PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : En güçlü birlik

HANBİRLİKLERİ
07-02-2017, 10:05
arkadaşlar server 7 deki birlikler arasındaki en güçlü gördüğünüz birliği belirleyiniz.

LASTANG
07-02-2017, 10:48
kim desem bilemedimki çok kararsızım:islik:
beyaz desem siyahlar konuya damlayacak
poyraz desem gene siyahlar damlayacak

bunlarin ağladıgını görünce içim cızzz ediyor :zuhaha:

HANBİRLİKLERİ
07-02-2017, 10:52
benim favorim beyazlar

Nozzle(-_+)
07-02-2017, 22:08
arkadaşlar server 7 deki birlikler arasındaki en güçlü gördüğünüz birliği belirleyiniz.

Benim favorim siyahan lar siyahlardan ayri tutulmali bence :D

HANBİRLİKLERİ
07-02-2017, 22:24
Benim favorim siyahan lar siyahlardan ayri tutulmali bence :D

onlar
oyunun şuanına kadarlık bölümün en başarılıları
sürekli yıkım yapıyorlar ve iyi savunmada yapıyorlar
bu has siyah birlikleri nasıl saldırı atılır biraz ders alsalar başarı yakalarlar
ama anca yan köy yıkar bu siyahlar
ha pardon onuda yıkamıyorlardı değilmi hahahahaha :zuhaha:

IvarTheBoneless
07-02-2017, 23:07
onlar
oyunun şuanına kadarlık bölümün en başarılıları
sürekli yıkım yapıyorlar ve iyi savunmada yapıyorlar
bu has siyah birlikleri nasıl saldırı atılır biraz ders alsalar başarı yakalarlar
ama anca yan köy yıkar bu siyahlar
ha pardon onuda yıkamıyorlardı değilmi hahahahaha :zuhaha:

siz ders alamayacaksınız anlaşıldı, ya siz poyraz değilmisiniz sizin raporlarınız yok ondan böyle bi anket acip burdanda siyahlara vurmak istiyonuz anlıyorum da siyahan sonuçta siyah değilmi :) az dur biraz güleyim kardeşim ,, ya sen üslubun iyi bir şekilde trollüyorsunuz ben senin kadar atletik olamam kardeşim safini belli et sonra :)

IvarTheBoneless
07-02-2017, 23:08
Benim güzel kardeşim bana göre en iyi birlik poyraz birliği 0 rapor 0 operasyon 0 icraat ama forumda üstünüze yok o yüzden favorim POYRAZ :))

IvarTheBoneless
07-02-2017, 23:10
kim desem bilemedimki çok kararsızım:islik:
beyaz desem siyahlar konuya damlayacak
poyraz desem gene siyahlar damlayacak

bunlarin ağladıgını görünce içim cızzz ediyor :zuhaha:

gülmek üslubu bozar mı bilmiyorum ama :) siyahanlar iyi asker kestiler diger birliklerde öyle siz poyraz olarak neyle övünüyorsunuz bi operasyon yapinda bütün yaptiginiz chatlan sadece konusmaktan ibaret olmasın bunu istiyoruz artık

sus32
07-02-2017, 23:22
Benim güzel kardeşim bana göre en iyi birlik poyraz birliği 0 rapor 0 operasyon 0 icraat ama forumda üstünüze yok o yüzden favorim POYRAZ :))
bölgesindeki nogayları temizleyip server bıraktıran ve siyahların içine kaçıran poyraz + kanakanları aynı şekilde yıkan poyraz ama konuşan ise senin gibi adı sanı belli olmayan daha hesabı olmayan abilerini savunmaya gelen şahıslar :D

LASTANG
07-02-2017, 23:32
bölgesindeki nogayları temizleyip server bıraktıran ve siyahların içine kaçıran poyraz + kanakanları aynı şekilde yıkan poyraz ama konuşan ise senin gibi adı sanı belli olmayan daha hesabı olmayan abilerini savunmaya gelen şahıslar :D

boşver komutanım bunlar hep böyle nogay ve xkanakan bunlarin oyuncuları oldugunu biliyoruz ve siyahlar agladıklarından boş yapmakdan başka bişey yapmıyorlar icimz cızzzzz ediyor :islik:

IvarTheBoneless
07-02-2017, 23:40

öncelikle yugi hanbirlikleri hesabı da oyunda kim oldugu belli değil bu arkadaşlarla birlikte burda bi konu acıp takılıyonursunuz biz gelip dogrusu söyleyince kaldıramırsun sadece gerçeği yazdım raporunuz yok operasyonunuz yok sadece lafta yıkıyonuz bende bu yüzden gerekçelerimi sundum o yüzden favorim poyraz dedim :)

IvarTheBoneless
07-02-2017, 23:43
boşver komutanım bunlar hep böyle nogay ve xkanakan bunlarin oyuncuları oldugunu biliyoruz ve siyahlar agladıklarından boş yapmakdan başka bişey yapmıyorlar icimz cızzzzz ediyor :islik:

favorimi söyledim kardeşim yazdıgın yoruma cevap verdik niye sinirleniyorsun forumda bi ben sizle sohbet ediyorum :))) farkındaysanız herkez gerçekleri biliyor bende biliyorum ama forumu size bırakmak olmaz o yüzden FAVORİM POYRAZ :)

HANBİRLİKLERİ
08-02-2017, 00:07
siz ders alamayacaksınız anlaşıldı, ya siz poyraz değilmisiniz sizin raporlarınız yok ondan böyle bi anket acip burdanda siyahlara vurmak istiyonuz anlıyorum da siyahan sonuçta siyah değilmi :) az dur biraz güleyim kardeşim ,, ya sen üslubun iyi bir şekilde trollüyorsunuz ben senin kadar atletik olamam kardeşim safini belli et sonra :)

kardeşim öncelikle ben ders almayı severim
lakin ders verecek kişinin iş bilen yada eğitimci olabilmesi gerekli
diğer bir husus bu anketde siyahları karalayacak kötüleyecek ne gördün bunuda anlamış değilim
herhangi bir duruma kompleksin varsa söyle ona göre davranayım
yoksa yanlış anlama ama bu anket kimseye karşı olumsuz bir mesaj barındırmıyor
üslubumun iyi olduğunu söylemişsin bu iltifatı senden dinlemek güzel teşekkür ederim
lakin sende uygulamalısın hala üzerinde bir gerginlik var mesajlarına yansımakta
öfkeyle haraket etmemelisin :rahatsiz:

IvarTheBoneless
08-02-2017, 00:19
kardeşim öncelikle ben ders almayı severim
lakin ders verecek kişinin iş bilen yada eğitimci olabilmesi gerekli
diğer bir husus bu anketde siyahları karalayacak kötüleyecek ne gördün bunuda anlamış değilim
herhangi bir duruma kompleksin varsa söyle ona göre davranayım
yoksa yanlış anlama ama bu anket kimseye karşı olumsuz bir mesaj barındırmıyor
üslubumun iyi olduğunu söylemişsin bu iltifatı senden dinlemek güzel teşekkür ederim
lakin sende uygulamalısın hala üzerinde bir gerginlik var mesajlarına yansımakta
öfkeyle haraket etmemelisin :rahatsiz:

yan köycü ettin sonra yıktırmadın sende poyrazlarin s7 nin en pasif birligi oldunu biliyorsun chat yapma ile sizi kimse galiye almaz sayfa açmıssın sadece poyraz elemanlari burda senin açtıgın bütün konularda poyraz elemanlari var kendi kendinize birşeyler yazıp kendi kendinize gülüyorsunuz işte bende size gülüyorum boşuna kekleme bizi kendinide kandırma kardeşim FAVORİM poyraz :) oyunda 0 çekip forumda çoşturduklari için :)

HANBİRLİKLERİ
08-02-2017, 01:14
yan köycü ettin sonra yıktırmadın sende poyrazlarin s7 nin en pasif birligi oldunu biliyorsun chat yapma ile sizi kimse galiye almaz sayfa açmıssın sadece poyraz elemanlari burda senin açtıgın bütün konularda poyraz elemanlari var kendi kendinize birşeyler yazıp kendi kendinize gülüyorsunuz işte bende size gülüyorum boşuna kekleme bizi kendinide kandırma kardeşim FAVORİM poyraz :) oyunda 0 çekip forumda çoşturduklari için :)

hahhahahaha
ben diyorumki hanbirlikleri oyuncusuyum sen beni poyraz ettin hahahaha
sıkıntı yok ama siyah olmadıktan sonra :zuhaha:

IvarTheBoneless
08-02-2017, 01:42
hahhahahaha
ben diyorumki hanbirlikleri oyuncusuyum sen beni poyraz ettin hahahaha
sıkıntı yok ama siyah olmadıktan sonra :zuhaha:

geç bunlari travian forum sayfasi bile isyan edip ne oldugunu söylecek son sonu :D yapma böyle canım benim :)

HANBİRLİKLERİ
08-02-2017, 07:58
geç bunlari travian forum sayfasi bile isyan edip ne oldugunu söylecek son sonu :D yapma böyle canım benim :)

aynen böyle kardeşim sakin ol biraz sohbet muhabbet edelim

sus32
08-02-2017, 09:43
öncelikle yugi hanbirlikleri hesabı da oyunda kim oldugu belli değil bu arkadaşlarla birlikte burda bi konu acıp takılıyonursunuz biz gelip dogrusu söyleyince kaldıramırsun sadece gerçeği yazdım raporunuz yok operasyonunuz yok sadece lafta yıkıyonuz bende bu yüzden gerekçelerimi sundum o yüzden favorim poyraz dedim :)
abisi belki yaşın küçük olabilir anlıyorum ama artık saçmalamayı bırak http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=102134 şu sayfaya git burdan raporlara iyice bak sonra saçma sapan olaylarla bi daha gelme savaşan belli yatan belli çakan belli çakılan belli sen git kudüse abisi ağlama duvarına hadi hayırlı yolculuklar :D

IvarTheBoneless
08-02-2017, 15:24
abisi belki yaşın küçük olabilir anlıyorum ama artık saçmalamayı bırak http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=102134 şu sayfaya git burdan raporlara iyice bak sonra saçma sapan olaylarla bi daha gelme savaşan belli yatan belli çakan belli çakılan belli sen git kudüse abisi ağlama duvarına hadi hayırlı yolculuklar :D

3 ay öncenin raporlarini gösteriyor senle tartışılmaz :) bi konu açılmış bende fikrimi söyledim uzatmyin artik favorim poyraz :)

HANBİRLİKLERİ
08-02-2017, 17:17
3 ay öncenin raporlarini gösteriyor senle tartışılmaz :) bi konu açılmış bende fikrimi söyledim uzatmyin artik favorim poyraz :)

kanka gel senle aynı safı destekleyelim
yaşasın beyaz birlikleri diyelim :zuhaha:

sus32
08-02-2017, 18:40
server açılalı 3 ay olmadı :D hıza bak arkadaş server açılmadan adam yıkıyoruz :D neyse kardeş sen kendini avutadur :)

IvarTheBoneless
08-02-2017, 18:50
server açılalı 3 ay olmadı :D hıza bak arkadaş server açılmadan adam yıkıyoruz :D neyse kardeş sen kendini avutadur :)

varlıgınız yoklugunuz belli değil hala kendinizi yorumlarla mı aklıyonuz durun artık kimseyi kekliyemesisin rapor paylaşın hadi poyrazlar göreyim sizi

sus32
08-02-2017, 19:23
varlıgınız yoklugunuz belli değil hala kendinizi yorumlarla mı aklıyonuz durun artık kimseyi kekliyemesisin rapor paylaşın hadi poyrazlar göreyim sizi
bizim kimseyi keklediğimiz yok senin sadece algılayabilmen sıkıntılı olduğu için anlayamıyosun
bölgemizde saldıracak kimse bırakmadık ki saldıralım sen ve senin gibi sadece boş konuşmuyoruz ilerde bize sıkıntı çıkmasın diye temizledik bölgemizi siz gibi yatmadık sen yetersiz geliyosun sen git te abilerin gelsin :D

IvarTheBoneless
08-02-2017, 19:32
bizim kimseyi keklediğimiz yok senin sadece algılayabilmen sıkıntılı olduğu için anlayamıyosun
bölgemizde saldıracak kimse bırakmadık ki saldıralım sen ve senin gibi sadece boş konuşmuyoruz ilerde bize sıkıntı çıkmasın diye temizledik bölgemizi siz gibi yatmadık sen yetersiz geliyosun sen git te abilerin gelsin :D

cesaret edip siyahlara saldıramıyorsunuz daha dogrusu vahalara bile cekiniyonuz öyle söyleyim :D o kadar abi abi diyon bi abilere saldırda görelim forumda ahkam kesmeye benzemez

sus32
08-02-2017, 19:55
cesaret edip siyahlara saldıramıyorsunuz daha dogrusu vahalara bile cekiniyonuz öyle söyleyim :D o kadar abi abi diyon bi abilere saldırda görelim forumda ahkam kesmeye benzemez
hangi abine saldırayım nicki önemli mi yoksa farketmez mi :D gerçi abilerini beyazlar mafetti bize iş bırakmadılar sağolsunlar :D

manisali
08-02-2017, 20:21
Diabe-i Ezel Mutabakatı :))

IvarTheBoneless
08-02-2017, 21:29
hangi abine saldırayım nicki önemli mi yoksa farketmez mi :D gerçi abilerini beyazlar mafetti bize iş bırakmadılar sağolsunlar :D

biz niye görmedik baska bi serverden bi bahsediyorsun yoksa ? :) ben kendim poyraz bölgesinde oldugum için herşeyi biliyorum o yüzden tıraşlamayın milleyi o yüzden burdayim :)

sus32
08-02-2017, 21:41
biz niye görmedik baska bi serverden bi bahsediyorsun yoksa ? :) ben kendim poyraz bölgesinde oldugum için herşeyi biliyorum o yüzden tıraşlamayın milleyi o yüzden burdayim :)
ama siyahlar temiz oyun oynardı seni bizim bölgeye mi yollamışlar vay canına :D
sen at gözlüklerini çıkar ondan sonra tekrar bak server a görürsün inşallah :D

IvarTheBoneless
08-02-2017, 21:45
ama siyahlar temiz oyun oynardı seni bizim bölgeye mi yollamışlar vay canına :D
sen at gözlüklerini çıkar ondan sonra tekrar bak server a görürsün inşallah :D

siyah olduğumu kim söyledi ,beyazlar poyraz değilse bende siyahlarla bi alakam yok :) poyrazlardan hep nefret etmişimdir 0 icrrat yapip çok konuşan bi siz varsınız o yüzden bu serverde rahat edemeyeceksiniz komutan :)

sus32
08-02-2017, 21:51
siyah olduğumu kim söyledi ,beyazlar poyraz değilse bende siyahlarla bi alakam yok :) poyrazlardan hep nefret etmişimdir 0 icrrat yapip çok konuşan bi siz varsınız o yüzden bu serverde rahat edemeyeceksiniz komutan :)
en çok konuşup en az icraat yapan siyahlar yanlışın var :D neyse takıl kafana göre :D sana ne kadar anlatsam da anlamıcaksın bu belli o yüzden seni kendi haline bırakayım :D burlarda boş boş konuş abilerin gibi ama senden bi isteğim var onlar gibi boş konuş eyvallah ta ama ağlama sadece :D:D

IvarTheBoneless
08-02-2017, 21:57
en çok konuşup en az icraat yapan siyahlar yanlışın var :D neyse takıl kafana göre :D sana ne kadar anlatsam da anlamıcaksın bu belli o yüzden seni kendi haline bırakayım :D burlarda boş boş konuş abilerin gibi ama senden bi isteğim var onlar gibi boş konuş eyvallah ta ama ağlama sadece :D:D

ne güzel ağlıyorsunuz buda yeni bi ağlama taktiği :)

IvarTheBoneless
08-02-2017, 22:05
ağlamaya iyi gelicek güzel parçalar var poyrazlar isterseniz paylaşabilirim :))

sus32
08-02-2017, 22:22
ağlamaya iyi gelicek güzel parçalar var poyrazlar isterseniz paylaşabilirim :))
abilerinin dinlediklerinden mi :D sağol kardeş siz dinlemeye devam edin biz ağlamayız o size yakışıyor :D

IvarTheBoneless
08-02-2017, 22:27
abilerinin dinlediklerinden mi :D sağol kardeş siz dinlemeye devam edin biz ağlamayız o size yakışıyor :D

siz de alışkanlık olmuş korktuğunuz adamlara abi demekde konu ile ilgisi yok hakketen parca atayim kendine gelirsin :) saptirma konuyu komutan olarak fazla konuşmak iyi değil icraatini yap :)

HANBİRLİKLERİ
08-02-2017, 23:46
Diabe-i Ezel Mutabakatı :))

arkadaşlar
kankam s2 den gelmiş buraya yazmış sizde ortamı tartışma arenasına çevirmişsiniz
kankam yazmışsa ara verin

Nozzle(-_+)
09-02-2017, 05:53

Bu cocuk poyraz olmak istiyor ha demedi demeyin bir kemal faciyasi olmasin asdasdasd:D

Nozzle(-_+)
09-02-2017, 05:58

Bir dedigi bir dedigini tutmuyor cocugun. Bi diyo poyraz orada onu destekliyor, yok beyazlar poyraz oyuncusu, yok poyraz bizi cakti yan koylerde diyor sonra poyraz en pasif birlik diyor. Olum bir karar ver biz sizi cakiyormuyuz yoksa pasif olarak mi beyazlara caktiriyorsunuz?? Bir karar ver toy trollumuz

Not: Rapor yok mu rapor toy?

pAz
09-02-2017, 13:55
Bir dedigi bir dedigini tutmuyor cocugun. Bi diyo poyraz orada onu destekliyor, yok beyazlar poyraz oyuncusu, yok poyraz bizi cakti yan koylerde diyor sonra poyraz en pasif birlik diyor. Olum bir karar ver biz sizi cakiyormuyuz yoksa pasif olarak mi beyazlara caktiriyorsunuz?? Bir karar ver toy trollumuz

vurdu goool oldu :D

IvarTheBoneless
09-02-2017, 14:36
Bu cocuk poyraz olmak istiyor ha demedi demeyin bir kemal faciyasi olmasin asdasdasd:D

anca böyle cevaplar yazarsın sarı jojuk bi git yazacak bişeyin yok yinede boşa yazıyon :)

HANBİRLİKLERİ
09-02-2017, 14:38
anca böyle cevaplar yazarsın sarı jojuk bi git yazacak bişeyin yok yinede boşa yazıyon :)

kardeşim seni veysele
havale ediyorum bir sohbet et bak adam ne güzel yazıyor sohbet ediyor
ondan öğrenecek çok şeyin var :zuhaha:

IvarTheBoneless
09-02-2017, 14:40

konuyu iyi saptiriyon yada lafı tersten bi yerden anlıyon sizin çakma hesabınıza yazdığım cevap siyahlari yan köycü yapti sen poyraz olarak ne alındın orda üstüne lafını nerenle anladın diyelim ???? Vurdu gol oldu ???

IvarTheBoneless
09-02-2017, 14:42
kardeşim seni veysele
havale ediyorum bir sohbet et bak adam ne güzel yazıyor sohbet ediyor
ondan öğrenecek çok şeyin var :zuhaha:

sana çok öğretmişler sadece konuşmayi :)

Roneten
09-02-2017, 14:47
Konu dışına çıkmadan, uslübunuza dikkat ederek tartışmalarınıza devam edebilirsiniz.

Uyarımdır.

HANBİRLİKLERİ
09-02-2017, 16:12
sana çok öğretmişler sadece konuşmayi :)

yok kardeşim meselem mantıklı konuşup konuşmaman değil daha sakin konuşabilmen
yazılarını 24 saat sonra incele bak ne kadar gergin yazılmış
daha sakin yaz sıkıntı yok sabaha kadar sohbet edelim:cool:

IvarTheBoneless
09-02-2017, 16:56
yok kardeşim meselem mantıklı konuşup konuşmaman değil daha sakin konuşabilmen
yazılarını 24 saat sonra incele bak ne kadar gergin yazılmış
daha sakin yaz sıkıntı yok sabaha kadar sohbet edelim:cool:

kodu dışına çıkmayalım genç 0 icraat ama en çok konuşan birlik olduğu için tekrak favorim poyraz :)

Phantom111
09-02-2017, 17:17
kodu dışına çıkmayalım genç 0 icraat ama en çok konuşan birlik olduğu için tekrak favorim poyraz :)
Şimdi insanın kafası karışıyor , Karar veremediniz bir türlü Beyaz birliklerini biz destekliyorsak biz ne kadar büyük birliğiz ki 15 gündür adamlar orda çatır çatır yıkıyorlar sizi. Yok biz desteklemiyorsak onları bize iftira atmayı bırak usta . Kaldı ki biz bölgemizden 3 Nogay birliğini temizledik. Xkanakanları + - den sildirttik. Bunları 60 günde yaptık. Bizim yaptıklarımız ortada . Siyah birlikleri ne yapmış bir de ona bakalım. Serverın 20.günü ++ bölgesinden 3 birliği ilhak etti. 40. Gün nogaylar silince kalnları siyah rh yaptı. 50. gün xkanakanları yıktık , genel başkanı sinanhoca ya desteklerinden ötürü teşekkür ederim diye mesaj yayınladı profilinde. 75. gün beyaz birliği yan köylerini yıkmadı. 78.gün asker köyünde bir dünya ordu bıraktı. Bu güne kadar kaç oyuncusu hesap sildi ve kaç oyuncusunun merkezi yıkıldı :) Sonuç olarak Bana boş yapma RAPOR AT ama ++ dan değil -+ dan rapor at :D Çkl hala orada , beyaz da orada :)

HANBİRLİKLERİ
09-02-2017, 17:22

kanka burası rapor sayfası değilki neden baskı oluşturuyorsun
burası anket sayfası
ben oyumu beyazdan yana kullandım açık konuşmak gerekirse
az adamlar ama öz adamlar takdir etmek lazım :cool:

Phantom111
09-02-2017, 17:24
kanka burası rapor sayfası değilki neden baskı oluşturuyorsun
burası anket sayfası
ben oyumu beyazdan yana kullandım açık konuşmak gerekirse
az adamlar ama öz adamlar takdir etmek lazım :cool:
Usta senin yorumlarını okumak için giriyoruz foruma sen de olmasan şu forum çekilmez :D

HANBİRLİKLERİ
09-02-2017, 17:28
thank you :zuhaha:

ZaRBo
09-02-2017, 17:35
Bakıyosun bi troll çıkmış yok şoyle yok böyle. Yok şunla şu olmuş yok bunla bu olmuş... Taş düştü ayı çıktı teker patladı vay ki ne vay...Bakıyosun rapor yok. Gelmiş burda falan fılan ediyor. Usta varsa ordun yıkıcan yoksa susucan. Bırı dıyorkı yan ordularımız şole böle? Abı bıldığın al karısı hikayesi... İsmi var cismi yok. Zaten bu forumda konuşmak için orduya gerek yok, klavyen sağlamsa ohhohoho.. Zaten bu oyunun gelişememesindeki en büyük engel bu forum dünyası. 50 k asker basamayan adamların çenesi 300 k

IvarTheBoneless
09-02-2017, 18:34
Bakıyosun bi troll çıkmış yok şoyle yok böyle. Yok şunla şu olmuş yok bunla bu olmuş... Taş düştü ayı çıktı teker patladı vay ki ne vay...Bakıyosun rapor yok. Gelmiş burda falan fılan ediyor. Usta varsa ordun yıkıcan yoksa susucan. Bırı dıyorkı yan ordularımız şole böle? Abı bıldığın al karısı hikayesi... İsmi var cismi yok. Zaten bu forumda konuşmak için orduya gerek yok, klavyen sağlamsa ohhohoho.. Zaten bu oyunun gelişememesindeki en büyük engel bu forum dünyası. 50 k asker basamayan adamların çenesi 300 k

böyle bir yorumdan dolayi teşekküer ederim öncelikle, evet 1 2 tane troll çıktış saçma sapan konu açıyor dediğin gibi rapor desen yok gelmiş burda falan filan ediyor bende dediğin gibi poyraz birlikleri sadece foruma kötü kullanıyor oyunla alakası yok forumu kötü kullandıklari için bende bunlarin konustuklari şeylerin 99 u yalan oldugu için bunlari burda hizaya çekiyorum.,yaptiklari yüzlerine vurmak için evet ordu yok klavyeleri sağlam çeneler 600 k

Nozzle(-_+)
10-02-2017, 05:57
böyle bir yorumdan dolayi teşekküer ederim öncelikle, evet 1 2 tane troll çıktış saçma sapan konu açıyor dediğin gibi rapor desen yok gelmiş burda falan filan ediyor bende dediğin gibi poyraz birlikleri sadece foruma kötü kullanıyor oyunla alakası yok forumu kötü kullandıklari için bende bunlarin konustuklari şeylerin 99 u yalan oldugu için bunlari burda hizaya çekiyorum.,yaptiklari yüzlerine vurmak için evet ordu yok klavyeleri sağlam çeneler 600 k
yakinda celik ayna filan yapacak toy trollumuz. Rapor var mi rapor?

HANBİRLİKLERİ
10-02-2017, 08:54
arkadaşlar konular saptırılmasın
mevcut konunun açılış amacı server 7'deki birliklerin forumdaki etkinliklerini ölçme adına açılmış bir konudur.
ve görülüyorki beyaz birlikleri diğer birliklerden çok daha fazla foruma hakim
şuana kadarki mevcut oylamada bu ezici üstünlük gün yüzüne çıkmış bulunmakta :gulerim: