PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hesabım neden siliniyor?

Astyanax
16-03-2017, 18:56
Merhaba arkadaşlar. Oyun içinde bir anda hesabımın 5 gün içerisinde admin tarafından silineceği şeklinde bir mesaj aldım. İllegal hiçbir şey yapmadığım halde neden böyle bir şeyler karşılaşıyorum? Benzer bir durum yaşayan varsa ve neler yapmam gerektiğini bilen varsa bilgilendirebilir mi?

wanlı
16-03-2017, 18:57
Merhaba arkadaşlar. Oyun içinde bir anda hesabımın 5 gün içerisinde admin tarafından silineceği şeklinde bir mesaj aldım. İllegal hiçbir şey yapmadığım halde neden böyle bir şeyler karşılaşıyorum? Benzer bir durum yaşayan varsa ve neler yapmam gerektiğini bilen varsa bilgilendirebilir mi?

Yasa diş işlere bulaşmişsin.

Astyanax
16-03-2017, 19:00
Oyunun ilk gününden beri oynuyorum ve fazla zamanımı veremeyeceğimi bildiğimden sadece 2 köyde bıraktım. Hayır bir sebep de belirtmemişler, sıradan bir mesajla silinme işlemi... Boşu boşuna altın aldırıyorlar, kafalarına göre siliyorlar herhalde. :amaama:

Nicholai Hel
16-03-2017, 19:00
muhtemelen senin ip adresin üzerinden deepwebde silah,uyuşturucu,kadın ticareti gibi şeyler dönüyor. acilen system32 klasörünü sil, tedaşı ara ve elektriği iptal ettir. federaller peşinde.

osmancan71
16-03-2017, 19:03
muhtemelen senin ip adresin üzerinden deepwebde silah,uyuşturucu,kadın ticareti gibi şeyler dönüyor. acilen system32 klasörünü sil, tedaşı ara ve elektriği iptal ettir. federaller peşinde.

deepweb hacklendi diyolar %85 küçülmüş :yagitgit: federaller yapmış olamaz :rahatsiz:

Nicholai Hel
16-03-2017, 19:04
deepweb hacklendi diyolar %85 küçülmüş :yagitgit: federaller yapmış olamaz :rahatsiz:

ı-ıh, bak server değiştirme yoluna gitmişler ilk kurbanlarından birisi karşımızda. yerinde olsam natürel hayatı tercih eder 20 yıl teknolojiden uzak dururum

Astyanax
16-03-2017, 19:05
Fena sinirlendim ya. Terbiyesizlik yaptıkları başka bir şey değil.

osmancan71
16-03-2017, 19:06
Fena sinirlendim ya. Terbiyesizlik yaptıkları başka bir şey değil.

oluyo öyle şeyler bende bu sene aldım bi kilitlenme cezasız açtılar sonra :D

Astyanax
16-03-2017, 19:12
Bu konuda yapabileceğim ne var acaba? Multihunter'a da mesaj atamıyorum.

Tuğberk_
16-03-2017, 19:15
Bu konuda yapabileceğim ne var acaba? Multihunter'a da mesaj atamıyorum. Bilgisayara format at sorun hallolur ;)

simsekhırsızı
16-03-2017, 19:25
Bilgisayara format at sorun hallolur ;)

S2 nasıl gidiyor? Toparlanabildiniz m, biraz?

hayaligenc
17-03-2017, 07:28

Merhaba ;

Forum kurallari madde 16 ve 17 göre, konuyla ilgili admin@travian.com.tr ye ya da server MH sine mesaj atınız.

İyi forumlar