PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ufak Bir Duyuru

Razor&Dante
27-03-2017, 01:16
Merhabalar ,

Malumunuz olduğu üzere bu sene ;

KÇ ye emek veren ,
KÇ nin içerisinde külhanbeyliği yapmadan
Birbirlerine saygı ve sevgi çerçevesinde yaklaşan
Hak yemeyen
Kardeşine söz edeni çıkarları için koruyup KARDEŞİNİ satmayan
Kaybedecekse de onuruyla kaybetmeyi şeref sayan

gerçek KÇ liler olarak KÇ birliklerinin son serverında 2015-2016 serverında mailinin dahi bende olmadığı yalnızca isminin ben olduğu benim hesabımda kurulan server başlangıcında JUBİLE SERVERİ olarak ilan ettiğimiz bu server ve aşağıda bahsi geçen tebrik açıklamasından sonra KÇ oluşumunun kapanışını vermiştik.

http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=102292&p=2122933&viewfull=1#post2122933

Takdir sizlerindir , tabii ki KÇ benim babamın malı değil , KÇ onu var edenlerin olmuştur

Hatta kerem yenikan , Duwolf , kokain gibi efsane yöneticiler yanında kendimi hiç olarak görmekten hayız duymam fakat...

Tıpkı Dark Knight serisinde söylendiği gibi

"Ya Bir Efsane Olarak Ölürsün , Yada Kötüye Dönmeni İzleyecek Kadar Uzun Yaşarsın"

Sözü ve yaşadığımız sıkıntılar sebebiyle biz sona erdirdik.

Ki zaten saygı duyduğumuz sevdiğimiz

EKİP birlikleri içerisinde gerçekten çok değerli eski KÇ li oyuncular var.

Emektar ve o güzel KÇ ruhuna sahip eski KÇ oyuncuları şuan s7 de POYRAZ da s2 de SÜVARİ de ve Kara Kalpaklılar da ELEME serverlarında başka serverlarda ter dökmekte.

Bizler için düstur

"Kardeşini kolla ; ona saygısızlık edeni kollama !" dır.

Görülen o ki şuan değer kaygısı olmayan farklı bir yola sapılan tuhaf bir seyir var.

Ben , kendi adıma EKİP 10 birliğiyle servera dönmekten gurur duyuyorum ,

Bu ruhu yaşamış ve bir zamanların efsanesi olmuş kardeşlerimiz , ablalarımız , abilerimizin de EKİP birlikleriyle yola devam edeceğini düşünüyorum.

Saygı ve Sevgilerimle ,

{+K.Ç+} Birlikleri Son Genel Başkanı

Razor - Muhittin

hikmetbaba23
27-03-2017, 01:24
Merhabalar ,

KÇ ye emek veren ,
Hak yemeyen

gerçek KÇ liler olarak KÇ birliklerinin son serverında 2015-2016 serverında mailinin dahi bende olmadığı yalnızca isminin ben olduğu benim hesabımda kurulan server başlangıcında JUBİLE SERVERİ olarak ilan ettiğimiz bu server ve aşağıda bahsi geçen tebrik açıklamasından sonra KÇ oluşumunun kapanışını vermiştik.

http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=102292&p=2122933&viewfull=1#post2122933

Takdir sizlerindir , tabii ki KÇ benim babamın malı değil , KÇ onu var edenlerin olmuştur

Hatta kerem yenikan , Duwolf , kokain gibi efsane yöneticiler yanında kendimi hiç olarak görmekten hayız duymam fakat...

"Ya Bir Efsane Olarak Ölürsün , Yada Kötüye Dönmeni İzleyecek Kadar Uzun Yaşarsın"

Emektar ve o güzel KÇ ruhuna sahip eski KÇ oyuncuları şuan s7 de POYRAZ da s2 de SÜVARİ de ve Kara Kalpaklılar da ELEME serverlarında başka serverlarda ter dökmekte.

Bizler için düstur

Görülen o ki şuan değer kaygısı olmayan farklı bir yola sapılan tuhaf bir seyir var.

Bu ruhu yaşamış ve bir zamanların efsanesi olmuş kardeşlerimiz , ablalarımız , abilerimizin de EKİP birlikleriyle yola devam edeceğini düşünüyorum.

Saygı ve Sevgilerimle ,

Razor - Muhittin

teşekkürler muhuttin seni ve dostlarınıda yanımızda görmek gerçekten bizi gururlandırıyor

Yugi
27-03-2017, 01:28
K.ç bu sene yok.Bu sene k.ç adı altında ne kurulursa tanımıyorum.K.ç jubilesini yapmıştır.Ha aradan zaman geçer, tüm dostlar yeniden oynamaya karar verir o zamana kadar.

Kenpachi
27-03-2017, 01:29
Onu bırakımda deham bizden sonra gelemiyor la s3 :(

Yugi
27-03-2017, 01:41

O profesyonelleşti abisi artık.Turnuvaya katılıyor :)

Razor&Dante
27-03-2017, 02:49
teşekkürler muhuttin seni ve dostlarınıda yanımızda görmek gerçekten bizi gururlandırıyor

Rica ederim abim bir sözümüz var sonuçta...

K.ç bu sene yok.Bu sene k.ç adı altında ne kurulursa tanımıyorum.K.ç jubilesini yapmıştır.Ha aradan zaman geçer, tüm dostlar yeniden oynamaya karar verir o zamana kadar.

O zaman beraber başlarız işte.

​Tutunamaaaz.

KILIÇ_KIRAN
27-03-2017, 09:13
Rica ederim abim bir sözümüz var sonuçta...

O zaman beraber başlarız işte.

​Tutunamaaaz.

EKİ -10 GELEN TÜM ABİ ARKADAŞ VE KARDEŞLERİMİZİZE TŞK EDERİZ.K.Ç de değerli dostlarımız var. ++ bölgesinde güzel bir savaş olacağa benziyor.gelen tüm oyunculara başarılar dileriz.

KILIÇ_KIRAN
27-03-2017, 09:19
zafer muhittin kardeşim de geliyor sen ancak forumda yaz senide bekliyoruz

Kenpachi
27-03-2017, 12:46
zafer muhittin kardeşim de geliyor sen ancak forumda yaz senide bekliyoruz

Kç de gülay abla var ben ablamla rakip olamam. :)

recepumut
27-03-2017, 13:27
Merhabalar ,

KÇ ye emek veren ,
Hak yemeyen

Bizler için düstur

Saygı ve Sevgilerimle ,

Razor - Muhittin

Muhittinim art niyetli buldum konuşmalarını dikkat edersen sevinirim abim
2.bir konu kç nin son genel başkanı olarak kendini takdim etmende başlı başına yanlış..

TheMythjohN
27-03-2017, 14:20
2.bir konu kç nin son genel başkanı olarak kendini takdim etmende başlı başına yanlış..

Sizin şahsiyetler yanında yazılanlar çok kibar art niyet içermiyor :) Doğrular sizin olsun şaban bey yanlışlarımızla mutluyuz.

Razor&Dante
28-03-2017, 00:33
Şaban abim yazımda belirtmiş olduğum düşünceler yalnızca bana ait olan düşünceler değil , geçen 2 sene içinde çok fazla emeği geçmiş bir kaç emektar bir araya gelip bu yazıyı ilan etme kararı aldık. Ki orada yazılı olan hiç bir söz tartışma kaygısı gütmeyen bir duyurudur.

KÇ nin SON SEÇİLMİŞ Genel Başkanı olarak düzeltelim o zaman :)

Sizlere çok saygı duyuyorum.

Birde sanıyorum ki birileri aklınca küçük oyunlar peşine düşmüş ve aklınca Razor ismini almış.

İsim takıntım yok , ben oraya Bok diye isim açsamda beni bulan bulur :)

bysfatih
28-03-2017, 02:02
merhabalar ,

malumunuz olduğu üzere bu sene ;

[lıst]
kç ye emek veren ,
kç nin içerisinde külhanbeyliği yapmadan
birbirlerine saygı ve sevgi çerçevesinde yaklaşan
hak yemeyen
kardeşine söz edeni çıkarları için koruyup kardeşini satmayan
kaybedecekse de onuruyla kaybetmeyi şeref sayan

[/lıst]
gerçek kç liler olarak kç birliklerinin son serverında 2015-2016 serverında mailinin dahi bende olmadığı yalnızca isminin ben olduğu benim hesabımda kurulan server başlangıcında jubile serveri olarak ilan ettiğimiz bu server ve aşağıda bahsi geçen tebrik açıklamasından sonra kç oluşumunun kapanışını vermiştik.

takdir sizlerindir , tabii ki kç benim babamın malı değil , kç onu var edenlerin olmuştur

hatta kerem yenikan , duwolf , kokain gibi efsane yöneticiler yanında kendimi hiç olarak görmekten hayız duymam fakat...

Tıpkı dark knight serisinde söylendiği gibi

"ya bir efsane olarak ölürsün , yada kötüye dönmeni izleyecek kadar uzun yaşarsın"

sözü ve yaşadığımız sıkıntılar sebebiyle biz sona erdirdik.

ekip birlikleri içerisinde gerçekten çok değerli eski kç li oyuncular var.

Emektar ve o güzel kç ruhuna sahip eski kç oyuncuları şuan s7 de poyraz da s2 de süvari de ve kara kalpaklılar da eleme serverlarında başka serverlarda ter dökmekte.

bizler için düstur

"kardeşini kolla ; ona saygısızlık edeni kollama !" dır.

ben , kendi adıma ekip 10 birliğiyle servera dönmekten gurur duyuyorum ,

bu ruhu yaşamış ve bir zamanların efsanesi olmuş kardeşlerimiz , ablalarımız , abilerimizin de ekip birlikleriyle yola devam edeceğini düşünüyorum.

Saygı ve sevgilerimle ,

{+k.ç+} birlikleri son genel başkanı

razor - muhittin

reıs konuştu katılıyorum kardesıme ;)

bysfatih
28-03-2017, 02:03

Hahahah kanka koltuğa göz dikti gene hahahaha vaha sorunu çıkarmalıyız hahaha

bysfatih
28-03-2017, 02:04
Sizin şahsiyetler yanında yazılanlar çok kibar art niyet içermiyor :) Doğrular sizin olsun şaban bey yanlışlarımızla mutluyuz.

Editliyorum bu yazınınızi mert bey

bysfatih
28-03-2017, 02:06

Son cz bukucu hahahaha kanka turnuvaya mi gitsek lan

bysfatih
28-03-2017, 02:07
Kç de gülay abla var ben ablamla rakip olamam. :)

Zafer muti ile bizim hesaba geliyorsun kaçarın yok galiba :))

bysfatih
28-03-2017, 02:11
O profesyonelleşti abisi artık.Turnuvaya katılıyor :)

Zafer bu çocuk bizden biri mi :) çocuğa sallayıp duruyorum ) bizdense sallamiyim

Yugi
28-03-2017, 02:27
Zafer bu çocuk bizden biri mi :) çocuğa sallayıp duruyorum ) bizdense sallamiyim

Sen benden değilsin evlat.Hadi canım hadii

Factotum
28-03-2017, 10:43
Muti başarılar dilerim :)

bysfatih
29-03-2017, 00:00
Sen benden değilsin evlat.Hadi canım hadii

Evlât hangi hayal dunyasindaysan çık dışarı kerimcandan betersin en son altın aliyordun :zuhaha: daha dediğin lafın arkasında duramıyor bana sallıyor ya nasıl hahaha ulan cagirdim adamlara yalliyor bana ses ediyor :) seviyemi dusurmiyim daha ;) büyüde gel

Razor&Dante
29-03-2017, 00:48
Evlât hangi hayal dunyasindaysan çık dışarı kerimcandan betersin en son altın aliyordun :zuhaha: daha dediğin lafın arkasında duramıyor bana sallıyor ya nasıl hahaha ulan cagirdim adamlara yalliyor bana ses ediyor :) seviyemi dusurmiyim daha ;) büyüde gel

​Fatih yeter la yeter s2 forumuna geri dön !

HANBİRLİKLERİ
29-03-2017, 00:52
Şu anda 2 üye bu konuyu inceliyor. (2 üye ve 0 ziyaretçi)

HANBİRLİKLERİ (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=173522),

ygzcn (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=1064) kardeşim gel etme sende server 3 e başlayarak tepkini dile getir :)