PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bir zamanlar Travian..

ErLik
21-03-2017, 22:34
Öncelikle herkese hayırlı akşamlar, ufak bir zersenişte bulunmak istedim.

Traviana başlama tarihim 2005/2006 zamanlarıydı boyle herkes gibi Forum çökünce başkalarının nıckını çalarak sahıplenerek değil. ( Bunu çoğu eski uyeler/oyuncular yazımdan anlar )

Öncelikle Travian forumdan başlamak isterim. O zamanlar dengesiz dengesiz konu acarak forumun işleyişini engellemek için ''Üye Adaylığı '' Vardı oyuncu üye adayı olur, sadece 3 bölümde konu açabilirdi ( Yardım, Eğlence ve tanışma ) bunların dışında Üye adayları konu açamazdı. Üye adayı +1000 Rep alınca Üye olurdu. Üye olanlar o kadar çok uğraşıyorlardı ki; üye oldukları zaman Admin olmuş sevincine kapılırlardı.. Tabi o zaman Adminler Qualenem Ve dwarsih idi.. O zamanlar yasak olmayan Beyond vardı, Köyler için şekil şekil temalar vardı, o zamanlar dostluk arkadaşlıklar vardı.. O zamanlar Forumda Qulanem, ErLik, Muaddib, Kosovalı, Majeste, Black gibi Mod ve Smodlar vardı. Çoğu site kuran, çoğu program yapan değerli arkadaşlar.. peki ne oldu da ? Forum şuan o havasından uzak ?

Gel gelelim oyuna;

2006/2007 Server 3 te Siyah,300Sparta, Anarcyh diye 3 birlik vardık, Siyahtan Podima,Palulu23 300 Spartadan Rise_up,Erlik, Qulanem, marsillian vardı. O zaman Dostluklar farklıydı ekip işi farklıydı saldırı askerlerımız savunmaya atardık, saygısızlık Multi hile filan yok idi. 600 Altın 30 Milyondu ? Bir tılsımı vermemek için sabahlardık, oyuncu kayıtlı sayısı 100 bin 110 bin arasıydı. Hep sadece onu düşünüyorduk ? Nasıl kazanır iyi oluruz diye ? Bizde o zamanlar casus vardı.. Rakkip birliklerden çok onları düşünürdük. Herneyse; Kimine göre saçma kimine göre gereksiz yada yanlış yere açılmış konu olarak nıtelendırilebilir. Öylesine buraya açtım..

Peki neden ne için yazdım bu masalı ? Onada değineyim, Şuan Speed te oynuyorum T4 versiyonunun tamamen para olduğu söyledilerde ne kadar para olabılır dedim ? Şuan ilk 10 dayım ve yaklaşık 2000 altınım gitti, eskiden Kafes sanat eseri şifa filan yoktu, serveri 600-900 altın ile bıtırırdık.. En son Admıne yönetimde olmak için mesaj attım ona ayrıca teşekkür ederim ki; dönüş bile sağlamadı.. Tekrar kilitlenmeme neden olmadı saygılar sana admınım.. Gel gelelım tüm bunlar nerden geldi aklıma, Evet az önce bana mesaj geldi oyundan,

Merhaba İyi Günler..
Serverın en uygun ve en güvenli altın ve ham madde fiyatları ile karşınızdayım

Kupon ile ( Daha uyguna satışı yoktur en uygunu bizde )
1600 altın 110 TL
600 altın 45 TL
250 altın 25 TL

Referans linki iel 1600 altın sadece 70 TL

100k Hammadde 20 TL
1M Hammadde 150 TL
10M Hammadde 1000 TL

Bunlarla birlikte saldırı veya savunma puanı alabilir..Ve kahramanınızı hızlcıa kasabilirsiniz..10 Yıllık Speed Tecrübesi İle Her Birlikte Referans Verilir

Whatsapp ieltişim 0 XXx xxx xx xx

Şimdi bu mesajdan sonra oynamaya heves kalırmı bilmiyorum ? Ve takdiri MultiHuntere ve Oyun admınlerıne bırakıyorum.

10 ı öncesine dayanan, İki videoda paylaşmak isterim..

Saygı ve sevgilerim ile..

İyi Forumlar..

https://www.youtube.com/watch?v=v2k0FDpspKk

ErLik
21-03-2017, 22:34
https://www.youtube.com/watch?v=qMJYpauQQac

HANBİRLİKLERİ
22-03-2017, 08:46
adamlarda birde rekabet var baksana
daha uygunu yok en uygunu bizde diyor :zuhaha: