PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : S3 ve tüm türk serverları için duyurudur !

exnqast
26-03-2017, 18:29
ADAMUS BİRLİKLERİ ADINA,

Arkadaşlar bildiğiniz üzere bundan bir kaç gün önce, 6 aylık bir aranın ardından ADAMUS ekibinin tekrar toplanıp s3' te yeni bir maceraya atılacağı konusunda bu sayfadan bir duyuru yayınladık. Bu yola çıkmayı düşünmemiz amacı çekirdek kadromuzdan 15 - 20 kişinin tekrar bir araya gelmek istemesi ve s3 ile beraber hemen başlayabilecek olmamızdı.

Bu niyetle başladığımız girişime 3 - 4 günde hepimizi şaşkınlığa uğratan bir talep söz konusu oldu. ADAMUS u ADAMUS yapan, kuruluştan bu güne kadar öyle yada böyle yanımızda olmuş, neredeyse bütün eski oyuncularımız tekrardan oynamaya niyetleri olduğunu söylediler..

Çekirdek kadromuzun bu talebiyle beraber oluşturduğumuz gruplarda yaptığımız konuşmalarda, grubumuza katılan davet ettiğimiz tüm eş dost , daha önce rekabet ettiğimiz köklü ekipler , bulunduğumuz serverlar da kazandığımız dost birlikler ve tüm Travian TR serverlarında boy göstermiş emektar arkadaşların söylemleri neticesinde bu çekirdek kadronun , Mevcut şartlarda şu an ki s3 server'ı için heba edilmemesi ve daha büyük bir amaç uğruna bir misyon yüklenmesi gerektiği konusunda bizleri ikna ettiler..

Elimizde ki tüm verileri ortaya koyduğumuzda, 90 aktif ADAMUS oyuncusu , 100 - 150 arası diğer ekiplerin aktif oyuncuları ile birlikte toplamda 200 - 250 aktif oyuncu ve bu oyuncular için defans basabilecek bir o kadar daha travian emektarının aynı çatı altında toplanabileceği ürkütücü bir senaryo ortaya çıkmaktadır..

Bu senaryonun ışığında hedeflerin daha büyük olması gerektiği salt bir gerçek olarak karşımıza çıkmaktadır.

Tüm bu sebepler dolayısı ile daha da büyüyerek 2x eleme server'ına gitme kararı almış bulunmaktayız. Amacımız kimseyi karşımıza almak değil , bu kadar büyük potansiyele sahip , bu kadar oyuncu sayısı bulunan bu ülkenin artık finallerde söz sahibi olabilmesi için birleştirici bir rol oynamaktır. Tüm dostlarımıza ve travian emekçilerine duyrulur.

Bizlerle beraber olacak tüm dostlarımıza selam olsun.

Saygılarımla.
ADAMUS BİRLİKLERİ GENEL BAŞKANI
ExNqasT-Tolga

fatu
26-03-2017, 18:30
Turnuvalarda yaşanan başarısızlıklarda malesef esas suç biz oynamamış oyuncularındır. Sen oynamazsan, Ahmet oynamazsa Mehmet oynamaz sa bu ülke nasıl bir başarı gösterebilir?

Sürekli bir rus başarısından ve ruslara karşı müttefikliklerden bahsediyoruz ki bunu ilk yapmak zorunda kalan da malesef bendim. İlk klasik turnuva da Türklerin halini gördüğümde bölgemizde bulunan Polonyalılar ve İtalyanlarla ateşkesmek yapmak zorunda kalmıştım. O zaman ki sebep Türklerin kendi içinde hangi bölgede oynayacağına bile karar verememesiydi malesef. Tüm ısrarlarıma rağmen ego larını ön planda tutup rus kesmeye, yıkmaya gidiyoruz naralarıyla benim söylediğim bölgeye değil +/+ ya rusların bölgesine giderek Türklerin belli bir bölgede yekpare olmasının önüne geçmişlerdi. Sonraki server larda da yine egolar ön planda idi malesef. Bir sürü oyuncu ümidini kaybederek mücadeleyi bıraktılar.

Tüm bunlara bi dur demenin zamanı geldi! Herkes elini taşın altına koymak zorunda. Bize yeni bir ışık, yeni bir umut gerek. Yeni bir ışık yakmak ve yeni bir umut olmak için bireysel ve birliksel tüm egolardan uzaklaşıp sadece milli takım için emek vermeye davet ediyoruz herkesi.

2x geçmiş turnuva konuları henüz temizlenmediğinden, duyurumuzu orda yapmadık, geçmiş turnuva ve eleme konuları temizlenir temizlenmez, orda da duyurumuzu yapacağız.

Sistematik olarak stratejimizi, ne yapacağımızı, tam olarak ne yapmak istediğimizi orada detaylarıyla anlatacağız ve aramıza yeni katılacak ekiplerle de istişare edip stratejimizde gerekli düzeltmeleri ve eklemeleri de yaparak yolumuzu çizeceğiz...

Önümüzde yaklaşık 2 ay var, bu zaman zarfında oyunu tam bilmeyen yeni oyuncularımız olursa, hepsini eğitimden geçirmek hatta bizim bilmediğimiz şeyler de varsa hepsini öğrenmek ve sıkı bir şekilde hazırlanmak istiyoruz.

VİBE®
26-03-2017, 18:32
Şımdı Kafamda deli sorular

1. s3 e başlamıyormuyuz tolga

2, Kadir egitim seanslarının ucretlerı ne kadar aralıklarla baslıyor, hatırlıyorsan bana demıstın bılmıyorsan ogretım dıye , ılk ben egıtım alabılırım :melek:

exnqast
26-03-2017, 18:38
1.sorunun cevabı s3 e başlamıyoruz. Elde ki potansiyel çok aşırı noktaya ulaştı bu potansiyeli. 2x ve turnuvada gösterme kararı aldık.

2.soruya gelecek olursak. Ahmet - mehmeti bıraktık. Bizleri birlik olarak tanıyan , kişisel olarak tanıyan , yada en azından duyan ve bizlerle beraber bu yola çıkmak isteyen her kişiye ücretsiz :) Sana 1 kilo baklava karşısında eğitimi ben vericem :) adresimi verdim biliyosun :)

Şımdı Kafamda deli sorular

1. s3 e başlamıyormuyuz tolga

2, Kadir egitim seanslarının ucretlerı ne kadar aralıklarla baslıyor, hatırlıyorsan bana demıstın bılmıyorsan ogretım dıye , ılk ben egıtım alabılırım :melek:

VİBE®
26-03-2017, 18:41
1.sorunun cevabı s3 e başlamıyoruz. Elde ki potansiyel çok aşırı noktaya ulaştı bu potansiyeli. 2x ve turnuvada gösterme kararı aldık.

2.soruya gelecek olursak. Ahmet - mehmeti bıraktık. Bizleri birlik olarak tanıyan , kişisel olarak tanıyan , yada en azından duyan ve bizlerle beraber bu yola çıkmak isteyen her kişiye ücretsiz :) Sana 1 kilo baklava karşısında eğitimi ben vericem :) adresimi verdim biliyosun :)

1 kılo mu :rahatsiz:

istedigin hepıcıgı bumuydu bende 1 tepsı gondermeyı dusunmustum 1 kıloyu bne her gun yıyorum zaten :D

DieHard
26-03-2017, 19:01
Keşke herkes, bu kadar özverili davranabilse.

ADAMUS birliklerini aldıkları bu karardan dolayı kutlarım. Bu sene finallere çok daha fazla umutla bakabiliyoruz :)

dentistt
26-03-2017, 19:12
ADAMUS BİRLİKLERİ ADINA,

Arkadaşlar bildiğiniz üzere bundan bir kaç gün önce, 6 aylık bir aranın ardından ADAMUS ekibinin tekrar toplanıp s3' te yeni bir maceraya atılacağı konusunda bu sayfadan bir duyuru yayınladık. Bu yola çıkmayı düşünmemiz amacı çekirdek kadromuzdan 15 - 20 kişinin tekrar bir araya gelmek istemesi ve s3 ile beraber hemen başlayabilecek olmamızdı.

Bu niyetle başladığımız girişime 3 - 4 günde hepimizi şaşkınlığa uğratan bir talep söz konusu oldu. ADAMUS u ADAMUS yapan, kuruluştan bu güne kadar öyle yada böyle yanımızda olmuş, neredeyse bütün eski oyuncularımız tekrardan oynamaya niyetleri olduğunu söylediler..

Çekirdek kadromuzun bu talebiyle beraber oluşturduğumuz gruplarda yaptığımız konuşmalarda, grubumuza katılan davet ettiğimiz tüm eş dost , daha önce rekabet ettiğimiz köklü ekipler , bulunduğumuz serverlar da kazandığımız dost birlikler ve tüm Travian TR serverlarında boy göstermiş emektar arkadaşların söylemleri neticesinde bu çekirdek kadronun , Mevcut şartlarda şu an ki s3 server'ı için heba edilmemesi ve daha büyük bir amaç uğruna bir misyon yüklenmesi gerektiği konusunda bizleri ikna ettiler..

Elimizde ki tüm verileri ortaya koyduğumuzda, 90 aktif ADAMUS oyuncusu , 100 - 150 arası diğer ekiplerin aktif oyuncuları ile birlikte toplamda 200 - 250 aktif oyuncu ve bu oyuncular için defans basabilecek bir o kadar daha travian emektarının aynı çatı altında toplanabileceği ürkütücü bir senaryo ortaya çıkmaktadır..

Bu senaryonun ışığında hedeflerin daha büyük olması gerektiği salt bir gerçek olarak karşımıza çıkmaktadır.

Tüm bu sebepler dolayısı ile daha da büyüyerek 2x eleme server'ına gitme kararı almış bulunmaktayız. Amacımız kimseyi karşımıza almak değil , bu kadar büyük potansiyele sahip , bu kadar oyuncu sayısı bulunan bu ülkenin artık finallerde söz sahibi olabilmesi için birleştirici bir rol oynamaktır. Tüm dostlarımıza ve travian emekçilerine duyrulur.

Saygılarımla.
ExNqasT-Tolga
İlk kuruluşundan bu yana bir çok yol katetmiş , her daim söylemlerini eylemleriyle taçlandırmış ADAMUS birliğinin bir oyuncusu ve emektarı olarak elde ettiğimiz yeni dostluklar aramıza katılan bir çok kardeşimiz abimiz ablamız ile 2x serverına katılma kararımızı sonuna kadar destekliyorum. Çok güzel insanlarla tanışıp gerektiğin de uykusuz gecelerimize muhabbetimizi meze yaptığımız gerektiğin de hüznümüzü paylaştığımız bunca dostumuza yenilerini ekleyerek avrupa da ciddi başarılar elde edeceğimize inancım tam. herşeyden önce avrupa serverında amacın Türkiyeden gelen A ve B ekiplerinin birbiri ile savaşması değil her ülkeden gelen ekiplerin koordine olarak diğer ülkelerle savaşması olduğunu anlamamız gerekir ki şu an irtibatta olduğumuz kişilerin bu şuur ve bilinci benimsediğine eminim ve yeni gelecek ve ya gelmeyi düşünen ekiplerin de aynısını anlaması gerektiğini söylemek isterim. Şimdiden ülkemizi temsil etmek üzere çıktığımız bu yolda bize yoldaş olacak herkese teşekkürü bir borç biliriz.
NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE!!!
//Bilal

dentistt
26-03-2017, 19:16
Keşke herkes, bu kadar özverili davranabilse.

ADAMUS birliklerini aldıkları bu karardan dolayı kutlarım. Bu sene finallere çok daha fazla umutla bakabiliyoruz :)

icraat yapmaya kalkmadan sadece bişeyler yapmaya çalışanları eleştirmeyi doğru bulmuyoruz hocam. Ortada 2x için belli görüş düşünce ve planları olan ekipler olduğunu duyduk bizde bu kulvarda ki fikrimizi belirtip tüm Türk ekiplerinin oturup mutabık kalınacak bir karara varması gerektiği düşüncesindeyiz. Emeksiz yemek olmaz Türk serverın da kim kimle ne sorun yaşadı gibi konuları oraya giderken aklımızdan silip atıp avrupada tek yumruk olabilmenin peşindeyiz

VicariouS
26-03-2017, 19:24
açıkçası adamusun yaptığı erdemli bir davranış, ama final ile bildiğin kumar oynuyorsunuz farkında değilsiniz.
ekibinizin tekrar bir araya geldiği ve bir bu kadarda dışarıdan gelecek olanlar olduğunu söyleyerek bu ekibi bir test sürüşüne sokmadan finale girdirmek istiyorsunuz. mayası tutacak mı bilemezsiniz ki ? bildiğiniz gibi bireysel oyunculuk finalde bir şey ifade etmiyor. ekip olabilmek önemli.

dentistt
26-03-2017, 19:34
açıkçası adamusun yaptığı erdemli bir davranış, ama final ile bildiğin kumar oynuyorsunuz farkında değilsiniz.
ekibinizin tekrar bir araya geldiği ve bir bu kadarda dışarıdan gelecek olanlar olduğunu söyleyerek bu ekibi bir test sürüşüne sokmadan finale girdirmek istiyorsunuz. mayası tutacak mı bilemezsiniz ki ? bildiğiniz gibi bireysel oyunculuk finalde bir şey ifade etmiyor. ekip olabilmek önemli.

açıkcası gelen hemen hemen herkesi tanıyoruz hocam bireysil konusunda çok bir şüphemiz yok 2x eleme serverı da yeterli bir süzgeç olacak diye düşünüyoruz

JoKeR53
26-03-2017, 19:37
Uzun zaman önce içinde bulunduğum Adamus birlikleri turnuvada Türklerin gücüne güc katacaktır.Başarılar dilerim erdide gelcek mi acaba??

Cihat zerger
26-03-2017, 19:40
Merhaba;
Öncelik ile Yaklaşık İki Yılı Aşkın Süredir Tüm Söz Sahibi Organizasyonların Bir Bütünmüşçesine Final Serverinde Performans Vermesi İçin Yoğun İstişareler Yapıp Kimi Zamanda Hatır Gönül Koyarak Bir Nevi Mecbur Kıldığımız Kadrolar İle Performans Sergiledik.2016 Her Ne Kadar Başarısız Adledilsede Final Seeveri Kazanılması Yolunda Çok Önemli Bir Mihenktir, Bir Çok Pozitif Jazanım Sağlanılarak Kişisel Görüşüm Organize Gidilen İlk Server Olduğundan Başarılıdır.
ADAMUS Ailesine Nasıl Teşekkür Edilebilir , Kelimeler Kifayetsiz Kalıyor, Bu Erdemli Duruş İle Yaktıkları Meşale Elden Ele Dolaşarak, Örnek Teşkil Edip Çığ Gibi Büyüyen Bir TÜRKİYE Final Takımı Kurulmasına Mutlak Bir Mihenk Olacak.
TÜRKİYE Adına Sizler Gibi Gerektiğinde Her Şeyden Vaz Geçip Gözünü Budaktan Sakınmayan , Mangal Yürekli Yiğitlerin Olduğu Bir Millete Mensup Olmaktan ONUR Duyuyorum.
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE........

YÜREĞİNİZE SAĞLIK ADAMUS YÖNETİCİLERİ ve KATILIMCILARI.........
Yiğit Namıyla Anılırmışya ; İşte Adamlık , İşte ADAMUS........!
Tüm Güzellikler Sizinle Olsun.

exnqast
26-03-2017, 19:53
Yazıklarınız gerçekten somut şeyler. Umarım ADAMUS oyuncularıyla tanışma fırsatı yakalarsınız.

Böyle bir adım atılmasını destekleyen faktörleri size sıralayayım.

Bakın biz katıldığımız 3 server' ı da kazandık. Peki bunu nasıl yaptık. içimizde gerçekten Travian serverlarında yetişmiş en donanımlı oyuncularda var fakat bize bu serverları kazandıran sahip olduğumuz oyun bilgisinden çok özveri, ve EGO etkisinden uzakta durabilmek oldu. Herkes ortak kararlara kendi fikri aksi yönde olsa dahi yapıcı eleştirilerle yaklaşıp bir sonuca varabilecek şekilde ilerledi. Böylece bu dostluklar sayıca artarak ilerledi. Bu dostluklar sanal platformlarda kalmayıp. Şehir buluşmalarına , aile yemeklerine hatta beraber ticaret yapmaya , iş kurmaya kadar gitti.

Bakın Travian ortamında yaşadığımız bir kaç örnekle durumu daha net açıklayayım.

İlk kazandığımız serverda galibiyete ulaşırken ki 1 numaralı rakibimiz '' SİYAH '' ekibi bizle tekrar karşılaşabilmek adına başka serverda yine yer aldı. Bunun sebebi de rekabet ederken de aramızda ki saygıyı koruyabilmemiz , kalp kırmadan bunun bir oyun olduğunun farkına vararak bu yarışı yapmamız oldu. Server başlarken bize dedikleri şey böyle bir rakiple tekrar oynamaya değer..

Birlikte tekrar katıldığımız server da bize rakip olarak gelmelerine rağmen bütün server'ın bizi yenmek adına birleştiğini görünce kararlarından vazgeçip bizle birlikte davranarak server'ı beraber kazanmamızda bizler kadar belki de bizden çok rol aldılar.

Hemen ertesi server dan bir örnek vereyim.

4 gün önce s3 e girme niyetindeyken de siyahlarla beraber kazandığımız server' da ki rakibimiz RULLİNG ekibinin temel kadrosu bizle birlikte oynamak istediklerini belirttiler. Bizlerin sayısı böyle artıyor.

Bizle oynadığı için başka serverlarda da bizle oynamak isteyenlerin yanında. Bizle rakip olduğu serverdan sonra, bir serverda da beraber oynamak isteyen insanlar olduğu için artıyoruz.

Tüm bu sebeplerden test sürüşü yaptığımızı düşünmüyoruz. İnsanları birleştirebilecek meziyetlere sahip olduğumuzu düşünüyoruz. Umarım herkes bunu kanıtlmamız için bize bir şans verir :)

Arsız Hunter
26-03-2017, 19:56
Öncelikle zamanında rakip olmuş biri olarak Adamusu her zaman saygıyla anan biriyimdir. Gerçekten adamus ekibinni turnuvaya gidecek olması güç dengesi oluşturacaktır diye umuyorum .

Ancak....

1- Bazı kendini önder gören birliklerin belirttiği sınırlara mı dahil olacaksınız
2- Yoksa bunun dışında kendi özel diplomasinizle mi gideceksiniz?
3- Eğer kendinize özel diplomasiyle gidiyorsanız kendinize destek olması için başka tr oluşumlarıyla görüşmeyi düşünüyor musunuz?
4- Kafanızdaki planın ana hatlarını bizle paylaşabilir misinz?

Bazıları gelmeden cevaplarsanız sevinirim. Sonra hain falan diyorlar :D

exnqast
26-03-2017, 20:00
hayvanus birliklerinin - ADAMUS ' a evriliş sezonu aynı şekilde KUZEY birliklerinin de oluşum sezonuydu. Sizlerle - / + da bir dargın bir darışık ama dönüp bakıldığında hoş anılara bırakan bir server yaşamıştık.

Aramızda kişisel sıkıntılar yaşanmıştı. o serverdan bu yana tekrar dan hiç konuşma fırsatımızda olmamıştı.

Bu resmi açıklama ile birlikte de zeytin dalını şahsım adına sana da uzatıyorum Cihat abi.

saygı ve selamlar.

Merhaba;
Öncelik ile Yaklaşık İki Yılı Aşkın Süredir Tüm Söz Sahibi Organizasyonların Bir Bütünmüşçesine Final Serverinde Performans Vermesi İçin Yoğun İstişareler Yapıp Kimi Zamanda Hatır Gönül Koyarak Bir Nevi Mecbur Kıldığımız Kadrolar İle Performans Sergiledik.2016 Her Ne Kadar Başarısız Adledilsede Final Seeveri Kazanılması Yolunda Çok Önemli Bir Mihenktir, Bir Çok Pozitif Jazanım Sağlanılarak Kişisel Görüşüm Organize Gidilen İlk Server Olduğundan Başarılıdır.
ADAMUS Ailesine Nasıl Teşekkür Edilebilir , Kelimeler Kifayetsiz Kalıyor, Bu Erdemli Duruş İle Yaktıkları Meşale Elden Ele Dolaşarak, Örnek Teşkil Edip Çığ Gibi Büyüyen Bir TÜRKİYE Final Takımı Kurulmasına Mutlak Bir Mihenk Olacak.
TÜRKİYE Adına Sizler Gibi Gerektiğinde Her Şeyden Vaz Geçip Gözünü Budaktan Sakınmayan , Mangal Yürekli Yiğitlerin Olduğu Bir Millete Mensup Olmaktan ONUR Duyuyorum.
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE........

YÜREĞİNİZE SAĞLIK ADAMUS YÖNETİCİLERİ ve KATILIMCILARI.........
Yiğit Namıyla Anılırmışya ; İşte Adamlık , İşte ADAMUS........!
Tüm Güzellikler Sizinle Olsun.

exnqast
26-03-2017, 20:11
Eleme server'ına kadar ulaşabileceğimiz her oyuncuya ulaşacağız.

Amacımız TÜRK serverlarının ve oyuncularının potansiyelinin farkına varmasını sağlamak. Eğer eleme server'ında herkes bunun farkına varmış olursa. o zaman şampiyona'da dizleri titretabilceğimize inanıyoruz.

Öncelikle zamanında rakip olmuş biri olarak Adamusu her zaman saygıyla anan biriyimdir. Gerçekten adamus ekibinni turnuvaya gidecek olması güç dengesi oluşturacaktır diye umuyorum .

Ancak....

1- Bazı kendini önder gören birliklerin belirttiği sınırlara mı dahil olacaksınız
2- Yoksa bunun dışında kendi özel diplomasinizle mi gideceksiniz?
3- Eğer kendinize özel diplomasiyle gidiyorsanız kendinize destek olması için başka tr oluşumlarıyla görüşmeyi düşünüyor musunuz?
4- Kafanızdaki planın ana hatlarını bizle paylaşabilir misinz?

Bazıları gelmeden cevaplarsanız sevinirim. Sonra hain falan diyorlar :D

Cihat zerger
26-03-2017, 20:15
hayvanus birliklerinin - ADAMUS ' a evriliş sezonu aynı şekilde KUZEY birliklerinin de oluşum sezonuydu. Sizlerle - / + da bir dargın bir darışık ama dönüp bakıldığında hoş anılara bırakan bir server yaşamıştık.

Aramızda kişisel sıkıntılar yaşanmıştı. o serverdan bu yana tekrar dan hiç konuşma fırsatımızda olmamıştı.

Bu resmi açıklama ile birlikte de zeytin dalını şahsım adına sana da uzatıyorum Cihat abi.

saygı ve selamlar.

Tolga Doğrudur 3 yıllık Aradan Sonraki İlk Serverimdi ki Senin Özel Durumun Olmayıp Online Sıkıntın Doğmasa Çok Agresif Belkide Bu Zamana Kadar Gelişirek Gelen Bir Organizasyon Olacaktı.Senin Yokluğunda Kişilerin Anlamsızlıkları Sonucu Kazanılmış Server Rakibe Hediye Edildi. Bizim Hiç Bir Zaman Kurumsal Manada Sıkıntımız Olmadı Sıkıntı Yaşadığımız iki kişiydi Bunuda Aileye Mal Etmedik.Etsek S4 te Merlyn wow da Seviye Basmazdım :)
Her Zaman da Taktir Ettiğim Bir Organizasyonsunuzdur.

Özdemir
26-03-2017, 20:31
Adamus ne demek ?

exnqast
26-03-2017, 20:39
HAYVANUS = Hepimiz birer hayvanız. çok agresifiz , şöyle yakarız böyle yıkarız , önümüzde hiçbir güç duramaz :)

ADAMUS = 8.1 güncellemesi ile. Karakteri oturmuş , Daha yapıcı , Adamlık imajı taşıyan bütünleyici toplayıcı :)

Şaka bi yana ilk başta hayvanus ismi tamamen öylesine ortaya atılmış. Sloganı da içimizdeki hayvanı uyandırmayan olan bir yapılanmayken. - / - kanadımızın da aldığı isme Hayvanus a uyumlu olarak ADAMUS vermemiz sebebiyle bu halini aldı.

Adamus ne demek ?

Özdemir
26-03-2017, 20:44
HAYVANUS = Hepimiz birer hayvanız. çok agresifiz , şöyle yakarız böyle yıkarız , önümüzde hiçbir güç duramaz :)

ADAMUS = 8.1 güncellemesi ile. Karakteri oturmuş , Daha yapıcı , Adamlık imajı taşıyan bütünleyici toplayıcı :)

Şaka bi yana ilk başta hayvanus ismi tamamen öylesine ortaya atılmış. Sloganı da içimizdeki hayvanı uyandırmayan olan bir yapılanmayken. - / - kanadımızın da aldığı isme Hayvanus a uyumlu olarak ADAMUS vermemiz sebebiyle bu halini aldı.

Guzelmis :) turnuvada başarılar

kokain
26-03-2017, 20:48
Geçenlerde Cihat Abi yani DEHAM aradı turnuva için organize olunduğunu , bütün altyapı çalışmalarını yaptığını ve oluşumun adının OTTOMAN olduğunu belirtti . Peşine COF tan bir açıklama geldi belki ben yanlış anladım ama iğnelemelerle doluydu . Şimdi de ADAMUS açıklama yaptı .

Madem bu kadar üst düzey oyuncu 3 ayrı oluşum şeklinde gidecek ya da ben öle anladım . Yaşayan yaşamayan büyük küçük bütün oluşumların liderleri bir araya gelsin bu işi organize etsin . O zaman çok büyük katılım olur başarı olmasa da tecrübe olur . İttifaksız Türk oyuncular kendini ölçer eksiklerini görür vesair ...

EGO ları bir köşeye bırakma zamanı sanki ...

fatu
26-03-2017, 20:53
Geçenlerde Cihat Abi yani DEHAM aradı turnuva için organize olunduğunu , bütün altyapı çalışmalarını yaptığını ve oluşumun adının OTTOMAN olduğunu belirtti . Peşine COF tan bir açıklama geldi belki ben yanlış anladım ama iğnelemelerle doluydu . Şimdi de ADAMUS açıklama yaptı .

Madem bu kadar üst düzey oyuncu 3 ayrı oluşum şeklinde gidecek ya da ben öle anladım . Yaşayan yaşamayan büyük küçük bütün oluşumların liderleri bir araya gelsin bu işi organize etsin . O zaman çok büyük katılım olur başarı olmasa da tecrübe olur . İttifaksız Türk oyuncular kendini ölçer eksiklerini görür vesair ...

EGO ları bir köşeye bırakma zamanı sanki ... Sen de neden elini atmayasın..? 3 farklı oluşum değil, biz tüm Türklerin bir araya gelmesini tek vücut olarak turnuvaya katılmasını amaç edinerek geliyoruz.

boran123456
26-03-2017, 21:02
adamusun emektarlarından biri olarak , artık travianda milli mücadelemizi verme vakti gelmiştir. çok büyük ve yetenekli oyuncularımız var bunu adamus ile kısıtlamıyorum. Coflar kç ecel gülenyüzler barbarlar aklıma gelmeyen bir çok ekip. Herkes çok iyi güçlerimizi birleştirerek herşeyi başarabileceğimize inanıyorum egolar bir yana saygılar..
turnuvalarda yaşanan başarısızlıklarda malesef esas suç biz oynamamış oyuncularındır. sen oynamazsan, ahmet oynamazsa mehmet oynamaz sa bu ülke nasıl bir başarı gösterebilir?

sürekli bir rus başarısından ve ruslara karşı müttefikliklerden bahsediyoruz ki bunu ilk yapmak zorunda kalan da malesef bendim. Ilk klasik turnuva da türklerin halini gördüğümde bölgemizde bulunan polonyalılar ve italyanlarla ateşkesmek yapmak zorunda kalmıştım. O zaman ki sebep türklerin kendi içinde hangi bölgede oynayacağına bile karar verememesiydi malesef. Tüm ısrarlarıma rağmen ego larını ön planda tutup rus kesmeye, yıkmaya gidiyoruz naralarıyla benim söylediğim bölgeye değil +/+ ya rusların bölgesine giderek türklerin belli bir bölgede yekpare olmasının önüne geçmişlerdi. Sonraki server larda da yine egolar ön planda idi malesef. Bir sürü oyuncu ümidini kaybederek mücadeleyi bıraktılar.

Tüm bunlara bi dur demenin zamanı geldi! Herkes elini taşın altına koymak zorunda. Bize yeni bir ışık, yeni bir umut gerek. Yeni bir ışık yakmak ve yeni bir umut olmak için bireysel ve birliksel tüm egolardan uzaklaşıp sadece milli takım için emek vermeye davet ediyoruz herkesi.

2x geçmiş turnuva konuları henüz temizlenmediğinden, duyurumuzu orda yapmadık, geçmiş turnuva ve eleme konuları temizlenir temizlenmez, orda da duyurumuzu yapacağız.

Sistematik olarak stratejimizi, ne yapacağımızı, tam olarak ne yapmak istediğimizi orada detaylarıyla anlatacağız ve aramıza yeni katılacak ekiplerle de istişare edip stratejimizde gerekli düzeltmeleri ve eklemeleri de yaparak yolumuzu çizeceğiz...

önümüzde yaklaşık 2 ay var, bu zaman zarfında oyunu tam bilmeyen yeni oyuncularımız olursa, hepsini eğitimden geçirmek hatta bizim bilmediğimiz şeyler de varsa hepsini öğrenmek ve sıkı bir şekilde hazırlanmak istiyoruz.

Cihat zerger
26-03-2017, 21:03

EGO ları bir köşeye bırakma zamanı sanki ...

Fatih üç ayrı oluşum demeyelim algı sorunu olmasın. Final serverine TÜRKİYE Adına performans sergilemeye gidiyoruz, sonuç olarak Travian Takım Oyunu Organizasyon İsimleri birbirini tanıyan oyuncuların takımlığı adınadır.
THE OTTOMANS hiç bir organizasyona mal edilemeyecek o isimle veya bu isimle oynamam gibi basit algı kirliliğini ortadan kaldırıp, yeni temiz bir sayfa açmak için proje olarak çıktı. Forum yönetimininde TÜRKİYE için tanıdığı bir özerklik oldu.İki Yıldır Neredeyse Tüm Ekipler ile görüşülüyor, Kerem ilede Turgay başkanlada hemen hemen organizasyon sayabileceğimiz Tüm ekipler ile devam eden bir süreç, Geçen hafta SİYAH adına Sinan hocadan da prensipte ok aldık. Muhtemelen haftaya Ankarada bir araya gelicez.
ADAMUS, SİYAH,COF,EFSANE, THE OTTOMANS her organizasyon tek amaç için performans verecek.Eleme sunucularından maksimum katılımla çıkalım, oturup her organizasyonun kendi dinamikleri ve yapısına göre bir görev sorunluluğu paylaşımı yapar, bu sezonu %75 galibiyet ile sonuçlandırırız.

VicariouS
26-03-2017, 21:06
zaten kemal başer görev yapamayacak malum siz de ekip olursanız alırsınız finali

kokain
26-03-2017, 21:12
Sen de neden elini atmayasın..? 3 farklı oluşum değil, biz tüm Türklerin bir araya gelmesini tek vücut olarak turnuvaya katılmasını amaç edinerek geliyoruz.

An itibari ile el atmış olmuyor muyum :) Ayrıca ben el atsam nolacak :) Ben 3 -5 arkadaşımın ricasıyla ısrarıyla oyun oynayan insanım :) Ben gelin desem 3-5 kişi gelir ancak benimle . Birde ben multisiz oyun oynayamam , multisiz güven bunalımı yaşıyorum :) Turnuvada da multi yok heralde hesap devşirmek gerekiyor . Varsa da bana da açarsınız 40 kadar :)

Ben durumları yanlış okumuş olabilirim öncelikle onu tekrar belirteyim . COF ben senelerdir zaten turnuvadayım gelin benim markam altında oynayın diyor . Cihat abi isimde çok ısrar edeceğini düşünmesemde neticede ortada bir OTTOMAN markası var . Tolga zeytin dalı gibi söylemlerle en azından bana markada ısrarcı olacağını düşündürdü . Şimdi buraya KÇ , NAR, BARİKAT , SİYAH , POYRAZ vesair ismini hatırlamadığım birsürü oluşumunda katıldığını düşünelim işin içinden çıkmak zor olur . Birde bu oyunda başarı biattan geçiyor. Biat kültürü gelişmiş oluşumlar daha başarılı oluyor . O yüzden böle herkesin biat edebileceği bir üst kurul oluşturmakta fayda olur gibi geliyor bana ...

kokain
26-03-2017, 21:14
Fatih üç ayrı oluşum demeyelim algı sorunu olmasın. Final serverine TÜRKİYE Adına performans sergilemeye gidiyoruz, sonuç olarak Travian Takım Oyunu Organizasyon İsimleri birbirini tanıyan oyuncuların takımlığı adınadır.
THE OTTOMANS hiç bir organizasyona mal edilemeyecek o isimle veya bu isimle oynamam gibi basit algı kirliliğini ortadan kaldırıp, yeni temiz bir sayfa açmak için proje olarak çıktı. Forum yönetimininde TÜRKİYE için tanıdığı bir özerklik oldu.İki Yıldır Neredeyse Tüm Ekipler ile görüşülüyor, Kerem ilede Turgay başkanlada hemen hemen organizasyon sayabileceğimiz Tüm ekipler ile devam eden bir süreç, Geçen hafta SİYAH adına Sinan hocadan da prensipte ok aldık. Muhtemelen haftaya Ankarada bir araya gelicez.
ADAMUS, SİYAH,COF,EFSANE, THE OTTOMANS her organizasyon tek amaç için performans verecek.Eleme sunucularından maksimum katılımla çıkalım, oturup her organizasyonun kendi dinamikleri ve yapısına göre bir görev sorunluluğu paylaşımı yapar, bu sezonu %75 galibiyet ile sonuçlandırırız.

Abi ne zaman geliyorsanız söle de ben şehir dışına çıkayım :)

fatu
26-03-2017, 21:17
An itibari ile el atmış olmuyor muyum :) Ayrıca ben el atsam nolacak :) Ben 3 -5 arkadaşımın ricasıyla ısrarıyla oyun oynayan insanım :) Ben gelin desem 3-5 kişi gelir ancak benimle . Birde ben multisiz oyun oynayamam , multisiz güven bunalımı yaşıyorum :) Turnuvada da multi yok heralde hesap devşirmek gerekiyor . Varsa da bana da açarsınız 40 kadar :)

Ben durumları yanlış okumuş olabilirim öncelikle onu tekrar belirteyim . COF ben senelerdir zaten turnuvadayım gelin benim markam altında oynayın diyor . Cihat abi isimde çok ısrar edeceğini düşünmesemde neticede ortada bir OTTOMAN markası var . Tolga zeytin dalı gibi söylemlerle en azından bana markada ısrarcı olacağını düşündürdü . Şimdi buraya KÇ , NAR, BARİKAT , SİYAH , POYRAZ vesair ismini hatırlamadığım birsürü oluşumunda katıldığını düşünelim işin içinden çıkmak zor olur . Birde bu oyunda başarı biattan geçiyor. Biat kültürü gelişmiş oluşumlar daha başarılı oluyor . O yüzden böle herkesin biat edebileceği bir üst kurul oluşturmakta fayda olur gibi geliyor bana ...Cof un böyle bir ısrarı olduğunu görmedim ben. Forumda duyuru yapan başkanları fazlaca antipatik olduğundan her türlü anlam çıkıyor elbette. Ben ve arkadaşlarım hiçkimsenin güdümünde oynamaz, gerekirse güdümüne alır. Ama milli bir amaç için kimseyi güdümümüze almaya çalışmayacağız. Herkese zeytindalı uzatıyoruz. İsmin hiçbir önemi yok. TR olur Turkey olur türkiye olur, kimsenin itiraz edemeyeceği bu ülkenin adı olur...

kokain
26-03-2017, 21:19
Cof un böyle bir ısrarı olduğunu görmedim ben. Forumda duyuru yapan başkanları fazlaca antipatik olduğundan her türlü anlam çıkıyor elbette. Ben ve arkadaşlarım hiçkimsenin güdümünde oynamaz, gerekirse güdümüne alır. Ama milli bir amaç için kimseyi güdümümüze almaya çalışmayacağız. Herkese zeytindalı uzatıyoruz. İsmin hiçbir önemi yok. TR olur Turkey olur türkiye olur, kimsenin itiraz edemeyeceği bu ülkenin adı olur...

Bende diyorum ki birileri gütmeli yoksa olmaz olur da tat vermez darmadağın olur

fatu
26-03-2017, 21:22
Bende diyorum ki birileri gütmeli yoksa olmaz olur da tat vermez darmadağın olur Türkü gütmeye kalkarsan elinde kalır. :) Hiyerarşi elbette olacak, 500 kişi varız diye 500 ses çıkmayacak elbette. (: Se yeterki sayı veri ben ve 5 arkadaşım de, ya da komple kç adına konuşuyorum de, gerisi gelir. Aklın yolu bir.

DieHard
26-03-2017, 21:25
Bende diyorum ki birileri gütmeli yoksa olmaz olur da tat vermez darmadağın olur

Güdümlü bir kuvvet zaten hep var hocam. Başkanların ve Komutanların bulunduğu bir "Konsensus" şeklinde...

Herkes ortak havuzdan payına düşeni alıyor, ve kendi kararını ortak Havuza atıyor.

İsim konusunda hiçbir ısrarımız yok. Herkes zaten kendi ismiyle kendi başkanıyla kendi komutanıyla gelmelidir. Güç birlikten geliyor, herkes bu "bir"in içinde kaybolabildiği kadarıyla güç katıyor Türk birliğine.

COF, ADAMUS, SİYAH, HZZ, GECE vs vs hepimiz ayrı başlıklarda oynayabiliriz, Wowumuz tek olur. Herkes oraya katkısını yapar. Olurda kazanırsak, Türkler kazandı denecek, COF, ADAMUS veyahut X-Y-Z kazandı denmeyecek :) Bu yüzden kim ne isimle gelmiş gereksiz detaylar bunlar. Herkes gönül verdiği isimde oynarsa, performansın daha fazla artacağını düşünüyoruz...

kokain
26-03-2017, 21:28
Türkü gütmeye kalkarsan elinde kalır. :) Hiyerarşi elbette olacak, 500 kişi varız diye 500 ses çıkmayacak elbette. (: Se yeterki sayı veri ben ve 5 arkadaşım de, ya da komple kç adına konuşuyorum de, gerisi gelir. Aklın yolu bir.

O dediğin başka bir toplum gelip Türkü gütmeye kalkarsa yoksa bir Kürşad lazım birde yanına 40 çeri gerisi kolay ama Kürşad a yine 40 çeri lazım . Ama 5 problem :) Buraya ismini yazacam sen kimsin benim ismimi yazıyosun derler diye korkuyorum :) Benim ne haddime KÇ adına konuşmak son konuştuğumda beni hezimete uğratmıştın :)

Yugi
26-03-2017, 21:32
90 kişilik ekip çok etkiliymiş gerçekten :Ddddd

fatu
26-03-2017, 21:33
O dediğin başka bir toplum gelip Türkü gütmeye kalkarsa yoksa bir Kürşad lazım birde yanına 40 çeri gerisi kolay ama Kürşad a yine 40 çeri lazım . Ama 5 problem :) Buraya ismini yazacam sen kimsin benim ismimi yazıyosun derler diye korkuyorum :) Benim ne haddime KÇ adına konuşmak son konuştuğumda beni hezimete uğratmıştın :) Biz isim konusunda cof gibi düşünmüyoruz. Tek isim tek çatı tek bölge bir ve iri bir Türkiye diyoruz..!

Cof un bana vaadi dersem yanlış olur, benim cof tan talebim daha doğru olacak; Bölgeyi savaşsız Türklere bırakabileceklerini söylüyorlar. Eğer Cof bunu başarabilirse, bir bölge savaşsız Türklerin olursa biz de bu wovu dikebileceğimizi söylüyoruz hep birlikte. Senle beraber, ahmetle mehmetle herkesle beraber...

VicariouS
26-03-2017, 21:35
http://i.hizliresim.com/4PPBkA.png tek isim önünde engel kalmadı

dr.vanilla
26-03-2017, 21:37
ADAMUS BİRLİKLERİ ADINA,

Saygılarımla.
ExNqasT-Tolga

Adamus oyuncu kalitesi ortada olan bir ekip ve bu ekibin bir parçası olmak gerçekten gurur verici. Turnuvaya gitme kararı ise gayet isabetli oldu. Biz kendi adımıza turnuvadan zevk alacağımızı düşünüyoruz. Bizimle birlikte oynamak isteyen tüm dostlarımıza kapımız sonuna kadar açıktır.

Yugi
26-03-2017, 21:39
Ooo 90 kişiyle Rusları bitirecez hadi beyler.

Maskeli SÜVARİ
26-03-2017, 21:41

İşin gücün forum karıştırmak dimi :)

VİBE®
Ben Tek isim altında Toplanmanın Yarardan cok zarar getirecegi ve cok zor olacagı kanaatindeyim , olsa cok guzel olur ama işte imkansız gibi

Nedn dersek ; şimdi burda yonetıcı kadrosu olarak hepımız dıyelımkı hem fıkır olduk XXX ismi adı altında tek bırlık olarak oynama kararı aldık , pekı oyunculara bunu nasıl kabullendırecegız herkes bır degilki dusuncelerı , en yakın ornegını verırsek s uanda devam eden s7 serverında poyraz ve sıyah ekıbının aynı ısım adı altında oynayacagına zerre kadar ınanamıyorum, keske oynasalar ama bana ımkansız gıbı gelıyor ama herkes kendı bırlıklerı adını tasıyıp kendı en basta Türk oldukları ıcın Türk ismi çin daha sonrada kendı bırlık adı ıcın mucadele ederse daha verimli hal alabilir, savaslarda ise paylasım yapılır ve her birlik kendı payına dusen gorevı yapar ,

wow zamanı ıse wow 1 tane olur herkes o wowa yuklenır..

fatu
Böyle tipler herzaman heryerde olabilir, bunları kaale alıp kimse cevap vermesin lütfen.

kokain
26-03-2017, 21:42
Hüseyin Bey iki kelamda sizden alalım lütfen özledik :)

Maskeli SÜVARİ
26-03-2017, 21:44
Ben Tek isim altında Toplanmanın Yarardan cok zarar getirecegi ve cok zor olacagı kanaatindeyim , olsa cok guzel olur ama işte imkansız gibi

Nedn dersek ; şimdi burda yonetıcı kadrosu olarak hepımız dıyelımkı hem fıkır olduk XXX ismi adı altında tek bırlık olarak oynama kararı aldık , pekı oyunculara bunu nasıl kabullendırecegız herkes bır degilki dusuncelerı , en yakın ornegını verırsek s uanda devam eden s7 serverında poyraz ve sıyah ekıbının aynı ısım adı altında oynayacagına zerre kadar ınanamıyorum, keske oynasalar ama bana ımkansız gıbı gelıyor ama herkes kendı bırlıklerı adını tasıyıp kendı en basta Türk oldukları ıcın Türk ismi çin daha sonrada kendı bırlık adı ıcın mucadele ederse daha verimli hal alabilir, savaslarda ise paylasım yapılır ve her birlik kendı payına dusen gorevı yapar ,

wow zamanı ıse wow 1 tane olur herkes o wowa yuklenır..

Adem abi isim TÜRKİYE olursa herkes kabul eder onuda kabul etmeyen Ruslarla oynasın artık :)
Ama bence de isim çok önemli değil.

Yugi
Ben karıştırmıyorum.Korktular açık açık söylüyorum.K.ç ve Ekip10 birliği de çok aktif birlikler.Bunu gören yöneticiler kaçıyor.Herşey açık.

fatu

wow zamanı ıse wow 1 tane olur herkes o wowa yuklenır..Adem bey isim konusu şaşmaz ve değişmez olarak tek olmalı. Bu konu herşeyden önemli bir konu. Sadece ülke adına oynamak insanların hevesini kaçırıyorsa oynamasın zaten...

ArTeS
26-03-2017, 21:45

Oyle diyince inandirici olmuyor. Sonuna, "Turk' un gucunu gorecekler!" cumlesini de eklemelisin ki inandirici olsun. Cunku ben goruyorum, avrupaya, amerika' ya ve rusya' ya hep diyoruz.

iyi forumlar

exnqast
26-03-2017, 21:45
Amacının ne olduğunu anlamamak ile beraber.

Yazdıklarımı tekrar okumanı tavsiye ederim. Ayrıca inan burda aradığın polemiği bulamayacaksın. Biz kaos veya polemiklerden nemalanmayız. Amacımızı yazdık. Katılırsın katılmazsın paşa gönlünün kararı. Fakat bu tarz söylemler ne sana ne amacına hizmet etmeyecektir.

black süvari
26-03-2017, 21:47

Allah bildigi gibi yapsin sizi gece gece kahkaha attirdiniz bana sesli hemide ahahahha

baydarian
26-03-2017, 21:48
Hüseyin Bey iki kelamda sizden alalım lütfen özledik :)

ben traviana nokta koydumFatih Bey:) uyumadan şöyle bir bakayım dedim ama radara yakalandım sanırım. şu oyunda gördüğüm çok çok kıymetli insanlar arasında saydığım ender insanlardansın. her sözünün ardına imzamı sualsiz atarım:)

Yugi
26-03-2017, 21:49

Yazdıklarımı tekrar okumanı tavsiye ederim. Ayrıca inan burda aradığın polemiği bulamayacaksın. Biz kaos veya polemiklerden nemalanmayız. Amacımızı yazdık. Katılırsın katılmazsın paşa gönlünün kararı. Fakat bu tarz söylemler ne sana ne amacına hizmet etmeyecektir.

Benden büyüksün büyük ihmalle.Belirttiğin sayılar çok komik.O kadar kişi tr serverına çok demişsiniz yanlış anlaşılma yok.Şaka gibisiniz.

dr.vanilla
26-03-2017, 21:49

Cevap vermeyin yazsın kendi kendine.

kokain
26-03-2017, 21:52
ben traviana nokta koydumFatih Bey:) uyumadan şöyle bir bakayım dedim ama radara yakalandım sanırım. şu oyunda gördüğüm çok çok kıymetli insanlar arasında saydığım ender insanlardansın. her sözünün ardına imzamı sualsiz atarım:)

Sizin neredeyse tüm oluşumlarla üst düzeyde ilişkileriniz var Hüseyin Bey . Hangi oluşumda olduğunuzun önemi olmaksızın bir serverdaki bütün genel başkanların şifreleri sizde mevcuttur . Mevcut olmayanı da bir şekilde razı edip mevcutlu yapıyordunuz :) Yani sizin yoğun iş temponuza liderlik belki ağır gelir ancak ombdusman rolü sizin için biçilmiş kaftan . Sizin evet dediğinize Türkiye de evet der . Gelin bu işe bir omuz da siz atın . Kırmayın bu kadar insanı ...

hikmetbaba23
Ben karıştırmıyorum.Korktular açık açık söylüyorum.K.ç ve Ekip10 birliği de çok aktif birlikler.Bunu gören yöneticiler kaçıyor.Herşey açık.

oyun başlamadan kaçılırmı ya illaki gelen olacak anlaşılan ++ da bayağı haraketlilik olacak

VicariouS
Cevap vermeyin yazsın kendi kendine.yugi gayet haklı, eleme şansa geçilir ama final elinizde patlayacak hadi bb.

black süvari
26-03-2017, 21:56
Bir açıklama yapilmis ne guzel iste. Arkadaslar finalde denicekler sanslarini. Tek cati altinda oynayalim diyorlar mantikli.

İsallah guzel olur guzel isler yapilir finalde

dr.vanilla
26-03-2017, 21:57
yugi gayet haklı, eleme şansa geçilir ama final elinizde patlayacak hadi bb.

Sende haklısın.

fatu
26-03-2017, 21:58
Bir açıklama yapilmis ne guzel iste. Arkadaslar finalde denicekler sanslarini. Tek cati altinda oynayalim diyorlar mantikli.

İsallah guzel olur guzel isler yapilir finaldeSüvarilerin omuzları nerde..?

baydarian
26-03-2017, 21:58
Sizin neredeyse tüm oluşumlarla üst düzeyde ilişkileriniz var Hüseyin Bey . Hangi oluşumda olduğunuzun önemi olmaksızın bir serverdaki bütün genel başkanların şifreleri sizde mevcuttur . Mevcut olmayanı da bir şekilde razı edip mevcutlu yapıyordunuz :) Yani sizin yoğun iş temponuza liderlik belki ağır gelir ancak ombdusman rolü sizin için biçilmiş kaftan . Sizin evet dediğinize Türkiye de evet der . Gelin bu işe bir omuz da siz atın . Kırmayın bu kadar insanı ...

ADAMUSlara karşı oynamadım ama kısa bir s4 maceramız olmuş ve Erdi ile tanışmıştım. her server üstüne koyarak geldiklerini görmek ne kadar güzel. oynadığımız serverlarda sağolsun rakiplerimizde güzel insanlardı ve hem eğlenip hemde savaşıyorduk. hatta her defasında sen gibi güzel dostlarla aynı tarafta olmakta ayrı bir güzeldi.

lafı uzatmadan ADAMUS Birliklerini aldıklarını karardan dolayı tebrik ediyorum. bu defa Türkler olarak isme takılmadan üst kimlik altında oynamayı başarıp hedefe gitmeyi başaracaklarına dair inancım tam. bizimkilerinde bir çalışma peşinde olduklarını duyuyor gibiyim. bakalım hayırlısı olsun:)

black süvari
26-03-2017, 21:59
Süvarilerin omuzları nerde..?

Valla üstad :) son serverda siyahlarla beraber wow kurdunuz ya onlar omuz aticak size artik :)

Biz idi aminin izindeyiz elhmdullillah :)

Daha devam eden serverimiz var hersey kismet üstadim

Yugi
26-03-2017, 22:00
oyun başlamadan kaçılırmı ya illaki gelen olacak anlaşılan ++ da bayağı haraketlilik olacak

Abi buraya gelip daha rakibi görmeden yok biz şu kadar kişiyiz size fazla geliriz filan diyolar ya :D ben 11 senedir oynuyorum.Kişi sayısı 2-3 katı az olan birliklerin kazandığını gördüm.Yazdıkları rakamlar komik :D

VİBE®
26-03-2017, 22:02
Valla üstad :) son serverda siyahlarla beraber wow kurdunuz ya onlar omuz aticak size artik :)

Daha devam eden serverimiz var hersey kismet üstadim

O wowda senin ve ekibinin payıda herkes kadar var dostum , tılsımda yapmıs oldugun jest yenilir yutulur degil :)

İnşallah şimdide s2 de bu defa beraber dikecez :)

fatu
26-03-2017, 22:03

Daha devam eden serverimiz var hersey kismet üstadimBiz siyahları artık siyah adamus diye ayırmıyoruz bir görüyoruz. Sizin gibi mücadeleci Türkler, her yerde her zaman gidişatı değiştirebilir.

sessizce
26-03-2017, 22:05
Turnuvalarda yaşanan başarısızlıklarda malesef esas suç biz oynamamış oyuncularındır. Sen oynamazsan, Ahmet oynamazsa Mehmet oynamaz sa bu ülke nasıl bir başarı gösterebilir?

Sürekli bir rus başarısından ve ruslara karşı müttefikliklerden bahsediyoruz ki bunu ilk yapmak zorunda kalan da malesef bendim. İlk klasik turnuva da Türklerin halini gördüğümde bölgemizde bulunan Polonyalılar ve İtalyanlarla ateşkesmek yapmak zorunda kalmıştım. O zaman ki sebep Türklerin kendi içinde hangi bölgede oynayacağına bile karar verememesiydi malesef. Tüm ısrarlarıma rağmen ego larını ön planda tutup rus kesmeye, yıkmaya gidiyoruz naralarıyla benim söylediğim bölgeye değil +/+ ya rusların bölgesine giderek Türklerin belli bir bölgede yekpare olmasının önüne geçmişlerdi. Sonraki server larda da yine egolar ön planda idi malesef. Bir sürü oyuncu ümidini kaybederek mücadeleyi bıraktılar.

Önümüzde yaklaşık 2 ay var, bu zaman zarfında oyunu tam bilmeyen yeni oyuncularımız olursa, hepsini eğitimden geçirmek hatta bizim bilmediğimiz şeyler de varsa hepsini öğrenmek ve sıkı bir şekilde hazırlanmak istiyoruz.

tebrikler güzel düşünceniz ve hareketiniz icin sahsım adına türk ekiplerinde görmek istedimiz ruhu düşünceleri yansıttınız için hepimize başarılar diliyorum şimdiden :)

sizlerle cok daha güclü bir türkiye olucak bu sene finallerde !!! kutluyorum sizleri

sessizce
26-03-2017, 22:11

Ben durumları yanlış okumuş olabilirim öncelikle onu tekrar belirteyim . COF ben senelerdir zaten turnuvadayım gelin benim markam altında oynayın diyor . Cihat abi isimde çok ısrar edeceğini düşünmesemde neticede ortada bir OTTOMAN markası var . Tolga zeytin dalı gibi söylemlerle en azından bana markada ısrarcı olacağını düşündürdü . Şimdi buraya KÇ , NAR, BARİKAT , SİYAH , POYRAZ vesair ismini hatırlamadığım birsürü oluşumunda katıldığını düşünelim işin içinden çıkmak zor olur . Birde bu oyunda başarı biattan geçiyor. Biat kültürü gelişmiş oluşumlar daha başarılı oluyor . O yüzden böle herkesin biat edebileceği bir üst kurul oluşturmakta fayda olur gibi geliyor bana ...

mesajınıza kendim adıma cevap verme ihtiyacı duydum bizler kimselere bizim markamız altında oynayın demiyoruz fikir birligi yapalım tek yumruk olalım bizim derdimiz o sadece kötü bir düşüncedemiyiz acaba ????

kardeşlerime tekrardan hoşgeldiniz diyorum

black süvari
26-03-2017, 22:13
O wowda senin ve ekibinin payıda herkes kadar var dostum , tılsımda yapmıs oldugun jest yenilir yutulur degil :)

İnşallah şimdide s2 de bu defa beraber dikecez :)

İsallah kardesim bu sefer wow defansinin yarisini adamusun wowunada atmicaz :D

Bakalim kismet keyifli gecsinde hepimiz keyif almaya geldik burdan iki laklak iki stress atmaca

Herkese iyi geceler beyler

Tekrar adamusa bu davranisi icin tebrik ediyorum

hikmetbaba23
26-03-2017, 22:21
Abi buraya gelip daha rakibi görmeden yok biz şu kadar kişiyiz size fazla geliriz filan diyolar ya :D ben 11 senedir oynuyorum.Kişi sayısı 2-3 katı az olan birliklerin kazandığını gördüm.Yazdıkları rakamlar komik :D

aynen öyle valla doğru diyorursu bende hep diyiyorum 500 kişi olacagına 50 kişi sağlam olsun yeter

Özdemir
26-03-2017, 22:53
zaten kemal başer görev yapamayacak malum siz de ekip olursanız alırsınız finali

Niye gorev yapamayacak ?

kokain
26-03-2017, 22:54
ADAMUSlara karşı oynamadım ama kısa bir s4 maceramız olmuş ve Erdi ile tanışmıştım. her server üstüne koyarak geldiklerini görmek ne kadar güzel. oynadığımız serverlarda sağolsun rakiplerimizde güzel insanlardı ve hem eğlenip hemde savaşıyorduk. hatta her defasında sen gibi güzel dostlarla aynı tarafta olmakta ayrı bir güzeldi.

lafı uzatmadan ADAMUS Birliklerini aldıklarını karardan dolayı tebrik ediyorum. bu defa Türkler olarak isme takılmadan üst kimlik altında oynamayı başarıp hedefe gitmeyi başaracaklarına dair inancım tam. bizimkilerinde bir çalışma peşinde olduklarını duyuyor gibiyim. bakalım hayırlısı olsun:)

Sizsiz olmaz !!!!

volkan170
26-03-2017, 23:05
Final 2016 da oynamış biri olarak yaşananlar hakkında kısa bir özet yapmak istiyorum ;

1- Dahil olduğum birliğin adını vermeden yazacağım ki sebebide 2017 final server ında öncesi birliği bozmamak
2- Birliğimden oyun boyu hiç yönlendirme almadım ve bir strateji olmadığını görünce motivasyonum düştü
3- Türk oyunculardan ciddi saldırılar aldım , saldıran oyuncularla ve başkanlarıyla konuşmama rağmen sonuç alamadım.
4- Türk birlikleri TÜRKİYE nin çıkarlarından ziyade kendi birlik isimlerini yüceltme çabasındaydı

Sonuç olarak ;

1-Tek birlik adı altında (adamus un söylediği gibi) çok önemli
2-Birlikler kendi arasında sürtüşme yaşamamalı ve asla türk oyuncular kendi arasında savaşarak güç kaybetmemeli
3-Milliyetçi olunmalı TÜRK lerin başarısı herşeyden önce gelir

Benim acizane düşüncelerim bunlar.

umarım herkes TÜRK olmanın ne demek olduğunu hatırlar.

BİZ TÜRKLER TEK YUMRUK OLURSAK HİÇBİR ALANDA HİÇBİR KONUDA KİMSE KARŞIMIZDA DURAMAZ

bunun bilincinde olalım tek yumruk olalım

VicariouS
26-03-2017, 23:32
Niye gorev yapamayacak ?
işte bu yüzden

Özdemir
27-03-2017, 00:11
işte bu yüzden

Udjcjjdjcf

Pegasus by
27-03-2017, 10:00
Herkese Hayırlı Haftalar,

Yıllar sonra finale dönmek güzel olacaktır kısmet olurmu bilmem ama şimdilik Dostlarıma başarılar dilerim .

Benim bu planlamada gördüğüm düstur şu şekilde

En fazla ileriye giden ok, en çok geriye çekilmiş yaydan çıkar.

Ülkemizin adını daha yukarı taşımak için bu Yay'ı daha ileriye beraber atmak için tek yürek tek bilek olmak gerekir her Vatan evladına da bu görev düşer.

ADAMUS BİRLİKLERİ ADINA,

Saygılarımla.
ExNqasT-Tolga

Moğollar
27-03-2017, 22:13
ADAMUS BİRLİKLERİ ADINA,

Saygılarımla.
ExNqasT-Tolga

Namınızı duymuştum sayın başkan çok eski bir oluşum olmamanıza rağmen gayet güzel sağlam bi ekibiniz var s3 de rakip olarakta başlamış olsa idik bile zevkli bir sr geçirecegimizi umit etmiştim.
Ekibinize ve oluşumunuza saygılar ve sevgiler umarım bir sr rakip veya sizlerin arasında oynama şansı doğar.
Sizlere travian hayatınızda başarılar diliyorum.

Kenpachi
27-03-2017, 22:15
Namınızı duymuştum sayın başkan çok eski bir oluşum olmamanıza rağmen gayet güzel sağlam bi ekibiniz var s3 de rakip olarakta başlamış olsa idik bile zevkli bir sr geçirecegimizi umit etmiştim.
Ekibinize ve oluşumunuza saygılar ve sevgiler umarım bir sr rakip veya sizlerin arasında oynama şansı doğar.
Sizlere travian hayatınızda başarılar diliyorum.

Sjjsjshshshs
Ekip10 engelini aşabilcekmisiniz skjsjs :D))

osmancan71
27-03-2017, 22:17
Sjjsjshshshs
Ekip10 engelini aşabilcekmisiniz skjsjs :D))

Niye asmasın :) bu ismi nasıl buldunuz zafer ekıp10 u :D anlamı felan ney

Kenpachi
27-03-2017, 22:19
Niye asmasın :) bu ismi nasıl buldunuz zafer ekıp10 u :D anlamı felan ney

Kanka hikmet abeylerin halısaha numarasıymış ben onların yalancısıyım sjjs :D))

osmancan71
27-03-2017, 22:26
Kanka hikmet abeylerin halısaha numarasıymış ben onların yalancısıyım sjjs :D))

Haha sende ekıp 2.5 kur :zuhaha: bu sw tam mı oynuyon yarım mı baska hangı sw lerdesın :D

Kenpachi
27-03-2017, 22:29
Haha sende ekıp 2.5 kur :zuhaha: bu sw tam mı oynuyon yarım mı baska hangı sw lerdesın :D

Oynamicam bu sv osmik. Kç de sevdiğim bit kaç isim var ekip10 çoğunu tanıyorum ondan oynamamak en iyisi. :)

beyezan
27-03-2017, 22:32
Ben pek o bırlıgı bılmem ama gecmıste süvarı ve nefes aklımda kalan poyraz bırlıklerı vardı

hesaplar 29 ıtıbarıyle acılaktır bende dısundum kı poyraz sonsuz kardeslık bırlıgını kurmak ıstıyorum yenı acılacak serverde sızın gıbı es dost arkadas beklerım ıyı bır server olsun dılegıyle

osmancan71
27-03-2017, 22:37
Oynamicam bu sv osmik. Kç de sevdiğim bit kaç isim var ekip10 çoğunu tanıyorum ondan oynamamak en iyisi. :)

Oynamak zorunda hıssedıyon ama :D bırak artık her acılan serverda yüzük görmüş nazgul gibi dolasmayı :zuhaha:

Kenpachi
27-03-2017, 22:42
Oynamak zorunda hıssedıyon ama :D bırak artık her acılan serverda yüzük görmüş nazgul gibi dolasmayı :zuhaha:

Sizdeki bu yüzük merakını hala anlamış deilim osmik. Nsl bir sevdadır 2 kelimenizden biri odur. :D))

osmancan71
27-03-2017, 22:46
Sizdeki bu yüzük merakını hala anlamış deilim osmik. Nsl bir sevdadır 2 kelimenizden biri odur. :D))

Bizi çağırıyor :(

TheMythjohN
27-03-2017, 23:03
Turnuvalara katılırım. Sürekli altın alamadığımdan bir kişi ile ortak oynayabilirim. Turnuva yaklaşınca bana yazarsanız oyundan gruplara vs. katılabilirim. Ben uzun yıllardır traviandayım ve daha önce turnuvada bulundum. Eski yıllarda TAARRUZ birlikleri (s5 birliği) katılma kararı almış ve ne yazıkki o turnuvadada başarısız olunmuştur. Nedeni ise yine bizler. 3 bölgeye yayılarak koordinesiz bir şekilde oynamıştık. Dediğim gibi artık tamamen turnuvalarda boy göstermenin zamanı geldi :)

BARUTYÜZBAŞI.

Haci Vosvos
27-03-2017, 23:12
Arkadaşlar tek isim işi yaş iş. Bu gün Ruslar tek isimle oynamıyor hatta finalde nerdeyse hiçbir ekip tek isimle oynamıyor. (Dacialar olabilir gerçi tam hatırlayamadım onların adları ) herkes kendi oluşumu ile gelip kendi görev yerine gidiyor. Tek isim veya oluşum çooook büyük bir ekip demek ve bunun sonucunda zor yönetim demek. Her başkan kendi ekibini yönetir ama 5 başkan 5 oluşumun birleşimini yönetemez. Burda önemli olan amaçtır. Aynı amaca yönelik veya aynı ortak çıkara yönelik hareket. Birde insanlar kendi oluşumunda daha çok hırs yapabiliyor. Tek isimde herkes bir başkasına güvenip yada sayısal çokluğa bakıp işi biraz savıyor. Her oluşum saldırı planı yaparsa güzel op sayısı olur. Ama tek oluşumda 5 saldırı komutanı op planı yaparsa yarısı kadar op olmaz çünkü başka birinin seninle aynı görevi yapması seni rahatlığa itiyor. Bunun ve sebeplerden dolayı ekip olarak devam etmek daha mantıklı. Ayrıca tek çatı altında gelmeye kalkarsan. Ortak kararlar almalı tüm birlikler ve bu imkansız gibi bişey bu kadar insan hayatta tek noktada buluşamaz. Bu sorunlardan oyuna odaklanılamaz. Ama her konuda anlaşmak yerine belli 2-3 konuda anlaşıp amacı ortak yapmak çok daha oyuna odaklanmayı sağlar. Bir ekip derki şu ülkeyle anlaştık. Diğeri der olmaz biri der tılsımı bekleyelim diğeri der tılsım öncesi op. Tek çatı altında malesef buna benzer her konuda tek görüş olmak zorunda. Ama ekiple gelince böyle sorunların yok. A ülkesiyle anlaşmak istemiyor musun tamam sen diğer sınıra doğru oyna. Ordu'nu tılsımdan sonraya mı saklamak istiyorsun tamam sen ekibinle opni ona göre ayarla. Sadece 2 konu kalır birisi wowu kim kurcak bir diğeri bölgede nereye hangi ekip yerleşicek. Bu kadar en fazla 1 konu daha olur oda hangi ülkelerle diplomasi yapılcak. Onda bile tam anlamıyla anlaşmaya gerek yok. Herkes kendini oyununa verir gereksiz konular üzerinde enerji harcanmaz. Ayrıca geçen seneki Türklerin başarısından sonra bu sene daha fazla Rus ekininin Türklere yönelik oynayacağını söyleyebilirim. Son olarakta eleme malesef bir antreman değil. Finalle alakası bile yok diyebilirim. Elemede 4 ana ülkeden biri olduğumuz için gelen ekipler antreman seviyesinde olmicaktır. Başka bir grupta bilet almakta ekip olarak zorlar çok güç kaybedersiniz. Güzel antreman olur ama ters etkide yapabilir. Ekip finalde gelmeden dağıladabilir.

osmancan71
27-03-2017, 23:20
Turnuvayı ılk senede kutuplastırdı bu kemal :zuhaha: tavsiyelerı dinlemiş dil öğrenmiş

zekiLiseli
27-03-2017, 23:25

hepsine hükmedecek tek bir yüzükten bahsediyoruz...onun gücü herkesi büyülemiştir.

HANBİRLİKLERİ
27-03-2017, 23:27
beyler hayırdır vukuatmı var
osman durum raporu ver kanka :zuhaha:

osmancan71
27-03-2017, 23:37
beyler hayırdır vukuatmı var
osman durum raporu ver kanka :zuhaha:

Yoo :D yüzüğün gücünü tartışıyoduk :D

HANBİRLİKLERİ
27-03-2017, 23:39
Yoo :D yüzüğün gücünü tartışıyoduk :D

yüzük kıymetli kanka :)
yüzüğü gören _ _ _ _ _ görür derlerde kanka bilmiyorum :zuhaha:

TırTıl
31-03-2017, 16:03
AdaMuS birliklerine gönül vermiş ve yıllarca içinde olmuş biri olarak AdaMuS un birlik beraberlik sağlama konusunda büyük yarar sağlayacagını düşünüyorum.

sensei33
31-03-2017, 16:19
AdaMuS birliklerine gönül vermiş ve yıllarca içinde olmuş biri olarak AdaMuS un birlik beraberlik sağlama konusunda büyük yarar sağlayacagını düşünüyorum.

Bende öyle düşünüyorum :)

fatu
31-03-2017, 19:15
AdaMuS birliklerine gönül vermiş ve yıllarca içinde olmuş biri olarak AdaMuS un birlik beraberlik sağlama konusunda büyük yarar sağlayacagını düşünüyorum.ooooo ex başkanım bile sahalara dönmüş...