PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Atlas

Jolly Jokers
26-02-2017, 17:37
Herhangi bir oluşumla gelinmese dahi ATLAS birliği adında birlik açıcağım.
Birlik ismini ilk kez duyuyorsanız;

İki dönem önceki trx de +/+ da kurulup HABABAM ve bazı tecrübeli oyuncuların birleşimiyle oluşmuş bir birliktir.Tamamen zevk ve savaş amaçlı kurulup HABABAM ile savaşmak istenmiştir fakat birliğe casus sokulması üzerine ATLAS birliği HABABAM birliğiyle birleşmiştir.Ben de normalde HABABAM oyuncusuyumdur sadece oyunda savaş olsun diye ATLAS'ı kurmuş,zevk almıştık.

Şimdi ise roa serverin x2 olması ve belkide multi-ham alım satımına karşı engellemek için hazırlanan pushing sisteminden ötürü kurmaya karar verdim.Umarım benimle/bizimle beraber oynayacaklar olur.

BÖLGE: +/+
KÖYLERİ KURMA ZAMANI: 07:00
BİRLİK İSİM: ATLAS

Birliğe katılmayı düşünenler alta yorum yazarsa sevinirim.

Şimdiden tüm oyunculara ve birliklere başarılar.

enkay
26-02-2017, 18:16
Herhangi bir oluşumla gelinmese dahi ATLAS birliği adında birlik açıcağım.
Birlik ismini ilk kez duyuyorsanız;

İki dönem önceki trx de +/+ da kurulup HABABAM ve bazı tecrübeli oyuncuların birleşimiyle oluşmuş bir birliktir.Tamamen zevk ve savaş amaçlı kurulup HABABAM ile savaşmak istenmiştir fakat birliğe casus sokulması üzerine ATLAS birliği HABABAM birliğiyle birleşmiştir.Ben de normalde HABABAM oyuncusuyumdur sadece oyunda savaş olsun diye ATLAS'ı kurmuş,zevk almıştık.

Şimdi ise roa serverin x2 olması ve belkide multi-ham alım satımına karşı engellemek için hazırlanan pushing sisteminden ötürü kurmaya karar verdim.Umarım benimle/bizimle beraber oynayacaklar olur.

BÖLGE: +/+
KÖYLERİ KURMA ZAMANI: 07:00
BİRLİK İSİM: ATLAS

Birliğe katılmayı düşünenler alta yorum yazarsa sevinirim.

Şimdiden tüm oyunculara ve birliklere başarılar.

başarılar dilerim...

Jolly Jokers
26-02-2017, 18:25
başarılar dilerim...

Teşekkürler.
Sanada.