PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : KÖF Birlikleri +/-

zekiLiseli
29-03-2017, 08:36
KÖFTE ekibi olarak 3-4 zamanı boş arkadaş güneydoğu +- de yerimizi aldık. Yapacağımız diplomasilerle(entrikalarla) eğlenmeyi, ve zaman geçirmeyi hedefleyecek bütün arkadaşlara kapımız açıktır.

Kanişa Nozdrovsky KÖF !

Cadı
29-03-2017, 08:41
KÖFTE ekibi olarak 3-4 zamanı boş arkadaş güneydoğu +- de yerimizi aldık. Yapacağımız diplomasilerle(entrikalarla) eğlenmeyi, ve zaman geçirmeyi hedefleyecek bütün arkadaşlara kapımız açıktır.

Kanişa Nazdrovsky KÖF !

Bende ekmek birliğini kursam :zuhaha:

zekiLiseli
29-03-2017, 08:43
Bende ekmek birliğini kursam :zuhaha:köfteyi saran ekmektir, defansa herkesin ihtiyacı vardır :D

HANBİRLİKLERİ
29-03-2017, 08:45
ne kadar ekmek o kadar köfte :zuhaha:

zekiLiseli
29-03-2017, 08:46
ne kadar ekmek o kadar köfte :zuhaha:

https://www.youtube.com/watch?v=Hz9zZYYdmqk

hüzünlendim

Cadı
29-03-2017, 08:47
Osmancana da piyaz birliğini kurdurursak , bu birleşmeyi kimse tutamaz serverda:zuhaha:

HANBİRLİKLERİ
29-03-2017, 08:48
Osmancana da piyaz birliğini kurdurursak , bu birleşmeyi kimse tutamaz serverda:zuhaha:

eee
rakıbalıkta benden buyrun çilingir sofrasına
başlayalım fasıla :)

Cadı
29-03-2017, 08:50
S3 ün çivisi şimdiden çıktı :zuhaha:

HANBİRLİKLERİ
29-03-2017, 08:50
S3 ün çivisi şimdiden çıktı :zuhaha:

okadar şey hazırlanıpda
artes ve hayaligençi davet etmemek olmaz

Cadı
29-03-2017, 08:54
okadar şey hazırlanıpda
artes ve hayaligençi davet etmemek olmaz

cesaretin varsa Humanı davet et:zuhaha:

HANBİRLİKLERİ
29-03-2017, 08:58
cesaretin varsa Humanı davet et:zuhaha:

artesle hayaligenci davet ettim human sende :)

Cadı
29-03-2017, 09:02
artesle hayaligenci davet ettim human sende :)

+ repler sana :)
banlar bana:) akıllı köfte :zuhaha:

HANBİRLİKLERİ
29-03-2017, 09:09
+ repler sana :)
banlar bana:) akıllı köfte :zuhaha:

:zuhaha: humanı karıştırmayalım o zaman

HANBİRLİKLERİ
29-03-2017, 09:11
Şu anda 3 üye bu konuyu inceliyor. (3 üye ve 0 ziyaretçi)

HANBİRLİKLERİ (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=173522),
osmancan71 (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=21085)+,
Kenpachi (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=129989)

ekmeği duyan geliyor duyan geliyor :)

Kenpachi
29-03-2017, 09:38

Beleş mi kardeş?:zuhaha:

zekiLiseli
29-03-2017, 09:40

sana 1.5 soğanlı acılı hem de beleş, ama +- gelirsen. zekiyim ama ticaretten yoksun değil.

HANBİRLİKLERİ
29-03-2017, 09:46

AGAYA
BELES
:zuhaha::zuhaha:

osmancan71
29-03-2017, 09:52

Benı katmayın :D

Kenpachi
29-03-2017, 09:57
sana 1.5 soğanlı acılı hem de beleş, ama +- gelirsen. zekiyim ama ticaretten yoksun değil.

En az 2 isterim 1.5 kesmez beni yoksa gelmem. :zuhaha:

zekiLiseli
29-03-2017, 10:10
++ harita da büyük fark attı mitozun canlı kanıtı.

HANBİRLİKLERİ
29-03-2017, 10:17
Benı katmayın :D

kanka kambersiz düğün olurmu hiç :)

osmancan71
29-03-2017, 10:31
kanka kambersiz düğün olurmu hiç :)
ZekiLiseli grıden aka döndü :D o tek yeter :p

@Giyotin PALA
29-03-2017, 10:38

Kanişa Nozdrovsky KÖF !

Köfte Ekibine başarılar dilerim.. Bol ketçaplamalar..:))

zekiLiseli
29-03-2017, 10:42
Köfte Ekibine başarılar dilerim.. Bol ketçaplamalar..:))teşekkür ederiz, dileğimiz her köfte seven ve köfte uğruna yol alabilen insanları çatımız altında görebilmek

osmancan71
29-03-2017, 10:45
En az 2 isterim 1.5 kesmez beni yoksa gelmem. :zuhaha:

Ne kadar ekmek okadar köfte zafer :D

hayaligenc
29-03-2017, 10:48
Merhaba ;

Birlik ismi gerçekten değişik, ama üye çekmek istiyorsanız valla köfteleri 4 değil 5 hatta 6 tane yapın, yanında soğan turşu olsun ve vazgeçilmez yayık ayranı :D

O zaman gelmeyi düşünebilirim, Travian oyuncusunun kalbine giden yol, mideden geçermiş :D ( özellikle hayaligencin :D )

İyi Forumlar

Nicholai Hel
29-03-2017, 11:02
No köfte no cry :D

Alexina
29-03-2017, 11:13
cof Türkce versiyonumu bu :)

başarılar dileriz yeni bölgeniz ve yeni servirde

HANBİRLİKLERİ
29-03-2017, 11:16
ZekiLiseli grıden aka döndü :D o tek yeter :p

farklı birşey deniyor şuan tutacak gibi

Merhaba ;

Birlik ismi gerçekten değişik, ama üye çekmek istiyorsanız valla köfteleri 4 değil 5 hatta 6 tane yapın, yanında soğan turşu olsun ve vazgeçilmez yayık ayranı :D

O zaman gelmeyi düşünebilirim, Travian oyuncusunun kalbine giden yol, mideden geçermiş :D ( özellikle hayaligencin :D )

İyi Forumlar

valla yayık ayranıda varsa herkesi çeker bu tarafa
ama artes bunu yemez köfteye kanmaz
1.5 iskender den aşağıya gelmez :zuhaha:

Twitch
29-03-2017, 11:33
Sge ecel teskilat northik köf sırada ne var haclilar veya itilaf devletleri mi zeki sen liselisin yatkinsin bilirsin bu kadar gereksiz toplansada canakkale gecilirmi?

Kenpachi
29-03-2017, 11:46
Sge ecel teskilat northik köf sırada ne var haclilar veya itilaf devletleri mi zeki sen liselisin yatkinsin bilirsin bu kadar gereksiz toplansada canakkale gecilirmi?

Tr sv sinde kim gerekli kim gereksiz sen belirliyorsun herhalde? Müracaat için cv de getirelim mi?

osmancan71
29-03-2017, 11:49
Tr sv sinde kim gerekli kim gereksiz sen belirliyorsun herhalde? Müracaat için cv de getirelim mi?

Bunu turnuvaya alsınlar çanakkale felanda dedı.

_köle_
29-03-2017, 11:57

++++++ :zuhaha: dikkat et seni de aldirrirlar finale :)

Kenpachi
29-03-2017, 12:01

Duygu seline boğuldum şuan.

HANBİRLİKLERİ
29-03-2017, 12:50

kardeş ben maydanozlu köfte sevmiyorum bilgin olsun ;)

wanlı
29-03-2017, 13:06

okuduğunu yutmayacaksın anlayacaksın yanlış yapıyon.bu yazdıklarının no fearla ne alakası var :)

#büyük hilmi senden iyidi seni alsınlar pisten.

JoKeR53
29-03-2017, 13:15

evet arkadaşım anlamada zorluklar yaşıyosun biliyorum..Her ne kadar anlatsamda anlamıyacağını biliyorum ama anlatiyim ben yinede..Sge dediğin server son birlikleri ecel bölgesindeki meleği destekledi ecel melekle savaştı...Gülenyüzle son ecele op düzenledi ecel de gülenyüze op düzenledi...Ortada bi isim birleştimesi vardı fakat hiç biri birbirinin wowunu desteklemedi..Sonra teşkilata gelirsek her birlik server başında ekip toplayıp yeni bir isimle gelebilir..Bide madalyonun öbür tarafı var sen montana bu zamana kadar ne yaptın??s4'te siyahı arkadan vurdun s1 de tam hatırlamıyorum ama eceli arkadan vurdun..s8 de eceli arkadan vurdun s9 da orjinali arkadan vurdun s1 de 300 lere kaçtın o peki sen ne yaptığında bu zamana kadar milleti eleştiriyosun.Hiç gelip montanalı değilim deme ne olduğun ayan beyan ortada

wanlı
29-03-2017, 13:26
evet arkadaşım anlamada zorluklar yaşıyosun biliyorum..Her ne kadar anlatsamda anlamıyacağını biliyorum ama anlatiyim ben yinede..Sge dediğin server son birlikleri ecel bölgesindeki meleği destekledi ecel melekle savaştı...Gülenyüzle son ecele op düzenledi ecel de gülenyüze op düzenledi...Ortada bi isim birleştimesi vardı fakat hiç biri birbirinin wowunu desteklemedi..Sonra teşkilata gelirsek her birlik server başında ekip toplayıp yeni bir isimle gelebilir..Bide madalyonun öbür tarafı var sen montana bu zamana kadar ne yaptın??s4'te siyahı arkadan vurdun s1 de tam hatırlamıyorum ama eceli arkadan vurdun..s8 de eceli arkadan vurdun s9 da orjinali arkadan vurdun s1 de 300 lere kaçtın o peki sen ne yaptığında bu zamana kadar milleti eleştiriyosun.Hiç gelip montanalı değilim deme ne olduğun ayan beyan ortada

desene kadrolu brütüs birliği...herkesi picaklamış bunlar.

BaLLaNTiNeS
29-03-2017, 13:27

Niye böyle yapıyorsun doğruları söyleme onlar haklı onlar Montana :oneydigiz:

exo
29-03-2017, 13:36
her birliğin kendine göre doğruları olurmuş demekki montananın doğrusuda buymuş :oneydigiz:

Twitch
29-03-2017, 13:51

Mesaj sayisina bakmiyoruz yalniz sen bilirsin ama yinede:)

çiçili
29-03-2017, 13:52
:zuhaha::zuhaha::zuhaha::zuhaha::zuhaha::zuhaha:
17376

Twitch
29-03-2017, 13:53
kardeş ben maydanozlu köfte sevmiyorum bilgin olsun ;)

Her seyi ortamda paylasmak zorunda degilsin bizde cacik sevmiyoruz mesela ortamdaki coklugundan dolayi cekil kenari

Twitch
29-03-2017, 13:54
okuduğunu yutmayacaksın anlayacaksın yanlış yapıyon.bu yazdıklarının no fearla ne alakası var :)

#büyük hilmi senden iyidi seni alsınlar pisten.

No fear ne alaka vanli bi soylermisin o kadar savundum seni sende bos ciktin

Twitch
29-03-2017, 13:56

Al iste sizin tartismaniz hep Montana ama ben o ortamda degilim neden tartismasina gireyim montana sizi gerdiyse gidin onlarla atisin banane montanadan da gelip sacma konu aciyorsun

Twitch
29-03-2017, 13:58
Niye böyle yapıyorsun doğruları söyleme onlar haklı onlar Montana :oneydigiz:

Herkes kendine gore hakli konuyu dagitmayin simdi toplandiniz haclilar gibi yok yuzuklerin efendisi soyle boyle ama lafinizi yutmayin mert ölsün istiyoruz biz

BaLLaNTiNeS
29-03-2017, 14:03
Herkes kendine gore hakli konuyu dagitmayin simdi toplandiniz haclilar gibi yok yuzuklerin efendisi soyle boyle ama lafinizi yutmayin mert ölsün istiyoruz biz

tmm yiğenim kızma sakin : )

Twitch
29-03-2017, 14:05
tmm yiğenim kızma sakin : )

Sadece eglendiriyorsunuz evlat size agir geliyorsa durabilirim ama :cool:

HANBİRLİKLERİ
29-03-2017, 14:06
Her seyi ortamda paylasmak zorunda degilsin bizde cacik sevmiyoruz mesela ortamdaki coklugundan dolayi cekil kenari

kardeşim köfte ağır gelir hazımsızlık yapar ama yanlış içeceği denemişsin ayran içme soda iç sana iyi gelir :gulerim:

çiçili
29-03-2017, 14:07
kardeşim köfte ağır gelir hazımsızlık yapar ama yanlış içeceği denemişsin ayran içme soda iç sana iyi gelir :gulerim:
ben daha öncede yazdıydım senin midene oturmuş soda iç diye ama laftan anlamıyor komik şey :)

Twitch
29-03-2017, 14:08

Senin profil foton vardi onu gordugum den beri herseyden tiksiniyorum yollarsan iceriz neden olmasın

HANBİRLİKLERİ
29-03-2017, 14:10
Senin profil foton vardi onu gordugum den beri herseyden tiksiniyorum yollarsan iceriz neden olmasın

kardeşim yanlış kişiden istiyorsun köflerin genel başkanına yaz
abicim de bu köfteleri verdinizde hazmedemiyorum de
bunun yanında sodanızdanda alabilirmiyim de :)

Twitch
29-03-2017, 14:12
bunun yanında sodanızdanda alabilirmiyim de :)

Ulan ne kadar cimrisin alti ustu 50 krs tmm birak ben alirim ya

HANBİRLİKLERİ
29-03-2017, 14:13
Ulan ne kadar cimrisin alti ustu 50 krs tmm birak ben alirim ya

devir ekonomi devri kardeşim damlaya damlaya göl olur
biz gece kadar bonkör değiliz her serverda 150 gün altın harcayalım :)

wanlı
29-03-2017, 14:14
her konu başlığı dönüp dolaşıp montana'ya çıkıyor hayret :)

Twitch
29-03-2017, 14:14
Demiyorsunuz ki north kaciyor s3 e yine bi isim KÖF altyapi calismasi awesome awesome olsun olsun herseye alismis millet sizden yana :)

Twitch
29-03-2017, 14:15
her konu başlığı dönüp dolaşıp montana'ya çıkıyor hayret :)

Bende anlamadim bence sizde psikolojik travma yaratmislar doktora gorunun

Twitch
29-03-2017, 14:16
devir ekonomi devri kardeşim damlaya damlaya göl olur
biz gece kadar bonkör değiliz her serverda 150 gün altın harcayalım :)

Herkesin hayatina kimse karisamaz memlekette o kadar zengin varki harcayacak yer bulamiyor zugurtun de cenesine vuruyor bunu idrak etmek zor olsa gerek

Twitch
29-03-2017, 14:20
Simdi desem forumda 5 kisi geldi ustume hepsini dowdum yolladim kimse inanmaz hahaha:cool: :cool:

PENTAKILLL

çiçili
29-03-2017, 14:22
Simdi desem forumda 5 kisi geldi ustume hepsini dowdum yolladim kimse inanmaz hahaha:cool: :cool:

https://www.youtube.com/watch?v=u_FwV2Oc3Bc

HANBİRLİKLERİ
29-03-2017, 14:23
Herkesin hayatina kimse karisamaz memlekette o kadar zengin varki harcayacak yer bulamiyor zugurtun de cenesine vuruyor bunu idrak etmek zor olsa gerek

geçmiş olsun diyeyim o zaman kardeşim

Twitch
29-03-2017, 14:25
https://www.youtube.com/watch?v=u_FwV2Oc3Bc

Ygs sınavina girerken ki siz :) 10 yil gecti gencligimize goturdun duygulandim

wanlı
29-03-2017, 14:25

nereye gitsek peşimizden geliyorsun kimde sıkıntı var esnaf görüyor :)

Twitch
29-03-2017, 14:26
geçmiş olsun diyeyim o zaman kardeşim

Bende acil sifalar diliyorum sana vah vah alheizehmer da baslamis

HANBİRLİKLERİ
29-03-2017, 14:27

dertli bir kardeşimiz neden öyle diyorsun allah hepimize verebilirdi bu sorunu
arkadaşı gördükçe ben halime şükrediyorum :)

Twitch
29-03-2017, 14:27

Sizlik problem yok ki atladiniz ben bu osmana han birlikleri gibi trollere gicigim sen yanlis yerden girdin yada girdiniz

HANBİRLİKLERİ
29-03-2017, 14:29
Sizlik problem yok ki atladiniz ben bu osmana han birlikleri gibi trollere gicigim sen yanlis yerden girdin yada girdiniz

gıcıkmısın kardeşim ben öyle olduğunu hiç düşünmemiştim oysaki :(

Twitch
29-03-2017, 14:30
dertli bir kardeşimiz neden öyle diyorsun allah hepimize verebilirdi bu sorunu
arkadaşı gördükçe ben halime şükrediyorum :)

https://youtu.be/htRAK_FuZrU
:cool:

wanlı
29-03-2017, 14:31

osman tamam orayı anlarım hanbirlikleriyle sıkıntı niye.kendi halinde forum kullanıcısı

Cadı
29-03-2017, 14:31
Köfte sevmeyenler bu oyunu fazla ciddiye alıyorlarmış bunu öğrendim :confused:

Twitch
29-03-2017, 14:32
osman tamam orayı anlarım hanbirlikleriyle sıkıntı niye.kendi halinde forum kullanıcısı

O daha beter ya yarisiyorlar cok alakasizlar bi izle bigun deney yap her konuya girip sacmaliyorlar

HANBİRLİKLERİ
29-03-2017, 14:33

kanka kendi halimde olduğum için olmalı :)

wanlı
29-03-2017, 14:34

van sahilindeki bütün köftecileri yıktı kayum efendi sıra sizde adresinizi mail atacam.s3 +/- bölgesinide kılıctan geçirsin.

HANBİRLİKLERİ
29-03-2017, 14:34

yok soda ısmarlamadım ona bozuldu :)
yoksa 1 sodaya tav olabilirdi :)

Twitch
29-03-2017, 14:35

Bence köfte olsa KÖFTE birlikleri yazilirdi sayin cadi :cool: orada yine bi birlesme var neyin kisaltmasi onu cozmeye calisiyorum:)

HANBİRLİKLERİ
29-03-2017, 14:36
Bence köfte olsa KÖFTE birlikleri yazilirdi sayin cadi :cool: orada yine bi birlesme var neyin kisaltmasi onu cozmeye calisiyorum:)

Köfte Değil Aslında Açıklıyorum Sana
Kastamonulu örgütler federasyonunun kısaltması
amerikan oyunu hep bunlar arkalarında illuminati olduğu söyleniyor :zuhaha:

Twitch
29-03-2017, 14:37
KUMARBAZ ÖZEL TIM olabilir F yi bulamadim :)

Oda fitne fesat olsun zaten işleri :)

HANBİRLİKLERİ
29-03-2017, 14:39
KUMARBAZ ÖZEL TIM olabilir F yi bulamadim :)

Oluyor oluyor yavaş yavaş bak sende eğlenmeye başladın
herzaman dediğim gibi akışına bırak eğlenmene bak :)

Twitch
29-03-2017, 14:40

Zaten Ballantines e eglendigimi soylemistim yanlis yere mi bakiyoruz??

HANBİRLİKLERİ

doğru yerdesin kardeşim :)

Cadı

he valla :zuhaha:
nedir bu kin nefret :zuhaha: köfte yiyelim güzelleşelim:zuhaha:

HANBİRLİKLERİ
29-03-2017, 14:42
he valla :zuhaha:
nedir bu kin nefret :zuhaha: köfte yiyelim güzelleşelim:zuhaha:

hahahahaha
aynen ben bir çeyrek daha yaptırdım sanki biraz daha güzel oldum :)

BaLLaNTiNeS
29-03-2017, 14:45

Hazır mısın kopmaya :)

Twitch
29-03-2017, 14:46

Bu bi ayrilik teklifi mi :)

Twitch
29-03-2017, 14:47
hahahahaha
aynen ben bir çeyrek daha yaptırdım sanki biraz daha güzel oldum :)

Birakin kofteyi en iyisi pirzola mukayesesi bile olmaz

Cadı
29-03-2017, 14:53

yanlış sayfadasın o zaman
burası köfte sayfası

Twitch
29-03-2017, 14:56
burası köfte sayfası

Hadi yaa ben kebapciya gidiyorum o zaman hadi byss:cool:

Kenpachi
29-03-2017, 15:14
Mesaj sayisina bakmiyoruz yalniz sen bilirsin ama yinede:)

Aaaaa neye bakıyorsunuz peki raporda çok var istemediğin kadar. Onlarıda verebilirim. :)

HANBİRLİKLERİ
29-03-2017, 15:32
burası köfte sayfası

köfte var diye geldik yediğimiz birşey yok karın tokluğuna bile çalışamıyoruz :zuhaha:

Tuğberk_
29-03-2017, 15:39
köfte var diye geldik yediğimiz birşey yok karın tokluğuna bile çalışamıyoruz :zuhaha:

Evlere servis falan yapacaklarmış alo paket olayı. Zekiliseli bana iş teklif etti ne diyosun kanka kabul ediyim mi ?

HANBİRLİKLERİ
29-03-2017, 15:49
Evlere servis falan yapacaklarmış alo paket olayı. Zekiliseli bana iş teklif etti ne diyosun kanka kabul ediyim mi ?

kanka canlıyı göreyim orda öleyim
felsefesini benimse
canlı sağlamsa kabul et tabi daha iyi bir teklif çıkana kadar :zuhaha:

Tuğberk_
29-03-2017, 15:52
kanka canlıyı göreyim orda öleyim
felsefesini benimse
canlı sağlamsa kabul et tabi daha iyi bir teklif çıkana kadar :zuhaha: Kanka adam zeki ama aptal değil sonuçta benim aklıma yattı bu iş motorunu kap sende gel :D

HANBİRLİKLERİ
29-03-2017, 15:54
Kanka adam zeki ama aptal değil sonuçta benim aklıma yattı bu iş motorunu kap sende gel :D

kanka benim önce motor bulmam lazım varmı bildiğin motor :zuhaha:

Tuğberk_
29-03-2017, 15:56
kanka benim önce motor bulmam lazım varmı bildiğin motor :zuhaha: Var var olmaz mı 2 tane hemde birinin adını siyah koydum diğerinin adını gece hangisini istersin :D

Cadı

atla gideceksiniz ne motoru:oneydigiz:

Kenpachi

İstediğin motor olsun yav. ;)

HANBİRLİKLERİ
29-03-2017, 16:23
atla gideceksiniz ne motoru:oneydigiz:

atım yoq benim yoq yoq yoq :)

HANBİRLİKLERİ
29-03-2017, 16:23
İstediğin motor olsun yav. ;)

sende fazla varsa verde dostlar işini görsün kanka :)

zekiLiseli
29-03-2017, 16:45
Merhaba ;

Birlik ismi gerçekten değişik, ama üye çekmek istiyorsanız valla köfteleri 4 değil 5 hatta 6 tane yapın, yanında soğan turşu olsun ve vazgeçilmez yayık ayranı

O zaman gelmeyi düşünebilirim, Travian oyuncusunun kalbine giden yol, mideden geçermiş ( özellikle hayaligencin )

İyi Forumlar

sana direkt tezgah feda olsun. şalgamla da denemelisin.

yani, şimdi senin anlattığın hikayeye göre 4 harfliler ingiliz manda ve himayecileri, wilson prensibi cemiyeti üyeleri, şeytanselot damat ferit oluyor ve iki harflilerde istiklal mahkemelerinde asılıyor..

spoiler verim: bütünlüğe ihanet eden herkes asılmıştır..
gel gelelim...lafı uzatmayim s1 de sizi ne denize döktük..
zekiyim ama tarihten yoksun değil sayın twitch mısırson

onun yeri hazır, çünkü saydığım nazgullerden biri..

her birliğin kendine göre doğruları olurmuş demekki montananın doğrusuda buymuş :oneydigiz:
hizmetçiler halının kilimin altına atar ya tozu toprağı o hesap işte.. zekiyim ama sineye çekmem bazı şeyleri

Her seyi ortamda paylasmak zorunda degilsin bizde cacik sevmiyoruz mesela ortamdaki hiyar coklugundan dolayi malamat olma cekil kenari
yani farz edelim ki burası KÖF birliği sayfası, burada dış kapının mandalının tutup birisine çekil demesi tam olarak yüzüğün hırsından çılgına dönüp sonrada kamburlaşmaya başlamış birisinin yapacağı bir davranış

Al iste sizin tartismaniz hep Montana ama ben o ortamda degilim neden tartismasina gireyim montana sizi gerdiyse gidin onlarla atisin banane montanadan da gelip sacma konu aciyorsun
Montanaya ayda bir kez elektrik erişim izni verdik onu da kullandılar 25 gün sonra tekrar gelecekler.:melek:

Herkes kendine gore hakli konuyu dagitmayin simdi toplandiniz haclilar gibi yok yuzuklerin efendisi soyle boyle zerre beyin yok ama lafinizi yutmayin mert ölsün istiyoruz biz

emin ol en basit anlatımla özetledim. descartes den hegelden girsem hiç bir iki, üç harfliler ve reel ismi 5 harfli olanlar anlamayacaktı. zekiyim ama aptal değil halkına sırt dönmüş bir the cof değil, halkıyla bir bütün The Köf üm ben !

senin whatsapp fotoğrafını gören hamile kadın çocuğunu düşürüyor, biz bunu dillendiriyor muyuz ? süpanallah 5 harfliciğim kütük çernobil sanırım

bunun yanında sodanızdanda alabilirmiyim de

müracaat: ZekiLiseli
çay beleş. agayada avama da.

her konu başlığı dönüp dolaşıp montana'ya çıkıyor hayret
montanaya çıkar, çünkü ben burada kanıtladım yüzlerine vurdum malum birliğin mensupları ve içlerindeki iki harfliler heykel başkan orhanriyi ve arkadaşlarına çakılı defans yollama suretiyle north bölgesinde bir terörize oluşum yaptırmaya çalışmış lakin montiler 100/100bandında tutunamayıp north rüzgarının etkisiyle 300lere sürüklenmiştir

kaynak: ts1.travian.com.tr

Demiyorsunuz ki north kaciyor s3 e yine bi isim KÖF altyapi calismasi awesome awesome olsun olsun herseye alismis millet sizden yana
North s1 içerisinde duruyor, Şuan köfte birliğine de bakıcak olursanız 6 kişi sadece :) sen sadece propaganda yapıyorsun, onda da başarısızsın. çünkü siz şakşakçıydınız sauronun. halbuki sauronun vcd eğitimlerine katılsaydınız sizde birer witch king olabilirdiniz. goblin olmakla yetineceksiniz zekiyim ama shire halkını küçümsemem biz shire halkının daima yanındayız.

güldürmekten öldüreceklerdi az kalsın, ince taktik zekiyim ama taktikten yoksun bir liseli değil.

o kadar zengindiniz de niye cem balcıyı nazgulun hesabında oyun oynattınız üstüne sattığı ucuz altını alıp asker sildirdiniz ? miğferdibinde 19 bölük çakılınca da minareyi çalan kılıfına uydurdu.

zekiyim ama şunun şurasında 3 haftayı unutamam.

Simdi desem forumda 5 kisi geldi ustume hepsini dowdum yolladim kimse inanmaz hahaha:cool:

PENTAKILLL

haşa biz çok gülüyoruz sakın gitme, sen yoksun şeytanselot yok nazguller yok haydo yok naparız biz ?

Ygs sınavina girerken ki siz :) 10 yil gecti gencligimize goturdun duygulandim

kpss o video, bari bi araştır. zekiyim ama ön hazırlıksız sahaya inmem

köfte sevin sevdirin, köfte çok güzel bir şeydir.. mesela köfte protein kaynağıdır zeka gelişimini destekler bakınız ben zekiyim ama aptal değilim köftenin etkisi büyüktür. iki harfli ve g*celer ulaşamadığı köfteyi kötülermiş.

van sahilindeki bütün köftecileri yıktı kayum efendi sıra sizde adresinizi mail atacam.s3 +/- bölgesinide kılıctan geçirsin.
+/- valisinden izinliyiz, sıkıntı yok köfte bizde milli bilinç. her gün bir köfte bir şiir kampanyası başlatacağız. köfte oluşumuna zeki olup, kültür seven insanlar girebilir. :)

Köfte Değil Aslında Açıklıyorum Sana
Kastamonulu örgütler federasyonunun kısaltması
amerikan oyunu hep bunlar arkalarında illuminati olduğu söyleniyor :zuhaha:

"baktığın hiç bir yerde bizi göremeyeceksin, ama biz seni hep izliyor olacağız "

eğlence saatin mi gelmiş senin kıyamam kıyamam, http://i.hizliresim.com/ojkBko.jpg
zekiyim ama küçüklerimle ilgilenmemezlik etmem onların zeki abisiyim ben.

video istiyorsun sen biliyorum. zekiyim ama prodüksüyon için yorgunum..

sonra bazı rakılı anı fotoğraflarında haydonun dört katı çıkabilme ihtimali var, bence kardiyo antremanlarına başlamalısın.

Hadi yaa ben kebapciya gidiyorum o zaman hadi byss:cool:
yine gel özletme bak sonra mensuplarım sıkılıyor.

size zengin bir yaşamdan çok nirvanaya ulaşmayı vaat ediyorum..
Kanişa Nozdorovsky !

niye özelimizi ve girişimci ruhumuzu döküyorsun ulu orta ? zekiyim ama ayıp nedir bilirim.

Şimdi kamuoyu açıklaması vakti..
yola çıktığımız 3-4 arkadaş hala 3-4 arkadaşla kalmıştır biz eğleniyoruz gelen varsa bekleriz her 10. üyemize özel rütbe verilecektir. her türlü diplomasi, muhabbet, gırgır için müracaat: zekiliseli

NOZDOROVSKY KANİŞA KÖF-

çiçili
29-03-2017, 17:01
zeki liseli kombo yapti bi ona bi ona :) köfte birliği bizim hademelerden daha yaratcı ve doyurucu :confused:

HANBİRLİKLERİ
29-03-2017, 17:10
zeki liseli kombo yapti bi ona bi ona :) köfte birliği bizim hademelerden daha yaratcı ve doyurucu :confused:

zekiliseli tam uçuşa geçmiş :)
rus keleşi gibi takır takır :)

Twitch
29-03-2017, 17:33
Baya ugrasmis 1 sayfa yazmis bu kadar zahmet etme la ufacik var oda gitmesin:) Tebrikler ama bu hirsin hosuma gitti universiteye gecersin bu server
Neden bu kadar romancisin hikayeler uyduruyorsun dunya alem biliyor sen trolsun yuksekten ucma dususun daha sert olur

Cadı
29-03-2017, 17:34
yine geldi pirzolacı :zuhaha:

HANBİRLİKLERİ
29-03-2017, 17:36
yine geldi pirzolacı :zuhaha:

ekmek bulamıyorlarsa pasta yesinler diyeceğimde
konu köfte
köfte bulamayan ne yesin :zuhaha:

Twitch
29-03-2017, 17:38
ekmek bulamıyorlarsa pasta yesinler diyeceğimde
konu köfte
köfte bulamayan ne yesin :zuhaha:

Sucuk ekmek yapacam :cool:
Resmini degistirdigin iyi olmus ama o nasil bir seydi liselinin internet kafedeki hali aklima geldi:cool:

zekiLiseli
29-03-2017, 17:40
Baya ugrasmis 1 sayfa yazmis bu kadar zahmet etme la ufacik var oda gitmesin:) Tebrikler ama bu hirsin hosuma gitti universiteye gecersin bu server
Neden bu kadar romancisin hikayeler uyduruyorsun dunya alem biliyor sen trolsun yuksekten ucma dususun daha sert olurelalemin çocuğu anne baba deyince sevinir ebeveynleri, iki harfliler de rahminin 2 cümleden fazlasını kurabildiğini görünce göz yaşlarına hakim olamıyorlar, sen bu konu da ne düşünüyorsun?lakin sen git şeytanselot gelsin :D ygs sonucum açık ortada, klasmanım değilsin :D benim şuana kadar söyleyip kanıtlarını öne sürmediğim hiç bir şey olmadı örnek: bekirin montana sevgisi ..
zekiyim ama twitch değil tabi ki.

Twitch
29-03-2017, 17:43
elalemin çocuğu anne baba deyince sevinir ebeveynleri, iki harfliler de rahminin 2 cümleden fazlasını kurabildiğini görünce göz yaşlarına hakim olamıyorlar, sen bu konu da ne düşünüyorsun?lakin sen git şeytanselot gelsin :D ygs sonucum açık ortada, klasmanım değilsin :D benim şuana kadar söyleyip kanıtlarını öne sürmediğim hiç bir şey olmadı örnek: bekirin montana sevgisi ..
zekiyim ama twitch değil tabi ki.

Gercekci degilsin seytanselot ne alakamsi ? Baskasiyla olan ask hikayenizi dinlemek zorunda degilim
No fear diye gelip north yanciligi yapan da sensin serverla alakasi olmayan han birlikleride sizle amacsiz sahtekarsiniz

Bizde zeki olmasakda unutmayiz klasmanim olman icin biraz gercekci olman lazim senin süslu laflarin sadece arkadaslarini inandirabilir

HANBİRLİKLERİ
29-03-2017, 17:45
Sucuk ekmek yapacam :cool:
Resmini degistirdigin iyi olmus ama o nasil bir seydi liselinin internet kafedeki hali aklima geldi:cool:

siparişleri bana değil liseliye iletiyorsun ilet sanada sucuk ekmek yapsın :rahatsiz:

Twitch
29-03-2017, 17:49
siparişleri bana değil liseliye iletiyorsun ilet sanada sucuk ekmek yapsın :rahatsiz:

Izgaranin basina ben gecerim cocuklarin eline mi verecem:zuhaha:

HANBİRLİKLERİ
29-03-2017, 17:52
Izgaranin basina ben gecerim cocuklarin eline mi verecem:zuhaha:

kardeş niyetin buysa rekabet diye birşey var sende kur sucuk birliklerine sana gelecek talebide görelim
yok kuramayacaksan bırakta işi ehli yapsın :)

Cadı
29-03-2017, 18:06
kardeş niyetin buysa rekabet diye birşey var sende kur sucuk birliklerine sana gelecek talebide görelim
yok kuramayacaksan bırakta işi ehli yapsın :)

ona ekmek vermem :yagitgit:

HANBİRLİKLERİ
29-03-2017, 18:09
ona ekmek vermem :yagitgit:

fırının başında sen varsan yandılar zaten :)

Cadı
29-03-2017, 18:10
fırının başında sen varsan yandılar zaten :)

fırın da kazanın da başında ben varım :zuhaha:

HANBİRLİKLERİ
29-03-2017, 18:11
fırın da kazanın da başında ben varım :zuhaha:

aç kaldık desene :)

osmancan71
29-03-2017, 18:13
bunun sonu kötü. yüksüü kaptırmış hobbit gibi golluma dönüşcek bu gidişle.

nikon sen hayırdır bu aralar forumdasın s3 e mi geliyon :D

black süvari
29-03-2017, 20:04

Kanişa Nozdrovsky KÖF !

http://www.memecreator.org/static/images/memes/3255942.jpg

black süvari
29-03-2017, 20:05
http://www.memecreator.org/static/images/memes/3255942.jpg

bunu ben yapmadım yapılmışı vardı aldım koydum :/

ahada linki

https://www.google.com.tr/search?q=sus+lan+liseli&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjzubaVpvzSAhWNSxoKHW5mCBkQ_AUICCgB&biw=1360&bih=625#imgrc=A-MCeGCJGyx7PM:

osmancan71
29-03-2017, 20:06
hmmm rhun ın suvarileri sauron tarafından mı zehirlendi yoksa :rahatsiz:

black süvari
29-03-2017, 20:15
hmmm rhun ın suvarileri sauron tarafından mı zehirlendi yoksa :rahatsiz:

http://i.hizliresim.com/oj6Pdm.jpg

zekiLiseli
29-03-2017, 20:23
..

sanırım siz haradrim oluyorsun..Şimdi mesajın neresinden bakarsam bakayim, siyasete çekme seziyorum. klasik üç harfli taktikleri bunlar. yine de en masumane olan tarafından cevaplayayim. 1924 sonrası italya ile 1928 sonrası almanya ve arjantin 1932-1945 zamanını incelerseniz, tarihi olarak cevabınızı alırsınız..zeki ve sosyal bilimler lisesi okuyan birisiyim, bir rahmili şeytanselotlu yüzük tayfı değil.. üzgünüm KÖF yükselişi kıskanılıyor. baltalayamayacaksınız.

black süvari
29-03-2017, 20:26
sanırım siz haradrim oluyorsun..Şimdi mesajın neresinden bakarsam bakayim, siyasete çekme seziyorum. klasik üç harfli taktikleri bunlar. yine de en masumane olan tarafından cevaplayayim. 1924 sonrası italya ile 1928 sonrası almanya ve arjantin 1932-1945 zamanını incelerseniz, tarihi olarak cevabınızı alırsınız..zeki ve sosyal bilimler lisesi okuyan birisiyim, bir rahmili şeytanselotlu yüzük tayfı değil.. üzgünüm KÖF yükselişi kıskanılıyor. baltalayamayacaksınız.

:/ Yakın da sende finale kaçarsın hıhhh

zekiLiseli
29-03-2017, 20:31
:/ Yakın da sende finale kaçarsın hıhhhfinal, ban günü açılan insanların güne ithafen prim yapma çabası olduğu yer katılırsam da başka bölgede kendi huzurumla oynarım. gerek yok bordo klavyeliliğe.

https://www.youtube.com/watch?v=GWkLkjl7lPA

"KÖF"TE EKMEK
29-03-2017, 20:52
Evet arkadaşlar bizde her ekip gibi oyundan zevk almak için geldik kalabalık değiliz topu topu 10 kişiyiz nerdeyse.Herkese başarılar dileriz.Forumdaki anlamsız yazıların yeride burası degil tekrardan tüm s3 emekçilerine başarılar

black süvari
29-03-2017, 21:23
final, ban günü açılan insanların güne ithafen prim yapma çabası olduğu yer katılırsam da başka bölgede kendi huzurumla oynarım. gerek yok bordo klavyeliliğe.

okey gibi 4 kişiyi tamamlayan gidiyor finale o bakımdan didim :/

Phantom111
29-03-2017, 23:51
Köf birliklerine finalde başarılar dilerim... Tuttukları altından olsun...

Phantom111
29-03-2017, 23:52
Burası S3 müş . O zaman bu Köfler kim :D Bunlar hep Yuginin oyunları :D

OffLee
31-03-2017, 09:42
Aferin aferin , mizaha desteğim her zaman vardır. Olsun , bugün kötüsünü yaparsınız yarın daha iyisini yaparsınız, benim hoşuma gitti. Yeterince emek verirseniz belki bir gün mizahı yapılmaya değer bir birlik de olursunuz :)

B o M
31-03-2017, 10:40
Aa olur mu Cemil , var ya ekrana kilit kaldım , ne eğlendim ne eğlendim bir görsen , arkadaşlar işin nirvanasını yaşıyorlar yahu (salıncakta sallanan anlamsızca kahkaha atan bebe sıfatı misali) , ekran bana ben ekrana sayfalar uzadıkça :oneydigiz:

Başarılı :gulerim:

Aferin aferin , mizaha desteğim her zaman vardır. Olsun , bugün kötüsünü yaparsınız yarın daha iyisini yaparsınız, benim hoşuma gitti. Yeterince emek verirseniz belki bir gün mizahı yapılmaya değer bir birlik de olursunuz :)

zekiLiseli
31-03-2017, 10:45
Bir şeyleri doğru yapmamızı hazmedemeyen dış mihraklar(sn.başer ve katarkralı) banlandı, iş sadece eğlence olsaydı o iş öyle olmazdı. bakın KÖF ciddi temellere dayanan bir oluşumdur, ve yaşlı hasta adamın sonunu getirecektir. içiniz içinizi yiyor biliyorum hadi bb.

Kanişa nazdorovsky KÖF

çiçili
31-03-2017, 11:10
bu köfler s3 oynuyormu yoksam formumu trolluyor :zuhaha:

OffLee
31-03-2017, 11:11
Bir şeyleri doğru yapmamızı hazmedemeyen dış mihraklar(sn.başer ve katarkralı) banlandı, iş sadece eğlence olsaydı o iş öyle olmazdı. bakın KÖF ciddi temellere dayanan bir oluşumdur, ve yaşlı hasta adamın sonunu getirecektir. içiniz içinizi yiyor biliyorum hadi bb.

Kanişa nazdorovsky KÖF

Biliyom biliyom , en fazla bu kadar ciddiye alınabilir oluyorsunuz zaten yabancınız değiliz :D

Barış'ım biz eğlenmeyi unutmuşuz ya bak gençler akıyor :))

OffLee
31-03-2017, 11:12

Bunlar sadece troll galiba vedat sizin kadar gelişmemişler , hem oynayıp hem trolleyemiyorlar

zekiLiseli
31-03-2017, 11:15
http://i.hizliresim.com/vbJNnR.png

çiçili
31-03-2017, 11:20
Bunlar sadece troll galiba vedat sizin kadar gelişmemişler , hem oynayıp hem trolleyemiyorlar
farkımız tarzımız en azından kimseye sövmüyoz :zuhaha:

çiçili
31-03-2017, 11:23
Aa olur mu Cemil , var ya ekrana kilit kaldım , ne eğlendim ne eğlendim bir görsen , arkadaşlar işin nirvanasını yaşıyorlar yahu (salıncakta sallanan anlamsızca kahkaha atan bebe sıfatı misali) , ekran bana ben ekrana sayfalar uzadıkça :oneydigiz:

Başarılı :gulerim:

valla bence değiller başarılı ama bariş Kanişa nazdorovsky KÖF olmuş gibi çin malı bunlar :zuhaha:

DieHard
31-03-2017, 11:45
valla bence değiller başarılı ama bariş Kanişa nazdorovsky KÖF olmuş gibi çin malı bunlar :zuhaha:

Vedat onure ediyorsun trolleri. Bırak çin malını yedek parça taklidi yapamaz bunlar :D

OffLee
31-03-2017, 11:45
farkımız tarzımız en azından kimseye sövmüyoz :zuhaha:

Seni kısmen tenzih ederek söylüyorum , keşke böyle yapacağınıza sövseniz. Aslında mevzu sadece ne yaptığın da değil , kalitesi. Güzel sövenin tırnağını değişmem kötü trolle :)

_köle_
31-03-2017, 12:01
Seni kısmen tenzih ederek söylüyorum , keşke böyle yapacağınıza sövseniz. Aslında mevzu sadece ne yaptığın da değil , kalitesi. Güzel sövenin tırnağını değişmem kötü trolle :)

Ee tabi öyledir balik baştan kokar demek kemal bu cof ekibini olustururken iyi küfür etmeyi de göz önunde bulundurup olusturmus birligi ne terbiyesiz bi ekip olmuşsunuz öyle ya gerci bn sizin birbirinizin arkasindan nasil küfürler ettiginizide bilirim :)

Cadı
31-03-2017, 12:05
Güzel sövme nasıl bişey ola ki :confused:

osmancan71
31-03-2017, 12:05
Ee tabi öyledir balik baştan kokar demek kemal bu cof ekibini olustururken iyi küfür etmeyi de göz önunde bulundurup olusturmus birligi ne terbiyesiz bi ekip olmuşsunuz öyle ya gerci bn sizin birbirinizin arkasindan nasil küfürler ettiginizide bilirim :)

Kemal gibi olma :) varsa açıkla oda millete terörist diyo ama acıklama yok

zekiLiseli
31-03-2017, 12:09
Güzel sövme dedikleri, şeytanselot07 nin yaptığı akrostiştir. kendisi zor durumlarda kemal başerin sağ koluyum dediğini de unutturmamak gerekir. nitekim genel tabloya baktığınızda iki harfli mensuplarında görülen küfür üç harflilerin içerisinde "güzel" görünebiliyor...

gel de cemilden mantık bekle işte ? bizim oyuncular elaleme sövsün üstünü kapatalım ama onlar hiç bir şey yapmasın.
zekiyim ama bencil değil.

HANBİRLİKLERİ
31-03-2017, 12:09
Güzel sövme nasıl bişey ola ki :confused:

güzel söveni beğenene
başkanı güzel sövüyor olmalıki
kendisi bundan haz duymaya başlamış baksana :zuhaha:

_köle_
31-03-2017, 12:12
Kemal gibi olma :) varsa açıkla oda millete terörist diyo ama acıklama yok

Kanka bn kacirdim o yaziyi demek artik face profilleri üzerinden aktrollük yapip insanlarin özelini oyna karistirir olmuslar , bu kadar düsmüsler valla o tarz tek bi face hesabinin ismi gecsin yada ima etsinler bnm onlar hakkinda ifşa edecegim cok şey var o tarz bir çirkinlige başvururlarsa kendileri kaybeder :)

Arsız Hunter
31-03-2017, 12:12

Siz de üye alımları galiba sövme yarışması sonuçlarına göre alınıyor. Gerçi aycan ve sövüşken tayfasıyla bir olduğunuzda anlamalıydık bizim hatamız :(

Arsız Hunter
31-03-2017, 12:14
Kanka bn kacirdim o yaziyi demek artik face profilleri üzerinden aktrollük yapip insanlarin özelini oyna karistirir olmuslar , bu kadar düsmüsler valla o tarz tek bi face hesabinin ismi gecsin yada ima etsinler bnm onlar hakkinda ifşa edecegim cok şey var o tarz bir çirkinlige başvururlarsa kendileri kaybeder :)

Sen de kimsin necisin bilmem gelip gidip ifşa diyorsun. Ya çok iyi blöf atıyorsun ya da gerçekten var bişeyler.

Gerçi olmasa şimdiye kadar sana da söverlerdi. Nasıl bir ifşa videosu varsa elinde laf edemiyorlar sana...

_köle_
31-03-2017, 12:17
Sen de kimsin necisin bilmem gelip gidip ifşa diyorsun. Ya çok iyi blöf atıyorsun ya da gerçekten var bişeyler.

Gerçi olmasa şimdiye kadar sana da söverlerdi. Nasıl bir ifşa videosu varsa elinde laf edemiyorlar sana...

Video flan deme şimdi bnada fetöcü derler :)

Cadı
31-03-2017, 12:17
güzel söveni beğenene
başkanı güzel sövüyor olmalıki
kendisi bundan haz duymaya başlamış baksana :zuhaha:

mazoşist bir durum söz konusu diyorsun yani :oneydigiz:

HANBİRLİKLERİ
31-03-2017, 12:18

cidden şuan birisi burda sana kaliteli biçimde sövdüğünde bundan hazmı duyacaksın
bu nasıl bir yapı nasıl bir kabiliyet anlamak güç doğrusu
veya bunun kalitesini kim neye göre belirleyecek.

HANBİRLİKLERİ
31-03-2017, 12:19
mazoşist bir durum söz konusu diyorsun yani :oneydigiz:

arkadaş SADOM'UN 120 GÜNÜ filminin baş oyuncusuydu sanırım :zuhaha:

zekiLiseli
31-03-2017, 12:20
Arkadaşlar burası köf birliğinin birlik açıklamasının olduğu bölümdür, kişisel veya s3 dışı tartışmalarınız için ayrı topic açarsanız sevinirim. burada herhangi bir üç harfli egosal bir oluşumun naralarını görmek hoş değil. KÖF birlikleri üyelerinin ortak isteği bu doğrultudadır.

zekiyim ama tek adam değilim.

HANBİRLİKLERİ
31-03-2017, 12:21
Arkadaşlar burası köf birliğinin birlik açıklamasının olduğu bölümdür, kişisel veya s3 dışı tartışmalarınız için ayrı topic açarsanız sevinirim. burada herhangi bir üç harfli egosal bir oluşumun naralarını görmek hoş değil. KÖF birlikleri üyelerinin ortak isteği bu doğrultudadır.

:zuhaha: :zuhaha: YAŞA KÖF :zuhaha: :zuhaha:

JoKeR53
31-03-2017, 13:03
Zekiliseli kankam ıhlamur kasrında bana köfte ekmek ısmarlarsa bende gelmeyi düşünüyorum:D

zekiLiseli
31-03-2017, 13:40
Zekiliseli kankam ıhlamur kasrında bana köfte ekmek ısmarlarsa bende gelmeyi düşünüyorum:DKöf olan herkes Köfte ısmarlıyoruz hiç problem değil. bizim amacımız daha ileriye dönük, sevgili üyelerimize köfte vermekten çok köfte elde etmeyi aşılıyoruz.. tam bir The Köf gibi konuştum.

kanişa nozdorovsky KÖF

çiçili
31-03-2017, 17:39

liseli bizemi iş koyuyon hayirdir :confused:

Yugi
31-03-2017, 17:50
Stad önündeki köftecilere benzemez.

zekiLiseli
31-03-2017, 19:36
liseli bizemi iş koyuyon hayirdir :confused:s1 ayrı burası ayrı, şimdi maziyi açıyorsunuz adamlar itiraf edemiyor ki son kazandığımız server de b*rbarı kullandık. şeytanselotlar ve nice 5 harfliler içerden vurunca rahat ettik. sonra münakaşa, yalanlamalar,kabul etmemeler,aforozlar, biz sizi 37 kere yenmiştikler,külli yalanlar yılanlar falan huzursuzluk yani. planları yaptık. başerist akım son bulacak.

öylesine
31-03-2017, 19:41
başerist akım son bulacak.

Başer yolun sonuna gelecek liselerDe

OffLee
31-03-2017, 21:55
cidden şuan birisi burda sana kaliteli biçimde sövdüğünde bundan hazmı duyacaksın
bu nasıl bir yapı nasıl bir kabiliyet anlamak güç doğrusu
veya bunun kalitesini kim neye göre belirleyecek.

ben sana maksadımı kısaca izah edeyim de , anlaması hala güç gelirse onu da anlayışla karşılarız ne yapalım.

yeryüzünde icat olunmuş her nesne veya iş bir ihtiyacın ürünüdür. maksadının dışında kullanılmasına da ''zulüm'' denir. şahsi kanaatimce de bu maksat en temelde toplumsal faydadır.

argo dil de tam olarak bu sebeple geliştirilmiştir. aşığı olduğum Türkçemiz her durumu küfürsüz olarak ifade etmede son derece yeterli olsa da , bazı durumları ifade etmede argomuz açık ara önde gider. bana kalırsa Türkçeye de zenginlik katanlar arasında müstesna bir yeri vardır.

yalnızca muhatabı incitmeyi , sığınacak liman bulamayıp salt küfüre sığınmayı kendi adıma ''kalitesiz küfür'' olarak nitelendiriyorum. fakat anlatacaklarını anlatıp , anlatımını küfürle süsleyen birinin dili bana asla itici gelmedi , gelmiyor. bu konuda çizgileri çizecek yetkili bir mercii olmadığını kabul etmekle birlikte , küfürü toptan yok saymayı asla kabul etmem. birileri sarhoşken binip trafik kazası yapıyor diye tüm araçları imha etmekle bu tutum arasında bir fark yok. bunun yolu insani gelişmişlikten geçer.

sorduğun soruya gelirsek. cevabım evet. doğru şartlar altında , edilmesi gereken bir yerde herhangi birine yahut bana edilen küfürden kesinlikle rahatsızlık duymam. bilakis az önce belirttiğim şartlar dahilinde 'kaliteli' olanından da son derece memnun olurum. fakat kendi ölçülerimce 'kalitesiz' küfürün bana yahut düşmanıma yahut bir marslıya edilmesi beni rahatsız eder. yani buradaki duruşum kişisel değil ilkesel.

afedersin de burada gelip her türlü x'liği yapıp , sonra 'x' dendiği zaman rahatsız olunması manası itibarıyla şekilcilik. samimiyetten ve dürüstlükten son derece uzaktır. her zaman dediğim gibi , ebeveynini çok seviyorsan kötü ebeveyn çocukluğu yapmayacaksın.

eğer kavanozda yaşamıyorsak küfür hepimizin günlük hayatında olan bir şey. bunu milyon dolar kazanan adam da ediyor , astronot da ediyor , eskrim sporcusu da , manav da , imam da. benim için gündem olmaktan fazlaca uzak , günlük bir mesele.

kaldı ki yapım gereği kişilerle değil olaylarla ve fikirlerle ilgilenmeye gayret ettiğimden dolayı küfürlerimin hedefinde de şahıslar değil tavırları ve seçimleri vardır. onlar x'lik yapmaktan vazgeçtiklerinde ben onlara asla x demem.

konu benim açımdan bundan ibarettir.

o yüzden şimdi isteyen kaldığı yerden x lik yapmaya devam etsin , ben onlara oldum olası x demekten hiç vazgeçmedim bu da x'lik yolunda isteyene şevk olsun.

bu foruma dün girmedik , uzun senelerdir yazıyorum. bazı insanlara laf anlatma gayretinin artık beyhude olduğuna kanaat getirdiğimden dolayı, yolun sonunu bildiğim için adı anıldığı anda sonuca gidiyor ve zaman kazanıyorum. çok isabetli bir seçim yaptığım kanısındayım.

KÖF ekibine de başarılar dilemek isterdim ama olmayacak duaya amin demeyi pek sevmiyorum. başaran bir ekibin parçası olarak başarının yolları hakkında fikrim olduğunu düşünüyorum. bu yolların o yollardan olmadığı konusunda keskin bir kanaatim var.

mordekai
31-03-2017, 22:14
Biri şuna hakkettiğinı kaliteli şekilde söylesin :) gerilmiş bellı rahatlamaya ihtiyacı var. Kuş olup uçurun koflıyı

_köle_
31-03-2017, 22:14
Sayin adminler izniniz olursa arkadaşin ricasi uzerine üstunde kaliteli kufurler denemesi yapalim , bn beceremem ama cok kaliteli söven arkadaşlar taniyorum ; en kaliteli sövene ödul olarak final bileti verecek sayin finalden aforoz etmekten sorumlu devlet bakani :)

zekiLiseli
31-03-2017, 22:17
cemil yeni bir şeyler deniyor, önce algı operasyonu, sonra ılımlaştırma,kabul ettirme ve temenni.

ı ıh olmadı sana puanım 3 kanka.
sebeplerine gelince. küfrü meşrulaştırmak ile küfrû meşrulaştırmak farklı şeyler. klasik bir üç harfli sendromuna şahitsiniz forum halkı.

yeterli sayıda üç harfli gelir, çember oluşturulur. ve biri bine katarak birbirlerini sıvazlarlar. doğru konuşmaları ya da yanlış konuşmaları önemli değildir, doğru ya da yanlış yapmaları da önemli değildir. işte burada bencillik başlar, aynı finalde elemede olduğu gibi...konumuz bu değil. sadece örnek verdim.

kimseyi afaroz edemediğin gibi cemilciğim, kişisel hak ve özgürlüklere kısıtlama da getirmeye senin bir yetkin yok. eğer meşrulaştırmak istediğin şey hoşuna da gidiyorsa bunu burada bulamazsın. bizler her şeyi saygı çerçevesinde doğru temellerle tartışıyoruz. sen onu alacaksın, şeytanselotla, onun ortağı salihle, kutsal değerlere zırt pırt küfreden hiperle,onun destekçisi turgayla,yağızla köy isminden profilden küfreden maşalarınla olacaksın. yani bataklığınızda. KÖF ,ayıya dayı demediği için belki yüzlerce üyesi olmayacaktır, ama en azından rakip wow 90 olduğunda " hehe tokat vurduk ama " diye piyasada da algı yapmayacak kadar dürüst ve onurludur. KÖF, sırf ortalama 7 aylık bir oyunda insanların maddi manevi değerlerini kullanıp maşa görevi üstlendirerek onlara leke sürdürmeyecek kadar "oyun bilinci" taşıyan "eğlence" temalı bir oluşumdur. ban günü 18 marta gelenin nemalanacağı bir şey değil. saymakla bitmez kısa tutacağım zira sizinle insanca "konuşmaya" çalışmak, gölgelerle boks yapmaya benzer.

Köf, sizde asla olmayacak olanlardır..
ve onları söylersem..
artes beni banlar

zekiyim ama banlanmak için çok gencim.

OffLee
31-03-2017, 22:18
eskiden olsa dert edinir yine anlatmaya çalışırdım , çocukluk işte :)

şimdi bakıyorum ki zaten söyleneni anlamak gibi bir niyeti yok , veriyorum layığını yolluyorum ne yapayım.

hakettiğim küfürden asla erinmem. bazı tiplerin küfür etmesi ise başarmaya delalettir , şeref madalyası sayarım. bu tipleri peşime kuyruk etmişsem doğru yere doğru temaslar yapmışım demektir.

hadi bakalım kadrolular ve fakecanlar , saldırın :)

mordekai
31-03-2017, 22:25
cemil yeni bir şeyler deniyor, önce algı operasyonu, sonra ılımlaştırma,kabul ettirme ve temenni.

sebeplerine gelince. küfrü meşrulaştırmak ile küfrû meşrulaştırmak farklı şeyler. klasik bir üç harfli sendromuna şahitsiniz forum halkı.

yeterli sayıda üç harfli gelir, çember oluşturulur. ve biri bine katarak birbirlerini sıvazlarlar. doğru konuşmaları ya da yanlış konuşmaları önemli değildir, doğru ya da yanlış yapmaları da önemli değildir. işte burada bencillik başlar, aynı finalde elemede olduğu gibi...konumuz bu değil. sadece örnek verdim.

kimseyi afaroz edemediğin gibi cemilciğim, kişisel hak ve özgürlüklere kısıtlama da getirmeye senin bir yetkin yok. eğer meşrulaştırmak istediğin şey hoşuna da gidiyorsa bunu burada bulamazsın. bizler her şeyi saygı çerçevesinde doğru temellerle tartışıyoruz. sen onu alacaksın, şeytanselotla, onun ortağı salihle, kutsal değerlere zırt pırt küfreden hiperle,onun destekçisi turgayla,yağızla köy isminden profilden küfreden maşalarınla olacaksın. yani bataklığınızda. KÖF ,ayıya dayı demediği için belki yüzlerce üyesi olmayacaktır, ama en azından rakip wow 90 olduğunda " hehe tokat vurduk ama " diye piyasada da algı yapmayacak kadar dürüst ve onurludur. KÖF, sırf ortalama 7 aylık bir oyunda insanların maddi manevi değerlerini kullanıp maşa görevi üstlendirerek onlara leke sürdürmeyecek kadar "oyun bilinci" taşıyan "eğlence" temalı bir oluşumdur. ban günü 18 marta gelenin nemalanacağı bir şey değil. saymakla bitmez kısa tutacağım zira sizinle insanca "konuşmaya" çalışmak, gölgelerle boks yapmaya benzer.

ve onları söylersem..
artes beni banlar

Ilımlılaştıırma değilde içselleştirmış bence. Edilen küfürü kendisine şeref madalyası olarak takacakmıs :) yokmu bır babayiğit siftah yapsında çerçeveletip assın koflee

OffLee
31-03-2017, 22:29
bizim oralarda demagog derler , bazı semtlerde zeki diyorlar demek ki. koyunun olmadığı yerlerde abdurrahman çelebi dendiğini duymuştum. zeki görmeyen de bunlara zeki diyor demek ki.

şimdi şu koca paragraf zırvaya laf yetiştirsem aklım bana küser. en çok şurasını sevdim ama finallerde ter dökmüş sevgili arkadaşlar; sizler Türk ekiplerinin o arenada bugüne kadarki tüm birikiminden kat kat fazlasını söküp alarak maddi ve manevi değerlerinizi istismar ettiren birer maşaymışsınız. tövbe estagfrullah.

sakın şimdi bu herzeyi klavyesinden dökene ''o sırada sen napıyordun'' diye sormayın. zoruna gider mazallah :)

zekiLiseli
31-03-2017, 22:48
bizim oralarda demagog derler , bazı semtlerde zeki diyorlar demek ki. koyunun olmadığı yerlerde abdurrahman çelebi dendiğini duymuştum. zeki görmeyen de bunlara zeki diyor demek ki.

şimdi şu koca paragraf zırvaya laf yetiştirsem aklım bana küser. en çok şurasını sevdim ama finallerde ter dökmüş sevgili arkadaşlar; sizler Türk ekiplerinin o arenada bugüne kadarki tüm birikiminden kat kat fazlasını söküp alarak maddi ve manevi değerlerinizi istismar ettiren birer maşaymışsınız. tövbe estagfrullah.

sakın şimdi bu herzeyi klavyesinden dökene ''o sırada sen napıyordun'' diye sormayın. zoruna gider mazallah :)
asla sana bir şey yapmadın diyemeyiz, allah şahit, organik tarımın dibine vurdun cemilciğim. finalde bir çok çuvallayan üç harfli gibi.. seninle tartışmak gereksiz, çünkü tartışma niteliğine uygun biri olmadığını biliyorum. mümkünse oradan yatağın doğru tarafından kalmış bir kemal başer, zaharya veyahut antonina gelsin. nitekim üçü dışında zaten tartışabileniniz yok.

ve burada lafı uzatıp birlik sayfasını işgal etmek istemiyorum havaya konuşarak.

zekiyim ama w=fx formülüne uyar boşa yol katetmem.

Özdemir
31-03-2017, 23:27
Zekiliseli inci sozlukte hikaye yazıyor musun ?

zekiLiseli
31-03-2017, 23:36
özel hayatıma dair bilgiler vermiyorum. evliyim.

Arsız Hunter
31-03-2017, 23:49

delta x de liseli. Ortaokullular anlamaz. Her gittikleri yolu iş sanar başarı diye foruma yazarlar...

JoKeR53
31-03-2017, 23:56
Konular ne kadar gereksiz uzamış:pBi birlik sayfasında anca bu kadar anlamsız tartışmalar olur:DBırakın millet oyununa baksın:)

Büyük Hilmi
31-03-2017, 23:58
Evli ve liseli :yagitgit: allah yenge hanim a sabır ıhsan eylesin :oneydigiz: zor is sizin kisi çift kişilik gibi bir sey herhalde :confused: hiç sorun degil liseli bey büyük hilmi nin doktor dostları çok önce dediğim gibi adres ve telefonunuzu bırakınız emin olun canla başla size yardımcı olacak memleketin fedakar cefakar doktorları vardır :islik:

Büyük Hilmi
01-04-2017, 00:00
Joker de bu huyu osman beyden kapmış :islik: osman bey gibi ortalığı karıştırın sonra konu ne olmuş falan filan :zuhaha: büyük hilmi sizi zaten hiç sevmedi osman bey en azından sizin gibi lafı kavırmıyor :gulerim:

HANBİRLİKLERİ
01-04-2017, 00:12
ben sana maksadımı kısaca izah edeyim de , anlaması hala güç gelirse onu da anlayışla karşılarız ne yapalım.

yeryüzünde icat olunmuş her nesne veya iş bir ihtiyacın ürünüdür. maksadının dışında kullanılmasına da ''zulüm'' denir. şahsi kanaatimce de bu maksat en temelde toplumsal faydadır.

argo dil de tam olarak bu sebeple geliştirilmiştir. aşığı olduğum Türkçemiz her durumu küfürsüz olarak ifade etmede son derece yeterli olsa da , bazı durumları ifade etmede argomuz açık ara önde gider. bana kalırsa Türkçeye de zenginlik katanlar arasında müstesna bir yeri vardır.

yalnızca muhatabı incitmeyi , sığınacak liman bulamayıp salt küfüre sığınmayı kendi adıma ''kalitesiz küfür'' olarak nitelendiriyorum. fakat anlatacaklarını anlatıp , anlatımını küfürle süsleyen birinin dili bana asla itici gelmedi , gelmiyor. bu konuda çizgileri çizecek yetkili bir mercii olmadığını kabul etmekle birlikte , küfürü toptan yok saymayı asla kabul etmem. birileri sarhoşken binip trafik kazası yapıyor diye tüm araçları imha etmekle bu tutum arasında bir fark yok. bunun yolu insani gelişmişlikten geçer.

sorduğun soruya gelirsek. cevabım evet. doğru şartlar altında , edilmesi gereken bir yerde herhangi birine yahut bana edilen küfürden kesinlikle rahatsızlık duymam. bilakis az önce belirttiğim şartlar dahilinde 'kaliteli' olanından da son derece memnun olurum. fakat kendi ölçülerimce 'kalitesiz' küfürün bana yahut düşmanıma yahut bir marslıya edilmesi beni rahatsız eder. yani buradaki duruşum kişisel değil ilkesel.

afedersin de burada gelip her türlü x'liği yapıp , sonra 'x' dendiği zaman rahatsız olunması manası itibarıyla şekilcilik , putperestliktir. samimiyetten ve dürüstlükten son derece uzaktır. her zaman dediğim gibi , ebeveynini çok seviyorsan kötü ebeveyn çocukluğu yapmayacaksın.

eğer kavanozda yaşamıyorsak küfür hepimizin günlük hayatında olan bir şey. bunu milyon dolar kazanan adam da ediyor , astronot da ediyor , eskrim sporcusu da , manav da , imam da. benim için gündem olmaktan fazlaca uzak , günlük bir mesele.

kaldı ki yapım gereği kişilerle değil olaylarla ve fikirlerle ilgilenmeye gayret ettiğimden dolayı küfürlerimin hedefinde de şahıslar değil tavırları ve seçimleri vardır. onlar x'lik yapmaktan vazgeçtiklerinde ben onlara asla x demem.

konu benim açımdan bundan ibarettir.

o yüzden şimdi isteyen kaldığı yerden x lik yapmaya devam etsin , ben onlara oldum olası x demekten hiç vazgeçmedim bu da x'lik yolunda isteyene şevk olsun.

bu foruma dün girmedik , uzun senelerdir yazıyorum. bazı insanlara laf anlatma gayretinin artık beyhude olduğuna kanaat getirdiğimden dolayı, yolun sonunu bildiğim için adı anıldığı anda sonuca gidiyor ve zaman kazanıyorum. çok isabetli bir seçim yaptığım kanısındayım.

KÖF ekibine de başarılar dilemek isterdim ama olmayacak duaya amin demeyi pek sevmiyorum. başaran bir ekibin parçası olarak başarının yolları hakkında fikrim olduğunu düşünüyorum. bu yolların o yollardan olmadığı konusunda keskin bir kanaatim var.

yazılarından sadomun 120 gününden antonio orlando psikolojisinde birisi olduğunun düşüncesine vardım
X lik yapma
ve
ebeveynini çok seviyorsan kötü ebeveyn çocukluğu yapmayacaksın
kelimelerindede zeka seviyen ve küfre ne denli aşık ne denli sempatizan olduğunu kanıtlamış bulunmaktasın
lakin kişi kendinden bilirmiş işi
sanırım başkanın sana sürekli bu ifadelerle yaklaşması üzerine bu sözcüklerin artık sevgi sözcükleri olduğunu düşünmektesin
küçük emrah da bu denli manavı sevsede sonunda manavın canına kıyan kişi olmuştur
başkanının ilerde elinden çekeceği var anlaşılan
koltuğunda gözün var ;)

JoKeR53
01-04-2017, 00:13
Aslında north w deki arkadaşları uyarmıştım kafalarına bu kadar vurup 300 lere kaçırmayın bunları diye sonra foruma girip asıp kesiyolar bu arkadaşda onlardan biri işte çenesine vurmuş onunda

Yugi
01-04-2017, 00:16
Arkadaşlar kavga etmeyin.Ruslar şu an foruma bakıp gülüyorlar.

OffLee
01-04-2017, 00:55
yazılarından sadomun 120 gününden antonio orlando psikolojisinde birisi olduğunun düşüncesine vardım
X lik yapma
ve
ebeveynini çok seviyorsan kötü ebeveyn çocukluğu yapmayacaksın
kelimelerindede zeka seviyen ve küfre ne denli aşık ne denli sempatizan olduğunu kanıtlamış bulunmaktasın
lakin kişi kendinden bilirmiş işi
sanırım başkanın sana sürekli bu ifadelerle yaklaşması üzerine bu sözcüklerin artık sevgi sözcükleri olduğunu düşünmektesin
küçük emrah da bu denli manavı sevsede sonunda manavın canına kıyan kişi olmuştur
başkanının ilerde elinden çekeceği var anlaşılan
koltuğunda gözün var ;)

Orada o kadar cümlenin içinden senin ilgini çekebilen yalnızca bu ikisi olabildiyse kimin neyle yatıp neyle kalktığı bence de bariz biçimde ortaya çıkıyor. Senin algın ne söylendiğinden ziyade işine geldiği gibi anlama şeklinde işliyorsa , yahut işine bu geliyorsa kusura bakma bende tedavin değil müstehakın mevcut.

Belaltı vurma çabaların , ortamı tatavaya bağlama çabaların acziyetini gayet net anlattı , üstüne zahmet çekmene lüzum yok.

biz hayatımdaki insanlarla yeri gelir küfürlü konuşur , yeri gelir çiçekli böcekli konuşuruz. İnsanlar birbirinin niyetinden emin olduktan sonra üçüncü kişilere ne yemek düştüğünü kibar arkadaşların söyleyemezse yine benim gibi bir ağzıbozuktan öğrenebilirsin.

Siz inceliği, nezaketi , terbiyeyi kelimelerin vücudunda arıyor olabilirsiniz , ben ruhunda arıyorum. Burada küfürsüz konuşarak klavyelerinizden pislikler saçmanız , dilinize doladığınız insanların uykularında edecekleri küfürün tırnağı etmez.

İşiyle , sözüyle , kimliğiyle ortada olabilen insanlar olarak bu imzasız cıyaklamalarınızı izlemekten nasıl keyif aldığımı tarif edemem. Siz yine bu şekilde başlıklarla muhatap alınma gayretlerinize yılmadan devam edin , söz biz arada sırada geip önünüze böyle 1-2 mesaj atacağız :) tek beklentim her seferinde bir nebze de olsa üstüne koyun. Eminim bir kaç yüzyıl içinde gözle görülür bir yol katetmiş olacaksınız.

Selametle.

HANBİRLİKLERİ
01-04-2017, 01:11
Orada o kadar cümlenin içinden senin ilgini çekebilen yalnızca bu ikisi olabildiyse kimin neyle yatıp neyle kalktığı bence de bariz biçimde ortaya çıkıyor. Senin algın ne söylendiğinden ziyade işine geldiği gibi anlama şeklinde işliyorsa , yahut işine bu geliyorsa kusura bakma bende tedavin değil müstehakın mevcut.

Belaltı vurma çabaların , ortamı tatavaya bağlama çabaların acziyetini gayet net anlattı , üstüne zahmet çekmene lüzum yok.

biz hayatımdaki insanlarla yeri gelir küfürlü konuşur , yeri gelir çiçekli böcekli konuşuruz. İnsanlar birbirinin niyetinden emin olduktan sonra üçüncü kişilere ne yemek düştüğünü kibar arkadaşların söyleyemezse yine benim gibi bir ağzıbozuktan öğrenebilirsin.

Siz inceliği, nezaketi , terbiyeyi kelimelerin vücudunda arıyor olabilirsiniz , ben ruhunda arıyorum. Burada küfürsüz konuşarak klavyelerinizden pislikler saçmanız , dilinize doladığınız insanların uykularında edecekleri küfürün tırnağı etmez.

İşiyle , sözüyle , kimliğiyle ortada olabilen insanlar olarak bu imzasız cıyaklamalarınızı izlemekten nasıl keyif aldığımı tarif edemem. Siz yine bu şekilde başlıklarla muhatap alınma gayretlerinize yılmadan devam edin , söz biz arada sırada geip önünüze böyle 1-2 mesaj atacağız :) tek beklentim her seferinde bir nebze de olsa üstüne koyun. Eminim bir kaç yüzyıl içinde gözle görülür bir yol katetmiş olacaksınız.

Selametle.

kardeş o kadar uzun cümle kurmuşsunki ilk bakışta içi dolu dolu olduğunu düşündüm lakin
yazında seni açıkca yansıtmış
bel altı vurma çabalarım varmış vs. vs. vs.
sen önce yazdığını oku algıla ondan sonra benim anlatmak istediğimi anlayacaksın
gelmiş burda köfleri trollüyorsun varsa cürmün çık köfün karşısına yoksa git boş yapma

Maskeli SÜVARİ
01-04-2017, 07:09
Oraya bide cosx at :) geriye yol alanlar da formüle uysun :D

wanlı
01-04-2017, 07:38
Anlaşilan herkes edebiyatci veya amator yazar :p kisa yazin biraz valla kendi adima soyleyeyim okumuyorum.

Nozzle(-_+)
09-04-2017, 20:33

ve onları söylersem..
artes beni banlar

Kirmizili yere uzun uzun istemsizce guldum.