PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : K.ç birlikleri

Moğollar
27-03-2017, 03:18
GENEL BAŞKAN: SERGÜZEŞT
YÖNETİM: RECEPUMUT
YÖNETİM: KOMEGAN
YÖNETİM: GÜLAY
YÖNETİM: PAYLİNTKP
YÖNETİM TORQUAY
YÖNETİM: SENSEİ

UZUN BİR TOPLANTI ARDINDAN YENİDEN BAŞLAMA KARARI.
YÖNETİM KADROSUNA GİRİCEK DAHA ARKAŞLAR VAR.
HER SENE OLDUĞU GİBİ BU SERVERDA OLUŞUM ++ DA OLACAKTIR.
GELEN BÜTÜN K.Ç OYUNCULARINA BAŞARILAR DİLİYORUM.
AYNI ZAMANDA BÜTÜN RAKİPLERİMİZEDE BAŞARILAR DİLİYORUM.
GECE_MoğoLLar....

asicorumlu
27-03-2017, 10:23
Bende size basarilar diliyorum .... :D :D

Moğollar
27-03-2017, 19:20
Bende size basarilar diliyorum .... :D :D

teşekkür ederim hocam :)

bysfatih
28-03-2017, 00:42
YÖNETİM: SERGÜZEŞT
YÖNETİM TORQUAY
YÖNETİM: ANGRYHUN
YÖNETİM: SULTAN.IV.MURAD
YÖNETİM: YuuIchir0
YÖNETİM: CADI

GECE_MoğoLLar....

Hayırlı olsun şimdiden başarılar diliyorum size :)

HANBİRLİKLERİ
28-03-2017, 00:44
YÖNETİM: SERGÜZEŞT
YÖNETİM TORQUAY
YÖNETİM: ANGRYHUN
YÖNETİM: SULTAN.IV.MURAD
YÖNETİM: YuuIchir0
YÖNETİM: CADI

GECE_MoğoLLar....

çok büyük puntoları tercih etmişsiniz daha küçük puntolarda yazsanız daha hoş durabilirmiş.

serverda başarılar dilerim

Moğollar
28-03-2017, 03:28
Hayırlı olsun şimdiden başarılar diliyorum size :)

teşekkür ederim fatih sizlerede başarılar diliyorum sabri abini üzdün bu arada :D

Moğollar
28-03-2017, 03:41
çok büyük puntoları tercih etmişsiniz daha küçük puntolarda yazsanız daha hoş durabilirmiş.

serverda başarılar dilerim

cok onemsemedım hocam ole yazdım. cok tesekkur ederım basarı dıleklerınız ıcın umarım oynadıgınız butun srlardada sızde basarılı olursunuz.

Moğollar
28-03-2017, 03:44
++ bölgesi hareketli olacak gibi :)

Başarılar dilerim arkadaşlar

tesekkur ederıom dostum saolasın mutlaka ole olacaktır emınımkı ınsallah saygı ve sevgı cercevesınde keyıflı bır sr gecırecegız :)

HANBİRLİKLERİ
28-03-2017, 08:26
cok onemsemedım hocam ole yazdım. cok tesekkur ederım basarı dıleklerınız ıcın umarım oynadıgınız butun srlardada sızde basarılı olursunuz.

Teşekkür ederim...

ahmet07gs
28-03-2017, 11:56
KÇ ile 2. sezon olacak başarılar dilerim herkese.

hipeROCKtif
28-03-2017, 19:41
Gece ekibinin tamamı olmasa da belli bi kısmıyla K.Ç birliklerine destek olmak için geliyoruz. Tüm server ahalisine duyrulur.

öylesine
28-03-2017, 19:45
Bi şeyi 10 defa açıklıyo buda

hipeROCKtif
28-03-2017, 19:56
Bi şeyi 10 defa açıklıyo buda

Bölge belli değildi o yüzden ilk açıklamam bu. Kendi adıma ilk yani :)

bysfatih
28-03-2017, 23:04
teşekkür ederim fatih sizlerede başarılar diliyorum sabri abini üzdün bu arada :D

Yapicak birşey yok :) ejderha olsak bir op ye bakıyorduk onu deniyelim dedik bu sene

bysfatih
28-03-2017, 23:06
KÇ ile 2. sezon olacak başarılar dilerim herkese.

Aha kanka sen sabri abi ile birlikte mi oynican şimdi ���� kc çöküşte anlaşıldı

Yurdanur u cagiricam bende hazır sergüzeşt başkan olmuş kulakların çınlasın :zuhaha:

hipeROCKtif
28-03-2017, 23:19
Aha kanka sen sabri abi ile birlikte mi oynican şimdi ���� kc çöküşte anlaşıldı

Yurdanur u cagiricam bende hazır sergüzeşt başkan olmuş kulakların çınlasın :zuhaha:

Yok o moğol 'la beraber oynicak :D Fatih rakip de olsa bende değeri başkadır aynı zamanda emre de öyle. Elim gitmez onlara saldırmaya :)

bysfatih
29-03-2017, 13:54
Yok o moğol 'la beraber oynicak :D Fatih rakip de olsa bende değeri başkadır aynı zamanda emre de öyle. Elim gitmez onlara saldırmaya :)

Bizimde aynı şekilde sana abi :)) tamam ben serguyu tavlarım :))

bysfatih
29-03-2017, 13:55
Hey cesaris nerede hahaha millete altın almaya paraları yok demiş hahaha açık artırmada bekl8yoruz onu

HANBİRLİKLERİ
29-03-2017, 14:08
kç bu server hesap silmeyi felsefe edinmişleri arasına katmakla büyük yanlış yaptı ilerde çok hesap az adam olacağının resmini şimdiden görür gibiyim :)

TheMythjohN
29-03-2017, 15:42
Başarılar KÇ :)

TIRSINULAN
29-03-2017, 16:13
K.ç lerde kim kaldı biz kurduk s3 de ama devamı gelmedi.....
başarılar kç :)

sensei33
30-03-2017, 18:42
Bütün dostlara selam olsun
Bol savaşlı seviyeli bir server olması dileğiyle tüm oyunculara başarılar. .

komegan61
30-03-2017, 22:48
...........

komegan61
30-03-2017, 22:49
Regaip Kandili'nin, İslam aleminin yeniden dirilişine vesile olması dileğiyle, geceniz mübarek, dualarınız kabul olsun.

bysfatih
30-03-2017, 23:07
Bütün dostlara selam olsun
Bol savaşlı seviyeli bir server olması dileğiyle tüm oyunculara başarılar. .

Hmm ok :) mali senmisin canım:)

bysfatih
30-03-2017, 23:08
Başarılar KÇ :)

Hahaha oo mert bey kc mi yikmaya geldiniz :))

sensei33
31-03-2017, 15:23
Hmm ok :) mali senmisin canım:)

Hee kankam benim :) forum nickimin mailini bulamadım yeni açtım bunu
Fatih K.Ç ye kazan kaldırdı dediler yetiştim hemen :)orjinal nick imde oynuyorum
Gerçi bana karar olmaz bi bakmışsın senin hesaptayım :)

Süpürge
01-04-2017, 00:56
Selamlar
k.ç birliklerinde yıllardır oynayan cadı benim kim adıma hesap açtıysa bilmiyorum ve.kınıyorum benim k.ç birliklerinde ve ekiplerde -hanibölündülerya-işim yoktur utanmadan cadı adını kullanmayın herkes bilsin s3 teki cadı ben değilim
servverın sabiş ablası...

Razor&Dante
01-04-2017, 00:58
Selamlar
k.ç birliklerinde yıllardır oynayan cadı benim kim adıma hesap açtıysa bilmiyorum ve.kınıyorum benim k.ç birliklerinde ve ekiplerde -hanibölündülerya-işim yoktur utanmadan cadı adını kullanmayın herkes bilsin s3 teki cadı ben değilim
servverın sabiş ablası...

Abla senin olmadığını biliyoruz zaten o konuda sıkıntı yok :D

Benim isimde alınmış , hikmet abininde alınmış :D

Süpürge
01-04-2017, 01:18
yok yönetime koymuşlar ben değilim deyimde adımı kullanarak hiçkimse prim yapmasın c
CADI TEK ODA BENİM Ben açık biriyim s3 deki cadı ben değilim saygılar kardeşlerim...

bysfatih
01-04-2017, 11:05
Hee kankam benim :) forum nickimin mailini bulamadım yeni açtım bunu
Fatih K.Ç ye kazan kaldırdı dediler yetiştim hemen :)orjinal nick imde oynuyorum
Gerçi bana karar olmaz bi bakmışsın senin hesaptayım :)

Hahaha ortilerime sormam lazım mali :)zaten o birlikte asansörcü var :) dağılır orası yakında:)

Al gülay ablayı gel :) bizde huzur var

bysfatih
01-04-2017, 11:06
Abla senin olmadığını biliyoruz zaten o konuda sıkıntı yok :D

Benim isimde alınmış , hikmet abininde alınmış :D

Şu çocuğun ismini geri verin ya :)
Bu birliğin genel başkanı nerede muti kanka sv de neden cok kiz nickli hesap var hahha sergu şimdi hangisine yazsam diye dert yanıyordur:))

sensei33
01-04-2017, 16:35
Şu çocuğun ismini geri verin ya :)
Bu birliğin genel başkanı nerede muti kanka sv de neden cok kiz nickli hesap var hahha sergu şimdi hangisine yazsam diye dert yanıyordur:))

Bu server bayanların kapışması ile geçecek gibi duruyor :) kanka hala sergu yü eleştiriyon. Geçen dönem Serguzest in üzerine o kadar çok gidildiki bırak K.Ç yi travianı bırakırdı bir başkası olsa
Ama o yine K.Ç için elini taşın altına koyuyor.
Bana kalırsa ondan önce eleştirilecek çok adam var :)

sensei33
01-04-2017, 16:38
yok yönetime koymuşlar ben değilim deyimde adımı kullanarak hiçkimse prim yapmasın c
CADI TEK ODA BENİM Ben açık biriyim s3 deki cadı ben değilim saygılar kardeşlerim...

Orda bi aksaklık var :D

bysfatih
01-04-2017, 20:19
Bu server bayanların kapışması ile geçecek gibi duruyor :) kanka hala sergu yü eleştiriyon. Geçen dönem Serguzest in üzerine o kadar çok gidildiki bırak K.Ç yi travianı bırakırdı bir başkası olsa
Ama o yine K.Ç için elini taşın altına koyuyor.
Bana kalırsa ondan önce eleştirilecek çok adam var :)

Geçen sene sergu mu vardı mali 2 sene omce vardı onda da yurdunar a kacti :)

Hahaha basa ona koyduk köyün köyün 300 lerde oynarsiniz :)

Biz olmasaydik kc madara olurdu iki sezonda ;)
Anka wowu dikerdi hahaha gene geliyor zaten önüne gelenle ateşkes yapmaya calisiyormus yahu bu kadar korkmasın :) sm

ATESI HARLAYINN o yüzden :) hayat sağda solda boş konuşmalarla geçmiyor kanka ;)

Sergu ye yurdunar u veriyoruz geçen sene sergu yu kim takıyordu sanki RAZOR kurdu wowu poyraz dan da kaçmadı :)

Birileri diyomus onlar pof pofcu arkadaş görür yazımı yerse bölge içinde kalsın 300 lere gitmesin :)

Mali iyimisin kanks adam karıya sattı hepimizi 2 sene once sen ne diyon ?? O hayal dünyasında yaşamaya devam etsin boz girer yıkarız

sensei33
01-04-2017, 21:22
Geçen sene sergu mu vardı mali 2 sene omce vardı onda da yurdunar a kacti :)

Hahaha basa ona koyduk köyün köyün 300 lerde oynarsiniz :)

Biz olmasaydik kc madara olurdu iki sezonda ;)
Anka wowu dikerdi hahaha gene geliyor zaten önüne gelenle ateşkes yapmaya calisiyormus yahu bu kadar korkmasın :) sm

ATESI HARLAYINN o yüzden :) hayat sağda solda boş konuşmalarla geçmiyor kanka ;)

Sergu ye yurdunar u veriyoruz geçen sene sergu yu kim takıyordu sanki RAZOR kurdu wowu poyraz dan da kaçmadı :)

Birileri diyomus onlar pof pofcu arkadaş görür yazımı yerse bölge içinde kalsın 300 lere gitmesin :)

Mali iyimisin kanks adam karıya sattı hepimizi 2 sene once sen ne diyon ?? O hayal dünyasında yaşamaya devam etsin boz girer yıkarız

Kanka bırak bu boş işleri
Bizim sayemizde demişsin. kç birliklerinin herbir ferdinin sayesinde başarılar kazanıldı ki bu her serverde her birlik her olsumda böyledir. . Kendine cekiyorsan bu başarıyı kusura bakmada K.Ç 10 yıldır zirvede sen kaçıncı senesinde geldin :)
Razor wow kurdu diyon bunu yazarken yüzünün Kızarması lazım .:) Benim hesabımda 3 dönem K.Ç wowu kuruldu ben kurdum demedim

Razor bir mesaj atmış kç son genel başkanıymışda K.Ç oynamaycakmış K.Ç dağılmışda
mış mış... Bizden oyuncu almak için bir sürü dalevere
Birçok oyuncunun rızası olmamasına rağmen adamı genel başkan yaptık . Makamından indirincede egois manya çıktı resmen
Sana soruyorum bunları yapan Razor mu K.Ç yi sattı yoksa bu gün K.C yi toparlamak için elinden geleni yapan Serguzest mi

Ekipler le birleşme konusundaki tavrımı biliyorsun ++ rakip olduğumuz sürece -- nin ekmeğine yağ sureceğimizi dile getiren birisiyim .O zamanlar siz bizim tam tersimizi düşünüyordunuz kać defasında birliği dağıttın sizi sağdan soldan toparladık ki zaten muti nin inme sebebinden biri buydu Şimdi tutmuş K.Ç ye sarmaya çalışıyon .Kimlerle ?geçen dönem istemediğin Ekipler le buda manidar:d

Senden ricam boş muhabbet leri bırak tamirhane ye kışlaya asıl :)

Maskeli SÜVARİ
01-04-2017, 21:29
Geçen sene KÇ yi Ekip10 ve Ateşiharlayın ekibi taşıdı bu sene ikisi beraber götürür Kç isiniz cok cok cok cok zor diyim:)

bysfatih
01-04-2017, 21:33
Kanka bırak bu boş işleri
Bizim sayemizde demişsin. kç birliklerinin herbir ferdinin sayesinde başarılar kazanıldı ki bu her serverde her birlik her olsumda böyledir. . Kendine cekiyorsan bu başarıyı kusura bakmada K.Ç 10 yıldır zirvede sen kaçıncı senesinde geldin :)
Razor wow kurdu diyon bunu yazarken yüzünün Kızarması lazım .:) Benim hesabımda 3 dönem K.Ç wowu kuruldu ben kurdum demedim

Razor bir mesaj atmış kç son genel başkanıymışda K.Ç oynamaycakmış K.Ç dağılmışda
mış mış... Bizden oyuncu almak için bir sürü dalevere
Birçok oyuncunun rızası olmamasına rağmen adamı genel başkan yaptık . Makamından indirincede egois manya çıktı resmen
Sana soruyorum bunları yapan Razor mu K.Ç yi sattı yoksa bu gün K.C yi toparlamak için elinden geleni yapan Serguzest mi

Ekipler le birleşme konusundaki tavrımı biliyorsun ++ rakip olduğumuz sürece -- nin ekmeğine yağ sureceğimizi dile getiren birisiyim .O zamanlar siz bizim tam tersimizi düşünüyordunuz kać defasında birliği dağıttın sizi sağdan soldan toparladık ki zaten muti nin inme sebebinden biri buydu Şimdi tutmuş K.Ç ye sarmaya çalışıyon .Kimlerle ?geçen dönem istemediğin Ekipler le buda manidar:d

Senden ricam boş muhabbet leri bırak tamirhane ye kışlaya asıl :)

Atma kanka atma her gün raidlerde yalaya adamları bendim sanki :)
Biz boş muhabbet etmiyoruz kc nın adamı da değildik razor çağırdı geldik ekiple savaşmayı bırak mancınık yollamaya haliniz yoktu ;)

Adamları yikicaz dediniz tamam dedik 360 derece döndünüz ayrıca kc ye razor için geldik biz bunu sağır sultan biliyor. Bize ne - - den geçen sene sah babalariniz bizim ici ejder ha olsak bir op ye bakardı diyordu şimdi ne oldu korku mu saldı istediğime sararim den adamalrin çeneleri kapa bence biz olmasak ekip sizle bırak ateşkesi yıkar geçerdi bunu da biliyorsun niye doğruları söylemek acımı geliyor

Yaşım hakkında ya da bizi terörst mis gibi görenlere söyle boş konuşmasınlar BIZ NE KC NIN NE DE BAŞKA BIRLIGIN ADAMIYIZ razor dedi geldik.

EN AZINDAN ekipler iki karıya satmıyor:) ya da ne bilim böyle arkadan sallamıyor :) ya da tim bölgeyi temizlicez deyip adamlara yalvarmıyorlar onurlu insanlar ben ne koymuş gidisimiz be herkes sallıyor kulaklarım çınladı çok;)
MALI 2 sene öncesini unuttun galiba sv 'yi bırakıp kaçtınız lan hepiniz hahaha ya mali demiyorum birşey daha git youtube süvari kc yaz izle sonra gel :)

Hayatta al videoyu atim canım:)

https://youtu.be/Islf0rn99Yk

Skype grubuna da salla bunu hahaha adam sanki zorla başkan oldu :) kaçtınız gittiniz

bysfatih
01-04-2017, 21:34
Geçen sene KÇ yi Ekip10 ve Ateşiharlayın ekibi taşıdı bu sene ikisi beraber götürür Kç isiniz cok cok cok cok zor diyim:)

Sv 'yi izleyenler bile biliyor işte:) bunlar göremiyor o gözlüğü en delikanlı kc lı gelsin bölge ici ne oynasin gitmesi 300 lere hadi yazdım bunu yiyen gelir ha - - ye manco basmisiz ha 300 lere aynı şey;)
Delikanlı olan gelir bölge içine bizde mancolar kullanırız hadi eyv kc yönetiminden 5 kişi duramaz bölge içinde bekliyorum manco mu basıp mali bölge içinde hahaha kaçmayın sakin 300 lere tr4 e gelip yıkamam tr2 neysede

Yugi
01-04-2017, 21:36
Yine yalan yanlış konuşuyor mu bu? Hahahaha.Ateşi harlayın gençler mangal yapıcaz :Dddd

bysfatih
01-04-2017, 21:38
Yine yalan yanlış konuşuyor mu bu? Hahahaha.Ateşi harlayın gençler mangal yapıcaz :Dddd

Hayalperest geldi :) zafer gelde suna def at sussun:)

Yugi
01-04-2017, 21:43
Beyler ateşi harlayın ekibi Cof u bile yıkar biliyormusunuz? Her server wow kurarlar.Çok büyük birlik.Ha pardon bunların hepsini yapamamıştınız değil mi? Hahahaha

bysfatih
01-04-2017, 21:48
Beyler ateşi harlayın ekibi Cof u bile yıkar biliyormusunuz? Her server wow kurarlar.Çok büyük birlik.Ha pardon bunların hepsini yapamamıştınız değil mi? Hahahaha)

Mustafa boşsun biliyoruz bunu git divan da takıl sen :)
Mustafa cofta oynuyoruz zaten niye kendimizi yıkalım? Kafan mi güzel
Hahaha az altın al şu hesabına içerden yikicam yıkamıyorum:)

Yugi
01-04-2017, 21:53
Bismillahirrahmanirahim doğru her serverda oynuyordunuz.

bysfatih
01-04-2017, 21:55
Bismillahirrahmanirahim doğru her serverda oynuyordunuz.

Turnuva yeni bitti :)

Yugi en son altın aliyordun uza canım hadi git başka yerde hayal kur biraz

Yugi
01-04-2017, 21:59
Çok iyi oynuyonuz Cof 1 siz 2.Bu tr oyuncularına çok büyük dersler veriyorsunuz.Sizi örnek gösterip "böyle olmayın" diyorum.Teşekkür ederim tekrardan :D

bysfatih
01-04-2017, 23:09
Lan Sergu gel şu foruma hadi salla biraz tamam yurdanur gelmicek :) hadi ama sergu ahahaha

sensei33
01-04-2017, 23:13
Atma kanka atma her gün raidlerde yalaya adamları bendim sanki :)
Biz boş muhabbet etmiyoruz kc nın adamı da değildik razor çağırdı geldik ekiple savaşmayı bırak mancınık yollamaya haliniz yoktu ;)

Adamları yikicaz dediniz tamam dedik 360 derece döndünüz ayrıca kc ye razor için geldik biz bunu sağır sultan biliyor. Bize ne - - den geçen sene sah babalariniz bizim ici ejder ha olsak bir op ye bakardı diyordu şimdi ne oldu korku mu saldı istediğime sararim den adamalrin çeneleri kapa bence biz olmasak ekip sizle bırak ateşkesi yıkar geçerdi bunu da biliyorsun niye doğruları söylemek acımı geliyor

Yaşım hakkında ya da bizi terörst mis gibi görenlere söyle boş konuşmasınlar BIZ NE KC NIN NE DE BAŞKA BIRLIGIN ADAMIYIZ razor dedi geldik.

EN AZINDAN ekipler iki karıya satmıyor:) ya da ne bilim böyle arkadan sallamıyor :) ya da tim bölgeyi temizlicez deyip adamlara yalvarmıyorlar onurlu insanlar ben ne koymuş gidisimiz be herkes sallıyor kulaklarım çınladı çok;)
MALI 2 sene öncesini unuttun galiba sv 'yi bırakıp kaçtınız lan hepiniz hahaha ya mali demiyorum birşey daha git youtube süvari kc yaz izle sonra gel :)

Hayatta al videoyu atim canım:)

https://youtu.be/Islf0rn99Yk

Skype grubuna da salla bunu hahaha adam sanki zorla başkan oldu :) kaçtınız gittiniz

KÇ adı altına Sığın sonra ben kc değildim de sen neyin kafasını yaşıyorsun anlamıyorum

Kenpachi
01-04-2017, 23:32
İsteğe göre trojan atılır beyler. :D)))
Fazla kasmayın adımızıda çok anar oldunuz bu aralar.
Madem ki düşman gibi görüyorsunuz. Karşılığınıda alırsınız. ;)

_çığrı_
01-04-2017, 23:38
Herkese iyi geceler...

Öncelikli olarak server 7 den dolayı bu s3 e gelemedik. Lakin her an takipteyiz.

Lafı uzatmayacağım.

Kç ile herkesin bir sorunu oldu şimdiye kadar nerdeyse. Fakat ben kendi şahsım adına söyleyim . Yıllarca aynı çatı altında oynadığım bir birliğe rakip olarak asla gitmem. İyi yada kötü. Wow kurmuşsun oyunu kazanmışsın kaç defa. Şunu belirtmekte fayda var. Şahıslar arasında ki problemi birlik isimleri üzerinden götürmek doğru bir davranış değildir. Bu yüzden yazıları yazarken daha dikkatli olursak iyi olacaktır.

Her ne kadar Kç geçen yıl bizimle yaptığı anlaşmaya bağlı kalmasa da yılların hatırna ve bazı oyuncuların hatırına gönlümüz her daim KÇ den yanadır.

İyi oyunlar...

Moğollar
02-04-2017, 00:04
herkese iyi geceler...

öncelikli olarak server 7 den dolayı bu s3 e gelemedik. Lakin her an takipteyiz.

Lafı uzatmayacağım.

Kç ile herkesin bir sorunu oldu şimdiye kadar nerdeyse. Fakat ben kendi şahsım adına söyleyim . Yıllarca aynı çatı altında oynadığım bir birliğe rakip olarak asla gitmem. Iyi yada kötü. Wow kurmuşsun oyunu kazanmışsın kaç defa. şunu belirtmekte fayda var. şahıslar arasında ki problemi birlik isimleri üzerinden götürmek doğru bir davranış değildir. Bu yüzden yazıları yazarken daha dikkatli olursak iyi olacaktır.

Her ne kadar kç geçen yıl bizimle yaptığı anlaşmaya bağlı kalmasa da yılların hatırna ve bazı oyuncuların hatırına gönlümüz her daim kç den yanadır.

Iyi oyunlar...

çıprı tesekkur ederız sızede basarılar dılerız orda ıyı bakın kendınıze aslında gozum aradı sızı gelırsınız dıye dusundum kesın ole olmadı ama :)

Moğollar
02-04-2017, 00:04
Sevgili KÇ li dostlarım

Ben Sergüzest öncelikle hepinize selam olsun çoğunuzun bildiği üzere KÇ de en fazla genel başkanlık görevini yapmış insanım ve kısa bir aradan sonra yeniden aranızdayım.Aydınlanmanız adına bilginize birşeyler aktaracam dost düşman herkes okusun....

K.Ç birliği bu günlere geldiyse travianın en eski ve en köklü en başarılı en kalabalık ekiplerinden biri olduysa bunda yılların emeği yüzlerce insanın gayreti vardır.Şahıs şahış saymaya kalkarsak buna sayfalar yetmez gereğide yok onlar KÇ nin yüreğinde yaşayan emek veren isimsiz kahramalardır .KÇ de şahıslar konuşulmaz ve konuşmak ayıp sayılır.KÇ sahıslar gider ama KÇ baki kalır düşüncesindeyiz tıpkı bayrak yarışı gibi gidenin yerini gelenler doldurur oynamayanlar yerine oynayanlar KÇ yi temsil eder misali .
Şimdi bazı arkadaşlar KÇ jübile yaptı derlermiş neden yapsınki bikaç kişi oyunu bıraktıysa yüzlerce kişilik bir ekip olan KÇ oyunu mu bırakacak gidenler oldu diye KÇ de oynamak isteyenlerin oyun zevki elindenmi alınacak şu bir kere herkes tarafından bilinsinki KÇ nin oyun arenası s3 tür ve artı artıdır. travian olduğu sürece s3 te KÇ li oyuncular olduğu surece KÇ s3 ü bırakmayacaktır herzaman KÇ yi temsil eden birileri çıkacaktır.
Gaflet içinde olan bazı eski KÇ li oyuncular nicklerinin verdiği ego içine girip KÇ den ayrılma ve KÇ karşı savaşma kararı almışlardır amaçları KÇ bizsiz hiç bişey diyebilmek. .Bunlar KÇ nin içinde yetişmiş KÇ nin bağrına bastığı kişiler olsalarda demeki egoları KÇ den ayrılma KÇ ye karşı savaşma kararı aldırmış onlar bunu yaparkende şimdi dikkat edin ...

KÇ oyun bıraktı s3 te KÇ bitti yeni oluşuma gidilecek demişler.
KÇ li oyunçulara bizle olun diye tek tek çağrıda bulunmuşlar .
KÇ nin oyuncularına genel başkanlık dahil her türlü yönetim yetkisini vermişler.
KÇ nin her yıl kurduğu artı artı ya gelip köy açmışlar.
Bizim vov derdimiz yok bizim derdimiz KÇ yi bitirmek demişler.
KÇ den aldıkları oyuncu yetmemiş gibi başka serverlerden bir sürü devşirme oyuncu getirmişler.Buda yetmemiş gibi yüzlerce multi açmışlar .
Ve bir sürü mişten, mıştan sebeblerle KÇ yi yıkıp KÇ yi biz yıktık deme fantazisine girmişler ...

Biz KÇ yi birkaç macerapereste birkaç birliğini dostunu satana yedirmeyiz arkadaşlar burada önemli olan şahıslar değil KÇ adı
ve KÇ son neferine kadar KÇ ye bu sene katılan dostları ile birlikte
Emeklerini adını bölgesini servereni savunacaktır .Yüce Allahın izniylede başarılı olacaktır .
Haa unutmadan forumda bunların bütün çabalarına haykırmalarına birisi tek bir cevap vermiş size KÇ nin ölüsü yeter ....
SAYGILARIMLA ....

bysfatih
02-04-2017, 00:26
Sevgili KÇ li dostlarım

Ben Sergüzest öncelikle hepinize selam olsun çoğunuzun bildiği üzere KÇ de en fazla genel başkanlık görevini yapmış insanım ve kısa bir aradan sonra yeniden aranızdayım.Aydınlanmanız adına bilginize birşeyler aktaracam dost düşman herkes okusun....

K.Ç birliği bu günlere geldiyse travianın en eski ve en köklü en başarılı en kalabalık ekiplerinden biri olduysa bunda yılların emeği yüzlerce insanın gayreti vardır.Şahıs şahış saymaya kalkarsak buna sayfalar yetmez gereğide yok onlar KÇ nin yüreğinde yaşayan emek veren isimsiz kahramalardır .KÇ de şahıslar konuşulmaz ve konuşmak ayıp sayılır.KÇ sahıslar gider ama KÇ baki kalır düşüncesindeyiz tıpkı bayrak yarışı gibi gidenin yerini gelenler doldurur oynamayanlar yerine oynayanlar KÇ yi temsil eder misali .
Şimdi bazı arkadaşlar KÇ jübile yaptı derlermiş neden yapsınki bikaç kişi oyunu bıraktıysa yüzlerce kişilik bir ekip olan KÇ oyunu mu bırakacak gidenler oldu diye KÇ de oynamak isteyenlerin oyun zevki elindenmi alınacak şu bir kere herkes tarafından bilinsinki KÇ nin oyun arenası s3 tür ve artı artıdır. travian olduğu sürece s3 te KÇ li oyuncular olduğu surece KÇ s3 ü bırakmayacaktır herzaman KÇ yi temsil eden birileri çıkacaktır.
Gaflet içinde olan bazı eski KÇ li oyuncular nicklerinin verdiği ego içine girip KÇ den ayrılma ve KÇ karşı savaşma kararı almışlardır amaçları KÇ bizsiz hiç bişey diyebilmek. .Bunlar KÇ nin içinde yetişmiş KÇ nin bağrına bastığı kişiler olsalarda demeki egoları KÇ den ayrılma KÇ ye karşı savaşma kararı aldırmış onlar bunu yaparkende şimdi dikkat edin ...

KÇ nin oyuncularına genel başkanlık dahil her türlü yönetim yetkisini vermişler.
KÇ den aldıkları oyuncu yetmemiş gibi başka serverlerden bir sürü devşirme oyuncu getirmişler.Buda yetmemiş gibi yüzlerce multi açmışlar .
Ve bir sürü mişten, mıştan sebeblerle KÇ yi yıkıp KÇ yi biz yıktık deme fantazisine girmişler ...

Biz KÇ yi birkaç macerapereste birkaç birliğini dostunu satana yedirmeyiz arkadaşlar burada önemli olan şahıslar değil KÇ adı
Emeklerini adını bölgesini servereni savunacaktır .Yüce Allahın izniylede başarılı olacaktır .
Haa unutmadan forumda bunların bütün çabalarına haykırmalarına birisi tek bir cevap vermiş size KÇ nin ölüsü yeter ....
SAYGILARIMLA ....

Hahahahaha gülmekten oldum şuanda:)
Ne koymuş be hepimizin ekibe geçişi kabartin egomuzu kabartin :)

Yurdanur koş kız sergu gelmiş hahahah

the_warr
02-04-2017, 00:39
Sevgili KÇ li dostlarım

SAYGILARIMLA ....

1- kç ile alakam yok.ama bu adamlar kç de oynadı diye hayatlarının sonuna kadar sizle oynama zorunluğumu var?
2- sizden başka biriyle oynamaları ego mu oluyo.egoysa sizden ayrıldı diye ne yırtınıp kendi egonuzu ortaya vuruyosunuz
3- bizede ölünüz lazım zaten :)

HANBİRLİKLERİ
02-04-2017, 00:43
Sevgili KÇ li dostlarım

SAYGILARIMLA ....

sayın başkan öncelikle ben kç mensubu veya anti kç mensubu bir kimse değilim
sözlerinize en fazla genel başkanlığı ben yaptım diye girmişsiniz ve peşinden kç de şahıslar konuşulmaz onlar isimsiz kahramanlardır demişsiniz
siz dışında kimsenin reklam yapmasına müsamanız yok sanırım
herkes isimsiz kahraman olacak yanlız siz çıkıp kç nin en çok genel başkanlığını ben yaptım diyeceksiniz bu bana çelişkili geldi

bir diğer dikkatimi çeken husus bölgenize gelenler için yüzlerce multi açmışlar demişsiniz
lakin içinize aldığınız gece'den bozma arkadaşlar bu konuda tescillidir.
server 1 de multilerinden dolayı ceza aldılar tepki olarak hesaplarını sildiler ve sonrasında R vites ile aranıza dahil oldular
bu konulara açıklık getirebilirmisiniz.

pAz
02-04-2017, 03:02
s3 e KÇ yıkmaya gelirdik malum özlemişlerdir bizi ama maalesef s7 deyiz başka zamana artık :D

bysfatih
02-04-2017, 07:51
1- kç ile alakam yok.ama bu adamlar kç de oynadı diye hayatlarının sonuna kadar sizle oynama zorunluğumu var?
2- sizden başka biriyle oynamaları ego mu oluyo.egoysa sizden ayrıldı diye ne yırtınıp kendi egonuzu ortaya vuruyosunuz
3- bizede ölünüz lazım zaten :)

Hahahahaha komediler komedi sergu kız bulamadı bu sv herhalde kafa gitti hepsinde Hahahah:) sergu ekibini al bölge içine gel Kaçmayın bakım :)

bysfatih
02-04-2017, 07:52
sayın başkan öncelikle ben kç mensubu veya anti kç mensubu bir kimse değilim
sözlerinize en fazla genel başkanlığı ben yaptım diye girmişsiniz ve peşinden kç de şahıslar konuşulmaz onlar isimsiz kahramanlardır demişsiniz
siz dışında kimsenin reklam yapmasına müsamanız yok sanırım
herkes isimsiz kahraman olacak yanlız siz çıkıp kç nin en çok genel başkanlığını ben yaptım diyeceksiniz bu bana çelişkili geldi

bir diğer dikkatimi çeken husus bölgenize gelenler için yüzlerce multi açmışlar demişsiniz
lakin içinize aldığınız gece'den bozma arkadaşlar bu konuda tescillidir.
server 1 de multilerinden dolayı ceza aldılar tepki olarak hesaplarını sildiler ve sonrasında R vites ile aranıza dahil oldular
bu konulara açıklık getirebilirmisiniz.

Edittttttttttt........

bysfatih
02-04-2017, 07:53
Size K.Ç'ım ile Gülüyorum Sadece Kahkaha Atıyor K.Ç'ım

Sizle Oynayınca İyiyiz Onlarla Oynayıncamı Kötü Olyoruz Anlamadım

Geçen Sene Lakabı Küfürbaza Çıkmış Biri Olarak Ekip-10 Lardan Bir Çok Kişiyle Küfürleştim Tartıştım ama Tek Bir Kötü Laf Edemediğim Hikmet Abiye Sallıyorsunuz Gerçi Siz Sallasanız Ne Olur Forum Onuda Tanıyor Sizide Tanıyor

Cemo Abiye Sallıyorsunuz Geçen Sene K.Ç İçin K.Ç deki Hesap Sayısı Kadar Multiye Baktı Adam Tek Başına Eline Sağlık Diyebilseydiniz Keşke Kıskanmaktan İyidir

Multi Açyomuşuz Evet Açyoruz Herkes Gibi Delikanlı Gibi Sabri Buraya Gelsin Söylesin Sadece Kendi Hesabı İçin Açtığı Multi Sayısını

Başka Serverlardan Adam Getirmişiz Siz Getirmedinizmi Sizi Taşıyacak Ekip Başka Birliklerden Getirdiğiniz Adamlar

Biz Ezildiğimiz İçinmi Gitmişiz... Geçen Sene K.Ç yi Hiçkimse Kusura Bakmasın Ekip10lar ve Biz Kurtardık Ezilmekten

Tantanalarınızdan Bıktık Ekip10a Geçtik Hala Devam Ediyor Tantanalarınız Ekip10 Geçen Senede Wow Amacı Olmadan Eğlenemye Gelmiş Bir Ekip Bu Senede Değişen Bir Şey Yok sizin Başkanınız Dışında Lakin Geçen Seneki Söylemler İle Bu Seneki Söylemler Aynı Değil Nedense Geçen Sene Tenhada Felan Size Bir Şey Yaptılarmı Doğru Söyleyin Eğer Yaptılarsa Bizde Ona Göre Tavrımızı Alalım :)

Fantazi Konusuna Gelincede Sesini Bile Duymadığın Bir Kız Nickine Şifre Vermek Nasıl Bir Fantazidir O Kadarmı Abazansın Arkadaş Ben Seni Bu Server Mektebe Götürüm Şifreni Kimseye Verme Fantazi Senin İşin

Velhasıl da İyi Olmuş Doğru Bir Karar Verdiğimizi Tekrar Görmüş Oldum Birlikte Oynayınca İyi Rakip Olunca Kötü Olup Arkandan Fetöcü Diyebilen ve Bunlara Çanak Tutan Bir Ekipten İlk Sene Sonunda Ayrılarak Gerçek Yüzlerinide Görmüş Olduk
Keşke Emeklerimiz İçin Bir Teşekür Edip ADAM Gibi Rakip Olmayı Başarabilseydiniz....

Kanka bunlarla oynanmaz ya keşke geçen sene direk ekip10 a gecseydik emeğe saygısı yok bunların

CHeRKeS
02-04-2017, 07:59
Kanka bunlarla oynanmaz ya keşke geçen sene direk ekip10 a gecseydik emeğe saygısı yok bunların
doğru diyorsun en çok koyanda geçen sene ben sizin hesabınıza bile bakmadım fevzi abinin hesabına bile bakmadım bakın dediğinizde bahane uydurdum hesbaına baktığımız adam bile sallıyor ya o çok zoruma gitti

bysfatih
02-04-2017, 08:03
doğru diyorsun en çok koyanda geçen sene ben sizin hesabınıza bile bakmadım fevzi abinin hesabına bile bakmadım bakın dediğinizde bahane uydurdum hesbaına baktığımız adam bile sallıyor ya o çok zoruma gitti

Iste ne dicen hepsi ayni bunlar adam değiller kanka bunlar boş tepsi gibiler sallayıp sallayıp dursunlar bizde onları sallandiririz multi açma da gülay abla nin üstüne tanımam :) onuda yazsaydın keşke recepumut u falan çok temiz hesaplardir sonra komagen kokain bunlar da sağlam multici onlarida yazsaydık :)

Delikanlı kc arkadan laf yapma bölge içine gel dicem bunlar bölge içinde bile durmaz :)

Mancınıklar çıksın şunları bir güzel yıkalım :)

cherkes serguyu mektebe götür:))

CHeRKeS
02-04-2017, 08:06
Iste ne dicen hepsi ayni bunlar adam değiller kanka bunlar boş tepsi gibiler sallayıp sallayıp dursunlar bizde onları sallandiririz multi açma da gülay abla nin üstüne tanımam :) onuda yazsaydın keşke recepumut u falan çok temiz hesaplardir sonra komagen kokain bunlar da sağlam multici onlarida yazsaydık :)

Delikanlı kc arkadan laf yapma bölge içine gel dicem bunlar bölge içinde bile durmaz :)

Mancınıklar çıksın şunları bir güzel yıkalım :)

cherkes serguyu mektebe götür:))
Gülay Ablaya Laf Yok Onu Bu Konulara Çekmeninde Anlamı Yok Ne Arkamızdan Bir Şey Diyor ne Biz Bişey Diyoruz Sabriyi Kattım Çünkü Sabri ile Muhabbetimiz Farklı :)

bysfatih
02-04-2017, 10:37
Gülay Ablaya Laf Yok Onu Bu Konulara Çekmeninde Anlamı Yok Ne Arkamızdan Bir Şey Diyor ne Biz Bişey Diyoruz Sabriyi Kattım Çünkü Sabri ile Muhabbetimiz Farklı :)

Bende örnek verdim :) moğollar da da multi var hem :) o niye böyle birseyi paylaştı acaba :)

cemo01
02-04-2017, 11:04
Sevgili KÇ li dostlarım

SAYGILARIMLA ....
yaff sen orada burada benim arkamdan atıp tutacağına git birliğini topla. emek memek demişsin yazında ben şahsım adına geçen sene kç için emek verdim ve bu sene kç içerisinde olmak istemedim. Bu kadar basit. Eğer hainlik edecek olsam içinize girer ordularınızın hepsini sağlam hedeflere çakar ekibe yem yapardım. Hain olsam sizin yaptığınız gibi arkadan bol bol konuşurdum. Sen geçen sene hesap açtın kimse yüz vermeyince sessiz sedasız ortadan kayboldun. Ama biz orada mücadele ettik. Bu sene baktın meydan sende geldin bana artislik yapıyorsun. Biz kazanmanın veya kaybetmenin derdinde değiliz kesinlikle eğlenmeye geldik bunu herkes böyle bilsin. Artı forum içerisinde eski dostluklara halel gelmesin diye tüm arkadaşlarımı uyarmıştım polemige girilmesin biz arkadaşız diye ancak gördüm ki her fırsatta arkamızdan sallıyorsun. Bu saatten sonra meydan er meydanıdır gücü olan kazanır. Bu sene gördüklerimden sonra oyuna ilk başladığım oyunu içindeyken oradaki abilerimden ablalarımdan öğrendiğim k.ç ye verdiğim emeklere üzülüyorum. İçerdeyken benden iyisi yoktu şimdi mi kötü oldum ben. MANÇO ÇIKAR DA VURUŞALIM. ( pardon sen oyunu 10 sene oynamana rağmen bilmiyordun. unuttum manço çıkar dedim. Neyse bilenler var onlar çıkarır mançoyu sen de her zamanki gibi konuşmaktan başka bişi yapmassın.

not: K.Ç deki dostlarıma duyurudur. bu kç ye karşı yazılmış bir yazı olmayıp orada burada arkamdan konuşan insanların şahsına özellikle de genel başkanınız sergü efendiye karşı yazılmıştır. Oradaki dostlarımı ayrı tutarım dostluk bakidir...

saygılarımla FİREDİKURIGIR.

Kenpachi
02-04-2017, 12:01
yaff sen orada burada benim arkamdan atıp tutacağına git birliğini topla. emek memek demişsin yazında ben şahsım adına geçen sene kç için emek verdim ve bu sene kç içerisinde olmak istemedim. Bu kadar basit. Eğer hainlik edecek olsam içinize girer ordularınızın hepsini sağlam hedeflere çakar ekibe yem yapardım. Hain olsam sizin yaptığınız gibi arkadan bol bol konuşurdum. İki dakika delikanlı olun bi tarafına teneşir sürülmüş yaratıklar gibi hareket etmeyi bırakın. Sen geçen sene hesap açtın kimse yüz vermeyince sessiz sedasız ortadan kayboldun. Ama biz orada mücadele ettik. Bu sene baktın meydan sende geldin bana artislik yapıyorsun. Biz kazanmanın veya kaybetmenin derdinde değiliz kesinlikle eğlenmeye geldik bunu herkes böyle bilsin. Artı forum içerisinde eski dostluklara halel gelmesin diye tüm arkadaşlarımı uyarmıştım polemige girilmesin biz arkadaşız diye ancak gördüm ki her fırsatta arkamızdan sallıyorsun. Bu saatten sonra meydan er meydanıdır gücü olan kazanır. Bu sene gördüklerimden sonra oyuna ilk başladığım oyunu içindeyken oradaki abilerimden ablalarımdan öğrendiğim k.ç ye verdiğim emeklere üzülüyorum. İçerdeyken benden iyisi yoktu şimdi mi kötü oldum ben. HERKES ADAMLIĞI İLE OYNASIN OYUNU KARI GİBİ LAF KONUŞACAĞINA MANÇO ÇIKAR DA VURUŞALIM. ( pardon sen oyunu 10 sene oynamana rağmen bilmiyordun. unuttum manço çıkar dedim. Neyse bilenler var onlar çıkarır mançoyu sen de her zamanki gibi konuşmaktan başka bişi yapmassın.

not: K.Ç deki dostlarıma duyurudur. bu kç ye karşı yazılmış bir yazı olmayıp orada burada arkamdan konuşan insanların şahsına özellikle de genel başkanınız sergü efendiye karşı yazılmıştır. Oradaki dostlarımı ayrı tutarım dostluk bakidir...

Yok yok hepsine gitsin abi orda skaypta bize sallarken bunlar alkış tutup sessiz klıp hak verenler hepsi çünkü. Muti ve arkadaşlarıyla konuşmayın onlar sizin bilgisayarlarınız hacklar derken 1 kişi yok onlar yapmaz demedi. Herşeyi geçtim geçen sene kendi köylerimizi savunmayıp def gönderdiğimiz insanlar bile çıkıp ya bu insanlar geçensene bizden çok emek verdi bunlar hakkında nsl böyle konulursunuz diyemedi. Haksızlık karşısında susuyorlarsa onlarında bir farkı yoktur benim için...

torquay-oktay
02-04-2017, 15:04
Cümleten s.a iyi oyunlar dilerim bütün oynayan arkadaşlara,

Bir çok zamandır forumu okuyorum yazmıyım gerek yok diyordum ama yazma gereği duydum.
Ekip10 birliğinde oynayan dostluğunu kazandığım bir çok oyuncu var ve hala daha benim dostlarım onlar.Fakat ekip10 birliğinin kaliteli oyuncu sayısı belli ve o kaliteli oyuncu diye nitelendirdiklerimin arasından hiç biri forumda kç için kötü bir söz söylemiyor fakat nerde server boyunca 40k balta 15k toyton 2k mancınık basan arkadaş varsa hepsi forumda atıyor tutuyor.Şöyle yaparız böyle yaparız diyorlar.Kim ne yapıcak bu görülücektir fakat söz uçar yazı kalır sonra pişman olmayın derim yazmayın telefon açın arkadaşlarınıza söyleyin sözler unutulur yazıları hatırlatırız sonra.

Bu yazım kesinlikle yanlış anlaşılmasın ben dostluğun baki olduğu savaşın kaçınılmaz olduğunu düşünerek bunları yazıyorum ve bu yazım kesinlikle 3-5 kendini bilmez dilinin ayarı olmayan başkasının şeyiyle gerdeğe giren şahsiyetsiz şahsiyetleredir.Ekip10 birliklerine serverda başarılar dilerim.

İkinçi bir dikkat çekmek istediğin konu ise şu benden yaşça büyük olmalarına rağmen söylemek istiyorum ki lütfen yönetimdeki faaliyet gösteren değerli abilerim aranızdaki kişisel polemik ve sıkıntılarınızı buralarda dile getirmeyin çoluk çocuk görüyor aşiretler arası kan davası misali sakız ediyorlar ağızlarında konuları.Sizler işi gücü olan yaşını başını almış karakterli insanlarsınız.Siz yaparsanız işsiz güçsüz,ipsiz sapsız,19 yaşındaki gençler ne yapmaz?

Ben serverın şuana kadar KÇ ile oynadığım bütün serverlardan daha zevkli geçeceğine inanıyorum bunun içinde Ekip10 birliklerine başarılar diliyorum.KÇ ile savaşmak kadar buna cürret edebilmekte bence büyük bir başarıdır :) :) :)

Üçüncü konuşmak istediğim konuda şu ki direk şahsi olarak konuşucam,eğer abileri onu durdurabiliyor olsaydı durdururlardı ama durduramadıkları için ben konuşucam,

Sevgili bys-fatihcim,kç birlikleri ile geçmişin ne kadar sürdü bilmiyorum ama bu birlik bizim oyunu bıraktığımız senelerde 13 wowun 13ünüde alarak kapatıyordu serverları bunu razor muhittin abin bilir oda her zamanki yerindeydi bunlar olurken kç yönetimindeydi ama sen pek bilmezsin,zira o zamanlar tahminim yaşın 13-14 falandı mahallede misket oynuyordun.Geçen sene biz olmasak kç madara olurdu demişsin.Siz kimsiniz ? Bence ekip10lar kçnin başarısına başarı katmış ve serverı kazanmamızda yoldaşlık yapmış ve bizleride kendilerinide finale taşımış bir ekiptir bunda sorun yok.cerkes,pislix,sülodayı 3lüsüde direk şahsi hesabım TorQuay ile birlikte operasyon yaptığımız çok sevdiğim dostlardır.Fakat ben geçen sene bys hesabını pek hatırlayamıyorum.Bir ara birlikten çıkmıştın sonra geldin mi gelmedin mi ygsye hazırlanıyorum dershaneye gidiyorum oynamıyorum gibi kelimeler hatırlıyorum senin ağzından sanki tam emin olmamakla beraber ama inşallah istediğin bölümü kazanmışsındır.Lakin gerek yaşın gerek hesabının durumu gereği sen çok fazla atıp tutma.Sergü dediğin adam yaş olarak BABAN ile aynı yaşta ve belki BABAN görse gerçek hayatta onu abi diyicek sen burada sergü sergü hayırdır asker arkadaşınla mı konuşuyordun ayda 50-100 veya 10000 lira verip oyun oynuyorsun diye bu platformdan ne bu seviyesizlik.Ben yine bunları yazmıyıcaktım ama bunların hepsi aynı hiç biri adam değil demişsin ben bunları ona istinaden yazıyorum.Adam olmak gerçek hayatta karşısında kekeleyeceğin adama karşı burada atıp tutmaksa eğer sen adamın dibisin,senin adam olduğun yerdede bırak biz adam olmayalım fatihcim.Delikanlı olan uzaklara gitmez yakına köy atar demişsin ben her sene olduğu gibi bu senede köyümü bana en yakın vahası güzel 15liye atıcam eğer gitmezde bölgede kalırsan ben sana bi hesap açarım yeni açılan serverdan 600'de altın alırım veririm şifresini mailini gider orada oynarsın.Ama benim yakınımda oynayamazsın.Bu konuştuklarını eminim birliğindeki abilerinde tasvif etmiyorlardır.Kaldıki komegana,sergüzeşte, laf etmek senin haddinde değil çapında yetmez.Dipnot:Operasyonlara çıkarken ben önde gidiyordum çerkes arkadamda kocayiğit sülodayı manco atıyorlardı muazzam işler yapıyorduk sende abi köylerin isimlerini rica etsem ateşi harlayın yapar mısınız diyordun.Ateşi fazla harladık heralde tabanı yanmış gibi davranıyorsun.Sadece senden isteğim sakin ol ve çok fazla haddine düşmeyen konulara karışma.Oynamak istediğin birlikte oynamak istediğin şekilde oyna ama çoook yükseklerden uçuyorsun,UÇMA.

Bu sene karekterini bozmadan geçen sene olduğu gibi dostane bir şekilde oyun oynayan ve oynayacak olan bütün Ekip10-KÇ-ve diğer birlik oyuncularına cani gönülden başarılar dilerim.Bu oyun bizler için gerçek hayatımızdaki stresi atıp kafamızı boşalta bileceğimiz bir platform.Amacımız keyif almak ve bunu en iyi şekilde yapmak.Sizler içinde öyle olması dileğimle.Saygılarımla TorQuay

bysfatih
02-04-2017, 15:40
Cümleten s.a iyi oyunlar dilerim bütün oynayan arkadaşlara,

Bir çok zamandır forumu okuyorum yazmıyım gerek yok diyordum ama yazma gereği duydum.
Ekip10 birliğinde oynayan dostluğunu kazandığım bir çok oyuncu var ve hala daha benim dostlarım onlar.Fakat ekip10 birliğinin kaliteli oyuncu sayısı belli ve o kaliteli oyuncu diye nitelendirdiklerimin arasından hiç biri forumda kç için kötü bir söz söylemiyor fakat nerde server boyunca 40k balta 15k toyton 2k mancınık basan arkadaş varsa hepsi forumda atıyor tutuyor.Şöyle yaparız böyle yaparız diyorlar.Kim ne yapıcak bu görülücektir fakat söz uçar yazı kalır sonra pişman olmayın derim yazmayın telefon açın arkadaşlarınıza söyleyin sözler unutulur yazıları hatırlatırız sonra.

Bu yazım kesinlikle yanlış anlaşılmasın ben dostluğun baki olduğu savaşın kaçınılmaz olduğunu düşünerek bunları yazıyorum ve bu yazım kesinlikle 3-5 kendini bilmez dilinin ayarı olmayan başkasının şeyiyle gerdeğe giren şahsiyetsiz şahsiyetleredir.Ekip10 birliklerine serverda başarılar dilerim.

İkinçi bir dikkat çekmek istediğin konu ise şu benden yaşça büyük olmalarına rağmen söylemek istiyorum ki lütfen yönetimdeki faaliyet gösteren değerli abilerim aranızdaki kişisel polemik ve sıkıntılarınızı buralarda dile getirmeyin çoluk çocuk görüyor aşiretler arası kan davası misali sakız ediyorlar ağızlarında konuları.Sizler işi gücü olan yaşını başını almış karakterli insanlarsınız.Siz yaparsanız işsiz güçsüz,ipsiz sapsız,19 yaşındaki gençler ne yapmaz?

Ben serverın şuana kadar KÇ ile oynadığım bütün serverlardan daha zevkli geçeceğine inanıyorum bunun içinde Ekip10 birliklerine başarılar diliyorum.KÇ ile savaşmak kadar buna cürret edebilmekte bence büyük bir başarıdır :) :) :)

Üçüncü konuşmak istediğim konuda şu ki direk şahsi olarak konuşucam,eğer abileri onu durdurabiliyor olsaydı durdururlardı ama durduramadıkları için ben konuşucam,

Sevgili bys-fatihcim,kç birlikleri ile geçmişin ne kadar sürdü bilmiyorum ama bu birlik bizim oyunu bıraktığımız senelerde 13 wowun 13ünüde alarak kapatıyordu serverları bunu razor muhittin abin bilir oda her zamanki yerindeydi bunlar olurken kç yönetimindeydi ama sen pek bilmezsin,zira o zamanlar tahminim yaşın 13-14 falandı mahallede misket oynuyordun.Geçen sene biz olmasak kç madara olurdu demişsin.Siz kimsiniz ? Bence ekip10lar kçnin başarısına başarı katmış ve serverı kazanmamızda yoldaşlık yapmış ve bizleride kendilerinide finale taşımış bir ekiptir bunda sorun yok.cerkes,pislix,sülodayı 3lüsüde direk şahsi hesabım TorQuay ile birlikte operasyon yaptığımız çok sevdiğim dostlardır.Fakat ben geçen sene bys hesabını pek hatırlayamıyorum.Bir ara birlikten çıkmıştın sonra geldin mi gelmedin mi ygsye hazırlanıyorum dershaneye gidiyorum oynamıyorum gibi kelimeler hatırlıyorum senin ağzından sanki tam emin olmamakla beraber ama inşallah istediğin bölümü kazanmışsındır.Lakin gerek yaşın gerek hesabının durumu gereği sen çok fazla atıp tutma.Sergü dediğin adam yaş olarak BABAN ile aynı yaşta ve belki BABAN görse gerçek hayatta onu abi diyicek sen burada sergü sergü hayırdır asker arkadaşınla mı konuşuyordun ayda 50-100 veya 10000 lira verip oyun oynuyorsun diye bu platformdan ne bu seviyesizlik.Ben yine bunları yazmıyıcaktım ama bunların hepsi aynı hiç biri adam değil demişsin ben bunları ona istinaden yazıyorum.Adam olmak gerçek hayatta karşısında kekeleyeceğin adama karşı burada atıp tutmaksa eğer sen adamın dibisin,senin adam olduğun yerdede bırak biz adam olmayalım fatihcim.Delikanlı olan uzaklara gitmez yakına köy atar demişsin ben her sene olduğu gibi bu senede köyümü bana en yakın vahası güzel 15liye atıcam eğer gitmezde bölgede kalırsan ben sana bi hesap açarım yeni açılan serverdan 600'de altın alırım veririm şifresini mailini gider orada oynarsın.Ama benim yakınımda oynayamazsın.Bu konuştuklarını eminim birliğindeki abilerinde tasvif etmiyorlardır.Kaldıki komegana,sergüzeşte, laf etmek senin haddinde değil çapında yetmez.Dipnot:Operasyonlara çıkarken ben önde gidiyordum çerkes arkadamda kocayiğit sülodayı manco atıyorlardı muazzam işler yapıyorduk sende abi köylerin isimlerini rica etsem ateşi harlayın yapar mısınız diyordun.Ateşi fazla harladık heralde tabanı yanmış gibi davranıyorsun.Sadece senden isteğim sakin ol ve çok fazla haddine düşmeyen konulara karışma.Oynamak istediğin birlikte oynamak istediğin şekilde oyna ama çoook yükseklerden uçuyorsun,UÇMA.

Bu sene karekterini bozmadan geçen sene olduğu gibi dostane bir şekilde oyun oynayan ve oynayacak olan bütün Ekip10-KÇ-ve diğer birlik oyuncularına cani gönülden başarılar dilerim.Bu oyun bizler için gerçek hayatımızdaki stresi atıp kafamızı boşalta bileceğimiz bir platform.Amacımız keyif almak ve bunu en iyi şekilde yapmak.Sizler içinde öyle olması dileğimle.Saygılarımla TorQuay

Muhittin nereden abim oluyor? Anlamadım
Oktay skype gir bak bakım kim kime laf ediyor sonra gel konuş burada gerek yok ben kendi altınımı alıyorum zaten 600 altın çerezlik... insanların arkasından sallamaktansa buradan atip tutmak daha mantıklı en azindan herkes herseyi goruyor oktaycim terörist muamelesi hain muhabbeti yapmasınlar bizde konuşmayalım arkadan konuşmak adamliksa ben adam olmiyim vesselam sv boyu 40 k balta basanlar vs vs diyorsunda hiç balta basmadim ki biraz yavaş at oktaycim babam yaşımda da olsa lafımi söylerim gene diyorum lan sergu ağız benim dil benim uçkuru yüzünden milletin emekleri boşa gitti istediğimi söylerim hasan abi sovdu saydı ne oldu bu sene hadi bunların hepsini geçtim bize niye saliyorsunuz skype grubundan varsa sorununuz delikanlı gibi yazın söyleyin bizde gelip foruma yazmalayalim

Muhittin nasıl abim oluyor hala anlamış değilim oktay ben kaç yaşındayım sanırım bilmiyorsun?

Buradan başarı diliyonuz skype de başka şeyler git önce adamların yazdıklarını oku öğren sonra bana laf söyle

Istefgimi söyler istediğimi konuşurum profilini okudum yazdigin yazıyı gördüm bize laf yapmasınlar bizde onlara yapmayız hiç bir şekilde git söyle adam gibi konusunlar babam yaşında adam diyorsun hepimize sallıyor hasan abi keza öyle benum herkese çapım yeter merak etme sen

Bende sana açarım bir hesap çekerim 1600 ünü dert etme para sorunumuz yok olsa da altınımızı çekicek dostumuz çok;)

Ygs mi güldürme beni oktay dersane işi nereden çıktı allah aşkına atıyorsun mantıklı at bari bys hesabı oyunu bıraktı sacmaliklarinizdan dolayı bunuda biliyorsun.

Ekip10 dan çıkınca yao dedim çerkes vs op niz ekip10 la birleşince oldu ve trk senden rica ettim herkesten değil genelleme yapma istersen birlerlik olan birşeydi sulodayi cerkes bunları svye ben cagirdim kisisel konuşmak gerekirse buraya size ve o isimlere sallama sebebim skype muhabbetleri yoksa sallamam banane ne yaparlarsa yapsınlar bizi karistirmasinlar

Yani anlayacağın oktay o üstte saygı duyduğun insanlara laf yapıldı diye burada bu konuşmayı yaptım sinirlendim çünkü zaten emre nin yazısını da okursan anlarsin bazı şeyleri hatta skype a gir orada da var salladiklari sallamasınlar bizde konuşmayalım ;)
Hadi eyvallah

SEN SENINKILERIN AĞZINI KAPAT FORUMA GIRMEM BEN CEM ABIYE MUTI YE hikmet abiye omer abiye bana emre ye tolga ya sallamasınlar mesela terörist muamelesi yapmasınlar tolga ta cem abiye hikmet abiye bizlere bunları yaparken sizinkiler sorun yok biz birşey diyince sorun fazla uçurtma sen bunları biz konuştuğumuz yeri de cümleyi de biliriz.

Ya dur oktay sana terörist desek hoşuna gider mi sayım mi daha gelip burada bana laf yapmadan önce git kendi adamlarının bak sonra bir düşün yaşım 23 19 falan değil ipsiz sapsız da değilim eminimki senin yaptığın işten daha faydalı bir iş yapıyorumdur bu ülke için.

Kekelemek ve ben gerçek hayatta onlar karşıma çıksa çıksa diyorum bak acaba kim kekeler ;) siz beni hic tanımıyorsunuz be birader kendi yapacaklarınızı benim üstümden yazıyorsunuz bu kadarına da pes onlar veya onlar gibiler karşıma çıkamaz çıksa da kekelemem kim bunlar browser oyununu oynayan 35 40 yaşında ki insanlar basit normal işi gücü olan esnaf vs :) ya siz gidin önce hakkımda araştırma yapın sonra foruma gelip sallayın yalan yanlış atip tutuyorsunuz:) 19 yaşında der biri 17 yapar demiyorum daha birşey

torquay-oktay
02-04-2017, 15:59
Fatih yazıcakların bittiyse artık değiştirmiyiceksen yazdıklarını editlemeyeceksen cevap veriyim mi ?

Yada cevap verip daha fazla kendini önemli biri gibi hissettirmiyim sana tek mesaj yetti yarısıda fazla gelip dışarıya taştı :)

Bu arada geçen sene oktay abi diyordun 1 sene geçti büyüdün oktay abi oktay mı oldu ?

Kendini bu oyuna çok kaptırma pokemon izleyip balkondan atlayan çocuk gibi haberlere çıkma fatihim sadece oyun oynuyoruz atomu parçalamıyoruz ;)

Hadi kal sağlıcakla daha fazlada muhabbeti uzatma gergin dakikalar yaşamak istiyorsan aç bi gerilim filmi izle burası o tür bir platform değil.

bysfatih
02-04-2017, 16:01
Yok yok hepsine gitsin abi orda skaypta bize sallarken bunlar alkış tutup sessiz klıp hak verenler hepsi çünkü. Muti ve arkadaşlarıyla konuşmayın onlar sizin bilgisayarlarınız hacklar derken 1 kişi yok onlar yapmaz demedi. Herşeyi geçtim geçen sene kendi köylerimizi savunmayıp def gönderdiğimiz insanlar bile çıkıp ya bu insanlar geçensene bizden çok emek verdi bunlar hakkında nsl böyle konulursunuz diyemedi. Haksızlık karşısında susuyorlarsa onlarında bir farkı yoktur benim için...

Edit kanka birde terörist yaptılar o ağrıma gitti benim sinirleniyorum aklıma geldikçe

bysfatih
02-04-2017, 16:07
Fatih yazıcakların bittiyse artık değiştirmiyiceksen yazdıklarını editlemeyeceksen cevap veriyim mi ?

Yada cevap verip daha fazla kendini önemli biri gibi hissettirmiyim sana tek mesaj yetti yarısıda fazla gelip dışarıya taştı :)

Bu arada geçen sene oktay abi diyordun 1 sene geçti büyüdün oktay abi oktay mı oldu ?

Kendini bu oyuna çok kaptırma pokemon izleyip balkondan atlayan çocuk gibi haberlere çıkma fatihim sadece oyun oynuyoruz atomu parçalamıyoruz ;)

Hadi kal sağlıcakla daha fazlada muhabbeti uzatma gergin dakikalar yaşamak istiyorsan aç bi gerilim filmi izle burası o tür bir platform değil.

Aklıma geldikçe yazımı düzelttim bu benim doğal hakkım;)

Ikıncı olarak kaptırdığım falan yok önemli biri gibi sen beni hissetiremessin citan seviyen belli

Oktay sen atlamadigina göre kimse atlamaz merak etme camdan :)

Bakıyorum bakıyorum yasima bakiyorum.sonra düşünüyorum acaba yaşım ı ufaldı diye sonra bir bakıyorum değişiklik yok 1 senede birşey değişmedi sana b9ri terörist diye konu açsa ben o grupta sana laf etirmem sen etiriuorsun hepsini geçtim ettireni savunuyprsun birde ben savunmamda karakter meselesi ;)

Yani saygıdan söylediğim bir cümleydi abi lafı senin bize saygın yok benim sana niye olsun ?
SEN öyle yapıyorsan yapmaya devam et oktay benim hayat8m gerilim zaten;)

hipeROCKtif
02-04-2017, 16:40
Multi Açyomuşuz Evet Açyoruz Herkes Gibi Delikanlı Gibi @hipeROCKtif (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=15634); Buraya Gelsin Söylesin Sadece Kendi Hesabı İçin Açtığı Multi Sayısını

Emre beni karıştırmayın meselelerinize kardeşim. Kendi halimde oyun oynamaya çalışıyorum :)

CHeRKeS
02-04-2017, 17:14
Emre beni karıştırmayın meselelerinize kardeşim. Kendi halimde oyun oynamaya çalışıyorum :)
hahah multisiz oynuyom de de tam olsun :)))

Valla Kusura Bakma Sabri Başka Serverdan Adam Getirdiniz Diyor Seni Getirdiler :)

Multi Açtılar Diyor Bu Konuda Seni Taktir Ediyorum :)

Ben Değil Başkanınız Karıştıryor Velhasıl Kelam Seni :) Ben Gelip Buraya Niye Sabriyi Getirdiniz Niye Multi Açtınız Diye Yazıyormuyum :)

hipeROCKtif
02-04-2017, 17:38
hahah multisiz oynuyom de de tam olsun :)))

Valla Kusura Bakma Sabri Başka Serverdan Adam Getirdiniz Diyor Seni Getirdiler :)

Multi Açtılar Diyor Bu Konuda Seni Taktir Ediyorum :)

Ben Değil Başkanınız Karıştıryor Velhasıl Kelam Seni :) Ben Gelip Buraya Niye Sabriyi Getirdiniz Niye Multi Açtınız Diye Yazıyormuyum :)

Hiç yazarmisin :D Benim multim hiç yok. Bizim aşiret biraz kalabalık akraba hesap çok :D

Yugi
02-04-2017, 18:28
Oktay şu bys yi ciddiye mi alıyosun Allah aşkına :) Reelde bir şeye tutunamamış babasının verdiği parayla millete dayılık yapıyor :) Heee de geç :D

Kenpachi
02-04-2017, 21:59

Sen kime ipsiz sapsız diyorsun hayırdır yani?
Skayp konuşmalarını okuda bak şu foruma önce bi aynaya bakarsın ben nsl bişiyim diye sonra karşıdakine laf söylersin. Tonla ss var elimde atayım mı sana da istermisin? Arkamızdan nsl konuştuğunuzu?
Pislix-Zafer

He geçen sene sizle oynarken skaypta bizi överken iydi de rakip olunca niye kötülüyorsunuz?
Daha geçen sene sv bitmeden önce recepumut bana seneye de kç de oynicaksın dediğinde dahada oynamam dediydim ona zaten. Hani bana bu teklifi sunan adam neden bu sene kötülüyor? Rakip olmamız mı dert oluyor size bu mu yani?

bysfatih
02-04-2017, 23:35
Oktay şu bys yi ciddiye mi alıyosun Allah aşkına :) Reelde bir şeye tutunamamış babasının verdiği parayla millete dayılık yapıyor :) Heee de geç :D

Babam para versede babamın parasıyla yapsam dayılık:) reelde tutunamamis derken ? Dostum ben günde 8 saat savunma sanayinde çalışıp üstüne mühendislik fakültesini bitiriyorum ? Atıyorsun mantıklı at bari

bysfatih
02-04-2017, 23:48
Sen kime ipsiz sapsız diyorsun hayırdır yani?
Skayp konuşmalarını okuda bak şu foruma önce bi aynaya bakarsın ben nsl bişiyim diye sonra karşıdakine laf söylersin. Tonla ss var elimde atayım mı sana da istermisin? Arkamızdan nsl konuştuğunuzu?
Pislix-Zafer

He geçen sene sizle oynarken skaypta bizi överken iydi de rakip olunca niye kötülüyorsunuz?
Daha geçen sene sv bitmeden önce recepumut bana seneye de kç de oynicaksın dediğinde dahada oynamam dediydim ona zaten. Hani bana bu teklifi sunan adam neden bu sene kötülüyor? Rakip olmamız mı dert oluyor size bu mu yani?

Ben aradım haberi yokmuş öyle dedi bana

Yugi
03-04-2017, 01:10
Babam para versede babamın parasıyla yapsam dayılık:) reelde tutunamamis derken ? Dostum ben günde 8 saat savunma sanayinde çalışıp üstüne mühendislik fakültesini bitiriyorum ? Atıyorsun mantıklı at bari

Tamam :Ddddddd

r.bulut
03-04-2017, 02:12
Ben aradım haberi yokmuş öyle dedi bana

arkadaslar ıyısıyle kotusuyle aramızda bı gecmıs var kım ne yaparsa yapsın kendınıze veya bulundugunuz olusuma yakısmayacak polemıklere gırmeyın gecmıste yasananlar gecmıste kalmıs onunuze bakın foruma raporlarla gelıp karsılıklı bırbırımızı tebrık edelım altı ustu bı oyun oynuyoruz kç bırlıklerıde ekıp bırlıklerıde bu tur konusmalara engel olursa polemıkler de yasanmaz saygı sevgı cercevesınde keyıflı bır server gecırırz onemlı olanda oyundan keyıf alabılmek gerısı hıkaye her ıkı bırlık oyuncularınada basarılar dılerım umarım bu polemıkler burda kapanır

hipeROCKtif
03-04-2017, 03:22
arkadaslar ıyısıyle kotusuyle aramızda bı gecmıs var kım ne yaparsa yapsın kendınıze veya bulundugunuz olusuma yakısmayacak polemıklere gırmeyın gecmıste yasananlar gecmıste kalmıs onunuze bakın foruma raporlarla gelıp karsılıklı bırbırımızı tebrık edelım altı ustu bı oyun oynuyoruz kç bırlıklerıde ekıp bırlıklerıde bu tur konusmalara engel olursa polemıkler de yasanmaz saygı sevgı cercevesınde keyıflı bır server gecırırz onemlı olanda oyundan keyıf alabılmek gerısı hıkaye her ıkı bırlık oyuncularınada basarılar dılerım umarım bu polemıkler burda kapanır

+++ Aynen katılıyorum.

HANBİRLİKLERİ
03-04-2017, 13:40
+++ Aynen katılıyorum.

kanka onu bunu boşverde bu serverdada multilere abanmışsınız eğerki admin kuralı uygular bu serverda askerinizi silerse tepkinizi dile getirirmisiniz :)

Coco NAT
03-04-2017, 18:55
kanka onu bunu boşverde bu serverdada multilere abanmışsınız eğerki admin kuralı uygular bu serverda askerinizi silerse tepkinizi dile getirirmisiniz :)

BU ne seni ilgilendirir ne de bir başkasını.Bu oyunda her türlü işlem uygulanıyor.
Madde alma & Ref Link Altın & Gümüş & Asker kesme Saldırı/Savunma Puanı & Kahraman kasma vb.

Başkaları yapıyor biz neden yapmayalım herkes adil bir şekilde oynadı da biz mi yaptık bir tek ?

zekiLiseli
03-04-2017, 18:57
yine oyunu bırakırlar 1 hafta sonra şanslarını başka sv de denerler :D

hipeROCKtif
03-04-2017, 21:07

Ben senin nerden kankan oluyorum. Bu ne gevşeklik...
Seni muhattaba almadığım halde kendini nimetten sayma peşindesin. Bu sana ve senin gibi trolçüklere son mesajım.

ArTeS
03-04-2017, 21:11
@hipeROCKtif (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=15634) , Mesajini bence editle.

Your time is running out.

zekiLiseli
03-04-2017, 21:13
@hipeROCKtif (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=15634) , Mesajini bence editle.

Your time is running out.holiday is coming..

Factotum
03-04-2017, 21:59
O bu kadar multi kullandı, o şu kadar asker çıkardı, bunlar şöyle yaptı, şunlar bunu dedi bla bla blaaa... Geçin bunları saygı içerisinde önünüze bakın yıllarca beraber oynadınız tamam aile olamamışsınız bari ekmeğini yediğiniz kaba tükürüp eskiden sevdiğiniz, saydığınız insanlara tekrar edim saygınız olsun !!!

HANBİRLİKLERİ
04-04-2017, 00:22
BU ne seni ilgilendirir ne de bir başkasını.Bu oyunda her türlü işlem uygulanıyor.
Madde alma & Ref Link Altın & Gümüş & Asker kesme Saldırı/Savunma Puanı & Kahraman kasma vb.

Başkaları yapıyor biz neden yapmayalım herkes adil bir şekilde oynadı da biz mi yaptık bir tek ?

şimdi siz oyunda hile yaptığınızı bu mesajda itiraf ediyorsunuz.
peki server 1 de neden sitem ediyordunuz multihunter ve admine bu yazınızdan sonra azcık utansanız forumdan multihunter ve adminden özür dilerdiniz
admin ve multihunter biz oyunda hile yaptık siz az bile yaptınız bize verdiğiniz cezalarla biz buna rağmen size sitem ettik sizden özür dileriz gibi bir mesaj paylaşmanız gerekir.

HANBİRLİKLERİ
04-04-2017, 00:28
Ben senin nerden kankan oluyorum. Bu ne gevşeklik...
Seni adam yerine koyup muhattaba almadığım halde kendini nimetten sayma peşindesin. Bu sana ve senin gibilere son mesajım.

neden bu kadar geriliyorsun sen server 3 tede aynı hileye devam edersen ordada benzer cezaları alırsın

HANBİRLİKLERİ
04-04-2017, 00:31
O bu kadar multi kullandı, o şu kadar asker çıkardı, bunlar şöyle yaptı, şunlar bunu dedi bla bla blaaa... Geçin bunları saygı içerisinde önünüze bakın yıllarca beraber oynadınız tamam aile olamamışsınız bari ekmeğini yediğiniz kaba tükürüp eskiden sevdiğiniz, saydığınız insanlara tekrar edim saygınız olsun !!!

mesajınızda beni kast ediyorsanız eğer ben ne kç nede gece oyuncusuyum
daha öncelerdede bu birliklerde bulunmadım
server 1 de ceza yediler yığınla sitemlerle hesaplarını sildiler sözde daha travian oynamayacaklardı travianı dava ediyorlardı
ama baktığımızda daha server 1 bitmeden server 3e hesap açtılar R vitese karşıyım ben

Factotum
04-04-2017, 09:35
mesajınızda beni kast ediyorsanız eğer ben ne kç nede gece oyuncusuyum
daha öncelerdede bu birliklerde bulunmadım
server 1 de ceza yediler yığınla sitemlerle hesaplarını sildiler sözde daha travian oynamayacaklardı travianı dava ediyorlardı
ama baktığımızda daha server 1 bitmeden server 3e hesap açtılar R vitese karşıyım ben

Sizi kastetmedim

HANBİRLİKLERİ
04-04-2017, 10:51
KÇ birliklerinin efsane videosu

https://www.youtube.com/watch?v=Islf0rn99Yk

TırTıl
04-04-2017, 12:28
Hep aynı muhabbetler:)Her yıl aynı isimde birlik kurmanın efsane olduğunu düşünenler:)Boş serverda kazanılan başarılarla övünmeler:)

Bu razor k.ç ye düşmansa yine çok gülerim:D:D

zerocool67
04-04-2017, 16:32
Hep aynı muhabbetler:)Her yıl aynı isimde birlik kurmanın efsane olduğunu düşünenler:)Boş serverda kazanılan başarılarla övünmeler:)

Erdi gel doldur servırı :)

Yugi
04-04-2017, 18:04

Kardeş 90 kişiyle serverı doldururdunuz keşke gelseydiniz.

TırTıl
04-04-2017, 22:42
Erdi gel doldur servırı :)
Yılmaz abi bizimkiler keşke buraya gelselermiş hiç rakip olmasada s3 benim için hep tatlı oluyor:) tek başımada oyun oynayacak şevkim yok malesef.Bu oyunda tekrar hesap açarsam tek sebebi AdaMuS olur.

TırTıl
04-04-2017, 22:45
Kardeş 90 kişiyle serverı doldururdunuz keşke gelseydiniz.
Sen taktın o 90 rakamına:) Bu servera 10 kişi yeter.

Coco NAT
05-04-2017, 08:53
şimdi siz oyunda hile yaptığınızı bu mesajda itiraf ediyorsunuz.
Peki server 1 de neden sitem ediyordunuz multihunter ve admine bu yazınızdan sonra azcık utansanız forumdan multihunter ve adminden özür dilerdiniz
admin ve multihunter biz oyunda hile yaptık siz az bile yaptınız bize verdiğiniz cezalarla biz buna rağmen size sitem ettik sizden özür dileriz gibi bir mesaj paylaşmanız gerekir. :ddddddddddddd

Moğollar
05-04-2017, 13:25
yaff sen orada burada benim arkamdan atıp tutacağına git birliğini topla. emek memek demişsin yazında ben şahsım adına geçen sene kç için emek verdim ve bu sene kç içerisinde olmak istemedim. Bu kadar basit. Eğer hainlik edecek olsam içinize girer ordularınızın hepsini sağlam hedeflere çakar ekibe yem yapardım. Hain olsam sizin yaptığınız gibi arkadan bol bol konuşurdum. Sen geçen sene hesap açtın kimse yüz vermeyince sessiz sedasız ortadan kayboldun. Ama biz orada mücadele ettik. Bu sene baktın meydan sende geldin bana artislik yapıyorsun. Biz kazanmanın veya kaybetmenin derdinde değiliz kesinlikle eğlenmeye geldik bunu herkes böyle bilsin. Artı forum içerisinde eski dostluklara halel gelmesin diye tüm arkadaşlarımı uyarmıştım polemige girilmesin biz arkadaşız diye ancak gördüm ki her fırsatta arkamızdan sallıyorsun. Bu saatten sonra meydan er meydanıdır gücü olan kazanır. Bu sene gördüklerimden sonra oyuna ilk başladığım oyunu içindeyken oradaki abilerimden ablalarımdan öğrendiğim k.ç ye verdiğim emeklere üzülüyorum. İçerdeyken benden iyisi yoktu şimdi mi kötü oldum ben. MANÇO ÇIKAR DA VURUŞALIM. ( pardon sen oyunu 10 sene oynamana rağmen bilmiyordun. unuttum manço çıkar dedim. Neyse bilenler var onlar çıkarır mançoyu sen de her zamanki gibi konuşmaktan başka bişi yapmassın.

BU benım duvarım cem kendısını arayabılırsın bana bıldırım yapmadan

sensei33
05-04-2017, 14:57
Yılmaz abi bizimkiler keşke buraya gelselermiş hiç rakip olmasada s3 benim için hep tatlı oluyor:) tek başımada oyun oynayacak şevkim yok malesef.Bu oyunda tekrar hesap açarsam tek sebebi AdaMuS olur.

Benim için gel kanka :)

cemo01
05-04-2017, 21:41
ozaman kendi isminden başkasına yazdırma yazının başında ben següzeşt yazıyor. aracı isen aracılığını yap. aracı değilim diyorsan başkasına kendi hesabından yazdırma.

bysfatih
06-04-2017, 00:35

Ahmet seni aracı yapmasın bence anladık kendi gelemiyot yemiyo belli ;)

Moğollar
06-04-2017, 00:58
ahmet seni aracı yapmasın bence anladık kendi gelemiyot yemiyo belli ;)

forumda kalıcı banlı mehmet abı sanırım o yuzden bana rıca ettı lakın arkadaslar 2 skısının arasına gırmek ıstemem :)

hipeROCKtif
06-04-2017, 22:26

Fatih az yavaş gel kardeşim. Bu senden ricamdır. Dinlersin dinlemezsin sana kalmış. Dinlersen mutlu edersin. Dinlemezsen üzersin.
Seviliyorsun

bysfatih
07-04-2017, 00:01
Fatih az yavaş gel kardeşim. Bu senden ricamdır. Dinlersin dinlemezsin sana kalmış. Dinlersen mutlu edersin. Dinlemezsen üzersin.
Seviliyorsun

Sende seviliyorsun :) kc yönetiminden kimse bize sallamadığı sürece birsey demem yorum yapmam abi ben derlerse tutamazlar beni her türlü yazarım kimse k.bakmasin onada

akrep kral
07-04-2017, 00:08
Sende seviliyorsun :) kc yönetiminden kimse bize sallamadığı sürece birsey demem yorum yapmam abi ben derlerse tutamazlar beni her türlü yazarım kimse k.bakmasin onada
Az yavaş fatih adam o kadar mal çekmiş zorlama adami hele bi tarla dönsün :)

zekiLiseli
07-04-2017, 00:14
Az yavaş fatih adam o kadar mal çekmiş zorlama adami hele bi tarla dönsün :)

acp is coming.. :melek:

PİSLİX
07-04-2017, 00:26
fatihi sevmeyen ölsün..

wanted
07-04-2017, 04:17
fatihi sevmeyen ölsün.. Ooo kimler burdaymış hoşgeldin abi bu aralar bizi çok şaşırtıyorsun yalnız :zaa:

cereyedii
07-04-2017, 04:17
++++++++++

cereyedii
07-04-2017, 04:21
ahmet kamı kaze Asker Gelır gelır ama Bende yapCam ona bı Guzellık =)

cereyedii
07-04-2017, 04:22
+++++++++++++
forumda kalıcı banlı mehmet abı sanırım o yuzden bana rıca ettı lakın arkadaslar 2 skısının arasına gırmek ıstemem :)

PİSLİX
07-04-2017, 09:20
Ooo kimler burdaymış hoşgeldin abi bu aralar bizi çok şaşırtıyorsun yalnız :zaa:

kırdım zincirlerimi :D

KILIÇ_KIRAN
07-04-2017, 15:45
17478 bakalım ne kadar süre ile kilitli kalacak

sensei33
07-04-2017, 17:38
17478 bakalım ne kadar süre ile kilitli kalacak

Senmi şikayet etttin :) :) :)

mordekai
07-04-2017, 17:50

Ben ettim. Burada sıkayet edilecek birisi vardı onuda ben ettim. Etmeyebılırdımde ama ozaman herkes bu işi yapar surunuza dayanan mancınık koçbası zirhlı olurdu. Birazda sizin içindi bu yaptıklarım arkadaşlar!!

KILIÇ_KIRAN
07-04-2017, 19:02

biz kimseyi şikayet eymeyiz oyun anlayışımıza ters.sizinle oynayıp bizi tanıyanlar var sorabilirsiniz.zaten bu işlere bakan multihunter ve adminler var.dipnotta eklemek gerekirse hammede transferi olmadan o kadar vaha ve köy gelişimi olmaz

bysfatih
07-04-2017, 21:35

Ben ettim :zuhaha::zuhaha: dedim kesin ham alır eski hesap ortağım vu sv ağlatmis:)

bysfatih
07-04-2017, 21:36
++++++++++

Yok ya niye üzülsün:) mehmet abin foruma gelemiyor ahmet biliyom nedenini biz ban man hikaye

bysfatih
07-04-2017, 22:19
fatihi sevmeyen ölsün..

+++++++++++

TırTıl
08-04-2017, 21:32
hesabın adını şifresini at kanka:) ama içerden yıkmicamın garantisini veremem:D

alıntı. sensei mali :D:D

cemo01
08-04-2017, 23:33
Tüm ekip birliği oyuncularına genel duyurudur

sevgili dostlar, herkesin bildiği gibi bu sene ++ bölgesinde büyük bir rekabet var. Ancak forumdan gördüklerim ve kişiler arası diyaloglar rekabetin önüne geçip düşmanlık derecesinde bir durum yaratmaya doğru ilerlemiştir. Bu durum şahsım adına hiç tasvip etmediğim bir durumdur. Ekip birliği oyuncuları olarak bundan sonra lütfen bu tür işlerin içerisinde olmayalım. Kç oyuncuları ile forumdan tartışmayı bırakıp raporlarımızı paylaşalım. Kişiler arası problemleri de karşılıklı diyalog içerisinde çözelim çözemesek dahi bu tür problemleri veya geçmişte olan problemleri gruplara mal edip burada tartışmaya açmayalım. Hepinizin bildiği gibi serverin belirli bir ömrü var ve wow kurulunca server nihayete erecektir. Ancak dostluklar, sohbetler ve muhabbetler baki kalacaktır. Sizlerden ricam herkes içindeki kini içine gömüp bu enerjiyi oyuna ve asker basmaya yönlendirsin ki oyunu oyun gibi oynamayı becerebilelim. Her birliğin içinde olacağı gibi bizim birliğimizde veya rakip birlikler de de yanlış işler yapan oyuncular olabilir. Ama bizler bu yanlış işlerin içine girmemeye özen gösterelim. Yıkalım yıkılalım ama çirkefleşmeyelim. Ekip-10 birlikleri olarak cümle aleme nasıl oyuncular olduğumuzu gösterelim ve bu serveri kazanalım arkadaşlar. Hepinize iyi oyunlar iyi forumlar.
Saygılarımla firedikurıgır

hipeROCKtif
09-04-2017, 00:35
Tüm ekip birliği oyuncularına genel duyurudur

sevgili dostlar, herkesin bildiği gibi bu sene ++ bölgesinde büyük bir rekabet var. Ancak forumdan gördüklerim ve kişiler arası diyaloglar rekabetin önüne geçip düşmanlık derecesinde bir durum yaratmaya doğru ilerlemiştir. Bu durum şahsım adına hiç tasvip etmediğim bir durumdur. Ekip birliği oyuncuları olarak bundan sonra lütfen bu tür işlerin içerisinde olmayalım. Kç oyuncuları ile forumdan tartışmayı bırakıp raporlarımızı paylaşalım. Kişiler arası problemleri de karşılıklı diyalog içerisinde çözelim çözemesek dahi bu tür problemleri veya geçmişte olan problemleri gruplara mal edip burada tartışmaya açmayalım. Hepinizin bildiği gibi serverin belirli bir ömrü var ve wow kurulunca server nihayete erecektir. Ancak dostluklar, sohbetler ve muhabbetler baki kalacaktır. Sizlerden ricam herkes içindeki kini içine gömüp bu enerjiyi oyuna ve asker basmaya yönlendirsin ki oyunu oyun gibi oynamayı becerebilelim. Her birliğin içinde olacağı gibi bizim birliğimizde veya rakip birlikler de de yanlış işler yapan oyuncular olabilir. Ama bizler bu yanlış işlerin içine girmemeye özen gösterelim. Yıkalım yıkılalım ama çirkefleşmeyelim. Ekip-10 birlikleri olarak cümle aleme nasıl oyuncular olduğumuzu gösterelim ve bu serveri kazanalım arkadaşlar. Hepinize iyi oyunlar iyi forumlar.
Saygılarımla firedikurıgır

Söylediklerinize aynen katılıyorum başkan. Birbirimizi kırmadan rakip olurkende dost olunabildiğini gösterebilmek lazım. Savaşımızda size bol şans dilerim, zira şansa ihtiyacınız olacak :)

cemo01
09-04-2017, 09:18
Söylediklerinize aynen katılıyorum başkan. Birbirimizi kırmadan rakip olurkende dost olunabildiğini gösterebilmek lazım. Savaşımızda size bol şans dilerim, zira şansa ihtiyacınız olacak :)
başarı hiç bir zaman tesadüf veya şans işi olmamıştır. Başarıyı da şansa bağlayanlar her zaman kaybetmiştir :):):)

hipeROCKtif
09-04-2017, 14:12
başarı hiç bir zaman tesadüf veya şans işi olmamıştır. Başarıyı da şansa bağlayanlar her zaman kaybetmiştir :):):)

Doğru söylüyorsun başkan yanlız şansı sizin için dilemiştim :)

cemo01
09-04-2017, 17:25
farkındayım ben de latife olsun diye yazdım :):) teşekkürler size de boş şans.

sensei33
11-04-2017, 18:07
hesabın adını şifresini at kanka:) ama içerden yıkmicamın garantisini veremem:D

alıntı. sensei mali :D:D

Kanka sen beni içerden yıkarsın :D

mordekai
11-04-2017, 18:30
Ben ettim. Burada sıkayet edilecek birisi vardı onuda ben ettim. Etmeyebılırdımde ama ozaman herkes bu işi yapar surunuza dayanan mancınık koçbası zirhlı olurdu. Birazda sizin içindi bu yaptıklarım arkadaşlar!!

Multı meydana cıkınca nasılda sesınız kesildi!!!

ahmet07gs
11-04-2017, 23:21
Kanka sen beni içerden yıkarsın :D m.ali müdür sana bir şey olmaz daa :)

hikmetbaba23
12-04-2017, 01:18

ben çok şansızım bu serverde bakalım haırlısı inş

baransel11
12-04-2017, 01:30
2 milyon hammadde alıp kahraman kışlasını 20. seviyeye basmak istiyorum, doğru yere mi geldim? kimden alıyoruz? kaç para? ban geçince tarlalar da inmiyormuş vahalar da silinmiyormuş zaten sıkıntı da olmuyor, rahat rahat ordumu da basarım rekorumu da kırarım diyorum qnqslar.

voceDAiMON
12-04-2017, 13:09
2 milyon hammadde alıp kahraman kışlasını 20. seviyeye basmak istiyorum, doğru yere mi geldim? kimden alıyoruz? kaç para? ban geçince tarlalar da inmiyormuş vahalar da silinmiyormuş zaten sıkıntı da olmuyor, rahat rahat ordumu da basarım rekorumu da kırarım diyorum qnqslar.

Kendi birliğine bak önce Sen :zuhaha: 5 tane oyuncunuz var kalanı Full multi, gelmiş millete laf atıyor

TırTıl
12-04-2017, 13:23
Kanka sen beni içerden yıkarsın :D
banada öyle geliyor:D

HANBİRLİKLERİ
12-04-2017, 17:00

sabri kardeşim bu madde satan ve alan oyuncular hakkında ne düşünüyorsun
oyunda hile yapan herkese her türlü ceza hak değilmi :zuhaha:

voceDAiMON
12-04-2017, 17:56
sabri kardeşim bu madde satan ve alan oyuncular hakkında ne düşünüyorsun
oyunda hile yapan herkese her türlü ceza hak değilmi :zuhaha:

Bana sormamışsın Ama hadi gel Ben üstüme alınayım:gulerim:
Hammadde alıp satanlar, emeğimizi çalan hırsızlar kesinlikle oyundan banlansın, ama 3 günde 3.6 milyon yağma yapan "multisiz":islik: oynayan arkadaşlar da banlansın lütfen.

HANBİRLİKLERİ
12-04-2017, 19:00
Bana sormamışsın Ana hadi gel Ben üstüme alınayım:gulerim:
Hammadde alıp satanlar, emeğimizi çalan hırsızlar kesinlikle oyundan banlansın, ama 3 günde 3.6 milyon yağma yapan "multisiz":islik: oynayan arkadaşlar da banlansın lütfen.

yok kilitlenmesin bence server 1 deki verilen cezalar çok adildi
askerleri basmaları beklenilsin sonrada bir sabah uyandıklarında bir baksınlar baba akü yoq :zuhaha:

baransel11
12-04-2017, 22:11
Kendi birliğine bak önce Sen :zuhaha: 5 tane oyuncunuz var kalanı Full multi, gelmiş millete laf atıyor ne boş adamsın la. ilk hafta yağmada top10'a girdim, baktım yağmada herif 550k maddeyle kk20 basmış hesabı verdim birine bıraktım. siz sanıyorsunuz ki siz ve sizin gibi insanlara karşı olan herkes sadece o bu şu birliği üyesi falan. dünyanın merkezinde görüyonuz kendinizi, acıyorum. bitirdiniz oyunu, tebrikler.

voceDAiMON
13-04-2017, 09:09
ne boş adamsın la. ilk hafta yağmada top10'a girdim, baktım yağmada herif 550k maddeyle kk20 basmış hesabı verdim birine bıraktım. siz sanıyorsunuz ki siz ve sizin gibi insanlara karşı olan herkes sadece o bu şu birliği üyesi falan. dünyanın merkezinde görüyonuz kendinizi, acıyorum. bitirdiniz oyunu, tebrikler.

1-iki ay önce açmışsın forum hesabını s3 başlama zamanında yaklaşık olarak yazıyorsun foruma, senin oyundaki baransel hesabının sahibi olduğunu düşünmem kadar doğal bir şey yok
2-Kimseyi oyunun merkezinde gördüğüm yok, sözlerimin neresinden bu lafı çıkardın göster de anlayayım
3-Oyunun neresini bitirdik merak ediyorum? AVENGERS her zamanki gibi geçmiş griye, temiz bir şekilde oyununu oynuyor.
4-Bizim gibi insanları bir açıkla merak ettim nasıl oluyoruz:)
5-Oyunu bıraktıysa lütfen forumu da bırak zaman kaybısın:islik:

zerocool67
13-04-2017, 11:42
banada öyle geliyor:D
Erdi şu hesabının şifresini hatırla da sil sömürgemsin zaten gel kç ye gidiceğine benim hesaba kç wowu yıkarım :)

sensei33
13-04-2017, 17:32
Erdi şu hesabının şifresini hatırla da sil sömürgemsin zaten gel kç ye gidiceğine benim hesaba kç wowu yıkarım :)

La erdi ne zaman wow yıkmış :) öyle bir şey varda benim mi haberim yok

voceDAiMON
13-04-2017, 21:38
bıdı bıdı ve boştan başka yaptığın bi şey yok. gelen mesaj açık, bu benim multi hesabım yağmalama diyor adam bi de ahlâksızca hâlâ bıdı bıdı yapabiliyorsunuz.

O mesaj nerede atar mısın :)
1 ay sonra HUN hesap silerken anlarsın boş nasıl yapılır.
Kim ne kadar boş yapıyor çıkar ortaya:)
Tabii sen hesabı devret sonra anca millete HAKARET et İFTİRA at. Oyuncu olsaydın, tüm 3 harflilere rağmen serveri terk etmez oyunculuğunu gösterirsin.
Şimdi SUS VE SEYRET çünkü,
AVENGERS GELİYOR!!!!!

Yugi
13-04-2017, 21:49
Geçen sene avengers tılsım görememişti.Helal olsun adamlar bıkmadan sıkılmadan oyun sonunu görmek istiyor.

voceDAiMON
13-04-2017, 22:32
Geçen sene avengers tılsım görememişti.Helal olsun adamlar bıkmadan sıkılmadan oyun sonunu görmek istiyor.

Geçen sene biz görememiştik bu sene de KÇ görmez. Her yıl her oluşum aynı düzeyde performans göstermek zorunda değil. Inişler çıkışlar doğal.

HANBİRLİKLERİ
14-04-2017, 12:09
arkadaşlar
kç birliklerinin genel saldırı komutanının akibeti nedir
bayadır sesi sedası yok :zuhaha:

Razor&Dante
14-04-2017, 15:12
arkadaşlar
kç birliklerinin genel saldırı komutanının akibeti nedir
bayadır sesi sedası yok :zuhaha:

ACP olduğuna dair duyumlar aldık ama "Kesin bir bilgi yok"

Konunun muhattabı yorumunu yapar elbet :)

HANBİRLİKLERİ
15-04-2017, 17:29
ACP olduğuna dair duyumlar aldık ama "Kesin bir bilgi yok"

Konunun muhattabı yorumunu yapar elbet :)

kanka kç neden sus pus oldu sergü kankam konuşuyordu onunda sesi çıkmıyor yazsada eğlencek :zuhaha:

HANBİRLİKLERİ
17-04-2017, 12:40
kötü çocuklar nerdesiniz az sesiniz çıksın
forumda yazdığınız için ekip gelip yıkmaz bu kadar endişe etmeyin :)

valentino-s3
17-04-2017, 13:44
boş konuşuyorsun

TheMythjohN
17-04-2017, 22:26
kötü çocuklar nerdesiniz az sesiniz çıksın
forumda yazdığınız için ekip gelip yıkmaz bu kadar endişe etmeyin :)

Sen hayırdır? Hadi geldim konuşuyorum yazda eğlen bakalım. Almışsın arkana eski KÇ den bir kaç saz arkadaşınız konuşuyorsun çanak tutanında var. Kim miş yıkacak? Sence yıkılmaktan yada saldırı almaktan mı korkuyorum yada korkuyoruz? Bundan korksak bu oyunu oynamayız. hiper hesabı kitlidir yaptığı şey ne ise yapmasaymış sorun yaşamazmış beni bağlamıyor o kısım. Ama burada ukala şekilde takılıcaksan KÇ den kimseyi göremezsin bebe bebe takılır uzar gidersin.

ArTeS
17-04-2017, 22:28
Tartisalim, elestirelim ama seviyeli olalim.

İyi forumlar

Kenpachi
17-04-2017, 22:29
Mert hanbirlikleri benim korumam altında ahahah :D)))
Sergünün gazına bizi demi ezicen kardeş. :)

TheMythjohN
17-04-2017, 22:36
Zafer ben kimsenin gazına gelmem. Ama böyle saçma konuşmalar görünce sinirleniyorum. Birileride çanak tutuyor ya.. Ona çıldırıyorum işte.

TheMythjohN
17-04-2017, 22:37
Tartisalim, elestirelim ama seviyeli olalim.

İyi forumlar

ArTeSciğim vallahi polis gibisin :D 1 yorumumu yakalıyorsun. Tebrik ederim.

Kenpachi
17-04-2017, 22:42
Zafer ben kimsenin gazına gelmem. Ama böyle saçma konuşmalar görünce sinirleniyorum. Birileride çanak tutuyor ya.. Ona çıldırıyorum işte.

Olaya çok duygusal bakıyorsun mertim. Yanlış.düşünüyorsun. ;)

Yugi
17-04-2017, 23:08
Tüm server k.çye karşı olmuş.Vay canına.

HANBİRLİKLERİ
17-04-2017, 23:19
Sen hayırdır? Hadi geldim konuşuyorum yazda eğlen bakalım. Almışsın arkana eski KÇ den bir kaç saz arkadaşınız konuşuyorsun çanak tutanında var. Kim miş yıkacak? Sence yıkılmaktan yada saldırı almaktan mı korkuyorum yada korkuyoruz? Bundan korksak bu oyunu oynamayız. hiper hesabı kitlidir yaptığı şey ne ise yapmasaymış sorun yaşamazmış beni bağlamıyor o kısım. Ama burada ukala şekilde takılıcaksan KÇ den kimseyi göremezsin bebe bebe takılır uzar gidersin.

güzel kardeşim benim hesabım zaten kç içerisinde :)
farklı birlikte değilimki :)

voceDAiMON
17-04-2017, 23:44
güzel kardeşim benim hesabım zaten kç içerisinde :)
farklı birlikte değilimki :)

Açık açık casus hesap var aranızda demesene adamlara yav, kalplerine indireceksin:)

zekiLiseli
17-04-2017, 23:45
Açık açık casus hesap var aranızda demesene adamlara yav, kalplerine indireceksin:)şüphesiz ki biz herkesi izliyoruz. farklı birlik oyuncuları ile whatsapp gruplarına girenleri, el altından diplomasi alıp içerten ayartılanları da biliriz...

voceDAiMON
17-04-2017, 23:48
şüphesiz ki biz herkesi izliyoruz. farklı birlik oyuncuları ile whatsapp gruplarına girenleri, el altından diplomasi alıp içerten ayartılanları da biliriz...

Kimi zan altında bıraktın merak ettim şimdi, isim de yaz:islik:

zekiLiseli
17-04-2017, 23:50
Kimi zan altında bıraktın merak ettim şimdi, isim de yaz:islik:ünlü düşünürün dediği gibi "korkma,titre " zekiyim ama avni değil.

voceDAiMON
17-04-2017, 23:54
ünlü düşünürün dediği gibi "korkma,titre " zekiyim ama avni değil.

Dostum Vallaha bende korkma butonu yok, titretmek için de ya ham at ya da manco ikisi de aynı etkiyi farklı hislerle yaratıyor:)

voceDAiMON
17-04-2017, 23:55
Biz de olmasak KÇ forumunu kim boş muhabbetle doldurcak:islik:

Baddal
18-04-2017, 00:01
Olaya çok duygusal bakıyorsun mertim. Yanlış.düşünüyorsun. ;)

Kardeş.oyunculuğunu.bilmem.ama.çok.boş.bi.insansın :)

voceDAiMON
18-04-2017, 00:06

Birader sen kimsin de milletin karekterini kafana göre yargılıyorsun? Burası oyun platformu burada milletin karekterini değil oyunculuğunu eleştirirsin!!!!
Sadece kavga çıkarmak için saçma sapan mesajlar atıyorsan
GİT DE KENDİ KUMUNDA OYNA

Kenpachi
18-04-2017, 00:25

Eee dolu insan konuş bakim.
Mertle benim muhabbetimi biliyormusunda olaya müdail oluyorsun? Geçen sene olan olayları biliyormusun peki? Bence hiç bişi bilmiyorsun. Dur şurda kç popilerdi dimi onlara rakip birini bulayım iki laf çakarım belki kabul ederler benide. :D))) Geçen sene kç yi kç yapan ekip şuanda kç ye rakipse oturup bi düşünsünler. Senin gibilerde kenarda köşede şakşakçılık yapar. ;)

Yugi
18-04-2017, 00:25
Kardeş geçen sene tılsım bile göremeden gitmiştiniz.Galiba kumda oynamaya gitmiştin sen de? :)

voceDAiMON
18-04-2017, 00:40
Kardeş geçen sene tılsım bile göremeden gitmiştiniz.Galiba kumda oynamaya gitmiştin sen de? :)

1-Geçen yıl Avengers çatısı altında oynamıyordum o yüzden tam hakim olmadığım bir konu hakkında çok bir laf etmiyeceğim, geçen sv oyunun sonunu gördüm desem yeter.
2-Sadece 3 sayfa önce aynı yorumu yaptın anlattım ama anlayışın kıt belli, bir daha anlatayım
" Her yıl, her oluşum aynı düzeyde performans göstermek zorunda değil. Inişler çıkışlar doğal."
Ben sv sonuna kadar buradayım Nick de belli adamsan artık gelir yıkarsın biz de kendi oyun parkımıza geri döneriz.
Iki de bir aynı muhabbeti yaptığına göre belli bir yerlerine batmışız, sorunun ne söyle giderelim?

HANBİRLİKLERİ
18-04-2017, 00:47
o bu değilde ne olacak bu kç nin hali beyler buna bir açıklık getiren yokmu şimdi :)

Yugi
18-04-2017, 00:59
İnişler çıkışlar normal demek.Bu sene çok çıkmışsınız.Sen de Avengers konunu açta orada "çıkışınızı" görelim.Buralara yazmana gerek kalmaz.Zaten Civil war dan çıkmışsınız sizi fazla yormayalım.

voceDAiMON
18-04-2017, 01:10
İnişler çıkışlar normal demek.Bu sene çok çıkmışsınız.Sen de Avengers konunu açta orada "çıkışınızı" görelim.Buralara yazmana gerek kalmaz.Zaten Civil war dan çıkmışsınız sizi fazla yormayalım.

Istediğim yere yazarım birader senden mi izin alcam? Siz uçuyorsunuz da raporları bizden mi saklıyorsunuz????
Biraz daha sabret yakında gözüne gözüne sokarız raporları da....

zekiLiseli
18-04-2017, 01:13
o bu değilde ne olacak bu kç nin hali beyler buna bir açıklık getiren yokmu şimdi :)gol makinası diye alınanlar çamaşır makinası çıktı. zekiyim ama campell i boşa getirtmiş saymam.

Yugi
18-04-2017, 01:51
Istediğim yere yazarım birader senden mi izin alcam? Siz uçuyorsunuz da raporları bizden mi saklıyorsunuz????
Biraz daha sabret yakında gözüne gözüne sokarız raporları da....

K.ç konusuna yazıyorsun çok dolmuşsun tamam kendi konunu aç doya doya yaz.Hani k.ç birlikleri diyorum.Siz avengers sınız hani biz kcyiz filan.Anlamadın sanırım.Zaten 10 kişisiniz ağlayın.

Baddal
18-04-2017, 04:50
Birader sen kimsin de milletin karekterini kafana göre yargılıyorsun? Burası oyun platformu burada milletin karekterini değil oyunculuğunu eleştirirsin!!!!
Sadece kavga çıkarmak için saçma sapan mesajlar atıyorsan
GİT DE KENDİ KUMUNDA OYNA

Sakin.ol.la.kenpachi.seni.yıkmama.sözü.falan.mı.ve rdi.ne.bu.savunma:)

Baddal
18-04-2017, 04:51
Eee dolu insan konuş bakim.
Mertle benim muhabbetimi biliyormusunda olaya müdail oluyorsun? Geçen sene olan olayları biliyormusun peki? Bence hiç bişi bilmiyorsun. Dur şurda kç popilerdi dimi onlara rakip birini bulayım iki laf çakarım belki kabul ederler benide. :D))) Geçen sene kç yi kç yapan ekip şuanda kç ye rakipse oturup bi düşünsünler. Senin gibilerde kenarda köşede şakşakçılık yapar. ;)

İşte.bu.lafların.yüzünden.boş.insansın.zaten.Klasi k.sosyal.hayatı.olmayan.oyunda.egosunu.tatmin.eden .danışan.profili.Psikoloji.okuyorum.mezun.olunca.i lk.sana.bakıcam.söz

Kenpachi
18-04-2017, 05:11
İşte.bu.lafların.yüzünden.boş.insansın.zaten.Klasi k.sosyal.hayatı.olmayan.oyunda.egosunu.tatmin.eden .danışan.profili.Psikoloji.okuyorum.mezun.olunca.i lk.sana.bakıcam.söz

Sen ilk yazmayı öğren he nedersin?
Sosyal hayatımın olmadığını nerden biliyorsun? Ne kadar tanıyorsun beni? Boş laflarını kendine sakla gereksiz yalaka. ;)

voceDAiMON
18-04-2017, 07:58
Sakin.ol.la.kenpachi.seni.yıkmama.sözü.falan.mı.ve rdi.ne.bu.savunma:)

Yıksa ne yıkmasa ne birader? Bir oyun için ona buna yavşayan tipler değiliz biz. Mesajımı da Kenpachi'ye yazdığın için atmadım. Kime attığın fark etmiyor mesajı içerik önemli.

voceDAiMON
18-04-2017, 08:02
K.ç konusuna yazıyorsun çok dolmuşsun tamam kendi konunu aç doya doya yaz.Hani k.ç birlikleri diyorum.Siz avengers sınız hani biz kcyiz filan.Anlamadın sanırım.Zaten 10 kişisiniz ağlayın.

KÇ'nin kendi ekibinden kaldı merak ediyorum acaba, oradan buradan mülteci getirdiğinize göre yakında, forumda KÇ konuşurum açmanıza yetmiyecek kadar oyuncunuz kalırsa şaşırmam.
10kişiymişiz bu yorumuna laf etmeye değmez:)
:islik:
Ona buna laf edip sonra kendi konuna git diye bi laf yok!!!

HANBİRLİKLERİ
18-04-2017, 09:15
gol makinası diye alınanlar çamaşır makinası çıktı. zekiyim ama campell i boşa getirtmiş saymam.

adamlar
maradona yerine maldonadoyumu transfer etmiş :)

zekiLiseli
18-04-2017, 09:57
adamlar
maradona yerine maldonadoyumu transfer etmiş :)

o da yarı dönemde gidici gibi işte

Baddal
18-04-2017, 10:07
Yıksa ne yıkmasa ne birader? Bir oyun için ona buna yavşayan tipler değiliz biz. Mesajımı da Kenpachi'ye yazdığın için atmadım. Kime attığın fark etmiyor mesajı içerik önemli.

O zaman adama derler ki SA NA NE

Baddal
18-04-2017, 10:28
tüydüm demiyorda "anlaşmazlık" diyor. hep demişimdir iki harflilere temkinli olmak lazım diye. gereksiz ego kasanlar biraz fazla kuzey doğuda. ha bir de son cümlen için bence log out yap.. zekiyim ama tembih ediyorum tehdit etmiyorum.

Seni mi kıracam arkama bakmadan kaçtım çok korktum hepsinden hayatımı mahvedeceklerdi.Ha bu arada senin bu fakir edebiyatı ile yaptığın çakma filozofluk bana sökmez sen mandıra filozofluğunu başkalara yap canımın içi iki süslü kelime kullanınca büyük insan olmuyorsun aksine Şenol Güneşe dönüyorsun

HANBİRLİKLERİ
18-04-2017, 10:31
Konu BilgileriŞu anda 3 üye bu konuyu inceliyor. (3 üye ve 0 ziyaretçi)

HANBİRLİKLERİ (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=173522),
hayaligenc (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=165374)+,
Baddal (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=31886)

bir gireyim foruma bakayım dedim hayali burda :)

Baddal
18-04-2017, 10:36
Hayaligenc mesajımı silmiş buraya yazıyorum kenpachi beri bak beri.Vurmaya çalıştığın yer çok basit çocuk gibisin yapma bunları.S3te 3sene önce oynadım en son kçde genel yönetimdeydim anlaşmazlıklar yüzünden hesabı sattım.Kç ile ilgili fikirlerimiz hemen hemen aynı yani.s7de de böylesin sen sorunun gereksiz ego kasmak kendini büyük görmek falan.Yapma bunları gerek yok.Ha bu arada s7de poyrazdaydım bak birlik arkadaşıyız siyahların yalakası deme :D Ha bi de cümlenin sonuna ;) koyunca laf sokmuş olmuyorsun bunu sana kim söylediyse derhal hayatından çıkar

zekiLiseli
18-04-2017, 10:39
Seni mi kıracam arkama bakmadan kaçtım çok korktum hepsinden hayatımı mahvedeceklerdi.Ha bu arada senin bu fakir edebiyatı ile yaptığın çakma filozofluk bana sökmez sen mandıra filozofluğunu başkalara yap canımın içi iki süslü kelime kullanınca büyük insan olmuyorsun aksine Şenol Güneşe dönüyorsun

e tırstığını herkes biliyor :D defans isteğine cevap gelmemesi malum.. farkındaysan oyun içerisinden yaptığım eleştiriye oyun dışından eleştiriyle vuruyorsan ben bir şeyleri doğru söylemişim demektir..benimkisi süslü konuşmak değil, dilin imkanlarını azami kullanmak. salya sümük holiganlık değil.
debelenmeye devam. tüm iki harfliler debeleniyor zaten.. zaten yakında yine "anlaşmazlık" yaşayacaksınız :D

zekiyim ama aptal değil, zambrinin silme hastalığı kç ye veba gibi bulaşacak.

Baddal
18-04-2017, 10:47
e tırstığını herkes biliyor :D defans isteğine cevap gelmemesi malum.. farkındaysan oyun içerisinden yaptığım eleştiriye oyun dışından eleştiriyle vuruyorsan ben bir şeyleri doğru söylemişim demektir..benimkisi süslü konuşmak değil, dilin imkanlarını azami kullanmak. salya sümük holiganlık değil.
debelenmeye devam. tüm iki harfliler debeleniyor zaten.. zaten yakında yine "anlaşmazlık" yaşayacaksınız :D

zekiyim ama aptal değil, zambrinin silme hastalığı kç ye veba gibi bulaşacak.

Skxnxjd aynen oyundaki nickimi söyleme ama kimseye olur mu aramızda kalsın lütfen :( hala boş edebiyat yapıyorsun bak bi soruda verilen A cevabı ile verilen B değil cevabı aynı şey değildir bunu unutma canımın içi

zekiLiseli
18-04-2017, 10:50
Skxnxjd aynen oyundaki nickimi söyleme ama kimseye olur mu aramızda kalsın lütfen :( hala boş edebiyat yapıyorsun bak A ve B olmak üzere iki seçenekli bi soruda verilen A cevabı ile verilen B değil cevabı aynı şey değildir bunu unutma canımın içi

dokunsak ağlayacak, ne kadar da g*ce yanlısı.. sabriyle yatan, ağlak kalkıyor.

valentino-s3
18-04-2017, 10:57
bi kaç tane "gereksiz" üye bütün s3 forumunu saçma sapan dolduruyor , burdaki insanlar sizin boş ergen muhabbetlerinizi çekmek zorunda değil

Yugi
18-04-2017, 11:38
bi kaç tane "gereksiz" üye bütün s3 forumunu saçma sapan dolduruyor , burdaki insanlar sizin boş ergen muhabbetlerinizi çekmek zorunda değil

Evet katılıyorum.Bizi kıskanıyorlar.Napsın onlarda bir şeye tutunamamışlar :(

voceDAiMON
18-04-2017, 12:02
O zaman adama derler ki SA NA NE

Ne demek sanane bugün ona yaptığın saygısızlığı, seviyesizliği yarın da bana yaparsın. Benim bulunduğum bir ortamda deyyusluk yaparsan kusura bakma ama karşılığını alırsın.

voceDAiMON
18-04-2017, 12:03
Evet katılıyorum.Bizi kıskanıyorlar.Napsın onlarda bir şeye tutunamamışlar :(

Kıskanılacak bir yönünüz olursa haber et de kïskanalım:)

Baddal
18-04-2017, 12:14
Ne demek sanane bugün ona yaptığın saygısızlığı, seviyesizliği yarın da bana yaparsın. Benim bulunduğum bir ortamda deyyusluk yaparsan kusura bakma ama karşılığını alırsın.

Sakin ol mahalle abisi elindeki tesbihi bırak bir de küçüklere anlattığın gençlik hikayelerine son ver

Yugi
18-04-2017, 12:15
Kıskanılacak bir yönünüz olursa haber et de kïskanalım:)

Ağla kudur.

voceDAiMON
18-04-2017, 13:07
Sakin ol mahalle abisi elindeki tesbihi bırak bir de küçüklere anlattığın gençlik hikayelerine son ver

Dikkat et de senin kabüsun olmayayım...

voceDAiMON
18-04-2017, 13:09
Ağla kudur.

Niye ağlayayım kudurayım anlamıyorum, sen abilerinin oyunculukların gölgesinde atıp tutmaya devam et, geçen sv gibi bu sv de anca forum da çene çal.

Yugi
18-04-2017, 14:51
Niye ağlayayım kudurayım anlamıyorum, sen abilerinin oyunculukların gölgesinde atıp tutmaya devam et, geçen sv gibi bu sv de anca forum da çene çal.

Geçen sene yoktum diyene bak.Ağla ya ağla.

Baddal
18-04-2017, 15:00
Dikkat et de senin kabüsun olmayayım...

Offff o nasıl tehdit öyle?Bu tehdit sonrası polisimizden koruma,psikologlardan da bunlarla seanslarını sık tutmalarını istiyorum

voceDAiMON
18-04-2017, 21:57
Geçen sene yoktum diyene bak.Ağla ya ağla.

Anlama konusundaki kıtlığın algılanabilirin bile çok dışında, geçen sv oyun sonuna kadar burada olduğumu önceden de söyledim ama okuma yazman olmadığı için okuyamamışsındır istiyorsan tel at sesli mesaj atayım?
Geçen server sadece AVENGERS çatısı altında oynamadım.

voceDAiMON
18-04-2017, 21:57
Offff o nasıl tehdit öyle?Bu tehdit sonrası polisimizden koruma,psikologlardan da bunlarla seanslarını sık tutmalarını istiyorum

Psikoloğa gitmen gerektiğine katılıyorum ama bu konun benimle alakası yok:islik:

Yugi
18-04-2017, 22:40
Anlama konusundaki kıtlığın algılanabilirin bile çok dışında, geçen sv oyun sonuna kadar burada olduğumu önceden de söyledim ama okuma yazman olmadığı için okuyamamışsındır istiyorsan tel at sesli mesaj atayım?
Geçen server sadece AVENGERS çatısı altında oynamadım.

Ozaman kimseye laf edemezsin.Ağla.

HANBİRLİKLERİ
18-04-2017, 22:43
selam gençler naber bende olmasam bu kç nin sesinin çıkacağı yok anlaşılan :)

Warforlive
18-04-2017, 23:26
selam gençler naber bende olmasam bu kç nin sesinin çıkacağı yok anlaşılan :)

:)) kc de aşırı bayan oyuncu var sanırım sergunun yüzü gülüyor hahah en son böyle sesi çıkmadığı zaman yurdanur a aşık olmuştu:) kc nın yeni first lady si kim acaba :)

HANBİRLİKLERİ
18-04-2017, 23:27
:)) kc de aşırı bayan oyuncu var sanırım sergunun yüzü gülüyor hahah en son böyle sesi çıkmadığı zaman yurdanur a aşık olmuştu:) kc nın yeni first lady si kim acaba :)

konuları bilmiyorum ben sadece kç içerisinde oyuncuyum şuan :)

Warforlive
18-04-2017, 23:55
konuları bilmiyorum ben sadece kç içerisinde oyuncuyum şuan :)

:) şunu şikayet etsene gene madde çekmiş

Mrcanbolat :))

Youtbe süvari kc savaşı yaz çıkar:)

sensei33
18-04-2017, 23:57

Salak salak konuşup durma insanları neyle itham ettiğinin farkına var oyuncuysan oyununu oyna değilsen git gazinoda konsomatrislik yap burda eğlendireceğin kimse yok

Warforlive
18-04-2017, 23:59
Salak salak konuşup durma insanları neyle itham ettiğinin farkına var oyuncuysan oyununu oyna değilsen git gazinoda konsomatrislik yap burda eğlendireceğin kimse yok

Kendi işinizi bana yansitmassaniz sevinirim işinizde başarılı birisiniz sanırım basiralirniniz devamını dilerim :) guzel.meslek çalıştığınız yerin adresini verin konum atın gelelim ;)
Pardon kendi konuşma tabirinizi neden bana yansitiyorsunuz ki sonuç olarak cümle basitliginizden bu tarz kelimeleri düşmeniz sanırım meslek hastalığı haklisiniz özür dilerim mesleğinizi unutmusum :)

Warforlive
19-04-2017, 00:05

Ismin mehmet aliymis sana mali diyorlarmış muhattap aldığım için ek olarak k.bakma insana ismi ile hitap etmek yerine mali demek :) yani anladın sen işinde guzel.bunu kimse yıkamaz konum at viski soylim sana ;)

Razor&Dante
19-04-2017, 00:09
Ne kadar gereksiz konular konuşmalar bunlar.

Asker konuşsun arkadaşlar asker !

Warforlive
19-04-2017, 00:10
Ne kadar gereksiz konular konuşmalar bunlar.

Asker konuşsun arkadaşlar asker !

Asker mi kc de ne arar asker tarla dönüyorlar:) yok sana asker :) ham aldılar elde patlattı mrcanbolati şikayet etsene gene ham almış 3. Köyü atmış :)

voceDAiMON
19-04-2017, 14:40
Ozaman kimseye laf edemezsin.Ağla.

Boş boş konuşma işine bak...
Şu adama boş köyleri yıktırmayın bu sv de sonra kendini oyuncu zannedip bol keseden millete ağla ağla diyor....

HANBİRLİKLERİ
19-04-2017, 18:58
ah bu kç de olmasa konuşacak konu bulamayacağız :)

HANBİRLİKLERİ
25-04-2017, 08:21
DEMİRKIRAN bu ara çok dikkatimi çekiyor :zuhaha:

Warforlive
28-04-2017, 20:49
DEMİRKIRAN bu ara çok dikkatimi çekiyor :zuhaha:

Seninki orada :)) ooo

KTKA
07-05-2017, 20:37
Tüm KÇ ailesini canı gönülden selamlıyorum..

bysfatih
09-05-2017, 20:23
Tüm KÇ ailesini canı gönülden selamlıyorum..

Niue diğerleri müslüman değil mi ?

UZUN_AD@M
23-05-2017, 19:55
Niue diğerleri müslüman değil mi ?

:) senide ben selamlıyorum fatih

hikmetbaba23
23-05-2017, 20:24
https://image.prntscr.com/image/01371c11cf3c453c9f3ee87d55920613.png
https://image.prntscr.com/image/544d78f12e9a438c940601b970e64fd5.png
https://image.prntscr.com/image/8294723dea8b4584a71ca955ea5ad55d.png

​arkadaş burda mancınıklarını kaybetti bi sonraki rapordada askerini

hikmetbaba23