PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BORA Birlikleri Saldırı Ve Savunma Raporları

Tokats
26-02-2017, 12:33
BORA Birlikleri olarak saldırı ve savunma raporlarınızı artık buradan paylaşalım.
Server olarak rakiplerimiz, arkadaşlarımız daha kolay takip edebilsin.
Ana sayfa çok karışıyor.

Tokats
26-02-2017, 13:19
http://travian-reports.net/tr/report/156594bac3e

Bir köy sıfırlama raporuyla başlayalım.
Tebrik ediyoruz saldırıra bulunan arkadaşlarımızı...

Tuğberk_
27-02-2017, 02:14
BORA Birlikleri olarak saldırı ve savunma raporlarınızı artık buradan paylaşalım.
Server olarak rakiplerimiz, arkadaşlarımız daha kolay takip edebilsin.
Ana sayfa çok karışıyor. Bencede iyi düşünmüşünüz. Rapor için de tebrikler :)

Tokats
03-03-2017, 22:02
Tebrikler..

Shuriken93
03-03-2017, 23:26
http://travian-reports.net/tr/report/157289802ba

Tebrikler..

Defi saklasaydın keşke.. :)

GAZİANTEPSPOR
03-03-2017, 23:49
Defi saklasaydın keşke.. :)

kale birliği rapor sayfasında aynı rapor mevcut defi orda saklamadım çok da farketmez yani :)

Shuriken93
04-03-2017, 00:02
kale birliği rapor sayfasında aynı rapor mevcut defi orda saklamadım çok da farketmez yani :)

O kadar askere çakılınca rapor görmemeniz lazımdı. Def.li rapor size nasıl geldi.? Yoksa casus diye yanlış insanları mı suçlamışlar.?

GAZİANTEPSPOR
04-03-2017, 00:31
O kadar askere çakılınca rapor görmemeniz lazımdı. Def.li rapor size nasıl geldi.? Yoksa casus diye yanlış insanları mı suçlamışlar.?

casus sokma,ahlak yoksunu hesapları bünyesine katma,ufak çocukları tehdit edip eğlenmek,sözünün eri olmamak,multi hesap kullanmak gibi konuların adresi bora birliğidir dostum :) ordan memnun olmayıp çıkıp bize katılan arkadaşın sayesinde edindik raporu.
bora birliğinin multi hesapları tek tek kapatılıyor takip ettiğiniz üzere :) küfürbazlar cezaları yiyor :)
KALE birliğinin artıkları ile wow da kuramazsın tılsımda alamazsın . hepsini geçtim eğlenemezsin bile.
bu şekilde devam lower başkan . aziz yıldırım-beşiktaş meselesine döndü bu :))
KALE birliğinin adamı lower başkan :))) sen varol ki gücümüze güç katalım

Unique
04-03-2017, 00:32
KALE birliğinin artıkları ile wow da kuramazsın tılsımda alamazsın . Yanlış bir düşünce ummadık taş baş yarar haberin olsun

GAZİANTEPSPOR
04-03-2017, 00:33
Yanlış bir düşünce ummadık taş baş yarar haberin olsun

artık derken kastım güçsüz,acemi oyuncu değil. hileci,madde satın alan,multici,ahlak yoksunu oyunculardır.
böyle adamın bana sağladığı askerin de desteğin de gereği yok.

edit : rapor sayfasında daha fazla böyle yorum yazmayayım. oyunu hakkıyla oynayan rakip bora oyuncularını samimi bir şekilde tebrik ederim.
bora forum sorumlusu,yetkilisi vs ile gerek politika ve diplomasi konu başlığı altında gerek özel mesaj yoluyla tartışmaya açığım.