PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Roa serverinda MH rezaleti 4 sirali saldırı yasak!!!

BABASCARFACE
05-02-2017, 19:45
Normal serverlardan farklı olarak Roa serverinda bölge önemlidir serverin bitmesine 60 gün kala 4 sıralı saldırı attı diye bir arkadaşımızın hesabı dünden beri kapatıldı ve 2 bölgemiz düştü rakibimizin aldiği günlük puan farkı açıldı ve tılsımları kullanamıyoruz MH verdiği cevaba buyrun 2007 yılında başladım ilk defa böyle bir mesaj görüyorum karşımızdaki liseli ergen mi var diye merak ettim Firefox çevrim dışı çalış seçeneğini bilmeyen yoktur sanırım hatta gaming laptopu olan arkadaşlar yüksek internet hızıyla direk sekmeler arası geçiş yaparakta bunu başardı. Rakibimiz 7 sıralıyı aynı saniyede attığında şikayete rağmen işlem yapılmadı 4 sıralı saldırı nasıl ceza sebebi oluyor eğer bu yasak ise 2 gündür saldırı alan arkadaşlarda şikayet etti neden karşı tarafa işlem yapılmadı. Birliğimizin tamamı Versiyon 3.6 diye tekrar oyuna başlayan insanlar 6 yıl önce oynamıştım son serveri mi o günlerde gelen saldırılar fake mi gerçek mi gören insanlar vardı askerleri istediği yere çakıyordu rakibine saldırı çıktıgı an rakibinin hesabına girip küfür ediyordu ve rakibi ceza aldıgından destek saglayamıyordu bu tur haksızlıklardan dolayı birlik olarak oyunu bırakmıştık sanırım bu oyun hiçbir zaman düzelmez böyle gelmiş böyle gider şimdi durum daha kötü para ile hammadde savunma reislenecek köy satan insanlar var

Not: Aynı saniyede 4 sıralıdan fazlası yasak olmasa biz Turnuva alanında oynama yaparak 20 saldırıyı da aynı saniyede sokarız oyunu bilmeyen MH bunuda öğrensin.

Yilmayan
05-02-2017, 19:49
Değil 4 14 sıralı sokarım aynı saniyeye :D

hayaligenc
05-02-2017, 19:55
Merhaba ;

Konunun yetkili sorumluları MH ve supporttur.

Forum kuralları madde 16 ve 17 göre ;

§16. Forum üyelerinin, oyun içinde kural ihlali yapan oyuncuları forumda şikayet etmeleri; ceza alan oyuncuların ise cezalarına itirazlarını forum genelinde yapmaları yasaktır. Bu tip şikayet ve itirazlar belirtilen yerlere yapılmalıdır.

Oyunda alınan cezaların forumda konu edilmesi yasaktır. Buna hile iddiaları da dahildir. Bu tür şikayetler belirtilen yerlere (Multihunter / Customer Service Representative (Admin) ) yapılmalıdır.

§17. Oyun içi şikayetler Multihunter isimli oyun yöneticisine yapılır.
Bu yöneticilerle ilgili yapılacak şikayetler ve ceza itirazları ise admin@travian.com.tr adreslerine mail atılarak yapılmalıdır.

Belirtilen yerlere şikayetinizi yapmanız gerekmektedir.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

İyi Forumlar

ArTeS
05-02-2017, 19:57
Aynen, kesinlikle.

- Ben de yorum yazayim dedim xD