PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : DEM Birlikleri oyunu farmwilleye çevirdi

RockyBilbao
01-02-2017, 23:27
Bölgede ne kadar rakip birlik var hepsini alt birlik yaptı. Bu bölgede saldıracak adam kalmadı. Herkes dost birlikten. Vaha yağmalamaktan ciğerimiz soldu. Biz üretim basmak içinmi bu oyunu oynuyoruz. Şu Bölgelere ve Birliklere bakın -,- de tek başımızayız. Lütfen diğer birlikler sınıra köy atında az savaşalım. Yoksa diğer ay wowa yürürüz biz

Unique
02-02-2017, 01:10
Bir de fake hesap açmışlar, ağlayacaksanız oynamayın beyler :)

Yilmayan
02-02-2017, 01:16
adamsın hüseyin:D
unique 2 tane vaha almış tarlaları da 10-11 yapmıştır kesin.Bi de diyosunuzki yağmalicak adam yok.Peki unique adlı arkadaş nereyi yağmalıyo sizde oraları yağmalayın

Unique ve Zab net bir şekilde illegal yollara başvurmuştur. Yok temiziz diyorlarsa ben bu oyunu bilmiyorum.

dip: Zab +/- ama fark etmez sonuçta o da illegal.

TheManwe
02-02-2017, 01:17
Oyunda bir şey yapamayınca buradan oyunu manipule etmeye çabalamak da acemiliğin göstergesi. Biz genel olarak sınıra konumlanıyoruz ve gerektiği gibi savaşacağız. -/-'de başka birligin olmaması bizim diplomatik başarımızı gösterir. Sürekli aynı bölgede savaş olacak diye bir şey yok.

Unique
02-02-2017, 01:18
Unique ve Zab net bir şekilde illegal yollara başvurmuştur. Yok temiziz diyorlarsa ben bu oyunu bilmiyorum.

dip: Zab +/- ama fark etmez sonuçta o da illegal.sana özel 2 dkya imzama bak Hüseyin :)

Yilmayan
02-02-2017, 01:22
sana özel 2 dkya imzama bak Hüseyin :)

Ben gerekli insanlara ve tanıdıklara şikayetlerimi bildirdim. Bekliyorum . Hesabında madde akışı olduğu söylendi göze çarpacak şekilde. Bekleyip göreceğiz.

Unique
02-02-2017, 01:25
Ben gerekli insanlara ve tanıdıklara şikayetlerimi bildirdim. Bekliyorum . Hesabında madde akışı olduğu söylendi göze çarpacak şekilde. Bekleyip göreceğiz.Hayırlısı olsun, multihunter bilir var ise cezasını verir. :)

JoKeR53
02-02-2017, 01:27
Bide artistlik yapıyolar:Dneyse siz devam edin madde çekmeye ne madde çekenler gördük adamlar bir bilemedin ikinci op da patates oldular:)

Unique
02-02-2017, 01:29
Bide artistlik yapıyolar:Dneyse siz devam edin madde çekmeye ne madde çekenler gördük adamlar bir bilemedin ikinci op da patates oldular:)Madde satıcıları ile konuşmalar yapıp , 40 kişi alacağız edeceğiz dediklerinizi biz bilmiyor muyuz ? Boş yapma, git.

JoKeR53
02-02-2017, 01:32
Maşallah konuşma tarzı da tam oturmuş karakterine on numara olmuş.Onu diyen 40 kişiye söyle o zaman.Ben birliğe demiyorum madde çeken adama söylüyorum.Sen nerenden anlıyosun bilemem

Unique
02-02-2017, 01:36
Maşallah konuşma tarzı da tam oturmuş karakterine on numara olmuş.Onu diyen 40 kişiye söyle o zaman.Ben birliğe demiyorum madde çeken adama söylüyorum.Sen nerenden anlıyosun bilememSiz kalkmışsınız buraya fake bir hesaptan konu açmışsınız. Kendiniz atıp kendiniz tutuyorsunuz bir şey olmuyor bizim mi konuşma tarzımızı eleştiriyorsunuz ? 3/5 adamı ayrı bölgelere yem etmek ile oyun oynanmıyor. Whatsapp konuşmaları atılsaydı buraya atardım sen içini rahat tut ama yasak. Birlik başkanına falan sor bakayım konuşmadım diyecek mi? Kimle konuştuğuna kadar söylerim rezil rüsva ederim.

JoKeR53
02-02-2017, 01:43
İftira had safhada ağız bozukluğu hat safhada.Ben birlik başkanım konuşmadı vs.demedim zaten ben kendi adıma konustum.Sonuçta yapılan şeyin savunulcak tarafı olmadıgı için böyle bi kel alaka savunma sistemi geliştirmişin ben sana ne desem aynı şeyleri söyliceksin zaten.

Kimseyi kimsenin bölgesine yem ettiğimiz de yok arkadaşlar bizle oynamak için geldiler demekki arkadaşlarla iyi bi sohbet kurabilmişiz ki geldiler.Aynı arkadaşlar bize karşı bi server rakiptiler hatta.Sana garip gelebilir ama naparsın bizde böyle

Yugi
02-02-2017, 01:44
Arkadaşlar dem birlikleri şuan yazdıklarınıza kızıyor.

Unique
02-02-2017, 01:49
İftira had safhada ağız bozukluğu hat safhada.Ben birlik başkanım konuşmadı vs.demedim zaten ben kendi adıma konustum.Sonuçta yapılan şeyin savunulcak tarafı olmadıgı için böyle bi kel alaka savunma sistemi geliştirmişin ben sana ne desem aynı şeyleri söyliceksin zaten.

Kimseyi kimsenin bölgesine yem ettiğimiz de yok arkadaşlar bizle oynamak için geldiler demekki arkadaşlarla iyi bi sohbet kurabilmişiz ki geldiler.Aynı arkadaşlar bize karşı bi server rakiptiler hatta.Sana garip gelebilir ama naparsın bizde böyleArkadaşım, fake hesapla konu açıp sonra da kendiniz atıp, kendiniz tutmanızı eleştiriyorum gördüğün gibi ayrıca seninde başkanın hammadde ticareti, bot defans asker için kimin peşinde dönüyor gayet iyi biliyorum. 40 kişinin içinde kim var bilemem, 40 kişi alabiliriz demiş benim için gayet yeterlidir. Bu server'a başlarken süvari olan 300 kişi girmediğiniz belli zaten sayınız az girdiniz herkes gibi ve burada oyuncu da topladınız kemik kadro 40 kişi edecek olsa gerisi boş. Yani yorum yaparken imzanda da süvari yazarken bir kendi başkanının ne yaptığına bakacaksın sonrasında eleştiride bulunacaksın. İftira had safhada diyorsun 1 kişi de vay efendim şu konuda bize iftira attı diyemez. Sen iftira mı değil mi diye ilk önce bir araştır sonra konuşuruz.

TheManwe
02-02-2017, 01:51
Hammaddeye olayına her zaman karşı durduk, ben s9' da da mucadele ettim burda da bir suru yazan var hammadde icin adamların yedi sülalesine küfür ettim. Iftira içerdiği icin konu kilitlenmeli.

Yilmayan
02-02-2017, 01:55
Hammaddeye olayına her zaman karşı durduk, ben s9' da da mucadele ettim burda da bir suru yazan var hammadde icin adamların yedi sülalesine küfür ettim. Iftira içerdiği icin konu kilitlenmeli.

Umarım hesap ban yemez. Edit yapmak zorunda kalabilirsiniz :)

Yilmayan
02-02-2017, 01:58
Siz kalkmışsınız buraya fake bir hesaptan konu açmışsınız. Kendiniz atıp kendiniz tutuyorsunuz bir şey olmuyor bizim mi konuşma tarzımızı eleştiriyorsunuz ? 3/5 adamı ayrı bölgelere yem etmek ile oyun oynanmıyor. Whatsapp konuşmaları atılsaydı buraya atardım sen içini rahat tut ama yasak. Birlik başkanına falan sor bakayım konuşmadım diyecek mi? Kimle konuştuğuna kadar söylerim rezil rüsva ederim. Kalkmış burada ahlak bekçiliği, konuşma tarzı eleştirisi yapıyorsunuz. Siz kendinize fazla güvenmeyin. Ateşin üstüne bir su dökerim, bir daha ömrünüz boyunca harlanmaz. :)

Olay birlik değil benim için. Ben bireysel olarak karşıyım bu olaylara.

O yapıyor diye sen de yapacak değilsin. Herkesin normal iradesi var malum. Temizsen dert etme Berk. Ama ben temiz olduğunu düşünmüyorum.

TheManwe
02-02-2017, 02:01
Umarım hesap ban yemez. Edit yapmak zorunda kalabilirsiniz :)

Kaç yaşındasın acaba laflara bak?

Unique
02-02-2017, 02:02
Olay birlik değil benim için. Ben bireysel olarak karşıyım bu olaylara.

O yapıyor diye sen de yapacak değilsin. Herkesin normal iradesi var malum. Temizsen dert etme Berk. Ama ben temiz olduğunu düşünmüyorum.Server5 de gördüğün gibi kaç kere hesaplar ceza aldı büyük cezalarla açıldı. Varsa yine bir ceza verir sorun yok, hayırlı geceler :)

Yilmayan
02-02-2017, 02:08
Kaç yaşındasın acaba laflara bak?

Laflarımda ne varmış ? Gayet normal diye düşünüyorum.

Yugi
02-02-2017, 02:14

Bence özür dilemelisin.

TheManwe
02-02-2017, 02:17

Beni tanıyan bu hammadde cart curt isine ne kadar karşı oldugumu bilir. Bana yalancı diyorsun resmen neresi normal? Oyunda bir şey yapamıyorum burdan mucadele edeyim kafasındasın.

Yilmayan
02-02-2017, 02:27
Beni tanıyan bu hammadde cart curt isine ne kadar karşı oldugumu bilir. Bana yalancı diyorsun resmen neresi normal? Oyunda bir şey yapamıyorum burdan mucadele edeyim kafasındasın.

Dediğim hesaplardan birinde oynuyorsanız zaten sonuç belli olur. İmzadaki hesapta iseniz sizlik durum yok.

Ayrıca ben kimseye yalancı demedim düzgün okuyalım yazıları. Farklı yerlere çekip algı yaratmanın anlamı yok. Temizseniz dert etmenize de gerek yok. Benim kendi düşüncem illegal yollara başvurulduğudur.

Ek olarak hesabımıza ortak mısınız da bir şey yapıp yapamadığımızı görüyorsunuz? Komik geldi bana doğrusu.

Yilmayan
02-02-2017, 02:30
Bence özür dilemelisin.

Bence mesaj kasmak için mesaj atmamalısın. Seni ilgilendiren bir konu yok trolcan.

Yugi
02-02-2017, 02:32
Bence mesaj kasmak için mesaj atmamalısın. Seni ilgilendiren bir konu yok trolcan.

Adam dava açsa tüm altınlarını alır.Sen bilirsin.

Yilmayan
02-02-2017, 02:36
Adam dava açsa tüm altınlarını alır.Sen bilirsin.

Ah yeni sürüm oyuncuları...

Bu oyun altınla oynanmıyor bir türlü öğrenemediniz.

Boşver Yugi Yogicim bendeki bilgiler seni aşar. Başkalarına takıl sen ...

WaNDaLL
02-02-2017, 03:23
Zab zaten bi ara firladi 1.lige 150 200 ceza yedi yine 500 kusurlerdeydi en son :) ah unique ah.16k ki$i var zaten yarisindan cogu multi koy hammade alim satim.Bu ne abi neyinizi tatmin ediyorsunuz.Hadi aldinizda ben oyuncuyum diye hava yapmayin.Bu dediklerimden yarasi olan gocunur ben genelleme yaptım muhabbet ustunden.

Unique
02-02-2017, 03:33
beyler, beyler...
Ağlayacaksanız oynamayın...

RockyBilbao
02-02-2017, 04:11
Konuyu nereye saptırmışsınız ben - - de rakip birlik yok dedim sadece

Yilmayan
02-02-2017, 04:18
Birlikten çıkarsın rakibin olur bu kadar basit. Genel başkanına söyle diyeceğim de sizin genel başkan kaç kere hesap değiştirdi sayamadım ben :D Eski hesabı da kitlenmiş acaba neden çok ilginç :D

Unique
02-02-2017, 04:33
Birlikten çıkarsın rakibin olur bu kadar basit. Genel başkanına söyle diyeceğim de sizin genel başkan kaç kere hesap değiştirdi sayamadım ben :D Eski hesabı da kitlenmiş acaba neden çok ilginç :D
Korkma bu kadar hesap değiştirmedi nick değiştirdi kaç kere değiştirdi diyor ne boş adamsın. Takip ediyorsun bari düzgün et

RockyBilbao
02-02-2017, 04:36

Sen çok zekiymişin ya heba etme kendini buralarda

Unique
02-02-2017, 04:39
Sen çok zekiymişin ya heba etme kendini buralarda
Arkadaşım sende madem bizlerle oynuyorsun oyundan yazarsın olur biter, tanışmış oluruz

black süvari
02-02-2017, 07:06
Arkadaşım, fake hesapla konu açıp sonra da kendiniz atıp, kendiniz tutmanızı eleştiriyorum gördüğün gibi ayrıca seninde başkanın hammadde ticareti, bot defans asker için kimin peşinde dönüyor gayet iyi biliyorum. 40 kişinin içinde kim var bilemem, 40 kişi alabiliriz demiş benim için gayet yeterlidir. Bu server'a başlarken süvari olan 300 kişi girmediğiniz belli zaten sayınız az girdiniz herkes gibi ve burada oyuncu da topladınız kemik kadro 40 kişi edecek olsa gerisi boş. Yani yorum yaparken imzanda da süvari yazarken bir kendi başkanının ne yaptığına bakacaksın sonrasında eleştiride bulunacaksın. İftira had safhada diyorsun 1 kişi de vay efendim şu konuda bize iftira attı diyemez. Sen iftira mı değil mi diye ilk önce bir araştır sonra konuşuruz.

Arkadasim bizi bilmedigin ne kadar belli sayi konusunda ,

Bir de dem isterse farmwille oynar isterse savasir kafasina göre takilsin

Oyundan keyif almaya bakin

Maskeli SÜVARİ
02-02-2017, 09:42
Boşmuyuz dolumuyuz zaman gösterir TürkBeyi .

Konuyu açanı da tanımıyorum.tanımıyoruz

Yilmayan
02-02-2017, 10:28
Korkma bu kadar hesap değiştirmedi nick değiştirdi kaç kere değiştirdi diyor ne boş adamsın. Takip ediyorsun bari düzgün et

Sen gene hesap aldın mı aldın.

Hesap değişti mi değişti.

Daha 1 hafta olmadı . Yarın 1 gün yıkılırsın 3-4 defa daha değişirsin zaten.

Diğer hesabın neden ban yedi :D

Unique
02-02-2017, 10:41
Sen gene hesap aldın mı aldın.

Hesap değişti mi değişti.

Daha 1 hafta olmadı . Yarın 1 gün yıkılırsın 3-4 defa daha değişirsin zaten.

Diğer hesabın neden ban yedi :Dne banı göster bakayım ? belki hiç değiştirmedim ? Belki ortak ip kullanımı var çok ayıp çok hep bir iftira ;)

Yilmayan
02-02-2017, 10:50
ne banı göster bakayım ? belki hiç değiştirmedim ? Belki ortak ip kullanımı var çok ayıp çok hep bir iftira ;)

Babylon sende değil miydi?

Unique satın almışsın anlaşılan. Profile devir yazmışsın...

Edit: Adam hemen hesap ismini değişmiş Babylon un. Vay be

Unique
02-02-2017, 10:53
Babylon sende değil miydi?

Unique satın almışsın anlaşılan. Profile devir yazmışsın...belki ip ile alakalı bir durumdan yazdım, nereden biliyorsun. Ah, ah oyunu da biz mi öğreteceğiz bilemedim :) bu arada Babylon, unique falan birbirine bu isimlerin ne yakınlığı var zaten biraz bak işi çözersin sen çözer :)

Yilmayan
02-02-2017, 10:56
belki ip ile alakalı bir durumdan yazdım, nereden biliyorsun. Ah, ah oyunu da biz mi öğreteceğiz bilemedim :) bu arada Babylon, unique falan birbirine bu isimlerin ne yakınlığı var zaten biraz bak işi çözersin sen çözer :)

Siliniyor ve Unique de sen varsın.

http://i.hizliresim.com/yNgRdL.png (http://hizliresim.com/yNgRdL)

İkisine de kahraman kastırmak için para vermişsin. Hesap değişince tabi diğeri biraz boşa gitti :D

Ek: Hatta buradaki ilk 5 in tamamı bu yollara başvurmuş gibi görünüyor.

Unique
02-02-2017, 10:58
Hahahha ya insan o konuşmalar eline nasıl geçti diye bir sorar, para vermişsin dedi şuan gül gül öldüm

Yilmayan
02-02-2017, 11:00
Hahahha ya insan o konuşmalar eline nasıl geçti diye bir sorar, para vermişsin dedi şuan gül gül öldüm

İşe ortaksın yani ağzınla itiraf ediyorsun. Hammadde satıcılarıyla birlikte çalışıyorum diyorsun yani

Unique
02-02-2017, 11:03
Çok tuhaf konuşmalar sergiliyorsun hiç yakıştıramadım. Ben öyle bir şey dedim mi? Belki muhabbet ettik,insan insanla konuşarak iletişim kurar ;)

Yilmayan
02-02-2017, 11:05
Bağlantı kurman yeterli benim için.

Bağlantı kuran adam her türlü alır.

Unique
02-02-2017, 11:48
El emeği ile hem saldırı hem savunma yapıyoruz, Multihunter ceza verir varsa sen yazalı onlarca saat geçti :)
fazla kasmayın böyle durumları, ilk mancınık D.E.M. den çıkar demedi demeyin

Yilmayan
02-02-2017, 11:51
El emeği ile hem saldırı hem savunma yapıyoruz, Multihunter ceza verir varsa sen yazalı onlarca saat geçti :)
fazla kasmayın böyle durumları, ilk mancınık D.E.M. den çıkar demedi demeyin

Tabi kesin öyledir. Bölgede rakip yok diyorsunuz ama Dem e ordu vuran var :D bu kafa güzel kafa :D

Unique
02-02-2017, 11:54
Tabi kesin öyledir. Bölgede rakip yok diyorsunuz ama Dem e ordu vuran var :D bu kafa güzel kafa :Dbirliklerin konumlarına bir gettertools aracılığı ile bakabilirsin sınırlar kapatıldı, rakip bekleniyor :)

Yilmayan
02-02-2017, 11:55
http://i.hizliresim.com/QvmYgV.png (http://hizliresim.com/QvmYgV)

Free Farm yapan birlik savunmada 1.

Ama bölgeleri muammada olan birlikler top10 da yok.

Herkes Dem diyorsunuz ama ne hikmetse 4.4k ordu vurmuşlar totalde :D

Very nice very nice :) Yemezler.

Unique
02-02-2017, 11:59
http://i.hizliresim.com/QvmYgV.png (http://hizliresim.com/QvmYgV)

Free Farm yapan birlik savunmada 1.

Ama bölgeleri muammada olan birlikler top10 da yok.

Herkes Dem diyorsunuz ama ne hikmetse 4.4k ordu vurmuşlar totalde :D

Very nice very nice :) Yemezler.
Bireysel olarak benim top10u da paylaşsana şuan mobilim :)

Yilmayan
02-02-2017, 12:02
Bireysel olarak benim top10u da paylaşsana şuan mobilim :)

Hangi hesabını :confused:? 2 -3 tane var malum

Unique
02-02-2017, 12:04
Hangi hesabını :confused:? 2 -3 tane var malumHiç defans hesabında mı yok, ayıp ayıp. Unique . Sen direk tüm top10ları paylaş gitsin :)

Yilmayan
02-02-2017, 12:14
Bizim dostlarımız var o yeter.

Unique
02-02-2017, 12:15
Bizim dostlarımız var o yeter.
Kesin öyledir kesin s5den biliyorum hahaha

Yilmayan
02-02-2017, 12:26
Kesin öyledir kesin s5den biliyorum hahaha

Benim multilerim mi varmış :D Multim olsa yagma listesinde olurdum emin ol

manisali
02-02-2017, 12:31
http://i.hizliresim.com/AnW6r0.png (http://hizliresim.com/AnW6r0)

DEM farmille oynarken, diğer bölgeler galiba mancınıkla yıkım yapıyor :)) raporları paylaşsanız seviniriz :)

WaNDaLL
03-02-2017, 05:31
Dostum bana bi 500k madde atsana bayramda öderim :) para kazandiriyorsa bende gireyim bu işe oh . hastane bu ara yordu.

Jolly Jokers
06-02-2017, 20:17
Dostum bana bi 500k madde atsana bayramda öderim :) para kazandiriyorsa bende gireyim bu işe oh . hastane bu ara yordu.

Sen buralarda mısın ?
Sen trx e gel +/+ ya sonrasını konuşuruz.Hastanede gece nöbetlerini bekliyoruz :)

Yilmayan
06-02-2017, 21:25
http://i.hizliresim.com/AnW6r0.png (http://hizliresim.com/AnW6r0)

DEM farmille oynarken, diğer bölgeler galiba mancınıkla yıkım yapıyor :)) raporları paylaşsanız seviniriz :)

Mancınık sığınakta bizim saklıyoruz şuan :D

manisali
07-02-2017, 07:21
Mancınık sığınakta bizim saklıyoruz şuan :D

seviye 10 sığınak 30 mancınık saklar :))

WaNDaLL
08-02-2017, 10:09
Sen buralarda mısın ?
Sen trx e gel +/+ ya sonrasını konuşuruz.Hastanede gece nöbetlerini bekliyoruz :)

evet dostum burdayım.speed beni cok kasar :)

black süvari
19-06-2017, 19:06
Bölgede ne kadar rakip birlik var hepsini alt birlik yaptı. Bu bölgede saldıracak adam kalmadı. Herkes dost birlikten. Vaha yağmalamaktan ciğerimiz soldu. Biz üretim basmak içinmi bu oyunu oynuyoruz. Şu Bölgelere ve Birliklere bakın -,- de tek başımızayız. Lütfen diğer birlikler sınıra köy atında az savaşalım. Yoksa diğer ay wowa yürürüz biz

Didi ve gitti :/

((PADRONE))
29-06-2017, 21:10
Bir de fake hesap açmışlar, ağlayacaksanız oynamayın beyler :)

Bak berk agladi oyunu birakti