PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Poyraz Birlikler 70. Gün Saldırı ve Savunmaları Hk:

bluefrog
29-01-2017, 17:54
Merhaba arkadaşlar,

Şimdi size server başından beri dönen dolaplardan biraz bahsedeyim.

Konumuz, ilk ismi Siyah-T olan şuanki ismi beyaz olan poyrazın - + ya yerleştirdiği ekiptir.
Eski gülenyüz oyuncusu olarak, Siyahlara girdiğimde poyraz birlikleri başkanı mert06ag-ibrahim isimli oyuncuyu gördüm. Hoş geldin beş gittin derken siyahlara atılıp tutulmaya başlandı."Şimdiye kadar forumda yaptıkları şekilde"

Bundan yaklaşık 7 sene önce hiç tanımadığım halde evimde ağırladığım insanlardan biri olan kürek o zamanlar manas-tamer hesabının sahibi de siyahların içinde ekip olarak oynayacaklarını, tılsım döneminde de poyrazın ismini kirletmeden siyahlara atıp tutarak bölgeyi karıştıracaklarını söylediler. İlk başta mantıklı gelen fikir (Siyah Birliklerini Tanımadan Bana Söylenilenler) Siyah Birlikleri Genel Başkanı SİNANHOCA hesabı ile tanışmam ile son buldu. Bu oluşumu bilip Siyahlarla oynayacağımı farkettikleri için benim sözde referansımla Siyah Ulann hesabına küfürler edildi.

Bu noktada da bana Siyahlar hakkında anlattıklarını aslında kendilerinin yaptıklarını göstermiş oldular.
Facebook konuşmaları ve raidcall logları da hala bulunmaktadır. Oyun içi özel mesajı olmadığı için ve oynanmış denmemesi için ekran görüntüsü şeklinde paylaşıyorum küçük bir kısmını.
Gelelim çıkılan saldırılara, ben hiçbir zaman poyraza hesap satmaya çalışmadım aksine vakit bulamıyorum heba olmasın diye poyraza gitmemesi için elimden geleni yaptım. İlk başta abi multisiz nasıl bu kadar yaptın nasıl 15. gün mancınık çıkarttın diyen insanlar wp yoluyla bana hakaretler edip kardeş hareketlerine dikkat et seni yıkacağım muhabbetine girmeye başladı ki bunu yapan kenpaçi ve phantom-aids hesabı.

Hesap SİYAH Birliklerine bedelsiz bırakılmıştır. Benim hesapta olduğumu düşünerek ve defans toplanmaması için Vadi isimli oyuncudan hesaba satın alma teklifi verilmiştir. Basabildikleri merkezden (nasıl olacak ise) 2 kışla tek ahırla 10k tokmakla tarlalar yıkılmak istenmiştir. Bu hedef tutmayınca Atomania hesabının sahibine gaz verilerek kürek hesabı ile hk scarlet isimli oyuncuya sözde ortak operasyon düzenlenerek dün gece itibarı ile de Siyahları kötüleyerek (hk scarlete saldırı çıkılmama sebebi gösterilip) beyaz olarak isim değişikliğine gitmişlerdir. tabii ki poyrazın taşeronluğunu yapan bu grup hk scarlet hesabına da def çekilmesi çağırısını da eksik etmemişlerdir.

Benim sağda solda konuştuğumu düşünen arkadaşlar eğer öyle olsaydı ne Atomania hesabı çakılırdı, ne phantoma ait aids hesabı bütün yetkilerimin açık olduğu Siyah birlikleri içinde barınıp desteklere göre saldırı attırırlardı ya da benim gözcü raporlarıma göre çkl birliklerine defans çektirebilirlerdi. Ankaralı arkadaşlara çağrım; yerim yurdum belli benle probleminiz var ise beklerim. Sizi de evimde ağırlamaktan çekinmem daha göreceğiniz çok şey var çünkü yaşınız küçük. Buradan mekan belirtmekle olmuyor.

Bir de poyraz başkanının ettiğim siteme verdiği mesaj da var oyun ahlakını hiçe sayan, oyun ahlakı tanımayacağını söyleyen ama oyun içi mesajlaşma olduğu için ne yazık ki burada paylaşamıyorum. Aynı zamanda Siyah Ulann'da oynayan Ziya isimli arkadaşı kötüleyerek kendisine de naber Ziya'cım yazabilen biri. Bu hatayı 3 yıl önce tılsım dönemine kadar, sırf kendisine genel başkan ünvanı verilmediği için Gülenyüz Birlikleri o zamanki başkanı Zorel e bizi düşman ederek hesap bıraktırmıştır.

Bu güne kadar bu kadar çok şeyi yazmayıp yine ufakta olsa eski hukukumdan dolayı ulu orta ifşa etmediğim için haksız yıkılan, haksız çakılan arkadaşlardan özür diliyorum. Oyunu da sırf bunları ulu orta söylemek istemediğimden bıraktım. Ama tekrar benim ismimin kullanılması, bluefrog hesabının sahibi yüzünden baş kaldırdık denmesi bunları açıklamama sebep olmuştur.

Küçük bir not: Eğer hk scarlet hesabında atomania nın askerlerini çaktırmak yerine herhangi bir poyraz defans hesaplarına söz de beyaz hesaplarıyla küçük bir operasyon düzenlense idi ve 3-5 k askerlerini çaktırsalar idi ne bu benim yazdıklarım ne de söyleyeceklerim ciddiye alınırdı.

Ciddiye almayıp dalgaya vurup geçiştirecek hesaplar belli doluşurlar şimdi buraya.

Hadi Sağlıcakla

Bazı yerleri sansürlediğim için üzgünüm ama küfür içermektedir. Resimlerde de gördüğünüz gibi raidcall logları sadece o sayfalardan ibaret değildir.

özel mesaj paylaşımı yasaktır.

Nicholai Hel
29-01-2017, 18:34
biri özet geçebilir mi :melek:

Yugi
29-01-2017, 20:02
Özetliyorum;

Bedavaya hesap vermiş.Beyazlar, poyrazların adamıymış.Siyah içine koymuşlar.İlk önce bu planı benimsemiş sonra sinanhoca onu kandırmış.

Bana göre;
Askerleri kesilince + gride yıkılacağını bildiği için oyunu bıraktı.İlk başta bin tlden pazarlığı açtı 400tlye kadar düştü.Hesabın her türlü yıkılacağını bildiği için siyahlara devretti.Bence harcadığı altınların parasını almıştır :D

Siyahlar farmvilleye devam :D

HANBİRLİKLERİ
29-01-2017, 22:30
Merhaba arkadaşlar,

Konumuz, ilk ismi Siyah-T olan şuanki ismi beyaz olan poyrazın - + ya yerleştirdiği ekiptir.
Eski gülenyüz oyuncusu olarak, Siyahlara girdiğimde poyraz birlikleri başkanı mert06ag-ibrahim isimli oyuncuyu gördüm. Hoş geldin beş gittin derken siyahlara atılıp tutulmaya başlandı."Şimdiye kadar forumda yaptıkları şekilde"

Bundan yaklaşık 7 sene önce hiç tanımadığım halde evimde ağırladığım insanlardan biri olan kürek o zamanlar manas-tamer hesabının sahibi de siyahların içinde ekip olarak oynayacaklarını, tılsım döneminde de poyrazın ismini kirletmeden siyahlara atıp tutarak bölgeyi karıştıracaklarını söylediler. İlk başta mantıklı gelen fikir (Siyah Birliklerini Tanımadan Bana Söylenilenler) Siyah Birlikleri Genel Başkanı SİNANHOCA hesabı ile tanışmam ile son buldu. Bu oluşumu bilip Siyahlarla oynayacağımı farkettikleri için benim sözde referansımla Siyah Ulann hesabına küfürler edildi.

Bu noktada da bana Siyahlar hakkında anlattıklarını aslında kendilerinin yaptıklarını göstermiş oldular.
Facebook konuşmaları ve raidcall logları da hala bulunmaktadır. Oyun içi özel mesajı olmadığı için ve oynanmış denmemesi için ekran görüntüsü şeklinde paylaşıyorum küçük bir kısmını.
Gelelim çıkılan saldırılara, ben hiçbir zaman poyraza hesap satmaya çalışmadım aksine vakit bulamıyorum heba olmasın diye poyraza gitmemesi için elimden geleni yaptım. İlk başta abi multisiz nasıl bu kadar yaptın nasıl 15. gün mancınık çıkarttın diyen insanlar wp yoluyla bana hakaretler edip kardeş hareketlerine dikkat et seni yıkacağım muhabbetine girmeye başladı ki bunu yapan kenpaçi ve phantom-aids hesabı.

Hesap SİYAH Birliklerine bedelsiz bırakılmıştır. Benim hesapta olduğumu düşünerek ve defans toplanmaması için Vadi isimli oyuncudan hesaba satın alma teklifi verilmiştir. Basabildikleri merkezden (nasıl olacak ise) 2 kışla tek ahırla 10k tokmakla tarlalar yıkılmak istenmiştir. Bu hedef tutmayınca Atomania hesabının sahibine gaz verilerek kürek hesabı ile hk scarlet isimli oyuncuya sözde ortak operasyon düzenlenerek dün gece itibarı ile de Siyahları kötüleyerek (hk scarlete saldırı çıkılmama sebebi gösterilip) beyaz olarak isim değişikliğine gitmişlerdir. tabii ki poyrazın taşeronluğunu yapan bu grup hk scarlet hesabına da def çekilmesi çağırısını da eksik etmemişlerdir.

Benim sağda solda konuştuğumu düşünen arkadaşlar eğer öyle olsaydı ne Atomania hesabı çakılırdı, ne phantoma ait aids hesabı bütün yetkilerimin açık olduğu Siyah birlikleri içinde barınıp desteklere göre saldırı attırırlardı ya da benim gözcü raporlarıma göre çkl birliklerine defans çektirebilirlerdi. Ankaralı arkadaşlara çağrım; yerim yurdum belli benle probleminiz var ise beklerim. Sizi de evimde ağırlamaktan çekinmem daha göreceğiniz çok şey var çünkü yaşınız küçük. Buradan mekan belirtmekle olmuyor.

Bir de poyraz başkanının ettiğim siteme verdiği mesaj da var oyun ahlakını hiçe sayan, oyun ahlakı tanımayacağını söyleyen ama oyun içi mesajlaşma olduğu için ne yazık ki burada paylaşamıyorum. Aynı zamanda Siyah Ulann'da oynayan Ziya isimli arkadaşı kötüleyerek kendisine de naber Ziya'cım yazabilen biri. Bu hatayı 3 yıl önce tılsım dönemine kadar, sırf kendisine genel başkan ünvanı verilmediği için Gülenyüz Birlikleri o zamanki başkanı Zorel e bizi düşman ederek hesap bıraktırmıştır.

Bu güne kadar bu kadar çok şeyi yazmayıp yine ufakta olsa eski hukukumdan dolayı ulu orta ifşa etmediğim için haksız yıkılan, haksız çakılan arkadaşlardan özür diliyorum. Oyunu da sırf bunları ulu orta söylemek istemediğimden bıraktım. Ama tekrar benim ismimin kullanılması, bluefrog hesabının sahibi yüzünden baş kaldırdık denmesi bunları açıklamama sebep olmuştur.

Küçük bir not: Eğer hk scarlet hesabında atomania nın askerlerini çaktırmak yerine herhangi bir poyraz defans hesaplarına söz de beyaz hesaplarıyla küçük bir operasyon düzenlense idi ve 3-5 k askerlerini çaktırsalar idi ne bu benim yazdıklarım ne de söyleyeceklerim ciddiye alınırdı.

Ciddiye almayıp dalgaya vurup geçiştirecek hesaplar belli doluşurlar şimdi buraya.

Hadi Sağlıcakla

Bazı yerleri sansürlediğim için üzgünüm ama küfür içermektedir. Resimlerde de gördüğünüz gibi raidcall logları sadece o sayfalardan ibaret değildir.

ali veli konya emret komutanım

biri şu arkadaşı özetlesin çok yer kaplıyor :confused:

HANBİRLİKLERİ
30-01-2017, 12:46
forumu trollüyor heralde adam tez yazmış birazını okudum sıkıldım püfff sıkıcı :uykucu:

LASTANG
30-01-2017, 17:21
bluefrog ne içdiysen banada getir güzel kafa yapmış belli

HANBİRLİKLERİ
31-01-2017, 09:46
bluefrog ne içdiysen banada getir güzel kafa yapmış belli

bunlarda genel durum sürekli sayfa açma alışkanlığı canı sıkılan sayfa açıyor
yok bombayı at kaç mantığı :yagitgit:

veysel
31-01-2017, 10:22
forumu trollüyor heralde adam tez yazmış birazını okudum sıkıldım püfff sıkıcı :uykucu:

Doğruları duymak işine gelmedi dimi?
Trolün kralı sen ve yogi:)

HANBİRLİKLERİ
31-01-2017, 10:40
Doğruları duymak işine gelmedi dimi?
Trolün kralı sen ve yogi:)

hah bir veyselimiz eksikti oda geldi tam oldu
hoşgeldin veysel nasılsın :rahatsiz:

veysel
31-01-2017, 10:53
Özetliyorum;

Bedavaya hesap vermiş.Beyazlar, poyrazların adamıymış.Siyah içine koymuşlar.İlk önce bu planı benimsemiş sonra sinanhoca onu kandırmış.

Bana göre;
Askerleri kesilince + gride yıkılacağını bildiği için oyunu bıraktı.İlk başta bin tlden pazarlığı açtı 400tlye kadar düştü.Hesabın her türlü yıkılacağını bildiği için siyahlara devretti.Bence harcadığı altınların parasını almıştır :D

Siyahlar farmvilleye devam :D

Yogiiiiiii:)
Bebeğim:)
Allah aşkına şu yazıları oturduğun yerden okuma:)

veysel
31-01-2017, 10:55
hah bir veyselimiz eksikti oda geldi tam oldu
hoşgeldin veysel nasılsın :rahatsiz:

Eksikliğim elan hissedülür:)
İyiyim baboş, sen nassın:)

veysel
31-01-2017, 11:00
Merhaba arkadaşlar,

Hadi Sağlıcakla

Bu kadar üçkağıt çevriliyosa korku dağları sarmış demektir.
Poyrazlar bu kadar korkak olamaz diye düşünmüştüm oysaki.
Düştüğünüz durumlara bakın

ahmedenes
31-01-2017, 12:03
Düştüğünüz durumlara bakın poyraz ve uzantıları...

yazdıklarını önce oku sonra mantıklı geliyorsa foruma at.
benim oynadığım oyunun verdiğim emeğin bedelini sen ölçemezsin.
hesap ismi de burda yazıyor.
gelebiliyorsan korkmuyorsan sana hedef..

HANBİRLİKLERİ
31-01-2017, 12:24
Eksikliğim elan hissedülür:)
İyiyim baboş, sen nassın:)

iyi diyelim iyi olalım gardaş öyle oyundu forumdu felan:rahatsiz:

HANBİRLİKLERİ
31-01-2017, 12:37

gardaşım bu siyahlar değilmi bizim hanlı çocukları siyah yapıp vefaya düşman eden bugünde o onu yapmış bu bunu yapmış deme hakkını nerden buluyorlar kendilerinde
her birlik önce kendi kapısını süpürsün
oldumu gardaş :) :zuhaha:

Razor&Dante
31-01-2017, 12:49

Bakın hesap ortağı olarak diğer sayfada da belirttik tek saldırı geliyor 20 saniye sonrasına 5 saat mesafeden zaten sıralanmış daha önce sizi nasıl yıkacağım diye mesaj atan bir Atomania var. 1 haftadır zaten çakılı defans var.

Ne bekliyordunuz ?

Yıkılmamızı mı ?

Böyle bir bilgi gelmiş olsa bile bana zaten çakılı defansım var benim. POYRAZ WP grubunda bile arkadaşlar kahramanlarınızı yollayın 2 gün bende tatil yapsın demişliğim var :)

Siz acemisiniz diye bizde acemi olmak zorunda değiliz değil mi ?

HANBİRLİKLERİ
31-01-2017, 13:03
Bakın hesap ortağı olarak diğer sayfada da belirttik tek saldırı geliyor 20 saniye sonrasına 5 saat mesafeden zaten sıralanmış daha önce sizi nasıl yıkacağım diye mesaj atan bir Atomania var. 1 haftadır zaten çakılı defans var.

Ne bekliyordunuz ?

Yıkılmamızı mı ?

Böyle bir bilgi gelmiş olsa bile bana zaten çakılı defansım var benim. POYRAZ WP grubunda bile arkadaşlar kahramanlarınızı yollayın 2 gün bende tatil yapsın demişliğim var :)

yok şunu yapmanız gerekiyordu sizin
siz: saldırı atan arkadaşa kusura bakmayın saldırıyorsunuz
saldırı atan: evet saldırıyorum yıkacağım
siz: tabiki yıkın elimdeki defansları hemen gönderiyorum geri

bu arkadaşlar yakaladıkları başarılarının kaynağı bu aslında
sonrada bob ross misali resim felan çizerler :zuhaha:

Razor&Dante
31-01-2017, 13:31
yok şunu yapmanız gerekiyordu sizin
siz: saldırı atan arkadaşa kusura bakmayın saldırıyorsunuz
saldırı atan: evet saldırıyorum yıkacağım
siz: tabiki yıkın elimdeki defansları hemen gönderiyorum geri

bu arkadaşlar yakaladıkları başarılarının kaynağı bu aslında
sonrada bob ross misali resim felan çizerler :zuhaha:

Kafalar çok iyi yemin ederim ki...

O kadar müptezel arkadaşım var , bu kafayı onlarda görmedim ben.

veysel
31-01-2017, 13:48
yazdıklarını önce oku sonra mantıklı geliyorsa foruma at.
benim oynadığım oyunun verdiğim emeğin bedelini sen ölçemezsin.
hesap ismi de burda yazıyor.
gelebiliyorsan korkmuyorsan sana hedef..
boş laf yapma

Benim nazarımda 3 kuruşluktur.
Sen ne değer verirsin beni ilgilendirmez.
İstediğim şeye istediğim bedeli biçerim, sana mı soracam neye ne kadar değer verilir..
Yıkmaya değer bulursam, yani benim nazarımda zerrece ederin varsa gelir yıkarım.

veysel
31-01-2017, 13:50
gardaşım bu siyahlar değilmi bizim hanlı çocukları siyah yapıp vefaya düşman eden bugünde o onu yapmış bu bunu yapmış deme hakkını nerden buluyorlar kendilerinde
her birlik önce kendi kapısını süpürsün
oldumu gardaş :) :zuhaha:

Vefaya düşmanlığınızı da mı biz yaptuk:)
Ula korkulur bizden:)
Vallahi böyük adamlarız..

HANBİRLİKLERİ
31-01-2017, 13:50
Benim nazarımda 3 kuruşluktur.
Sen ne değer verirsin beni ilgilendirmez.
İstediğim şeye istediğim bedeli biçerim, sana mı soracam neye ne kadar değer verilir..
Yıkmaya değer bulursam, yani benim nazarımda zerrece ederin varsa gelir yıkarım.

veyselciğim kızma bu kadar arkadaşlara neden kızıyorsun
neden bu kadar fevri yazılar yazıyorsun
biraz sakin
biraz anlayışlı ol lütfen yazılarında :gulerim:

HANBİRLİKLERİ
31-01-2017, 13:52
Vefaya düşmanlığınızı da mı biz yaptuk:)
Ula korkulur bizden:)
Vallahi böyük adamlarız..

vefaya düşman etmemişseniz rakiplerinize gelecek her zarara finansman sağladınız arkasında durdunuz
hanbirlikleri vefa ile savaşır yıkar yada yıkılırdı
siz hanbirlikleri oyuncularını alarak hanbirliklerini böldünüz dağıttınız

HANBİRLİKLERİ
31-01-2017, 13:54
Şu anda 4 üye bu konuyu inceliyor. (2 üye ve 2 ziyaretçi)

HANBİRLİKLERİ (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=173522),

JoKeR53 (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=171821) (kankam yine buralardasın)

veysel
31-01-2017, 13:56

Ne bekliyordunuz ?

Yıkılmamızı mı ?

Üstadım sen haklısındır doğru diyosun çakılı defin var.
Ona bi lafım yok benim..
Saldırılar acemice yada değil geleni çakmışsın bu da bi kusur yok tebrik ederim.
biz siyah oyuncusuyuz, gerekirse hesapları da size bırakırız, biz casus değiliz deyip içimizde yuvalanan "hanzo, alfa bf, kürek" gibi poyraz birliklerinin uzantısı hesapların sahiplerine sözümüz..

veysel
31-01-2017, 13:59
veyselciğim kızma bu kadar arkadaşlara neden kızıyorsun
neden bu kadar fevri yazılar yazıyorsun
biraz sakin
biraz anlayışlı ol lütfen yazılarında :gulerim:

Adamın bana yazdıklarına baksana:)
Neyse haklısın gülüp geçmek lazım bunlara

JoKeR53
31-01-2017, 13:59
Yok anlamadığım şey şu benim.Siyah birlikleri oyuncuları birilerine karaktersiz diyoda önce kendi kapınızın önünü süpürün siz.whats app gruplarından beşer beşer casus buluyorum.Adam gelmiş milleti galeyana getiriyo bide yok bu böyle yaptı şu şöyle yaptı diye önce bi kendinize bakın sonra başkasını eleştirin
Dip:serverda yokum artık bana söyliceniz laf varsa söyleyin birliğime laf atmayın ricadır

veysel
31-01-2017, 14:02
vefaya düşman etmemişseniz rakiplerinize gelecek her zarara finansman sağladınız arkasında durdunuz
hanbirlikleri vefa ile savaşır yıkar yada yıkılırdı
siz hanbirlikleri oyuncularını alarak hanbirliklerini böldünüz dağıttınız

Bence yanlışın var. Bizimle birlikte oynamak isteyenler oldu tabi ki istemeyenler de, bizimle birlikte olanlar artık bizdender. Olmayanlara da saygımız sonsuz kendi tercihleridir.
5 e 5 halısahada maç yapıyoruz farzet sende karşı takımdasın, bize katılmak istemedin. Bu kadar basit aslında. En çok yener yada yeniliriz:)

Razor&Dante
31-01-2017, 14:05
Üstadım sen haklısındır doğru diyosun çakılı defin var.
Ona bi lafım yok benim..
Saldırılar acemice yada değil geleni çakmışsın bu da bi kusur yok tebrik ederim.
biz siyah oyuncusuyuz, gerekirse hesapları da size bırakırız, biz casus değiliz deyip içimizde yuvalanan "hanzo, alfa bf, kürek" gibi poyraz birliklerinin uzantısı hesapların sahiplerine sözümüz..

Adamlar bi oyun için bu kadar alçalabilmiş bir zihniyetin ürünü mamulatlar..

Sözünüz onlara fakat birlik yöneticilerinizden bir tanesi bana KÜREK vb. oyuncuların uzantısı olduğun için utanmalısın yazıyor. Bu ne iş ?

Atomania bize yazıyor ben ne dersem o olur diye.

Katilfasülye ayrı şeyler yazıyor.

Sen ayrı yazıyorsun.

Bi ağız birliğine varın artık.

Haftanın madalyasını bile almışız defans için tebrikten ziyade suçlamalarla geçiştirilen bir hafta oldu.

Hesabımız - + bölgesinin içinde zaten bizim saldırı beklememiz yönetimimizin saldırı beklemesi normal. Kendi çabamızla o bölgede 3 4 tane Siyah merkezini ya uçurduk yada hesap sildirdik yada geriye attık. Tabii ki de saldırı gelecek ama Atomania nın profilinde bize sallamasına bile göz yumup daha sonra sizi suçlamıyoruz demek birazda tezat olmuyor mu ?

veysel
31-01-2017, 14:13
Hala bos laf yapan bos birisin
Kendi sayfana git orda bos kalabalık yap
Ederin neyse o kadar konusursun
İkile ense trasin gorunsun

Bebeğim:)
Bu kadar sinir yapma, gramı kaç paraysa vereyimde aldır sinirlerini.
Bu arada ben kelim traş olmuyorum

veysel
31-01-2017, 14:19
Sözünüz onlara fakat birlik yöneticilerinizden bir tanesi bana KÜREK vb. oyuncuların uzantısı olduğun için utanmalısın yazıyor. Bu ne iş ?

Atomania bize yazıyor ben ne dersem o olur diye.

Katilfasülye ayrı şeyler yazıyor.

Sen ayrı yazıyorsun.

Bi ağız birliğine varın artık.

Haftanın madalyasını bile almışız defans için tebrikten ziyade suçlamalarla geçiştirilen bir hafta oldu.

Hesabımız - + bölgesinin içinde zaten bizim saldırı beklememiz yönetimimizin saldırı beklemesi normal. Kendi çabamızla o bölgede 3 4 tane Siyah merkezini ya uçurduk yada hesap sildirdik yada geriye attık. Tabii ki de saldırı gelecek ama Atomania nın profilinde bize sallamasına bile göz yumup daha sonra sizi suçlamıyoruz demek birazda tezat olmuyor mu ?

Üstad burda sinanhoca nın yazdıkları siyah birliklerini bağlar. Onun dışında herkes bireysel düşüncelerini yansıtır.

HANBİRLİKLERİ
31-01-2017, 14:40
Bence yanlışın var. Bizimle birlikte oynamak isteyenler oldu tabi ki istemeyenler de, bizimle birlikte olanlar artık bizdender. Olmayanlara da saygımız sonsuz kendi tercihleridir.
5 e 5 halısahada maç yapıyoruz farzet sende karşı takımdasın, bize katılmak istemedin. Bu kadar basit aslında. En çok yener yada yeniliriz:)

gardaşım benmi yanlış anladım bu yazını şimdi
demişsinki hanbirlikleri oyuncuları bizi kurtarın diye kapımıza geldi bizde gelene kapımız açık dedik demişsin

lakin benim bildiğim konu o şekilde gelişmemiş
benim bildiğim kadarıyla siyah olmazsanız bizde vefa gibi size saldırırız siyah olursanız şayet defans atarız sizi o bölgede destekleriz demişsiniz yanlışım varsa düzelt lütfen

HANBİRLİKLERİ
31-01-2017, 14:41
Yok anlamadığım şey şu benim.Siyah birlikleri oyuncuları birilerine karaktersiz diyoda önce kendi kapınızın önünü süpürün siz.whats app gruplarından beşer beşer casus buluyorum.Adam gelmiş milleti galeyana getiriyo bide yok bu böyle yaptı şu şöyle yaptı diye önce bi kendinize bakın sonra başkasını eleştirin
Dip:serverda yokum artık bana söyliceniz laf varsa söyleyin birliğime laf atmayın ricadır

yok kankam senin bıraktığını buraları herkes biliyor server 1 ve server 2 de oynuyorsun
kimsede burda vefaya leke sürme teşebbüsünde bulunamaz

veysel
31-01-2017, 14:45
gardaşım benmi yanlış anladım bu yazını şimdi
demişsinki hanbirlikleri oyuncuları bizi kurtarın diye kapımıza geldi bizde gelene kapımız açık dedik demişsin

lakin benim bildiğim konu o şekilde gelişmemiş
benim bildiğim kadarıyla siyah olmazsanız bizde vefa gibi size saldırırız siyah olursanız şayet defans atarız sizi o bölgede destekleriz demişsiniz yanlışım varsa düzelt lütfen

Benim ağzımdan "bizi kurtarın" şeklinde bir laf mı çıktı.
Bizimle birlikte oynamak istediler biz de istedik ve birlikte oynuyoruz diyorum..
Lafı başka mecralara çekmeye çalışıyosun..
Dümen yapma:)

Yugi
31-01-2017, 15:02
Siyahlar bu oyunu oynamasın lütfen.Oyunun kalitesi düşüyor.

JoKeR53
31-01-2017, 15:03
Bak hanbirlikleri adlı arkadaş bana kanka gardaş vs. deme kim olduğunu bile bilmiyorum kimsen söyle tanışalım konuşalım o zaman kanka mıyız hısım mıyız anlarız:)

HANBİRLİKLERİ
31-01-2017, 15:32
Benim ağzımdan "bizi kurtarın" şeklinde bir laf mı çıktı.
Bizimle birlikte oynamak istediler biz de istedik ve birlikte oynuyoruz diyorum..
Lafı başka mecralara çekmeye çalışıyosun..
Dümen yapma:)

gardaşım ne dümeni kendileri gelmek istediğini söylemişsin
biz size gelmek istiyoruz bizi kabul edermisiniz dediler
sizde gelene kapımız açık dediniz doğrumudur.
bunda yanlışlık nerde :zuhaha:

HANBİRLİKLERİ
31-01-2017, 15:32
Bak hanbirlikleri adlı arkadaş bana kanka gardaş vs. deme kim olduğunu bile bilmiyorum kimsen söyle tanışalım konuşalım o zaman kanka mıyız hısım mıyız anlarız:)

tanısan çok seversin kankam
adanaya yolun düşerse mesaj at ağırlıyayım seni kötü biri değilimdir inan :gulerim:

Tzkman007
31-01-2017, 19:58
Merhaba arkadaşlar,

Hadi Sağlıcakla

cocuk iyi yazmışsında kime ne anlatıyon vadi benim hesabım fazlaydı caktım sana mı sorucam edepli bir şekilde bırakıysan cek git 1000 tl diyip indirim yapan ben miyim almam için elinden geleni yaptın bahanelerin arkasına saklanma mert ol az ama nerde siyah birlikleri ve mertlik size uzak kalmiş kavramlar daha fazla terbiyesizleşmeyin oyunuza bakın yoksa nişanlının bastıgı savunmada seni kurtarmaz önce ondan başlarım yıkmaya.

veysel
01-02-2017, 06:43
Siyahlar bu oyunu oynamasın lütfen.Oyunun kalitesi düşüyor.

Yogiiiiiii...
İşin gücün fırıldak:)
Sana bu oyunu oynatıyolarsa herkes oynayabilir:)

veysel
01-02-2017, 06:45
gardaşım ne dümeni kendileri gelmek istediğini söylemişsin
biz size gelmek istiyoruz bizi kabul edermisiniz dediler
sizde gelene kapımız açık dediniz doğrumudur.
bunda yanlışlık nerde :zuhaha:

Bu doğru bizde hanlarla birlikte oynamak istediğimizi ve bundan memnun olacağımızı söyledik..
ama birde ilk söylediğine bak:)

HANBİRLİKLERİ
01-02-2017, 08:03
Bu doğru bizde hanlarla birlikte oynamak istediğimizi ve bundan memnun olacağımızı söyledik..
ama birde ilk söylediğine bak:)

gardaşım bunun manası şu değilmi
çok saldırı alıyoruz size sığınabilirmiyiz.
cevap: memnuniyet duyarız.

şimdi sen öyle bir diyalog olmadı desende
sığınacak adam size sığınmak istiyoruz demez

biz işte burda savaşıyoruz sizinle devam etmek istiyoruz müsadeniz varmı der
sizde tabiki buyrun memnuniyet duyarız demenizle

bize sığınmanız bizim için uygundur demişsiniz

birde byasi orda burda çizimler paylaşıyor
ama bir bak vefadan kimse byasi ye sen sığındın siyaha diye birşey paylaşıyormu

Şimal
03-02-2017, 02:15
Başarılar Poyraz ailesine.

HANBİRLİKLERİ
06-02-2017, 13:57
eee arkadaşlar ne oldu şimdi sonuç
70. gün saldırıları neye bağlandı

LASTANG
06-02-2017, 13:58
Halk beyaz birliğinin yanında :islik:

HANBİRLİKLERİ
06-02-2017, 14:00
Halk beyaz birliğinin yanında :islik:

sonuç
beyaz birliği
yılların siyah birliğini yıkıyor yani
vay bee koca siyah birliği sen tut 5 kişilik beyaz birliğine yıkıl olacak iş değil doğrusu

SİYAH
06-02-2017, 16:15
Merhaba arkadaşlar,

Hadi Sağlıcakla

Bizzat elimde ki msg ler ve tlfn görüşmelerini 1 e 1 isteyen veya merak edenler ile paylaşabilirim. Mevzuu sadece oyun oynamak burada bir birimizi yıkarız veya yıkılırız önemli değil içerik ve detayları bilmeden kimse yorum yapmasın diyicem ama Poyraz oyuncularının bir çoğu içerigi ve detayları bilerek bu şekilde bir oyun anlayışını kendilerine yakıştırmış zaten. Biz Siyah birlikleri olarak hiç bir zaman bu taraz tutum ve oyun anlayışını benimsemedik ve bundan sonra da benimsemeyeceğiz. Bu oyun gerçekten çok uzun bir maraton oyuncular ve oluşumlar her zaman tavır ve tutumları ile yani karakterleri ile hatırlanacaklar. Dediğim gibi içeriği merak edeneler warsa www.siyahbirilikleri.com iletişim bölümünde numaram war arar konusuruz. İnsanlar her zaman bir şekilde bir yerlerde karşılaşır bu son cümlemi kimler için kurduğumu okuyan bilecektir. Hepimiz eve gidiyoruz işe gidiyoruz gezmeye gidiyoruz ...

HANBİRLİKLERİ
06-02-2017, 16:22
Bizzat elimde ki msg ler ve tlfn görüşmelerini 1 e 1 isteyen veya merak edenler ile paylaşabilirim. Mevzuu sadece oyun oynamak burada bir birimizi yıkarız veya yıkılırız önemli değil içerik ve detayları bilmeden kimse yorum yapmasın diyicem ama Poyraz oyuncularının bir çoğu içerigi ve detayları bilerek bu şekilde bir oyun anlayışını kendilerine yakıştırmış zaten. Biz Siyah birlikleri olarak hiç bir zaman bu taraz tutum ve oyun anlayışını benimsemedik ve bundan sonra da benimsemeyeceğiz. Bu oyun gerçekten çok uzun bir maraton oyuncular ve oluşumlar her zaman tavır ve tutumları ile yani karakterleri ile hatırlanacaklar. Dediğim gibi içeriği merak edeneler warsa www.siyahbirilikleri.com (http://www.siyahbirilikleri.com) iletişim bölümünde numaram war arar konusuruz. İnsanlar her zaman bir şekilde bir yerlerde karşılaşır bu son cümlemi kimler için kurduğumu okuyan bilecektir. Hepimiz eve gidiyoruz işe gidiyoruz gezmeye gidiyoruz ...

burakçığım çok güzel konuşmuşsun eline koluna sağlıkta
diğer sayfaların birinde nozzle nickli üye senin hesabındaki zeki nin hesap çalıp def boşaltdığını söylemekte
bunu nasıl örtbas edeceksin merakım ve meramım buna sen önce bir bu söylentileri açıklayıver

SİYAH
06-02-2017, 19:43
burakçığım çok güzel konuşmuşsun eline koluna sağlıkta
diğer sayfaların birinde nozzle nickli üye senin hesabındaki zeki nin hesap çalıp def boşaltdığını söylemekte
bunu nasıl örtbas edeceksin merakım ve meramım buna sen önce bir bu söylentileri açıklayıver

Benim
hesabım da bu konu ile itham edilen abim de bende yüzleşiriz herkes ile

Kenpachi
06-02-2017, 19:48
Yav ne ağladınız ber geçen s4 de siyahlar deilmiy di -- ye birlik atıp def atan siyahlar deilmi bu sv nogayları destekleyen. Ki genel başkanları şuanda siyahta oynuyor. Siyahlar deilmidir ki ++ daki hanı siyah yapan.
Yahu her bölgeye el atıryorsunuz. Ucu size dojununca ağlıyorsunuz. Şımarık çocuklar gibisiniz. :D))

Nozzle(-_+)
06-02-2017, 20:06
Benim

Yuzles bakalim o zaman sor kendisine sifreyi inarslan ve kazma dan almamis mi?

Yugi
06-02-2017, 20:11
Siyahlar ile tartışmayın bile.Onlar her türlü hileyi yapan kişiler.

HANBİRLİKLERİ
06-02-2017, 22:17
Benim

burak kardeşim işte senden beklediğim tavır bu şahsi tavrına hayranım bilesin :gulerim:

Kenpachi
06-02-2017, 22:37
ban mı yicen yine nedir :melek::gulerim:

Kanka beni tanımıyor sallıyor yani o başka bişi deil ama azcık sordum ciddiye alıncak bir eleman deil. :)
S1 de ben bunların bi kaç adamına istibarat bile veriyorum duysa utanır zaten shhshs :D))

osmancan71
06-02-2017, 22:39
Kanka beni tanımıyor sallıyor yani o başka bişi deil ama azcık sordum ciddiye alıncak bir eleman deil. :)
S1 de ben bunların bi kaç adamına istibarat bile veriyorum duysa utanır zaten shhshs :D))

bu sene hiç polemiğe giremiyom zafer yaw :D yaşlandım artık kaldıramıyorum :p burayı görünce bile :oneydigiz::oneydigiz::oneydigiz:

Yugi
06-02-2017, 22:39
Beni oyunda bulabilirsiniz ama reelde bulamazsınız siyahlar!

osmancan71
06-02-2017, 22:40
Beni oyunda bulabilirsiniz ama reelde bulamazsınız siyahlar!

seni niye arıyolar adres mi istediler

Yugi
06-02-2017, 22:43
seni niye arıyolar adres mi istediler

100k defansım ve yüksek bilgim olduğu için.

LASTANG
06-02-2017, 22:56
atarli çocuk banlanmış sonunda gene yeni hesap acıp gelmese bari ivanmi neyse işte:islik:

Kenpachi
06-02-2017, 23:03
atarli çocuk banlanmış sonunda gene yeni hesap acıp gelmese bari ivanmi neyse işte:islik:

Mevzuları bilmeden sallıyor okadar gökhanım. :)

Nozzle(-_+)
07-02-2017, 00:08

Napsin olum cocuk diline vurmus iste yapamiyor birsey eli kolu bagli :D

HANBİRLİKLERİ
07-02-2017, 17:56
rapor yokmu millet arada sizde paylaşın rapor

IvarTheBoneless
08-02-2017, 15:29
rapor yokmu millet arada sizde paylaşın rapor

bunlarda iş yok kardeşim tılsım zamanı senle ben paylaşırız bu sayfada rapor :)

HANBİRLİKLERİ
08-02-2017, 16:14
bunlarda iş yok kardeşim tılsım zamanı senle ben paylaşırız bu sayfada rapor :)

sorma
kanka
siyahlar bir op yapsada rapor seyretsek şuralarda
ama byasiden başka kimsede icraat yok

IvarTheBoneless
08-02-2017, 16:47
sorma
kanka
siyahlar bir op yapsada rapor seyretsek şuralarda
ama byasiden başka kimsede icraat yok

işte sende poyrazlarin hesabısın yugi de öyle poyraz sayfasında bunlarda iş yok diyom lafi siyahlara çekiyon ayip la kendinizi bu kadar aciz durumlara düşürmeyin bi oyun için

HANBİRLİKLERİ
08-02-2017, 17:14
işte sende poyrazlarin hesabısın yugi de öyle poyraz sayfasında bunlarda iş yok diyom lafi siyahlara çekiyon ayip la kendinizi bu kadar aciz durumlara düşürmeyin bi oyun için

kanka
yugi mugi bilmem bende benim poyraz olduğumu nerden çıkartdın yok rahatlayacaksan poyrazım diyeyim
ama değilim :zuhaha:
veya benim hangibirlik mensubu olmam neyi değiştirecek bunuda anlamıyorum
han birliği oyuncusuyum diyorum neden sürekli farklı yere çekme çabasındasın
ama senin için poyraz olayım
onun için beyaz olayım
şunun için vefa olayım
bunun için destan olayım
ne olursam olayımda
siyah olmayayım
ama benim için hanbirlikleri oyuncusuyum :gulerim:

Nozzle(-_+)
09-02-2017, 06:11

aha adam yakaladi buldu beyler dagilin

HANBİRLİKLERİ
18-02-2017, 15:33
aha adam yakaladi buldu beyler dagilin

attı gol oldu
bu mesajda
adamın son mesajı oldu
artık yazamaz oldu
:islik::islik::islik::islik::islik:

Kalimera
19-02-2017, 01:28
5 vefalı hesap yıktım biride patron hesabı hepsi tek başıma yapılmış bir op(x8) hiç birini paylaşmadım op yapan arkadaşlar dahada var herkes paylaşmak zorunda değil kardeş:)

Yugi
19-02-2017, 02:58
5 vefalı hesap yıktım biride patron hesabı hepsi tek başıma yapılmış bir op(x8) hiç birini paylaşmadım op yapan arkadaşlar dahada var herkes paylaşmak zorunda değil kardeş:)

Anca bin nüfuslu hesapları yıkarsınız zaten.Siyahlar şu an bizi deli gibi kıskanıyor.Hatta bu sebepten dolayı sinanhoca bir haftadır okula gitmiyormuş diyorlar.

Kalimera
19-02-2017, 14:46
Anca bin nüfuslu hesapları yıkarsınız zaten.Siyahlar şu an bizi deli gibi kıskanıyor.Hatta bu sebepten dolayı sinanhoca bir haftadır okula gitmiyormuş diyorlar.
he öyle haklısın

HANBİRLİKLERİ
20-02-2017, 00:21
he öyle haklısın

kanka siyah ulann hesabından burak nerde adamın ses seda kesildi suskunlarda küstümü yoksa :zuhaha::zuhaha::zuhaha:

HANBİRLİKLERİ
07-03-2017, 10:20
Benim

burak kankamın forumdaki son mesajı kendisini arayıp foruma tekrar adapte ol dememe rağmen
seni kırmam bilirsin ama poyrazlarda çok yükleniyor demesi beni derinden üzdü :(