PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Selamlar öncelikle

fakode
26-01-2017, 23:29
Arkadaşlar çok hammadde satan insan var alıcak arkadaşlar boşuna alıcaklar şimdiden söylüyorum emek hırsızı yapan her kim olursa olsun şikayet edelim ki almasın millet güzel bir server olsun hammadde satın alan arkadaşlar kendilerini belli ediyor zaten güzel bir server olması dileğiyle herkeze başarılar :)

Yilmayan
26-01-2017, 23:30
Arkadaşlar çok hammadde satan insan var alıcak arkadaşlar boşuna alıcaklar şimdiden söylüyorum emek hırsızı yapan her kim olursa olsun şikayet edelim ki almasın millet güzel bir server olsun hammadde satın alan arkadaşlar kendilerini belli ediyor zaten güzel bir server olması dileğiyle herkeze başarılar :)

Kilitlenmiyorlar genellikle.

Kilitlense bile tarlaya vurulmuyor . Sen de yap hocam bence :DD

ultrAslan
27-01-2017, 01:01
bunu en son diyen, cayır cayır alıyordu :D

JrApprentice
27-01-2017, 10:50

Yiğidim seni tanımak istiyorum :D S7'de bir araştırma yapmanızı öneririm öncelikle. Orada millet çatır çatır alıyor satıyor. Raporları mhye gönderiyorsunuz ama yine de bir şey olmuyor. Ama oyunculuklarını sorsanız Veliefendi'de yarıştırırlar. Uzun lafın kısası bu devran kolay kolay değişmez. Ya alışacaksın ya da bırakacaksın. Biz ikinciyi seçtik s2'den sonra oyunu hilecileriyle bırakacağım !

WaNDaLL
27-01-2017, 11:14
illet oldu yemin ediyorum telefona atılan banka mesajları gibiler :D

No_Pasaran
27-01-2017, 11:53
servera 10000 kişi kayıt olmuş yarısı multidir muhtemelen..