PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Adamus !

exnqast
23-03-2017, 22:03
Öncelikle bütün forum ahaline ve s3 oyuncularına selam olsun. 5 - 6 aylık bir aradan sonra,

''ADAMUS'' ailesi olarak s3'e başlama kararı aldık. Tam kadro olamasakta aramıza katılan yeni arkadaşlarımız , hatrımız için bizi yalnız bırakmayan eski dostlarımız ile birlikte Server 3 e tat katabilmek adına elimizden geleni yapacağız.

Bu zamana kadar katıldığımız her server' ı kazanmak için oynadık ve her seferinde bunu başardık. Bu sefer de aynı iddaaile buradayız. Umarım aynı iddaa ile bizlere karşılık verecek köklü ekipler serverda yer alır. Keyifli bir server bizleri bekler.

Açık açık konuşmak gerekirse Sevişmeye değil , savaşmaya geliyoruz :)

- / - Güneybatı bölgesinde bulunacak ADAMUS ailesi olarak şimdiden her ekibe başarılar diliyorum.

Saygılarımla.
ExNqasT

Skid Row
23-03-2017, 22:04
Öncelikle bütün forum ahaline ve s3 oyuncularına selam olsun. 5 - 6 aylık bir aradan sonra,

''ADAMUS'' ailesi olarak s3'e başlama kararı aldık. Tam kadro olamasakta aramıza katılan yeni arkadaşlarımız , hatrımız için bizi yalnız bırakmayan eski dostlarımız ile birlikte Server 3 e tat katabilmek adına elimizden geleni yapacağız.

Bu zamana kadar katıldığımız her server' ı kazanmak için oynadık ve her seferinde bunu başardık. Bu sefer de aynı iddaaile buradayız. Umarım aynı iddaa ile bizlere karşılık verecek köklü ekipler serverda yer alır. Keyifli bir server bizleri bekler.

- / - Güneybatı bölgesinde bulunacak ADAMUS ailesi olarak şimdiden her ekibe başarılar diliyorum.

dr.vanilla
23-03-2017, 22:09

Saygılarımla.
ExNqasT

Beklediğimiz açıklama da geldi. Her zamanki gibi oradayız!..

boran123456
23-03-2017, 22:10
hayırlı olması dileğimiz ile.. Aramıza gelecek tüm arkadaşlara selamlar.

Saygılarımla.
ExNqasT

Baddal
23-03-2017, 22:12
Erdi var mı erdi :)

VİBE®
23-03-2017, 22:16
Basarılar tolga :)

sonosmanlı :islik:

exnqast
23-03-2017, 22:20
Bekliyoruz adem abi :)

Basarılar tolga :)

sonosmanlı :islik:

VİBE®
23-03-2017, 22:23
Bekliyoruz adem abi :)

kısmet ustadım :) zaten benım s3 de exnqast (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=2499) dıye bır hesabım hep olur :)

Tuğberk_
23-03-2017, 22:23
Bekliyoruz adem abi :) Ortağımın aklını çelmeyin :D

Nicholai Hel
23-03-2017, 22:25
Ortağımın aklını çelmeyin :D

S3 sıcak sen de gelsene delikanlı :D

Tuğberk_
23-03-2017, 22:26
S3 sıcak sen de gelsene delikanlı :D s1 s2 yeter bana kanka kaldıramam :D

VİBE®
23-03-2017, 22:37
s1 s2 yeter bana kanka kaldıramam :D

kaldırırsın ortak :)

eski dostlarım Adamus ailesine Defanscı olarak elimizden gelenı yaparız , onudamı yapamıcaz :D

bi kaç mılyoncuk pretten ne cıkar :)

dr.vanilla
23-03-2017, 22:38

eski dostlarım Adamus ailesine Defanscı olarak elimizden gelenı yaparız , onudamı yapamıcaz :D

bi kaç mılyoncuk pretten ne cıkar :)

Adem abi bu server adın bağatur şad demi? :D

Tuğberk_
23-03-2017, 22:38

bi kaç mılyoncuk pretten ne cıkar :) Tamam o zaman defans basmaya bizde geliyoruz 2 farklı hesaptan :D

VİBE®
23-03-2017, 22:39
Adem abi bu server adın bağatur şad demi? :D

gene wowou bıze kıtleyın o zaman demı :D yemezlerrrrrrrrrrr :p

ama sembolık olarak acarız bagatur Şad diye

fatu
23-03-2017, 23:15
Ben sevişmeye gelcem açık açık diyim... (:

dr.vanilla
23-03-2017, 23:16
Ben sevişmeye gelcem açık açık diyim... (:

Abi gelenlere bakınca senin ön sevişmen yeterli :D

fatu
23-03-2017, 23:21
Abi gelenlere bakınca senin ön sevişmen yeterli :D
Hani tolga bey kıyamet gibi kalabalık bir server olacak dedi bana telefonda. Kandırdı mı beni? Bol bayan lı bir server olacak dediydi...

dr.vanilla
23-03-2017, 23:25
Hani tolga bey kıyamet gibi kalabalık bir server olacak dedi bana telefonda. Kandırdı mı beni? Bol bayan lı bir server olacak dediydi...

Kimi aradıysa aynısını demiş. Bol bayanlı bir server olacak diye bölge kapattırıyor resmen.

exnqast
23-03-2017, 23:34
Hayır benden sonra travian tarihinin en iyi oyuncularından biri olan FATU s3'e gelecek bayan olmayacak öyle mi ? :) hem bayan hem action olacak emin olun :) Gerekirse bu 2 sinide ihraç edicem :)

fatu
23-03-2017, 23:37
Hayır benden sonra travian tarihinin en iyi oyuncularından biri olan FATU s3'e gelecek bayan olmayacak öyle mi ? :) hem bayan hem action olacak emin olun :) Gerekirse bu 2 sinide ihraç edicem :)
Bayan ortak istiyorum, ahırı silip süpürecek kışladan uzak duracak kıskanırım, köşklerde saraylarda yaşatıcam...

Bizim vahalarımız pembe olacak, içinde cins kedi, köpek bilimum sevdiği elleriyle sevebileceği hayvanlar bulup getiricem..!

exnqast
23-03-2017, 23:40
Vahalardan getirdiğin hayvanları sıralı saldırıların arasına sokuyorsun. ( Benden duymayın bunu gerçekten yapabiliyor raporu mevcut özelden isteyene atabilirim ) bunu gören kadın korkup hesaptan kaçıyor. Sonra da genel başkanım genel başkanım..

Bayan ortak istiyorum, ahırı silip süpürecek kışladan uzak duracak kıskanırım, köşklerde saraylarda yaşatıcam...

Bizim vahalarımız pembe olacak, içinde cins kedi, köpek bilimum sevdiği elleriyle sevebileceği hayvanlar bulup getiricem..!

fatu
23-03-2017, 23:44
Vahalardan getirdiğin hayvanları sıralı saldırıların arasına sokuyorsun. ( Benden duymayın bunu gerçekten yapabiliyor raporu mevcut özelden isteyene atabilirim ) bunu gören kadın korkup hesaptan kaçıyor. Sonra da genel başkanım genel başkanım..
Yeni bişiler bulmak lazım, demode oldu artık bunlar, pastadan red kit felan çıkartmam lazım. hahahaha

Maskeli SÜVARİ
24-03-2017, 06:49
Adamus birliklerine başarılar dilerim.

dr.vanilla
24-03-2017, 07:10
Adamus birliklerine başarılar dilerim.

Eyvallah üstadım sizi de bekleriz :))

Pegasus by
24-03-2017, 07:23
Hayırlı Cumalar

Başarılar dilerim Adamustaki dostlarımıza benden demesi K.Ç ile oynuyosanız mutlaka birlikte olması gereken Arap Kadri Şenel abidir yoksa boşa oynamayın Wow kursanızda bi işe yaramaz zuahahahahahahahah

bizi iyi bilir K.Ç ler Şirin Çocuklar :)

volkan170
24-03-2017, 07:28
Hayırlı Cumalar

Başarılar dilerim Adamustaki dostlarımıza benden demesi K.Ç ile oynuyosanız mutlaka birlikte olması gereken Arap Kadri Şenel abidir yoksa boşa oynamayın Wow kursanızda bi işe yaramaz zuahahahahahahahah

bizi iyi bilir K.Ç ler Şirin Çocuklar :)

sen katılmıyor musun?

veysel
24-03-2017, 07:43
Adamus birliklerine başarılar ����

fylb
24-03-2017, 07:57

Saygılarımla.
ExNqasT

Hayırlı olsun

exnqast
24-03-2017, 08:04
Bi zenci gördüm sanki ? :))

Adamus birliklerine başarılar ����

çiçili
24-03-2017, 08:22
çok eski bir adamuslu olarak adamusa başarlılar erdiye selamlar.

dentistt
24-03-2017, 09:01
yaklaşık olarak sanırım bi 9-10 senedir birlikte olduğumuz dostlarla 6 ay aradan sonra birlikte bi yola çıkmak gayet güzel olacak herkese saygı ve selamlar tüm s3 camiasına hayırlı olsun ayrıca gelen tüm ekiplere başarılar dilerim :)
ADAMUS hesabı adına/Bilal

dip not: pegasusun evini dükkanını bombalar gene de getiririm server a :D valla senin oğlanı kaçırıp şantaj yaparım sayın pegasus hava yolları

dentistt
24-03-2017, 09:04

yoklama aldın mı?

dentistt
24-03-2017, 09:06
Yeni bişiler bulmak lazım, demode oldu artık bunlar, pastadan red kit felan çıkartmam lazım. hahahaha

ben en son kışladan toyton çıkarmaya çalıştığını hatırlar gibiyim abi :D

Zimbo
24-03-2017, 11:58
Adamus a başarılar dilerim hoş dah çok rakibe bol şans dilemek lazım :) :) :):islik:

AgentRiLey
24-03-2017, 21:33
Öncelikle herkese Selamlar...

yaklasık 2 senedir bırakmıştım ama içimdeki oynama isteği beni zorluyor ve oyuna itiyor
her ne kadar evli ve çocuklu da olsam bu server adamus ve dostlarımın yanında olmayı planlıyorum..

benim bi Kadir abim vardı unuttu kardeşini ahhh ahhh...

fatu
24-03-2017, 22:12

yaklasık 2 senedir bırakmıştım ama içimdeki oynama isteği beni zorluyor ve oyuna itiyor
her ne kadar evli ve çocuklu da olsam bu server adamus ve dostlarımın yanında olmayı planlıyorum..

benim bi Kadir abim vardı unuttu kardeşini ahhh ahhh...3 gün kala arayacaktım seni Cem bi şansımı deneyecektim, gerek kalmadığına çok sevindim. Boynuz kulağı 1 server da geçmiş en başarılı öğrencimsin. :) Seni unutmak mümkün mü? Sıkıntılı bir günüm dü, bugün duyduğum en güzel haber bu oldu. (:

dr.vanilla
24-03-2017, 22:25
3 gün kala arayacaktım seni Cem bi şansımı deneyecektim, gerek kalmadığına çok sevindim. Boynuz kulağı 1 server da geçmiş en başarılı öğrencimsin. :) Seni unutmak mümkün mü? Sıkıntılı bir günüm dü, bugün duyduğum en güzel haber bu oldu. (:

E şimdi ne yapıyoruz? Diğer ekiplere takviye yapmak gerekmiyor mu? :D

fatu
24-03-2017, 22:41
E şimdi ne yapıyoruz? Diğer ekiplere takviye yapmak gerekmiyor mu? :DDiğer server ların forumlarında az millete sataşayım bari. hoh hoh hoh

dr.vanilla
24-03-2017, 22:45
Diğer server ların forumlarında az millete sataşayım bari. hoh hoh hoh

2 3 ekip tehdit et bari gelsinler kendi kendimize oynamayalım yine :)

Bang Bang
24-03-2017, 23:08

Saygılarımla.
ExNqasT

güzel bir server olucak anlasıldıgı üzere muratı cagırmayın ama :)

exnqast
24-03-2017, 23:22
Bizde eskilerimize kapı her zaman açık sormazlar bile üstad :)

güzel bir server olucak anlasıldıgı üzere muratı cagırmayın ama :)

Baddal
25-03-2017, 00:58

Vaay.cem.seni.görmek.ne.güzel.Allah.bi.yastıkta.ko catsın.hayırlı.uğurlu.olsun.kardeşim

_çığrı_
25-03-2017, 04:36

Tekrardan seni oyunda görmek güzel :)

AgentRiLey
25-03-2017, 05:41
3 gün kala arayacaktım seni Cem bi şansımı deneyecektim, gerek kalmadığına çok sevindim. Boynuz kulağı 1 server da geçmiş en başarılı öğrencimsin. :) Seni unutmak mümkün mü? Sıkıntılı bir günüm dü, bugün duyduğum en güzel haber bu oldu. (:
Bi ameliyat işi duydum . Çok geçmiş olsun sana da Kadir abi

VİBE®
25-03-2017, 05:47
Bi ameliyat işi duydum . Çok geçmiş olsun sana da Kadir abi

Botox yaptırmıştır kesin o ,

veysel
25-03-2017, 05:51
Diğer server ların forumlarında az millete sataşayım bari. hoh hoh hoh

Geçen server seni yıkamadık içime dert olmuştu bu server seni içerden yıkacam :zuhaha:

dentistt
25-03-2017, 10:24

kanka imzan dün gibi aklımda :) senin dönmen benim de aldığım en güzel haber :D kadir abi diş etlerinden ameliyat oluyor ben yapcam ameliyatı servera gelsin diye :D

dentistt
25-03-2017, 10:25
Geçen server seni yıkamadık içime dert olmuştu bu server seni içerden yıkacam :zuhaha:

ben size geçen server dedim hocayla fatuyu yıkalım ordular elde kalacak diye dinlemediniz :D

Yugi
25-03-2017, 10:47

Zenci nereye gidiyon daha server7 vardı?

veysel
25-03-2017, 14:14
Zenci nereye gidiyon daha server7 vardı?

Bir yere gittigim yok hesap s7 duruyor :zuhaha:

veysel
25-03-2017, 14:29
ben size geçen server dedim hocayla fatuyu yıkalım ordular elde kalacak diye dinlemediniz :D

Aklımızdan geçti ama hocayla ugraşanların onu belli :zuhaha:

fatu
25-03-2017, 16:30
Bi ameliyat işi duydum . Çok geçmiş olsun sana da Kadir abiUfak bir diş eti operasyonu ama can yakıyor epeyce : (

Botox yaptırmıştır kesin o ,Evet adem bey botox yaptırdım, güneş görmemiş yerlerimi şişirdim epeyce. hoh hoh hoh

Geçen server seni yıkamadık içime dert olmuştu bu server seni içerden yıkacam :zuhaha:Zencilerin kralı seni görmek bana huzur veriyor, 40k toytonunu halen unutmadım, travian hayatım boyunca yaptığım en kötü şey oldu, o da sana denk geldi. :'( Kabusum oldu o toytonlar ara ara görüyorum.

ben size geçen server dedim hocayla fatuyu yıkalım ordular elde kalacak diye dinlemediniz :Dİşin gücün o zaten git hastalarınla ilgilen, ayrıca hoca da bize lazım, eğitim şart... Hocanın sesi çıkmamış forumda, hocayı seslendirelim buralarda. :(

fatu
25-03-2017, 16:36
Mevcut gelen arkadaşlara ayıp olmasın ama bu server biz epeyce kalabalık olacağız sanırım, yeterli sayıda rakip olmayacak gibi görünüyor. Biz bu S3 işini yeniden bir konuşmamız lazım gibi kanımca. : ( Bu server a başlamanın uygun olup olmadığı konusunda ciddi endişelerim var.

dentistt
25-03-2017, 17:44
Mevcut gelen arkadaşlara ayıp olmasın ama bu server biz epeyce kalabalık olacağız sanırım, yeterli sayıda rakip olmayacak gibi görünüyor. Biz bu S3 işini yeniden bir konuşmamız lazım gibi kanımca. : ( Bu server a başlamanın uygun olup olmadığı konusunda ciddi endişelerim var.

endişelerini paylaşıyorum abi :)

Keyfi ala
25-03-2017, 18:18
Mevcut gelen arkadaşlara ayıp olmasın ama bu server biz epeyce kalabalık olacağız sanırım, yeterli sayıda rakip olmayacak gibi görünüyor. Biz bu S3 işini yeniden bir konuşmamız lazım gibi kanımca. : ( Bu server a başlamanın uygun olup olmadığı konusunda ciddi endişelerim var. gelmeyecekseniz bilgimiz olsun ona göre -- bölgesine biz geçelim ;)

dr.vanilla
25-03-2017, 18:24
gelmeyecekseniz bilgimiz olsun ona göre -- bölgesine biz geçelim ;)

Siz gelin paylaşırız :P

Keyfi ala
25-03-2017, 22:17
Siz gelin paylaşırız :P
Yahu siz paylaşırsınız da ben paylaşımcı değilim sıkıntı benden yana üstad ;)

wanted
25-03-2017, 23:03
Toplam 3-4 birliğiz zaten hepimiz aynı bölgeye girelim 4-5 ay savaşalım sonra en başarılı birliği şampiyon ilan edip serverı kapatalım derim yoksa yine eziyet çekicez gibi server sonuna kadar :amaama:

volkan170
26-03-2017, 00:16
Beyler / Bayanlar

son durum nedir şimdi? server çekişmeli olacak mı? katılacak mıyız?

dr.vanilla
26-03-2017, 08:51
Beyler / Bayanlar

son durum nedir şimdi? server çekişmeli olacak mı? katılacak mıyız?

Server çok çekişmeli geçecek biz bu kadar tempoyu kaldıramayız o yüzden gelmiycez :P

Yugi
26-03-2017, 09:16
Sayfada ego patlaması yaşanıyor ahahaha

KILIÇ_KIRAN
26-03-2017, 12:15
Sayfada ego patlaması yaşanıyor ahahaha

mustafa yugi sendin değil mi ya zafer e de dedim zamanınız var forumda yazana kadar gelin beraber oynayalım daha iyi olmaz mı:)

Bahcivan
27-03-2017, 14:06

Saygılarımla.
ExNqasT

Başarılar bro :) girelim görelim. Ameofonte 😎😎

Yugi
11-04-2017, 21:34
Şu konu ülkenin özeti gibi.

ARAP_KADRI
11-04-2017, 21:56

Saygılarımla.
ExNqasT

Hadi bakalim kolay gele iyi oyunlar kardeşim yakin bir zamanda adapazarina çayını içmeye gelecegim haberi
n olsun temmuz gibi olabilir face de eklisin zaten haberlesiriz

sensei33
11-04-2017, 22:02
Hadi bakalim kolay gele iyi oyunlar kardeşim yakin bir zamanda adapazarina çayını içmeye gelecegim haberi
n olsun temmuz gibi olabilir face de eklisin zaten haberlesiriz

Şener abi sen buralara gelirmiydin :)

ARAP_KADRI
12-04-2017, 23:30
Şener abi sen buralara gelirmiydin :)

Selam mali yok ugramiyorum tesaduf bir bakayim dedim eski dostlara selam edeyim dedim hemde :)) aktif oynuyormusun sen

sensei33
12-04-2017, 23:36
Selam mali yok ugramiyorum tesaduf bir bakayim dedim eski dostlara selam edeyim dedim hemde :)) aktif oynuyormusun sen

Multihunter den fırsat bulabilirsek oynamaya çalışıyoruz abi

hayaligenc
12-04-2017, 23:36

Niye MH yemiyor içmiyor sizi mi izliyor :) ya da siz mi kurallara aykırı davranıyorsunuz :) ?

Byhelsing
12-04-2017, 23:46
Niye MH yemiyor içmiyor sizi mi izliyor :) ya da siz mi kurallara aykırı davranıyorsunuz :) ?

Maşallah modaretörümüz her yerde, hızlı cevap hızlı çözüm :)

hayaligenc
12-04-2017, 23:53
Maşallah modaretörümüz her yerde, hızlı cevap hızlı çözüm :)
7/24 :) yok cevapdan ziyade merak , oyuncumuz baya sitemli yazınca biraz sakinlik ve işin grgırıyla eğlencesi olsun diye yazmıştım :)

ARAP_KADRI
14-04-2017, 21:53

Abartma sende 30 multin olsa yeter ne işin var 60 multiyle :))

Warforlive
19-04-2017, 00:06
Abartma sende 30 multin olsa yeter ne işin var 60 multiyle :))

Abisi :) korkudan multi açıyor işte köyüne bir gidiyorlar 10 Kahraman 13 sıçan kesince mutlu oluyorlar:)

voceDAiMON
19-04-2017, 14:34
Abisi :) korkudan multi açıyor işte köyüne bir gidiyorlar 10 Kahraman 13 sıçan kesince mutlu oluyorlar:)

O korkudan açıyor da siz neden açıtorsunuz?:)

EdgarDaviDs
23-04-2017, 01:36
Hesap var mı abilerim ;)

POT
29-04-2017, 14:00
Hesap var mı abilerim ;)

Halamı trivian :)

lycan
15-05-2017, 09:58
Hesap var mı abilerim ;)

23 nisan sendromu heralde