PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gece başkanı'ndan açıklama

Coco NAT
28-03-2017, 08:10
''Çarşamba günü Server 3 açılıyor +/+ Bölgesinde KÇ Birliklerinde oynayacağız.

Oyuna girince HipeROCKtif hesabına mesajınızı bekliyoruz.''

Başkanımızın ricası üzerine GECE-AN Ekibinin oyuncuları +/+ Bölgesinde KÇ ile beraber oynama kararı almıştır.

Herkese Başarılar Dilerim :)

BURAK - B&A

HANBİRLİKLERİ
28-03-2017, 09:01
''Çarşamba günü Server 3 açılıyor +/+ Bölgesinde KÇ Birliklerinde oynayacağız.

Oyuna girince HipeROCKtif hesabına mesajınızı bekliyoruz.''

Başkanımızın ricası üzerine GECE-AN Ekibinin oyuncuları +/+ Bölgesinde KÇ ile beraber oynama kararı almıştır.

Herkese Başarılar Dilerim :)

BURAK - B&A

kardeşim bu bahsettiğin geceler
server 1 de traviana tepki alıp dahada travian oynamam diyen arkadaşlar değilmi
hani dava felan açacaklardı traviana felan böyle bir masal geziyordu ortalıkta :zuhaha:

neyse başarılar dilerim bol altın harcadığınız bir server olması dileğiyle :)

ygzcn
28-03-2017, 10:33
Yanlış bilgilendirme olmasın. GECE ekip olarak gitmiyor.

Bu mesajı farklı yerlere çekmek isteyenler olabilir o yüzden yazma gereği duydum GECE oluşumuna ait bir birliğimizde oynamış bazı arkadaşlarımız s3 de KÇ ile oynayacaklar.

Oynayan arkadaşlarımıza başarılar.

HANBİRLİKLERİ
28-03-2017, 11:09
Yanlış bilgilendirme olmasın. GECE ekip olarak gitmiyor.

Bu mesajı farklı yerlere çekmek isteyenler olabilir o yüzden yazma gereği duydum GECE oluşumuna ait bir birliğimizde oynamış bazı arkadaşlarımız s3 de KÇ ile oynayacaklar.

Oynayan arkadaşlarımıza başarılar.

bu arkadaşlar tepki alıp silmedimi server1 de hesapları
tepkiler gerçekten çok kısa soluklu olmuş
beklenilende buydu gerçi :zuhaha:

ygzcn
28-03-2017, 13:49
bu arkadaşlar tepki alıp silmedimi server1 de hesapları
tepkiler gerçekten çok kısa soluklu olmuş
beklenilende buydu gerçi :zuhaha:

Tepkimiz sürüyor bir değişiklik yok , silmek istemeyen arkadaşlarımız vardı. Bizi kırmayıp s1 den çekildiler s3 de kç ile devam ediyorlar. İlk mesajımda yeterince net yazdığımı zannediyordum.

HANBİRLİKLERİ
28-03-2017, 13:55
Tepkimiz sürüyor bir değişiklik yok , silmek istemeyen arkadaşlarımız vardı. Bizi kırmayıp s1 den çekildiler s3 de kç ile devam ediyorlar. İlk mesajımda yeterince net yazdığımı zannediyordum.

anladığım kadarıyla yanıtlıyayım o zaman
bu arkadaşlar adminin server 1 deki tutumundan rahatsız değillerdi ve herhangi bir tepkileride bulunmuyordu
server 1 de sıkıldıkları için hesaplarını sildiler
keza ben gece ekibini komple zan altında bıraktığımı düşünmüyorum eleştirim hesap açacak arkadaşlaradır.

hipeROCKtif
28-03-2017, 19:54
anladığım kadarıyla yanıtlıyayım o zaman
bu arkadaşlar adminin server 1 deki tutumundan rahatsız değillerdi ve herhangi bir tepkileride bulunmuyordu
server 1 de sıkıldıkları için hesaplarını sildiler
keza ben gece ekibini komple zan altında bıraktığımı düşünmüyorum eleştirim hesap açacak arkadaşlaradır.

Açıklama yapan arkadaş bundan bi önceki s1 de bizle oynayan arkadaş. Kendi birlikleri adına geliyolar. Ayrıca S1 de silerken ordusu silinmeyen arkadaşlardan da silen oldu kalan da oldu. Kimi tepki amaçlı kimide verilen tepkiye destek amaçlı sildi. Ben de dostlarımın ricası üzere silenlerdenim. Gece oyuncuları istediği yerde istediği şekilde oyun oynayabilir. Bu konu hakkında son yazım. Bu konunun üzerine gideni art niyetli sayarım.
Oyundan keyif almak isteyen ve bu oyunu seven dostlarımızla +/+ dayız..
Saygılar

NİDAÖZTÜRKEKER
28-03-2017, 22:28
GECE birliğindeki çoğu arkadaşımızın s1 de hesap silmemizin sebebi haksızlığa uğramış arkadaşlarımız ile birlikte ortak bir tepki vermekti. yoksa bir daha travian oynamayacağız şeklinde bir açıklama yapılmadı. hesabı kitlenmediği halde benim gibi çok kişi de hesap sildi.

osmancan71
28-03-2017, 22:39
GECE birliğindeki çoğu arkadaşımızın s1 de hesap silmemizin sebebi haksızlığa uğramış arkadaşlarımız ile birlikte ortak bir tepki vermekti. yoksa bir daha travian oynamayacağız şeklinde bir açıklama yapılmadı. hesabı kitlenmediği halde benim gibi çok kişi de hesap sildi.

içi boşmuş demekki :D hem yatırılan paraları geri çekicez yazıları yazılsın forumda hemde yeni açılan bi servera bukadar kısa sürede başlamak.. neyse yaa :D benim oynadığım son 3 sw de artarak devam eden birşey yönetimin bu şekilde ağır cezaları. bide s3 de tepki verirsiniz artık

zekiLiseli
28-03-2017, 22:41
içi boşmuş demekki :D hem yatırılan paraları geri çekicez yazıları yazılsın forumda hemde yeni açılan bi servera bukadar kısa sürede başlamak.. neyse yaa :D benim oynadığım son 3 sw de artarak devam eden birşey yönetimin bu şekilde ağır cezaları. bide s3 de tepki verirsiniz artık
zamanında radagast çok ısrar etti goblinlere siz de saurona karşı cephe alın diye kime niyet kime kısmet tabi.

Twitch
28-03-2017, 23:07

5x e def koymazsak olelim daha iyi cikarayim mi mesajlari ?

Senin yaptigin ne biliyon mu biyerde aptallik yapip sonra kimsenin farketmedigini dusunup yapmaya dewam etmek..:cool:
Egleneceksen dewam mesaj kas hadi bos yasmaya dewam et klavyenin en uzun erkegi

Twitch
28-03-2017, 23:09
zamanında radagast çok ısrar etti goblinlere siz de saurona karşı cephe alın diye kime niyet kime kısmet tabi.

Uykun gelmedi mi la senin hadi yerine bakim saat 12 den sonra +18 ibaresi istiyorum buraya

osmancan71
28-03-2017, 23:09
buda sümük gibi üstüne bastıkça yapışıyo :D

HANBİRLİKLERİ
28-03-2017, 23:20
Korkarım Server 3 te Kimsenin Ordusu Silinmesin Yoksa Arkadaşlar Hesap Silip İlk Açılan Server a Başlayacaklardır :zuhaha:

Yugi
28-03-2017, 23:23
Kıskanmayın arkadaşlar.

hipeROCKtif
28-03-2017, 23:25

Içi boş falan değil en sevdiğim trol osmanri :D Bu açıklamayı yapan kişiler zaten turnuvaya gidecekler. Nida nin da dediği gibi s1 de silerek dostlarımıza destek verdik turnuvada da desteğe devam edicez. Meselemiz s3 ve kc dir. Gelen bu nedenle geliyor.

HANBİRLİKLERİ
28-03-2017, 23:28
çoban dağa küsmüş dağın haberi olmamış
bu söz için tam yeri sanırım :)

JoKeR53
28-03-2017, 23:28
buda sümük gibi üstüne bastıkça yapışıyo :D

osmancan ne dersin bizde gidelim mi:DBelki bi kaç montanalı veya gececi görürüz:D

hipeROCKtif
28-03-2017, 23:33
osmancan ne dersin bizde gidelim mi:DBelki bi kaç montanalı veya gececi görürüz:D

Gelin orhanri yı de cagiracam :D

osmancan71
28-03-2017, 23:59
Içi boş falan değil en sevdiğim trol osmanri :D Bu açıklamayı yapan kişiler zaten turnuvaya gidecekler. Nida nin da dediği gibi s1 de silerek dostlarımıza destek verdik turnuvada da desteğe devam edicez. Meselemiz s3 ve kc dir. Gelen bu nedenle geliyor.
nidaya yazmadım onu. genele yazdım. ama destek için diyosan bişi diyemem. şuan travian için oynanacak en mantıklı yerde turnuva zaten. eğer söylenen gibi silmeler kitlemeler felan yoksa :D

ben sevmem öyle işi :D s1 de oynuyom zaten 2. serverda oynamam ilgilencek vaktim yok :D hem orda da aynı tantana olcak mh müdahale edecek üste yazdım ya işte artarak devam etti diye. ne diye kendimi yorayım hiç uğruna.

HANBİRLİKLERİ
29-03-2017, 00:27
arkadaş gecelerin sözde %20 si başlayacak hikaye gecelerin alayı server 3 e başlayacaklar
bizede gecelerin tepkilerini server 3tede dinlemek düşer :)

hipeROCKtif
29-03-2017, 01:35
arkadaş gecelerin sözde %20 si başlayacak hikaye gecelerin alayı server 3 e başlayacaklar

Bizim tepkimiz seni baya germiş anlaşılan.

Tuğberk_
29-03-2017, 02:00
bizede gecelerin tepkilerini server 3tede dinlemek düşer :) kanka belki doğrudur kalan %80 inin blok altını bitmemişse demek ki :D

ygzcn
29-03-2017, 06:55

Bunlar hep okuduğunu anlamamaktan , eğlence çıkarmak istiyorsan kendine yazmaya devam et. Senin demenle ne tüm geceler burada yer alacak ne de tepkimiz değişecek.

HANBİRLİKLERİ
29-03-2017, 08:16
Bizim tepkimiz seni baya germiş anlaşılan.

aynen kardeşim nasıl gerildim anlatamam geceler oyuna başlayacak diye
:)
server 1 de silerken ki isyanlarınız dün gibi aklımda ha gerçi çok eskide değil :)

kanka belki doğrudur kalan %80 inin blok altını bitmemişse demek ki :D

kanka blok blok öyle bitecek gibi birşey değil :)

Bunlar hep okuduğunu anlamamaktan , eğlence çıkarmak istiyorsan kendine yazmaya devam et. Senin demenle ne tüm geceler burada yer alacak ne de tepkimiz değişecek.
bahane aramayın bunu açıklamak için hadi hadi rahatlayın ve açıklayın evet server 1 de hepimiz oynayacağız orda bir sıkıntı yaşarsak ordada tepkimizi alacağız diye :)

Byhelsing
29-03-2017, 17:57
''çarşamba günü server 3 açılıyor +/+ bölgesinde kç birliklerinde oynayacağız.

Oyuna girince hiperocktif hesabına mesajınızı bekliyoruz.''

başkanımızın ricası üzerine gece-an ekibinin oyuncuları +/+ bölgesinde kç ile beraber oynama kararı almıştır.

Herkese başarılar dilerim :)

burak - b&a

burak kardeşim ve birçok gece arkadaşlari̇ma başarilar diliyorum s1 den gelicek kadroda kimler var

HANBİRLİKLERİ
29-03-2017, 18:07
geceler server bitirmeye tepki olarak kurulmuş bir birliktir. :zuhaha:

Byhelsing
29-03-2017, 18:42

evet hocam bitirmeye gidiyoruz ne olucakti ki tabi gece de bulunmayan bilemez o ortamı kardeşliği operasyonlari boşver takip etme bu kadar GECE birliklerini tavsiye vs bilgi istiyorsan söyle zaten herkes sana yardımcı olur dikkatimi çekti nerde gece yazsa altinda sen bitiyorsun uğraşma bence bu kadar

hipeROCKtif
29-03-2017, 21:06

Istiyosun ki söveyim :D

Coco NAT
29-03-2017, 21:16
evet hocam bitirmeye gidiyoruz ne olucakti ki tabi gece de bulunmayan bilemez o ortamı kardeşliği operasyonlari boşver takip etme bu kadar GECE birliklerini tavsiye vs bilgi istiyorsan söyle zaten herkes sana yardımcı olur dikkatimi çekti nerde gece yazsa altinda sen bitiyorsun uğraşma bence bu kadar

++++++++++++++

HANBİRLİKLERİ
30-03-2017, 08:35
benim tepkim şahıslara veya oyun biçminize değil

server 1 de o kadar laf edipte hesapları sildiniz
daha server 1 bitmeden diyorsunuzki huraaa server 3 e hesap açıyoruz
ben buna R dönüşü adını veriyorum
ya benzer tepkide bulunmayacaksın
yada tepkinin arkasında duracaksın...

disLocatePOVA
30-03-2017, 08:38

yada tepkinin arkasında duracaksın...

Sanane ? Milletin keyfinin kahyasımısın ? sanane ?

HANBİRLİKLERİ
30-03-2017, 08:40
Sanane ? Milletin keyfinin kahyasımısın ? sanane ?

ben belki kahyasıyımda sende işimde gözü olan bayan olmalısın

disLocatePOVA
30-03-2017, 08:46

2 ayda 650. Mesajını atan işsizin tekısin takıl :)

HANBİRLİKLERİ
30-03-2017, 09:02

gerçekten çok dolu dolu açıklamalarla geldiniz güzel bayan sizi bundan ötürü kutlarım

gece birliklerinede şu cümleyi söylemeyi kendime borç bilirim

yönetiminiz sizi server 1 e sürükledi
orda türlü madde ve altın transferine bulaştılar
sonra ceza alıp orduları silinince server onlar için anlamsızlaştı ve silme kararı aldılar bunu sadece ceza alan oyunculara değil
emek veren oyuncularada yaptılar sözde dava açıyorlar tepki alıyorlardı
keza şuanda da gördüğümüz gibi tepki server 1 bitmeden sona erdi ve server 3 e topluyorlar sizleri
bende hiç başlamayın başlayacak arkadaşlarda farklı birliklere geçsinler
en azından emekleriniz heba olmaz
çünki server 1 de kullandıkları madde ve altın transferlerinii bu serverdada yapıp benzer cezalara maruz kalacaklardır.

bunun cezasıda siz temiz oyun oynayan oyunculara kesilecektir.

zekiLiseli
30-03-2017, 09:11
avatarına bayıldım bu aradaçok üstüne gitme, o da kimliğine güvenenlerden evet ona da lolo yaptılar ondan siniri :D zekiyim ama aptal değil, herkese de lolo yapmam

yada tepkinin arkasında duracaksın...iki ve üç harfli oluşumlarla takılanda körle yatıp şaşı kalma sendromu oluyor. zekiyim ama aptal değil g*celerin durumu ortada, köy isminden yapılanlar,küfürler vesaire vesaire. tepkisinin arkasında durabilen insanlar bu tiplerin gözünde enayi durumuna düşüyor. s1 den geceler gitmedi bakın hala duruyorlar, gidenler güverte su aldığı için ismine leke gelmesin diye gidenler, bkz. nazguller, şeytanselot,haydo, gollum, grima falan.

güverte nasıl mı su aldı ? https://vk.com/video417226156_456239018 burada bir etkeni mevcut.

yok cequymuş da falan filan,hikaye defans hesaplarımız kadar saldırı ordusu olduğunu iddaa eden bir ekibin tek orduya bel bağlaması enteresan. ne kadar bel bağlamadık dese de, hile ile ama sahtekarlık olmayan reflink altın yöntemi ile altın alan herkesin ordusu silindi. nardan silinmedi mi? silindi. northdan silinmedi mi? silindi. şartlar eşit. işte bunları hammadde gümüş altın satıcısını bölgene çekip gazlamadan önce düşünmek lazım.

bir diğer etken, büyük çapta organize yapacak bir kişi ve onu denetleyecek insanların olmaması. 2-3 vaha da yakalamakla oyuncu olunmuyor. ne kadar şaşırtıcı zekiyim ama aptal değil tüm gece saldırı dalgalarının analizini yaptım.

daha gerekirse sayarız. problem değil. işte bunlara karşı yeni kurduğumuz KÖF oluşumuna katılım bekliyorum..

Kanişa nozdorovsky KÖF
THE KÖF

Yugi
30-03-2017, 09:13

Cof niye Köf ismini aldı?

disLocatePOVA
30-03-2017, 09:27
toplam 3 hücreli etti varmı arttıran :)

Gece birlikleriyle hiç bi ilişkim yoktur :)

Yugi sana gelirsek en az 3 kere ezdik herhalde yaran kaşınıyor :)

zekiLiseli
30-03-2017, 09:31
cihan cihan cihan... hala foto "SeNTeZ" yapıyorsun ah ah..

HANBİRLİKLERİ
30-03-2017, 09:31
toplam 3 hücreli etti varmı arttıran :)

Gece birlikleriyle hiç bi ilişkim yoktur :)

Yugi sana gelirsek en az 3 kere ezdik herhalde yaran kaşınıyor :)

arkadaşlar duyurudur.
bu güzel hanımefendi hakkında konuşurken
centilmenlikten ve kibarlıktan ödün vermeyin

zekiLiseli
30-03-2017, 09:34
arkadaşlar duyurudur.
bu güzel hanımefendi hakkında konuşurken
centilmenlikten ve kibarlıktan ödün vermeyin
sayın hanbirlikleri, size sorarım
siyah birliğinin durumu ile gece birliğinin durumunun ikisini birden yaşayıp hezimeti damarlarında hisseden bir insanın tutupta, yırtıcı davranması çok doğal değil mi ?

zekiyim ama aptal değil national geographics severim.

HANBİRLİKLERİ
30-03-2017, 09:35
sayın hanbirlikleri, size sorarım
siyah birliğinin durumu ile gece birliğinin durumunun ikisini birden yaşayıp hezimeti damarlarında hisseden bir insanın tutupta, yırtıcı davranması çok doğal değil mi ?

zekiyim ama aptal değil national geographics severim.

vahşi bayanlar asırlardır hep daha çekici bulunmuştur.

zekiLiseli
30-03-2017, 09:37
vahşi bayanlar asırlardır hep daha çekici bulunmuştur. o bu kadar vahşilik yuginin ağlarına düşmüş, harap bitap kalmıştır. o zaman hadi size köfte ısmarlayim

HANBİRLİKLERİ
30-03-2017, 09:38
o bu kadar vahşilik yuginin ağlarına düşmüş, harap bitap kalmıştır. o zaman hadi size köfte ısmarlayim

köfte de canımı ye kanka
1 köfteye kandırıyorsun sürekli :zuhaha:
bu arada ayrandan para aldın unutmadım değil :)

zekiLiseli
30-03-2017, 09:40
köfte de canımı ye kanka
1 köfteye kandırıyorsun sürekli :zuhaha:
bu arada ayrandan para aldın unutmadım değil :)sana şırdan hazırladım ben bol kimyonlu

http://i.hizliresim.com/j8Q5Mg.jpg

bunu kullanınca gidiyorlar :D

HANBİRLİKLERİ
30-03-2017, 09:41
sana şırdan hazırladım ben bol kimyonlu

http://i.hizliresim.com/j8Q5Mg.jpg

bunu kullanınca gidiyorlar :D

hahaha
siyah sihir diyorsun yani :)

zekiLiseli
30-03-2017, 09:44
hahaha
siyah sihir diyorsun yani :)

artık muskayla mı kurtarırlar bilmem ama normal standartla oyun siyahlar için bitmiştir. sonucu hezimettir. dumbledore sinanhoca çare düşünsün :D

HANBİRLİKLERİ
30-03-2017, 09:50
artık muskayla mı kurtarırlar bilmem ama normal standartla oyun siyahlar için bitmiştir. sonucu hezimettir. dumbledore sinanhoca çare düşünsün :D

:zuhaha:

Tzkman007
30-03-2017, 11:17

Ne haksizligi kardesim o kadar multiyle oyna sonra haksızlık yapıldı de az utanma olur ya hem suçlu hemde üste çıkmaya çalışıyorsunuz binlerce insanın hakkini yediniz admin doğru olanı yaptı

bysfatih
30-03-2017, 23:08
Ne haksizligi kardesim o kadar multiyle oyna sonra haksızlık yapıldı de az utanma olur ya hem suçlu hemde üste çıkmaya çalışıyorsunuz binlerce insanın hakkini yediniz admin doğru olanı yaptı

Sen bu sv varmısın dostum :)