PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Oyun Dünyası Server 3 Oyun Dünyası Başlıyor !

hayaligenc
22-03-2017, 11:45
Merhaba Travian'ın Asil Kahramanları ;

Travian kahramanlarının merakla beklediği Server 3 açılıyor !

Oyun Hızı: 1X
Ön Kayıtlar: 27 Mart 2017
Başlangıç: 29 Mart 2017
Sürüm: T4.4

Haydi kahramanlar şimdi server 3 da WoW kurma zamanı !

Yeni oyun dünyasını başlayacak olan tüm oyuncularımıza şimdiden başarılar ve keyifli oyunlar diliyoruz.

Saygılarımızla

Travian: Legends TR Ekibiniz

HANBİRLİKLERİ
22-03-2017, 14:33
Merhaba Travian'ın Asil Kahramanları ;

Travian kahramanlarının merakla beklediği Server 3 açılıyor !

Oyun Hızı: 1X
Ön Kayıtlar: 27 Mart 2017
Başlangıç: 29 Mart 2017
Sürüm: T4.4

Haydi kahramanlar şimdi server 3 da WoW kurma zamanı !

Yeni oyun dünyasını başlayacak olan tüm oyuncularımıza şimdiden başarılar ve keyifli oyunlar diliyoruz.

Saygılarımızla

Travian: Legends TR Ekibiniz

server 3 hayırlı olsun

server 1'deki hesap silen arkadaşlar server 3'e toplaşır artık
tepki süreleri 3-5 güne dolar

volkan170
23-03-2017, 08:40
Öncelikle herkese selamlar ;

Başta kendimi tanıtmak isterim

Volkan ,32 yaşındayım, Makina Mühendisiyim

2016 Finallerden sonra server3 le yeniden oyuna katılmaya karar verdik.

Son server 3 te K.C birliklerinin 10 wow köyünden 8 tanesini aldığını ve wowların tamamını rakipsiz olarak kurduklarını duydum (net bilgi değil)

Bu şekilde rakipsiz bir server da oynamak istemem açıkçası, kimseninde oynamak isteyeceğini düşünmüyorum.

Server 3 için bir birlik kurmayı planlıyorum.

Birlik için düşüncelerim şu şekilde ;

1- (+,+) bölgesinde
2-Gri bölge etrafında oynayacak kaliteli 20 oyuncudan oluşacak ana birlik (Çok aktif)
3-30 oyuncudan oluşacak,defans yapacak 2. birlik (Daha az zaman ayırabilecek arkadaşlar)
4-30 oyuncudan oluşacak, wow ordusu hazırlayacak 3. birlik

yani toplamda 80 elit oyuncudan kurulu , hızlı organize olabilen ve iletişimi kaybetmeyecek kompakt bir birlik.

(Server 2 de ruling - server 3 te K.C oyuncuların 3/4 üne sahipti) bu da herşeyi zorlaştırıyor.

Zaten ruling kaybetti , K.C de rakipsiz kaldı.

Kurulacak birlikte yer almak isteyen arkadaşlar lütfen bana ulşasın. Çok az vaktimiz var.

Whatsaap grupları kurularak oyun öncesi kararlarda alabiliriz.

mail adresimden veya burdan ulaşabilirsiniz...

KILIÇ_KIRAN
23-03-2017, 09:50
GEÇEN SENE EKİP 10 OLARAK K.Ç içinde( K.Ç 10) OLARAK K.Ç LERLE OYNADIK SERVER DEN bir zevk alamdık onun için bu sene yokuz.ADIMIZDANDA BAHSETTİĞİMİZİ DÜŞÜNÜYORUM.hikmetba23 ve ekibi olarak

Hacib
23-03-2017, 11:13

Son server 3 te K.C birliklerinin 10 wow köyünden 8 tanesini aldığını ve wowların tamamını rakipsiz olarak kurduklarını duydum (net bilgi değil)

Bu şekilde rakipsiz bir server da oynamak istemem açıkçası, kimseninde oynamak isteyeceğini düşünmüyorum.

1- (+,+) bölgesinde
2-Gri bölge etrafında oynayacak kaliteli 20 oyuncudan oluşacak ana birlik (Çok aktif)
3-30 oyuncudan oluşacak,defans yapacak 2. birlik (Daha az zaman ayırabilecek arkadaşlar)

yani toplamda 80 elit oyuncudan kurulu , hızlı organize olabilen ve iletişimi kaybetmeyecek kompakt bir birlik.

(Server 2 de ruling - server 3 te K.C oyuncuların 3/4 üne sahipti) bu da herşeyi zorlaştırıyor.

Kurulacak birlikte yer almak isteyen arkadaşlar lütfen bana ulşasın. Çok az vaktimiz var.

Reis traviani oynayan toplam bu kadar oyuncu var zaten

volkan170
23-03-2017, 14:05

20 tane yan birlik açıp 400-500 oyunculu birlikler oluyor. onlar gibi olmamak için

Moğollar
23-03-2017, 14:42
S3 KÇ BİRLİĞİ BU SENE TEKRARDAN KURULACAKTIR BEN VE BİRLİK ARKADAŞLARIM SRDA YER ALICAZ hipeROCKtif arkadaşım kardeşim sağolsun beni kırmayıp bu sene k.ç birliginde oynayacaktır gelen rakiplerin hepsine başarılar diliyorum

Skid Row
23-03-2017, 15:56
20 tane yan birlik açıp 400-500 oyunculu birlikler oluyor. onlar gibi olmamak için

hocam pm attım bak lütfen:D

Cihat zerger
23-03-2017, 18:24
Merhaba;

S3 Servere İştirak Edecek Katılımcıların Bilgisine...........

Geçmiş Yıllarda S3 Server de KUZEY Olarak Performans Sergileyen, kadrolar TR serverlerde Oynamama Kararı Almıştır. Önümüzdeki Süreçte KUZEY İsmi ile de Performans Sergilemeyeceğiz, Tarafımızca Misyonunu Tamamlamıştır.
Bizler Organizasyon veya Takım Olarak Sadece Final Serverinde Performans Sergileyeceğiz. Şimdiden Tüm Katılımcılara Başarılar............... Zevki Bir Server Gerçirmeniz Dileğiyle......................

Saygı ve Sevgilerimizle...............
S3 Server KUZEY Organizasyonu Adına.

DEHAM
Bir Garip
Emekçi.

Razor&Dante
23-03-2017, 23:32

​Nerdesin la sen ?

HANBİRLİKLERİ
24-03-2017, 08:15
Merhaba;

Geçmiş Yıllarda S3 Server de KUZEY Olarak Performans Sergileyen, kadrolar TR serverlerde Oynamama Kararı Almıştır. Önümüzdeki Süreçte KUZEY İsmi ile de Performans Sergilemeyeceğiz, Tarafımızca Misyonunu Tamamlamıştır.
Bizler Organizasyon veya Takım Olarak Sadece Final Serverinde Performans Sergileyeceğiz. Şimdiden Tüm Katılımcılara Başarılar............... Zevki Bir Server Gerçirmeniz Dileğiyle......................

DEHAM
Bir Garip
Emekçi.

reis siz server 3 e gelmeme kararı almışsanız şayet insanlar gönül rahatlığı ile wow kurabilir
oynadığınız süreler boyunca rakiplerinize aman vermemişsiniz rakiplerinizde yıkılmadık reislenmedik köy bırakmamışsınız
tabiki bu tecrübe ve kalitenizin tr serverlarına fazla geleceği biliniyordu avrupa serverinde ruslar korksun artık size karşı oynayacağı için

volkan170
24-03-2017, 08:27
reis siz server 3 e gelmeme kararı almışsanız şayet insanlar gönül rahatlığı ile wow kurabilir
oynadığınız süreler boyunca rakiplerinize aman vermemişsiniz rakiplerinizde yıkılmadık reislenmedik köy bırakmamışsınız
tabiki bu tecrübe ve kalitenizin tr serverlarına fazla geleceği biliniyordu avrupa serverinde ruslar korksun artık size karşı oynayacağı için

aslında gelselerdi , bu kadar övgüye layıklar mı bi test ederdik

çiçili
24-03-2017, 08:31

1- (+,+) bölgesinde

7-8 yıllık oyuncuyum boyle ekip görmedim s3 arenasında başarılar diyelim :D

HANBİRLİKLERİ
24-03-2017, 08:48
aslında gelselerdi , bu kadar övgüye layıklar mı bi test ederdik

kanka eğerki gelselerdi oyundan tad alamaz sürekli yıkılmayı beklerdiniz bırak böylesi daha iyi

KILIÇ_KIRAN
24-03-2017, 09:00
kanka eğerki gelselerdi oyundan tad alamaz sürekli yıkılmayı beklerdiniz bırak böylesi daha iyi

geçen server göremedik hep yıkılıp reislendiler:)

volkan170
24-03-2017, 09:20

Bırakın bu laf sokma çabalarını arkadaşlar . Burda birşey anlatılmaya çalışılıyor ona odaklanın. Tabiki bir yazıyı okuyup değerlendirmek belli bir IQ ister o yüzden hor gör gömüyorum ve anafikri sizin için açıklıyorum.

Gücün esiri olup herkes 1 birliğe toplanmasın. Oyunun amacı keyif almak . Yıkılacaksakta yıkılırız ama WOW lar 3-4 farklı birlik tarafından kurulsun bir rekabet olsun.

Yoksa ben bilmiyor muyum burdan adam toplayarak sağlam birlik kurulamayacağını , gelenlerin çoğunun casus olacağını.

Çok inada binerse açarız 5 arkadaş 5x30 hesap sonuna kadarda oynarız. O kadar zaman ayırmak istemiyoruz

çiçili
24-03-2017, 09:24
Bırakın bu laf sokma çabalarını arkadaşlar . Burda birşey anlatılmaya çalışılıyor ona odaklanın. Tabiki bir yazıyı okuyup değerlendirmek belli bir IQ ister o yüzden hor gör gömüyorum ve anafikri sizin için açıklıyorum.

Gücün esiri olup herkes 1 birliğe toplanmasın. Oyunun amacı keyif almak . Yıkılacaksakta yıkılırız ama WOW lar 3-4 farklı birlik tarafından kurulsun bir rekabet olsun.

Yoksa ben bilmiyor muyum burdan adam toplayarak sağlam birlik kurulamayacağını , gelenlerin çoğunun casus olacağını.

Çok inada binerse açarız 5 arkadaş 5x30 hesap sonuna kadarda oynarız. O kadar zaman ayırmak istemiyoruz
benim kafa fazla çalişmaz bana takılma siz girin tozu dumana katın bizde izleyek :confused:

volkan170
24-03-2017, 09:50
benim kafa fazla çalişmaz bana takılma siz girin tozu dumana katın bizde izleyek :confused:

teşekkürler...

HANBİRLİKLERİ
24-03-2017, 12:10
geçen server göremedik hep yıkılıp reislendiler:)

yok kanka adamlar avrupaya hazırlanıyoruz diye hesapları silmişler size bırakmışlar yoksa kuzey birlikleri server 3 e nam salmış yıllardır başarıları toplayan rakiplerine aman vermeyen bir birlik
onları devirebilmek ne mümkün
adamları ruslar deviremedi turnuvada sizmi devirebileceksiniz.

Cihat zerger
24-03-2017, 15:30

Bizler Hiç Bir Zaman Tabela veya Sonuç Odaklı Bir Amaç İle Oyun Oynamadık S3 Server Bizler İçin Hoş Sada Zaman Geçirdiğimiz, Sahur Beklerken Keyf Yaptığımız DOST Meclisi Olmuştur. Final ve S3 Birbirini Takip Eden Sunuculardır.Bir Oyun Hırsımız Olsa Farkılı Sunucularda da Bulunur Büyümeye Çaba Sarf Ederdik, Yıllarca Sadece S3 te Kalmazdık.
Biz Final Serverine Eleme Oynamadan Gittiğimiz İçin Çakışma Gerçekleşmiyordu, Bu Yıl Katılımın Artması, Gelen Dostların Alışması İçin Bir Eleme Grubunda da Performans Vereceğiz, S3 İle Tam Çakışma Yaşanır. S3 Hiç Bir Zaman Önceliğimiz Olmadı.
Ayrıca TR serverlerin Geldiği Durum Hepimizin Malumu, Bu Kadar Dejenerasyon İçinde Çok Ta Hoş Muhabbet Olmayacağı Aşikar, Dolayısı İle Hem Zaman Hemde Para Harcamak Mekruhu Aşar, Buda Bizim Fıtratımıza Ters.
" RUS" Konusunada Bir İki Kelam Edecek Olursak Travian da Rakip 1-) Zaman 2-) Oyuncunun Kendisidir. Performans veren Ekip Oyuncuları Zamanında Doğruları Yaparsa Rakip Birşey Yapamaz, Rakipler Ancak Zamanında Yapılmayan, Eksik Kalan veya Doğru Yapılmayan İşlerden Oluşan Boşluklardan Nemalanabilir. Final Serverinde Öncelikli Rakibimiz Her Ne Kadar RU ve Mütkefik Kadroları Görünse de, Temelde Rakip TR&TR dir. TR Olarak Bizler Ön yargısız, Özverili Saygı ve Sevgi Çerçevesinde Liyakata Önem Vererek Performans Sergilersek Kimse Rakip Olamaz, Bireyesel Yetenek Anlamında En İyi Oyuncular TR de. Takım Olduğumuz Gün On Gömlek Fark Atarız Tüm Rakiplere.................

HANBİRLİKLERİ
24-03-2017, 15:41
Bizler Hiç Bir Zaman Tabela veya Sonuç Odaklı Bir Amaç İle Oyun Oynamadık S3 Server Bizler İçin Hoş Sada Zaman Geçirdiğimiz, Sahur Beklerken Keyf Yaptığımız DOST Meclisi Olmuştur. Final ve S3 Birbirini Takip Eden Sunuculardır.Bir Oyun Hırsımız Olsa Farkılı Sunucularda da Bulunur Büyümeye Çaba Sarf Ederdik, Yıllarca Sadece S3 te Kalmazdık.
Biz Final Serverine Eleme Oynamadan Gittiğimiz İçin Çakışma Gerçekleşmiyordu, Bu Yıl Katılımın Artması, Gelen Dostların Alışması İçin Bir Eleme Grubunda da Performans Vereceğiz, S3 İle Tam Çakışma Yaşanır. S3 Hiç Bir Zaman Önceliğimiz Olmadı.
Ayrıca TR serverlerin Geldiği Durum Hepimizin Malumu, Bu Kadar Dejenerasyon İçinde Çok Ta Hoş Muhabbet Olmayacağı Aşikar, Dolayısı İle Hem Zaman Hemde Para Harcamak Mekruhu Aşar, Buda Bizim Fıtratımıza Ters.
" RUS" Konusunada Bir İki Kelam Edecek Olursak Travian da Rakip 1-) Zaman 2-) Oyuncunun Kendisidir. Performans veren Ekip Oyuncuları Zamanında Doğruları Yaparsa Rakip Birşey Yapamaz, Rakipler Ancak Zamanında Yapılmayan, Eksik Kalan veya Doğru Yapılmayan İşlerden Oluşan Boşluklardan Nemalanabilir. Final Serverinde Öncelikli Rakibimiz Her Ne Kadar RU ve Mütkefik Kadroları Görünse de, Temelde Rakip TR&TR dir. TR Olarak Bizler Ön yargısız, Özverili Saygı ve Sevgi Çerçevesinde Liyakata Önem Vererek Performans Sergilersek Kimse Rakip Olamaz, Bireyesel Yetenek Anlamında En İyi Oyuncular TR de. Takım Olduğumuz Gün On Gömlek Fark Atarız Tüm Rakiplere.................

reis zaten birliğinin kalitesi ortada bu denli büyük birliği tr serverlarında heba etmen zaten düşünülemezdi
lakin RU bizim rakibimiz görünsede asıl rakibimizin TR olduğunu belirtmişsin bu konuyu biraz açarmısın

Cihat zerger
24-03-2017, 17:12
reis zaten birliğinin kalitesi ortada bu denli büyük birliği tr serverlarında heba etmen zaten düşünülemezdi
lakin RU bizim rakibimiz görünsede asıl rakibimizin TR olduğunu belirtmişsin bu konuyu biraz açarmısın

" KATİLTE" Göreceli Bir Kavramdır. Bizler Oyun Platformunu Temel Olarak Muhabbet Olarak Kullandığımızdan,Platformda Kora Kor Rekabet Ettiğimiz Rakiplerimiz ile Dahi Karşılıklı Oturup Konuşup Yiyip İçip Gülüp Eğlenebiliyorsak. Evet Gerçekten Çok Kaliteli Bir Ekibiz Keza Ekip Demek Bile Haksızlık Bizler Aile Olabilmiş Bir Oyun Grubuyuz. Kalite Tabela Endeksliyse Şayet Bizim Kaliteli Olduğumuz Biraz Ütopik Bir Yaklaşım Olur.
TR nin TR ye Rakabeti Çok Karmaşık Değil Aslında Satır Başı İnceler İsek;
1-) Eyyamcılığı Bırakarak ( Liyakat ve Performansın Kriter olduğu, değerlendirmeler eş dost ahbap mantığı ile değil)
2-) Ben İstedim Olsun, Böyle Düşünmüştüm ( Düşünerek değil yaparsak olur mantığına geçip realist planlar yaparsak)
3-) Saygı Mecburiyetinde Sevgi Tercihinde Tüm Aynı Amaç İçin Performans Sergilediklerimiz ile Eşit Mesafede Olursak
4-) Bireyin Değil Genelin İhtiyaçlarını Önemser Varlığımızı Koşulsuz Şartsız Genelin Menfaatine Adarsak.
5-) Başarının da Başarısızlığında Hepimizin EMEĞİ Olduğunu Unutmazsak.
6-) Ve En Önemlisi Konuşan, Yorum Yapan Değil Gerçek Takım Oyuncusu Olarak Sadece İstenileni Yapan Olursak.

İşte O Zaman TR , TR ye Rakip Olmaktan Kurtulur. Bireysel Olarak Oyuncularımız Rakip Oyuncular İle Değil Rakip Birlikler ile Ölçülecek Performansa Sahip. Zaaflarımızı Özveri Potasında Eritip Yok Ederek, Meziyetlerimizi DOST Potasında Eritip BAŞARIYA Dönürştürdüğümüz de, Değil RU Yedi Düvel Bir Olup Gelsin Hikaye Olurlar............

bysfatih
24-03-2017, 20:45
Atesı harlayın ekıbı olarak ekıp10 bırlıgı ıle sv ye gelıyoruz ;)
FEVZI BASKAN SULODAYI VE EKIBI

KILIÇ_KIRAN
24-03-2017, 21:18
Atesı harlayın ekıbı olarak ekıp10 bırlıgı ıle sv ye gelıyoruz ;)
FEVZI BASKAN SULODAYI VE EKIBI

bende dedim ...bunlardan ses seda yok nerede kaldılar ....hoş geldiniz..

fatu
24-03-2017, 22:38
Merhaba;

DEHAM
Bir Garip
Emekçi.Cihat abi çok istiyordum ekipleri toparlayıp 2x eleme server ında oynamayı lakin ekipler istemiyorlar. Türkler olarak turnuvada başarı elde etmenin yakın zamanda pek mümkün olduğunu sanmıyorum. Türklere gerçek bir lider lazım, o liderden çok var lakin itaat yok, itaat olan da kapasite yok üzerine düşeni yapacak, kapasitesi olan da bencillik çok, herşeyi olup vakti olmayan da en çok. (:

S3 te siz de varsınızdır diye s3 e gelecektik ama madem yoksunuz, rakipsiz kalabileceğimizi düşünüyorum şu anda. En son oynadığımız S3 ten bir farkı kalmayacak sanırım : (

B o M
25-03-2017, 12:57
Vedo siz oynayacak mısınız ?

Sizlerle bir oynadım , bir defa da sizlere karşı rakip oynamak isterim , oynayacaksanız eğer finallere dek :)

çiçili
25-03-2017, 13:21
Vedo siz oynayacak mısınız ?

Sizlerle bir oynadım , bir defa da sizlere karşı rakip oynamak isterim , oynayacaksanız eğer finallere dek :)
yok beya barış kankito ne işim olur :) bir süre dinlenirim uzunca bir süre emekli olduk gibi bişey :) oynarsamda aktif oynamam zati :/ bizimkilerde tatilde s5 wow kurdular yatiştalar :)

Cihat zerger
25-03-2017, 13:32
Cihat abi çok istiyordum ekipleri toparlayıp 2x eleme server ında oynamayı lakin ekipler istemiyorlar. Türkler olarak turnuvada başarı elde etmenin yakın zamanda pek mümkün olduğunu sanmıyorum. Türklere gerçek bir lider lazım, o liderden çok var lakin itaat yok, itaat olan da kapasite yok üzerine düşeni yapacak, kapasitesi olan da bencillik çok, herşeyi olup vakti olmayan da en çok. (:

S3 te siz de varsınızdır diye s3 e gelecektik ama madem yoksunuz, rakipsiz kalabileceğimizi düşünüyorum şu anda. En son oynadığımız S3 ten bir farkı kalmayacak sanırım : (

Kadir Güzel Kardeşim Öncelik İle Nezdinde Tüm ADAMUS lu Dostlara Başarılar Dilerim, S3 Konusunda Haklısın, Oturmuş Ekibiniz, Oyun Bilgi Birikiminiz, Dostluğunuz ile Fark Atacağınız Kesin. Final serveri ne Değinecek Olursak, TÜRKİYE Ekiplerine İlla Tek Bir Başkan Olacak Diye Bir Beklenti Zaten Hatalı Olur, Hiç Bir Genel Başkan Böyle Bir İş Yüküyle Uğraşamaz Her Ne Kadar Özveriyle Yapmak İstese de Mümkün Değil. Final İçin Tüm Kadrolarımız İle Servere Gitmeliyiz, Sistemimiz de Aslında Çok Basit. Her Bir Bir Organizasyon Bir İş Yükü Alacak Server Boyunca Asli Sorumluluğu Bu İş Yükü Olacak Her Ekip Her İşe Bakmayacak, Olası Aksaklıklarda Tabiki Yardım Edilir. Örneğin wow yapılanmasını ADAMUS alacak Serverin 1. Gününden İtibaren İşi wow Yapılanması Olacak. COF Grı Bölgede Yerleşip Hakimiyeti Sağlayacak, Diğer Katılacak Organizasyonlar da Sınır Görevi Alacak. Her Ekip Kendi Yönetimi İle Kendi İşine Kendi Operasyonlarına Bakacak, Kimse Kimseye Karışmayacak. Her Organizasyonun Genel Başkanının Olduğu Bir Üst İstişare Kurulu Olur Her Genel Başkan da Bu Kurula Sorumlu Olur. Diğer Türlü Ekipleri Birbirine Entegre Etmeye Çalıştıkça Tüm TÜRK Oyuncuları Tek Merkezden Yetki ve Görev Paylaşımı İle Yönlendirmedikçe Sürekli Eksiklikler ve Problemler Çıkacaktır. Dediğin Gibi İyi Niyetli Olanların İş Yükü Artacak Bir Çok Kişi de Adam Sende yada Sırf Ben Demiştim Uğruna Yeter Performans Sergilemeyecek. Basit Mantıkta Normal Sunucuda Nasıl Birden Çok Organizasyon Ortak wow a Oynuyor ve Tüm Performansını Kendi Bilgi Birikimi İle Ortaklığa Sunuyor İse Aynısı Final İçinde Geçerli.

fatu
25-03-2017, 16:33
Cihat abi benim gerçekçi bir fikrim, bir stratejim var hali hazırda ama öncelikle kendi ekiplerimi ikna etmem gerekiyor. Kendi arkadaşlarımı ikna edebilirsem sizlerle de irtibata geçerim...

Cihat zerger
25-03-2017, 16:37
Cihat abi benim gerçekçi bir fikrim, bir stratejim var hali hazırda ama öncelikle kendi ekiplerimi ikna etmem gerekiyor. Kendi arkadaşlarımı ikna edebilirsem sizlerle de irtibata geçerim...

Böyle Bir Değerli Konu İçin Bizlerde RİCACI Olalım :) Her Yönüyle Server Keyfli, Hele Birde Ma Aile Gidip Her Kezi Hazır Ol Rep Rep e Aldık mı Dadından da Yenmez O Final Serverleri..............

volkan170
25-03-2017, 23:13
Böyle Bir Değerli Konu İçin Bizlerde RİCACI Olalım :) Her Yönüyle Server Keyfli, Hele Birde Ma Aile Gidip Her Kezi Hazır Ol Rep Rep e Aldık mı Dadından da Yenmez O Final Serverleri..............

server3 e kimse ağırlık vermeyecek mi ?

bi rekabet bi çekişme olmayacak gibi serverda, forumlardan anladığım. hiç başlamayalım kimse iddaalı değilse !!!

Cihat zerger
26-03-2017, 16:29
server3 e kimse ağırlık vermeyecek mi ?

bi rekabet bi çekişme olmayacak gibi serverda, forumlardan anladığım. hiç başlamayalım kimse iddaalı değilse !!!

Merhaba;
S3 Daimi Kadrosu Olduğumuz İçin Konu Kısmen Bizim Üzerimizden de Dönüyor.Bizler Ekip Olarak TR serverlerin Herkezce Malum Olan Durumlaeından Dolayı Artık Oynamıyacağız. Oyun Heves ve Keyfimizi Oyunun En Hızlı ve Jaliteli Arenası Olan Final Serverinde Sürdüreceğiz, Çoklu Server Oynayan Bir Yapı Olmadığımız İçin Sezonda Bir Server Oynayıp Tüm Enerjimizi Orada Kullanacağız.Ayrıca Tamamen Kişisel Olmakla Birlikte T4.4 Lokal Sunucuların Misyonunu Tamamladığını Düşünüyorum Sistem T5 versiyonu veya İsmi İle Kingsdom Sürümü ile Devam Edecek Görünüyor. T4.4 Klasik Sürüm Gibi Rafa Kalkacak.Tüm Geliştirme ve Düzenlemeler T5 de Yapılmakta Tüm Dünyada Smartphone Kullanımı Ortada T4.4 için Aplikasyon Üretilmedi T5 versiyonu için ise Kapalı Beta Döneminde Aplikasyon Yayınlandı.Bu Geçiş Sürecinde Kanımca Tüm T4.4 Sunucularda Aşırı Sorunlar Yaşanacaktır, Gereksiz Stres Sahibi Olmaya Değmez.Aktif Sunucularda Yaşananlar Ortada S3 Onlardan Farklı Olmayacak Keza Negatif Dozu En Yüksek Olan Server Olacak.
Katılımcılara Kolay Gelsin Demekten Başka Yapacak Bir Şey Yok 20 Gün Sonra Bu Sayfalarda Yazılacakları Şimdiden Okuyabiliyorum.

TheMythjohN
26-03-2017, 21:25
Daha birlikler vs. belli değil gelicek olanlar belli değil. Olurda S3 e gelecek olursak K.Ç birliklerine rakip olarak geleceğiz. Yıllarca içinde olupta bir sürü sorunlardan artık bunalan birisi olarak K.Ç ile geçen server bağlarımı koparttım. Hayırlısı olması dileğiyle herkes için :)

KILIÇ_KIRAN
27-03-2017, 08:59
birlikler az çok belli oldu
EKİP-10
K.Ç
DİVAN
başka gelecekler varsa ilave edilebilir

Why so Serious?
27-03-2017, 19:20
herkese merhaba 2 yıl aradan sonra geri dönmeyi düşünüyorum. Bakalım hatırlayan çıkacak mı beni ?

Chronic_Tired
27-03-2017, 22:03
Hangi bölge de hangi birlikler var? Birisi yazabilir mi :)

Keyfi ala
27-03-2017, 23:20
Hangi bölge de hangi birlikler var? Birisi yazabilir mi :)
++ bölgesinde iki ekip var birbirine rakip biri Kç biri ekip-10 Kç Ekibinin başında Recepumut ekip-10 başında firedikurıgir var Hikmet baba da sayılır
-- bölgesinde ise divan birlikleri beni olduğum birlik var diyer bölgeler için açıklama yapılmadı henüz

zekiLiseli
28-03-2017, 16:06
bu serveri yakından izleyeceğim bana çok malzeme çıkacak :D zekiyim ama eğlenceden asla uzaklaşamam. ama kimin hangi bölgeye geleceği konusunda net bilgi var mı ?

osmancan71
28-03-2017, 16:28
bu serveri yakından izleyeceğim bana çok malzeme çıkacak :D zekiyim ama eğlenceden asla uzaklaşamam. ama kimin hangi bölgeye geleceği konusunda net bilgi var mı ?

Ygs de ne yaptın liseli

zekiLiseli
28-03-2017, 16:36
Ygs de ne yaptın liseligri gandalf,ak gandalfa dönüştü..zekiliseli haylazüniliye dönüşmek üzere :D

http://i.hizliresim.com/z3BpQY.png

osmancan71
28-03-2017, 16:46
gri gandalf,ak gandalfa dönüştü..zekiliseli haylazüniliye dönüşmek üzere :D

http://i.hizliresim.com/z3BpQY.png

Görevi tamalamadan mı gidecek :yagitgit: liseli bunun için gönderilmişti

zekiLiseli
28-03-2017, 16:46
Görevi tamalamadan mı gidecek :yagitgit: liseli bunun için gönderilmişti süreci hızlandırrız :D nerede iki,üç harfliler :D

osmancan71
28-03-2017, 16:51
süreci hızlandırrız :D nerede iki,üç harfliler :D

Sauron onları gerı çekti karakapının arkasında mevzilendı hepsi. Şeytanselot minas da öldürüldü

zekiLiseli
28-03-2017, 16:54
Sauron onları gerı çekti karakapının arkasında mevzilendı hepsi. Şeytanselot minas da öldürüldüsaruman ve grima solucandilden henüz gereken intikamlar alınmadı.. ama sıkı durun yoldaşlarımla yüzüğü atmaya yakınız zekiyim ama dağa giden kestirme yollar için gollum_a güvenmem

osmancan71
28-03-2017, 17:17
saruman ve grima solucandilden henüz gereken intikamlar alınmadı.. ama sıkı durun yoldaşlarımla yüzüğü atmaya yakınız zekiyim ama dağa giden kestirme yollar için gollum_a güvenmem

Smeagol yardım teklif etti. Kabul etmedim smeagol sinsi dedım ama dınlemedıler:rahatsiz: ilk fırsatta gammazladı. Acıma smeagola döner satar sheloba :uzgun: neysekı ak büyücü döndü artık sarumanın gücü kalmadı

zekiLiseli
28-03-2017, 17:21
Smeagol yardım teklif etti. Kabul etmedim smeagol sinsi dedım ama dınlemedıler:rahatsiz: ilk fırsatta gammazladı. Acıma smeagola döner satar sheloba :uzgun: sonu düşün osman, yüzükle beraber tarihe karışacak olan kim osman ?

osmancan71
28-03-2017, 17:26
sonu düşün osman, yüzükle beraber tarihe karışacak olan kim osman ?

Çileğin kokusunu alabılıyorum :melek: pekı ya radagast nerede :amaama:

zekiLiseli
28-03-2017, 17:36
Çileğin kokusunu alabılıyorum :melek: pekı ya radagast nerede :amaama: büyük bir olay olmadığı sürece ininden çıkmayacaktır, bazı olaylar için gelip -+ yı uyarmıştır kendisi.

Why so Serious?
28-03-2017, 19:51
herkese merhaba 2 yıl aradan sonra geri dönmeyi düşünüyorum. Bakalım hatırlayan çıkacak mı beni ?

çıkmadı:D

.........

zekiLiseli
28-03-2017, 20:17
+- ve -+ boş yok mudur gelecek olan :D

dr.vanilla
28-03-2017, 21:12

Yayılırız her tarafa sıkıntı yok :P

Chronic_Tired
29-03-2017, 08:42

+/- ye tek başıma geldim herhalde :)

zekiLiseli
29-03-2017, 08:44
+/- ye tek başıma geldim herhalde :) Müracaat: zekiLiseli +/-

HANBİRLİKLERİ
29-03-2017, 11:17
+/- ye tek başıma geldim herhalde :)

kanka köfte birliklerine geç vaatleri güzel :)

Why so Serious?
29-03-2017, 19:04
+/- de köklü bir birlik var mı? :)

Phantom111
30-03-2017, 00:23
+/- de köklü bir birlik var mı? :)

Var Köf oyunun eskileri bilir

-ÜçHilal-
30-03-2017, 17:25
arkadaslar dıvan bırlıklere adına herkeze guzel bır oyun zevklı eglencelı ve bol yıkımlı bır server dılıyorum vede hepınızın kandılını kutlarım

hikmetbaba23
30-03-2017, 17:37
arkadaslar dıvan bırlıklere adına herkeze guzel bır oyun zevklı eglencelı ve bol yıkımlı bır server dılıyorum vede hepınızın kandılını kutlarım

teşekkürler usta hayırlı kandiller

lplplpIp
30-03-2017, 17:38
arkadaslar oyun dunyasında herkeze basarılar dılıyorum vede kandılınız mubarek olsun

zekiLiseli
03-04-2017, 18:05
korumalar biteli 12 saat oldu hala 2.köyü atan yok. umarım tılsımların toplanması 10 gün sürmez

Tuğberk_
03-04-2017, 18:26
korumalar biteli 12 saat oldu hala 2.köyü atan yok. umarım tılsımların toplanması 10 gün sürmez Biraz geç kaldık Zekicim kusura bakma :D
http://i.hizliresim.com/R0D6En.png

zekiLiseli
03-04-2017, 18:27
Biraz geç kaldık Zekicim kusura bakma :D
http://i.hizliresim.com/R0D6En.pngsiz Köf neferlerini daha seri ve atik görmek isterim. hakda vermiyor değilim zambri abiniz gibi 500 lira sadece kafese yatıramadınız

Tuğberk_
03-04-2017, 18:29
siz Köf neferlerini daha seri ve atik görmek isterim. hakda vermiyor değilim zambri abiniz gibi 500 lira sadece kafese yatıramadınız Olsun be öğrenci adamız sabah 19 k dan çektiğimiz miğfer bile yetti ilk atan olur muyuz sence ne dersin ? :D

zekiLiseli
03-04-2017, 18:32
Olsun be öğrenci adamız sabah 19 k dan çektiğimiz miğfer bile yetti ilk atan olur muyuz sence ne dersin ? :D
ortalama bir serverde koruma biter bitmez yola çıkar göçmenler. halbuki bu işin üstatlarından dediğimiz bir kaç isim s3 dünyasında. şu an bile ilk köy atan olsa 2 saat farkla almanız gerçekten kısıtlı imkanlarınıza rağmen başarıdır. ilk almanız gerçekten hayretle karşılanır ne yalan söyleyim.

Tuğberk_
03-04-2017, 18:34
ortalama bir serverde koruma biter bitmez yola çıkar göçmenler. halbuki bu işin üstatlarından dediğimiz bir kaç isim s3 dünyasında. şu an bile ilk köy atan olsa 2 saat farkla almanız gerçekten kısıtlı imkanlarınıza rağmen başarıdır. ilk almanız gerçekten hayretle karşılanır ne yalan söyleyim. Teşekkür ederiz Zekicim haklısın 100 küsür bin gümüşe ilk günden alsaydık miğferi dediğin gibi koruma biter bitmez yola çıkartırdık gel gelelim kp büyük sıkıntı :D

zekiLiseli
03-04-2017, 18:41
Teşekkür ederiz Zekicim haklısın 100 küsür bin gümüşe ilk günden alsaydık miğferi dediğin gibi koruma biter bitmez yola çıkartırdık gel gelelim kp büyük sıkıntı :D hele bazıları var ilk köyü atacak gibi ama 28 saate göçmen atmış, sanırım ++ ya montana gelmesi kötü örnek oldu

Tuğberk_
03-04-2017, 20:34
http://i.hizliresim.com/EgDVnq.png 03.04.2017 (21:30) Serverin ilk köyü atıldı :D

Nicholai Hel
03-04-2017, 20:36
Milletin hesapta bug falan mı var ilk attık köyü şaka gibi :D

Yugi
03-04-2017, 20:38
Serverda zaten 10 kişi oynuyor zor değil yani.

zekiLiseli
03-04-2017, 20:38
Serverda zaten 10 kişi oynuyor zor değil yani.
Köfler olarak farkımızı koyduğumuza inanıyorum tüm üç harfli severlere yönelik.

BÇM
03-04-2017, 21:43
Hayırlı olsun..Attıkta biraz mesafe uzun :) sabaha kısmetse :)

Tuğberk_
03-04-2017, 22:07
Hayırlı olsun..Attıkta biraz mesafe uzun :) sabaha kısmetse :) Sağolasın sana da hayırlı olsun :D

osmancan71
04-04-2017, 12:13
Cihat zerger zaferı yıkacakmıs desteğimız sonsuz :D özellikle grıye gonderdık zaferı dusman muhakkak haklar diye :zuhaha: