal emmiyi yine kizdirdiniz köftehorlar kural 2 deki 10 yıl cof hangi swlerde oynadi acaba bilmemek değil öğrenmemek ayıp kemal emmi cahil kalmayak :confused:

osmancan71
30-03-2017, 16:30
kemal emmiyi yine kizdirdiniz köftehorlar kural 2 deki 10 yıl cof hangi swlerde oynadi acaba bilmemek değil öğrenmemek ayıp kemal emmi cahil kalmayak :confused:

uzun yazacak vedo :D keşke sormasaydın :D

wanlı
30-03-2017, 16:32

yine bir tartışmanın fitilini ateşledi :)

COF Kemal Başer
30-03-2017, 16:32

Son oynadığımız eleme ve final serveri eklenmedi.

http://cofcore.weebly.com/

http://cofcore.weebly.com/cof-hakk305nda.html

çiçili
30-03-2017, 16:36
yine bir tartışmanın fitilini ateşledi :)
ne tartişmasi yav biz medeni insanlarız çok ayıp :melek:

Kenpachi
30-03-2017, 16:39
Ne cofu la köfte köfte sen cofu nerden öıkardında atladın.
Biliyorum ilgi çekmeye çalışıyorsun ama bu nedir yav sjjs :D)))

çiçili
30-03-2017, 16:41

iyimiş kemal emmi bi s1 de ecelken bide s8 son ken denk gelmişiz bende baya wow varmış baktım s3 adamus s3 antik sürümm k.ç 3 sezon son s12 barbar s5 çt vs vs 10 sene olmuş beya :)

çiçili
30-03-2017, 16:43
yokla site var tikliyon hepsini göseriyor :)

Arsız Hunter
30-03-2017, 16:44
Bla bla bla
Meali: bizi eleştiriyorlar biz cevap veremiyoruz ancak hakaret edebiliyoruz . Artes hayali yardım edin kurbaniniz olam bizi eleştirenlere izin vermeyin.
Forumu fesih yetkisi de verek mi sana ?

COF Kemal Başer
30-03-2017, 16:55
Bla bla bla
Meali: bizi eleştiriyorlar biz cevap veremiyoruz ancak hakaret edebiliyoruz . Artes hayali yardım edin kurbaniniz olam bizi eleştirenlere izin vermeyin.
Forumu fesih yetkisi de verek mi sana ?

eleştiri ve hakaret arasındaki farkı anlasan zaten böyle saçma cümleler kullanmazsın.

öylesine
30-03-2017, 17:05
Her server ufak ekipleri birleşmesine almış. Buyuk ekıplerıde yardımcısı olarak kullanmış barbar gibi. Turnuvada tutturamadın bu taktiği. Herkes kendi ismi ile gelsine çevirdiniz işi. Geçen senelerde tüm oluşumlara tepeden bakıyordunuz turnuva için sözde elıt azınlığın size yeteceğini düşünüyordunuz ama el tokadı bunun böyle olmadımı gösterdi. Korkma titre kemal seneye yaptığınız birleşmelere alacağınız yenilgi daha büyük bır hezimet olacak sizin için. Ama uzulmeyınde temsıl ettiğiniz kıtle geniş olcak acılarınızı beraberce paylaşarak azaltabılırsınız

COF Kemal Başer
30-03-2017, 17:21
Her server ufak ekipleri birleşmesine almış. Buyuk ekıplerıde yardımcısı olarak kullanmış barbar gibi. Turnuvada tutturamadın bu taktiği. Herkes kendi ismi ile gelsine çevirdiniz işi. Geçen senelerde tüm oluşumlara tepeden bakıyordunuz turnuva için sözde elıt azınlığın size yeteceğini düşünüyordunuz ama el tokadı bunun böyle olmadımı gösterdi. Korkma titre kemal seneye yaptığınız birleşmelere alacağınız yenilgi daha büyük bır hezimet olacak sizin için. Ama uzulmeyınde temsıl ettiğiniz kıtle geniş olcak acılarınızı beraberce paylaşarak azaltabılırsınız

Turnuva çok başarılı geçti. Neyin kafasındasın sen? Kıyaslama yapacak olursak 100 kat hatta 1000 kat güçlü ve başarılı geçti. Neyine üzüleyim?

TatarKralı
30-03-2017, 17:38
Turnuva çok başarılı geçti. Neyin kafasındasın sen? Kıyaslama yapacak olursak 100 kat hatta 1000 kat güçlü ve başarılı geçti. Neyine üzüleyim?

Başkan sende ki de sabır vallaha.

Adamlar haklı. Bunlar kim ki sen adlarını bu kadar zikrediyorsun, önemseyip cevap yazıyorsun. Denizde balıklara fısıldasan anlar, bunlardan daha akıllı çıkar.

uA1905
30-03-2017, 17:43
yokla site var tikliyon hepsini göseriyor :)

Vedo tamam hepsini anlarimda onlar troll kanka sen niye bunlara uyuyorsun ki turkler bu turnuva en iyi donemini yasadi inkar edilemes bunda cof birliginin de istiklalin da turkey dirilis vs vs hepsinin emegi buyuk turrnuva bitti yenisi baslayacak hala turnuvayi karalamaya calisiyonuz sen boyle degildin sana naptilar boyle =)))

Arsız Hunter
30-03-2017, 17:54
eleştiri ve hakaret arasındaki farkı anlasan zaten böyle saçma cümleler kullanmazsın.

kaçınız banlandı bize söverken.

ayrıca vatan haini ithamlarınız bize hakarettir size eleştiri geliyorsa vatan haini denmesi o sizin genişliğinizdir.

gerçi wowu verecek genişlikte var sende :D

COF Kemal Başer
30-03-2017, 17:55

ayrıca vatan haini ithamlarınız bize hakarettir size eleştiri geliyorsa vatan haini denmesi o sizin genişliğinizdir.

Bu yıl wow Türk oyuncudaydı?

Sen neredeydin?

çiçili
30-03-2017, 17:55
Vedo tamam hepsini anlarimda onlar troll kanka sen niye bunlara uyuyorsun ki turkler bu turnuva en iyi donemini yasadi inkar edilemes bunda cof birliginin de istiklalin da turkey dirilis vs vs hepsinin emegi buyuk turrnuva bitti yenisi baslayacak hala turnuvayi karalamaya calisiyonuz sen boyle degildin sana naptilar boyle =)))

Mehdi benim kimseyle işim olmaz kimsenin de benle herkesin herşeyine hiç kimse karışamaz kimseyi karaladiğimda trollediğimde yok :/

Arsız Hunter
30-03-2017, 17:56
Bu yıl wow Türk oyuncudaydı?

Sen neredeydin?

Bende ordaydım... Merak etme...

mordekai
30-03-2017, 17:58
Mehdi benim kimseyle işim olmaz kimsenin de benle herkesin herşeyine hiç kimse karışamaz kimseyi karaladiğimda trollediğimde yok :/

Geçmişin kırgınlığını özür dileyerek telafiden acizler çiçili oyuna gelme... Elindeki güç için seni kullanmak isteyenler olacak damardan girerek...

TatarKralı
30-03-2017, 17:59

Birde utanmadan bize söverken diyor. Herkes neyi hak ettiyse onu verdik, gökten ne yağarda yer kabul etmez? "Küfür ya COF" diye şefaat dilerken, size gül demetleri atmamızı beklemezsimiz değil mi?

Ne zaman utandınız küfür yemekten? Sizde ki "ar"ı,"gururu" bizim sokaktaki çocuklar top yapıp oynuyor.

Neyse ki sadece WoW verecek kadar genişlik var, genişlik arttıkça verilenlerde değişiyor.

Arsız Hunter
30-03-2017, 18:01
Birde utanmadan bize söverken diyor. Herkes neyi hak ettiyse onu verdik, gökten ne yağarda yer kabul etmez?

Ne zaman utandınız küfür yemekten? Sizde ki "ar"ı,"gururu" bizim sokaktaki çocuklar top yapıp oynuyor.

Neyse ki sadece WoW verecek kadar genişlik var, genişlik arttıkça verilenlerde değişiyor.

Bak emirhan efendi hala hakaret ediyorsun. Git 2 kitap oku insan gibi 2 kelam etmeyi öğren. Kemal abinle düzgün düzgün konuşuyorum ben. Karışma dur kenarda sen yetersizsin benle muhattap olmak için kasma.

öylesine
30-03-2017, 18:02
Birde utanmadan bize söverken diyor. Herkes neyi hak ettiyse onu verdik, gökten ne yağarda yer kabul etmez?

Yobazlıgı kendinize şiar edinin. Toprağı karıştırmayın. Sizin gibiler saldıracak diye sokaktakı kediler bıle mama yerken tedirgin

COF Kemal Başer
30-03-2017, 18:17
​terbiyesizleşmeyin beyler. Saçma sapan muhabbet ediyorsunuz. Kimsenin şurda iki mantıklı laf ettiği yok.

Kenpachi
30-03-2017, 18:22
Ancak haksız olan böyle perrvasızca saldırır. :)
Sizin açıkcası ne olduğunuz belli. Kendinizde olan rahatlığı başkasında varmış gibi konuşmayın. Küfürse alasını ben ederim gramda çekinmem. ;)

Sirius
30-03-2017, 18:30
Merhaba arkadaşlar,

Biliyorum kendinizi ve arkadaşlarınızı savunmadan geçilmiyor ancak bunu yaparken de lütfen birbirinize hakaret, rencide etmekten kaçının lütfen. Sizde insansınız karşınızda ki insan kimseyi küçük görmeyelim.

Kenpachi
30-03-2017, 18:33
Merhaba arkadaşlar,

Biliyorum kendinizi ve arkadaşlarınızı savunmadan geçilmiyor ancak bunu yaparken de lütfen birbirinize hakaret, rencide etmekten kaçının lütfen. Sizde insansınız karşınızda ki insan kimseyi küçük görmeyelim.

O kısmı editledinizde küfür yok mu oldu?
Neden biz olunca direk banda onlar yapınca edit oluyor?

Sirius: İzninizle editliyorum buraya konuyu uzatmayayım dedim. Ceza verdiğimi görebiliyor musunuz acaba sadece editlediniz diyerek bir ithamda bulundunuz? Bir endişeniz var ise arkadaşa mesaj atarak sorabilirsiniz uyarı/ceza verildi mi diyerekten :)

uA1905
30-03-2017, 19:46

Benim sana demek istedigim kendini bu trollerle ayni yerde gorme ben seni az cok tanidigim icin sana dedim bunu bunlar hayati sanalda klavye arkasinda yazmakla bir tutuyorlar kendi gercek isimleriyle foruma gelmeye korkan kisilerle kendini bir tutma diye dedim =))

ben Kemal Baseri sahsen tanimiyorum hic muhabbetimiz ve ya ayni birlikte oynadigimiz da olmadi ama turnuva finallerde o emek verdi biseyler basarmak icin cabaladi begenmediyseniz siz de onumuzdeki finallerde daha iyisini yaparsiniz ama bir insanin ustune bu kadar gidilmesi dogru degil her kesin dogrusu kendine yanlisi da kendine siz burda boyle akli kit konular trollemek yaparak sadece kendinizi kucuk dusurursunuz

zekiLiseli
30-03-2017, 20:00

Gelelim konuya;

Liseliler senin sadece adam kullanarak zafere ulaşan uzunbacaklı ingiliz kemal olduğunu biliyor.. zekiyim ama başıboş bir liseli değil, kollektif bir liseliyim ben.

Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar eeeey forum halkı. bakın sayın başere, forumu fes etme hakkını bizlere yani sizlerin sesini duyuran nice insanları sus pus etme hakkı gözetiyor. yarının maşası olmamak için ankette oyunuzu veriniz. işte görüyorsunuz zeki ve aptal olmayan ben gayet düzeyli tartışabilirken, üzerime sadece hile ile cebren cenk etme suretiyle adeta prenses 1.katerina taktikleriyle geliyorlar, adeta bir baltacı mehmetim !

Buradan açık ve net ilan ediyorum ki COF oynadığı son serveri iki harflilerin ihaneti sonucu kazanmıştır. ve bir daha ki gelişine büyük bir tokat yiyip dağılacağını bildiği için " artık türk serverlerinde yokuz " demiştir.

eğer ki cof büyük ve yenilmez bir ekip olsaydı Başta NAR birliklerinin karşısına çıkardı, ama uzun bacaklı sauron biliyordu ! nardan kopartabileceği bir kitle veyahut yerleştirebileceği terörize bir tim yoktu.. napacak allaha siz montişleri mi yollayacak?

Biz zaten hiç bir zaman COF uz demedik, insan hiç kendine hakaret eder mi ? biz KÖF üz dedik.

Bunlar sürekli çanakkaleden, kurtuluş savaşından nemalanıyor. bir dönünde bakın. s1 de kimler denize dökülmüş ? ve bunlar kimin geçmişte maşasıydı.

Söz sizin travian halkı geçmişi unutma, geçmişte takılı da kalma.

Kanişa Nozdorovsky KÖF
Genel Koordinatör ZekiLiseli

Cadı
30-03-2017, 20:11
bu monolog daha ne kadar sürecek :(

osmancan71
30-03-2017, 20:14
bu monolog daha ne kadar sürecek :(

yazıya anlam verememiştim ama birdaha bakınca anladım :zuhaha: :zuhaha: ben engelini kaldırdığım zaman olabilir :D

Cadı
30-03-2017, 20:15
yazıya anlam verememiştim ama birdaha bakınca anladım :zuhaha: :zuhaha: ben engelini kaldırdığım zaman olabilir :D

bir tek sen değil kimse cevap vermiyor adama :zuhaha:

Yugi
30-03-2017, 21:01
Herkesin mesajını tek tek okudum.Özetle;
-Kemal bey türk serverlarında oynamaktan korktuklarını söyledi.
-İki kişi Cof rusların yanında mı diye tartıştı.
-Mod geldi editledi dört bir köşeyi.

Ben kemal beye kabul ettiği için teşekkür ediyorum.Bu kadar dürüst olmak iyi bir şey.Komutan olarak karşılarına çıkmak isterim.

Büyük Hilmi
30-03-2017, 21:10
Iş sizler kervanı buyuyor ne olacak bu işsizlik sorunu soran yok :confused: önce osman bey sonra liseli bey şimdi yugi bey lütfen bu işsizlik sorununa dikkat cekelim kampanya yapalim :islik:

Cadı
30-03-2017, 21:12
Iş sizler kervanı buyuyor ne olacak bu işsizlik sorunu soran yok :confused: önce osman bey sonra liseli bey şimdi yugi bey lütfen bu işsizlik sorununa dikkat cekelim kampanya yapalim :islik:

Siz ne işle iştigal ediyorsunuz Hilmi Bey , boş zamanlarınızda atomu parçalar bir havanız var :zaa:

Yugi
30-03-2017, 21:13

Beyinsizlik sorunu şu an işsizlikten daha çok Hilmi bey.Aradığınız şeyi burada bulamazsınız.Teşekkür ederek uğurluyoruz sizi.

Klavye Bereli
30-03-2017, 21:14
Iş sizler kervanı buyuyor ne olacak bu işsizlik sorunu soran yok :confused: önce osman bey sonra liseli bey şimdi yugi bey lütfen bu işsizlik sorununa dikkat cekelim kampanya yapalim :islik: Aynen bende bugün COF aleyhinde propaganda yaptığım için işten kovuldum ve katıldım o kervana peki sen ?

zekiLiseli
30-03-2017, 21:15
Aynen bende bugün COF aleyhinde propaganda yaptığım için işten kovuldum ve katıldım o kervana peki sen ?oo savunma komutanımız gelmiş, genel saldırı komutanımız mareşal lazanya da yakında gelir. zekiyim ama yönetimi tek adama emanet ettiren bir cof değilim.

Büyük Hilmi
30-03-2017, 21:15
Siz ne işle iştigal ediyorsunuz Hilmi Bey , boş zamanlarınızda atomu parçalar bir havanız var :zaa:

Devlet erkaninda g orevliyim diyelim gönüllü peki siz ne is ile mesgulsunuz :confused:

Büyük Hilmi
30-03-2017, 21:18
Ve zeki olduğunu idda eden ama malum :-) birileri yazmadan yapamayan malum ürkek ceylan sahnede verin mikrofonu beyefendiye :islik:

Cadı
30-03-2017, 21:18
Devlet erkaninda g orevliyim diyelim gönüllü peki siz ne is ile mesgulsunuz :confused:

ben sizin tabirinizle işsizler takımındanım

Büyük Hilmi
30-03-2017, 21:19
Yugi bey efendiye de onden masa açın zira kendisi sahneyi görmek ister :zuhaha:

Büyük Hilmi
30-03-2017, 21:21
ben sizin tabirinizle işsizler takımındanım

Lütfen osman beye mail atiniz müdürümüz o size park ve bahçeler mudurlugumuzde is tayin edecek bakınız gene iyisiniz :zaa:

Büyük Hilmi
30-03-2017, 21:37
Evet osman bey zeki bey wan li bey yugi bey sayfayı terketti :confused: kemal bey bu arkadaşlar bizim semt ten herhangi bir rahatsızlık verirlerse lütfen haber ediniz yardımcı olalim :islik:

Kenpachi
30-03-2017, 21:43
Evet osman bey zeki bey wan li bey yugi bey sayfayı terketti :confused: kemal bey bu arkadaşlar bizim semt ten herhangi bir rahatsızlık verirlerse lütfen haber ediniz yardımcı olalim :islik:

Ne kadar? :zuhaha:

Büyük Hilmi
30-03-2017, 21:45
Zafer bey siz eski ve aklı selim yani akıl insanı gibisiniz gözümde sizden ricam yardımcı olunuz bu kişilere aziz mübarek günde

hayaligenc
30-03-2017, 21:47
Merhaba ;

Birbirimize laf atana kadar 2-3 asker,mancınık fazla bassanız emin olun başarıdan başarıya koşarsınız. Lafla bir şey olmuyor sevgili arkadaşlar. Gerekli işlemleri yaptım devam edilmesi dahilinde konuyu kapatacağım bilgilerinize sunarım.

İyi Kandiller

Kenpachi
30-03-2017, 21:49
Zafer bey siz eski ve aklı selim yani akıl insanı gibisiniz gözümde sizden ricam yardımcı olunuz bu kişilere aziz mübarek günde

Yok onların deildi senin ihtiyacın var gibi duruyor. Bedava akıl hocalığı yapabilirim sana. Ya da düşündümde yok yok boşuna zaman kaybısın. :zuhaha:

Büyük Hilmi
30-03-2017, 21:50
Hayırlı kandiller diler ve sizi tebrik ederim yerinde ve zamanında bir yazı teşekkür ederiz büyük hilmi iş sahibi yatması lazım iyi geceler

Kenpachi
30-03-2017, 21:54
Aaaaaa nereyee hilmicim forumdan adam kaçırıyordun hani. :D Noldu arkana bakmadan topuk hemen. ;)

zekiLiseli
30-03-2017, 21:58
sauron ve katarkralı forumdan göçmüş. zekiyim ama silahsız düşmana vurmam. kandiliniz mübarek olsun.

KILIÇ_KIRAN
30-03-2017, 22:21
tüm islam aleminin kandilini kutlarız.

Haci Vosvos
30-03-2017, 22:41
Videosuz ifşa mı olur.. İnternete ifşa yazın bakim ne çıkıyor. Yada yazmayın vazgeçtim bu gün kandil. Sonuç olarak videosuz ifşa olmaz. Konu kilit lütfen.

Özdemir
30-03-2017, 23:47
köf ün adını anacaksan zanaşa nazdrovia demeyeceksin.

biz Kanişa Nozdorovsky KÖF..

KÖF baskani kizmis ban yemis yine :) tatarla beraber

Özdemir
30-03-2017, 23:50
Kufur ettikleri icin mi ban yiyorlar ?

Razor&Dante
30-03-2017, 23:52
Merhaba ;

Birbirimize laf atana kadar 2-3 asker,mancınık fazla bassanız emin olun başarıdan başarıya koşarsınız. Lafla bir şey olmuyor sevgili arkadaşlar. Gerekli işlemleri yaptım devam edilmesi dahilinde konuyu kapatacağım bilgilerinize sunarım.

İyi Kandiller

O değilde kavga eden öğrencileri ayıran öğretmen lafları değil mi bunlar ? :D

wanlı
31-03-2017, 07:39
Yok onların deildi senin ihtiyacın var gibi duruyor. Bedava akıl hocalığı yapabilirim sana. Ya da düşündümde yok yok boşuna zaman kaybısın. :zuhaha:

++++laftan anlayan bi tarafi yok zorlama kendini :) emegine yazik.

gecebekçisi
31-03-2017, 07:53

Adama full kendini övmüş:D Zaharya wow kurmuştur zaharya mükemmel plan yapmıştır zaharya bla bla bla zaharya 3 hafta yağma birincisi zaharya saldırı birincisi bla bla bla bla. ego kasan bir adamın turnuva da sözü nasıl dinlenebilir ki kendi çıkarını düşünüyor gibi sadece :D

xx_delis
31-03-2017, 09:30
Adama full kendini övmüş:D Zaharya wow kurmuştur zaharya mükemmel plan yapmıştır zaharya bla bla bla zaharya 3 hafta yağma birincisi zaharya saldırı birincisi bla bla bla bla. ego kasan bir adamın turnuva da sözü nasıl dinlenebilir ki kendi çıkarını düşünüyor gibi sadece :D

Hocam ekibini kur gel daha iyisini yap o halde :) Buradan konuşmakla olmuyor bu işler.Ortada bir başarı veya başarısızlık varsa bunu sadece tek kişiye yıkamazsınız. Yanlış yapıyorsunuz.He eleştirmek tabi ki hakkınız.Bende diyorum ki bu sene getirin ekibinizi daha iyisini yapın hepimiz görelim.Ayrıca finallerde sadece COF Birlikleri yoktu. Kemal Başer'e olan nefretinizden dolayı yapıyorsunuz bu yorumları bence...Turnuvada tılsımların çıkacağı yerlere verilen saatte köy atmayanlara yüklenin bence. Yenilginin en büyük sebebi onlardır.

gecebekçisi
31-03-2017, 09:42
Hocam ekibini kur gel daha iyisini yap o halde :) Buradan konuşmakla olmuyor bu işler.Ortada bir başarı veya başarısızlık varsa bunu sadece tek kişiye yıkamazsınız. Yanlış yapıyorsunuz.He eleştirmek tabi ki hakkınız.Bende diyorum ki bu sene getirin ekibinizi daha iyisini yapın hepimiz görelim.Ayrıca finallerde sadece COF Birlikleri yoktu. Kemal Başer'e olan nefretinizden dolayı yapıyorsunuz bu yorumları bence...Turnuvada tılsımların çıkacağı yerlere verilen saatte köy atmayanlara yüklenin bence. Yenilginin en büyük sebebi onlardır.

Kemal Başer i sevmesem de turnuvaya gireceğim ekip onun ekibidir. Oyun bilgisini de sorgulamadım. Orada daha iyisini de yaparım yaparız demedim. Daha iyisini yapacak ekip yoktur varsa da fazla fedakarlık gerektirir. Buradan kemal başer i sevmesem de saygı duyduğumu anlayabilirsin umarım. Sonuçta bir fayda sağlanacaksa maksimum şekilde, kemal başer'in direktifleri ile sağlanır, bu yüzden de ekibinde oynarım.. Eleştirdiğim konu başka bir konuydu, verilen linkte yazılan egovari sözlerdi.

OffLee
31-03-2017, 10:03
İyi rakipler iyi atlara binip gittiler. Demirin tuncuna , rakibin liselisine kaldık.

Eskiden en azından kimle konuştuğumuzı bilirdik. Ama artık gerçek kimlikleriyle bulunmaktan haya etmeye başlamışlar , o da olumlu. 2-3 tane kösele var onlar hiç bozmadı çizgisini. Burada bulamasa oynamadığı turnuva üzerinden çirkef yapar. Şimdi burada yazıp ceza almaya hiç niyetim yok ama herhangi bir ortak tanıdığımıza sorsalar kendileri hakkındaki fikirlerimi tekrar tekrar duyup hazZın derinliklerine dalabilirler.

bunlar ucuz proje , amatör eğlendirir. Sahi bir fuatavni vardı , noldu ona :)

Nozzle(-_+)
31-03-2017, 10:06

Yine bir yugi klasigi :D

çiçili
31-03-2017, 10:15
Yine bir yugi klasigi :D
2 saat uğraşmiş öyle deme :oneydigiz:

Nozzle(-_+)
31-03-2017, 10:23
O değilde kavga eden öğrencileri ayıran öğretmen lafları değil mi bunlar ? :D

https://youtu.be/KALGS6JyKFM

xx_delis
31-03-2017, 11:19
Kemal Başer i sevmesem de turnuvaya gireceğim ekip onun ekibidir. Oyun bilgisini de sorgulamadım. Orada daha iyisini de yaparım yaparız demedim. Daha iyisini yapacak ekip yoktur varsa da fazla fedakarlık gerektirir. Buradan kemal başer i sevmesem de saygı duyduğumu anlayabilirsin umarım. Sonuçta bir fayda sağlanacaksa maksimum şekilde, kemal başer'in direktifleri ile sağlanır, bu yüzden de ekibinde oynarım.. Eleştirdiğim konu başka bir konuydu, verilen linkte yazılan egovari sözlerdi.

Eyvallah o zaman hocam. Turnuvada görüşmek üzere. İyi forumlar :)

Yugi
31-03-2017, 12:50
Ben anlamıyorum s3de oynadığınızı niye kabul etmiyorsunuz? Çok mu zor?

Özdemir
31-03-2017, 19:16
Ben anlamıyorum s3de oynadığınızı niye kabul etmiyorsunuz? Çok mu zor?

olamazzz kesinlikle olamazz. biz turnuvaya gidicez ve türk serverlerine dönmicez... köf biz değiliz alakamız yoktur. başer yazıyo anlamıyosunuz. siz anlamıyosunuz adam ban yiyo :D

suayipugur
03-04-2017, 14:31
Kemal başer gelmiş burada bu trole cevap vermiş. Siz hala adam egolu diyorsunuz. Adam trollere bile cevap verecek kadar alçakgönüllü yaklaşmış olaya :D kaldı ki hakkında konustugunuz oyunda 3 5 asker basan herkes Ali kıran baş kesen olurken bu adam bunca yıldan ve - öyle ya da böyle - başarılarından sonra gelip bu forumda bu oyun hakkında övünme hakkına sahiptir bence.

HANBİRLİKLERİ
03-04-2017, 16:26
Kemal başer gelmiş burada bu trole cevap vermiş. Siz hala adam egolu diyorsunuz. Adam trollere bile cevap verecek kadar alçakgönüllü yaklaşmış olaya :D kaldı ki hakkında konustugunuz oyunda 3 5 asker basan herkes Ali kıran baş kesen olurken bu adam bunca yıldan ve - öyle ya da böyle - başarılarından sonra gelip bu forumda bu oyun hakkında övünme hakkına sahiptir bence.

kemal başerin gelmesi seni onurlandırmış anlaşılan

suayipugur
03-04-2017, 16:39
Evet mantıklı bir yaklaşım. Onurlandırmış olabilir. kerem yenikanı eleştirenlerle kemal başeri eleştirenler aynı isimler genelde. Azıcık sivrilene topluca cephe alıp eleştirmekten vazgeçilmesi lazım.

zekiLiseli
03-04-2017, 16:43
Evet mantıklı bir yaklaşım. Onurlandırmış olabilir. kerem yenikanı eleştirenlerle kemal başeri eleştirenler aynı isimler genelde. Azıcık sivrilene topluca cephe alıp eleştirmekten vazgeçilmesi lazım.

bizi teşrifi ile onurlandıracak tek başkan Cemal başkandır. muadilleri etkinin önünden dahi geçemez. biz kemal başeri kötü birisi olarak görmüyoruz, emek vermek isteyen birisi ama yetersiz birisi kusura bakmayın zekiyim ama kapasite farklarını ayırt edebilirim.