PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Türk devletleri birliği

azrailin olurum
21-02-2017, 21:43
Öncelikle herkese merhaba TÜRK DEVLETLERİ adı altında toplanmakta olduğumuz birliğimize dostlarımızı beklediğimizi öncesinde bildirmek isterim

Neden TÜRK DEVLETLERİ BİRLİĞİ adını alıyoruz diye soracak olursanız Online oyun dünyasındada olsa en azından gençlerimize tarihimiz hakkında bilgi verme ve Türk tarihini tanımalarını sağlamak temel prensibimizdir

ve ikinci temel prensibimiz Savaş Savaş Savaş :)

Azrailden Not: 3xe gelmem konusunda yazan rakip ve dost arkadaşlarımız 3x serverinde bu saatten sonra bulunmayacağım o yüzden beni oralarda aramayın :)

güzel bir server olması dileği ile başarılar dileriz

TÜRK DEVLETLERİ BİRLİĞİ
Azrailin Olurum & Bilal

Bronx
22-02-2017, 00:24
Öncelikle herkese merhaba TÜRK DEVLETLERİ adı altında toplanmakta olduğumuz birliğimize dostlarımızı beklediğimizi öncesinde bildirmek isterim

Neden TÜRK DEVLETLERİ BİRLİĞİ adını alıyoruz diye soracak olursanız Online oyun dünyasındada olsa en azından gençlerimize tarihimiz hakkında bilgi verme ve Türk tarihini tanımalarını sağlamak temel prensibimizdir

Azrailden Not: 3xe gelmem konusunda yazan rakip ve dost arkadaşlarımız 3x serverinde bu saatten sonra bulunmayacağım o yüzden beni oralarda aramayın :)

TÜRK DEVLETLERİ BİRLİĞİ
Azrailin Olurum & Bilal

Yabancı serverda olsa anlarım "Türkleri ve Türkiyeyi temsil ediyorsunuz" derim, ancak Türk serverinde Türk Devletleri diye bir isimle birlik kurmanın amacı nedir ona anlam veremedim. Siz Türksünüz de biz yabancı mıyız yani? Sizden olmayan Türk değil mi? Bana böyle bir algı çağrıştırdı açıkçası.

Birde "Online oyun dünyasındada olsa en azından gençlerimize tarihimi hakkında bilgi vermek ve Türk tarihini tanımalarını sağlamak temel premsibimizdir" demişsiniz. Türk gençleri ne zamandır tarihini oyunlarda öğrenmeye başladı? Bizler tarihimizi, geçmişimizi öğrenmek için devletin okullarında yıllarca kalem çürüttük.

Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün bir sözü vardır; "Geçmişini bilmeyen, geleceğine yön veremez"

Son olarak; bence bu gibi amacını aşmış girişimlere kalkışmanız doğru olmaz, burası bir oyun platformu, size tavsiyem sadece oyun oynayın.

Saygılar.

enkay
22-02-2017, 00:29

TÜRK DEVLETLERİ BİRLİĞİ
Azrailin Olurum & Bilal

Hangi bölgede olacaksınız

azrailin olurum
22-02-2017, 15:22
Yabancı serverda olsa anlarım "Türkleri ve Türkiyeyi temsil ediyorsunuz" derim, ancak Türk serverinde Türk Devletleri diye bir isimle birlik kurmanın amacı nedir ona anlam veremedim. Siz Türksünüz de biz yabancı mıyız yani? Sizden olmayan Türk değil mi? Bana böyle bir algı çağrıştırdı açıkçası.

Birde "Online oyun dünyasındada olsa en azından gençlerimize tarihimi hakkında bilgi vermek ve Türk tarihini tanımalarını sağlamak temel premsibimizdir" demişsiniz. Türk gençleri ne zamandır tarihini oyunlarda öğrenmeye başladı? Bizler tarihimizi, geçmişimizi öğrenmek için devletin okullarında yıllarca kalem çürüttük.

Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün bir sözü vardır; "Geçmişini bilmeyen, geleceğine yön veremez"

Son olarak; bence bu gibi amacını aşmış girişimlere kalkışmanız doğru olmaz, burası bir oyun platformu, size tavsiyem sadece oyun oynayın.

Saygılar.

insanları bilgilendirmek ne zamandan beridir suç oldu sana Fransız veya Alman diyen oldumu ? Bu bir oyun olabilir ama bazı bilgiler vermek vs suçmu oldu ? Neyse neden TÜRK DEVLETLERI olduğumuzu server başladığında anlarsınız boş yere muhalefet olacağız diye kendinizi küçük düşürüp bize çamur atmazsaniz sevinirim

azrailin olurum
22-02-2017, 15:23
Hangi bölgede olacaksınız

Bolgemiz belirlenmedi ama geleceğimiz kesindir :)

Bronx
22-02-2017, 16:40
insanları bilgilendirmek ne zamandan beridir suç oldu sana Fransız veya Alman diyen oldumu ? Bu bir oyun olabilir ama bazı bilgiler vermek vs suçmu oldu ? Neyse neden TÜRK DEVLETLERI olduğumuzu server başladığında anlarsınız boş yere muhalefet olacağız diye kendinizi küçük düşürüp bize çamur atmazsaniz sevinirim
Daha önce ROA'da oynadınız mı?

enkay
22-02-2017, 16:43
Bolgemiz belirlenmedi ama geleceğimiz kesindir :)

+/- de olursanız görüşürüz mutlaka

GazzzProom
22-02-2017, 17:26
Bronx e katılıyorum çok saçma bi girişim bence bu insanlara farklı algılar yaratıp insanların kafasında soru işareti bırakmayın

Rock
22-02-2017, 20:06
Asortik bir misyona sahipsiniz,gazanız mubarek olsun. :D:D

azrailin olurum
23-02-2017, 02:09
+/- de olursanız görüşürüz mutlaka

bakalım Kader kısmet :)

azrailin olurum
23-02-2017, 02:11
Daha önce ROA'da oynadınız mı?

Yok oynamadık şahsi olarak ama içimizde oynayan oyuncular var

azrailin olurum
23-02-2017, 02:17
Bronx e katılıyorum çok saçma bi girişim bence bu insanlara farklı algılar yaratıp insanların kafasında soru işareti bırakmayın

Saçmalığı neresinde acaba sadece birlik ismi ile kalmayıp almış olduğumuz Devlet isimleri hakkında bilinmesi gereken şeyleri hatırlatmak veya bu şekilde tarihimizi aşılamak saçma bir girişim oluyor demek size göre farklı algı ile alakası yok heryerde insanlar ırkını dinini aşılama peşinde ama Türkiye'de oldumu adı faşist e kadar çıkıyor :) sıkıntı yok biz böyle bir kötü algı yaratmayı seviyoruz en azından birşeyler hatirlatiriz veya ogretiriz :)

azrailin olurum
23-02-2017, 02:18
Asortik bir misyona sahipsiniz,gazanız mubarek olsun. :D:D

Değişik bir yorum olmuş ama olumlu gibi duran ilk mesaj sizden geldi teşekkür ederiz :)

Yilmayan
23-02-2017, 21:11

Saygılar.

Ne eksik ne fazla.

++

braveman1907
23-02-2017, 21:46
Şahsınızda size ve tüm ekibinize başarılar dilerim.

TÜRK DEVLETLERİ BİRLİĞİ
Azrailin Olurum & Bilal