PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sadece Öneri

R S B
25-01-2017, 18:19
Arkadaşlar önceden forumda kendim kişisel olarak takılırdım yorum yapmasamda konusulan konular beni eğendirirdi savaş planları vs. gibi ama şimdi bakıyorum herkes birbirine hakaret peşinde kimse kimsenin yaptığı işleri begenmiyor tebrik etmiyor kolay kolay(yapanlar var onlar hariç)..veya sürekli bi şikayet halindeyiz.
örneğin kim tılsım üstünlüğü kurar vs gibi konuların daha ilerde geleceğini düşünüyorum ama çokta kalmadı hani öyle bi konu açılsa dahi yine gereksiz muhabbetlere girileceği için pek bişi olacağını sanmıyorum

naçizane düşüncem ;konunun özeti sakin olun güzel konusun, savaşın yeter iyi oyunlar :)

Zeus
26-01-2017, 12:30
Ne varsa eski oyuncular da var. Yıkarsın yıkılırsın oyun bu. cici nerdesin koş gel sen beni tanısmadıgımız zamanlarda yıkmıstın :p

Yilmayan
26-01-2017, 12:41
Ne varsa eski oyuncular da var. Yıkarsın yıkılırsın oyun bu. cici nerdesin koş gel sen beni tanısmadıgımız zamanlarda yıkmıstın :p

Malkoçoğlu seni tanımak isterim yiğidim beni ara :DD

Zeus
26-01-2017, 13:29
Malkoçoğlu seni tanımak isterim yiğidim beni ara :DD

Oyunda eskiler tanır :p onlara sor :D

Artemisia
26-01-2017, 18:40
Ülke o kadar gergin ki herkes birbirine saracak yer arıyor , bi de vazgeçemediğimiz egolarımız. Ah bi kenarıya koysak :) Bu durumlara alışacağız artık forumun yaşıda gençleştikçe birbirlerine laf sokmaya çalışan kitle artıyor ister istemez :) ( Bunda bende dahilim :D )

Arkadaşlar önceden forumda kendim kişisel olarak takılırdım yorum yapmasamda konusulan konular beni eğendirirdi savaş planları vs. gibi ama şimdi bakıyorum herkes birbirine hakaret peşinde kimse kimsenin yaptığı işleri begenmiyor tebrik etmiyor kolay kolay(yapanlar var onlar hariç)..veya sürekli bi şikayet halindeyiz.
örneğin kim tılsım üstünlüğü kurar vs gibi konuların daha ilerde geleceğini düşünüyorum ama çokta kalmadı hani öyle bi konu açılsa dahi yine gereksiz muhabbetlere girileceği için pek bişi olacağını sanmıyorum

naçizane düşüncem ;konunun özeti sakin olun güzel konusun, savaşın yeter iyi oyunlar :)

zekiLiseli
26-01-2017, 18:54

Rakip olmakla düşman olmak arasındaki farkı anlayamadı insanlar
birbirine olan kin,nefretinden birbirini kovalayanlar oldu
rekabet güzel bir şey, ama düşmanlık kötü

Artemisia
26-01-2017, 22:34
++++++++++++++++
birbirine olan kin,nefretinden birbirini kovalayanlar oldu
rekabet güzel bir şey, ama düşmanlık kötü

HANBİRLİKLERİ
02-02-2017, 16:34