PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kimler geliyor ?

Coco NAT
20-03-2017, 23:58
SES VERİN SES :)

Şimdiden herkese başarılar dilerim

B&A ' DE TANIRLAR :)))) :D :D

HANBİRLİKLERİ
21-03-2017, 01:42

kanka sürekli bir servera birlik açıyorsunuz azminizden dolayı kutlarım başlayacağınız serverda başarılar dilerim

black süvari
21-03-2017, 18:21

daha biz birini bitiremeden 3. serverdasınız :/ hızlısınız tebrikler

Coco NAT
21-03-2017, 23:29
kanka sürekli bir servera birlik açıyorsunuz azminizden dolayı kutlarım başlayacağınız serverda başarılar dilerim

Ya kim geliyor merak ettim sadece :)

Coco NAT
21-03-2017, 23:29
daha biz birini bitiremeden 3. serverdasınız :/ hızlısınız tebrikler

Başlamayacağız ya sadece merakımızdan eş dost olursa defans basmaya gideriz belki

HANBİRLİKLERİ
21-03-2017, 23:33

kanka
şu şekilde yeni açılacak serverlarda yazma o zaman heyecanlandırıyorsun :zuhaha:
yeni açılan serverlarda başlayacak birliklere bakıyorum sen varmısın diye kanka yanlış anlama bu konuda cidden takdirimi almış durumdasın

Yugi
22-03-2017, 00:06
Efsane k.c bu sene yok arkadaşlar.

HANBİRLİKLERİ
22-03-2017, 00:07
Efsane k.c bu sene yok arkadaşlar.

kuzen nasılsın

dentistt
22-03-2017, 14:36
duyduğuma göre gelme planları yapan ekip var lakin rakip arıyor keyifli bir server geçirmek için :)

dr.vanilla
22-03-2017, 15:50
Birkaç güne netleşir kimlerin geleceği sağlam rakip olursa gelecek çok ekip olur.

Coco NAT
22-03-2017, 17:00
kanka
şu şekilde yeni açılacak serverlarda yazma o zaman heyecanlandırıyorsun :zuhaha:
yeni açılan serverlarda başlayacak birliklere bakıyorum sen varmısın diye kanka yanlış anlama bu konuda cidden takdirimi almış durumdasın

ya ne yapalım canımız sıkılıyor :D

Coco NAT
22-03-2017, 17:00
Birkaç güne netleşir kimlerin geleceği sağlam rakip olursa gelecek çok ekip olur.

++++++++++++++++++++++

çiçili
22-03-2017, 17:02
amele birlikleri olarak bizde gelsek mi bilemedim :confused:

TOZKOPARAN
22-03-2017, 18:31
++++++++++++++++++++++

Bölge belirlemedik ++ veya -- olarak geleceğiz nasipse Taklamakan ve ekibi olarak herkese bol şanslar

Yugi
22-03-2017, 19:00
++da ruslar varmış bu sene.

Süpürge
22-03-2017, 23:57
10 yılı aşkın süredir s3 te k.ç birliklerinde oynamış bir neferim k.ç gelecek kardeşim kimse k.ç gelmeyecek diye mesaj atmasın k.ç geliyorrrrrrrr

dr.vanilla
23-03-2017, 09:13
10 yılı aşkın süredir s3 te k.ç birliklerinde oynamış bir neferim k.ç gelecek kardeşim kimse k.ç gelmeyecek diye mesaj atmasın k.ç geliyorrrrrrrr

Kç gelmeyecekmiş bende öyle duydum. Bir açıklama gelmedi henüz ama gelecek ekiplerde kç nin açıklamasını bekliyor sanırım.

volkan170
23-03-2017, 09:36
Öncelikle herkese selamlar ;

Başta kendimi tanıtmak isterim

Volkan ,32 yaşındayım, Makina Mühendisiyim

2016 Finallerden sonra server3 le yeniden oyuna katılmaya karar verdik.

Son server 3 te K.C birliklerinin 10 wow köyünden 8 tanesini aldığını ve wowların tamamını rakipsiz olarak kurduklarını duydum (net bilgi değil)

Bu şekilde rakipsiz bir server da oynamak istemem açıkçası, kimseninde oynamak isteyeceğini düşünmüyorum.

Server 3 için bir birlik kurmayı planlıyorum.

Birlik için düşüncelerim şu şekilde ;

1- (+,+) bölgesinde
2-Gri bölge etrafında oynayacak kaliteli 20 oyuncudan oluşacak ana birlik (Çok aktif)
3-30 oyuncudan oluşacak,defans yapacak 2. birlik (Daha az zaman ayırabilecek arkadaşlar)
4-30 oyuncudan oluşacak, wow ordusu hazırlayacak 3. birlik

yani toplamda 80 elit oyuncudan kurulu , hızlı organize olabilen ve iletişimi kaybetmeyecek kompakt bir birlik.

(Server 2 de ruling - server 3 te K.C oyuncuların 3/4 üne sahipti) bu da herşeyi zorlaştırıyor.

Zaten ruling kaybetti , K.C de rakipsiz kaldı.

Kurulacak birlikte yer almak isteyen arkadaşlar lütfen bana ulşasın. Çok az vaktimiz var.

Whatsaap grupları kurularak oyun öncesi kararlarda alabiliriz.

mail adresimden veya burdan ulaşabilirsiniz...

HANBİRLİKLERİ
23-03-2017, 09:40
ya ne yapalım canımız sıkılıyor :D

başla kanka başla oyunun ilk zamanları eğlencesi bir başka
kilit atıyorsun falan filan eğlenceli oluyor :)

KILIÇ_KIRAN
23-03-2017, 10:39
başla kanka başla oyunun ilk zamanları eğlencesi bir başka
kilit atıyorsun falan filan eğlenceli oluyor :)

GEÇEN SENE EKİP 10 OLARAK K.Ç içinde( K.Ç 10) OLARAK K.Ç LERLE OYNADIK SERVER DEN bir zevk alamdık onun için bu sene yokuz.ADIMIZDANDA BAHSETTİĞİMİZİ DÜŞÜNÜYORUM.hikmetba23 ve ekibi olarak

HANBİRLİKLERİ
23-03-2017, 15:32
GEÇEN SENE EKİP 10 OLARAK K.Ç içinde( K.Ç 10) OLARAK K.Ç LERLE OYNADIK SERVER DEN bir zevk alamdık onun için bu sene yokuz.ADIMIZDANDA BAHSETTİĞİMİZİ DÜŞÜNÜYORUM.hikmetba23 ve ekibi olarak

kanka orda kuzey isminde travian a nam salmış bir birlik var diyorlar
o birlik yokmu
eğer o birlik varsa kimse girmesin zaten karşılarında kimse duramaz diyorlar

KILIÇ_KIRAN
23-03-2017, 17:16
kanka orda kuzey isminde travian a nam salmış bir birlik var diyorlar
o birlik yokmu
eğer o birlik varsa kimse girmesin zaten karşılarında kimse duramaz diyorlar

geçen server EKİP 10 YANİ k.ç 10 OLARAK YAPTIĞIMIZI TÜM SERVER BİLİYOR...

BU SERVER GELMEYİ DÜŞÜNMÜYOZ GELİRSEKTE K.Ç YE RAKİP OLARAK GELECEĞİZ

dr.vanilla
23-03-2017, 18:15

Önce bu server yokuz diyorsun sonra kç ye rakip olarak geleceğiz diyorsun :)

Haci Vosvos
23-03-2017, 18:35

Biride çıkıp demiyor ki bu adamları hatırladım şöyleler böyleler. Tek sen kendini övüyorsun bırak başkaları övsün

Skid Row
23-03-2017, 18:37
Biride çıkıp demiyor ki bu adamları hatırladım şöyleler böyleler. Tek sen kendini övüyorsun bırak başkaları övsün

aga sen süper bi insansın çok akıllısın süper oynuyorsun bu oyunu.

HANBİRLİKLERİ
23-03-2017, 18:52

kanka kuzey gelirse işiniz yaş geleri gideni yıkar geçerler

LASTANG
23-03-2017, 18:53
whats appda atılan fotoyu atmak isterdim şuraya dehamin ahh ahh:)

Skid Row
23-03-2017, 18:54
:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d

Nicholai Hel
23-03-2017, 18:58

Adam gelirsek diye yazmış, ayrıca fena olmasa da yaptıkları iş var.

dr.vanilla
23-03-2017, 19:03

Öyle bi duyum varsa gelmeyiz :D

wanlı
23-03-2017, 19:31

Son server 3 te K.C birliklerinin 10 wow köyünden 8 tanesini aldığını ve wowların tamamını rakipsiz olarak kurduklarını duydum (net bilgi değil)

Bu şekilde rakipsiz bir server da oynamak istemem açıkçası, kimseninde oynamak isteyeceğini düşünmüyorum.

1- (+,+) bölgesinde
2-Gri bölge etrafında oynayacak kaliteli 20 oyuncudan oluşacak ana birlik (Çok aktif)
3-30 oyuncudan oluşacak,defans yapacak 2. birlik (Daha az zaman ayırabilecek arkadaşlar)

yani toplamda 80 elit oyuncudan kurulu , hızlı organize olabilen ve iletişimi kaybetmeyecek kompakt bir birlik.

(Server 2 de ruling - server 3 te K.C oyuncuların 3/4 üne sahipti) bu da herşeyi zorlaştırıyor.

Kurulacak birlikte yer almak isteyen arkadaşlar lütfen bana ulşasın. Çok az vaktimiz var.

Bi birlige gir ufaktan yonetici ol ordan hafiften baskan yardimcisi ordanda başkan ol.bi kac seneni alir sonra 80 tane elit oyuncun olur.anlayacagin zor iş.

volkan170
23-03-2017, 19:39
Bi birlige gir ufaktan yonetici ol ordan hafiften baskan yardimcisi ordanda başkan ol.bi kac seneni alir sonra 80 tane elit oyuncun olur.anlayacagin zor iş.

2005 ten itibaren oynamak yeterli mi?

bakalım bi yola girdik, en kalabalık en güçlü birlikle rakip olmadan oynamaktansa bu şekilde oynar bi bakarız. Belli mi olur oyun içinde de katılanlar olur belki!!

wanted
23-03-2017, 21:39
Hocam k.ç rakip o bölgede ekip-10 olucak bu sv onlarla iletişime geç istersen

1- (+,+) bölgesinde

KILIÇ_KIRAN
23-03-2017, 22:15

evet aynen öyle dedim.gelmeyecez gelirsekte rakip olarak geleceğiz.zaten hikmet abi forumda yazmış geleceğimizi..dolaysıyla kesinleşmiş oldu.herkeze başarılar

KILIÇ_KIRAN
23-03-2017, 22:18
haklısın.her neyse kesinleşti gelmemiz ...o zaman tanıtırız kendimizi

black süvari
23-03-2017, 22:31

1- (+,+) bölgesinde

K.ç 10 wowun 8 kurduysa 8 i yıkmaya uğraş :)

güçlü bir rakibin var ise daha motive olursun ne güzel

ha dersenki gücün yanında olucam :/ onada bir şey diyemem

ben her zaman şunu söylerim sen şimdi oyuna başlicaksin ekip kurucam diceksin 10 kişiden 6 sı rakiplerinin casususu olucak. Serverde buldukların veya tanıdıkların bir yere kadardır.

Yönetim kadorunu forumdan bulman yine intihardır.

en temizi aç bir hesap oyununu oyna komşularına selamlarını esirgeme kafana uyuşanlarla keyifli bir vakit gecir

Birlik başkanı olucanda napıcan :D bildiğin amelelik

KILIÇ_KIRAN
23-03-2017, 22:51
volkan 170 bende black süvariye katılıyorum forumdan oyuncu ve yönetim olmaz.size tavsiyem geçin bir bölgeye birbirlikle beraber oynayın..

exnqast
23-03-2017, 23:01
Öncelikle bütün forum ahaline ve s3 oyuncularına selam olsun. 5 - 6 aylık bir aradan sonra,

''ADAMUS'' ailesi olarak s3'e başlama kararı aldık. Tam kadro olamasakta aramıza katılan yeni arkadaşlarımız, hatrımız için bizi yalnız bırakmayan eski dostlarımız ile birlikte Server 3 e tat katabilmek adına elimizden geleni yapacağız.

Bu zamana kadar katıldığımız her server' ı kazanmak için oynadık ve her seferinde bunu başardık. Bu sefer de aynı iddaa ile buradayız. Umarım aynı iddaa ile bizlere karşılık verecek köklü ekipler serverda yer alır. Keyifli bir server bizleri bekler.

Açık açık konuşmak gerekirse Sevişmeye değil , savaşmaya geliyoruz :)

- / - Güneybatı bölgesinde bulunacak ADAMUS ailesi olarak şimdiden her ekibe başarılar diliyorum.

Saygılarımla.
ExNqasT

Skid Row
23-03-2017, 23:02
are you cola?

KILIÇ_KIRAN
23-03-2017, 23:02
hoş geldiniz hayırlı osun

volkan170
23-03-2017, 23:29
K.ç 10 wowun 8 kurduysa 8 i yıkmaya uğraş :)

güçlü bir rakibin var ise daha motive olursun ne güzel

ha dersenki gücün yanında olucam :/ onada bir şey diyemem

ben her zaman şunu söylerim sen şimdi oyuna başlicaksin ekip kurucam diceksin 10 kişiden 6 sı rakiplerinin casususu olucak. Serverde buldukların veya tanıdıkların bir yere kadardır.

Yönetim kadorunu forumdan bulman yine intihardır.

en temizi aç bir hesap oyununu oyna komşularına selamlarını esirgeme kafana uyuşanlarla keyifli bir vakit gecir

Birlik başkanı olucanda napıcan :D bildiğin amelelik[/QUOTE]

birlik başkanı olmak gibi bi hevesim yoktu, buraya gelip bunları yazmama sebep diğer serverlarda yaşadıklarım. Server 2 de ruling server 3 te KC herkesi birliğe alıyolar . Adamı yağma yapmışım bi bakıyorum bizim birliğe girmiş. KOMAN ve SÜVARİ ile rakip oldum onların yapılanmaları ve organizasyonları çok daha iyiydi. Her önüne geleni almayıp sağlam yapılanan bi birlik olursa onlara katılmayıda ciddi düşünürüm

KILIÇ_KIRAN
23-03-2017, 23:44

birlik başkanı olmak gibi bi hevesim yoktu, buraya gelip bunları yazmama sebep diğer serverlarda yaşadıklarım. Server 2 de ruling server 3 te KC herkesi birliğe alıyolar . Adamı yağma yapmışım bi bakıyorum bizim birliğe girmiş. KOMAN ve SÜVARİ ile rakip oldum onların yapılanmaları ve organizasyonları çok daha iyiydi. Her önüne geleni almayıp sağlam yapılanan bi birlik olursa onlara katılmayıda ciddi düşünürüm[/QUOTE]

hayırlısı...:amaama:

akrep kral
23-03-2017, 23:48
Baskanim beni birliğine alirmisin serverin3. Haftasi sana 250 adam getiririm..şuan havuç hasadinda elemanlar hasad bitsin emrinde adamlar baskanim

birlik başkanı olmak gibi bi hevesim yoktu, buraya gelip bunları yazmama sebep diğer serverlarda yaşadıklarım. Server 2 de ruling server 3 te KC herkesi birliğe alıyolar . Adamı yağma yapmışım bi bakıyorum bizim birliğe girmiş. KOMAN ve SÜVARİ ile rakip oldum onların yapılanmaları ve organizasyonları çok daha iyiydi. Her önüne geleni almayıp sağlam yapılanan bi birlik olursa onlara katılmayıda ciddi düşünürüm[/QUOTE]

wanted
23-03-2017, 23:58

Hocam söyledikleriniz beni gerçekten çok etkiledi gerçek bir liderlik duruşu sergilemişsiniz eğer kabul ederseniz bende katılmak isterim oluşumunuza bizi bilen bilir ateşi harranlıyam ekibi olarak 300 kişide bizden çıkar üstadım emilerinizi bekliyoruz saygılar...

volkan170
23-03-2017, 23:59
PM attım bi bakar mısın?

JoKeR53
24-03-2017, 00:03
Başkanım bizde karaambar birlikleri olarak 250 kişilik bi destek verebiliriz

volkan170
24-03-2017, 00:03
volkan 170 bende black süvariye katılıyorum forumdan oyuncu ve yönetim olmaz.size tavsiyem geçin bir bölgeye birbirlikle beraber oynayın..

PM attım bakar mısın

volkan170
24-03-2017, 00:15
Hocam söyledikleriniz beni gerçekten çok etkiledi gerçek bir liderlik duruşu sergilemişsiniz eğer kabul ederseniz bende katılmak isterim oluşumunuza bizi bilen bilir ateşi harranlıyam ekibi olarak 300 kişide bizden çıkar üstadım emilerinizi bekliyoruz saygılar...[/QUOTE]

Dediğim gibi başkan olmak veya liderlik yapmak derdinde değilim. Başkanlık yapmak zor ve çok emek isteyen bişey zaten. Kendimi iyi ifade ettiğimi düşünüyorum. Bahsettiğim bi tip yapılanmanın içinde ilk günden son güne kadar bulunmayıda isterim. Buna yakın yapılanması olan birliklerde geliyor görünen. Hepimiz zevk almak için oynuyoruz bu oyunu, oyunu zevkli kılanda rakiplerin kalitesi. O yüzden 3-4 güçlü birlik WOW için çarpışırsa ( bir önceki server gibi olmazsa yani) hepimiz eğleniriz.

wanted
24-03-2017, 00:22
Hocam söyledikleriniz beni gerçekten çok etkiledi gerçek bir liderlik duruşu sergilemişsiniz eğer kabul ederseniz bende katılmak isterim oluşumunuza bizi bilen bilir ateşi harranlıyam ekibi olarak 300 kişide bizden çıkar üstadım emilerinizi bekliyoruz saygılar...

Dediğim gibi başkan olmak veya liderlik yapmak derdinde değilim. Başkanlık yapmak zor ve çok emek isteyen bişey zaten. Kendimi iyi ifade ettiğimi düşünüyorum. Bahsettiğim bi tip yapılanmanın içinde ilk günden son güne kadar bulunmayıda isterim. Buna yakın yapılanması olan birliklerde geliyor görünen. Hepimiz zevk almak için oynuyoruz bu oyunu, oyunu zevkli kılanda rakiplerin kalitesi. O yüzden 3-4 güçlü birlik WOW için çarpışırsa ( bir önceki server gibi olmazsa yani) hepimiz eğleniriz.[/QUOTE] Hocam şuana kadar gördüğüm en sağlam s3 gelen birliklerde olsa JoKeR53 (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=171821)p de gelicek 250 ve akrep kral da sanırm destek atıcakmış 250 bence biz bu zorlu serverdan galip çıkarız ben yeni oluşum çalışmlarına başlıyacam üstadım.

Nicholai Hel
24-03-2017, 00:37
Başkanım bizde karaambar birlikleri olarak 250 kişilik bi destek verebiliriz
Yat uyu, sen benimlesin nihahahahahah

JoKeR53
24-03-2017, 00:47
Yat uyu, sen benimlesin nihahahahahah

Taşeron sisteme hayırrrr:DEkibi toplayıp grev yapcam:)

TOZKOPARAN
24-03-2017, 08:44
Kç ve ekip-10 ailesine başarılar bizde eski server 9 wow ekibi olarak TAKLAMAKAN/LPLPLP/DERSİMLİ/KACO olarak -/- ye geeceğiz tüm oyunculara başarılar

dr.vanilla
24-03-2017, 09:02
Kç ve ekip-10 ailesine başarılar bizde eski server 9 wow ekibi olarak TAKLAMAKAN/LPLPLP/DERSİMLİ/KACO olarak -/- ye geeceğiz tüm oyunculara başarılar

- /- dediniz demi yanlış görmedim :P

Haci Vosvos
24-03-2017, 09:08
Aradığım başkanımı buldum gerisi hikaye benim için. Volkan başkanım bizde 40 kişilik def 60 kişilik yağma 30 kişilik saldırı 20 kişilik plancı. 30 kişilik wowcu 15 kişilik wow ordusu basıcı 65 kişilikte ne olduğu belirsiz toplam 250 kişilik ekibimle emrine amadeyiz. "Seni trollüyorlar haberin yok" ekibi olarak. Emirlerinizi bekliyoruz. Bize sadece bölge deyin yeter. Bide gizli güç dayımın oğulları var. Onlarıda Özgür başkan izin verirse getiricem

TOZKOPARAN
24-03-2017, 09:27
Hocam k.ç rakip o bölgede ekip-10 olucak bu sv onlarla iletişime geç istersen

Eski serwer9 wow ekibi olarak -/- ye geliyoruz tüm ekiplere başarılar taşıyanlara selam TAKLAMAKAN yıldırım

volkan170
24-03-2017, 09:34
Aradığım başkanımı buldum gerisi hikaye benim için. Volkan başkanım bizde 40 kişilik def 60 kişilik yağma 30 kişilik saldırı 20 kişilik plancı. 30 kişilik wowcu 15 kişilik wow ordusu basıcı 65 kişilikte ne olduğu belirsiz toplam 250 kişilik ekibimle emrine amadeyiz. "Seni trollüyorlar haberin yok" ekibi olarak. Emirlerinizi bekliyoruz. Bize sadece bölge deyin yeter. Bide gizli güç dayımın oğulları var. Onlarıda Özgür başkan izin verirse getiricem

bende kim atlayacak diye bekliyordum :) çok bekletmediğin için teşekkürler...

Tuğberk_
24-03-2017, 09:40
Eski serwer9 wow ekibi olarak -/- ye geliyoruz tüm ekiplere başarılar taşıyanlara selam TAKLAMAKAN yıldırım Birlik isminiz ne zaman netleşir. taklamakan lplp dersim falan çocukluğumun oyuncuları ne zamandır görmüyordum merak ettim :D

TOZKOPARAN
24-03-2017, 09:40
Ewet -/- ye geliyoruz hepimiz +/+ oyuncusuyuz bu serwer sağlam rakipler görsün veya görelim diyoruz

TOZKOPARAN
24-03-2017, 09:42
İsim buluruz birlik ismi sorun değil ekip önemli bizde eski ekibimizi topladık sayılır server tek taraflı olmasın istiyoruz

KILIÇ_KIRAN
24-03-2017, 09:56
İsim buluruz birlik ismi sorun değil ekip önemli bizde eski ekibimizi topladık sayılır server tek taraflı olmasın istiyoruz
hayırlı olsun s5 te de oynamışmıydınız

TOZKOPARAN
24-03-2017, 10:02
hayırlı olsun s5 te de oynamışmıydınız

İlk serwer 1 den beri aralıklarla oynuyoruz serwer5 serwer13 serwer14 serwer9 gibi çeşitli serverlarda oynadık

dr.vanilla
24-03-2017, 10:03
İlk serwer 1 den beri aralıklarla oynuyoruz serwer5 serwer13 serwer14 serwer9 gibi çeşitli serverlarda oynadık

Adamusların olduğu - / - yi en baştan savaşmayı göze alarak seçtiniz o zaman :)

KILIÇ_KIRAN
24-03-2017, 10:03

hayırlı olsun şimdiden başarılar

TOZKOPARAN
24-03-2017, 10:08
Biz +/+ KÇ ve ekip10 ile bir rekabet olsun diye -/- ye geliyoruz Adamus felan bizi ilgilendirmiyor bölge bütünlüğünü her serverda mutlaka sağlarız burdada öyle olacak veya olduracağız sağlam rakipler olması bizim için eğlence demektir biz daha isim belirlemedik belki birlikte oynar kaynaşırız belki aynı bölgede olsa rakip olabiliriz şimdiden herkese bol eğlenceler

zerocool67
24-03-2017, 10:09
Öncelikle bütün forum ahaline ve s3 oyuncularına selam olsun. 5 - 6 aylık bir aradan sonra,

''ADAMUS'' ailesi olarak s3'e başlama kararı aldık. Tam kadro olamasakta aramıza katılan yeni arkadaşlarımız, hatrımız için bizi yalnız bırakmayan eski dostlarımız ile birlikte Server 3 e tat katabilmek adına elimizden geleni yapacağız.

Bu zamana kadar katıldığımız her server' ı kazanmak için oynadık ve her seferinde bunu başardık. Bu sefer de aynı iddaa ile buradayız. Umarım aynı iddaa ile bizlere karşılık verecek köklü ekipler serverda yer alır. Keyifli bir server bizleri bekler.

Açık açık konuşmak gerekirse Sevişmeye değil , savaşmaya geliyoruz :)

- / - Güneybatı bölgesinde bulunacak ADAMUS ailesi olarak şimdiden her ekibe başarılar diliyorum.

Saygılarımla.
ExNqasT

Kimler var eski ekipten

KILIÇ_KIRAN
24-03-2017, 10:11
Biz +/+ KÇ ve ekip10 ile bir rekabet olsun diye -/- ye geliyoruz Adamus felan bizi ilgilendirmiyor bölge bütünlüğünü her serverda mutlaka sağlarız burdada öyle olacak veya olduracağız sağlam rakipler olması bizim için eğlence demektir biz daha isim belirlemedik belki birlikte oynar kaynaşırız belki aynı bölgede olsa rakip olabiliriz şimdiden herkese bol eğlenceler

biz geçen server K.Ç ile beraber oynadık ama bu server ekip olarak oynayacağız ++ da kimseyle birleşmemiz yok.K.Ç gelirveya gelmez onu bilemem ama kim gelirse onlarla savaşacaz.ister K.Ç olsun ister başka birlik .... hikmet başkanın da dediği gibi şimdilik woww derdimizde yok. sadece savaşacağız

dr.vanilla
24-03-2017, 10:12

Siz bu kadar iddialı geliyorsanız arkadaşlarla konuşup bölge değiştirelim biz :D

dentistt
24-03-2017, 10:20

en sevdiğim şey bölgede iddaalı rakipler :D ismin gibi kayadan toz koparıp gitme ama üstad

dentistt
24-03-2017, 10:21
Siz bu kadar iddialı geliyorsanız arkadaşlarla konuşup bölge değiştirelim biz :D

neden hep bölgemizi elimizden alıyorlar be birkez de biz oynasak ne olur:uzgun:

dr.vanilla
24-03-2017, 10:26
neden hep bölgemizi elimizden alıyorlar be birkez de biz oynasak ne olur:uzgun:

Sevdim bu serveri şimdiden :D

dentistt
24-03-2017, 10:29
Sevdim bu serveri şimdiden :D
başımıza ne geliyorsa Tolga ve senin savaş merakın yüzünden geliyo

TOZKOPARAN
24-03-2017, 10:29
Yoq biz gidecek olsak gelmeyiz bişey anlatmaya gerek yoq 7/8 yıl oynayan oyuncular bizi bilir eğlenceli olsun yeterli

dentistt
24-03-2017, 10:30
Yoq biz gidecek olsak gelmeyiz bişey anlatmaya gerek yoq 7/8 yıl oynayan oyuncular bizi bilir eğlenceli olsun yeterli
k yerine q kullanan rakipten korkarım bak. herkese bol şans o zaman server da :D

dr.vanilla
24-03-2017, 10:34

Üstad sana söz veriyorum 7 8 yılda eğlenmediğiniz kadar eğleneceksiniz bu server

dr.vanilla
24-03-2017, 10:34
k yerine q kullanan rakipten korkarım bak. herkese bol şans o zaman server da :D

Yazma moraller bozuq

exnqast
24-03-2017, 10:46
Farkettim de sadece forum hesabım bile 8 yıllık :) arkadaşları ben tanıyamadım. Ama umarım dedikleri gibi eğlenceli olur :)

dentistt
24-03-2017, 10:49
Farkettim de sadece forum hesabım bile 8 yıllık :) arkadaşları ben tanıyamadım. Ama umarım dedikleri gibi eğlenceli olur :)
hel@l qnqS güsel tesp!t

TOZKOPARAN
24-03-2017, 11:10
Burdan 8 senelik oyuncuyum felan serverda böyleydim yazmayla bişey değişmez orda başka burda başka olur strateji vov kurmak üzere olur bölgesel savaş yaparsın başka bölge vov kurar vov kurmayacağız dersin olaylar farklı gelişir bi bakarsın vov kurmak durumundasın seviyeli saygılı eğlenceli serwer olması dileğiyle

exnqast
24-03-2017, 11:15
Kim şöyleyim , böyleyim yazdı pek anlayamadım. Algısal bir paradoks içinde olduğunuzu düşünüyorum.
Fakat son cümlenize katılıyorum. Umarım dediğiniz gibi bir server olur.

Burdan 8 senelik oyuncuyum felan serverda böyleydim yazmayla bişey değişmez orda başka burda başka olur strateji vov kurmak üzere olur bölgesel savaş yaparsın başka bölge vov kurar vov kurmayacağız dersin olaylar farklı gelişir bi bakarsın vov kurmak durumundasın seviyeli saygılı eğlenceli serwer olması dileğiyle

lycan
24-03-2017, 11:42

Saliverin küçük enisteyi

Moğollar
24-03-2017, 12:42
S1 GECE BİRLİKLERİ BU S3 DE KÇ BİRLİKLİERİ İLE BİRLİKTE + + BOLGESINE GEÇECEKTİR GECE SALDIRI KOMUTANI GENEL BAŞKANI VE BİR ÇOK NİTELİKLİ OYUNCU + + BÖLGESİNDE K.Ç OLARAK OYUNA BAŞLAYACAKTIR hipeROCKtif ve BeyazFırtına gibi değerli 35 kişi bu bölgeye geçecektir bilginize

Moğollar
24-03-2017, 12:46
NOT:+ + BÖLGESİNDE KÇ DIŞINDA HİÇ BİR OLUŞUMU TANIMICAZ BİLGİNİZE ve Saygılar

KILIÇ_KIRAN
24-03-2017, 12:54
NOT:+ + BÖLGESİNDE KÇ DIŞINDA HİÇ BİR OLUŞUMU TANIMICAZ BİLGİNİZE ve Saygılar

hayırlı olsun...şimdiden ++ kaynamaya başlayacak....hiç bir oluşuma izin verilmeyecek demişsiniz ama EKİP olarak ++ dayız...hadi hayırlısı:) savaş çanları çalmaya başlasın...

Yugi
24-03-2017, 12:55
Vay arkadaş k.çye söven adam yine k.ç içinde nasıl oynuyor.İlginç.

wanlı
24-03-2017, 12:59
hayırlı olsun

JoKeR53
24-03-2017, 13:08
BeyazFırtına gibi değerli 35 kişi bu bölgeye geçecektir bilginize

vay efendim vay kimleri görüyorum yahu bu gece birlikleri hani oyunu bırakmıştı bari bi ay geçseydi üstünden 1 hafta geçmedi daha bu ne hız:)Bu server attan inip eşşeğe binmek gibi olur sizin için inşAllah server sonunu kem küm etmeden görürsünüz

Moğollar
24-03-2017, 13:14
vay efendim vay kimleri görüyorum yahu bu gece birlikleri hani oyunu bırakmıştı bari bi ay geçseydi üstünden 1 hafta geçmedi daha bu ne hız:)Bu server attan inip eşşeğe binmek gibi olur sizin için inşAllah server sonunu kem küm etmeden görürsünüz

recepumut hesabı şaban abi tarqafından davet edıldık polemıge gırmıcem

KILIÇ_KIRAN
24-03-2017, 13:17
ee hoş geldiniz +++ ya bizde zaten savaşacak kimse bulamıyorduk +++ da gelmeniz iyi oldu...

fckurt
24-03-2017, 13:33
S1 GECE BİRLİKLERİ BU S3 DE KÇ BİRLİKLİERİ İLE BİRLİKTE + + BOLGESINE GEÇECEKTİR GECE SALDIRI KOMUTANI GENEL BAŞKANI VE BİR ÇOK NİTELİKLİ OYUNCU + + BÖLGESİNDE K.Ç OLARAK OYUNA BAŞLAYACAKTIR hipeROCKtif ve BeyazFırtına gibi değerli 35 kişi bu bölgeye geçecektir bilginize

gülelim mi ağlayalım mı?
neyse hayırlı olsun.

JoKeR53
24-03-2017, 13:39
gülelim mi ağlayalım mı?
neyse hayırlı olsun.

turan abinin güzel bi sözü var şampiyonlar liginden çekilip çemişgezek amatör kümeye gittiler.Sen de çemişgezek amatör kümede başarılar dile:D

AT TOKMAĞI
24-03-2017, 13:51

S1'de hesap silip buraya gelip oynamak biraz saçma olmadı mı???????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????

Kafamda deli sorular

bari gerçek sebebini açıklayın nort'lardan tırstık buraya kaçtık diyin.

bir de kardeş dikkat et yine hesabını çaldırma
hahahaha
bir de başka birlikteki arkadaşına güvenip de şifre falan verme
hahahhaha

AT TOKMAĞI
24-03-2017, 13:55
turan abinin güzel bi sözü var şampiyonlar liginden çekilip çemişgezek amatör kümeye gittiler.Sen de çemişgezek amatör kümede başarılar dile:D

kanka onları şampiyonlar ligine taşıyan oyuncular belliydi
amatör kümedeydiler zaten
darkwarrior amaleyus poena kırgız la liga ygz&can ve en önemlisi
şeytanselot ve tayfası olmadı mı zaten nar'a 35. gün teslim olurlardı..

şimdi amatör kümedeki yerlerine geri döndüler...

çiçili
24-03-2017, 14:00
kanka onları şampiyonlar ligine taşıyan oyuncular belliydi
amatör kümedeydiler zaten
darkwarrior amaleyus poena kırgız la liga ygz&can ve en önemlisi
şeytanselot ve tayfası olmadı mı zaten nar'a 35. gün teslim olurlardı..

şimdi amatör kümedeki yerlerine geri döndüler...
buralarda ne yapıyorsun nutella :)

hikmetbaba23
24-03-2017, 14:14

Ahmet senmişsin geçen seneki moğollar hesabı?????

BaLLaNTiNeS
24-03-2017, 14:14

Arkadaşlar bu lafları yüzüne vurun şunların.. Travian bizim için bitti başka server da oynamıcaz cart curt.. 1 hafta dayanamadınız yine başladınız..

Neyse yine kazanan kasa oldu : )

osmancan71
24-03-2017, 14:19
Arkadaşlar bu lafları yüzüne vurun şunların.. Travian bizim için bitti başka server da oynamıcaz cart curt.. 1 hafta dayanamadınız yine başladınız..

Neyse yine kazanan kasa oldu : )

Yoklan maıldekı altınlar için açmışlar :zuhaha: lıselı dedi :melek:

Nicholai Hel
24-03-2017, 14:21
Taşeron sisteme hayırrrr:DEkibi toplayıp grev yapcam:)

Ekip dediğin sen ben tubi,fatih,yiğit falan... Hem zekiliseli de geliyor grev yaptırmaz size :D

VicariouS
24-03-2017, 14:26

saldırı komutanı kim ? hipersabri mi ?

JoKeR53
24-03-2017, 14:34
Ekip dediğin sen ben tubi,fatih,yiğit falan... Hem zekiliseli de geliyor grev yaptırmaz size :D

ooo en sevdiğim kanka 5 kişilik ekip.Liseli kankam tek mi geliyo ortaklı mı geliyo??Forum çok tatlı olcak çekirdekleri hazırladım:DBu arada birlik ismimiz sence ne olsun isyan nasıl??Yok dur dur ben buldum kaçış:)

hipeROCKtif
24-03-2017, 14:40
Bazı trolcanlar yazmış north dan zorth dan tırstı falan diye. Bilmeyen arkadaşlar için bu trollerin lafına inanıp yanılgıya düşmemeleri için yazıyorum. S1 de wow dönemi rekor ordularimiz ve wow ordularimiz silindiği için GECE birlikleri olarak silme kararı almıştık. En son silenler den biriyim Kasap. La beraber. Sonuna kadar devam edecektik ancak genel olarak ekip silme kararı aldı ve bizdende rica ettiler. Gece Birlikleri komple s3 e gelmiyor. Ben ve bazı arkadaşlarım Moğollar ahmet e verdiğim sözden dolayı bu s3 de kç tarafında oynama kararı aldık. Kimseyle gereksiz tartışmalara girmeden oyun oynama amacindayiz. Kç ye destek olmak için geliyoruz. Rakip ve müttefik herkese başarılar dilerim...

KILIÇ_KIRAN
24-03-2017, 14:42

moğollar hesabı ahmet in zaten

Nicholai Hel
24-03-2017, 14:45
ooo en sevdiğim kanka 5 kişilik ekip.Liseli kankam tek mi geliyo ortaklı mı geliyo??Forum çok tatlı olcak çekirdekleri hazırladım:DBu arada birlik ismimiz sence ne olsun isyan nasıl??Yok dur dur ben buldum kaçış:)

Kaçışa isyan hmmm... Buluruz bir tanıdık. Gelir bütün hesaplar onun :D

AT TOKMAĞI
24-03-2017, 15:05
Bazı trolcanlar yazmış north dan zorth dan tırstı falan diye. Bilmeyen arkadaşlar için bu trollerin lafına inanıp yanılgıya düşmemeleri için yazıyorum. S1 de wow dönemi rekor ordularimiz ve wow ordularimiz silindiği için GECE birlikleri olarak silme kararı almıştık. En son silenler den biriyim Kasap. La beraber. Sonuna kadar devam edecektik ancak genel olarak ekip silme kararı aldı ve bizdende rica ettiler. Gece Birlikleri komple s3 e gelmiyor. Ben ve bazı arkadaşlarım Moğollar ahmet e verdiğim sözden dolayı bu s3 de kç tarafında oynama kararı aldık. Kimseyle gereksiz tartışmalara girmeden oyun oynama amacindayiz. Kç ye destek olmak için geliyoruz. Rakip ve müttefik herkese başarılar dilerim...

seni gidi küfürbaz seni s1'de yaptıkların yetmedi zeki liseli senin için tırım tırım video arıyor
recep ivedikten birşeyler bulmuş.
ahh ahh coflar kabul etseydi sizden mimarı alıp biz wowu kuracaktık..
yigit ne güzel hem türkleri hem rusları öpecekti
murat seyduna hesabına tereyağından kıl çeker gibi alıp getirecekti eşsiz mimarı
neyse artık.

sana 3 tavsiyem var evlat
dikkat et hesabını bota bağlama
açtığın multileri ifşa etme
moğollar ahmet e güvenme
küfür etme

hatta sarbicim sen bunları yapaman
bence admini kafala.

wanlı
24-03-2017, 15:44
S1'i karıştırmayın olan oldu gece gündüze nar küle döndü.istiyen istediği yerde oynayabilir tabi biz yokken :p

exo
24-03-2017, 15:45
Harsh Times kullanıcısından alıntı http://forum.travian.com.tr/images/travianvb4/buttons/viewpost-right.png (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?p=2142865#post2142865)
Server 1 serverina gercekten büyük ümitlerle geldik yıllar sonra kaliteli bir server oynamayya karar verdik.. ve birbirinden degerli bir oyuncu gurubuna sahip olan NAR birligiyle rakip olduk... Güzelde rakip olduk hem onlar hem biz oyunun hakkını verdigimizi düşünüyoruz.. Neyse lafı uzatmadan dolatmadan...

Server 1 ELVEDA adminler ve serverda hesap silmeyip kalacak arkdaşlara wow yolunda başarılar dilerim...

Ben diyorumki :) clash of oyunlarından birine mi başlasak hep beraber :) hadi yorumları alayım orda bu adminmiş oymus buymus pek olmuyo :)

gece birliğine server 1 deki gösterdikleri üstün başarıyı server 3 tede göstericeklerine inanıyorum umarım aynı başarıyı bu serverdada yaşarsınız..

AT TOKMAĞI
24-03-2017, 16:07
s1'i karıştırmayın olan oldu gece gündüze nar küle döndü.istiyen istediği yerde oynayabilir tabi biz yokken :p

aynen öyle biz her türlü oynarız bu oyunu
her türlü çirkefliğimizi yaparız
yaparız diyip de yapamayanlardan da olmayız
hahahhaha
dayanamaz nar da gece de

Moğollar
24-03-2017, 16:38
anlamadıgım su burda kımseyı tehdıt etmıslıgımız yok duyuruda bulunuyorum neden bazı kısıler bole sacma sapan tahrık edıcı mesajlar atarken davet uzerıne buraya geldıgımızı burda oynayacagımızı duyurdum neden bu kadar kavga cıkarma derdılerse ya cok ısteyen var ıse dıger foruma adreslerımızı bıraktık yanı yıne burayda bırakırız ALLAH askına gelın bı kavga edelım maksat neyse artık o liseli dıyen arkadas senın maksadın neyse artık gelde bı yuzumuze karsı bı konus yanı burdan lıselı dıe yazıp duruyorsunda

Moğollar
24-03-2017, 16:40

evet benim hikmet abi :)
Gülay&Moğol hesabı olarak başlıcaz inşallah

Moğollar
24-03-2017, 16:56
2015 s1 NEFES birliklerinden ufak bir ekipte bu sezon KÇ BİRLİGİNE DESTEK OLARAK GELİCEKTİR DUYURU :zuhaha:

JoKeR53
24-03-2017, 17:47
anlamadıgım su burda kımseyı tehdıt etmıslıgımız yok duyuruda bulunuyorum neden bazı kısıler bole sacma sapan tahrık edıcı mesajlar atarken davet uzerıne buraya geldıgımızı burda oynayacagımızı duyurdum neden bu kadar kavga cıkarma derdılerse ya cok ısteyen var ıse dıger foruma adreslerımızı bıraktık yanı yıne burayda bırakırız ALLAH askına gelın bı kavga edelım maksat neyse artık o liseli dıyen arkadas senın maksadın neyse artık gelde bı yuzumuze karsı bı konus yanı burdan lıselı dıe yazıp duruyorsunda

öfff be ne erkekler var aras görüyo musun kanka adam adres bile veriyo anca bunun gibi mantıksız biri gelin kavga edelim derdi zaten:DBide adres verince kendini delikanlı zannediyo:)Bende veriyim madem zümrütevler mahallesi kalay sokak maltepe...Koskoca kç böyle adamlara kaldıysa vay kçnin haline

Nicholai Hel
24-03-2017, 17:54
öfff be ne erkekler var aras görüyo musun kanka adam adres bile veriyo anca bunun gibi mantıksız biri gelin kavga edelim derdi zaten:DBide adres verince kendini delikanlı zannediyo:)Bende veriyim madem zümrütevler mahallesi kalay sokak maltepe...Koskoca kç böyle adamlara kaldıysa vay kçnin haline
Zamanında cep boy tırtıl izmir meydanda seni indireceğim demişti haha :D yaz izmirde olan varsa yönlendir :D istanbula da mert bakıyor :D

Yugi
24-03-2017, 18:54
Yıllarca kçde oynamış biri olarak GÜLAY ABLA VE ŞABAN ABİYE SORUYORUM veya cevap verebilecek birisi;

Seninle yıllarca k.çde oynamış kişileri bir çırpıda silip , onlara ana bacı avrat söven kişiyi nasıl ekibe çağırıyorsun? Bu adamlar yine k.çde oynayacaktı.Size ana bacı sövseydi bu çocuk ne yapardınız ? Valla ayıp yazık.

Moğollar
24-03-2017, 19:04
haksız yere kımse kufur yemedı benden sen merak etme bunlara kafa yorma olurmu durup duururken kımseye kufur etmem ben sende kım oluosan ne dıe bole bır seyı dert edıosan cok ıstemıorsan gelmeyebılırsın ^^

Nicholai Hel
24-03-2017, 19:08
haksız yere kımse kufur yemedı benden sen merak etme bunlara kafa yorma olurmu durup duururken kımseye kufur etmem ben sende kım oluosan ne dıe bole bır seyı dert edıosan cok ıstemıorsan gelmeyebılırsın ^^

Hak edene küfür mercisi zaten ahaha kendini nimetten sayıyor şuna bak :D ölsen toprak kabul etmez fışkırır, elaleme gelmeyin diyor birde :D koskoca kç nelere kaldı

Yugi
24-03-2017, 19:26
Hei dostum bu eleman k.çde oynayamaz.Onu getiriyorum falan filan demiş bizimkilerde iki adam için bize küfürler eden adamı birliğinde barındırırırsa o k.cyi kuranlar , yıkmasını da bilir.
Ben küfür filan etmedim , ayrıca hak da etmedim.Fakat bu şahıs bakın ağır sorunlu.Ciddi ciddi sorunlu.Raporlu filan galiba öyle birşeyler de duydum.O yüzden k.ç yönetiminden bu mesajı kim okuyorsa ne yaptıklarının farkına varsınlar.

Ben Mustafa78

Moğollar
24-03-2017, 19:33
Hei dostum bu eleman k.çde oynayamaz.Onu getiriyorum falan filan demiş bizimkilerde iki adam için bize küfürler eden adamı birliğinde barındırırırsa o k.cyi kuranlar , yıkmasını da bilir.
Ben küfür filan etmedim , ayrıca hak da etmedim.Fakat bu şahıs bakın ağır sorunlu.Ciddi ciddi sorunlu.Raporlu filan galiba öyle birşeyler de duydum.O yüzden k.ç yönetiminden bu mesajı kim okuyorsa ne yaptıklarının farkına varsınlar.

Ben Mustafa78

saknnlestırıcı ılac kyullanmak sorunlumu oluyor senı tanıdım sen gecen sene bana o kadar haksızlıklar yapıldıgı sıra cıkıp kendı basına ben oyunu bırakmısım hesabı bırakmısım yok ben o hesabı yıkacam onu bırakmam ole dıyen kısısın sorunlu olmasan tutup senı tanımam etmem bırlık yonetımı ıle tartısmısım kendı kendıne bana kın gutmezsın neyse ıyı oldu senınde geldıgını gormek cok gucun yetıorsa sımdı benı yıkmayı denersın olurmu ama unutma mutluka dene mıstık

Moğollar
24-03-2017, 19:35
Hak edene küfür mercisi zaten ahaha kendini nimetten sayıyor şuna bak :D ölsen toprak kabul etmez fışkırır, elaleme gelmeyin diyor birde :D koskoca kç nelere kaldı

senınde tanımıyorum kuyruk acın var galıba senınde hadı sende kaybol :D

Moğollar
24-03-2017, 19:50
S1'de hesap silip buraya gelip oynamak biraz saçma olmadı mı???????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????

Kafamda deli sorular

bari gerçek sebebini açıklayın nort'lardan tırstık buraya kaçtık diyin.

bir de kardeş dikkat et yine hesabını çaldırma
hahahaha
bir de başka birlikteki arkadaşına güvenip de şifre falan verme
hahahhaha

ya kardes allah askına ne tırsması ya gereksız yazı yazmak hosunuzamı gıdıyor sankı haclı ordusu ıle osmanlı savası oda bız haclıyız savastan korktuk oynadık mıs gıbı sızde oynadınıız bız hesap sıldık bu kadar basıt yanı ekıpce sılme kararı aldık lanselotun 8 tane ordusu sılınmıs adamda hevesmı kalır oynamaya ustune ustluk kendını o tıp hesapların yerıne koy amac nedır satasmak hosunuzamı gıdıyor anlamıorum tmm wowu sız kurmus olun sız kazanın sr yanı bole bısey yazarken neyı dusunuorsun anlamıorum sankı oyun bıze gerkcek hayatı verıor ev araba mal mulk verıor o derece oyun oynuoruz yada sen benım hayatımamı son vereceksın kazanınca hayat mucadelesımı bu bu nasıl bır mantık

Moğollar
24-03-2017, 19:52
saldırı komutanı kim ? hipersabri mi ?

bız gece olarak basalamıcaz kc belırleyecek saldırı komutanını yapacagını dusunmuyorum ama sabrının yınede kendısı bılır

Nicholai Hel
24-03-2017, 20:18

Ben Mustafa78

Yugiciğim, moğolların yaşına ver s1 de grinin ortasından dört bölgeye laf atmaktan başka bir şey yapmadı.. Hadsizliklerini saymıyorum bile.. Senin planlardan lazım bu arkadaşa.

Moğollarcigim git abilerine sor bakim :D uygulamalı öğrenmek istersen buyur gel :D

Moğollar
24-03-2017, 22:45
Yugiciğim, moğolların yaşına ver s1 de grinin ortasından dört bölgeye laf atmaktan başka bir şey yapmadı.. Hadsizliklerini saymıyorum bile.. Senin planlardan lazım bu arkadaşa.

Moğollarcigim git abilerine sor bakim :D uygulamalı öğrenmek istersen buyur gel :D
o yuzden grı ıcerısınde bır ben 0 lanmadım en azından hesap guzel sılındı saldırada 19. savunmada 33.
abılerım degıl öz kardaşlarım onlar sen abılerıne sorabılırsın kemık atılmadıkcada konusma olurmu !

x-ray
24-03-2017, 23:02
Server 3 e katılmayı düşünüyorum katılacak birlikler özelden mesaj atarak davet ederlerse hangi tarafta olacağımıza karar veririm.

Kenpachi
24-03-2017, 23:09

Turan abi efsane sjjsjs :D))
Geçen sene telde bana da dediydi sjsj :D)))

osmancan71
24-03-2017, 23:10
Turan abi efsane sjjsjs :D))
Geçen sene telde bana da dediydi sjsj :D)))

montanaları sürdüğümüzü göremedi :(

Kenpachi
24-03-2017, 23:12
montanaları sürdüğümüzü göremedi :(

Kanka telefonu kapalı dimi la özledim valla. :(

Alexina
24-03-2017, 23:37
Buradada silmeyin bari ����

Yugi
24-03-2017, 23:40

Plan yapmaya değecek biri değil kendisi :)

hikmetbaba23
25-03-2017, 00:03
evet benim hikmet abi :)
Gülay&Moğol hesabı olarak başlıcaz inşallah

:)en yisini yapıyorsun ahmet zaten bastıgın orduyuda k.ç ye çakarsın gine geçenseneki gibi :melek:

Bang Bang
25-03-2017, 00:05
yusuf bana msj at kanka

Bang Bang
25-03-2017, 00:06
2015 s1 NEFES birliklerinden ufak bir ekipte bu sezon KÇ BİRLİGİNE DESTEK OLARAK GELİCEKTİR DUYURU :zuhaha:
k.ç bukadar ufalmısmı :/ sabriyi vs getirmeler falan :/

Yugi
25-03-2017, 00:16
:)en yisini yapıyorsun ahmet zaten bastıgın orduyuda k.ç ye çakarsın gine geçenseneki gibi :melek:

Hahahahahahahahahshah

hikmetbaba23
25-03-2017, 00:17
Hahahahahahahahahshah

niye güldün mustafa yalanmı ???????????????*

Yugi
25-03-2017, 00:20
niye güldün mustafa yalanmı ???????????????*

Gerçek olduğu için güldüm abi hahaha :D iyiydi valla .d.d.d

Artizz
25-03-2017, 00:25
Yaw şu forumu bi anlayamadım hakareti biz yiyoruz banıda biz yiyoruz.Bu modların hakaret olmayan şeylerden abuk subuk anlam çıkarmalarına hayranım

hikmetbaba23
25-03-2017, 00:30
Yaw şu forumu bi anlayamadım hakareti biz yiyoruz banıda biz yiyoruz.Bu modların hakaret olmayan şeylerden abuk subuk anlam çıkarmalarına hayranım

usta 7 yıl oldu forum kullanıyorum hiç ban yemedim bence sen kendini sorgula biraz

Kenpachi
25-03-2017, 00:50

Yav ahmet şaban abi dediğin adam bile sana aövüyordu. Şimdi kç olarak geldik diyorsun. Heralde kç nin hali geçen senekinden beter. Biz olmasak wow mow hayaldi o ayrı bi dünya. Şuan kç ye rakip olarak gidenlet geçwn sene kç nin sv nin 1. Gününden son gününe kadar. Avengersimden tut divan kuzey ankasına kadar wura wura hesap sildirten adamlar yani.

Sabiş abla sana da bişi demeden geçemicem. Yav geçen sene sen bu adanlara küsüp hesap silmedin mi? Her fırsatta arkandan sana hakaretler yardıran insanları mı koruyorsun. İlginç valla. :)

Şaban abiye gelirsek. Abi boşuna uğraşıyorsun kç eskisi gibi olamaz. Yanlış anlama ama sizin oyun anlayışınız tarihe karıştı. Ki buğra gibi bir çok kç kurucusu kç ye söverken o ekibi zor toplarsınız. Kç nin adını lekelemekten başka bişi olmaz açıkcası. Bildiğin ++ da kç kç yi vuracak bu sene görünen o.

Komegan hasan abi adamsın demeden geçemicem. :))

Dip: gülay ablayı yarın bi arıyacam merak ettim senle nsl ortak olmuş sjjsjsh :D)))

hikmetbaba23
25-03-2017, 00:55
Yav ahmet şaban abi dediğin adam bile sana aövüyordu. Şimdi kç olarak geldik diyorsun. Heralde kç nin hali geçen senekinden beter. Biz olmasak wow mow hayaldi o ayrı bi dünya. Şuan kç ye rakip olarak gidenlet geçwn sene kç nin sv nin 1. Gününden son gününe kadar. Avengersimden tut divan kuzey ankasına kadar wura wura hesap sildirten adamlar yani.

Sabiş abla sana da bişi demeden geçemicem. Yav geçen sene sen bu adanlara küsüp hesap silmedin mi? Her fırsatta arkandan sana hakaretler yardıran insanları mı koruyorsun. İlginç valla. :)

Şaban abiye gelirsek. Abi boşuna uğraşıyorsun kç eskisi gibi olamaz. Yanlış anlama ama sizin oyun anlayışınız tarihe karıştı. Ki buğra gibi bir çok kç kurucusu kç ye söverken o ekibi zor toplarsınız. Kç nin adını lekelemekten başka bişi olmaz açıkcası. Bildiğin ++ da kç kç yi vuracak bu sene görünen o.

Komegan hasan abi adamsın demeden geçemicem. :))

Dip: gülay ablayı yarın bi arıyacam merak ettim senle nsl ortak olmuş sjjsjsh :D)))

zafer sen ateşi şimdiden harla bak sana eglence çıktı

Kenpachi
25-03-2017, 01:00
zafer sen ateşi şimdiden harla bak sana eglence çıktı

Deham gelmiyor bende gelmiyorum abi onsuz bi s3 benim için s3 deildir o yoksa bende yokum. :(
Dehamı getirin geleyim abi onsuz gelemem ben :(
Ahmeti yıkmak zevk vermez bana ki daha yıkmadan birilerine aövüp bırakıyorum der o boşuna emek yani gerwk var mı sence? :D)))

hikmetbaba23
25-03-2017, 01:15
Deham gelmiyor bende gelmiyorum abi onsuz bi s3 benim için s3 deildir o yoksa bende yokum. :(
Dehamı getirin geleyim abi onsuz gelemem ben :(
Ahmeti yıkmak zevk vermez bana ki daha yıkmadan birilerine aövüp bırakıyorum der o boşuna emek yani gerwk var mı sence? :D)))

boşver ya gerek yok bu tur şeylere deham da degerli bir şahsiyet

KILIÇ_KIRAN
25-03-2017, 11:35

EKİP-10 VAR USTA BU SENE++ da mecburi takviye yapacaklar ama takviye kurtarmaz kimseyi

hipeROCKtif
25-03-2017, 12:59

Boşuna dememişler kedi ulaşamadığı ete mundar dermiş diye.

kokain
25-03-2017, 15:59
S3 forumuna şöyle bir gözattım da KÇ birlikleri ile bir şekilde oynamış, aşırı emek vermiş arkadaşların başka oluşumlara can verdiği renk kattığını ve KÇ den de bir kaç cılız ve güven vermeyen açıklama dışında açıklama olmadığını ve ++ da birlik görüntüsü olmadığı aşikar ...

Adamus kaliteli oyuncuları ile -- ye yerleşecek gibi görünüyor . Bu ekibe rakip olarak oynamak zevkli olurdu . Adamus da geldiği her serverı kazanamadı diye biliyorum . Zaten S3 geleneğinde iki bölge dışındaki birliklerin çok fazla serverı domine ettiği görülmemiş bir şey ...

Bende bu oyunu KÇ de öğrenmiş yönetimlerinde bulunmuş ve çok emek vermiş birisi olarak KÇ nin bir arada kalma kültürünü uyumunu paylaşımını yitirdiğini üretemediğini yaşayan bir birlikten çok efsane olarak kalması gerektiğini düşünüyorum .

Keşke böle olmasaydı ...

dr.vanilla
25-03-2017, 16:14
S3 forumuna şöyle bir gözattım da KÇ birlikleri ile bir şekilde oynamış, aşırı emek vermiş arkadaşların başka oluşumlara can verdiği renk kattığını ve KÇ den de bir kaç cılız ve güven vermeyen açıklama dışında açıklama olmadığını ve ++ da birlik görüntüsü olmadığı aşikar ...

Adamus kaliteli oyuncuları ile -- ye yerleşecek gibi görünüyor . Bu ekibe rakip olarak oynamak zevkli olurdu . Adamus da geldiği her serverı kazanamadı diye biliyorum . Zaten S3 geleneğinde iki bölge dışındaki birliklerin çok fazla serverı domine ettiği görülmemiş bir şey ...

Bende bu oyunu KÇ de öğrenmiş yönetimlerinde bulunmuş ve çok emek vermiş birisi olarak KÇ nin bir arada kalma kültürünü uyumunu paylaşımını yitirdiğini üretemediğini yaşayan bir birlikten çok efsane olarak kalması gerektiğini düşünüyorum .

Keşke böle olmasaydı ...

Tam tersine üstadım adamus geldiği serverleri kazandı. Son s2 de yine wowu diken ekip adamustu.

kokain
25-03-2017, 16:26
Diğer serverları kastetmedim zaten , S3 ten bahsediyordum . Adamusu Hayvanus Deliler birleşmesinden öncesinden biliyoruz . En azından S3 adına tümünü kazanamadı diye biliyorum . Kazanamadıklarını yok sayabilir . Ya da biz şu tarihten önce yoktuk da denebilir . Herneyse benim adıma çokta önemli değil . Hepsini kazandı da diyebiliriz .

fatu
25-03-2017, 16:33
Adamus kurulma aşamasında S3 te ki ilk server ını kazanamamış lakin o server ben yoktum. :cool: Kurulma aşaması olarak server dan saymıyoruz. Mevcut kadrosu o zaman için tamamlanamamıştı.

Daha sonra sırasıyla
S3
S4
S2 tamamını fark yaratarak kazanmıştır.

kokain
25-03-2017, 16:35
Dediğim gibi yok sayarak olabilir . Bu durumda sorun yok . Herkesin beyanı doğru ...

dentistt
25-03-2017, 16:38
Adamus kurulma aşamasında S3 te ki ilk server ını kazanamamış lakin o server ben yoktum. :cool: Kurulma aşaması olarak server dan saymıyoruz. Mevcut kadrosu o zaman için tamamlanamamıştı.

Daha sonra sırasıyla
S3
S4
S2 tamamını fark yaratarak kazanmıştır.

boyun devrilsin ihtiyar ben telefonun başında çaresiz bekliyorum sen forumlarda geziyosun

KILIÇ_KIRAN
25-03-2017, 16:54

Keşke böle olmasaydı ...

oyuncuların hangi birlikte oynayacakları kendi takdirleri.demek ki geçen serverde kişiliğimizle dostluğumuzla oyun bilgimizle üstlerinde bir izlenim bırakmışız ki bazı arkadaşlar server e ekip olarak geliyorlar.artık birlik isimlerin in pek önemi yok geçen server K.Ç ile oynadık .wow sürecinde ve savaşta emeğimiz çok oldu K.Ç ye... inkar edecek kimse varsa söylesin. bu sene ki server de gelmeyecektik.bazı arkadaşlar gidelim dedi.bizde kendilerini kırmayıp ekip olarak gelme kararı aldık.sağ olsun bizi tanıyanlar... bizi kırmayıp ekip olarak geleceklerdir. bazı arkadaşlar bizimle olacaktır ki bu da normal kimse kimseyi zorla bir birliğe almıyoruz. dostluk güven ve kişilikle alakalı şeyler.dediğimiz gibi oyuncuların taktirinde her şey gelen tüm birlik ve oyunculara başarılar dileriz.saygılar...

exnqast
25-03-2017, 16:56
Hayvanus ve adamus birliklerinin kurucularından biri olarak , - / + bölgesinde HAYVANUS adı ile boy gösterdiğimiz s3 server'ında - / - tarafında ilk oluşum tohumlarını Erdi ile beraber attığımız ADAMUS birlikleri 2 isim halinde oynadığımız o s3 dışında Sadece ADAMUS adı altında bulunduğumuz her serverda rakiplere pek şans vermeden mutlu sona ulaşmıştır.. Bu istatistiği sürdürmek adına yeniden burdayız. Umarım beklediğimiz KÇ ' yi karşımızda görürüz.

Diğer serverları kastetmedim zaten , S3 ten bahsediyordum . Adamusu Hayvanus Deliler birleşmesinden öncesinden biliyoruz . En azından S3 adına tümünü kazanamadı diye biliyorum . Kazanamadıklarını yok sayabilir . Ya da biz şu tarihten önce yoktuk da denebilir . Herneyse benim adıma çokta önemli değil . Hepsini kazandı da diyebiliriz .

OYUNCUKEDİ
25-03-2017, 17:03
.......................

kokain
25-03-2017, 17:14
Kılıç _ Kıran benim yazdığıma cevap vermişsiniz ancak benim yazımda bir suçlama oyuncu avcılığı yapılıyor gibi bir durum yok algı da yok . Neden bu şekilde bir ihtiyaç duydunuz anlamadım . Yoksa KÇ yi kuran adam gider Adamusta yöneticilik yapar başkanlık yapar beni ilgilendirmez . Kişilerin tamamen özgür tercihleridir ayıplamam da ...

Peki abi girdiğiniz her serverı kazandınız ben halisünasyon görmüşümdür ...

Birde sanırım beklediğiniz KÇ olmayacağı gibi rakipte yok gibi görünüşe göre , yarım kapasiteyle domine edersiniz . 1 sene sonraya randevulaşalım :)

KILIÇ_KIRAN
25-03-2017, 17:23
Kılıç _ Kıran benim yazdığıma cevap vermişsiniz ancak benim yazımda bir suçlama oyuncu avcılığı yapılıyor gibi bir durum yok algı da yok . Neden bu şekilde bir ihtiyaç duydunuz anlamadım . Yoksa KÇ yi kuran adam gider Adamusta yöneticilik yapar başkanlık yapar beni ilgilendirmez . Kişilerin tamamen özgür tercihleridir ayıplamam da ...

Peki abi girdiğiniz her serverı kazandınız ben halisünasyon görmüşümdür ...

her şeyin hayırlısı.diyelim o zaman :)

Kenpachi
25-03-2017, 17:27
Hayvanus ve adamus birliklerinin kurucularından biri olarak , - / + bölgesinde HAYVANUS adı ile boy gösterdiğimiz s3 server'ında - / - tarafında ilk oluşum tohumlarını Erdi ile beraber attığımız ADAMUS birlikleri 2 isim halinde oynadığımız o s3 dışında Sadece ADAMUS adı altında bulunduğumuz her serverda rakiplere pek şans vermeden mutlu sona ulaşmıştır.. Bu istatistiği sürdürmek adına yeniden burdayız. Umarım beklediğimiz KÇ ' yi karşımızda görürüz.

Geçen sene geleydiniz beklediğinizin üstünde bir kç olurdu da bu sen tırt. :D

KILIÇ_KIRAN
25-03-2017, 17:29
Geçen sene geleydiniz beklediğinizin üstünde bir kç olurdu da bu sen tırt. :D

++ yerini Ekip-10 OLARAK SAĞLAM DOLDURACAĞIZ KİMSEYİ RAKİPSİZ BIRAKMAYIZ KİMSE MERAK ETMESİN...bu arada zafer foruma yazan a kadar gel oynayalım.:)

VicariouS
25-03-2017, 19:31
birlikler çıkıp birilerini davet etsin, yoksa açık ara adamusun ağırlığını koyup zevk almayacağı bir server olacak.

Yugi
25-03-2017, 19:49
birlikler çıkıp birilerini davet etsin, yoksa açık ara adamusun ağırlığını koyup zevk almayacağı bir server olacak.

Kardeş forumdan bihabersin galiba.Ekip-10 ve k.c gibi sağlam birlikler var.Adamus 2-3 serverlık oluşum gelmişsin neler yazıyon şuraya :D

dr.vanilla
25-03-2017, 19:51
Kardeş forumdan bihabersin galiba.Ekip-10 ve k.c gibi sağlam birlikler var.Adamus 2-3 serverlık oluşum gelmişsin neler yazıyon şuraya :D

2 3 serverlik bir oluşum sağlam olmuyor mu demek istiyorsun? O zaman sağlam oluşumlarını birleştirip gel bi deneyelim bakalım.

VicariouS
25-03-2017, 20:06
Kardeş forumdan bihabersin galiba.Ekip-10 ve k.c gibi sağlam birlikler var.Adamus 2-3 serverlık oluşum gelmişsin neler yazıyon şuraya :D kç den geriye kim kaldı ? kavgalar sonucu kim kaldı? kim kalabildi ? ekip10 da bölünmeden duramayacak :D

Yugi
25-03-2017, 20:27
2 3 serverlik bir oluşum sağlam olmuyor mu demek istiyorsun? O zaman sağlam oluşumlarını birleştirip gel bi deneyelim bakalım.

Adamusun sağlam olması diğer birliklerin güçsüz olduğu anlamına gelmez.Adamuslular değişik çıkarımlar yapmaya alışık galiba hahahha

dr.vanilla
25-03-2017, 20:33
Adamusun sağlam olması diğer birliklerin güçsüz olduğu anlamına gelmez.Adamuslular değişik çıkarımlar yapmaya alışık galiba hahahha
Kç ve ekip10 sağlam birlikler adamus 2 3 serverlik oluşum dersen istediğim çıkarımı yaparım. Bilmeden konuşursan yine istediğim çıkarımı yaparım. Ha tanımıyorsundur o zaman bir şey diyemem.

Yugi
25-03-2017, 20:41
Kç ve ekip10 sağlam birlikler adamus 2 3 serverlik oluşum dersen istediğim çıkarımı yaparım. Bilmeden konuşursan yine istediğim çıkarımı yaparım. Ha tanımıyorsundur o zaman bir şey diyemem.

Kardeş bak daha kendi tarihini bilmiyorsun :D Oynadığımız tüm serverları kazandık dediniz.3 serverda galibiyetiniz var.Bu da 3 yıllık bir oluşum yapar sizi :D K.çnin ölüsü bile iş yapar.Kaldıki ben ekip10 un daha etkili olacağını düşünüyorum.Yani "rakip çıkarın bize ya" gibi şeyler yazarsanız rakiplerinizi küçümsemiş olursunuz.Daha ders vereyim istersen? :)

fatu
25-03-2017, 20:44
Ömercim cevap verme canım, niyetimiz kimseyi küçümsemek değildi... Yanlış anlaşıldıysak affola...

VicariouS
25-03-2017, 20:44
Kardeş bak daha kendi tarihini bilmiyorsun :D Oynadığımız tüm serverları kazandık dediniz.3 serverda galibiyetiniz var.Bu da 3 yıllık bir oluşum yapar sizi :D K.çnin ölüsü bile iş yapar.Kaldıki ben ekip10 un daha etkili olacağını düşünüyorum.Yani "rakip çıkarın bize ya" gibi şeyler yazarsanız rakiplerinizi küçümsemiş olursunuz.Daha ders vereyim istersen? :)kç nin ölüsü gelemiyor ama :D

dr.vanilla
25-03-2017, 20:48
Ömercim cevap verme canım, niyetimiz kimseyi küçümsemek değildi... Yanlış anlaşıldıysak affola...

Yok küçümsemek değil küçümsendiğimiz için cevap verdim.

KILIÇ_KIRAN
25-03-2017, 20:57
Yok küçümsemek değil küçümsendiğimiz için cevap verdim.

yorumlara bakınca soru soran ve cevap veren arkadaşlarda yanlış anlamalar oluyor galiba
1 cisi kimse kimseyi küçümsemeye ihtiyacı yoktur.
2 cisi bence oyuncular kozlarınını server de paylaşmalılar.
3 cüsü tanınan veya tanınmayan birlikler server deki savaşlardan belli olur.
son olarak saygı ve sevgi çerçevesinde tüm birlik ve oyunculara başarılar temenni ediyoruz.
hayırlı akşamlar.saygılar

fatu
25-03-2017, 22:31
Biz zaten s3 e başlamaktan vazgeçmek üzereyiz.

Bang Bang
25-03-2017, 22:33
hayırdır abi

volkan170
26-03-2017, 01:13

Şurda pazartesiye bişey kalmadı , server canlı olacak mı olmayacak mı belli değil.

Şimdide sen belki katılmayacağız diyosun. neden böyle oldu buralar ??

Moğollar
27-03-2017, 04:56

lafmı vuruluyor pek anlamış degılımde hani neyse gecen senekı olayları bılen bılıyor bılmedende benı kotulemek ıcın mılletın agzı durmaz ıste kuru sıkı misali en azından ben davet uzerıne geldım oynadım bazı arkadaslar sayesınde hesap sıldım 2. hesabı ac dedıler yıne acıp masraf ettık hadı sessız olalım unutalım eee bırlıgın ıcındekı o kısıler kendılerınıde ıyı bılırler ısım vermeyımde ordada yıne yapacaklarını yaptılar ben en azından o sekılde oynayan bır kitleyı kendı geldıgım bu ekıbe katmıyorum katmamda bıze dürüst adamlar lazım çıkarcı veya baska bencıl huylu adamlara benım ve arkadaslarımın ıhtıyacı yok hıkmet abi bızde ıyı hesap cıkaranda kotu hesap cıkaranda yeterkı adamlıgı hoş olsun. sunlar guzel ekıp suraya sıvısayım sunlar kotu ekıp onları adam yerıne koyma bu tıp adamlar bızım aramıza asla gıremez sıze basarılar.
son olarak sunuda hatırlatayım sizlere: bir toplantı oldu hikmetbaba23 lılıçbalığı gülay sabiş cem tarhana komegan ve bırlıgın butun kemık kadrosu kç nın yonetımden gelıp ben madem haksızdımda o konularda neden k.ç adına senden ozur dılerız ahmet dendi sonra diş bileyenler sahnede birinin kotu demesı ıle kotu olmam ıyı demesı ılede ıyı olmam ve haksızlıgada SUSMAM!

KILIÇ_KIRAN
27-03-2017, 09:16
lafmı vuruluyor pek anlamış degılımde hani neyse gecen senekı olayları bılen bılıyor bılmedende benı kotulemek ıcın mılletın agzı durmaz ıste kuru sıkı misali en azından ben davet uzerıne geldım oynadım bazı arkadaslar sayesınde hesap sıldım 2. hesabı ac dedıler yıne acıp masraf ettık hadı sessız olalım unutalım eee bırlıgın ıcındekı o kısıler kendılerınıde ıyı bılırler ısım vermeyımde ordada yıne yapacaklarını yaptılar ben en azından o sekılde oynayan bır kitleyı kendı geldıgım bu ekıbe katmıyorum katmamda bıze dürüst adamlar lazım çıkarcı veya baska bencıl huylu adamlara benım ve arkadaslarımın ıhtıyacı yok hıkmet abi bızde ıyı hesap cıkaranda kotu hesap cıkaranda yeterkı adamlıgı hoş olsun. sunlar guzel ekıp suraya sıvısayım sunlar kotu ekıp onları adam yerıne koyma bu tıp adamlar bızım aramıza asla gıremez sıze basarılar.
son olarak sunuda hatırlatayım sizlere: bir toplantı oldu hikmetbaba23 lılıçbalığı gülay sabiş cem tarhana komegan ve bırlıgın butun kemık kadrosu kç nın yonetımden gelıp ben madem haksızdımda o konularda neden k.ç adına senden ozur dılerız ahmet dendi sonra diş bileyenler sahnede birinin kotu demesı ıle kotu olmam ıyı demesı ılede ıyı olmam ve haksızlıgada SUSMAM!

ahmet kardeşim boş verin bunları geçmiş geçmişte kalmış.++ ya hoşgeldiniz sizlerede başarılar dileriz.temmenimiz saygı sevgi çerçevesinde bir server olması..gerisi tefeüraat

Moğollar
27-03-2017, 12:58
Eyvallah çok teşekkür ederim. Sanada başarılar diliyorum hersey gönlünüzce olsun

Nicholai Hel
27-03-2017, 15:07
-/- adamus gelmediğine göre öksüz kalmış durumda sanırım :D

Keyfi ala
27-03-2017, 16:53
-/- adamus gelmediğine göre öksüz kalmış durumda sanırım :D eksi eksi bölgesine biz geçiyoruz üstadım

ZGA_serkan
27-03-2017, 16:54
ben ben ben ben geleyimmi!!!

Coco NAT
28-03-2017, 09:11
ben ben ben ben geleyimmi!!!

Geltabikide

Coco NAT
29-03-2017, 22:13
Kç adı altında b&a nick'inde toplandık herkese başarılar

black süvari
29-03-2017, 22:20
Kç adı altında b&a nick'inde toplandık herkese başarılar

hani burda oynamıcaktın :/

Coco NAT
30-03-2017, 00:08
hani burda oynamıcaktın :/

abi böyle oldu valla :D sen de gel sen gelsen bizi geçersin zaten :D :D hadi gel gel + + ya :D

black süvari
30-03-2017, 09:26
abi böyle oldu valla :D sen de gel sen gelsen bizi geçersin zaten :D :D hadi gel gel + + ya :D

Bi server bitmeden digerine girmiyoruz hacim bu sey gibi
Beyaz esya aliyon taksiti bitmeden tekrar aliyon tekrar sliyon gibi :D

Siz hizlisiniz takip edicem sizi hadi bakalim

bysfatih
31-03-2017, 00:10
Bi server bitmeden digerine girmiyoruz hacim bu sey gibi
Beyaz esya aliyon taksiti bitmeden tekrar aliyon tekrar sliyon gibi :D

Siz hizlisiniz takip edicem sizi hadi bakalim

Oo baskanim baskanim :)) tr2 sarmadı galiba bizim gibi eğlenen yok muco var allahtan haha