PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eski Sürüm t3x

ZAZA
25-02-2017, 14:26
Kahraman envanterlerinin olmadığı bir Speed server bence daha fazla oyuncu katılımına sebep olacaktır.. Oyun açıldıktan 3 gün sonra; kayıtlar biten 3x ten, 55000 kişilik oyun dünyalarından, buralara geldi oyun bence çok yazık..

Bu fikir kesinlikle değerlendirilmelidir..

baransel11
25-02-2017, 14:33
emperyalleşen web tabanlı browser oyunları kapitalizmin kölesi olmuş durumda. bu dediğin olay patronların hoşuna gitmez, çünkü istedikleri paraları kazanamazlar. ama haklarını yememek lazım ara sıra en eski serverleri açtılar ( kahraman kışlasından paladini seçip kahraman yaptığımız yıllar... yanlış anlamayın son cümlem övme değil, yermeydi, kinayeydi. ^^

ZAZA
25-02-2017, 14:57
emperyalleşen web tabanlı browser oyunları kapitalizmin kölesi olmuş durumda. bu dediğin olay patronların hoşuna gitmez, çünkü istedikleri paraları kazanamazlar. ama haklarını yememek lazım ara sıra en eski serverleri açtılar ( kahraman kışlasından paladini seçip kahraman yaptığımız yıllar... yanlış anlamayın son cümlem övme değil, yermeydi, kinayeydi. ^^

Bence oyuncu sayısından ettikleri zarar daha fazla totale vurduğumuzda.. Resmen çocuk oyununa dönmüş oyun, uzun aradan sonra bir oynayayım dedim; rezalet yani.. Oyunun yarısından fazlası zaten bot hesap..

Sonuçta ceplerinden gitmiyor, Hem eski sürüm hem de yeni sürüm 2 tane 3x açabilirler bence..

HANBİRLİKLERİ
25-02-2017, 16:43
Bence oyuncu sayısından ettikleri zarar daha fazla totale vurduğumuzda.. Resmen çocuk oyununa dönmüş oyun, uzun aradan sonra bir oynayayım dedim; rezalet yani.. Oyunun yarısından fazlası zaten bot hesap..

Sonuçta ceplerinden gitmiyor, Hem eski sürüm hem de yeni sürüm 2 tane 3x açabilirler bence..

oyuncu sayısının düştüğü doğrudur.
multi hesap sayısı benzer artdığı söylenemeyebilsede madde satıcıları bu ibreyi tavan yaptırmakta
bütün serverlarda hesapların yarısından fazlası madde satıcısı
oyun çocuk oyununa dönüştüğü eleştirisi bende yanlış oyun geneline bakıldığında çoğunluk 20 yaş üzeri
hatta ve hatta 20 yaş altı oyuncu arasan tek tük bulursun
40 yaş üzeri oyuncu bulmak çok daha kolay

ultrAslan
25-02-2017, 17:39
kimse gitmez emin olun.

My İmmortaL
25-02-2017, 19:14
kimse gitmez emin olun.

Eski sürüm kurulursa ben ve 5-6 arkadaşımda dönebiliriz bak :melek:

ZAZA
26-02-2017, 00:17
kimse gitmez emin olun.

Ben farklı düşünüyorum açıkçası..

baransel11
26-02-2017, 12:31

Eskiden bi ay travian oynamak için ortalama 150 altın yeterdi. Şimdi ise şöyle; ferman al, sanat şeysi al, kahramana kalkan al, zırh al... yağma yapacaksın altın üyelik al. bunlar da öyle ucuz değil haaaa. Aldanma. Bence, eskisinden en az 10-20 kat fazla kazanıyorlar. Yolcu diye bi hesap görmüştüm ben: ben serverde 2. idim, adam 1. idi, benim 12 köyüm vardı, adamın 47. :D hâlâ daha az kazandıklarını mı düşünüyorsun? ^^

Bazor
26-02-2017, 13:03
Belki olabilir öyle yılda en azından 1 server eski modda olabilir
4 serverdan biri fazla koymaz bence

ZAZA
26-02-2017, 14:33
Eskiden bi ay travian oynamak için ortalama 150 altın yeterdi. Şimdi ise şöyle; ferman al, sanat şeysi al, kahramana kalkan al, zırh al... yağma yapacaksın altın üyelik al. bunlar da öyle ucuz değil haaaa. Aldanma. Bence, eskisinden en az 10-20 kat fazla kazanıyorlar. Yolcu diye bi hesap görmüştüm ben: ben serverde 2. idim, adam 1. idi, benim 12 köyüm vardı, adamın 47. :D hâlâ daha az kazandıklarını mı düşünüyorsun? ^^

İlk 10 a oynayan oyuncu dışında çok fazla gümüşe abanan olacağını sanmıyorum ben ( kafes istisna tabi )..

Bu envantersiz sürümden önce de 50 altınlık üyelik vardı ve biz kullanıyor idik..

Gümüş dışında kazandıkları farklı bir şey yok zaten.. Ondan da kazandıkları; kaybettikleri oyuncu sayısını bile karşılamıyordur emin ol..

ZAZA
26-02-2017, 14:36
Belki olabilir öyle yılda en azından 1 server eski modda olabilir
4 serverdan biri fazla koymaz bence

De işte bunu kime ileteceğiz ? Forumda yazmamız pek bir anlam ifade etmiyor gibi görünüyor baksana; zira cevaplama zahmetine dahi giren tek yönetici yok.. Suportta mı yazsak acaba ?

Bazor
26-02-2017, 18:14
hayali genç veya artes gelir okur elbet bi cevap yazar diye düşünüyorum

ArTeS
26-02-2017, 18:51
Merhaba,

Talebinizi oyun adminime iletmek icin, admin@travian.com.tr adresine mail atabilirsiniz.

Ya da talebinizi topluluk yoneticisine iletmek icin forumdan Odin (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=164773)' e ozel mesaj atabilirsiniz.

Ya da herhangi bir konuda gorus ve onerileriniz icin http://www.traviangames.com/contact/ adresinden de iletisime gecebilirsiniz. (Ingilizce veya Almanca olarak.)

İyi forumlar.

Bazor
26-02-2017, 18:59
Merhaba,

Talebinizi oyun adminime iletmek icin, admin@travian.com.tr adresine mail atabilirsiniz.

Ya da talebinizi topluluk yoneticisine iletmek icin forumdan Odin (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=164773)' e ozel mesaj atabilirsiniz.

Ya da herhangi bir konuda gorus ve onerileriniz icin http://www.traviangames.com/contact/ adresinden de iletisime gecebilirsiniz. (Ingilizce veya Almanca olarak.)

İyi forumlar.

ben demiştim gelir diye :)

BayX
27-02-2017, 00:07
kimse gitmez emin olun.

bence bi çok oyuncu döner.. hey gidi f*war ekibim :( :(