PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Binatlı üyeleri nerde

fakode
23-01-2017, 22:21
S2 ye eski bir BİNATLI üyesi olarak eski BİNATLI Üyelerini görmek istiyorum eski ruh dönsün oyun zevklensin :)

Unique
23-01-2017, 22:24
S2 ye eski bir BİNATLI üyesi olarak eski BİNATLI Üyelerini görmek istiyorum eski ruh dönsün oyun zevklensin :)
Server 8 1000ATLI ise benim ile iletişime geçebilirsiniz.

manisali
23-01-2017, 22:26

D E M 1000ATLI yı aratmıcaktır umarım :)))

fakode
23-01-2017, 22:28
Evet hocam server 8 server 2 ye gelicekseniz başlıcam server 2 ye

Unique
23-01-2017, 22:31
Evet hocam server 8 server 2 ye gelicekseniz başlıcam server 2 ye
Evet, -/- bölgesine D.E.M. Olarak gidiyoruz

fakode
23-01-2017, 22:32
- - Canlı olucak desenize hocam :)

Unique
23-01-2017, 22:33
- - Canlı olucak desenize hocam :)
Server 8 de olduğu gibi yine -/- tabi ki canlı olacak :)

fakode
23-01-2017, 22:34
Başlamamın sebepi eskı düzen güzeldi kaçan kaçamıyordu şimdide öyle olur :)

Unique
23-01-2017, 22:37
Başlamamın sebepi eskı düzen güzeldi kaçan kaçamıyordu şimdide öyle olur :)
Tayfun abiler oynamasa da o sezon büyük çoğunluk final yaptı yinede hala ara ara oynayan oyuncuları mevcut :)

Yilmayan
23-01-2017, 22:42
-/- mi canlı olacak ne güldüm yaa :D

Unique
23-01-2017, 22:48
-/- mi canlı olacak ne güldüm yaa :D
Sen +/+ da takıl Züğürt Ağa :p

Yilmayan
23-01-2017, 22:52
Sen +/+ da takıl Züğürt Ağa :p

1000Atlıda sen nasıl oynadın Berk ya :D

Unique
23-01-2017, 22:55
1000Atlıda sen nasıl oynadın Berk ya :D
Server 5 benim kıymetimi bilemedi neler yaptığımı, ne görev yaptığımı bilen biliyor fazla kasmaya gerek yok. Burada da wow bizim :)

Yilmayan
23-01-2017, 23:10
Server 5 benim kıymetimi bilemedi neler yaptığımı, ne görev yaptığımı bilen biliyor fazla kasmaya gerek yok. Burada da wow bizim :)

Wow sizin savaş bizim olsun :D

Aynı dönemde oynadık mı acaba 1000 atlıda merak ettim. Yalan olayları vardı o dönemde var mıydın :D biri öldüydü geri dirildiydi (töbe töbe)

Unique
23-01-2017, 23:12

Aynı dönemde oynadık mı acaba 1000 atlıda merak ettim. Yalan olayları vardı o dönemde var mıydın :D biri öldüydü geri dirildiydi (töbe töbe)
2013 senesini diyorsun sen sanırım :D hahahha kulağıma öyle bir şey gelmişti de pek üstünde durmamıştım rakip Son , Kuzey falan mıydı

JoKeR53
23-01-2017, 23:13

şu 1000atlı s8 de cof geliyo diye bölge değiştiren 1000atlı mı içinde iyi oyuncular vardı.Organizasyon sıkıntıları vardı onuda hallettiyseler iyi işler yapılır

Unique
23-01-2017, 23:15
şu 1000atlı s8 de cof geliyo diye bölge değiştiren 1000atlı mı içinde iyi oyuncular vardı.Organizasyon sıkıntıları vardı onuda hallettiyseler iyi işler yapılır
Kimse için bölge değiştirmedik öyle sıkıntılarımız yoktu. S8 1000ATLI , evet.

Yilmayan
23-01-2017, 23:26
2013 senesini diyorsun sen sanırım :D hahahha kulağıma öyle bir şey gelmişti de pek üstünde durmamıştım rakip Son , Kuzey falan mıydı

Sondu galiba ben de tam hatırlamıyorum valla :D

Yilmayan
23-01-2017, 23:27

O server 1000Atlı hiç geliyoruz demedi ki. Benim konuştuğum insanlar vardı yönetimde biz oyunu bıraktık demişlerdi. kalanlar +/- ye geçip Son birliklerinde oynadı.

Unique
23-01-2017, 23:39
O server 1000Atlı hiç geliyoruz demedi ki. Benim konuştuğum insanlar vardı yönetimde biz oyunu bıraktık demişlerdi. kalanlar +/- ye geçip Son birliklerinde oynadı.
Son sezon ise evet ama benim daha özel planlarım vardı yönetim içinde onu uyguladık -/+ bölgesinde yıpratma yapmıştık o sezon zaten herkes final yaptı yönetim kadrosu dahil çoğu kişi bıraktı sonrasında 1000ATLI falan gelmedi orada konu kapandı , kafalarından hikaye yazıyor bu yukarıdaki arkadaşlar gibi bazıları herhalde.

karakaya33
26-01-2017, 15:07
Selamlar, 1000ATLI basligini gorunce çok sevindim. Oscar başkan vs iyi dönemlerdi. Eğer hâlâ oyuna devam eden var ise s2 de aynı ismimle "karakaya'" devam ediyorum.

JrApprentice
27-01-2017, 10:52
Server 8 de olduğu gibi yine -/- tabi ki canlı olacak :)

Bölgede sizden başka birlik yok yanlış bilmiyorsam nasıl canlı olacak :D Sanırım natarları kastettiniz :)

Unique
27-01-2017, 10:53
Bölgede sizden başka birlik yok yanlış bilmiyorsam nasıl canlı olacak :D Sanırım natarları kastettiniz :)Var, var arada göz muayenesine bence kesinlikle gidilmeli Hüseyin gördü mesela dün o birlikleri :)

JrApprentice
27-01-2017, 10:59
Var, var arada göz muayenesine bence kesinlikle gidilmeli Hüseyin gördü mesela dün o birlikleri :)
Senin açtığın bölgeler konusunda göremedim ben ona bakarak yazıyorum :D

Unique
27-01-2017, 11:01
Senin açtığın bölgeler konusunda göremedim ben ona bakarak yazıyorum :DSürekli isim değiştiriyorlar ben ne yapayım, madem öyle eklemiyorum yaptım :)

kürşad 40 ceri
27-01-2017, 11:43
2013 senesini diyorsun sen sanırım :D hahahha kulağıma öyle bir şey gelmişti de pek üstünde durmamıştım rakip Son , Kuzey falan mıydı yok o sw zaten sondan göko kurdu bahsi geçen sw - + da gülenyüz + + ekip birliği vardı son binatlı müttefikti

Unique
27-01-2017, 11:53
yok o sw zaten sondan göko kurdu bahsi geçen sw - + da gülenyüz + + ekip birliği vardı son binatlı müttefiktio zaman 1 sene öncesi, gülen yüzler o sezonda bölgeyi sahra'ya bıraktı baya bir süre oynayınca ara ara hatlar karışıyor :)

kürşad 40 ceri
27-01-2017, 11:57
o zaman 1 sene öncesi, gülen yüzler o sezonda bölgeyi sahra'ya bıraktı baya bir süre oynayınca ara ara hatlar karışıyor :) sahra 2012 gibi felan dı hatta o sene son yoktu tr vardı :)

Unique
27-01-2017, 12:00
sahra 2012 gibi felan dı hatta o sene son yoktu tr vardı :)Sahra 2011-2013 arası vardı -/+ bölgesinde 2014'e giremeden bölgede hiç etmiştim dağılmışlardı ondan biliyorum :)

ölümmeleği67
27-01-2017, 13:18
bende 1000 atlılardaydım =) çok güzel günlerdi tayfun başkanda buralardamı acaba 1000-10 ölümmeleği67 dim =) ne günlerdi yaw tüm server birleşmişti bize karşı kızır deliler beyazlar vardı sonlar vardı - - de ortalığı dağıtmıştık :D

Unique
27-01-2017, 13:23
bende 1000 atlılardaydım =) çok güzel günlerdi tayfun başkanda buralardamı acaba 1000-10 ölümmeleği67 dim =) ne günlerdi yaw tüm server birleşmişti bize karşı kızır deliler beyazlar vardı sonlar vardı - - de ortalığı dağıtmıştık :D2014'te s8 finali yapıp topluca bırakmıştık Tayfun abilerin geri geleceğini de sanmıyorum bende 2 senedir yoktum 2016'da başladık tekrar hayırlısı diyelim :)

ölümmeleği67
27-01-2017, 18:12
2014'te s8 finali yapıp topluca bırakmıştık Tayfun abilerin geri geleceğini de sanmıyorum bende 2 senedir yoktum 2016'da başladık tekrar hayırlısı diyelim :)

aynenbendebusenetekrarbaladıms2de

tmr4vcgl
12-04-2017, 06:38
Biraz gec cevap veriyorum ama konuyu yeni gördüm öncelikle 1000ATLI ismi üzerinden çok prim yapanlarla karşılaştım uzun yıllar o aileden olduğumdan ötürü açıklama gereği duydum bilenler beni Tigin Beyğ olarak bilir bu servera server 8 den 7 arkadasla 1000ATLI yı kurdum daha sonra KK ile birleştik server8 de oyunu bırakırken facede grup kurmuştuk ve bu sezon bulgar serverında oyuna basladık ben bazı sebeplerden baslamadım şuanda orda durum ne bilgim yok bu serverda 1000ATLI yı bizim temsil ettiğimizi düşünüyorum ki adını kullandım tayfun abilerle falan iletişimim yok izin alma tarzı bir durum yapamadım.Bu servera öylesine basladım ancak şuan elimden geldiğince birliğime destek sağlıyorum ben çoğu kişi gibi forumlarda konuşup ss falan atmam yanlış anlaşılmasın saygı duyarım benim tarzım değil çok kötü şeyler yaşadım bu serverda oyın için dansöz gibi kıvıranlar burdaki bir çok arkadası tanımıyorum onlarda beni tanımıyor gelecek sezon bir aksilik olmassa 80 kişilik ekibimle gelicem bu serverdaki dansözleri bizzat mekanında izleyip oynatıcam �� Şaka bir yana oyun için bu kadar düşmeyin kendinize laf söyletmeyin benim naçizane tavsiyem saygılyaarım ile KK1000 NaneLemon

TinkieWinkie
15-04-2017, 11:28
Kızır deliler mi 😂😂 kasırgadeli olmasın o . Ksrdeli diye yazılıyodu

bende 1000 atlılardaydım =) çok güzel günlerdi tayfun başkanda buralardamı acaba 1000-10 ölümmeleği67 dim =) ne günlerdi yaw tüm server birleşmişti bize karşı kızır deliler beyazlar vardı sonlar vardı - - de ortalığı dağıtmıştık :D

Nozzle(-_+)
19-04-2017, 14:37
1000 atlilar son sezonunu s8 de yapip rakip birligin wow koyunu sifresini patlatip serveri kazanip bir daha 1000 atli ismini kullanamadilar. Aslinda kullanmaya calistilar cofun karsina cikacak tapalari olmadigi icin sonlarin icinde hesap acip o bolgeyide karistirip kaosa surukleyip tarihin tozlu sayfalarina karismistir. Yoneticilerinden biri olan hirsiz ZIYAAAAA s7 de siyah birliklerinde oynuyor.oscar baskanlari da hala manciniklari korumak icin atilan ordularin nasil manciniklarin onune dusutugunu cozemedigi icin oyunu birakmistir asdasdasd:D

tmr4vcgl
20-04-2017, 01:44
Arkadaşın söyledikleri tamamen hayal ürünüdür teorisini şöyle çürüteyim servera başlamadan son olacağı açıklanmıştır cofun karşısına çıkamama tarzı şeyler hayal ürünüdür,sayısız wow kurup yıkan birliği karalamak bu kadar kolay olmamalı seversin sevmezsin ama saygı duyacaksın ne mutlu ki bizlere yıllar sonra bile kuyruk acısı dinmeyen arkadaşlarla karşılaşıyoruz.

yyy
20-04-2017, 04:28
Çok eski bir 1000 atlıyım bende hatta ondan sonra senelerce oynamadım. Uzun zaman sonra bu serverda kardeşim çağırdı ona yardım ediyorum. 1000 atlıdan Cermenbaşı. Herkese saygı ve sevgiler.

Nozzle(-_+)
20-04-2017, 06:41
Arkadaşın söyledikleri tamamen hayal ürünüdür teorisini şöyle çürüteyim servera başlamadan son olacağı açıklanmıştır cofun karşısına çıkamama tarzı şeyler hayal ürünüdür,sayısız wow kurup yıkan birliği karalamak bu kadar kolay olmamalı seversin sevmezsin ama saygı duyacaksın ne mutlu ki bizlere yıllar sonra bile kuyruk acısı dinmeyen arkadaşlarla karşılaşıyoruz.

Hadi o zaman son oynadiginiz s8 de wow sifresini patlatip iceriyi bosaltip wowu yikip jubile de yapmadik diye soyle tam olsun :D Herkes neyin ne oldugunu biliyor yormayin kendinizi :D Coflarda durup dururken binatlilar server gelmez iken tribe girip biz binatli ile savasmaya gidiyoruz mi demisler yani. Sen kendine su soruyu bir sor bence neden binatli saglam oyunculari ve yoneticileri dahil sonlarin icinde acti?? gerisi faso fiso.Sen zamaninda bintatli iken eglenmissindir birliginde guzel hos vakitler gecirmis olabilirsin ama gercek acidir :D Neyse alivederci

HANBİRLİKLERİ
20-04-2017, 09:19
Hadi o zaman son oynadiginiz s8 de wow sifresini patlatip iceriyi bosaltip wowu yikip jubile de yapmadik diye soyle tam olsun :D Herkes neyin ne oldugunu biliyor yormayin kendinizi :D Coflarda durup dururken binatlilar server gelmez iken tribe girip biz binatli ile savasmaya gidiyoruz mi demisler yani. Sen kendine su soruyu bir sor bence neden binatli saglam oyunculari ve yoneticileri dahil sonlarin icinde acti?? gerisi faso fiso.Sen zamaninda bintatli iken eglenmissindir birliginde guzel hos vakitler gecirmis olabilirsin ama gercek acidir :D Neyse alivederci

kardeşim ben cevaplayayım sorunu
cof 1000atlı bölgesinde başlayacağını duyurdu
1000atlıda birşey oldu kendilerini bir kötü hissetdiler sanki
biz almayalım dediler sözde servera başlamadılar
tabi son içinde açan kırmalardan bahsetmiyorum bile :)

TatarKralı
20-04-2017, 10:01
1000ATLI'mı :)

Unique
20-04-2017, 11:22
Hadi o zaman son oynadiginiz s8 de wow sifresini patlatip iceriyi bosaltip wowu yikip jubile de yapmadik diye soyle tam olsun :D Herkes neyin ne oldugunu biliyor yormayin kendinizi :D Coflarda durup dururken binatlilar server gelmez iken tribe girip biz binatli ile savasmaya gidiyoruz mi demisler yani. Sen kendine su soruyu bir sor bence neden binatli saglam oyunculari ve yoneticileri dahil sonlarin icinde acti?? gerisi faso fiso.Sen zamaninda bintatli iken eglenmissindir birliginde guzel hos vakitler gecirmis olabilirsin ama gercek acidir :D Neyse alivedercihayal ürünlerini kendine sakla 2014 de 100ATLI birliği Tayfun abilerle birlikte ortaklaşa bıraktı ki bunu zaten server başında açıklamışlardı ah ah masal seviyorsun anlaşılan şifre patlamış da oymuş da buymuş da travianın güvenliği o kadar mı zayıf sanıyorsun yoksa wow şifresini 123456 yapıp " yaaa 1000ler wowun şifresini kırdı " mı diyorsun :)

tmr4vcgl
21-04-2017, 21:15
aynen itiraf ediyorum aylarca oynadık son gün şifreyi çözdük şifre 1905'miş multihunterlar adminlerde jübile yapıyoruz diye göz yumdular.Coftan biraz korkanlar Sonların içinde hesap açtı çok korkanlar oyunu bıraktı çok utanıyorum :)

bysfatih
30-04-2017, 14:48
aynen itiraf ediyorum aylarca oynadık son gün şifreyi çözdük şifre 1905'miş multihunterlar adminlerde jübile yapıyoruz diye göz yumdular.Coftan biraz korkanlar Sonların içinde hesap açtı çok korkanlar oyunu bıraktı çok utanıyorum :)

Kanka problem mi var:) cirkeflesebilirim :)

Klasik travian uydurmaları şifre çalındı o bu vs takma boşver;) tılsım çıksın alamazsak jp kanakan yıkıp keyfimize bakalım:)

tmr4vcgl
01-05-2017, 13:51
Kanka problem mi var:) cirkeflesebilirim :)

Klasik travian uydurmaları şifre çalındı o bu vs takma boşver;) tılsım çıksın alamazsak jp kanakan yıkıp keyfimize bakalım:)
Yok ya ne problemi ağzı olan konuşuyor:)

voceDAiMON
03-05-2017, 09:47

Bu kimin gazına gelip böyle hayaller kuruyor yav:)
Bu aralar forumdaki herkesin kafa güzel:)

Nozzle(-_+)
03-05-2017, 09:53
Bu kimin gazına gelip böyle hayaller kuruyor yav:)
Bu aralar forumdaki herkesin kafa güzel:)

Ah be kocum bir gun ogrenirsin belki kimin ve ya nasil gaza geldigimi. Bilmiyorsan susmayi da bil.

voceDAiMON
03-05-2017, 12:20
Ah be kocum bir gun ogrenirsin belki kimin ve ya nasil gaza geldigimi. Bilmiyorsan susmayi da bil.

Ne suscam senin gibi kolpacıların olduğu yerde wow hesabının śifresini wow123 falan koydunuz her halde... git başka yerde boş yap

tmr4vcgl
03-05-2017, 17:27
Herkes bilmiyor sen biliyorsun dimi,her yerde görüyorum seni her konuda fikrin var doğrudur olabilir ama bu konuda yanlışlın ekibin içindeydim bahsettiğin olaydaki yıl 2014 öyle bir şey olmadı ayrıca belki 300 sayfalık forum konuşması oldu böyle bişeyle suçlayan olduğunu görmedim bile hayal dünyasında yaşıyorsun yada dikkat cekmek için uyduruyorsun daha fazla rezil olmasan iyi edersin,oynadığımız her serverda besmelesiz adımızı ağzımıza alamadılar oyunu bırakmış bir ekibin arkasından atıp tutmayı kendinize yakıştırıyorsanız buyrun hodri meydan

Haci Vosvos
03-05-2017, 20:34
Herkes bilmiyor sen biliyorsun dimi,her yerde görüyorum seni her konuda fikrin var doğrudur olabilir ama bu konuda yanlışlın ekibin içindeydim bahsettiğin olaydaki yıl 2014 öyle bir şey olmadı ayrıca belki 300 sayfalık forum konuşması oldu böyle bişeyle suçlayan olduğunu görmedim bile hayal dünyasında yaşıyorsun yada dikkat cekmek için uyduruyorsun daha fazla rezil olmasan iyi edersin,oynadığımız her serverda besmelesiz adımızı ağzımıza alamadılar oyunu bırakmış bir ekibin arkasından atıp tutmayı kendinize yakıştırıyorsanız buyrun hodri meydan
Buyrun hodri meydan derken ne yani ?

Nozzle(-_+)
03-05-2017, 21:10

Oncelikle yilari duzelteyim. 2014 s8 de bin atli oynamamis coflardan kactigi sonlarin icinde oynadigi server. 2013 serverinda bu hirsizlik yapildi. Ama sen o donemde ne kadar dandik bir oyuncuymussunuz ki rakip wowu nasil sifir kayipla yikip esszi mimari nasil sifir kayipla caldiginizda bunu nasil yaptiniz diye soracak bilginiz yokmus. Ispat mi istiyorsun? ac gettertools u 2013 serverinda birliklere bak. Birlik isimlerini HIRSIZ olarak birakmis bir cogu. Ama sen takilma bu kadar senin bilmemen normal bunlari. Once oyunu bilmen gerekiyor ki sagi solu analiz edebil oynarken. Daha once yukarida yazdigim gibi "Sen zamaninda bintatli iken eglenmissindir birliginde guzel hos vakitler gecirmis olabilirsin ama gercek acidir"

https://www.gettertools.com/ts8.travian.com.tr.3/12-Birlikler

tmr4vcgl
03-05-2017, 23:28
Oncelikle yilari duzelteyim. 2014 s8 de bin atli oynamamis coflardan kactigi sonlarin icinde oynadigi server. 2013 serverinda bu hirsizlik yapildi. Ama sen o donemde ne kadar dandik bir oyuncuymussunuz ki rakip wowu nasil sifir kayipla yikip esszi mimari nasil sifir kayipla caldiginizda bunu nasil yaptiniz diye soracak bilginiz yokmus. Ispat mi istiyorsun? ac gettertools u 2013 serverinda birliklere bak. Birlik isimlerini HIRSIZ olarak birakmis bir cogu. Ama sen takilma bu kadar senin bilmemen normal bunlari. Once oyunu bilmen gerekiyor ki sagi solu analiz edebil oynarken. Daha once yukarida yazdigim gibi "Sen zamaninda bintatli iken eglenmissindir birliginde guzel hos vakitler gecirmis olabilirsin ama gercek acidir"

Kardeşim senin anlama sorunlarınmı var ? bir oku bakayım senden başka bir ademoğlu 2013 yılından bahsetmişmi sen final yaptığınız sene wowu çaldınız dedin 2013 yılından bahsediyorsun haftada bir oyuna baksam senden iyi durumda olurum ben merak etme dandik oyuncuymuş :) , şaka gibi ya adam gelmiş 2013 ten bahsediyor şimdi, abilerinden duyduklarınıda yanlış anlamışın gettertools falanda atmış iyice rezil etmişin kendini,bizim final yaptığımız yıl 2014 ağustos yada eylül ayları falan biliyon dimi :) bide link atmış ya harbiden inandınmı başardımmı sandın :) dahada yazma bak güldük eğlendik rezil etme kendini :))))

tmr4vcgl
03-05-2017, 23:30
Buyrun hodri meydan derken ne yani ?
buyrun konuşun cevabınızı alırsınız demek istedim de bu dünyadan arkadaşlar konuşşun mümkünse nozzle paralel evrenden katılıyor galiba aramıza

GAZİANTEPSPOR
03-05-2017, 23:35
beyler konuyu bilmiyorum fakat şu an s2 de 1000atlı diye bir birlik yok. yanlış sv nin konusuna mı yazıyorsun anlamadım. birileri özet geçsin :)

tmr4vcgl
03-05-2017, 23:42
beyler konuyu bilmiyorum fakat şu an s2 de 1000atlı diye bir birlik yok. yanlış sv nin konusuna mı yazıyorsun anlamadım. birileri özet geçsin :)
hocam biz varız ya KK 1000 ATLI,biraz konuşmaları okursan anlıcağından eminim arkadaş kimsenin olmadığını düşünerek server 8 de oynayan çamur at izi kal hesabı yalan atıyor ancak ilk başta konuştuğu olay 2014 final senesinden bahsediyor şimdi 2013 diyor bide bana laf çarpıyor 2014 te yoksunuz falan bişeyler saçmalıyor benden iyi bilecek sanki final yılımızı,wow çalma olayını tartışırımda adam her yazısında ayrı telden çalıyor buyrun kararı size bırakıyorum

GAZİANTEPSPOR
03-05-2017, 23:50
dostum gönderdiğin gettertools linkine baktım da bence emektar oyuncuları suçlamak için geçerli bir kanıt değil.
ben o oyunculardan hiçbirini tanımıyorum olaya dahil değilim fakat adamlar bırakmış gitmiş arkalarından bu tür ithamlarda bulunmak doğru gelmiyor bana. iyisiyle kötüsüyle senelerce önce oyun oynamışsınız bence konuyu tatlıya bağlayalım . bu olay sizler için dostça bir anı olarak kalsın :) keskin kouşmalarla bir yere varamayız.

tmr4vcgl
03-05-2017, 23:55
dostum gönderdiğin gettertools linkine baktım da bence emektar oyuncuları suçlamak için geçerli bir kanıt değil.
ben o oyunculardan hiçbirini tanımıyorum olaya dahil değilim fakat adamlar bırakmış gitmiş arkalarından bu tür ithamlarda bulunmak doğru gelmiyor bana. iyisiyle kötüsüyle senelerce önce oyun oynamışsınız bence konuyu tatlıya bağlayalım . bu olay sizler için dostça bir anı olarak kalsın :) keskin kouşmalarla bir yere varamayız.
Bende ilk yazımda aynı şeyi söyledim zaten bırakmış bir ekibin arkasından konuşmayın dedim sorun buydu yoksa kimse sevmek zorunda değil bu arkadaş o sene serverda oynamamış zaten dedikodularla konuşuyor.

GAZİANTEPSPOR
03-05-2017, 23:57
Bende ilk yazımda aynı şeyi söyledim zaten bırakmış bir ekibin arkasından konuşmayın dedim sorun buydu yoksa kimse sevmek zorunda değil bu arkadaş o sene serverda oynamamış zaten dedikodularla konuşuyor.

4 sene önce oynamadıgı svnin olayını neden hortlatıyoruz yahu :D :D
garip bir tartışma hocam. mümkünse konuyu kapattıralım modlara.

tmr4vcgl
04-05-2017, 00:02
4 sene önce oynamadıgı svnin olayını neden hortlatıyoruz yahu :D :D
garip bir tartışma hocam. mümkünse konuyu kapattıralım modlara.
bir arkadaş binatlı üyeleri nerede diye konu açmış bende açıklama yapayım dedim,paralel evrenden gelen arkadaşta atıp tutunca sinirlendim

GAZİANTEPSPOR
04-05-2017, 00:04
boşver dostum. yersiz tartışmalarla vakit kaybetme :)
bana da çok boş bir itham gibi geldi.

tmr4vcgl
04-05-2017, 00:07
boşver dostum. yersiz tartışmalarla vakit kaybetme :)
bana da çok boş bir itham gibi geldi.
Hangi birliktesin bilmiyorumdda şuan olduğun birliğe bundan 4 5 sene sonra bir forumda yalan yanlış ithamlar görseydin sen ne yapardın bence sessiz kalmazdın :) Antepliysen hele ohooo :)

GAZİANTEPSPOR
04-05-2017, 00:24
Hangi birliktesin bilmiyorumdda şuan olduğun birliğe bundan 4 5 sene sonra bir forumda yalan yanlış ithamlar görseydin sen ne yapardın bence sessiz kalmazdın :) Antepliysen hele ohooo :)

elit birliğindeyim :) hakkın var dostum sana birşey demedim sonuçta arkadaşlarını savunuyorsun. doğrudur. ama suçlamaları yapan arkadaş dalgasına açmış belli ki. dikkate değer bir suçlama değil

tmr4vcgl
04-05-2017, 00:30
elit birliğindeyim :) hakkın var dostum sana birşey demedim sonuçta arkadaşlarını savunuyorsun. doğrudur. ama suçlamaları yapan arkadaş dalgasına açmış belli ki. dikkate değer bir suçlama değil
paralel evrenden nozzlemı onu ben baska konulardada gördüm,yok anladım ben seni sorun yok,birliğe saygı duyulmaz anlarım kişiye de hadi duymuyorlar emeğe bari saygıları olsun,umarım başka bişey yazmaz hatta mümkünse konu silinsin nickim imzada isteyen oyundan yazsın bana forumu amacı dışında kullanmayalım.

GAZİANTEPSPOR
04-05-2017, 00:33
konuyu mod. a şikayet ettim . umarım gereğini yapar :)
iyi oyunlar dostum sana

tmr4vcgl
04-05-2017, 00:38
iyi oyunlar dostum sana
eyvallah sanada iyi oyunlar,herhangi birşey için oyundan mesaj atabilirsin ben nickini bilmiyorum :)

conqueror41
04-05-2017, 00:44
iyi oyunlar dostum sana
Yine ılımlı yaklaşımınla tartışmayı sonlandırmışsın. Tebrik ederim örneksin :)

GAZİANTEPSPOR
04-05-2017, 00:45
eyvallah sanada iyi oyunlar,herhangi birşey için oyundan mesaj atabilirsin ben nickini bilmiyorum :)
imzama yazdım :) newbroken nickim.
aynı şekilde sen de herhangi bir konu için mesaj atabilirsin hocam elimden geleni yaparım.

Unique
04-05-2017, 02:12
ben o oyunculardan hiçbirini tanımıyorum olaya dahil değilim fakat adamlar bırakmış gitmiş arkalarından bu tür ithamlarda bulunmak doğru gelmiyor bana. iyisiyle kötüsüyle senelerce önce oyun oynamışsınız bence konuyu tatlıya bağlayalım . bu olay sizler için dostça bir anı olarak kalsın :) keskin kouşmalarla bir yere varamayız. arkadaşın ithamları bana ve benim ile aynı sezonda oynayan tüm 1000ATLI üyelerine ki şuan %80i travianı oynamıyor bile :) bir de arkadaşın anlattığı tamamen hayal dünyası 1000ATLI final yaptı dediğimiz sezon 2013-2014 sezonu ve o sezonda GÜLEN YÜZ falan diye bir birlik yoktu. 2012-13 sezonunda da bölgelerinde SaHRa ve Gülen yüz diye birlikler vardı 2011-2012 sezonunda gülen yüzler biraz oynamaya kalktı onda da pek bir etkileri olmamıştı. Hatırlamadığı kulaktan dolma bilgilerle buraya yazı yazıyor.
bende yazmayacaktım da konu gece gece baya uzamış yazayım dedim herkese iyi geceler

Unique
04-05-2017, 02:42
2012-13 sezonu FARAZİ diye oyunu bitirenler SaHRa birliği GÜLEN YÜZ nerede :(
https://www.gettertools.com/ts8.travian.com.tr.2/12-Birlikler
2013-14 sezonunda bölgeyi bütün edemeyen 10 tane -/+ birliği ile anlaşan birlik isimleri 100 kere değişen aslında bir elin parmağını geçmeyecek kadar oyuncuya sahip bir gülen yüz ekibi ? :( ( incelemesi bedava -/+ birliklerinin isimlerine bakabilirsiniz :) )

onca birlik varken sizden mi korkup da wow şifreniz çalınmıştı ? Güldürmeyin insanı...
iyi forumlar , daha bu konuya yazmaya gerek yok

Nozzle(-_+)
04-05-2017, 02:49
hocam biz varız ya KK 1000 ATLI,biraz konuşmaları okursan anlıcağından eminim arkadaş kimsenin olmadığını düşünerek server 8 de oynayan çamur at izi kal hesabı yalan atıyor ancak ilk başta konuştuğu olay 2014 final senesinden bahsediyor şimdi 2013 diyor bide bana laf çarpıyor 2014 te yoksunuz falan bişeyler saçmalıyor benden iyi bilecek sanki final yılımızı,wow çalma olayını tartışırımda adam her yazısında ayrı telden çalıyor buyrun kararı size bırakıyorum
Vallaha daha oynadigin serveri bilemiyecek kadar noobmussun yapacak birsey yok. 2013 te baslayip 2014 yazinda biten s8 in linki o 2014 baslayan s8 de bin tatli filan yoktu tirsip sonlarin icinde oynadi diyoruz. Hala bana anlatmaya calisiyorum 4 ayda bir s8 mi aciyorlar sizin icin :D Tayfun tayfun diyip duruyorsunuz oscar mi? Ya sen o serverda oynadigin nicki yazsana bulalim. kimmissin o server.

arkadaşın ithamları bana ve benim ile aynı sezonda oynayan tüm 1000ATLI üyelerine ki şuan %80i travianı oynamıyor bile :) bir de arkadaşın anlattığı tamamen hayal dünyası 1000ATLI final yaptı dediğimiz sezon 2013-2014 sezonu ve o sezonda GÜLEN YÜZ falan diye bir birlik yoktu. 2012-13 sezonunda da bölgelerinde SaHRa ve Gülen yüz diye birlikler vardı 2011-2012 sezonunda gülen yüzler biraz oynamaya kalktı onda da pek bir etkileri olmamıştı. Hatırlamadığı kulaktan dolma bilgilerle buraya yazı yazıyor.
bende yazmayacaktım da konu gece gece baya uzamış yazayım dedim herkese iyi geceler

Yaw sen yazmayacam diye dusunecegine ac verdigim linke bak (-_+) var mi yok mui. Orada VVV birlikleri (-_+) ile ++ daki birligin birlesmesi ile olan birlik. Tikla -+ da olan bir VVV oyuncusuna gor (-_+) birligi varmiyimis yokmuymus. Vallaha ben size soyluyorum isim veriyorum. YARAMAZ nickli ziya isimi baskaniniz hala s7 de oynuyor. Wowu nasil patlattigini anlatsin size. Boburlenerek profillerine yaziyor s7 de.

Vallaha bazen baska serverdan bahsettigimizi dusunuyorum eger 2013-2014 s8 oynadim diyip hala bunlari diyorsaniz kimlere ne anlatiyorum zaten. Atin gettertools linkini su jubile yaptiginiz yili da gorelim.

tmr4vcgl
04-05-2017, 03:11
Vallaha daha oynadigin serveri bilemiyecek kadar noobmussun yapacak birsey yok. 2013 te baslayip 2014 yazinda biten s8 in linki o 2014 baslayan s8 de bin tatli filan yoktu tirsip sonlarin icinde oynadi diyoruz. Hala bana anlatmaya calisiyorum 4 ayda bir s8 mi aciyorlar sizin icin :D Tayfun tayfun diyip duruyorsunuz oscar mi? Ya sen o serverda oynadigin nicki yazsana bulalim. kimmissin o server.
ya sen şakamısın belamısın senin attığın link kırıkmıdır nedir tıklanmıyor linkini göremedim bile o,bir server başlangıç zamanıylamı anılır bitiş zamanıylamı paralel evrende öyle heralde burda bitiş zamaıyla anılır yani bizim final sezonumuz 2014,2013 tede oynadım onda erken bıraktım orda,bak tekrarlıyorum biz oyunu bıraktığımız tarih 2014 ağustos yada eylül,evet tayfun abi oscar,senin gibi fikirsizin biri sallar s7 de konuşur öyle yaptık böyle çaldık diye,her yorumda ayrı telden çalıyorsun tarihleri birlikleri kafana göre belirleyen birinin anlattıklarına inanıcak olucağını zannetmiyorum,hangi yıl ki nickimden bahsediyorsun ? söyle vereyim bu yılmı final sezonumuzmu 7 sayfa yazıda 5 sezondan bahsettin zaten

Yaw sen yazmayacam diye dusunecegine ac verdigim linke bak (-_+) var mi yok mui. Orada VVV birlikleri (-_+) ile ++ daki birligin birlesmesi ile olan birlik. Tikla -+ da olan bir VVV oyuncusuna gor (-_+) birligi varmiyimis yokmuymus. Vallaha ben size soyluyorum isim veriyorum. YARAMAZ nickli ziya isimi baskaniniz hala s7 de oynuyor. Wowu nasil patlattigini anlatsin size. Boburlenerek profillerine yaziyor s7 de.

Vallaha bazen baska serverdan bahsettigimizi dusunuyorum eger 2013-2014 s8 oynadim diyip hala bunlari diyorsaniz kimlere ne anlatiyorum zaten. Atin gettertools linkini su jubile yaptiginiz yili da gorelim.
ya sen şakamısın belamısın senin attığın link kırıkmıdır nedir tıklanmıyor linkini göremedim bile o,bir server başlangıç zamanıylamı anılır bitiş zamanıylamı paralel evrende öyle heralde burda bitiş zamaıyla anılır yani bizim final sezonumuz 2014,2013 tede oynadım onda erken bıraktım orda,bak tekrarlıyorum biz oyunu bıraktığımız tarih 2014 ağustos yada eylül,evet tayfun abi oscar,senin gibi fikirsizin biri sallar s7 de konuşur öyle yaptık böyle çaldık diye,her yorumda ayrı telden çalıyorsun tarihleri birlikleri kafana göre belirleyen birinin anlattıklarına inanıcak olucağını zannetmiyorum,hangi yıl ki nickimden bahsediyorsun ? söyle vereyim bu yılmı final sezonumuzmu 7 sayfa yazıda 5 sezondan bahsettin zaten

Nozzle(-_+)
04-05-2017, 03:14
2012-13 sezonu FARAZİ diye oyunu bitirenler SaHRa birliği GÜLEN YÜZ nerede :(
https://www.gettertools.com/ts8.travian.com.tr.2/12-Birlikler
2013-14 sezonunda bölgeyi bütün edemeyen 10 tane -/+ birliği ile anlaşan birlik isimleri 100 kere değişen aslında bir elin parmağını geçmeyecek kadar oyuncuya sahip bir gülen yüz ekibi ? :( ( incelemesi bedava -/+ birliklerinin isimlerine bakabilirsiniz :) )

onca birlik varken sizden mi korkup da wow şifreniz çalınmıştı ? Güldürmeyin insanı...
iyi forumlar , daha bu konuya yazmaya gerek yok

Hangi onca birlik la zaten vvv lerin sifresini caldi. Vallaha tamam kardes siz o server butun wowlari indirdiniz :D yaw bir tane soylesene yiktiginiz wowu hatirlamaya calis? yok? niye yok?. zaten son birlikleri ile server basindan beri dost olmak zorunda kaldiniz. Wowunuzada saldirmadi adamlar. vvv birlikerli olarak da silince krallar gibi kurdunuz da. Hayir anlamadigim sey sen daha kiminle savastigini bilmedigin halde neler neler anlatiyorsun.

Nozzle(-_+)
04-05-2017, 03:17

Vallaha ayni serverdan bahsediyormusuz birde hahahaha. Yaw kimlere ne laflar anlatiyorum. Bak sen en iyisi ne yap biliyor musun ara tayfun abini anlatsin sana onu gri bolgede nasil yiktigimi 10 nufusdan dondugunu anlatsin sana. Aylarca multihunterla kavga ettigini anlatsin sana. Forumdaki nickimi ver o hatirlar. Sonra da sor tayfun abine abi biz VVV lerin wowunu nasil yiktik de. Essiz mimari nasil aldik onlardan de hepsini anlatsin sana cok sevilen sayilansin ya :D Nickini ver sen o serverdaki ben sana daha ayrtintili vericem :D

finwe
04-05-2017, 03:19
patlamış mısır aldım tartışmayı izliyorum şu an :D favorim sensin nozzle :D

tmr4vcgl
04-05-2017, 03:44
Vallaha ayni serverdan bahsediyormusuz birde hahahaha. Yaw kimlere ne laflar anlatiyorum. Bak sen en iyisi ne yap biliyor musun ara tayfun abini anlatsin sana onu gri bolgede nasil yiktigimi 10 nufusdan dondugunu anlatsin sana. Aylarca multihunterla kavga ettigini anlatsin sana. Forumdaki nickimi ver o hatirlar. Sonra da sor tayfun abine abi biz VVV lerin wowunu nasil yiktik de. Essiz mimari nasil aldik onlardan de hepsini anlatsin sana cok sevilen sayilansin ya :D Nickini ver sen o serverdaki ben sana daha ayrtintili vericem :D
euprase,tetikçitürk1000,euprase,jessypinkman,geçmi ş zaman nicklerde hata olabilir ama çok biliyorsun ya herşeyi hatırlarsın eğer gerçekten varsan.hatta tetikçi casus hesaptı bak 2 3 sene sonra destekli atarsın haberin olsun.Vay be koskoca 1000ATLIYI paralel evrenden gelen gülenyüz cemaatinin lideri nozzle reis bitirdi ateşler saldı üzerimize,aynı rıza baba gibisin her olaya yakınmışşın eşşiz mimarı kim çaldı,wow köyünü kim yıktı,şifreyi kim çaldı hepsini birinci ağızdan dinliyor gibiyiz biz nickleri zor hatırlıyoruz ama arkadaş karadeniz takası gibi arkadan pır pır atıyor :) 3 aylar diye senle uğraşıyorum sevaptır :)

tmr4vcgl
04-05-2017, 03:45
patlamış mısır aldım tartışmayı izliyorum şu an :D favorim sensin nozzle :D
bizim ne eksiğimizi gördün,ezilenden yanamısın yoksa sende :)

finwe
04-05-2017, 04:07
http://cofcore.weebly.com/cof-hakk305nda.html

Nozzle(-_+)
04-05-2017, 04:12
euprase,tetikçitürk1000,euprase,jessypinkman,geçmi ş zaman nicklerde hata olabilir ama çok biliyorsun ya herşeyi hatırlarsın eğer gerçekten varsan.hatta tetikçi casus hesaptı bak 2 3 sene sonra destekli atarsın haberin olsun.Vay be koskoca 1000ATLIYI paralel evrenden gelen gülenyüz cemaatinin lideri nozzle reis bitirdi ateşler saldı üzerimize,aynı rıza baba gibisin her olaya yakınmışşın eşşiz mimarı kim çaldı,wow köyünü kim yıktı,şifreyi kim çaldı hepsini birinci ağızdan dinliyor gibiyiz biz nickleri zor hatırlıyoruz ama arkadaş karadeniz takası gibi arkadan pır pır atıyor :) 3 aylar diye senle uğraşıyorum sevaptır :)

Simdi adini soyle diyorum arkadaslarinin nickini yazmaya calisiyorsun nicklerinide tam hatirlamadigindan duzgun yazamiyorsun ama farketmez ben buldum. tetikciturk dedigin hesap -- bolgesinde oynamis 1000 tatlilarda imis hep. Tamam madem anlastik ayni serverdaydik siz simdi o server gulenyuzler gelmedi mi diyorsunuz? Neyse siz kazandiniz habriden daha ne oynadigini nerede kimlerle ne yaptigni bilmeyen adam anlatiyor. Dua et sevdigim kardeslerimin birligindesin musallat olurdum sana :D Ziya baskanin gibi senide aglatirdim ama mutiye dua et :D

Not: Bende God hesabinda oynuyordum da onuda gormemissindir sen :D

tmr4vcgl
04-05-2017, 04:28
Simdi adini soyle diyorum arkadaslarinin nickini yazmaya calisiyorsun nicklerinide tam hatirlamadigindan duzgun yazamiyorsun ama farketmez ben buldum. tetikciturk dedigin hesap -- bolgesinde oynamis 1000 tatlilarda imis hep. Tamam madem anlastik ayni serverdaydik siz simdi o server gulenyuzler gelmedi mi diyorsunuz? Neyse siz kazandiniz habriden daha ne oynadigini nerede kimlerle ne yaptigni bilmeyen adam anlatiyor. Dua et sevdigim kardeslerimin birligindesin musallat olurdum sana :D Ziya baskanin gibi senide aglatirdim ama mutiye dua et :D

Not: Bende God hesabinda oynuyordum da onuda gormemissindir sen :D
Allah aşkına sen sarhoşmusun nickini ver dedin daha hemen 2 3 yorum önce kimlerle uğraşıyoruz :) arkadaşlarımın hesapları değil onlar benim oynadığım hesaplar,bi ziya başkan diyorsun bir tayfun başkan diyorsun herkesi ağlatmışın vay be paralel evren nozzle,senin s2 de nickini versene,mutiyi tanımıyorum ben sıkıntı yapmaz allah aşkına gelsene bir ağlat beni paralel evrende yansımanı çakıyım :) ben gülenyüzler yok diye birşey demedim o serverdaki olay ne biliyormusun ben sana anlatayım biz sonlarla müttefiktik hep daha sonra sonların orduları cakılınca biz onlara saldırdık wowlarını yıktık serverda ordu kalmadı biz kurduk ben öyle hatırlıyorum yanılma payım var geçmiş zaman,ancak hiç bir zaman çalma çırpma işleri içinde bulunmadım,birliğimdede öyle bir olay yaşandığına ihtimal vermiyorum,asıl sıkıntı geçmişteki olayları tam anlamıyl bilmeden insanları sucluyorsun,100 lerce kişinin emeğini hiçe sayıyorsun,forumdada araştırabilirsin bahsettiğin olay bahsi geçen birliğin başkanlarının acıklamalarınıda okuyabilirsin,herkes okuyabilir,olaylar sanki dün yaşanmış gibi burdada yalan yanlış konuşma forumu meşgul etme artık kuyruk acın varsa oyundan yaz bana

tmr4vcgl
04-05-2017, 04:35
http://cofcore.weebly.com/cof-hakk305nda.html
dostum orda yazanların aksini ben sadece şunu söylüuorum cofun korkusuna gitmeme gibi bir durum olamaz çünkü biz zaten servera başlarken oyunu bırakıcağımızı açıklamıştık forumdalarda falan sürekli final yılımız jübilemiz tarzı konular dahi açıldı,cofun geldiğini açıklamasından sonra bırakma diye bir durum yok cofa saygım sonsuz çok iyi birlikler ama egoist olduklarını düşünüyorum bahsettikleri olay 1000 ATLI nın oyunu bırakmayan kemik kadrosu dışındakiler oyunu bırakmamış olup belki çekinip bölge değiştirmişlerdir.Gerçek 1000 ATLI yani kemik kadro onların geldiği sezonun öncesinde oyunu bıraktı onddan sonraki olanlar hakkımdada fikrim yok bende bırakmıştım

Nozzle(-_+)
04-05-2017, 04:42
Allah aşkına sen sarhoşmusun nickini ver dedin daha hemen 2 3 yorum önce kimlerle uğraşıyoruz :) arkadaşlarımın hesapları değil onlar benim oynadığım hesaplar,bi ziya başkan diyorsun bir tayfun başkan diyorsun herkesi ağlatmışın vay be paralel evren nozzle,senin s2 de nickini versene,mutiyi tanımıyorum ben sıkıntı yapmaz allah aşkına gelsene bir ağlat beni paralel evrende yansımanı çakıyım :) ben gülenyüzler yok diye birşey demedim o serverdaki olay ne biliyormusun ben sana anlatayım biz sonlarla müttefiktik hep daha sonra sonların orduları cakılınca biz onlara saldırdık wowlarını yıktık serverda ordu kalmadı biz kurduk ben öyle hatırlıyorum yanılma payım var geçmiş zaman,ancak hiç bir zaman çalma çırpma işleri içinde bulunmadım,birliğimdede öyle bir olay yaşandığına ihtimal vermiyorum,asıl sıkıntı geçmişteki olayları tam anlamıyl bilmeden insanları sucluyorsun,100 lerce kişinin emeğini hiçe sayıyorsun,forumdada araştırabilirsin bahsettiğin olay bahsi geçen birliğin başkanlarının acıklamalarınıda okuyabilirsin,herkes okuyabilir,olaylar sanki dün yaşanmış gibi burdada yalan yanlış konuşma forumu meşgul etme artık kuyruk acın varsa oyundan yaz bana
Sana en son birde combo cekeyim koseme cekileyim. Saf temiz birisin zamaninda bu saf temiz duygularinla oynayarak kandirmislar seni ama malesef jubilenizi hirsizlikla yaptiniz :D Yaw hadi oyle bir olay hic yok diyorsun niye bu kadar birligin adi hirsizlar diye? Hadi o tamam niye 1000 atli oyuncusu UTANC diye birlik kurmus bana bunlarida acikla bebegim. nasil bin tatlisin sen ki s8 ne zaman acilir kapanir bilmezsin ayip :D

Bak ne guzel yazmissin siz sonlarla muttefiktiniz kime karsi?? vvv lere dimi. Eeee vvv wowunu kim yikti hangi ordu ile? sifir kayipla dimi? Sonlarin ordulari nerede cakildi? God da yani bende 1m kesim yaptim mayis aynin sonuna dogru. Ben s2 de oynamiyorum ama istedigin zaman baslayabilirim yeterki gel de buluruz bil yolunu.

https://i.hizliresim.com/qbOX73.png (https://hizliresim.com/qbOX73)
https://i.hizliresim.com/M0AMq6.png (https://hizliresim.com/M0AMq6)
https://i.hizliresim.com/9QZBk9.png (https://hizliresim.com/9QZBk9)

Nozzle(-_+)
04-05-2017, 04:51
https://i.hizliresim.com/vbWBOO.png (https://hizliresim.com/vbWBOO)
Bak profilin altinda atliteam yaziyor ziya baskanin toplamis bir kac at daha gecmisler hesaba
sonuc iki asker koyu gummm:
https://i.hizliresim.com/qbOX6W.png (https://hizliresim.com/qbOX6W)Oscar amcanin da bende guzel screenshotlari vardi ama harddiskte windows pc lazim takarsam aklimda olsun atarim. Ozellikle profiline yazdigi bir yazdi vardi manciniklarin onune nasil ordu sokuyormusuz diye multiye kiziyordu :D

tmr4vcgl
04-05-2017, 04:56
Sana en son birde combo cekeyim koseme cekileyim. Saf temiz birisin zamaninda bu saf temiz duygularinla oynayarak kandirmislar seni ama malesef jubilenizi hirsizlikla yaptiniz :D Yaw hadi oyle bir olay hic yok diyorsun niye bu kadar birligin adi hirsizlar diye? Hadi o tamam niye 1000 atli oyuncusu UTANC diye birlik kurmus bana bunlarida acikla bebegim. nasil bin tatlisin sen ki s8 ne zaman acilir kapanir bilmezsin ayip :D

Bak ne guzel yazmissin siz sonlarla muttefiktiniz kime karsi?? vvv lere dimi. Eeee vvv wowunu kim yikti hangi ordu ile? sifir kayipla dimi? Sonlarin ordulari nerede cakildi? God da yani bende 1m kesim yaptim mayis aynin sonuna dogru. Ben s2 de oynamiyorum ama istedigin zaman baslayabilirim yeterki gel de buluruz bil yolunu.

https://i.hizliresim.com/qbOX73.png (https://hizliresim.com/qbOX73)
https://i.hizliresim.com/M0AMq6.png (https://hizliresim.com/M0AMq6)
https://i.hizliresim.com/9QZBk9.png (https://hizliresim.com/9QZBk9)
kendi attığın ss te kendin rezil oluyorsun utanç ismini yapan arkadaşın başlangıcta bulunduğu birliğe bakın isimlerini hırsız yapan birlikten arkadaş belliki casusmuş sende çok iyi hatırlarsın o serverda casuslar diz boyuydu bizdede çok vardı bizimde çok vardı bu yüzden de çok suçlandık,anlattıkların tamamen mantıksızlık bütünü s8 de olduğu her sene neredeyse wow kuran biz final senemizde bu işi beceremezken sizin köyü çaldıkta öyle kurduk öylemi adama demezlermi madem o kadar iyiydiniz onca yıl neden engel olamadınız her senemi böyle wow kurduk,anlattığın olay fail zaten biz sonları destekledik hep siz onların wowlarına gırdıgınızde def çektik sonlara çünkü size kurdurmak istemedik aranızdan bir çoğu bir önceki seneki kuzey birliği oyuncuları değilmiydi ? bir önceki yıldan gelen husumetten dolayı size wow kurdurmamak adına sonlara destek verdik daha sonra iki tarafında son birliği ve sizin ordularınız eridi hatta sizin kalmamıştı yada bıraktınız her neyse bizde daha sonra tabiki sonların wow kurmasını izlicek halimiz yoktu girdik onları kestik az denecek kayıp verdik çünkü ordularının yüzde 90 ını sizi kesmekle harcadılar,gel gel s2 ye gel özel davetiye yollayım hatta sana

tmr4vcgl
04-05-2017, 05:06
https://i.hizliresim.com/vbWBOO.png (https://hizliresim.com/vbWBOO)
Bak profilin altinda atliteam yaziyor ziya baskanin toplamis bir kac at daha gecmisler hesaba
sonuc iki asker koyu gummm:
https://i.hizliresim.com/qbOX6W.png (https://hizliresim.com/qbOX6W)Oscar amcanin da bende guzel screenshotlari vardi ama harddiskte windows pc lazim takarsam aklimda olsun atarim. Ozellikle profiline yazdigi bir yazdi vardi manciniklarin onune nasil ordu sokuyormusuz diye multiye kiziyordu :D
nozzle amca paralel evrende diyar diyar konular gecesimi yapıyoruz anlamadımki her yazdığın şeyi çürüttüm bir sonraki yorumda başka seyden bahsettim dön bi yazdıklarını oku yazdıklarının tutarsızlığını kendi gözlerinle gör,ne alaka konumuzla attığın bu ssin hayır yani ne alaka parktamıyız biz oyuncak değiştirir gibi konu değiştiriyorsun,yok onu yıkmış bunu yıkmış ben yıkmadınmı dedim laflarının arkasında duramayan,duruşu bozuk olan birinin laflarınada resimlerinede itimat etmem kimyama aykırı,ben forum kaşarı değilim 1600 mesajım yok o siteden bu siteye bakmam abilerimin laflarıyla milleti karalamam abilerimin resimleriyle yaptıklarıyla övünmem buyur gel er meydanına s2 ye, ya da bidahaki sene nerde başlaaycaksan söyle ben gelecem yanına sacma sapan konuşmalarının yeri değil burası server 2 nin forumu burası ya gel oyundan yaz bana yada özelden yaz konuşcaksan yeter bu kadar

Nozzle(-_+)
04-05-2017, 06:22
nozzle amca paralel evrende diyar diyar konular gecesimi yapıyoruz anlamadımki her yazdığın şeyi çürüttüm bir sonraki yorumda başka seyden bahsettim dön bi yazdıklarını oku yazdıklarının tutarsızlığını kendi gözlerinle gör,ne alaka konumuzla attığın bu ssin hayır yani ne alaka parktamıyız biz oyuncak değiştirir gibi konu değiştiriyorsun,yok onu yıkmış bunu yıkmış ben yıkmadınmı dedim laflarının arkasında duramayan,duruşu bozuk olan birinin laflarınada resimlerinede itimat etmem kimyama aykırı,ben forum kaşarı değilim 1600 mesajım yok o siteden bu siteye bakmam abilerimin laflarıyla milleti karalamam abilerimin resimleriyle yaptıklarıyla övünmem buyur gel er meydanına s2 ye, ya da bidahaki sene nerde başlaaycaksan söyle ben gelecem yanına sacma sapan konuşmalarının yeri değil burası server 2 nin forumu burası ya gel oyundan yaz bana yada özelden yaz konuşcaksan yeter bu kadar
Anladim sende yuzsuz ciktin. Utanmadan birde curuttum filan diyorsun. Ulan daha 3 mesajin once bu serverda oynamiyordun 2014 s8 de oynuyordun. Sana acik acik ispatlari sunuyorum herkes hesap silmis butun birlikler hirsiz yapmis nickini hala yok oyle bir olay diyorsun. Yedirmek zordur bu damgayi ama hirsizlikla yaptiniz kocum baska bisi degil rezilsiniz. Ne kadar bos oynamissin daha serverda wowu patlatiyorlar butun forum yikiliyor bizim kamilin haberi yok.

http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=92007&page=100&p=1839842&viewfull=1#post1839842

al biraz oku ogren nasil wowu nasil kurdugunuzu ogren. Daha gerilerden baslayabilirsin okumaya.

TatarKralı
04-05-2017, 09:01
Hala mezar eşelemeye devam mı gençler :)

Akışına salın gitsin, olanları o günlerde oyunda olanlar gayet iyi biliyor zaten, hayal dünyasında yaşayan arkadaşlarında kendi bileceği iştir.

tmr4vcgl
04-05-2017, 14:36
Anladim sende yuzsuz ciktin. Utanmadan birde curuttum filan diyorsun. Ulan daha 3 mesajin once bu serverda oynamiyordun 2014 s8 de oynuyordun. Sana acik acik ispatlari sunuyorum herkes hesap silmis butun birlikler hirsiz yapmis nickini hala yok oyle bir olay diyorsun. Yedirmek zordur bu damgayi ama hirsizlikla yaptiniz kocum baska bisi degil rezilsiniz. Ne kadar bos oynamissin daha serverda wowu patlatiyorlar butun forum yikiliyor bizim kamilin haberi yok.

http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=92007&page=100&p=1839842&viewfull=1#post1839842

al biraz oku ogren nasil wowu nasil kurdugunuzu ogren. Daha gerilerden baslayabilirsin okumaya.
Ziya abi dediğin yaramaz nickli oyuncuydu o dönem altına yorum yapmış senin gibi düşünenler olabilir o yazıyı paylasan bir üye ben sana diyorumki birlik baskanlarının konuşmalarını oku,şifre patlamış olsa bilirdim oyunu bırakırken neden böyle bişey yapıp adlarını kirletsinler bana bi söyle safmısın sen ? Tutarsız ve dengesiz konuşuyosun

ahmedenes
04-05-2017, 15:33
1000 ATLI ve devam birlikleri ile ilgili yazarken biraz daha dikkat etmenizi tavsiye ederim. Birlik icindeki birkaç kişi butun birliği baglamaz ayrıca suç kanitlanana kadar sadece bir iddiadan öte degildir.
Herkes yazdığına biraz dikkat etsin lutfen.

Nozzle(-_+)
05-05-2017, 06:23
Ziya abi dediğin yaramaz nickli oyuncuydu o dönem altına yorum yapmış senin gibi düşünenler olabilir o yazıyı paylasan bir üye ben sana diyorumki birlik baskanlarının konuşmalarını oku,şifre patlamış olsa bilirdim oyunu bırakırken neden böyle bişey yapıp adlarını kirletsinler bana bi söyle safmısın sen ? Tutarsız ve dengesiz konuşuyosun

Ziya abi sen diyorsun ben degil :D Kime ne laf anlatmaya calisiyoruz hee hee sen daha baskan kim onu bilmiyorsun konusuyorsun sana attigim linki acip okumaya tenezul bile etmiyorsun.Sirf bos laflarla ben bilirdim ben ederdim :D Tam attigim linkin mesajini yazan VVV genel baskani da neyse ugrasamicam seninle. Cok buyuksun gel ziya abine yardim et.

1000 ATLI ve devam birlikleri ile ilgili yazarken biraz daha dikkat etmenizi tavsiye ederim. Birlik icindeki birkaç kişi butun birliği baglamaz ayrıca suç kanitlanana kadar sadece bir iddiadan öte degildir.
Herkes yazdığına biraz dikkat etsin lutfen.
Neyin kanitini istiyorsunuz daha anlamadim ki. Wowu bosaltan kisi nereden biliyordu essiz mimara bin atlidan gelen saldirinin gercek oldugunu da bosaltti koyu. Bin atlidan degil cunku. Cikarin su at gozluklerini fanatiklikle bir yere gitmez. Siz gormek istemesenizde gercek olan budur. Olmadi diyorsaniz ziya yi da taniyorsunuz s7 de profilinde gerinirek yazdigi yazilarida biliyorsunuz. Daha ne lazim size anlamadim.

ahmedenes
05-05-2017, 09:25
Ziya abi sen diyorsun ben degil :D Kime ne laf anlatmaya calisiyoruz hee hee sen daha baskan kim onu bilmiyorsun konusuyorsun sana attigim linki acip okumaya tenezul bile etmiyorsun.Sirf bos laflarla ben bilirdim ben ederdim :D Tam attigim linkin mesajini yazan VVV genel baskani da neyse ugrasamicam seninle. Cok buyuksun gel ziya abine yardim et.

Neyin kanitini istiyorsunuz daha anlamadim ki. Wowu bosaltan kisi nereden biliyordu essiz mimara bin atlidan gelen saldirinin gercek oldugunu da bosaltti koyu. Bin atlidan degil cunku. Cikarin su at gozluklerini fanatiklikle bir yere gitmez. Siz gormek istemesenizde gercek olan budur. Olmadi diyorsaniz ziya yi da taniyorsunuz s7 de profilinde gerinirek yazdigi yazilarida biliyorsunuz. Daha ne lazim size anlamadim.

Ya arkadaş senin derdin 1000 ATLI mı ZİYA mı?
Profilinde gerinerek yazı o yazıyor da sen yazamıyormusun? Her profilde yazanı hazımsızlıkla şikayet mi edeceksin. S7 de benim de profilimde yazılar vardı alınganlık yapacaklar diye yazmasa mıydım?
Bırakın bu boş işleri de oyununuzu oynayıp keyif alın.

Nozzle(-_+)
05-05-2017, 11:19
Ya arkadaş senin derdin 1000 ATLI mı ZİYA mı?
Profilinde gerinerek yazı o yazıyor da sen yazamıyormusun? Her profilde yazanı hazımsızlıkla şikayet mi edeceksin. S7 de benim de profilimde yazılar vardı alınganlık yapacaklar diye yazmasa mıydım?
Bırakın bu boş işleri de oyununuzu oynayıp keyif alın.
Benim derdim hirsizligi yapip ustune kalmamis gibi davrananlara.

Vallaha size ne anlatsam bos ya o at gozluklerini cikarmadikca bos.

ahmedenes
05-05-2017, 13:35
Benim derdim hirsizligi yapip ustune kalmamis gibi davrananlara.

Vallaha size ne anlatsam bos ya o at gozluklerini cikarmadikca bos.

Bisey anlatamiyorsun zaten
Sayfa eski 1000ATLI lar nerde diye acilmis. Sen farkli biryerdesin. Ziya yi ariyorsan S7 de. Simdi git ona yaz gereksiz kirlilik yapiyorsun. At gozlugu de sana yakisiyor ki kinin yuregini karartmis.

çevik_siverek_zz
09-07-2017, 17:44
çok eski 1000 atlı üyesiyim harranlıyım ve oscar yine bulsam yine onlarla oynarım o sezon çok iyiydi çok tat almıştım her ne kadar wow u kuramasak ta