PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süvari ve kara kalpaklılar saldırı ve savunma raporları

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6

VİBE®
16-04-2017, 22:00
Bizim derken ? Sır olarak sadece 2 birliğimiz mevcut. Elit birlikleri ile bir diplomasimiz yoktur. Tek bir operasyon da ortak çıkarlarımız olması server boyunca ortak hareket edeceğiz anlamına gelmiyor. Ama K.K ve Süvari aynı şeyi diyemiyor.

gececeksın bunları artık :) elitle bilmem yokmus falan

Birsizin işte :)

Haa bir degilsenizde sırf rakibinizi saft dısı bırakmak için alakasız bir birlige maşa olacak kadar etkisiz bir birliksiniz ,

Artık bu operasyona kım kımı dahil ettiyse tabi

KK ve SUVARI nin oyle birsey demesıne gerek yok

Savasımızda Barısımızda WOWumuzda birdir.

GAZİANTEPSPOR
16-04-2017, 22:00
yuhhh ne 4'u en az 24 tane var bende :D hatta bugun mayırı tek ben savundum :D

o zaman çok kalabalıksınız kabul etmen gereken bu :D
savaşlarda stratejik ortaklıklar olabilir abi yadırgaman saçma geldi valla bana. sanki tankla tüfekle geldik yav zaten yüzlerce hesap var süvaride biz 4 er 5 er birlik falandık sanırım :D

Maskeli SÜVARİ
16-04-2017, 22:01
adem abi ve yasin anlatmak istediğmiz özetle şu ;
hemen hemen 20 tane süvari birliği var (kk dahil) 50 kişiden saysak 1000 adam yapar. şimdi objektif olalım öyle geldiniz böyle geldiniz bi şekilde 1000 hesabı kontrol ediyorsunuz süvari olarak.
bir de sv nin diğer cephelerine bir bakın lütfen. hangi birlik kaç kişi diye. cümbür cemat toplanıp süvariye dalmış gibi gösterme adem abi kalabalık olan taraf sizsiniz :D ha dersen ki barış bizim kişi başı ortalama 4 multimiz var aslında o kadar kalabalık değiliz falan. :D o işin başka boyutu :D

Doğru suan Kale ve Dem birlesmesinden sonra Kafa Kafaya gibi birşey oldu siz.Dem ler bölünmeden önce tek Dem le kafa kafaya oyuncu sayısına sahiptik.Dediğim gibi ben ortak hareket edilmesinden yakınmadım hiçbir zaman.Sadece SIR birlikleri ile bi anlasma söz konusu değil denilmişti op gelince sasırdık:).Onu da Besiktask nickli arkadas anlattı Genel baskanlar arkadasmıs ondan olmus böyle bi op :)

Herkesi tekrardan tebrik ederim.Oyuna heyecan geldi bizde kendimizi test etmis olduk.Eksiklerimizi de gördük bidahakine daha cok cakacaz insallah:)

Burakx
16-04-2017, 22:02
gececeksın bunları artık :) elitle bilmem yokmus falan

Birsizin işte :)

Haa bir degilsenizde sırf rakibinizi saft dısı bırakmak için alakasız bir birlige maşa olacak kadar etkisiz bir birliksiniz ,

Artık bu operasyona kım kımı dahil ettiyse tabi

KK ve SUVARI nin oyle birsey demesıne gerek yok

Savasımızda Barısımızda WOWumuzda birdir.

Sakin ol şampiyon. Tamam sizsiniz ;)

Unique
16-04-2017, 22:04
Doğru suan Kale ve Dem birlesmesinden sonra Kafa Kafaya gibi birşey oldu siz.Dem ler bölünmeden önce tek Dem le kafa kafaya oyuncu sayısına sahiptik.Dediğim gibi ben ortak hareket edilmesinden yakınmadım hiçbir zaman.Sadece SIR birlikleri ile bi anlasma söz konusu değil denilmişti op gelince sasırdık:).Onu da Besiktask nickli arkadas anlattı Genel baskanlar arkadasmıs ondan olmus böyle bi op :)

Herkesi tekrardan tebrik ederim.Oyuna heyecan geldi bizde kendimizi test etmis olduk.Eksiklerimizi de gördük bidahakine daha cok cakacaz insallah:)D.E.M. (-/-) Tarafı tek başına hala Süvari'ye denktir. Bölünme dediğiniz bireysel 6-7 oyuncudan ibarettir gerisi zaten o kişilerin multi hesap türevleridir :)

Maskeli SÜVARİ
16-04-2017, 22:05
Sakin ol şampiyon. Tamam sizsiniz ;)

Ayrıca üstad Şehit birlikleri de gayet iyi bir güçtü ++ da.Koruyamadınız başaramadınız tahminlerimiz doğru cıktı.Bölündünüz kavga ettiniz olan oldu.Basarabilse idiniz Metalle de ittifakınız vardı Şehit iken 400 kadar da sizin oyuncu yapardı.

Burakx
16-04-2017, 22:07
Ayrıca üstad Şehit birlikleri de gayet iyi bir güçtü ++ da.Koruyamadınız başaramadınız tahminlerimiz doğru cıktı.Bölündünüz kavga ettiniz olan oldu.Basarabilse idiniz Metalle de ittifakınız vardı Şehit iken 400 kadar da sizin oyuncu yapardı.

Şehit meselesine girmeye gerek yok. Metaller ile halen ittifak halindeyiz zaten. Kolay kolay vermeyeceğiz yani buraları :)
Başınızın belasıyız daha :)

Maskeli SÜVARİ
16-04-2017, 22:07
D.E.M. (-/-) Tarafı tek başına hala Süvari'ye denktir. Bölünme dediğiniz bireysel 6-7 oyuncudan ibarettir gerisi zaten o kişilerin multi hesap türevleridir :)
Güç olarak denk olabilirsiniz belki üstün olabilirsiniz onu zaman gösterir.Birlik sayılarımız esit iken yaklasık 70-80 oyunculuk bir ayrılma oldu sizden ben onu kastetmiştim.Kim kontrol eder bu hesapları orasını bilemem

Maskeli SÜVARİ
16-04-2017, 22:08
Şehit meselesine girmeye gerek yok. Metaller ile halen ittifak halindeyiz zaten. Kolay kolay vermeyeceğiz yani buraları :)
Başınızın belasıyız daha :)
Rahat bölge bize batar hocam devam böyle:)

Burakx
16-04-2017, 22:10
Rahat bölge bize batar hocam devam böyle:)

Devam devam :)

Unique
16-04-2017, 22:14
anladım ustad ,

Ozaman sımdıden soylımde ılerde yanlış anlasılma olmasın ,

Hanı olurda siz xkanakan yada Jp lere operasyon yapmak ıstersınız , boglesel ve stratejık olarak bız yakın oldugumuz ıcın Genel Baskanınız Bızdende yardım ıstemesın, hanı 2 bırlık yetmez xkanakanlara 3 bırlık girelim gibi bir strateji düşünmesin..

Cunku siz zaten 2 bırlıksınız , 3. bır bırlık olarak bız olaya dahil olmayız , bizimde stratejimiz boyle...

Oyle bi servera gidip Tum Birliklerle birleştik el ele wow kurduk savas kazandık demek bize uygun stratejiler degil..

siz olayın ister altından bakın ister ustunden ıster sagından ıster solundan DEM+KALE üstüne birde SIR birlikleri ,

Bu gun o koylerı haritadan silmiş olsanız bıle bu bir başarı sayılmazdı.. siz burda ayıbınızı ortmek için konuyu bı yerlere baglıyorsunuz ama, bu operasyonda SIR'^bırlıgının katılımından ne Genel Baskanınız unıgın nede digerlerinin haberi ,

sende saldırıalrdan 3 saat sonra bu bılgıyı paylasıyorsun yada uyduruyorsun... artık her neyse

Bizim için hava hoş üstüne 5 birlik daha gelın biz savasır keyfımıze bakarız.. koyumuz yıkılır yan koyden dostlarımıza defans basarız..

Zaten ortagımla Turkıye serverında son elimiz :) artık sadece avrupada oynayacaz. orda hiç yokdan dalavere yok :DBir düzeltme yapalım, Birlikler -/- ve +/- olmak üzere iki koldan yönetiliyor. Evet , her konu ortak olsa da -/- de ben genel başkanlık yaparken +/-nin genel başkanlığında Ishımura hesabı vardır ve iki bölge yöneticileri ortak kararlar çıkartır tabi yapılan opta sır katılmış, katılmamış olayına gelince -/- hattından bir op olmadığı gibi sır ile de ortak bir op tekrar söylediğim gibi söz konusu değil.

hello world
16-04-2017, 22:14
bilgilendirme bizde daha ordu çok çift kışla ok

Unique
16-04-2017, 22:16
Güç olarak denk olabilirsiniz belki üstün olabilirsiniz onu zaman gösterir.Birlik sayılarımız esit iken yaklasık 70-80 oyunculuk bir ayrılma oldu sizden ben onu kastetmiştim.Kim kontrol eder bu hesapları orasını bilememEvet, sayım olarak bakarsak 65 - 70 arası bir fire var onların da 40-41 tanesi multi hesaplardır ki yine bakacak olursak zaten bize sonradan katılan bir kaç kişiydi kötü niyetlerini tılsım öncesine gösterdiler ve yol verildi haklarında hayırlısı olsun :)

TheMythjohN
16-04-2017, 22:49
Bizim derken ? Sır olarak sadece 2 birliğimiz mevcut. Elit birlikleri ile bir diplomasimiz yoktur. Tek bir operasyon da ortak çıkarlarımız olması server boyunca ortak hareket edeceğiz anlamına gelmiyor. Ama K.K ve Süvari aynı şeyi diyemiyor.

OKuma zorluğu çekiyorsan büyük yazayım. BİZ K.K SÜVARİ BİRLİKLERİN BİR TİMİYİZ. YANİ BİZLERDE SÜVARİYİZ. BUNUN AKSİNİ SÖYLEMEDİKKİ BİZ? 1 KİŞİ SÖYLEDİYSE HEMEN İSİM VER BEN İCABINA BAKAYIM.

Razor&Dante
17-04-2017, 02:38
Sayfalarca konuşmuşsunuz ,

Hiç birşeye içerlemedim , la o kadar video yaptık SÜVARİ ile BİRLİKTE GELİYORUZ diye...

Hadi onu geçtim biz 5 birlikte gelmedik bizlerle birlikte yanımıza katılan arkadaşlarımız oldu ,

Hesapları açarken bile 10 kişi yoktuk -+ da hesapları açtıktan sonra forumdan bize ulaşan "aa başkan sen burdaysan geliyorum" diyen arkadaşlarla 20 25 kişi olabildik sonra aramıza samimiyetimize güvenen dostlarımız katıldı birlikte egosuz samimi ortamımıza dostumuz aile ferdimiz olarak.

Neyse boşa can sıkmayın kafa kırmayın ,

Raporlar güzel helal olsun deyip geçelim :)

xx_delis
17-04-2017, 10:19
Merak etmeye gerek yok çünkü evet bunları kullanan eski demlerde ordu var. :D Süvarinin gücünü zayıflatmak adına Kale-Sır-Metal-Bora vs birleştikleri piyon birlikleri kullanarak güzel bir strateji uyguladılar... tebrik etmek lazım. :D Şimdi piyonlar tahta dışında haberleri ola;)

Yalnız bora birlikleri SÜVARİ oldu biliyorsun dimi :D

Maskeli SÜVARİ
17-04-2017, 10:20
http://i.hizliresim.com/r3Xv0z.jpg (http://hizliresim.com/r3Xv0z)

http://i.hizliresim.com/Ja8BWE.jpg (http://hizliresim.com/Ja8BWE)

http://i.hizliresim.com/P02zGb.jpg (http://hizliresim.com/P02zGb)

Dün Herkül Süvari ye gelen saldırılara defans koymamıstık.Nüfusu 40 sıralı ile 100lerin altına düşmüştü .Baktık birdaha geliyorlar
DUR YOLCU NEREYE dedik:)

Saldıran arkadaşları tebrik ederim.Devamında sıralı saldırılar da kesilmiştir

S.İ.T
17-04-2017, 10:37
Bu kadar haşin olmayın gencler 3 yere gelip 600k saldırı ordusu bıraktılar onların durumunuda düşünün yazıktır günahtır :)
[ımg]http://i.hizliresim.com/r3xv0z.jpg[/ımg] (http://hizliresim.com/r3xv0z)

[ımg]http://i.hizliresim.com/ja8bwe.jpg[/ımg] (http://hizliresim.com/ja8bwe)

[ımg]http://i.hizliresim.com/p02zgb.jpg[/ımg] (http://hizliresim.com/p02zgb)

[sıze=3]dün herkül süvari ye gelen saldırılara defans koymamıstık.nüfusu 40 sıralı ile 100lerin altına düşmüştü .baktık birdaha geliyorlar
dur yolcu nereye dedik:)

saldıran arkadaşları tebrik ederim.devamında sıralı saldırılar da kesilmiştir [/sıze]

xx_delis
17-04-2017, 10:42
Beyler raporlar için tebrikler. Eyvallah lafım yok güzel raporlar. Ama üslubuna dikkat edecek bazı arkadaşlar. Saygısızlığın gereği yok. Özellikle vibe isimli arkadaş. Sen önce saygılı konuşmayı öğren sonra gel burada milletle laf dalaşına gir. Yok K.K olarak SÜVARİ lerin timiyiz vs vs. Bırakalım bu işleri. SÜVARİ nin genel başkanı atıp tutuyordu SÜVARİ dışında kimseyle birleşmeyiz diye. Madem birleşmiyorsunuz o zaman K.K nın adınıda SÜVARİ yapın :) Neyse ne bunları tartışacak değilim. Herkes üslubuna dikkat edecek burada ama. Artistliğin lüzumu yok. Şurada 2-3 ay sonra turnuva başlayacak. Orada yüz yüze bakacağız. Aynı safta yer alacağız. Sakin olun o yüzden.

Maskeli SÜVARİ
17-04-2017, 10:57
Beyler raporlar için tebrikler. Eyvallah lafım yok güzel raporlar. Ama üslubuna dikkat edecek bazı arkadaşlar. Saygısızlığın gereği yok. Özellikle vibe isimli arkadaş. Sen önce saygılı konuşmayı öğren sonra gel burada milletle laf dalaşına gir. Yok K.K olarak SÜVARİ lerin timiyiz vs vs. Bırakalım bu işleri. SÜVARİ nin genel başkanı atıp tutuyordu SÜVARİ dışında kimseyle birleşmeyiz diye. Madem birleşmiyorsunuz o zaman K.K nın adınıda SÜVARİ yapın :) Neyse ne bunları tartışacak değilim. Herkes üslubuna dikkat edecek burada ama. Artistliğin lüzumu yok. Şurada 2-3 ay sonra turnuva başlayacak. Orada yüz yüze bakacağız. Aynı safta yer alacağız. Sakin olun o yüzden.

Bu cümlede ne demek istiyorsun anlayamadım sevgili dostum.SÜVARİ adını ve kurallarını kabul ediyoruz diyenleri kabul ettik.
Hala K.K ile birleşme diyorsunuz.
KK=SÜVARİ ise
SÜVARİ=KK
SÜVARİ/KK=1 basit Matematik bunlar yapmayın:)
https://youtu.be/XYv1qh-s_i0 bu video yu tekrar izleyin.

TheMythjohN
17-04-2017, 10:59

Kardeşim süvarinin genel başkanı Siyah süvari'dir. Kendiside bizlerle bulunmaktadır :) Biz kendimiz istedik böyle başlayalım diye Emrah abide kabul etti. KK ve SÜVARi dışında bir birleşme var ise sen ondan haber ver biz farklı isimden dolayı kendilerine yol verelim. Hemde hemen!

xx_delis
17-04-2017, 12:32
Hocam aciklamalariniz icin tesekkur ederim oncelikle. Bunlarada saygi duyarim. Ama ozellikle vibe isimli arkadasin uslubuna dikkat etmesi gerekmekte. 2-3 ay sonra zaten turnuvasa beraberiz. Bunu hepimiz biliyoruz. Bence kalplerimizi kirmayalim. Tr serveri cok onemli degil. Kazanmisim kaybetmisim inan onemli degil. Benim icin turnuva onemli. Gecen sene yasadigimiz yenilgiyi bu sene zafer ile sonlandirmak istiyorum. O yuzden lutfen uslubumuza dikkat edelim. Ozellikle vibe isimli arkadastan rica ediyorum.

xx_delis
17-04-2017, 12:34
Bu cümlede ne demek istiyorsun anlayamadım sevgili dostum.SÜVARİ adını ve kurallarını kabul ediyoruz diyenleri kabul ettik.
Hala K.K ile birleşme diyorsunuz.
KK=SÜVARİ ise
SÜVARİ=KK
SÜVARİ/KK=1 basit Matematik bunlar yapmayın:)
https://youtu.be/XYv1qh-s_i0 bu video yu tekrar izleyin.

Hocam bu cevabimi sana oz olarak vermek istedim. Ben roadan 20 kisilik ekibim ile geldim. Server basinda sizinle oynamak istedik isimide dert etmedik. Birlesme oldu. Fakat sonrasinda bize yapilanlar hic hos degildi. Sizin kurallarinizi isminizi kabul etmemize ragmen bana ve ekibime hic hos seyler yapilmadi. Sana daha detayli olarak anlatmak isterim ozelden musait bir zamanda

black süvari
17-04-2017, 19:22

Artistligi sen yapiyorsin onca aciklama yapildi okumamissin bile ,

black süvari
17-04-2017, 19:26
Hocam aciklamalariniz icin tesekkur ederim oncelikle. Bunlarada saygi duyarim. Ama ozellikle vibe isimli arkadasin uslubuna dikkat etmesi gerekmekte. 2-3 ay sonra zaten turnuvasa beraberiz. Bunu hepimiz biliyoruz. Bence kalplerimizi kirmayalim. Tr serveri cok onemli degil. Kazanmisim kaybetmisim inan onemli degil. Benim icin turnuva onemli. Gecen sene yasadigimiz yenilgiyi bu sene zafer ile sonlandirmak istiyorum. O yuzden lutfen uslubumuza dikkat edelim. Ozellikle vibe isimli arkadastan rica ediyorum.

Böyle konuş cigerimi ye üslup önemli , server bitmeden kimildamak zor olucaktir ama illaki bir timimiz orda olucaktir.

Dudullu genclik dinlenmede belki turnuvaya hazirlaniyordur bilinmez ama yalniz yürimiceksiniz o yolda

Bide size yapilan terbiyesizlikleri bi yollasana özelime. Bu server çok değisik kisilerler ugrastik. Bekliyorum mesajini

xx_delis
17-04-2017, 19:38
Böyle konuş cigerimi ye üslup önemli , server bitmeden kimildamak zor olucaktir ama illaki bir timimiz orda olucaktir.

Dudullu genclik dinlenmede belki turnuvaya hazirlaniyordur bilinmez ama yalniz yürimiceksiniz o yolda

Bide size yapilan terbiyesizlikleri bi yollasana özelime. Bu server çok değisik kisilerler ugrastik. Bekliyorum mesajini

Yazilanlarini hepsini okudum hocam merak etme. Vibe isimli arkadasin uslubu hic hos degil. Aksinide iddaa edemezsiniz. Ozelden musait bir zamanda sanada anlatirim bize yapilanlari server basinda. Ayrica ben burada kimseye artistlik yapmadim yapmamda. Bir tanede saygisiz yorumumu goremezsiniz. Dedigim gibi turnuvada yine beraberiz. Herkes gelmese bile %85 imiz beraber olucaz orada. O yuzden bosuna kalp kirmaya gerek yok bence.

black süvari
17-04-2017, 19:41
Yazilanlarini hepsini okudum hocam merak etme. Vibe isimli arkadasin uslubu hic hos degil. Aksinide iddaa edemezsiniz. Ozelden musait bir zamanda sanada anlatirim bize yapilanlari server basinda. Ayrica ben burada kimseye artistlik yapmadim yapmamda. Bir tanede saygisiz yorumumu goremezsiniz. Dedigim gibi turnuvada yine beraberiz. Herkes gelmese bile %85 imiz beraber olucaz orada. O yuzden bosuna kalp kirmaya gerek yok bence.

Bekliyorum cidden merak ettim

xx_delis
17-04-2017, 19:41
Bekliyorum cidden merak ettim

Yarin musait olunca yazarim konusuruz hocam. Iyi forumlar.

black süvari
17-04-2017, 20:13
Yarin musait olunca yazarim konusuruz hocam. Iyi forumlar.

Bekleyeceğim

Maskeli SÜVARİ
17-04-2017, 20:35
Raporları göremeyen olursa sf20 den itibaren baslıyor.
Kanlı Pazar Opu diyelim bu opa 600k ya yakın saldırı askeri kesildi

hello world
17-04-2017, 21:03
akıt gelsin :D

ozgrgner
17-04-2017, 21:08
Sayfalarca konuşmuşsunuz ,

Hiç birşeye içerlemedim , la o kadar video yaptık SÜVARİ ile BİRLİKTE GELİYORUZ diye...

Hadi onu geçtim biz 5 birlikte gelmedik bizlerle birlikte yanımıza katılan arkadaşlarımız oldu ,

Hesapları açarken bile 10 kişi yoktuk -+ da hesapları açtıktan sonra forumdan bize ulaşan "aa başkan sen burdaysan geliyorum" diyen arkadaşlarla 20 25 kişi olabildik sonra aramıza samimiyetimize güvenen dostlarımız katıldı birlikte egosuz samimi ortamımıza dostumuz aile ferdimiz olarak.

Neyse boşa can sıkmayın kafa kırmayın ,

Raporlar güzel helal olsun deyip geçelim :)

Ne 10 kişiymiş be Raporlar paylaşıldığından bu yana K.K. dan 10 kişi ile geldik diyip duruluyor forumda 20 kişi Aynı şeyi söyledi ama hala 10 deniliyor :D

Razor&Dante
17-04-2017, 21:29
Ne 10 kişiymiş be Raporlar paylaşıldığından bu yana K.K. dan 10 kişi ile geldik diyip duruluyor forumda 20 kişi Aynı şeyi söyledi ama hala 10 deniliyor :D

Söyleyenlerin bir kısmı ortak olduğundan olabilirmi ? İlla 10 hesap mı diyelim ?

Bir çoğumuz devam eden başka serverlardada oynuyoruz. Hep birlikte. Burayı fazla yoğunlaştırmayın bence :D

VİBE®
17-04-2017, 22:19

Uslubumda neyi begenmedin pardon ?

Küfür mu ? Hakaret mi ? Asagilamami ? Alay etmemi ?
Neyi begenmedin ? Beğenmediğini şey insanları n yüzüne bam bam bam konuşmam ise , ben konusurum
Kem kum deyip iki büklüm olmam kimsenin karşısında ,

Bizim xxxxxx birliği ile işimiz olmaz deyip ertesi o adamla el ele operasyonda yapmam , bunu soylememmi seni rahatsız etti ?

Daha gecen gün elitten çıkan bi kaç kişiye op yapıldı profiller de fersah fersah küfürler edildi , o üslup hoşuna gitdide benim fikrimi söylemem mi hoşuna gitmedi,
Ben doğru bildiğimi söylerim kimin hoşuna gider kimin boşuna gider donup bakmam ...

ozgrgner
17-04-2017, 23:14
Söyleyenlerin bir kısmı ortak olduğundan olabilirmi ? İlla 10 hesap mı diyelim ?

Bir çoğumuz devam eden başka serverlardada oynuyoruz. Hep birlikte. Burayı fazla yoğunlaştırmayın bence :D

Alınmayın bu kadar savaşı güzel kılan küçük atışmalardır ciddiyete taşımanın anlamı yok :)
Başarılar diliyorum size :) Bundan sonra daha zevkli olması dilegiyle :)

xx_delis
18-04-2017, 07:51
Uslubumda neyi begenmedin pardon ?

Küfür mu ? Hakaret mi ? Asagilamami ? Alay etmemi ?
Neyi begenmedin ? Beğenmediğini şey insanları n yüzüne bam bam bam konuşmam ise , ben konusurum
Kem kum deyip iki büklüm olmam kimsenin karşısında ,

Bizim xxxxxx birliği ile işimiz olmaz deyip ertesi o adamla el ele operasyonda yapmam , bunu soylememmi seni rahatsız etti ?

Daha gecen gün elitten çıkan bi kaç kişiye op yapıldı profiller de fersah fersah küfürler edildi , o üslup hoşuna gitdide benim fikrimi söylemem mi hoşuna gitmedi,
Ben doğru bildiğimi söylerim kimin hoşuna gider kimin boşuna gider donup bakmam ...

Ben o edilen küfürlerede verdim tepkimi sen merak etme. Neyin egosunu yapıyorsun ? Üslubuna dikkat ediceksin bu kadar basit. Operasyon meselesinide benim haberim yok ortak mı değil mi bilmem ilgilenmiyorum o işlerle. Benim sorunum kim olursa olsun üslubuna dikkat edicek. Küfür hakaret etmedin ama maşallah yorumlarda tepeden bakma alay etme hepsi mevcut. Üslubuna dikkat edersen sevinirim. Çocuk yok senin karşında. Bir eleştiri yapacaksan dozunda yap.

VİBE®
18-04-2017, 11:00
Ben o edilen küfürlerede verdim tepkimi sen merak etme. Neyin egosunu yapıyorsun ? Üslubuna dikkat ediceksin bu kadar basit. Operasyon meselesinide benim haberim yok ortak mı değil mi bilmem ilgilenmiyorum o işlerle. Benim sorunum kim olursa olsun üslubuna dikkat edicek. Küfür hakaret etmedin ama maşallah yorumlarda tepeden bakma alay etme hepsi mevcut. Üslubuna dikkat edersen sevinirim. Çocuk yok senin karşında. Bir eleştiri yapacaksan dozunda yap.

Benim elestrim gayet dozunda,
Seninde karşında cocuk yok , kimi nasıl eleştireceğime ben karar veririm,
Eleştirileri kaldıramiyorsan girmeyeceksin foruma oynamayacaksin travian, bu kadar basit...

xx_delis
18-04-2017, 11:17
Benim elestrim gayet dozunda,
Seninde karşında cocuk yok , kimi nasıl eleştireceğime ben karar veririm,
Eleştirileri kaldıramiyorsan girmeyeceksin foruma oynamayacaksin travian, bu kadar basit...

Hocam eleştirileri kaldıramıyorum değil. Senin üslubun yanlış. Düzgün üslup kullanamıyorsan sen girme foruma. Milleti de germe gereksiz yere. Bu daha mantıklı bence:)

VİBE®
18-04-2017, 12:04
Hocam eleştirileri kaldıramıyorum değil. Senin üslubun yanlış. Düzgün üslup kullanamıyorsan sen girme foruma. Milleti de germe gereksiz yere. Bu daha mantıklı bence:)

Gerilen gördüğüm kadarıyla siz ve sizin ekibinizden bi kaç kişi,
Buda umrumda mi ? Değil !!!

Alay ediyorsun diyorsun,

Bir yetkili ağız çıkıyor diyor , sır ile uzak yakın diplomasimiz olmaz, sırda öyle diyor,
Sonra öbür yetkili sadece operasyon yaptık diyor, ama obur yetkilinon bundan haberi bile yok,
hayır daha ne yapcaksiniz size gore wow mu kuracaktiniz ,
Sonra Elitte bi yetkili sir birliklerinin operasyonda dahil olmasını istemiş onun kararoymis, aradan 1 saat sonra sır yetkilisi elitleri operasyona biz kattik diyor ,

Bu ne demek biliyormusin,

Biz KK birlikleri olarak SÜVARİ ile ayni ekibiz, ama süvari benden habersiz kanakanla ortak olarak elite saldırıyor,

Boyle bi durumda orduyu dönüşü ne siyah süvarinin merkeze cakarim ben,
Bu bir oyun ama herkes karakterini oynar derler...
Tabiri caizse yağmur nereye yagiyorsa tarlayi oraya cekmeyeceksin öyle yaparsan alayda ederler, güler makara kukarada yaparlar...
Simdi burda aksama kadar yaz çiz seni kaale bile almiyorum artık..

xx_delis
18-04-2017, 12:46
Gerilen gördüğüm kadarıyla siz ve sizin ekibinizden bi kaç kişi,
Buda umrumda mi ? Değil !!!

Alay ediyorsun diyorsun,

Bir yetkili ağız çıkıyor diyor , sır ile uzak yakın diplomasimiz olmaz, sırda öyle diyor,
Sonra öbür yetkili sadece operasyon yaptık diyor, ama obur yetkilinon bundan haberi bile yok,
hayır daha ne yapcaksiniz size gore wow mu kuracaktiniz ,
Sonra Elitte bi yetkili sir birliklerinin operasyonda dahil olmasını istemiş onun kararoymis, aradan 1 saat sonra sır yetkilisi elitleri operasyona biz kattik diyor ,

Bu ne demek biliyormusin,

Biz KK birlikleri olarak SÜVARİ ile ayni ekibiz, ama süvari benden habersiz kanakanla ortak olarak elite saldırıyor,

Boyle bi durumda orduyu dönüşü ne siyah süvarinin merkeze cakarim ben,
Bu bir oyun ama herkes karakterini oynar derler...
Tabiri caizse yağmur nereye yagiyorsa tarlayi oraya cekmeyeceksin öyle yaparsan alayda ederler, güler makara kukarada yaparlar...
Simdi burda aksama kadar yaz çiz seni kaale bile almiyorum artık..

Sen siyah süvariye dua et. Onun hatırına bu konu uzamıyor. Yoksa sana çok güzel ağzının payını verirdim burda. Oyunu reel hayatından önde tutacak kadar acizsin. Hata bende çoluk çocukla muhattap oluyoruz işte sende haklısın:)

xx_delis
18-04-2017, 12:50
Buradan Maskeli Süvari ve Siyah Süvariye özel olarak teşekkür ederim. Gerekli açıklamayı zaman ayırarak özelden yaptıkları ve benimde sorunumu dinledikleri için. Ve bundan sonra onlar benim her zaman dostumdur. Herkese iyi forumlar..

GAZİANTEPSPOR
18-04-2017, 14:44
Onlar iyi de adem abi yani vibe bi garip :D görüştugumde soracagim zaten sen neden boyle yapiyon diye :D

Maskeli SÜVARİ
18-04-2017, 15:26
Onlar iyi de adem abi yani vibe bi garip :D görüştugumde soracagim zaten sen neden boyle yapiyon diye :D

Adem abi benden daha dobradır :) belki biraz sert konuşur ama ben bu forumda neler gördüm neler,bu dediklerim fındık kabuğunu doldurmayacak şeyler Her insanın mizacı tutmaz birbirine çok takılmayın.

VİBE®
18-04-2017, 15:55

Bu günlerde toplanacaz
Haberlesiriz :)

Tuğberk_
18-04-2017, 16:01
Bu günlerde toplanacaz
Haberlesiriz :) Ya ortak sakin ol kim kimle op yaparsa yapsın polemiğe girip sinirlenme :D ben daha başlamadım op yapmaya tılsımlar çıksın bi hele :D

GAZİANTEPSPOR
18-04-2017, 19:28
Bu günlerde toplanacaz
Haberlesiriz :)
tamam no var sende adem abi :).

EnBias
18-04-2017, 19:43
Sen siyah süvariye dua et. Onun hatırına bu konu uzamıyor. Yoksa sana çok güzel ağzının payını verirdim burda. Oyunu reel hayatından önde tutacak kadar acizsin. Hata bende çoluk çocukla muhattap oluyoruz işte sende haklısın:)

Bahsettiğin vibe (adem) geçmişini gayet iyi bilirim.Yorumunda bahsettiğinden daha çok aciz bir o kadar da bencil insandır. :) Eğer kk veya süvaride iç karışıklık,anlaşmazlık çıkarsa..! aha buraya yazıyorum bilki bunun sebebi vibe olacaktır.Kk bunun biraz farkında ama bu arkadaş hayatta boş durumaz birilerine yine bulaşır.Gerek oyun gerek forumda daha çok kargaşa ve tartışmalara sebeb olacaktır.Kısacası dost görünümlü lafa geldimi yardımsever yalnız menfaatleri doğrultusunda satmayacağı adam yoktur. Bencillik konusunda üstüne adam tanımam..Bunada adamlık denirse artık vesselam.

VİBE®
18-04-2017, 19:50
Bahsettiğin vibe (adem) geçmişini gayet iyi bilirim.Yorumunda bahsettiğinden daha çok aciz bir o kadar da bencil insandır. :) Eğer kk veya süvaride iç karışıklık,anlaşmazlık çıkarsa..! aha buraya yazıyorum bilki bunun sebebi vibe olacaktır.Kk bunun biraz farkında ama bu arkadaş hayatta boş durumaz birilerine yine bulaşır.Gerek oyun gerek forumda daha çok kargaşa ve tartışmalara sebeb olacaktır.Kısacası dost görünümlü lafa geldimi yardımsever yalnız menfaatleri doğrultusunda satmayacağı adam yoktur. Bencillik konusunda üstüne adam tanımam..Bunada adamlık denirse artık vesselam.

Sen benı cok ıyı tanıyormussun sozde ama ben senın su nıckını hiç anımsayamadım bile , % 90 yıktıgımız bırlıklere ezuk ezuk oynayan bırısındır , kı dogal olarakda bu normal dusunmen :)

O kadar cok satıcıyımkı senelerce hep aynı bırlıkte oynadım degılmı ezuk :) sızın gıbı bellı belırsız ısımlerlede oynamıyorum hangı hesaptasam acık ve net belırtıyorum , cunku ne korkumuz ne ayıbımız var ,

hadi sende kimligini soylede senıde bılelım gecmısını ogrenelım tabi cesaretın varsa

VİBE®
18-04-2017, 19:56
EnBias (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=126460)

Şimdi gecmiş paylasımlarına baktım arastırdımda Galiba sen su gecn sene tokatlaya tokatlaya hallac pamuguna cevırdıgımız metal taydasındansın
( orjınal metal degıl, metalın adını kullanan sıradan bı ekıp oluyor kendılerı )

lan yuru gıt oyuncu diyede cevap yazdık sanada iyimi :D daha adamlıktan falan bahsedıyor :D

ben sana adamlıkdan bahsedemem cunku gorduk gecen sene sızden degıl adam madam bıle olmaz ,

daha bırde utanmadan benı cok ıyı tanıyormus :D yaw siz benımle 1 donem rakıp olma şerefine naıl oldunuz gorende yıllarca benımle omuz omuza oynadı sana :D

hey allam ya :D:D:D:D:D:D:D:dsiskjfajfsıjfoıs foıvtıfwvfpsldop

Warforlive
18-04-2017, 20:17

Of gene kimi yıktınız:) Bizi birbirimize düşürmeye çalışıyor bunlar tabi iki birlik gel bölgeye sv ye toplasan 15 20 kişi ile katıl bölgenin en güçlü birliği ol cik çıldırırlar şu tılsımlar çıksın dicem tehlike arzedecek hesap göremiyorum bana yakın çıksın özel ilgilenicem

Jp desin ya da kanakan da bilgim yok mico ya ettiğim kufurun hattı hesabı kalmadı artık çenesi çıkmıyor şükür:) sana da m sovim

Warforlive
18-04-2017, 20:20

Kanka bunlar bizi 5 er oyuncu olarak görüyor niye öyle diyon şimdi:) ben 5 kişi sen 5 kişi zafer 5 kişi emrah abi 5 kişi mustafa 5 kişi foruma girmez o mert 5 kişi :) hepimiz 5 kişili oyuncuyuz zaten bunu baz aliyor adamlar :)

Tüm k.k daki üyeler 5 er oyuncu ya denk gelicek potansiyelde zaten bizi hala yıkamadılar sv ye zaten fazla yuklendigimi yok %50 mızı veriyoruz

Warforlive
18-04-2017, 20:21
http://i.hizliresim.com/W0qNVL.png

Bayanlar dururmu devammm !!!! Pirensesten bir tokat daha gelsi bu ikinci sifirlama

Hahaha şu adamı çok korumuslardi:))

Warforlive
18-04-2017, 20:23

Sanane birader k.k da yaparız süvari de yaparız xx_delius a binen gençler de yaparız sanane

zekiLiseli
18-04-2017, 20:23
adam madam bıle olmaz ,

daha bırde utanmadan benı cok ıyı tanıyormus :D yaw siz benımle 1 donem rakıp olma şerefine naıl oldunuz gorende yıllarca benımle omuz omuza oynadı sana :D

hey allam ya :D:D:D:D:D:D:D:dsiskjfajfsıjfoıs foıvtıfwvfpsldop

1- kadınlar gününde, kutlama mesajı atıp sonra yürüdüğün, yanına davet ettiklerinle adam-madam esprisi yapman ironik.
2- o server içerisinde sonosmanlı hesabın sadece boş hesaplara girip çıktı, tek operasyonda hayabusaya yada tankmehmete girildi onun dışında icraat yok ki ortada bırakıp gittin, senden çok kapışan vardı metalle inatla rulingle vs.
3- natar senden daha iyi rakip. karşındakilerle rakip olabildiğin için bence kendini şanslı saymalısın
4- 3.maddeye ithafen vibe hesabında senden daha çok ufak ortağının payı var. milletin icraatıyla mı övünür oldun şimdi de ?
5- 35-40 yaşlarında bir abi idin sanırım galatasaray formalı fotoğrafından hatırlayarak söylüyorum, random atman çok itici.

neyse beyler vurmayın daha öldü bu. zekiyim ama defin için yormam kendimi.

Cadı
18-04-2017, 20:29
'' adam değil madam bile olamaz '' buradaki derin manayı anlayamadım, bir açıklama lütfedermisiniz ?

GAZİANTEPSPOR
18-04-2017, 20:43
neler oluyor rafık :) suçlamaların ardı arkası kesilmiyor :D

Özdemir
18-04-2017, 20:50
1- kadınlar gününde, kutlama mesajı atıp sonra yürüdüğün, yanına davet ettiklerinle adam-madam esprisi yapman ironik.
2- o server içerisinde sonosmanlı hesabın sadece boş hesaplara girip çıktı, tek operasyonda hayabusaya yada tankmehmete girildi onun dışında icraat yok ki ortada bırakıp gittin, senden çok kapışan vardı metalle inatla rulingle vs.
3- natar senden daha iyi rakip. karşındakilerle rakip olabildiğin için bence kendini şanslı saymalısın
4- 3.maddeye ithafen vibe hesabında senden daha çok ufak ortağının payı var. milletin icraatıyla mı övünür oldun şimdi de ?
5- 35-40 yaşlarında bir abi idin sanırım galatasaray formalı fotoğrafından hatırlayarak söylüyorum, random atman çok itici.

Beyaz futbola seni almalilar. Rasim ile süper 2li olursunuz :)

Tuğberk_
18-04-2017, 20:53
Beyaz futbola seni almalilar. Rasim ile süper 2li olursunuz :) Rasim masa altından içiyor bu kardeşimiz liseli daha uygun değil ona boşver :D

zekiLiseli
18-04-2017, 20:56
Rasim masa altından içiyor bu kardeşimiz liseli daha uygun değil ona boşver :Dturan abilerin "temsilciliği rakibe verip altınımı harcadı" diye ortada dolaşacak kişileri yanlarına "uygun" gördüğüne de şahit oldum şaşırtıcı..zekiyim ama temsilcilikte altın kullanma yetkisini vermem.

Büyük Hilmi
18-04-2017, 20:58
Gene liseli gene gereksiz yazılar :oneydigiz: yahu çık dışarı demiycem oksijen yan etki yapıyor sende belli sayfa sayfa dolaşmaktan camı bile acmiyorsun :zuhaha:

VİBE®
18-04-2017, 21:27

bu kadar kuru lafında 1-2 tanesıne cevap vereyım

hayabusa ve tankmamed harıcınde hatırladıgım ve gırdıgım merkezlerınız ertugrulbey ve badboys hesapları var tabı bunlar kafa hesaplarınız catpat hesaplarınızı kaale almıyorum bıle :)

siz benım merkze kac kere feyk atabildiniz pekı :D

2. evet hesapda en buyuk emek ortagım Tugberke aıt , ufak dedigin ortagım ıse senı gomlek gomlek katlar her alanda..

zekiLiseli
18-04-2017, 22:01
bu kadar kuru lafında 1-2 tanesıne cevap vereyım

hayabusa ve tankmamed harıcınde hatırladıgım ve gırdıgım merkezlerınız ertugrulbey ve badboys hesapları var tabı bunlar kafa hesaplarınız catpat hesaplarınızı kaale almıyorum bıle :)

siz benım merkze kac kere feyk atabildiniz pekı :D

2. evet hesapda en buyuk emek ortagım Tugberke aıt , ufak dedigin ortagım ıse senı gomlek gomlek katlar her alanda..bilmediğin belli. cahile gelde laf anlat. koman içindeydim.. senden de usulsüzlüklerinizden de haberdardım. o yüzden kimin kim olduğunu bilmeden hesaplarınız falan deme. komik duruma düşüyorsun :D yaptığın tek şey altın almak. oyunculuk 0 senin ordunun gittiği operasyonlarda bile yasin beyin büyük emeği vardır.

Maskeli SÜVARİ
18-04-2017, 22:50
bilmediğin belli. cahile gelde laf anlat. koman içindeydim.. senden de usulsüzlüklerinizden de haberdardım. o yüzden kimin kim olduğunu bilmeden hesaplarınız falan deme. komik duruma düşüyorsun :D yaptığın tek şey altın almak. oyunculuk 0 senin ordunun gittiği operasyonlarda bile yasin beyin büyük emeği vardır.

Öyleysede sanane kardeşim ya. Zekisin ama bizi bu zekândan mahrum bırak lütfen :D

zekiLiseli
18-04-2017, 22:52
Öyleysede sanane kardeşim ya. Zekisin ama bizi bu zekândan mahrum bırak lütfen :Do zaman çek ademini kumdan.

Maskeli SÜVARİ
18-04-2017, 22:58
o zaman çek ademini kumdan.

Sanane kardeşim ya.İşin gücün yokmu senin.

Git Lys çalış sıralama nı yükselt,lazım olur

xx_delis
18-04-2017, 22:59
Sanane birader k.k da yaparız süvari de yaparız xx_delius a binen gençler de yaparız sanane

Komik şey. Tipik bir mahalle ağızı :)

DeLiTüRK
18-04-2017, 23:25
Of gene kimi yıktınız:) Bizi birbirimize düşürmeye çalışıyor bunlar tabi iki birlik gel bölgeye sv ye toplasan 15 20 kişi ile katıl bölgenin en güçlü birliği ol cik çıldırırlar şu tılsımlar çıksın dicem tehlike arzedecek hesap göremiyorum bana yakın çıksın özel ilgilenicem

Jp desin ya da kanakan da bilgim yok mico ya ettiğim kufurun hattı hesabı kalmadı artık çenesi çıkmıyor şükür:) sana da m sovim

Kanka seni kim çıldırttı :D sakin sakin tılsıma kadar sakin :D

Warforlive
18-04-2017, 23:29
Komik şey. Tipik bir mahalle ağızı :)

He mahalle ağzı ne olucak ne varmış yani bir oyun oynuyoruz diye özümüzu mu kaybedelim :) senin kadar komik birşey görmedim ben ağlama duvarı yaptınız forumu :)
:) normal konusuyordunda ne oluyor forum da suna başarı madalyası verin mah. Ağzı ile konuşmadı tebrikler :))

Forumdada mat ediyoruz bunları oyundada alan çok toplan ekip forum op si var :)))

Warforlive
18-04-2017, 23:30
Kanka seni kim çıldırttı :D sakin sakin tılsıma kadar sakin :D

Ya yok giricem toptan yik yik bitmiyorlar üstüne birde konusabiliyorlar hala anlamıyorum bu kafayı gerçekten:))

Bu delisin nicki ne acaba :) zaten çözüm buldum ben giricem bunların köylere yöneticileri olarak tek tek yikicam içerden susacaklar:) ıllaha ci4keflik yapti4icaklar bize :))

Warforlive
18-04-2017, 23:32

Özel üniversite düşünüyor bu arkadaş sanırım:) adamın özel hayatından kesit az birde tam olsun hangi saate ne yer ne içer ne yapar :)

xx_delis
19-04-2017, 01:16
Ya yok giricem toptan yik yik bitmiyorlar üstüne birde konusabiliyorlar hala anlamıyorum bu kafayı gerçekten:))

Bu delisin nicki ne acaba :) zaten çözüm buldum ben giricem bunların köylere yöneticileri olarak tek tek yikicam içerden susacaklar:) ıllaha ci4keflik yapti4icaklar bize :))

Yikmazsan buyuk kaypaksin xx_delis oyundaki adim. Tek basina gel yik bekliyorum seni.

xx_delis
19-04-2017, 01:24
He mahalle ağzı ne olucak ne varmış yani bir oyun oynuyoruz diye özümüzu mu kaybedelim :) senin kadar komik birşey görmedim ben ağlama duvarı yaptınız forumu :)
:) normal konusuyordunda ne oluyor forum da suna başarı madalyası verin mah. Ağzı ile konuşmadı tebrikler :))

Forumdada mat ediyoruz bunları oyundada alan çok toplan ekip forum op si var :)))

Yazik sana :) kimbilir hangi koydeki ahirdan yaziyosun buraya :D hadi daha yazma gelicekmissin ya tek basina bekliyorum seni. Delikanliysan tek basina gel merkezime yik beni. Siyah suvari maskeli suvari hatta ozelden gayet guzelce konustugumuz vibe ve diger suvari kk birligindeki arkadaslarini ornek al azicikta adam gibi konusmayi ogren :) tek basina gelmezsen adam degilsin. Gerci gelsende degilsin ya orasi ayri konu :) bu sana son yazim. Degerli vaktimi sana ayirdigim icin kendini sansli saymalisin. Buradaki herkes dostumdur. Insallah turnuvada da beraberiz. Ama seni ozellikle bekliyorum. Gavura girdigim gibi sana giricem turnuvada ozellikle bekliyorum seni :) hadi simdi keyfine bak koylu :)

xx_delis
19-04-2017, 01:26
Dostum sen bulmuşsun bak hangi harfin değişmesi gerektiğini :)
Vibe'de bence biraz sorunlu bir mahlukat. Ama tabi Warforlive gibi ingilizcesi de kişiliği kadar düşük olan birinin yanına yaklaşacağını sanmıyorum :D Bence al birini vur ötekine :)

Kanka vibe ile ozelden konusuyoruz hic bir problem yok. Uslubu sert olsada elestirilerinde hakli. Ve orta yolu bulup helallesicegimize eminim. Gereksiz gerginlikti. Bu warforlife hangi yirtik kondomdan sicradi buraya onu merak ediyorum ben :)

Burakx
19-04-2017, 01:29
Kanka vibe ile ozelden konusuyoruz hic bir problem yok. Uslubu sert olsada elestirilerinde hakli. Ve orta yolu bulup helallesicegimize eminim. Gereksiz gerginlikti. Bu warforlife hangi yirtik kondomdan sicradi buraya onu merak ediyorum ben :)

Bence eleştirilerinde haklı değil. :) Önce kendini geliştir sonra başkasını eleştir demiş büyük bir düşünürümüz. :) Ama bu arkadaşların hayatı ve hayatta ki en büyük başarıları web tabancı strateji oyununda üç beş hesap yıkarak kendilerini reel hayatta başarılara ulaştığını zanneden 2-3 adet tek kromozomlu varlıklar olduğu için. Bunlarıda pek şeeyapmamak lazım yani. Boşver, konuşur konuşur susarlar :) Veya susmazlar. Kendileri bilir. Hadi ben yatıyorum iyi geceler bebeğim.

Tuğberk_
19-04-2017, 01:34
Dostum sen bulmuşsun bak hangi harfin değişmesi gerektiğini :)
Vibe'de bence biraz sorunlu bir mahlukat. Ama tabi Warforlive gibi ingilizcesi de kişiliği kadar düşük olan birinin yanına yaklaşacağını sanmıyorum :D Bence al birini vur ötekine :) Mahlukat falan hayırdır ? O hesapta sadece Adem abi yok öncelikle bunu belirtmek istiyorum ayrıca ortağım hakkında da böyle konuşturmam üslubu biraz sert olabilir alıngan vs. olabilir ama xx_delis inde söylediği gibi güzelce yazdığında güzelce konuşur özünde iyi insandır böyle mahlukat falan dedirtmem haddini bil. Üslubunu da beğenmiyorsanız ki haklı olabilirsin bana göre de biraz fazla ağır gelip benle konuşacaksınız Adem abiye cevap vermeyeceksiniz sorun varsa güzelce konuşulacak. Gerçi böyle sorunlu mahlukat diyen seviyesiz insanla benim konuşacak bir şeyim olmaz sen en iyisi ortağımla konuşmaya devam et ağzının payını al :D Şu zamana kadar hep ılımlı şakayla karışık eğlenmeye yönelik yazılar yazdım yeri geldi ortamı yumuşattım ama bu söz olmadı senden yaşça büyük çoluk çocuk sahibi adam o al eline klavyeyi yaz tabi kolay.

Burakx
19-04-2017, 01:38
Mahlukat falan hayırdır ? O hesapta sadece Adem abi yok öncelikle bunu belirtmek istiyorum ayrıca ortağım hakkında da böyle konuşturmam üslubu biraz sert olabilir alıngan vs. olabilir ama xx_delis inde söylediği gibi güzelce yazdığında güzelce konuşur özünde iyi insandır böyle mahlukat falan dedirtmem haddini bil. Üslubunu da beğenmiyorsanız ki haklı olabilirsin bana göre de biraz fazla ağır gelip benle konuşacaksınız Adem abiye cevap vermeyeceksiniz sorun varsa güzelce konuşulacak. Gerçi böyle sorunlu mahlukat diyen seviyesiz insanla benim konuşacak bir şeyim olmaz sen en iyisi ortağımla konuşmaya devam et ağzının payını al :D Şu zamana kadar hep ılımlı şakayla karışık eğlenmeye yönelik yazılar yazdım yeri geldi ortamı yumuşattım ama bu söz olmadı senden yaşça büyük çoluk çocuk sahibi adam o al eline klavyeyi yaz tabi kolay.

Birincisi ben üzerime alındığım kişinin yazdıklarına ve o kişiye bir söylemde bulundum. Vibe adlı mahlukat demem hesaba değil burda yazanadır söylediklerim. Siz neden ortaya daldınız anlamadım :) He şu var ortağı olarak siz bile anlamışsınız ne olduğunu birde ben belirtmişim çok mu? :)

xx_delis
19-04-2017, 01:39
Mahlukat falan hayırdır ? O hesapta sadece Adem abi yok öncelikle bunu belirtmek istiyorum ayrıca ortağım hakkında da böyle konuşturmam üslubu biraz sert olabilir alıngan vs. olabilir ama xx_delis inde söylediği gibi güzelce yazdığında güzelce konuşur özünde iyi insandır böyle mahlukat falan dedirtmem haddini bil. Üslubunu da beğenmiyorsanız ki haklı olabilirsin bana göre de biraz fazla ağır gelip benle konuşacaksınız Adem abiye cevap vermeyeceksiniz sorun varsa güzelce konuşulacak. Gerçi böyle sorunlu mahlukat diyen seviyesiz insanla benim konuşacak bir şeyim olmaz sen en iyisi ortağımla konuşmaya devam et ağzının payını al :D Şu zamana kadar hep ılımlı şakayla karışık eğlenmeye yönelik yazılar yazdım yeri geldi ortamı yumuşattım ama bu söz olmadı senden yaşça büyük çoluk çocuk sahibi adam o al eline klavyeyi yaz tabi kolay.

Hocam sikinti yok. Gayet guzelce konusuyoruz. Yas olarakta buyukmus benden zaten. Ama warforlife denilen arkadas atladi ya birden bende orda film koptu. O elemani ozel olarak tek basina bekliyorum. Burda degilsebile turnuvada gelicek karsima gorusucez onunla.

Tuğberk_
19-04-2017, 01:43
Birincisi ben üzerime alındığım kişinin yazdıklarına ve o kişiye bir söylemde bulundum. Vibe adlı mahlukat demem hesaba değil burda yazanadır söylediklerim. Siz neden ortaya daldınız anlamadım :) He şu var ortağı olarak siz bile anlamışsınız ne olduğunu birde ben belirtmişim çok mu? :) Benim anladığım bir şey yok özünde iyi insan dedim üslübu sert dedim ve gerçekten de öyle VİBE diyince üzerime alınırım hesabın nicki bana ait belki elemede turnuvada diğer serverlarda da bu nickle oynanacak. Hem hesaba yönelik yazmasan bile ortağım,abim sonuçta eleştirsen umrumda olmaz o eleştirir sen eleştirirsin forum birazda bunun için var ama hakaret etmişin ayıp oluyor bir sonraki mesajında da tek kromozomlu demişin mesela böyle dersen devreye girer uyarımı yaparım.

Burakx
19-04-2017, 01:47
Benim anladığım bir şey yok özünde iyi insan dedim üslübu sert dedim ve gerçekten de öyle VİBE diyince üzerime alınırım hesabın nicki bana ait belki elemede turnuvada diğer serverlarda da bu nickle oynanacak. Hem hesaba yönelik yazmasan bile ortağım,abim sonuçta eleştirsen umrumda olmaz o eleştirir sen eleştirirsin forum birazda bunun için var ama hakaret etmişin ayıp oluyor bir sonraki mesajında da tek kromozomlu demişin mesela böyle dersen devreye girer uyarımı yaparım.

Özünde iyi bir insan olabilir. Ama biz o kadar derine inmiyoruz. Neyse hocam dediğim gibi size bir atıfta bulunmadım. Kendiside yazmış zaten eğer bu tarz lafları çekemeyecekse forumda olmanın bir manasıda yok. Kapı orda koluda orada demişler :)

Buda son mesajımdır. İyi geceler size.

hello world
19-04-2017, 02:35
gençler bir sakin altı üstü bir oyun reelde denk gelseniz kanlı bıçaklı haberlere çıkacaksınız yapmayın böyle şeyler.

VİBE®
19-04-2017, 05:32
gençler bir sakin altı üstü bir oyun reelde denk gelseniz kanlı bıçaklı haberlere çıkacaksınız yapmayın böyle şeyler.

20 yas altı ergen bunlar daha babaları cebine harçlık vermeden caybahcesine bile oturamazlar gelmiş burda insanların reel yaşantısını değerlendiriyor :)

Reelde karşıma çıksa sütlaç gibi titrer o ayri :)

Sen sınavları bitirmedinmi daha , hani birbirimizi yikacaktik

Maskeli SÜVARİ
19-04-2017, 07:22
Bence eleştirilerinde haklı değil. :) Önce kendini geliştir sonra başkasını eleştir demiş büyük bir düşünürümüz. :) Ama bu arkadaşların hayatı ve hayatta ki en büyük başarıları web tabancı strateji oyununda üç beş hesap yıkarak kendilerini reel hayatta başarılara ulaştığını zanneden 2-3 adet tek kromozomlu varlıklar olduğu için. Bunlarıda pek şeeyapmamak lazım yani. Boşver, konuşur konuşur susarlar :) Veya susmazlar. Kendileri bilir. Hadi ben yatıyorum iyi geceler bebeğim.

Öncelikle eleştirilerimiz gayet haklı bunu kabullenmen gerek .Reel hayatta başarı ve kromozom muhabbetine hiç girmiyorum .Klişe ve boş laflar.

zekiLiseli
19-04-2017, 07:27
Reelde karşıma çıksa sütlaç gibi titrer o ayri :)

o komik tipine gülmekten titrerim, makyajsız yüzüklerin efendisinde oynarsın goblin olarak.

Smokin
19-04-2017, 08:35
Şu oyundan zevk alan bir benmiyim diye düşünmüyo değilim. Neden birbirinizi aşağılama, hakaret , laf atma , dalaşma , rencide etme derdindesiniz? Yanlış mı düşünüyorum bilmiyorum k.bakmayın size ne yapacağınızı gösterecek değilim haddimede değil zaten koskoca insanlarsınız ama arkadaşlar güzel iletişim kurmak oyunun zevkini almak eğlenmek dururken neden bu denli yıpratıyorsunuz kendinizi anlamıyorum.

Bu bir oyun arkadaşlar eğlenmenize bakın üzmeyin üzülmeyin ;)

İyi oyunlar İyi forumlar dilerim ;)

VİBE®
19-04-2017, 09:41
o komik tipine gülmekten titrerim, makyajsız yüzüklerin efendisinde oynarsın goblin olarak.

Hadi gel sana bi 5 lira verim git bi nescafe iç dışarı çık :)

GAZİANTEPSPOR
19-04-2017, 10:23
Adem abi tamam daaa cevap verme suna :D

zekiLiseli
19-04-2017, 10:49
Hadi gel sana bi 5 lira verim git bi nescafe iç dışarı çık :)

5 liran varsa git gofret al, kafan çalışsın. sinan abilerin senden nefret ediyor puhahaha.

Nozzle(-_+)
19-04-2017, 13:01
5 liran varsa git gofret al, kafan çalışsın. sinan abilerin senden nefret ediyor puhahaha.

Hangi sinan?? kacak sinan mi?? Yasiyor mu o yaw nasil iletisime giriyorsunuz asdasda:D

kuzeyce
20-04-2017, 08:57
Yazık gerçekten yazık. Şurada 2 sene önceki S2 den tanıdıgım kişiler var. Ordada RULNG deydim.o zamanlar suvarı böyle değildi. Yanı hala daha saygı duyuyorum çoğunuza ama size yakışmayanlar var içinizde. Ki ayrıca SIR birliği oyuncularından ve yonetiminden başka kimse benmim kararımı eleştireme. herkez haddini bilecek. adem abı senınlede muhabbetımız vardı bı ara yakışmıyor sana. işin aslını açıklama bile açıklamam ama çoğunuzu yıllardır tanıyorum. Bır forum sayfasında yazdım burdada yazayım. Şehit olarak başladık s5 de devam eden sorunları burada da devam etti. Hiç bir çaba mesaj atmadan ŞEHİT adı altındakı 200 oyuncunun 150 sı bızımle geldi. Evet belki ŞEHİT adı önemliydi bizim için ama o birliği o günlere biz getirdik ve emeğimiz defalarca hiçe sayıldı. Diğer hususta şudur ki DEM birliğiyle kesinlikle birleşmemiz yok Birleşmelerimiz Sadece Jp+METAL birlikleriyledir. Ama açık açık söylüyorum Düşmanımın Düşmanı Dostumdur. Oyun teorisinde herşey,herkez olasılıktır. Olayı yararına çevirene kadar onları manupile edersin. Mantığım budur. yargıla hakkınız yoktur. Saygı çerçevesi için Suvarıye op da yaparım yerı gelir defte atarım. Amacım +/+ da suvarıyı elemek olduguna göre Dem/kale ile Op yapmamın benım ıçın bır sakıncası yokken sızın ne haddınıze de eleştiriyorsunuz. Bu ilk op değildi sonda olmayacak. Diplomatik bir birleşmemiz kesinlikle ELiT ile yoktur. Fakat mantıklı gelen her türlü ortak Operasyona destek vereceğimi bildiriyorum. Bu konuylada ilgili SIR BİRLİKLERİ genel başkanı olarak Son noktayı koyuyorum.

Yazımda bir kusur edepsizlik olduysa Affola saygılarımla. iyi oyunlar

zekiLiseli
20-04-2017, 12:25
Hangi sinan?? kacak sinan mi?? Yasiyor mu o yaw nasil iletisime giriyorsunuz asdasda:Dhı hı onun bir de zenci ile siyah ulan versiyonları var. interpol kaçağı gibi :D

Maskeli SÜVARİ
22-04-2017, 09:06
http://i.hizliresim.com/nRoDq5.jpg (http://hizliresim.com/nRoDq5)

Saldıran arkadaşı tebrik ederiz .Ama daha çok ilk bas köy reislenirken 0 defansla ara yapmasından dolayı sonra da yan köy de defans bakıp bu orduyu çakmasından dolayı arkadasımızı tebrik ederim
Bir reisleme uğruna ne güneşler batıyor:)

Burakx
22-04-2017, 10:57

Saldıran arkadaşı tebrik ederiz .Ama daha çok ilk bas köy reislenirken 0 defansla ara yapmasından dolayı sonra da yan köy de defans bakıp bu orduyu çakmasından dolayı arkadasımızı tebrik ederim

güzel defans çıktı toyton ve koçbaşım azdı ama çakılacağını düşünmemiştim doğrusu 😀 En içten tebrikler süvariye. Bana sadece reis operasyonu var önden köşk yık denildi😀 Neyse sağlık olsun ordu basılır tekrar

TheMythjohN
22-04-2017, 11:25

Saldıranı ve savunan dostumuzu tebrik ederim :) Güzel savunma.

Nozzle(-_+)
22-04-2017, 11:50
hı hı onun bir de zenci ile siyah ulan versiyonları var. interpol kaçağı gibi :D

Bu dediklerinde mitoz ile kendi iclerinde bolunuyormus. Ama nesilleri tukenmis sanirsam ortalikta bunlarda yok.

VİBE®
22-04-2017, 13:41
Dert etmeyin,
Birazdan Elit ve sır oyuncularinn bazıları ile buluscaz,
Kaleye içerden yikacaz,
O iş bende :)

Maskeli SÜVARİ
25-04-2017, 18:49
17585

Hadi hayırlı olsun:)

gezegen111
25-04-2017, 19:08
17585

tebrikler üstat ..canilazzz ı ayrıca tebrik ederim:)

VİBE®
25-04-2017, 23:39
17585

Şimdiden Allah kolaylık versin :D

Gece uykusuz kaldıgında seni dinç tutacak ilaçları sımdıden stokla :D

hello world
26-04-2017, 00:05
elinize sağlık şimdiden kolay gelsin :)

xx_delis
26-04-2017, 07:05
17585

Hayırlı olsun hocam

Nozzle(-_+)
26-04-2017, 07:17
17585

Tahiiiiiiillll

Hayirli olsun tum suvari birligine

Maskeli SÜVARİ
26-04-2017, 20:11
http://i.hizliresim.com/vbDGgv.jpg (http://hizliresim.com/vbDGgv)

Küçük bir çakılma

Razor&Dante
27-04-2017, 01:07
Şimdiden Allah kolaylık versin :D

Gece uykusuz kaldıgında seni dinç tutacak ilaçları sımdıden stokla :D

İnan WW yazısının kendisi bile mide bulandırmaya yetiyor :D

Nozzle(-_+)
27-04-2017, 01:18

Inaniyoruz muti

Maskeli SÜVARİ
27-04-2017, 08:10

Geçen sene lanet ettim bu wowa bu sene napcam bilmiyorum :):)

_çığrı_
27-04-2017, 12:19
17585

Hayırlı olsun:)

Warforlive
27-04-2017, 19:06
17585

Kur daha yasin :) işin ne :)

Maskeli SÜVARİ
29-04-2017, 15:43
17595

Teaborg merkez 16sıra yıkılmıs
Ardından Teaborg ordusunu cıkarmıs ordu da kesilmistir.Kahramanı unutmus heralde

TheMythjohN
29-04-2017, 16:21
17595

Teaborg merkez 16sıra yıkılmıs
Ardından Teaborg ordusunu cıkarmıs ordu da kesilmistir.Kahramanı unutmus heralde

Savunan arkadaşımızı tebrik ederim:)

Razor&Dante
30-04-2017, 00:05
Geçen sene lanet ettim bu wowa bu sene napcam bilmiyorum :):)

Valla hacı sabret , birine yık kaç :D

kuzeyce
30-04-2017, 10:14
suvarıyı WW koyu ıçın tebrık ederım hızlı bir giriş oldu hadın bakalım :)

bu arada Sır'ın kapısı herkeze açık içeri girip Sırlara karışmayında :)

Şakası bir yana güzel server oluyor. hepinize ayrı ayrı Teşekkür ederiz :)

GAZİANTEPSPOR
30-04-2017, 10:32
Wow zamani geldiginde adem abiyi habire mesgul edecegim. Kebablar , tatlilar falan bi sekilde her haftasonu adem abiyi kilitlersem suvari wow kalmaz ��

Maskeli SÜVARİ
30-04-2017, 10:38
http://i.hizliresim.com/4PogAq.jpg (http://hizliresim.com/4PogAq)

Tılsımlara da 116 saat kalmış herkese hayırlı olsun :)

Wow zamani geldiginde adem abiyi habire mesgul edecegim. Kebablar , tatlilar falan bi sekilde her haftasonu adem abiyi kilitlersem suvari wow kalmaz ��

Benide meşgul edersen bi ihtimal hacı :)

gezegen111
30-04-2017, 10:40
3.
CaMaKaKkEgSs (http://ts2.travian.com.tr/karte.php?d=401001)
Dünya Harikası
+ELİT-1 (http://ts2.travian.com.tr/allianz.php?aid=14)
0

2. wow köyüde alındı. tebrikler

VİBE®
30-04-2017, 11:40

Marasa gidecez daha ama ben hem wow bakıp hem tatlı yerim sorun değil :)

http://i.hizliresim.com/4PogAq.jpg (http://hizliresim.com/4PogAq)

Tılsımlara da 116 saat kalmış herkese hayırlı olsun :)

Benide meşgul edersen bi ihtimal hacı :)

Bir ihtimal daha var , oda ölmek mi dersin

3.
CaMaKaKkEgSs (http://ts2.travian.com.tr/karte.php?d=401001)
Dünya Harikası
+ELİT-1 (http://ts2.travian.com.tr/allianz.php?aid=14)
0

2. wow köyüde alındı. tebrikler

Ben bu sene sizi destekliyorum :)))

GAZİANTEPSPOR
30-04-2017, 12:49
Su wow zamani gelsin de iyi bi gezelim :D
Wowu da selimle zafer abiye kurduralim garip baslayan sv daha da garip bir şekilde bitsin :D

denizatasever
30-04-2017, 19:54
bu wowu vura kıra çata pata süvari kurar beyler.ilk köyü aldığı için yazmıyorum .uzun yıllardan beri vaktim oldukça hem oyunu hem forumu takip ederim..öğrendiğim birşey varsa saldıran değil savunan iletişim ağı güçlü olan götürüyor işi. ve süvari bunu cok iyi yapıyor. 1 haftadır eski arkadaşların hesaplarına proxy den girip çıkıyorum ve foruma şöyle bir not düşeyim dedim.. tarihe not misali hani:zuhaha: hemen hemen her birlik hakkında fikir sahibi oldum diyebilirim..genel bakacak olursak 2 ana akım birlik var elit ve süvari karşılaştıralım..süvari bölgesinin fatihi adete. cok birikimli oyuncuları var.wow konusunda tecrübeliler ısınmışlar o makama beklenti yüksek..elite bakarsak keza onlarda da kalıte oyuncular mevcut lakin bölge sıkıntılı.tılsımlar açıldığımda kargaşa olacak.bölge içi mücadele de kan kaybı fazla olacaktır ..kanakan vatan ve sır gerçegi ortada ..bakmayın sırla ortak op çektiklerine bu değişecektir kuzeyce sinyalini verdi zaten..vatan bilakis diplerinde unique görse vatan hain multi türev integralden açar ama adamların muazzam orduları var geçen 2k nufuslu köye girdim 70k saldırı askeri var.sayıları az elit fazla vatan bu savaşı kazanamaz ama eliti çok ciddi yaralar. artı elitin ana damarı avur zavur oyuncu aklen değil duygusal hareket eden taife .tılsım öncesi kaybettiği ordular malum..bekleyip göreceğiz taşlar oynamazsa suvariden başkasına şans vermiyorum. şimdiden tebrikler ortamınız harika aranızda oynamak isterdim.inş başka bir zaman:confused:

GAZİANTEPSPOR
30-04-2017, 20:12
güzel düşüncelerin için teşekkürler hocam :)
beraber eğlenelim, kazanmak işin meyvesi olsun. benim favorim elit :D

denizatasever
30-04-2017, 20:28
güzel düşüncelerin için teşekkürler hocam :)
beraber eğlenelim, kazanmak işin meyvesi olsun. benim favorim elit :D

keşke dediğin gibi elit kursa :amaama: kıymetli bi dostum var içlerinde üstelik işi bayağı ciddiye alıyo:confused: gerçekler ve hayaller. sen elitin kuracağını düşünüyosun çünkü öyle olmasını istiyorsun..iler ki günlerde dem taifesinin süvariye karşı kaleleri cepheye sürdüğünü göreceğiz..bu birliktelik sence bu koşullarda devam edebilir mi..vatan kanakan sır ne olacak elit birliklerinın yönetimine kadar sirayet eden casuslar ne olacak her gittiğiniz ordu çakılıyo sen bana bunun cevabını bul neden böyle düşündüğümü çözersin..:zuhaha:

yorumlarını çoktandır takip ediyorum üstat akıllı adamsın sen çözersin bu işi sıva kolları:yagitgit:

kuzeyce
01-05-2017, 12:32
öncelikle güzel yorumlarınız ıçın teşekkürler. Sır ne olack kısmın cevap vermek ıstıyorum. :) server sonuna kadar sır bırlıgı kalmaya devam edecek Elimizden geldiğince rakiplerimizi yaralamaya çalışacagız :)

VİBE®
01-05-2017, 12:50
Adam 3. Mesajda ban yemiş,
Bence bunu bi düşünmek lazim , hangi troll hesap :)

GAZİANTEPSPOR
01-05-2017, 12:58
Harbiden banlanmis arkadas. :) tam da beni övüyordu. Simdi supheli ben olacagim :D

Unique
01-05-2017, 18:37
unique görse vatan hain multi türev integralden açar ama adamların muazzam orduları var geçen 2k nufuslu köye girdim 70k saldırı askeri var.
Valla çok güldüm. Bölgede kampanya başlayacağız " dedeye sahip çıkalım " :)

Garip Süvari
02-05-2017, 21:12
Marasa gidecez daha ama ben hem wow bakıp hem tatlı yerim sorun değil :)

Bir ihtimal daha var , oda ölmek mi dersin

Ben bu sene sizi destekliyorum :)))

Tatlı kebap derken :D

Maskeli SÜVARİ
02-05-2017, 21:30
Tatlı kebap derken :D

Tatlı yemekten oyun gidecek oyuna bak kanka :)

kuzeyce
04-05-2017, 08:31
the boss a attığınız saldırının raporlarını paylaşmamışsınız arkadaşlar sırf raporları göreyim diye girdim. Keşke bana gelseydıniz o orduları o kadar güzel ağırlayacaktım ki.

neyse gırgırı bırakalım. Siz raporları paylaşmadan tebrik edeyim ben. güzel organize olundu :)

Maskeli SÜVARİ
04-05-2017, 09:24
the boss a attığınız saldırının raporlarını paylaşmamışsınız arkadaşlar sırf raporları göreyim diye girdim. Keşke bana gelseydıniz o orduları o kadar güzel ağırlayacaktım ki.

neyse gırgırı bırakalım. Siz raporları paylaşmadan tebrik edeyim ben. güzel organize olundu :)

17776
17775

Tarla yıkımı yapıldı diye biliyorum bende raporları net görmedim :)
Sizi casuslatmıstım onun cevresinde gelisen bi olay oldu
Saldıran arkadaslarımı ve savunan arkadası tebrik ederim

Ek olarak cok bi organize sözkonusu değildi,4 arkadasımız kücük birşey yapmıslar

The Boss profiline G*TÜNÜZ YİYORSA GELİN yazmıstı .PAŞA PAŞA SİLMİS :)

Garip Süvari
04-05-2017, 09:28

Çok teşekkür ederiz lakin senin için üzgünüm:( sanırım hiç bizden op görmedin sağlık olsun :) bakarsın bi daha ki sana olur.
Dipnot; küçük bir operasyonumsu hareket için köy isimlerinizin uğradığı değişim beni mest etti�� Belki de bu Server gerçekten operasyon yapmamıza gerek yoktur. Bir de tüm serverdan yardım isterken beni neden es geçtiniz ki bende asker desteği yapabilirdim belki��

VİBE®
04-05-2017, 09:37
Para ile değil , sıra ile,
Herkes sırasını sabırla beklesin,

Operasyon için tebrikler, saldıran ve savunan ekibe...

GAZİANTEPSPOR
04-05-2017, 09:45
Usta siz de def yokmus ki... :)
Bu arada maskelinin merkeze birileri mi girdi yoksa normali mi bu :D

xx_delis
04-05-2017, 09:53

Hocam kuzeyceye gelirler diye düşündük oraya çektik defans :) sabah uyandım dedim kahramanım biraz level atlamıştır herhalde bi baktım the bossa girmişler. Ben şok ben iptal tabi :D

GAZİANTEPSPOR
04-05-2017, 09:56
Hocam kuzeyceye gelirler diye düşündük oraya çektik defans :) sabah uyandım dedim kahramanım biraz level atlamıştır herhalde bi baktım the bossa girmişler. Ben şok ben iptal tabi :D
Saglik olsun hocam latife yaptim alınmayın:)
Tilsim savaslari oncesi guzel provalar her iki taraf için de...

xx_delis
04-05-2017, 09:58
Saglik olsun hocam latife yaptim alınmayın:)
Tilsim savaslari oncesi guzel provalar her iki taraf için de...

Bu maskeli süvari çok çakal adam hocam :D Bunu El Baba komutan olarak göndersek yarım saate düzler çıkar oradan. Asker olarak yaratılmış :D

black süvari
04-05-2017, 10:02

Seviliyor o niye gidilsin ona

xx_delis
04-05-2017, 10:04
Seviliyor o niye gidilsin ona

Risk aldık tutmadı :)

Maskeli SÜVARİ
04-05-2017, 10:09

Yeni aldım sayılır yavastan yükseltiyorum tarla 14 dönecem iste :)

Maskeli SÜVARİ
04-05-2017, 10:11
Bu maskeli süvari çok çakal adam hocam :D Bunu El Baba komutan olarak göndersek yarım saate düzler çıkar oradan. Asker olarak yaratılmış :D
Ben askeri öğrenciydim zaten sonradan Kara Harp Okulundan kendi isteğimle ayrıldım.Bütün taktikler planlar bende herkes rahatta kalsın:D:D:D:D:D:D

xx_delis
04-05-2017, 10:12
Ben askeri öğrenciydim zaten sonradan Kara Harp Okulundan kendi isteğimle ayrıldım.Bütün taktikler planlar bende herkes rahatta kalsın:D:D:D:D:D:D

İlk görüşte anlamıştım zaten :D

morgoth60
04-05-2017, 10:13
saldırın benim ben bile bu kadar emin değildim boss a saldırdığımıza siz nası emin oldunuz onu anlamadım :D:D

Maskeli SÜVARİ
04-05-2017, 10:13
17776
17775

Tarla yıkımı yapıldı diye biliyorum bende raporları net görmedim :)
Sizi casuslatmıstım onun cevresinde gelisen bi olay oldu
Saldıran arkadaslarımı ve savunan arkadası tebrik ederim

Ek olarak cok bi organize sözkonusu değildi,4 arkadasımız kücük birşey yapmıslar

The Boss profiline G*TÜNÜZ YİYORSA GELİN yazmıstı .PAŞA PAŞA SİLMİS :)

Arkadasımızdan bilgi geldi bütün tarlaları sıfırlanmıs ve birazda ambar vurulmus.

xx_delis
04-05-2017, 10:14
saldırın benim ben bile bu kadar emin değildim boss a saldırdığımıza siz nası emin oldunuz onu anlamadım :D:D

Şimdi hocam gavura girer gibi kuzeyceye 14 ile başlayıp 28 sıralıya çıkarıp girince dedik tamam buna geliyorlar :D

morgoth60
04-05-2017, 10:16
Şimdi hocam gavura girer gibi kuzeyceye 14 ile başlayıp 28 sıralıya çıkarıp girince dedik tamam buna geliyorlar :D
bu seferlik böyle olsun diyelim ozaman :D

xx_delis
04-05-2017, 10:17
bu seferlik böyle olsun diyelim ozaman :D

Sağlık olsun hocam :D

kuzeyce
04-05-2017, 10:24
sayımıza gore tahmın ettiğinizden daha fazla defansı var elımızde :). ufak bır tebrık mesajını bıle laf dalaşına çevirmeye çalışanlara cevap verecek değilim. Sizlerden daha once cok operasyon gordum. İçinizdeki dünkü çocuklarla karıştırmayın banı. gecen serverlerde de S2 deydım Rulıngde cogunuzla ordan tanıyorum. Potansıyelınızı bılıyorumm. Bizden daha operasyon gormemişssin diyen bır arkadaş vardı suvarı hıç bır zaman aman aman saldırı işi yapamadı kı 5. yere fake çıktıgınız halde the bossta da 60k saldırı askeri bıraktınız. bence bu açıklarınızı kontrol etmeniz lazım. Bende hatalıyım evet 300k defansı 8 saatte kendıme topladım. Keşke 30 40k the bosa ayırsaydım. Önemli olan bu saldırılarda ve savunmalarda eksıklıklerı görmektir. Ayrıca Tüm serverden defans ıstemıssınız gıbı bir durum soz konusu değil. Jp den bana 3-5 kahraman dısında defans gelmedı gelenlerde saldırıdan sonra geldi. Metalden sadece 5000 defans aldım. Elitten 15k defans vardı. Geri kalan 250k defansın en az 100k kadarıda benım kışısel defansımdır :) Bazı arkadaşlar sagolsun bana defans basıyorlar. Şova gerek yok. ben zaten sızlerı bılıyorum. tanıyorum.

Maskeli SÜVARİ
04-05-2017, 10:34
sayımıza gore tahmın ettiğinizden daha fazla defansı var elımızde :). ufak bır tebrık mesajını bıle laf dalaşına çevirmeye çalışanlara cevap verecek değilim. Sizlerden daha once cok operasyon gordum. İçinizdeki dünkü çocuklarla karıştırmayın banı. gecen serverlerde de S2 deydım Rulıngde cogunuzla ordan tanıyorum. Potansıyelınızı bılıyorumm. Bizden daha operasyon gormemişssin diyen bır arkadaş vardı suvarı hıç bır zaman aman aman saldırı işi yapamadı kı 5. yere fake çıktıgınız halde the bossta da 60k saldırı askeri bıraktınız. bence bu açıklarınızı kontrol etmeniz lazım. Bende hatalıyım evet 300k defansı 8 saatte kendıme topladım. Keşke 30 40k the bosa ayırsaydım. Önemli olan bu saldırılarda ve savunmalarda eksıklıklerı görmektir. Ayrıca Tüm serverden defans ıstemıssınız gıbı bir durum soz konusu değil. Jp den bana 3-5 kahraman dısında defans gelmedı gelenlerde saldırıdan sonra geldi. Metalden sadece 5000 defans aldım. Elitten 15k defans vardı. Geri kalan 250k defansın en az 100k kadarıda benım kışısel defansımdır :) Bazı arkadaşlar sagolsun bana defans basıyorlar. Şova gerek yok. ben zaten sızlerı bılıyorum. tanıyorum.

Gecen seneden bizi tanıyorsan oyunun orta döneminde yaptığımız sıfırlama oplarını bilirsin.Çoğu da kayıpsız gerçekleşti +- Ruling i ve ++ da Ruling-Mavi birliklerinden tonlarca merkez sıfırladık.Ayrıca 60k bırakmakta hiçbir açık yok dediğin gibi defans sana gitti.Okadar emindiniz ki The Boss un fake olduğundan saldırı askerleri bile köydeydi.O köye nezaman gidersen git karsılasılacak defanstı o burada bizim bir seyi yanlıs yapmamız sözkonusu değil.

Birde aramızda anlasma var diyin de sizde rahatlayın bizde.Birlikte saldırı opu yaptınız.Saldırı geldi savunma istediniz.Birbirinize saldırı atmıyorsunuz (Cok az atıyorsanız bilemem). Aha bildiğin anlasma kokuyor:)

kuzeyce
04-05-2017, 10:39
Gecen seneden bizi tanıyorsan oyunun orta döneminde yaptığımız sıfırlama oplarını bilirsin. +- Ruling i ve ++ da Ruling-Mavi birliklerinden tonlarca merkez sıfırladık.Ayrıca 60k bırakmakta hiçbir açık yok dediğin gibi defans sana gitti.Okadar emindiniz ki The Boss un fake olduğundan saldırı askerleri bile köydeydi.O köye nezaman gidersen git karsılasılacak defanstı o burada bizim bir seyi yanlıs yapmamız sözkonusu değil.

evet biliyorum. Bu aman aman bır saldırı operasyonu olmuyor aama abi. 2 sene oncekı Adamus-kamon birleşiminden bize yapılan operasyonları sen de ıyı hatırlarsın. Evet iyisiniz ben bunu kabul edıyorum. Ama saldırıda sızden cok daha ıyı ısımler bılıyorum. nasıl açık yok abı. O koye fake cıktıgınızı falan mı zannettıgımı dusundun. The boss a saldırıyı geç gordum süleyman abı yokta hesaba altın yuklemekle meşguldum. Girdiğimde hesaba 4 saat vardı saldırılara . Ayrıca Sende az cok benı bilirsin fake oldugunu bılsem bile Rıske gırıp o kadar askerı orda bırakırmıydım sence.? the boss a saldırıyı gorunce oraya defans cekmeye calıştık Baltalar ve toytonlarda ora bılerek bırakıldı. Ordan saldırı oynamayı duşunmuyorum çunku.
sonuç olarak samımı ve ıçten bir şekilde tebrik etmek ıstedım sizleri. ben çapımı kabul edıyorum :). ama başladığımız gibi devam edebilseydık biz şuan işler çpok daha farklı olabilirdi :)

Maskeli SÜVARİ
04-05-2017, 10:47
evet biliyorum. Bu aman aman bır saldırı operasyonu olmuyor aama abi. 2 sene oncekı Adamus-kamon birleşiminden bize yapılan operasyonları sen de ıyı hatırlarsın. Evet iyisiniz ben bunu kabul edıyorum. Ama saldırıda sızden cok daha ıyı ısımler bılıyorum. nasıl açık yok abı. O koye fake cıktıgınızı falan mı zannettıgımı dusundun. The boss a saldırıyı geç gordum süleyman abı yokta hesaba altın yuklemekle meşguldum. Girdiğimde hesaba 4 saat vardı saldırılara . Ayrıca Sende az cok benı bilirsin fake oldugunu bılsem bile Rıske gırıp o kadar askerı orda bırakırmıydım sence.? the boss a saldırıyı gorunce oraya defans cekmeye calıştık Baltalar ve toytonlarda ora bılerek bırakıldı. Ordan saldırı oynamayı duşunmuyorum çunku.
sonuç olarak samımı ve ıçten bir şekilde tebrik etmek ıstedım sizleri. ben çapımı kabul edıyorum :). ama başladığımız gibi devam edebilseydık biz şuan işler çpok daha farklı olabilirdi :)

Tm yav bizde en iyiyiz demiyoruz sonucta :)
bide bizim saldırıda madem acık var niye sana 300k gibi güzel bi rakam def toplandı.Arkadaşlar geldi buraya kuzeyce ye gerçek bekliyoruz falan dedi yani.

black süvari
04-05-2017, 10:48
Ayrıca Tüm serverden defans ıstemıssınız gıbı bir durum soz konusu değil. Jp den bana 3-5 kahraman dısında defans gelmedı gelenlerde saldırıdan sonra geldi. Metalden sadece 5000 defans aldım. Elitten 15k defans vardı. Geri kalan 250k defansın en az 100k kadarıda benım kışısel defansımdır :) Bazı arkadaşlar sagolsun bana defans basıyorlar. Şova gerek yok. ben zaten sızlerı bılıyorum. tanıyorum.

:/ Celismisin kendile kim.kaldi kim kaldi kim kaldi ahaaa

Mucoooooooooooo niye def atmadiniz adamlara bi kaho mahoda olsa

Garip Süvari
04-05-2017, 10:49
Ben laf dalaşına çevirmekten ziyade, oyunda profillere yazılmış yazılara istinaden yazdım, benden önce malum yazıyı arkadaşım belirtmişti zaten. Profilden sallamak ayrı ki biz böyle şeylere izin vermezken, argo kelimeler kullanılması ayrıdır. Bilinirki bizde birlik isminin belli olduğu yerde kimseye saygısızlık ve ya argo yapılmaz. Daha önce yapılmadı mı? Yapıldı kendi içimizde engelledik. İşte tüm meselem bu.

black süvari
04-05-2017, 10:49
Neyse guzrl seyler bunlar hakaret olmadigi surece

Ben tebrik ediyorum arkadaslari profil yazisini sildirdikleri icin.

kuzeyce
04-05-2017, 11:01
profilde ne yazdıgı hakkında en ufak bır bılgım yok. hiç dikkat etmedim zaten ılk defa the boss hesabına dun baktım. abi evet ben bana gerçek saldırı bekliyordum. the boss a gitti saldırı. AMa onden benim beklediğim gibi 50k/15k bi ordunuz girmedi. ben bunu demek istedim önce bunda anlaşalım.

birileri hala daha Ahahaha diye gülüyor. kim kaldı dediğin ne ki hocam.? benim birleşmemdeki metal ve JP den ben 1 tane kahraman alamamışım doğru düzgün kim kaldı kim kaldı dıyorsun evet bileşmemdeki hesaplardan defans istedim fakat yetişmedi. Elitle de muhabbetım var. Ama ta server basından dediğim gibi Berkle bu serverde birlşememiz olmayacak. Çıkar doğrultusunda hareket etmek birleşmeyi gerektirmez. Evet saldırmıyoruz bir birimize. Ama bugun Berk saldırı alsın orayada elimden gelen defansı yığacagım bunu açık açık soylüyorum

Garip Süvari
04-05-2017, 11:04
Emrah abi fatih sen muhittin ve ya istediğiniz her hangi biri saldırı alırsa biliyosun abi elimde ki tüm defans sizde ��

Unique
04-05-2017, 11:15
Sır birliklerine +/+ bölgesi içinde elimizden geldiğince destek yapılacaktır. Aynı şekilde Sır ile ateşkes mevcuttur. Süvari'nin diplomatik hamleleri gibi bu da bir diplomatik hamledir.

Ek olarak: J&P birliklerinden bozma SÜVARİ X adını alan birliğin tüm yan köyleri bizim için yıkıma açıktır. Merak edenler Oğuzhan'a sorabilirler ayrıca Apranax'ın yan köylere bakabilirler. Süvari'nin ana hesaplarından karşılık gelmesi durumunda server boyunca karşılıklı yan köy yıkımlarına serverin hazırlıklı olması gerektiğini de bildiririz.

iyi forumlar.

Maskeli SÜVARİ
04-05-2017, 11:15
profilde ne yazdıgı hakkında en ufak bır bılgım yok. hiç dikkat etmedim zaten ılk defa the boss hesabına dun baktım. abi evet ben bana gerçek saldırı bekliyordum. the boss a gitti saldırı. AMa onden benim beklediğim gibi 50k/15k bi ordunuz girmedi. ben bunu demek istedim önce bunda anlaşalım.

birileri hala daha Ahahaha diye gülüyor. kim kaldı dediğin ne ki hocam.? benim birleşmemdeki metal ve JP den ben 1 tane kahraman alamamışım doğru düzgün kim kaldı kim kaldı dıyorsun evet bileşmemdeki hesaplardan defans istedim fakat yetişmedi. Elitle de muhabbetım var. Ama ta server basından dediğim gibi Berkle bu serverde birlşememiz olmayacak. Çıkar doğrultusunda hareket etmek birleşmeyi gerektirmez. Evet saldırmıyoruz bir birimize. Ama bugun Berk saldırı alsın orayada elimden gelen defansı yığacagım bunu açık açık soylüyorum

Tamam daha önce de belirtmiştim ben bunu. cıkar birlikteliğiniz var diyelim ozaman.SÜVARİ çökene kadar ateşkes gibi

Maskeli SÜVARİ
04-05-2017, 11:21
Sır birliklerine +/+ bölgesi içinde elimizden geldiğince destek yapılacaktır. Aynı şekilde Sır ile ateşkes mevcuttur. Süvari'nin diplomatik hamleleri gibi bu da bir diplomatik hamledir.

Ek olarak: J&P birliklerinden bozma SÜVARİ X adını alan birliğin tüm yan köyleri bizim için yıkıma açıktır. Merak edenler Oğuzhan'a sorabilirler ayrıca Apranax'ın yan köylere bakabilirler. Süvari'nin ana hesaplarından karşılık gelmesi durumunda server boyunca karşılıklı yan köy yıkımlarına serverin hazırlıklı olması gerektiğini de bildiririz.

iyi forumlar.

Bu olayı birlikselleştirmeyeceğiz. SÜVARİ X birliğinden kim/kimler yan köy yıkımı yapıyorsa gidin sizde onun yanlarını yıkın.Ama derseniz ki tüm SÜVARİ X birliğinin yan köyleri yıkıma açıktır.Bu "Ben yan köy yıkmak istiyordum bunlardan birinin yan köy yıkması da kılıf oldu ne güzel" demek gibi birşey.

kuzeyce
04-05-2017, 11:24
Tamam daha önce de belirtmiştim ben bunu. cıkar birlikteliğiniz var diyelim ozaman.SÜVARİ çökene kadar ateşkes gibi

Evet aynen oyle abi. +/+ da ilk hedefimiz sizlersininiz. Yani jp ve metalde oldugu bir birlesme yok. Berk zaten gereken her seyi soylemis. Olay bu kadar nettir. Saldirilsr icin tekrar tebrik ediyorum ve ogle sekerlemesi icin odama cekiliyorum. 13.40da gorusmek uzere :)

Maskeli SÜVARİ
04-05-2017, 11:29
Evet aynen oyle abi. +/+ da ilk hedefimiz sizlersininiz. Yani jp ve metalde oldugu bir birlesme yok. Berk zaten gereken her seyi soylemis. Olay bu kadar nettir. Saldirilsr icin tekrar tebrik ediyorum ve ogle sekerlemesi icin odama cekiliyorum. 13.40da gorusmek uzere :)

demi yaa bide onlar var :)

cezzarr
04-05-2017, 11:35

Olayın birinci elden içinde olduğum için bazı bilgi yanlışlarını düzeltmekte fayda var.5.yere fake çıkıldı denmiş yanlış, 3 yer fakelenip the boss a girildi.60k asker bırakıldı denmiş bırakılan 50k ki bu sayı saldırı sırasının kayması sonucunda nispeten bizim hatamız.Ama sonuç bizim öngördüğümüz gibi oldu.Eksiklerin görülmesi gerektiği kısmı doğru buna katılıyorum, ama hiç bir zaman saygısızlık etmemek gerekir.Rakip gayri ahlaki bir dille bizi köyüne davet etmişti biz de davetine icabet etmiş olduk. Herkese iyi günler dilerim... Kâtip SÜVARİ

xx_delis
04-05-2017, 11:39
Hacılar şimdi SÜVARİ ve KARA KALPAKLILAR birlikleri kalabalık ekip. Server da önemli bir güç halindeler. Eski BORA birlikleride SÜVARİ lere katıldı. Yani SÜVARİ lere karşı cephe alınması normal değil mi sizce ? Gerçekçi konuşmak lazım. Bu her zaman böyle olmuştur. :) Ama lütfen haksızlık etmeyin bizlere de. 2 birlik ve 1 METAL birliği olarak son derece iyi mücadele ediyoruz. + + bölgesinde SÜVARİ dışında bir tek bizler kaldık. TSK diye bir birlik var onları zaten adam yerine bile koymuyorum. 1 gecelik işleri var. Yani demek istediğim bize de haksızlık etmeyin bizde iyi mücadele ediyoruz şimdi doğruya doğru :)

VİBE®
04-05-2017, 11:40
Siyah süvari bana yakın, yanları yıkmak isterseniz bende merkezine gidebilirim , :)

Maskeli SÜVARİ
04-05-2017, 11:48
Hacılar şimdi SÜVARİ ve KARA KALPAKLILAR birlikleri kalabalık ekip. Server da önemli bir güç halindeler. Eski BORA birlikleride SÜVARİ lere katıldı. Yani SÜVARİ lere karşı cephe alınması normal değil mi sizce ? Gerçekçi konuşmak lazım. Bu her zaman böyle olmuştur. :) Ama lütfen haksızlık etmeyin bizlere de. 2 birlik ve 1 METAL birliği olarak son derece iyi mücadele ediyoruz. + + bölgesinde SÜVARİ dışında bir tek bizler kaldık. TSK diye bir birlik var onları zaten adam yerine bile koymuyorum. 1 gecelik işleri var. Yani demek istediğim bize de haksızlık etmeyin bizde iyi mücadele ediyoruz şimdi doğruya doğru :)

Bak ben buna bişey demiyorum.Tamam yapın istediğinizi ama soruyoruz böylemi diye reddediyordunuz.Başkanlar acıklamayı yaptı bundan sonra bu konu konusulmaz bu konu.

Mücadeleniz bencede iyi .Biliyorsunuz SÜVARİ de bundan önceki serverlarda bu profilde oynuyordu.Ben her zaman oyuncu sayısı olarak az olan birliklere,gerekli mücadeleyi verdikleri taktirde, saygı duymusumdur.Saygısızlık yapan da karsısında BİZİ bulacaktır.

black süvari
04-05-2017, 12:20
Emrah abi fatih sen muhittin ve ya istediğiniz her hangi biri saldırı alırsa biliyosun abi elimde ki tüm defans sizde ��

Laa Gerek yok :) takilin siz alla alla

Tuğberk_
04-05-2017, 12:21
Laa Gerek yok :) takilin siz alla alla ​Benim çarpıya basacağımı biliyosun tabi ondan bu rahatlık :D

black süvari
04-05-2017, 12:26

Bu knuda hemfikiriz dostum dimdik duruyorsunuz tipki gecen yillardaki biz gibi

Bana sunu soyle keyif aliyirmusun keyif aliyorsan tamamdir bu iş gerisine takilma

xx_delis
04-05-2017, 12:29
Bak ben buna bişey demiyorum.Tamam yapın istediğinizi ama soruyoruz böylemi diye reddediyordunuz.Başkanlar acıklamayı yaptı bundan sonra bu konu konusulmaz bu konu.

Mücadeleniz bencede iyi .Biliyorsunuz SÜVARİ de bundan önceki serverlarda bu profilde oynuyordu.Ben her zaman oyuncu sayısı olarak az olan birliklere,gerekli mücadeleyi verdikleri taktirde, saygı duymusumdur.Saygısızlık yapan da karsısında BİZİ bulacaktır.

İnan dostum ELİT birlikleriyle olan ateşkesi ben bu sabah öğrendim. Saygı konusunda hem fikiriz ayrıca. Bende ona dikkat ederim.

xx_delis
04-05-2017, 12:30
Bu knuda hemfikiriz dostum dimdik duruyorsunuz tipki gecen yillardaki biz gibi

Bana sunu soyle keyif aliyirmusun keyif aliyorsan tamamdir bu iş gerisine takilma

Hocam doğruyu söylemek gerekirse almıyorum. Turnuvadan sonra tr serverı pek sarmadı beni. Ama vakit geçiriyoruz işte :) Turnuvayı bekliyorum ben zaten. Bir an önce başlasa da gitsek

Haci Vosvos
04-05-2017, 13:57
Hocam doğruyu söylemek gerekirse almıyorum. Turnuvadan sonra tr serverı pek sarmadı beni. Ama vakit geçiriyoruz işte :) Turnuvayı bekliyorum ben zaten. Bir an önce başlasa da gitsek

Tövbe de hele sınavlar felan geçsin insanı final zamanı köy artırmakla geliştirmekle uğraştırmasınlar :)

Garip Süvari
04-05-2017, 14:40
Adem abi bi konsey kurup Siyah Süvari meselesini yeni fotoğraflarla halledebiliriz.

VİBE®
04-05-2017, 14:52

Sana katılıyorum, inşallah ben ve ortağıminda son tr serveri, artik sadece finaller düşünüyoruz,

Adem abi bi konsey kurup Siyah Süvari meselesini yeni fotoğraflarla halledebiliriz.

BALCAN kebabı yapak :)

GAZİANTEPSPOR
04-05-2017, 15:57
BALCAN kebabı yapak :)

yapak yapak. süvarinin iç işlerini de konuşak eheheh
balcanla sarhoş edip senden faydalanacagım adem abi :melek:

VİBE®
04-05-2017, 16:47
yapak yapak. süvarinin iç işlerini de konuşak eheheh
balcanla sarhoş edip senden faydalanacagım adem abi :melek:

Faydalanacam derken :uzgun:

Coskun yetisssss :)

Garip Süvari
04-05-2017, 16:52
Faydalanacam derken :uzgun:

Coskun yetisssss :)

Zafer abi o meseleyi halleder abi sen rahat ol, faydalandırtmaz:yagitgit:

tmr4vcgl
04-05-2017, 18:05
Öncelikle tüm server a başarılar sv basında az kişi başladım grup kurduk toplasan 20 kişi yotku ve bunlar ortak olan oyuncular vs jp nın kötü yönetimi kanakanin başkanın küfürleri bizi bölgede üstün kıldı k.k.1000 k.k sis ekibi de bize katıldi sağolsunlar aramızda oldukları için keyifli güzel dostluklar oldu

Sayıca üstün vs vs birlikleri kiyaslama çabalasi yok süvari olmaSa k.k bir hic vs muhabbetleri yapmazsanız sevinirim son askerimize kadar süvari içinde k.k içinde savasiriz. K.k de bizim süvari d e bizim reel hayatta çoğumuz birbiriyle görüşen işi düştüğünde rica edip oturup yemek yiyip içtiğimiz insanları birbirne düşürmek fitne sokmak kötü bir düşünce

Unique hesabı na gelelim yan man dinlemem demiş yıkılan her yanın hesabını sorarız bizde dert değil http://ts2.travian.com.tr/img/x.gif

Bölge ici savaşta yanlarımiza girildi forum malzemesi yapmadıkhttp://ts2.travian.com.tr/img/x.gif 15 lı lere girdik yancı dediler ses etmedik biraz şov yapmayı bırakalım

Saygılarımla
Warforlive

tmr4vcgl
04-05-2017, 18:20
Öncelikle tüm server a başarılar sv basında az kişi başladım grup kurduk toplasan 20 kişi yotku ve bunlar ortak olan oyuncular vs jp nın kötü yönetimi kanakanin başkanın küfürleri bizi bölgede üstün kıldı k.k.1000 k.k sis ekibi de bize katıldi sağolsunlar aramızda oldukları için keyifli güzel dostluklar oldu

Sayıca üstün vs vs birlikleri kiyaslama çabalasi yok süvari olmaSa k.k bir hic vs muhabbetleri yapmazsanız sevinirim son askerimize kadar süvari içinde k.k içinde savasiriz. K.k de bizim süvari d e bizim reel hayatta çoğumuz birbiriyle görüşen işi düştüğünde rica edip oturup yemek yiyip içtiğimiz insanları birbirne düşürmek fitne sokmak kötü bir düşünce

Unique hesabı na gelelim yan man dinlemem demiş yıkılan her yanın hesabını sorarız bizde dert değil http://ts2.travian.com.tr/img/x.gif

Bölge ici savaşta yanlarımiza girildi forum malzemesi yapmadıkhttp://ts2.travian.com.tr/img/x.gif 15 lı lere girdik yancı dediler ses etmedik biraz şov yapmayı bırakalım

Saygılarımla
Warforlive
Fatih sizlere iletmemi rica etti

Garip Süvari
04-05-2017, 18:22

Saygılarımla
Warforlive

KK=Süvari
Süvari=KK

Gözümde ikisinin de üyelerinin birbirinden en ufak farkı yok. Kaybedersek beraber, kazanırsak beraber. Mesele beraber oynamak zaten:)

tmr4vcgl
04-05-2017, 19:30
KK=Süvari
Süvari=KK

Gözümde ikisinin de üyelerinin birbirinden en ufak farkı yok. Kaybedersek beraber, kazanırsak beraber. Mesele beraber oynamak zaten:)
Bizde aynı şeyleri söylüyoruz üstad ancak bazı arkadaşlar anlamıyor yada anlamak istemiyor.Ben bir durumda süvari yada kk dan birisi varmı yakınında diye soruyorum.Farklı bölgelerde atan tek yüreğiz

nihatoz
04-05-2017, 19:37
EYY JP bak bu raporlara. Yan köy yıkmayı seversiniz diyorsunuya. hani bilin istedim

http://travian-reports.net/tr/report/1627597486f (http://travian-reports.net/tr/report/1627597486f)
http://travian-reports.net/tr/report/1627581389e
http://travian-reports.net/tr/report/1627565b0de
http://travian-reports.net/tr/report/16275511977
http://travian-reports.net/tr/report/1627540473e
http://travian-reports.net/tr/report/1627533e692
http://travian-reports.net/tr/report/162752e2f94

tmr4vcgl
04-05-2017, 19:48
EYY JP bak bu raporlara. Yan köy yıkmayı seversiniz diyorsunuya. hani bilin istedim

http://travian-reports.net/tr/report/1627597486f (http://travian-reports.net/tr/report/1627597486f)
http://travian-reports.net/tr/report/1627581389e
http://travian-reports.net/tr/report/1627565b0de
http://travian-reports.net/tr/report/16275511977
http://travian-reports.net/tr/report/1627540473e
http://travian-reports.net/tr/report/1627533e692
http://travian-reports.net/tr/report/162752e2f94
hele bi tılsımlar geçsin itinayla yan köy yıkımları nasıl yapılır,neden yapılır,kimlere yapılır izleyeceğiz.

gezegen111
04-05-2017, 19:59
Tılsımların açılış zamanı:10:13:35

herkese bol şanslar. server çok sessiz ama eminim çok yogun bi asker sevkiyatı var.ne yaparsanız yapın balta sallayanların bağrışını toytonların hırıltısını duyuyorum:) ben tılsım açılmasını turnusol kağıdı olarak görüyorum. bu tılsım muhabbeti nice dostlukları zedelemiştir.Rabbim kimseye bu sanal eğlencede dahi olsa nankörlük yüzü göstermesin . umarım herkes emeğinin karşılığını alır..

Maskeli SÜVARİ
04-05-2017, 20:56
Bizde aynı şeyleri söylüyoruz üstad ancak bazı arkadaşlar anlamıyor yada anlamak istemiyor.Ben bir durumda süvari yada kk dan birisi varmı yakınında diye soruyorum.Farklı bölgelerde atan tek yüreğiz
Bunlar bizi bölme çalısmaları ama yemeyiz:D
Sağlam adımlarla devam ediyoruz:)

kuzeyce
04-05-2017, 21:38
burası diğer bolumlerde daha eglencelı. Öncelikle ben ve ekıbım hakkındakı ıyı dusuncelerınız ıcın teşekkürler. 2 sene SEHIT adıyla oynayıp bu sene farklı bır olusumla devam ettık açıklarımız var. ama ınanın buralara akdar gelebılmemız başarı değil. cok değil 1 belkı 2 server sonra SIR BİRLİKLERİ ADINI tum serverlere duyuracaktır diye umud ediyorum. ve Can kardesım Turnuvada oynarken normal serverde oynanamaz dıye bır yasak mı geldi. Turnuvada da varız burdada varız. bura bıttıkten sonra yenı açılacak serverede gıreceğiz. sende benımle geleceksın. bu konu tartısmaya acık bıle değildir.

tüm suvarı dostlarıma ıyı akşamlar ıyı forumlar dılıyorum. :)

xx_delis
04-05-2017, 21:44
burası diğer bolumlerde daha eglencelı. Öncelikle ben ve ekıbım hakkındakı ıyı dusuncelerınız ıcın teşekkürler. 2 sene SEHIT adıyla oynayıp bu sene farklı bır olusumla devam ettık açıklarımız var. ama ınanın buralara akdar gelebılmemız başarı değil. cok değil 1 belkı 2 server sonra SIR BİRLİKLERİ ADINI tum serverlere duyuracaktır diye umud ediyorum. ve Can kardesım Turnuvada oynarken normal serverde oynanamaz dıye bır yasak mı geldi. Turnuvada da varız burdada varız. bura bıttıkten sonra yenı açılacak serverede gıreceğiz. sende benımle geleceksın. bu konu tartısmaya acık bıle değildir.

tüm suvarı dostlarıma ıyı akşamlar ıyı forumlar dılıyorum. :)

Kuzeyce Süvari.. Her zaman her yerde oynarız :) Ayrıca Süvari birligindeki dostlarimiz gayet basarililar. Sayet elit birlikleride oyle. Top yekun turnuvaya gitmeliyiz birlikte :)

kuzeyce
04-05-2017, 21:46
Kuzeyce Süvari.. Her zaman her yerde oynarız :) Ayrıca Süvari birligindeki dostlarimiz gayet basarililar. Sayet elit birlikleride oyle. Top yekun turnuvaya gitmeliyiz birlikte :)

genel başkan yardımcım benı suvarı birliğinin casusu olarak ıtham edıyor beyler :D nasıl bır yönetım var ben anlamıyorum :D benım suvarıyle oyunla alakalı bır ıletışımım yok can kardeşim :D

Razor&Dante
04-05-2017, 21:47
Kim kimi kime düşürüyor arkadaş !

KK tanıtım videosunu iyi izleyelim

<strong>
https://www.youtube.com/watch?v=XYv1qh-s_i0

Maskeli SÜVARİ
04-05-2017, 21:50
Kim kimi kime düşürüyor arkadaş !

KK tanıtım videosunu iyi izleyelim

<strong>
https://www.youtube.com/watch?v=XYv1qh-s_i0

Abi video cok güzel yaaa gaza geliyom:)

xx_delis
04-05-2017, 21:50
genel başkan yardımcım benı suvarı birliğinin casusu olarak ıtham edıyor beyler :D nasıl bır yönetım var ben anlamıyorum :D benım suvarıyle oyunla alakalı bır ıletışımım yok can kardeşim :D

İlk görüşte anlamıştım senin dümenci oldugunu kuzeyce suvari :) Dostlar saka bir yana da forumu daha fazla kirletmeyeyim. Son notum su : Top yekun kardesce gidelim turnuvaya girelim gavurlarin koylere bam bam bam. Allaha emanet olun :) kuzeyce suvari sende Allaha emanet ol kardesim

Maskeli SÜVARİ
04-05-2017, 22:22
İlk görüşte anlamıştım senin dümenci oldugunu kuzeyce suvari :) Dostlar saka bir yana da forumu daha fazla kirletmeyeyim. Son notum su : Top yekun kardesce gidelim turnuvaya girelim gavurlarin koylere bam bam bam. Allaha emanet olun :) kuzeyce suvari sende Allaha emanet ol kardesim

oo yakıstı he Kuzeyce Süvari:)

kuzeyce
05-05-2017, 07:00
oo yakıstı he Kuzeyce Süvari:)

diğer servere geçerken haber ver abi bana bırazda kuzeyce suvariyi deneyelim :D tamam can hadı tılsımlar açıldı topla su tılsımları :)

xx_delis
05-05-2017, 07:16
diğer servere geçerken haber ver abi bana bırazda kuzeyce suvariyi deneyelim :D tamam can hadı tılsımlar açıldı topla su tılsımları :)

Ben tılsım falan anlamam alan arkadaşlara bol şans diliyorum :)

finwe
05-05-2017, 07:32

natarlardan alacağıma natarlardan alandan alırım diyor adam :D en mantıklısı :D

Maskeli SÜVARİ
05-05-2017, 08:48

Tabiki çalmak daha zevkli :)
İlk fakelerimi çıktım bile :)

xx_delis
05-05-2017, 08:49
Tabiki çalmak daha zevkli :)
İlk fakelerimi çıktım bile :)

Bol şans hocam ben daha kim ne tılsımı aldı onu bilmiyorum bakmadım :D

kuzeyce
05-05-2017, 10:52
tılsımlar cok uzagımıza dustu ıstedıgımız gıbı yerleşmedı ya şansa bak orudlar kaldı elımızde 20 saate tılsımamı gıdılııır :D

Maskeli SÜVARİ
05-05-2017, 12:16
tılsımlar cok uzagımıza dustu ıstedıgımız gıbı yerleşmedı ya şansa bak orudlar kaldı elımızde 20 saate tılsımamı gıdılııır :D
Gri bölgede öyle kapabiliyosan hemen essizleri kapıcan biz geçen sene sadece Essiz Mimar ve Essiz saskın almıstık :) Sonra tonla çaldık tabi:):)

kuzeyce
05-05-2017, 16:38
Gri bölgede öyle kapabiliyosan hemen essizleri kapıcan biz geçen sene sadece Essiz Mimar ve Essiz saskın almıstık :) Sonra tonla çaldık tabi:):)

neyse Allah'tan 3 4 tılsım aldıkta bızı bıraz atar calarız yakınımda suvarının aldıgı tılsımlar var zaten :)

Maskeli SÜVARİ
05-05-2017, 16:44
neyse Allah'tan 3 4 tılsım aldıkta bızı bıraz atar calarız yakınımda suvarının aldıgı tılsımlar var zaten :)

Kuzeyce Süvari essiz asker basmayı ayarlasana bize :):)

VİBE®
05-05-2017, 18:56
Herkes öyle yada böyle alacagı tılsımı aldı, şimdiden herkese uykusuz geceler dilerim :)

ama tüm tılsım raporlarını golgede bırakan , işveçli bilim adamlarının bile anlam veremedigi raporun kralı burda

https://i.hizliresim.com/vbvbGz.png

Maskeli SÜVARİ
05-05-2017, 18:58
Herkes öyle yada böyle alacagı tılsımı aldı, şimdiden herkese uykusuz geceler dilerim :)

ama tüm tılsım raporlarını golgede bırakan , işveçli bilim adamlarının bile anlam veremedigi raporun kralı burda

https://i.hizliresim.com/vbvbGz.png

Ben çözdüm .Fazla gelmiş emperyan 40da birini kestirmiş iste :)

TheMythjohN
05-05-2017, 19:30
Ben çözdüm .Fazla gelmiş emperyan 40da birini kestirmiş iste :)

​Hunharca gülmek istedim şuan :D hasuahsuahsuahu

hello world
05-05-2017, 19:44
​Hunharca gülmek istedim şuan :D hasuahsuahsuahu
Aynini sen yapmamis olsan gul dicemde neyse sen bilirsin :)

finwe
05-05-2017, 19:52
arkadaşın teki de eşsiz tılsıma borazansız gitti:islik:

kuzeyce
06-05-2017, 06:59
Kuzeyce Süvari essiz asker basmayı ayarlasana bize :):)

şuan saldırıyorsunuz zaten yasin :) çaktırmadan alın ben defansı geri atarım :D

Maskeli SÜVARİ
06-05-2017, 10:17
https://i.hizliresim.com/X0rNz6.jpg (https://hizliresim.com/X0rNz6)
Casus tılsımı devreye girmeden bi deneyelim dedik .Tılsım kaçırılınca olay merkez yıkımına döndü.Arkadasın merkezi büyük ölçüde hasar aldı.

DUYURU => KARA KALPAKLILAR VE SÜVARİ Rapor sayfalarını birleştirdik.Artık bütün raporlarımızı buradan paylaşacağız .

Maskeli SÜVARİ
06-05-2017, 14:00
17831

Bir deneme geldi

GAZİANTEPSPOR
06-05-2017, 14:35
gelir arada öyle :D
saldıran ve savunanları tebrik ederim

Unique
06-05-2017, 14:55
Rapor atacağınıza Sons Of Anarchy (http://ts2.travian.com.tr/spieler.php?uid=23181) hesabına bir casus tılsımı verin. Casus tılsımı olan herkese para teklif ediyor vermesi için... :)

GAZİANTEPSPOR
06-05-2017, 15:03
Rapor atacağınıza Sons Of Anarchy (http://ts2.travian.com.tr/spieler.php?uid=23181) hesabına bir casus tılsımı verin. Casus tılsımı olan herkese para teklif ediyor vermesi için... :)
Oo avmci dayi çalışıyor demek ki :D
Traviani bu seviyeye indiren yönetimi kutlarım.
Zab, sons of anarchy gibi hesaplarin varligi ile travianin 'strateji' olgusuna el sallayin :D multicilik bambaska boyuta tasindi , hammade-asker satisi tavan . Taşeronluk traviana tasindi sanırım.

conqueror41
06-05-2017, 15:13
Bana gelmedi öyle bir teklif :D Bi düşünürüm kredi kartı borcum duruyor :uzgun:

hello world
06-05-2017, 15:20
ne kadar ulan bi tılsım :D parası neyse verip wowda kurarlarsa şaşırmam :D

finwe
06-05-2017, 15:22
adam full def hesabıyım diyordu , defi de var wow için :D

GAZİANTEPSPOR
06-05-2017, 15:40
Sv yi komple kapatsin da sampiyon ilan edelim rahatlasin :)

hello world
06-05-2017, 15:53
traviana söyleyelim boş bir server ayarlasınlar arkadaşlara

Maskeli SÜVARİ
06-05-2017, 15:56

Sanane kardeşim ya adamın parası var teklif ediyor çenesi sana düşüyor :)

Unique
06-05-2017, 15:58
ne kadar ulan bi tılsım :D parası neyse verip wowda kurarlarsa şaşırmam :DElindeki tahıl tılsımına karşılık olanlara casus tılsımı takas edelim mi diyor veya 1 tane casus tılsımına 200TL teklif ettiğini de görmüş olduk.
Wow alamazsa parayla wow reislemeyi teklif ederse şaşırmayın.
( Finans ve Yapıkredi de peşin fiyatına 4 taksit imkanı )

Unique
06-05-2017, 16:03
Sanane kardeşim ya adamın parası var teklif ediyor çenesi sana düşüyor :)Size de bir karakter satın alsın :)

Maskeli SÜVARİ
06-05-2017, 16:12
Size de bir karakter satın alsın :)

Beni tanımayan biri olarak karaktime laf edecek bir durumda değilsiniz .Bunu yaparak sadece hadsizliğinizi bildirmiş oluyorsunuz.

Maskeli SÜVARİ
06-05-2017, 16:22
Arkadaşlar birde sunu unutmayın büyük ihtimalle SOA ile aranızdaki tek fark onun zengin olması.

Belki zengin olsanız sizde oyuna okadar para harcayacaksınız.Bunu da bi düşünün

Unique
06-05-2017, 16:31
Arkadaşlar birde sunu unutmayın büyük ihtimalle SOA ile aranızdaki tek fark onun zengin olması.

Belki zengin olsanız sizde oyuna okadar para harcayacaksınız.Bunu da bi düşünün Nereden biliyorsun o kadar harcayacak para olmadığını ? burada yüzlerce kişi isterse kat ve katını harcayabilir. Kişi zevk aldığı derecede para harcar. " onun zengin " olması derken herkesin mal varlığının şeceresini mi tutuyorsun merak ettim çünkü en azından kendi adıma konuşacak olursak yanlış bilgiler almışsın. :)

Maskeli SÜVARİ
06-05-2017, 16:42
Nereden biliyorsun o kadar harcayacak para olmadığını ? burada yüzlerce kişi isterse kat ve katını harcayabilir. Kişi zevk aldığı derecede para harcar. " onun zengin " olması derken herkesin mal varlığının şeceresini mi tutuyorsun merak ettim çünkü en azından kendi adıma konuşacak olursak yanlış bilgiler almışsın. :)

Cümle anlama kabiliyetin cok zayıf .Belki diyorum cümlenin başında .Yani zengin olsan da harcamayabilirsin demek bu.

Şecere tutmaya gerek yok adamın parası var ki harcıyor,size de konuşmak kalıyor :)
Konuşun konuşun :)

Kenpachi
06-05-2017, 16:51

Yasine deilde sana satın alsın SOA.
Yasinin durup dururken kimseye bi lafının olduğunu görmedim de sen fazla bi zıplıyorsun.

hello world
06-05-2017, 17:00
:ddddddddddddddddddd

yyy
06-05-2017, 18:13
Yasine deilde sana satın alsın SOA.
Yasinin durup dururken kimseye bi lafının olduğunu görmedim de sen fazla bi zıplıyorsun.

Aynen şu an senin yaptığın gibi.
Parası var ki alıyor = gücü var ki zıplıyor.

Unique
06-05-2017, 18:23
Bana bir söz bırakmamış, gücünüz varsa da merkezimin koordinatı belli :)

hello world
06-05-2017, 18:23
nedense aklıma bu sahne geldi :D zıpzıp diyince

dipnot +18

TheMythjohN
06-05-2017, 18:26

Sen herkezin adamlığının yada karakterinin seceresini mi tutuyorsun? Ben seninkini tutuyorum. Adamlıktan ve karakterden yoksunsun. Bunu sana öğretememişler ama öğretmek isterdik. Paraylada alınmıyorki SOA size alsın.

Boş laf kalabalığı yapma!

Unique
06-05-2017, 18:28
Sen herkezin adamlığının yada karakterinin seceresini mi tutuyorsun? Ben seninkini tutuyorum. Adamlıktan ve karakterden yoksunsun. Bunu sana öğretememişler ama öğretmek isterdik. Paraylada alınmıyorki SOA size alsın.

Boş laf kalabalığı yapma!
Benim söylediğim sözlerin aynısını bana söylemek ? Kopyala, yapıştır yapsaydın parmaklarına yazık zorlamasaydın çünkü kutunun içi boş ufacık da olsa dolu olsaydı belki onu zorlardın. Bu kötü çocukların hepsi mi böyle ağlak olur bilmiyorum ki.

Maskeli SÜVARİ
06-05-2017, 18:30

Bu gözler "Ben uzunum" demek için çok zıplayan gördü :)
Sonrası malum yere düştüler :)
Bakalım bu sefer ne olacak :)

Maskeli SÜVARİ
06-05-2017, 18:47
Yok, ben o kadar acizsiniz ki adam kendi birlik arkadaşlarına bile para ile almak için mesaj atıyor diye demiştim. Bir mesajları yoklayın görürsünüz. Kendi kendinize parayla mı satıyorsunuz vah vah biz -/-'den o mesajları görüyoruz siz göremiyorsanız ne diyelim ;)

Ya sen ne laf anlamaz adamsın.Adam tılsımı askerini çakıp almış vermek istemiyor belki.Belki ona da lazım .Bi şekilde ikna etmesi lazım dimi.Herkes kendine göre bir yol çizer bunu eleştirmek ne sana düşer nede başkasına.

Aciz misiz bak bak sadece gülüyorum :)

Essiz hız tılsımını kaçırmıs SOA bölgenden bu acı bundan demekki:D

gezegen111
06-05-2017, 18:48
http://travian-reports.net/tr/report/1629264b929

VİBE®
06-05-2017, 18:55

Selam ustad

İsim adnan mı

Unique
06-05-2017, 18:57
@hayaligenc 7/24 seni mi çağırıyor bunlar :) :)

Byhelsing
06-05-2017, 18:58
http://travian-reports.net/tr/report/1629264b929

Tebrikler iyi savunma

hayaligenc
06-05-2017, 19:01
@hayaligenc 7/24 seni mi çağırıyor bunlar :) :)

Merhaba ;

Kimsenin çağırmasına gerek yok.Uygunsuz bir şey görürsem direk müdahale ederim. Çok şükür gözümüz görüyor.

Ama bence siz 7/24 dikkat edin.Malum kurallara uymayan çok üyemiz mevcut.( Tehtit değil tembihdir... )

Keyifli Forumlar

VİBE®
06-05-2017, 19:02
Merhaba ;

Kimsenin çağırmasına gerek yok.Uygunsuz bir şey görürsem direk müdahale ederim. Çok şükür gözümüz görüyor.

Ama bence siz 7/24 dikkat edin.Malum kurallara uymayan çok üyemiz mevcut.( Tehtit değil tembihdir... )

Keyifli Forumlar

Aksam bize gel Maç izleyelim :D

Tuğberk_
06-05-2017, 19:03
Merhaba ;

Keyifli Forumlar :D :D döktürmüşün yine

hayaligenc
06-05-2017, 19:04
Aksam bize gel Maç izleyelim :D

bu aralar müsait değilim Ramazan dan sonra inş :)

yyy
06-05-2017, 19:04
Aleyküm selam dostum. Hayır ismim yurdal.

VİBE®
06-05-2017, 19:08
bu aralar müsait değilim Ramazan dan sonra inş :)

o zaman ıftara beklerım :)

VİBE®
06-05-2017, 19:09
Aleyküm selam dostum. Hayır ismim yurdal.

eyvallah cermenbası ısmı ıle adnan dıye bır dostum vardıda , ondan dolayı sordum

yyy
06-05-2017, 19:12
eyvallah cermenbası ısmı ıle adnan dıye bır dostum vardıda , ondan dolayı sordum

hadi ya tanımıyorum. Belki aynı ismi almışızdır. Ben en son 7-8 sene önce oynamıştım.

Maskeli SÜVARİ
06-05-2017, 19:21
https://i.hizliresim.com/yErgLn.jpg (https://hizliresim.com/yErgLn)

Saldıran arkadasımızı tebrik ediyoruz.
Saldırılarda Turnuva yeri de hedef seçiliyor bu dikkatimi çekti.Bizde öyle gidebiliriz demektir :)

Tuğberk_
06-05-2017, 19:22

Saldırılarda Turnuva yeri de hedef seçiliyor bu dikkatimi çekti.Bizde öyle gidebiliriz demektir :) Benden hızlı çıktın kanka saldıran ve savunandan çok seni tebrik ederim :D

Maskeli SÜVARİ
06-05-2017, 19:24
Benden hızlı çıktın kanka saldıran ve savunandan çok seni tebrik ederim :D

Eyvallah kardeşim baktım atmıyonuz atiim dedim :)

VİBE®
06-05-2017, 19:24
Gecen gunku bakımda Tamirhaneden kocbası basımı ıptalmı edildi ?

Tuğberk_
06-05-2017, 19:25
Eyvallah kardeşim baktım atmıyonuz atiim dedim :) Hesap sahibi telefondaymış tam temsilcilik istedim raporu alayım diye sen atmışın o ara eline sağlık gördüğünü yapıştır direk :D

Tuğberk_
06-05-2017, 19:26
Gecen gunku bakımda Tamirhaneden kocbası basımı ıptalmı edildi ? ahaha abi bu güzeldi :D hoş koçbaşı olsa bile o def geçilmez orası da ayrı tabi :D

gezegen111
06-05-2017, 19:26
şu bu gerçek ki kaleler iyi ordu çıkardılar . bayağı saldırı çıkmışlar. çakılıyorlar o ayrı:)

Tuğberk_
06-05-2017, 19:28
şu bu gerçek ki kaleler iyi ordu çıkardılar . bayağı saldırı çıkmışlar. çakılıyorlar o ayrı:) Eşsiz tahıl gibi bir tılsımı bu orduyla çalabileceğini düşünmesi saçma bence

Byhelsing
06-05-2017, 19:30

Saldırılarda Turnuva yeri de hedef seçiliyor bu dikkatimi çekti.Bizde öyle gidebiliriz demektir :)

saldiran Ramazan abimi tebrik ederim iyi asker fakat koçbaşini anlamadım arayip sorucağim :)

VİBE®
06-05-2017, 19:33
Eşsiz tahıl gibi bir tılsımı bu orduyla çalabileceğini düşünmesi saçma bence

Olabilir ortak ama ,

s1 dekı Essiz mımar raporlarını göz onune getir :D