PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Divan Geliyor!!!!

Bang Bang
25-03-2017, 00:02
Genel Başkan keyf-i ala
Genel Başkan Yard: tolga043
Disiplin Sorumlusu: MORDOR
Genel Saldırı Komutanı : AnArSi (hesap adı değişebilir kesin karar almadık )
Birçok değerli arkadaşımızla birlikte serverdaki yerimizi alıyoruz
Bölgemiz -/-

Başta Adamus daki değerli abilerime dostlarıma ve bu oyunu şerefi ile oynayan herkese başarılar dilerim.(sabrı anlayacağın üzere sana başarı dilemiyorum )

fatu
25-03-2017, 00:05
Hadi hayırlı olsun, isimler görelim, çok sessiz s3 forumu. (:

Bang Bang
25-03-2017, 00:07
Hadi hayırlı olsun, isimler görelim, çok sessiz s3 forumu. (:
abi sen varsan sessizlik olması normal :/

AK47
25-03-2017, 01:48
divan birliklerine başarılar dilerim özeeliklede keyfi alaya İNŞALLAH hoş bi sv gecirir :)

makevelie
25-03-2017, 03:48
Genel Başkan keyf-i ala
Bölgemiz +/-

Başta Adamus daki değerli abilerime dostlarıma ve bu oyunu şerefi ile oynayan herkese başarılar dilerim.(sabrı anlayacağın üzere sana başarı dilemiyorum )

can o iş sende :) öttür bakayım şu küçük enişteyi :) dikkat et ama zora gelirse basar küfürü

VicariouS
25-03-2017, 08:24
(sabrı anlayacağın üzere sana başarı dilemiyorum ) hahahahahahahahahahahahahahahaha :D :D :D

Nicholai Hel
25-03-2017, 09:25
Genel Başkan keyf-i ala
Bölgemiz +/-

Güzel bir tablo olmuş :D

çiçili
25-03-2017, 09:35
Genel Başkan keyf-i ala
Bölgemiz +/-

kim geliyor kim geliyor sütçüoğlu sütçuoğlu (burhan altıntop):)

KILIÇ_KIRAN
25-03-2017, 11:20
Genel Başkan keyf-i ala
Bölgemiz +/-

servere hayırlı olsun hoşgeldiniz

hipeROCKtif
25-03-2017, 12:54
Genel Başkan keyf-i ala
Bölgemiz +/-

s1 de az ağlamadın can. Hatta bi keresinde operasyon yapıyordum abi bana fake yada saldırı atma hastanedeyim diye yalvaran sen değilmiydin. Hatta oksijen maskesiyle resim atan da sendin :D isteyen herkese ss sini atarım. Baya yaralamışım seni ki bu kadar gocunuyorsun

Nicholai Hel
25-03-2017, 13:21
s1 de az ağlamadın can. Hatta bi keresinde operasyon yapıyordum abi bana fake yada saldırı atma hastanedeyim diye yalvaran sen değilmiydin. Hatta oksijen maskesiyle resim atan da sendin :D isteyen herkese ss sini atarım. Baya yaralamışım seni ki bu kadar gocunuyorsun
Saldırı atacak bu zamanı mı buldunuz diye attı fotoğrafı, ki espri olsun diye..yalvarma falan yok ortada,okumak için göz isimli organını seçmelisin. Tabi yine bir kıvırış, laf çevirme vs vs.. Ki homo sapiens değil homo neanderthalensis olduğunuzu bütün gece birlikleri olarak kanıtladınız :D
Suç can da insan yerine koydu birilerini de.
Senin ekipçe çapın "yaralamaya" yetmez :D bilesin

Ha şunu da ekleyeyim, sen vurursun altınla tamamlarlar biz vurruz imara açarlar :D
http://i.hizliresim.com/kbbkLA.png

hipeROCKtif
25-03-2017, 13:30
sikletim değilsin yavrum inan koskoca s1 boyunca 30k tokmak basamamış bir adama rakip olarak gidecem pehhh sendeki heveste güzelmiş be gülüm

He güzelim o dediğinden

makevelie
25-03-2017, 13:38
Saldırı atacak bu zamanı mı buldunuz diye attı fotoğrafı, ki espri olsun diye..yalvarma falan yok ortada,okumak için göz isimli organını seçmelisin. Tabi yine bir kıvırış, laf çevirme vs vs.. Ki homo sapiens değil homo neanderthalensis olduğunuzu bütün gece birlikleri olarak kanıtladınız :D
Suç can da insan yerine koydu birilerini de.
Senin ekipçe çapın "yaralamaya" yetmez :D bilesin

Ha şunu da ekleyeyim, sen vurursun altınla tamamlarlar biz vurruz imara açarlar :D
http://i.hizliresim.com/kbbkLA.png

ahahaha :D yav siz şu adamı ciddiye alıyorsunuz adam kendini bir halt sanıyor zaharyaya karayele kafa tutuyor :(

s1 boyunca cıkardığı en yüksek ordu 10k tokmağı geçemezken yaptığı operasyonlarda 50k gibi çerez ordu olan bir köy dahi sıfırlayamamış griye savaşmaya geliyorum diyip aldığı merkezi dahi koruyamayan sonrada askersiz köye geldiniz diyip pişkin pişkin sırıtan :D ve yine s1 boyunca millete gerek multi hesaplardan gerek kendi hesabından ana avrat küfür etmekten başka birşey yapamamış eleman değilmi bu :D karneye bakbe puhahahaha :D böyle bir adam hakkında çok bile yorum yaptık bir halt sanacak kendini
l

çıkarttığı 5-10k tokmağında sıfırlattığı merkezinde ettiği küfürlerinde ssleri duruyor isteyen olursa atarım

ahahaha :D

hipeROCKtif
25-03-2017, 13:44
ahahaha :D yav siz şu adamı ciddiye alıyorsunuz adam kendini bir halt sanıyor zaharyaya karayele kafa tutuyor :(

s1 boyunca cıkardığı en yüksek ordu 10k tokmağı geçemezken yaptığı operasyonlarda 50k gibi çerez ordu olan bir köy dahi sıfırlayamamış griye savaşmaya geliyorum diyip aldığı merkezi dahi koruyamayan sonrada askersiz köye geldiniz diyip pişkin pişkin sırıtan :D ve yine s1 boyunca millete gerek multi hesaplardan gerek kendi hesabından ana avrat küfür etmekten başka birşey yapamamış eleman değilmi bu :D karneye bakbe puhahahaha :D böyle bir adam hakkında çok bile yorum yaptık bir halt sanacak kendini

Sen simdi boyle aglitorsun ya birden aklima ne geldi. Senin birliğin nar-4 ken birliğini follos ettiğimde nasılda birligine ağlak ağlak ally ler geçip def basın hepimizi yıktılar diyodun :D Ayrıca her zaman yaptığın gibi boş muhabbetten lafları çarpıtıp durursun anca. O saydığın kişilerle kendimi bir tutmadım ayrıca kişiye göre kimin iyi kimin kötü olduğu herkese gore değişir. Tartışmaya açık bir konu değildir. Senin çene çalmaktan başka yaptığın bişey olmadığı gibi. Kapış güzelim? :D

Nicholai Hel
25-03-2017, 13:44

Aynen yakup, yapacak birşey yok ölü taklidi yaparsak gider

osmancan71
25-03-2017, 13:52
rez :p.....

gitti sabri :D ben yakubu bekliyodom ama olsun :D

koca yürekli yakup :( valla ben şikayet etmedim :D

Nicholai Hel
25-03-2017, 13:53
Gereksizlerin gereksiz konuşmaları bende sinir yapmaz abisi. Nede olsa konuştuğunuz kadarsınız
Şekeriniz elinizden alındı sildiniz gittiniz.. Bu kadar tırsak olma sen :D kahvaltı da yürek yeme fazla geliyor sana :D

Nicholai Hel
25-03-2017, 13:57
Tamam vurmayın öldü bende yakup banlanır diye bekliyordum :D

Edit: hiperden sonra yakup banlandı :D

çiçili
25-03-2017, 14:22
sabri reis gelmiş forma hemen banlattınız ayıp size :rahatsiz:

kazma def
26-03-2017, 10:47
bende geleyim o zaman sessiz sessiz oynayalım :D

hikmetbaba23
26-03-2017, 10:58
Genel Başkan keyf-i ala
Bölgemiz +/-

divan birliklerine başarılar dilerim zevkli bir server geçirmek dilegiyle

Keyfi ala
26-03-2017, 12:35
divan birliklerine başarılar dilerim zevkli bir server geçirmek dilegiyle

hani bana başarı dileği hani ?

KILIÇ_KIRAN
26-03-2017, 13:12
hani bana başarı dileği hani ?

başarılar Keyfi ala geçen server de başarılar dilemiştik zaten hikmmet abi de unutmuştur.:)

Keyfi ala
26-03-2017, 13:22
başarılar Keyfi ala geçen server de başarılar dilemiştik zaten hikmmet abi de unutmuştur.:)
Peki anlaştık o zaman ;)

Bang Bang
27-03-2017, 16:20
Divan olarak Adamusun gelmemesinden kaynaklı olarak -/- bölgesine geciş yapıyoruz

bysfatih
28-03-2017, 02:19

Divan olarak Adamusun gelmemesinden kaynaklı olarak -/- bölgesine geciş yapıyoruz

������������������������

Bang Bang
28-03-2017, 02:33
sabri herkez neyın ne oldugunu senin ne allah kitap ne kutsal seyler tanımadan küfürler ettiğini herkez biliyor ben o gün senle konusurken oo operasyonlara başlamıssın benıde yıkta rahatyam def yok hastanedeyim diye muhabbetimizide ettik ama sen öyle karaktersizsin ki 100 gün geceye en yakın nar hesabını yıkamayıp hile hurdayla tılsım gecesi kitleten bir adamsın ben herkezin lafına rağmen seni insan yerine koymuştum bu 1 2.sı ise kasap hesabının hesap ortagımla olan dostluguna hitafen ve araya giren değerli insanlar için susuyorum actırm kutuyu canın yanmasın ;)

HANBİRLİKLERİ
28-03-2017, 03:13
beyler birliğin ismini bulan arkadaş kim hangi manada bulundu
serverda başarılar dilerim

Keyfi ala
28-03-2017, 13:15
beyler birliğin ismini bulan arkadaş kim hangi manada bulundu
serverda başarılar dilerim
divan ismini şahsım adına ben buldum Osmanlı dönemindeki padişahın başkanlık ettiği devlet meselelerinin görüşüldüğü kurul anlamında kullandık . İyi oyunlar dilerim .

x-ray
29-03-2017, 20:25
Genel Başkan keyf-i ala
Bölgemiz -/-

Başta Adamus daki değerli abilerime dostlarıma ve bu oyunu şerefi ile oynayan herkese başarılar dilerim.(sabrı anlayac.......ağın üzere sana başarı dilemiyorum )

:)........

TOLGA43
07-05-2017, 07:03
17839 divan birligi yonetim toplantisi÷)
Dogan01(dogan) firtina(mehmet) taklamakan(adem) pelin ege(pelin)

Kaco(yildirim) kaco(alpaslan) taklamakan(sinan)