PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : s2 xKaNaKaN bilgilendirme

hello world
21-01-2017, 09:00
Merhaba öncelikle bu konuyu açtırma gereğinde bulunan arkadaşlara teşekkür ederim ne kadar güzel şeyler yaptığımızı bir kez daha kanıtlamış oldular gördüğünüz gibi serveri bölgeyi kaybettiğimiz korkup kaçtığımızı söyleyenlerin yanıldığını kanıtlamak için alttaki resmi bırakıyorum serveri bırakalı 1 hafta oluyor ve hala top10da saldırıda ve savunmada 1.yiz gerçi konuşan arkadaşlarıda takmamak gerekiyor konusanlar s7de köy reisletip yağma olduğu için hesap silen arkadaşlardır kendilerini biliyorlar isim vermeyeceğim. bizim tek amacımız oyundan zevk almak eğlencemize dalgamıza bakmak kimisinin 1 server boyunca yapamadığını biz bir ayda yapıyorsak ne mutlu bize birlikler arası kişisel ve şahsi tartışmalar her zaman olur bunun önüne hiç bir birlik geçemez bizimkilerde adamına göre muamele yapıyor gerçekten rahatsız oluyorsanız o kişilerin konuşmasından oyunda kişiyi engelleme seçeneği mevcut umarım bu serverde hepimiz için keyifli olur hepinize şimdiden bol şanslar

buda s7de 1 ayda yaptıklarımız bu arada bunuda demeden geçemeyeceğim (Herkezin derdi biz olmuşuz demekki zamanında ...) :)) iyi forumlar

http://i.hizliresim.com/AnVzEz.png
http://i.hizliresim.com/6rBNQE.png

ne kadar oynadığın değil oynadığın sürede neler yapabildiğin önemlidir :) der ve konuyu bitiririm :)

WaNDaLL
21-01-2017, 10:27
Gözlük şart çoğu kişiye :) ++++

HANBİRLİKLERİ
21-01-2017, 10:29
Merhaba öncelikle bu konuyu açtırma gereğinde bulunan arkadaşlara teşekkür ederim ne kadar güzel şeyler yaptığımızı bir kez daha kanıtlamış oldular gördüğünüz gibi serveri bölgeyi kaybettiğimiz korkup kaçtığımızı söyleyenlerin yanıldığını kanıtlamak için alttaki resmi bırakıyorum serveri bırakalı 1 hafta oluyor ve hala top10da saldırıda ve savunmada 1.yiz gerçi konuşan arkadaşlarıda takmamak gerekiyor konusanlar s7de köy reisletip yağma olduğu için hesap silen arkadaşlardır kendilerini biliyorlar isim vermeyeceğim. bizim tek amacımız oyundan zevk almak eğlencemize dalgamıza bakmak kimisinin 1 server boyunca yapamadığını biz bir ayda yapıyorsak ne mutlu bize birlikler arası kişisel ve şahsi tartışmalar her zaman olur bunun önüne hiç bir birlik geçemez bizimkilerde adamına göre muamele yapıyor gerçekten rahatsız oluyorsanız o kişilerin konuşmasından oyunda kişiyi engelleme seçeneği mevcut umarım bu serverde hepimiz için keyifli olur hepinize şimdiden bol şanslar

buda s7de 1 ayda yaptıklarımız bu arada bunuda demeden geçemeyeceğim (Herkezin derdi biz olmuşuz demekki zamanında ...) :)) iyi forumlar

ne kadar oynadığın değil oynadığın sürede neler yapabildiğin önemlidir :) der ve konuyu bitiririm :)

kısa vadede hayli epey işler başarmışsınız

uzun vadede de bu başarınızı görmemiz mümkünmü

yada sizin birliklere kısa vadde başarılı birliklermi demeliyiz.

HANBİRLİKLERİ
21-01-2017, 10:30

bu arada not: S2 de karşınızda süvari olacak süvari başka bir birliğe benzemez

hello world
21-01-2017, 10:30
yeni bir yapılamayız bunu ilerleyen günlerde göreceğiz :)

hello world
21-01-2017, 10:34
uzun süredir oynamıyordum bütün birlikleri bilmiyorum ondan dolayı ama s7de 1-2 tane as oyuncuları vardı ve pek birşey yapamadılar destan bünyesi altında bakalım bu serverde neler olacak

Maskeli SÜVARİ
21-01-2017, 10:49
Dostum diyorum ki madem bu kadar iyiydiniz neden terkediyorsunuz?
S2 den ayrılırken de çok az adam var denmişti?
s7 ye başlarken 55kisi baslıyoruz denmisti
Servera neredeyse 2 ay olmuş ayrıcana
Bu bi başarı kıstasıysa s3 de oynarken ilk 8 haftada bundan daha fazla madalyamız vardı

hello world
21-01-2017, 11:01
başarı kıstası benim gözümde top 10 sıralaması ve suan bile degişmeyen sıralama canımız yeni servere geçmek istedi geçtik dediğimiz gibi keyfe oynuyoruz serverde savaş eksik olmaz tadı tuzu bitmez ve rio gibiler türemediği sürece burda devam edebiliriz bu arada bize diyorsunuzda s7de süvaridende bir çok arkadaş vardı onlar bizden önce bıraktı siz buna ne diyeceksiniz ?

hello world
21-01-2017, 11:17
:) :) seni nasıl üzdüysek profilinden kanakan yazısı eksik olmuyor sagda solda boş yapacağına git köyüne hayvan topla :)

xMucopauLx
21-01-2017, 11:19
bu arada not: S2 de karşınızda süvari olacak süvari başka bir birliğe benzemez

Böyle diyenler 1 ay sonra iftira atıp ham aldı multi açtı diye ağlıyor reisleniyor siliniyor ama sen bilirsin

Yilmayan
21-01-2017, 11:22
Müco knk sen boşver arkadaşları güzel bir oyun olacak :D

_çığrı_
21-01-2017, 11:26

Kısa sürede iş yaptınız ama dendiği üzere GENiş çaplı değil. Sadece anı kurtarmak için ve yapılan hiç bir organizasyonunuz başarıya ulaşmamıştır.

Yanlış anlamayın ama biz rakibiniz olarak sizleri ölçtük biçtik tarttık ve araştırdık. Şu sonuca ulaştık. Kısa vadeli bir birlik. ORDU çaktırmaya veya harcamaya gerek yok. Nasıl olsa kendileri bırakıyor.

Sizlere karşı bu yüzden hiç bir şekilde organizeli saldırı yapılmamıştır. Daha doğrusu operasyon hazırlığı bile yapılmadı:)

Umarım gittiğiniz yerde başarıya ulaşırsınız.

hello world
21-01-2017, 11:34
operasyon yapsak döverdik söyle yapsak yenerdik diyeceğinize yapsaydınız keşke :) biz yapacağımızı yaptık 700k saldırı 400ksavunma puanı yaptık bu bile size birşeyler kaybettirdiğimizin kanıtı :)

_çığrı_
21-01-2017, 11:36
operasyon yapsak döverdik söyle yapsak yenerdik diyeceğinize yapsaydınız keşke :) biz yapacağımızı yaptık 700k saldırı 400ksavunma puanı yaptık bu bile size birşeyler kaybettirdiğimizin kanıtı :)

ustam anlatamadım galiba. Operasyon yapmaya gerek bile duymadık:)

hello world
21-01-2017, 11:37
:) yaw he he :D 30-40a yakın birlik arkadaşınızın köyü silindi yarısı oyunu bıraktı operasyona gerek yok tamam en iyi sensin :D

_çığrı_
21-01-2017, 11:39
:) yaw he he :D 30-40a yakın birlik arkadaşınızın köyü silindi yarısı oyunu bıraktı operasyona gerek yok tamam en iyi sensin :D

Biz burdayız ama hala önemli olanda bu:)

hello world
21-01-2017, 11:40
burda olmanız önemli degil boş hesap açar bnde burdayım derim önemli olan icraat :) bakalım ne kadar ordasınız

Maskeli SÜVARİ
21-01-2017, 11:45
başarı kıstası benim gözümde top 10 sıralaması ve suan bile degişmeyen sıralama canımız yeni servere geçmek istedi geçtik dediğimiz gibi keyfe oynuyoruz serverde savaş eksik olmaz tadı tuzu bitmez ve rio gibiler türemediği sürece burda devam edebiliriz bu arada bize diyorsunuzda s7de süvaridende bir çok arkadaş vardı onlar bizden önce bıraktı siz buna ne diyeceksiniz ?

Kim vardı ya ? Süvari yönetiminden biri olarak ben neden bilmiyorum?

hello world
21-01-2017, 11:48
isminin başına süvari koyacak kadar birligine sadık oyuncunu bile tanımıyorsan yazık Barut Süvari adlı arkadaş sizden değilmiydi?

Maskeli SÜVARİ
21-01-2017, 11:49
Bana başkanını söyle sana birliğin nasıl olduğunu söyleyeyim:) Düzgün konusmasını bilemeyen,küfürbaz başkan banlanmış forum rahatlasın:D

hello world
21-01-2017, 11:51
al birini vur ötekine diyelim o zaman :) sende s7de vardın galiba sendemi hesap sildin sonradan isim tanıdık geldi

S.İ.T
21-01-2017, 11:51
süvari birliği 11.ayda son bulan s2 serverından beri dinlenmede arkadaşlar server gezintisi yapmak için hesap açmış olabilir bunu süvari birligide geldi diyerek aksettirmen ilgin ayrıca süvari birliği bir birlik olara oyuna nasıl başladığını çarşamba günü görürsün.
not: alkolleri çocukları ulaşamıyacagı yerlerde saklayınız sonra saçmalıyorlar ...

Maskeli SÜVARİ
21-01-2017, 11:52
isminin başına süvari koyacak kadar birligine sadık oyuncunu bile tanımıyorsan yazık Barut Süvari adlı arkadaş sizden değilmiydi?
O arkadaşımız bu sene ilk kez bizle birlikte hesap açacak.Daha önce serverin ortalarına doğru bi hesaba bakmıstı.

Ve biz ismimizin sonuna Süvari ekleriz :)

manisali
21-01-2017, 11:53
youtube şarkınızı atar mısınız dinleyorum arada güzel yapmışsınız

hello world
21-01-2017, 11:55
tamam en iyi sizsiniz ne diyeyim umarım güzel bir karşılaşma olur
dipnot:bilgisayarın fişinide çekinde çoluk çocuk forumda gezip sağa sola sarmasın o zaman ne diyelim :)

Maskeli SÜVARİ
21-01-2017, 11:56
al birini vur ötekine diyelim o zaman :) sende s7de vardın galiba sendemi hesap sildin sonradan isim tanıdık geldi
EvelAllah daha hesap silmedim 3x dışında onda da altınsız oynuyordum ve günde 1-2 kere bakıyordum.
Hesap silme defteri kabarık olanlar düsünsün:D

hello world
maskeli süvariyide gördüm sankii

S.İ.T
ha şöyle özüne dön şimdi elindeki sut bardağını bırak ve usulca yatağına gir öğlen uyku saatin gelmiş gelişim için ideal
tamam en iyi sizsiniz ne diyeyim umarım güzel bir karşılaşma olur
dipnot:bilgisayarın fişinide çekinde çoluk çocuk forumda gezip sağa sola sarmasın o zaman ne diyelim :)

hello world
21-01-2017, 11:58
bu konuda iyi bilgin var sanırsam :) karne sevinciyle ortalıkta gezen çocuklardan farkın yok neyse forum üzerinden tartışma yapmayı pek sevmiyorum dediğim gibi bilgilendirmeydi tartışma yeri değildi :)

Maskeli SÜVARİ
21-01-2017, 11:58
maskeli süvariyide gördüm sankii

Gettertools dan bak.Sallama
https://www.gettertools.com/ts7.travian.com.tr.5/11-Oyuncular

hello world
21-01-2017, 12:00
sallama gibi birşey yok gördüm sanki dedim kesin gördüm diye birşey demedim soru sordum ama lafı her zaman yanlış anladığınızdan böyle oluyor sanırm :)

Maskeli SÜVARİ
21-01-2017, 12:06
Ben herşeyi doğru anlıyorum merakın olmasın o konuda.Dediğim gibi 25ine az kalmıstır görüsmek üzere

hello world
21-01-2017, 12:31
:) görüşmek üzere

Yugi
21-01-2017, 12:45
Bu muco nasıl genel başkan? Ben olucam 10 kere darbe yapmıştım.Böyle ortalama altı zekaya sahip bir insan gibi yazıyor her yere.Yazarken ağlıyor gibi hava var yazılarında.

WaNDaLL
21-01-2017, 13:45
Bu muco nasıl genel başkan? Ben olucam 10 kere darbe yapmıştım.Böyle ortalama altı zekaya sahip bir insan gibi yazıyor her yere.Yazarken ağlıyor gibi hava var yazılarında.

Sizlere karşı antipatisi var yoksa melek gibi içimizde :)

hello world
21-01-2017, 13:47
Ortalamanin altina hitap ettigindendir o sizinle ugrasa ugrasa ne hale geldi :)

WaNDaLL
21-01-2017, 13:49
Ben herşeyi doğru anlıyorum merakın olmasın o konuda.Dediğim gibi 25ine az kalmıstır görüsmek üzere

Ben sizleri takdir ederdim fakat daha ne kadar açılcaksiniz merak ediyorum.Ya laf sokma cabasindasiniz ya altta kalmama hepvezeyim.Alttarafi oyun rakip olacaz ben yikilacam sen yikilcan felan bunlar ortada konusulup zevk alincak seyler.Ama kanakan oldu mu herkes dalaşa giriyor bi sakin olun tadinda birakin.

Maskeli SÜVARİ
21-01-2017, 14:02
Ben sizleri takdir ederdim fakat daha ne kadar açılcaksiniz merak ediyorum.Ya laf sokma cabasindasiniz ya altta kalmama hepvezeyim.Alttarafi oyun rakip olacaz ben yikilacam sen yikilcan felan bunlar ortada konusulup zevk alincak seyler.Ama kanakan oldu mu herkes dalaşa giriyor bi sakin olun tadinda birakin.
Dostum onu başkanına soracaksın hiçbirşey yokken gelip atışmaları başlatan da odur.Bende devam ettiririm.Mesele Kanakan değil burada.Birşey diyeceksen önce dön başkanına de ki sonra bize demeye hakkın olsun.Arkadaşım gelmiş buraya hafif kücümseyici bi yazı yazmıs.Hemen telefondan ulaştım düzelttirdim.Ama forum kullanacak olgunluk yok xmuco denen şahsiyette.Gelin bize saygıyla sevgiyle bakın 10katıyla size geliriz geçinip gideriz.

Süvari adına yapılan saygısızlık varsa da özür dilerim,bizim hatamızdır
Saygılar

JoKeR53
21-01-2017, 14:19
Dostum onu başkanına soracaksın hiçbirşey yokken gelip atışmaları başlatan da odur.Bende devam ettiririm.Mesele Kanakan değil burada.Birşey diyeceksen önce dön başkanına de ki sonra bize demeye hakkın olsun.Arkadaşım gelmiş buraya hafif kücümseyici bi yazı yazmıs.Hemen telefondan ulaştım düzelttirdim.Ama forum kullanacak olgunluk yok xmuco denen şahsiyette.Gelin bize saygıyla sevgiyle bakın 10katıyla size geliriz geçinip gideriz.

Saygılar

olay benle başladığı için bende bi kaç söyliyim buraya espirisine kücuk bişey yazdım zaten sonra arkadaşlar rakibi küçümsemeyelim diyince de yazıyı editledim zaten ama sizin densiz başkanınız yine beni şaşırtmadı abuk subuk konuştu ne yazdığı umrumdada değil zaten cevapta vermedim.Pembe yerede imzamı atarım

Yilmayan
21-01-2017, 14:23
olay benle başladığı için bende bi kaç söyliyim buraya espirisine kücuk bişey yazdım zaten sonra arkadaşlar rakibi küçümsemeyelim diyince de yazıyı editledim zaten ama sizin densiz başkanınız yine beni şaşırtmadı abuk subuk konuştu ne yazdığı umrumdada değil zaten cevapta vermedim.Pembe yerede imzamı atarım

Joker ile bir server daha :D

JoKeR53
21-01-2017, 14:25
Joker ile bir server daha :D

aynen yine aynı bölgedeyiz heralde:Ds1'den gitmeseydin takılırdık biraz daha:)

Yilmayan
21-01-2017, 14:26
aynen yine aynı bölgedeyiz heralde:Ds1'den gitmeseydin takılırdık biraz daha:)

En yakın yıkacak adam 6 saatti zevkimi aldım bıraktım :)

Aynı bölgedeyiz ama bu sefer tek değilim haha :D

hello world
21-01-2017, 14:30

Saygılar
Bu tavirla gelin bize can feda biz rakibiz dusman degil

Yilmayan
21-01-2017, 14:31
Bu tavirla gelin bize can feda biz rakibiz dusman degil

xKanaKaN +/+ nın favorisi diyorlar doğru mu hocam?

Yilmayan
21-01-2017, 14:32
youtube şarkınızı atar mısınız dinleyorum arada güzel yapmışsınız

Atayım mı manisali45_Kemo :D

JoKeR53
21-01-2017, 14:34
xKanaKaN +/+ nın favorisi diyorlar doğru mu hocam?

ne ++'sı serverın açık ara favorisiler:)

Yilmayan
21-01-2017, 14:35
ne ++'sı serverın açık ara favorisiler:)

O zaman açalım şarkıyı :D

https://www.youtube.com/watch?v=7Q3ULFLnmwg

manisali
21-01-2017, 14:47

iştemotivasyonmüziğimiz:)))boşluk---tuşu--çalışaydı--iyiydi:)))

Yilmayan
21-01-2017, 14:49
iştemotivasyonmüziğimiz:)))boşluk---tuşu--çalışaydı--iyiydi:)))
aynen kanka calısmıyor bazen forumda çözemedim :D

Yugi
21-01-2017, 14:50
Arkadaşlar şuan muco yorumları okuyor ve deliriyor.Çünkü o bir kurtadam.

hello world
21-01-2017, 14:51
aynen kanka calısmıyor bazen forumda çözemedim :D
İsiniz yokmu haci dayi sizin :)

Yilmayan
21-01-2017, 15:00
İsiniz yokmu haci dayi sizin :)

Şu an yok :D

WaNDaLL
22-01-2017, 11:47

Saygılar

Kanakan olarak lanse ediyorsunuz ve icinde kac kişi var ona gore muhattap olun veya bizim mesajlara ona gore dönüş yapın.

bysfatih
22-01-2017, 12:02
Kanakan olarak lanse ediyorsunuz ve icinde kac kişi var ona gore muhattap olun veya bizim mesajlara ona gore dönüş yapın.

Sizin,baskan. Sen olsan bence kimse size laf etmez olgun insansin 😊

Sizin baskan olmamis 😁 oyuncu olur ondan bak ama bence kanakanda en dikkat cekenlerden biri sen olacaksin benim gprusum tabi size karsi hic oynamadim 😁 baskaniniz komedi ama 🙏

WaNDaLL
22-01-2017, 13:46
Sizin,baskan. Sen olsan bence kimse size laf etmez olgun insansin 😊

Sizin baskan olmamis 😁 oyuncu olur ondan bak ama bence kanakanda en dikkat cekenlerden biri sen olacaksin benim gprusum tabi size karsi hic oynamadim 😁 baskaniniz komedi ama 🙏

Tamam başkan benim.ona gore oynayalim davranalim ��

Maskeli SÜVARİ
22-01-2017, 14:12
Fatih seni sevdi Vandal :)
Bizim de lakabımız vandal dı ah eski günler :)

bysfatih
22-01-2017, 14:14
Tamam başkan benim.ona gore oynayalim davranalim ��

Hehehe. Mucoyu tahttan indirdi baskan gibi baskan wandal başkan :) oylar wadal a :)

sınırsız altın :) hammedeler :) köyünüzü bile kurar başkan gibi başkan :)

bysfatih
22-01-2017, 14:15
Fatih seni sevdi Vandal :)
Bizim de lakabımız vandal dı ah eski günler :)

Kanka beni herkes sever taki salldiri askerlerini kesene kadar :) bende wandali sevdim alicsm bize bonservisi alayim mucodan:))

bysfatih
22-01-2017, 15:13

bu ne biçim şarkı arka fon contra nın ölü şarkısının onu bile çalmış https://www.youtube.com/watch?v=ewesB8GsFRw :cool:

WaNDaLL
22-01-2017, 17:14
bu ne biçim şarkı arka fon contra nın ölü şarkısının onu bile çalmış https://www.youtube.com/watch?v=ewesB8GsFRw :cool:

Biraz anlasaniz arastirsaniz beatin contranin olmadigini bilirdiniz :)

WaNDaLL
22-01-2017, 17:14
Kanka beni herkes sever taki salldiri askerlerini kesene kadar :) bende wandali sevdim alicsm bize bonservisi alayim mucodan:))

Ben başkan oldugum icin sizi alacam :D

Unique
22-01-2017, 17:15
Beat free bir kere tamam mı? Contradan falan görüp de almadılar zaten biliyorlardı hııhh...

Maskeli SÜVARİ
22-01-2017, 17:26
Beat benzer geldi bana da:) az ek ve değişiklik var ve üstünede daha cok seri sözler eklenmis:)
Zaten su dönemde cok zor orjinal bulmak :)

Yilmayan
22-01-2017, 17:51

Contra-Ölü backround fon müziği de çalıntı diye biliyorum. Ayrıca Contra dediğiniz insan çalıntı ve taklit üzerine kurulu diye düşünüyorum. Çalandan çalmak normal olabilir :D

bysfatih
22-01-2017, 20:07
Contra-Ölü backround fon müziği de çalıntı diye biliyorum. Ayrıca Contra dediğiniz insan çalıntı ve taklit üzerine kurulu diye düşünüyorum. Çalandan çalmak normal olabilir :D

Çalan çalana ikiside çalıci �� norm life bebeğim diyoruz o zaman

Yilmayan
22-01-2017, 20:08
Çalan çalana ikiside çalıci �� norm life bebeğim diyoruz o zaman

Yeni albüm çıkıyor sanırım

bysfatih
Beat free bir kere tamam mı? Contradan falan görüp de almadılar zaten biliyorlardı hııhh...

Tamam mı derken :) trip mi atıyon :/ yapma dayanamam

Rüyasında buldu bence öyle mırıldandı buldu

Yilmayan

Yeni Yugi :D Yugi nerelerdesin Yugi?

bysfatih

Yok olmaz daha kesin olmadın :) kanalını indir tahttan sokma birliğe bys yap adını birligin

bysfatih
22-01-2017, 20:10

Msj at gelir

WaNDaLL
22-01-2017, 21:52

Yav ne adamsiniz :D tahrik etmeyin da adamı sonra sövdü oluyor :)

conqueror41
22-01-2017, 22:04

Darbe mi yapıyoruz Kaan :D Mücoyu sevmiyoruz zaten biz. Büyük başkan WaNDaLL

Yugi
22-01-2017, 22:06

Buyrun? Ben duwolf eski koca_yigit.

bysfatih
22-01-2017, 22:31
Darbe mi yapıyoruz Kaan :D Mücoyu sevmiyoruz zaten biz. Büyükbaşkan WaNDaLL

Baskan gibi baskan kaan wandal bir baskandan daha fszlasi :))

Maskeli SÜVARİ
23-01-2017, 15:38
Burdan yazıyorum Mucopaul baskanken hiçkimse benden xKanakan birliklerine karsı hosgörü beklemesin.Yine herzaman olduğu gibi seviyesini koruyamadı ve seviyeli bi konusma giderken yok kölesiniz yok baban okumamış yok maaşım 8bin diyip ezme çabaları.Söyleyeceği olan varsa özelden yazsın.

WaNDaLL
23-01-2017, 15:39
Burdan yazıyorum Mucopaul baskanken hiçkimse benden xKanakan birliklerine karsı hosgörü beklemesin.Yine herzaman olduğu gibi seviyesini koruyamadı ve seviyeli bi konusma giderken yok kölesiniz yok baban okumamış yok maaşım 8bin diyip ezme çabaları.Söyleyeceği olan varsa özelden yazsın.

Sizden seviye beklemiyoruz artik ustuvkapali köpek tabiri yapanlar utansin daha muco laf etmeden.

Persian
23-01-2017, 15:40
Sizden seviye beklemiyoruz artik ustuvkapali köpek tabiri yapanlar utansin daha muco laf etmeden.

Karşılıklı sorunlarınız var ise +/+ gelinir oyuna bakılır. Boş muhabbet yapmaya gerek yok.

JoKeR53
23-01-2017, 15:41

yasincim napcaksın bunları da böyle kabul et bide utanmadan zeytin yağı gibi üste çıkıyolar ben poyrazdaki kankilerimizle bunların bölgesine gitmeyi düşünüyorum sen ne dersin:D

Maskeli SÜVARİ
23-01-2017, 15:41
Maasım 8bin cok konusmayın dedi.
Bende paranın köpeği olmussun dedim.
Böyle hava atan birine böyle denir.

Muconun terbiyesizliğini,had bilmezliğini bi xKanakan üyeleri görmüyor sanırım.

Seviyem bellidir aşağı inmem.Hosgörü göstermem dedim.Laf atılırsa karsılığını verir geçerim Alttan almam

WaNDaLL
23-01-2017, 15:42
Maasım 8bin cok konusmayın dedi.
Bende paranın köpeği olmussun dedim.
Böyle hava atan birine böyle denir.

Muconun terbiyesizliğini,had bilmezliğini bi xKanakan üyeleri görmüyor sanırım.

Seviyem bellidir aşağı inmem.Hosgörü göstermem dedim.Laf atılırsa karsılığını verir geçerim Alttan almam

Sit diye bir oyuncu cami duvari atasozunden kopek noktalamasi yapti.Ayiptir.

Maskeli SÜVARİ
23-01-2017, 15:43
yasincim napcaksın bunları da böyle kabul et bide utanmadan zeytin yağı gibi üste çıkıyolar ben poyrazdaki kankilerimizle bunların bölgesine gitmeyi düşünüyorum sen ne dersin:D

Gittikleri bölgede şu dikkatimi çekti en boş bölge sayılabilir:)
Yine s7 dede Siyah birlikleriyle aynı bölgede olunca bölge değişmişlerdi

gecebekçisi
23-01-2017, 15:44

Abi gittikleri yerde 2 ay duruyorlar çok da şey etmemek lazım

Maskeli SÜVARİ
23-01-2017, 15:45
Suan onu net hatırlamıyorum ama muconun vukuatları sabittir.Muco birşey demeden öyle birşey dediğini düsünmüyorum.
Ki konu başlı başına Süvari ile dalga geçilmek icin açılmıstı.

Not=>Sikayet butonu çalısıyor denenmiştir:)

WaNDaLL
23-01-2017, 15:46
Gittikleri bölgede şu dikkatimi çekti en boş bölge sayılabilir:)
Yine s7 dede Siyah birlikleriyle aynı bölgede olunca bölge değişmişlerdi

Ts ile dem var daha ne :D

gecebekçisi
23-01-2017, 15:46

Senin başkan dediğin kişi ailenin güzel üyelerini sun dedi bu ayıp değil mi? Tarafsız konuşsana? Böyle biriyle oynamaktan keyif alıyorsanız size de bravo güzel bir mideniz varmış.

Yilmayan
23-01-2017, 15:47
Ts ile dem var daha ne :D

Siz oyundan anlamıyorsunuz bence.

Ts ve dem -/- de. Başkanınız -/+ diyor.

Siz ne dediğinizi bilmiyorsunuz arkadaşlar...

conqueror41
23-01-2017, 15:48

Mücahit 'in söyledikleri kendi şahsını ilgilendirir. Ayrıca hiçbirimiz senden hoşgörü de dilenecek değiliz hocam ister göster ister gösterme orası da tamamen seni ilgilendirir.

Süvari tarafından gelen saygısız mesajları da görmüşsündür umarım. (Selpak muhabbeti yapan bi velet vardı)

Ne olursa olsun bunun bir oyun olduğunu unutmayın ve ona göre davranın. Saygılar

gecebekçisi
23-01-2017, 15:49

5 dakika içinde yine mi bölge değiştirdiler.. Ben dedim gelmeyecekler diye server'a bu gidişle

Yilmayan
23-01-2017, 15:51
5 dakika içinde yine mi bölge değiştirdiler.. Ben dedim gelmeyecekler diye server'a bu gidişle

Samimi söylüyorum +/+ da 4-5 birlik var diye geliyoruz savaşmak için. Ama daha server açılmadan 2 tanesi kaçtı gitti. Giden birlikler için diyeceğim tek şey şu: Ya açıklama yapmayın ya da açıklamanıza sadık kalın.

Maskeli SÜVARİ
23-01-2017, 15:51
Mücahit 'in söyledikleri kendi şahsını ilgilendirir. Ayrıca hiçbirimiz senden hoşgörü de dilenecek değiliz hocam ister göster ister gösterme orası da tamamen seni ilgilendirir.

Süvari tarafından gelen saygısız mesajları da görmüşsündür umarım. (Selpak muhabbeti yapan bi velet vardı)

Ne olursa olsun bunun bir oyun olduğunu unutmayın ve ona göre davranın. Saygılar

Saygısız da tasvip etmesek de Muconun hakettiği türden bi cevaptı

Adam sizin başkanınız ben Süvari adına konusuyorsam mucoda xkanakan adına konusur bu böyledir

WaNDaLL
23-01-2017, 16:18

Bu kadar yüklenmeyin.Kafa mı kaldı bölge birlikleri karistirmis olmaliyim.

WaNDaLL
23-01-2017, 16:19
Samimi söylüyorum +/+ da 4-5 birlik var diye geliyoruz savaşmak için. Ama daha server açılmadan 2 tanesi kaçtı gitti. Giden birlikler için diyeceğim tek şey şu: Ya açıklama yapmayın ya da açıklamanıza sadık kalın.

Bizim ++ garanti degildi zaten neyin kafasini yasiyorsunuz.Siz kendi kafaniza gore ayar cektiniz bize.+ q garanti diye bisi demedik

conqueror41
23-01-2017, 16:24
Abi gittikleri yerde 2 ay duruyorlar çok da şey etmemek lazım

Belli hocam çok da şey etmiyonuz zaten değil mi ? Nedir bu xKaNaKaN çekememezliği anlamak mümkün değil.

Maskeli SÜVARİ
23-01-2017, 16:37
Madem öyle muco niye süvaricikler +-mi artık herneyse gelin diyor.
Bizim bölgemiz başından beri belli sizin için bölge değiştirecek değiliz.Çünkü Gelmeyeceğimizi biliyor kuru sallıyor ?
Savaşacaksanız gelirsiniz ++ ya .
Bölgesi basından beri belli olan birliğe yok +- ye gel diye falan şekil yapmazsınız

Desertlion
23-01-2017, 16:39
yaw yazmıyım diyorum olmuyo abi bide foruma konu açmak icin konu açmısınız sacma sapan ister 1 ay kalırlar ister 15 gün sizi niye ilgilendiriyo onu anlamadm 20 lik cocuk gibi tartısıyonuz görende ortaya koydukları zamanı vede parayı siz veriyonuz sanıcak

Yugi
23-01-2017, 17:16
Arkadaşlar xkanakanlar korktu şu an ne yapacaklarını bilmiyorlar.Şimdi +-ye kaçabilirler çünkü kaçan kovalanır.

bysfatih
23-01-2017, 18:02
Bu kadar yüklenmeyin.Kafa mı kaldı bölge birlikleri karistirmis olmaliyim.

Bende devoyle baskan olsa bende de kalmaz:)))

Wandal naz yapma hadi soyle nereye geliyonuz. :)

JrApprentice
23-01-2017, 18:28
Son ana kadar gizleyin bence server açıldığında öğrensin herkes :)

bysfatih
23-01-2017, 18:31
Son ana kadar gizleyin bence server açıldığında öğrensin herkes :)

Bence jhepsi baska bolgeye acicak ortsds toplanacaklar :))

Baskan cekip cekip bilge dgsiyo

WaNDaLL
23-01-2017, 20:52
Bende devoyle baskan olsa bende de kalmaz:)))

Wandal naz yapma hadi soyle nereye geliyonuz. :)

Seni sevdim yanindayim başkan :)

WaNDaLL
23-01-2017, 20:55
Yok + + oyle bi hal aldı ki karman curman herkes birbiriyle mi birlesiyor savasami giriyor anlamsiz.Bolge işi benle bitmiyor ama farkeder mi :) ayrica şu munakaşa felan yoruyor insanı bi insan bu kadar laf dalaşına girmez yav valla anestezi sonrasi hasta gibiyiz laf ustune laf yemin ediyom :)

bysfatih
23-01-2017, 20:57
Yok + + oyle bi hal aldı ki karman curman herkes birbiriyle mi birlesiyor savasami giriyor anlamsiz.Bolge işi benle bitmiyor ama farkeder mi :) ayrica şu munakaşa felan yoruyor insanı bi insan bu kadar laf dalaşına girmez yav valla anestezi sonrasi hasta gibiyiz laf ustune laf yemin ediyom :)

Ya yemedi deyin anlayalim

WaNDaLL
23-01-2017, 21:00
Ya yemedi deyin anlayalim

Alt tarafı oyun bunun yemekle alakası yok :) isteyen istediği yere geçsin.Benzinle çalışırız :)

bysfatih
24-01-2017, 00:05
Alt tarafı oyun bunun yemekle alakası yok :) isteyen istediği yere geçsin.Benzinle çalışırız :)

Orasi size kalmjs tabi :)yemedigini biluyoruz kanka biz ya :-)

WaNDaLL
24-01-2017, 00:10
Orasi size kalmjs tabi :)yemedigini biluyoruz kanka biz ya :-)

Tamam yemedi :) Suvari başta olmak üzere çok üstumuze geldiginiz icin korktuk ve s2 ye girmeme kararı aldık.Ziyaretçi modunda takilicaz sizde rahat edin bizde.

bysfatih
24-01-2017, 00:12
Tamam yemedi :) Suvari başta olmak üzere çok üstumuze geldiginiz icin korktuk ve s2 ye girmeme kararı aldık.Ziyaretçi modunda takilicaz sizde rahat edin bizde.

Yok kanka oyle de yapmicaniz :)) rahat bolge ariyonuz yeme bizi hadi soyle :))

Mucoyu indirememisin geldi gene koltugu kapmis senden hep kandiriyon bizi :)

bysfatih
24-01-2017, 00:39

Kasinana yaparlar naparsin kardes baskaninizin kulagini cekin kanakan adini tasiyor donucts benun ortak sovdu gene az sovmus ben daha cok soverdim :)) kafayi millete sey cocuyu diyen bir basksnla oyun mu oynanir hosgeldinize hakaret edersepecete de derler basks seylerde ;) adam.olan adamlik gorur bak wandal a hic kufur eden.varmi yok neden delikanli adam sonucta kimseye kaptirmiyor kendi durusu var ne ileri ne geri gidiyor ;)

Buarada sizin baskan -/+ya suvaricikler gelsin demis :)) soyleyin oradski tim dsha tehlikeli :)) gelmelerine gerek yok biz halledrriz sizi sv baslasin gorucez isin icine kufur girerse girmesini istemdyiz dilini tuturun sizin adsmin bizde kufur olmaz ;)rahtsiz oluyorssn oynadigin. Birligi degis kufur olaylarindsn

WaNDaLL
24-01-2017, 01:30
Kasinana yaparlar naparsin kardes baskaninizin kulagini cekin kanakan adini tasiyor donucts benun ortak sovdu gene az sovmus ben daha cok soverdim :)) kafayi millete sey cocuyu diyen bir basksnla oyun mu oynanir hosgeldinize hakaret edersepecete de derler basks seylerde ;) adam.olan adamlik gorur bak wandal a hic kufur eden.varmi yok neden delikanli adam sonucta kimseye kaptirmiyor kendi durusu var ne ileri ne geri gidiyor ;)

Buarada sizin baskan -/+ya suvaricikler gelsin demis :)) soyleyin oradski tim dsha tehlikeli :)) gelmelerine gerek yok biz halledrriz sizi sv baslasin gorucez isin icine kufur girerse girmesini istemdyiz dilini tuturun sizin adsmin bizde kufur olmaz ;)rahtsiz oluyorssn oynadigin. Birligi degis kufur olaylarindsn

Hoşgeldine hakaret diyonda adamlar imalı şimdi yalan yok hepimiz türküz :D bu mevzu çok uzadı yav kac gundur hep ayni dalavere :) sen neler yapiyon hayat nasil gidiyor :D

bysfatih
24-01-2017, 08:09
Hoşgeldine hakaret diyonda adamlar imalı şimdi yalan yok hepimiz türküz :D bu mevzu çok uzadı yav kac gundur hep ayni dalavere :) sen neler yapiyon hayat nasil gidiyor :D

Khvalti ypiyom ise gidiyorum silah falan. Yapiyom fuze basligi elimde dolaniyom sennapiyon :))

#Wandalbaskanolsun. Tt yapin :) mucoyu dusuruypruz :) kanakanda darbe yapalim.:)

bysfatih
24-01-2017, 08:26

Neden. Hwp uzun uzun hikayeler anlatiyon ki norml yaz :)okurken icin icinden ciklmiyorbrezilya dizisi gibi :) sen gelme sv ye cok uzun yaziyon :)su. Bolgedenniye. Kctiniz onu daanlat hele az korku filmi tadinda takiliriz

Kanakan kanakan +/+ dan nasil kactin lan
Mucopal baskan fazla kacma lan
Hep ataer hep tutar hic bir halt bilmsz
Kosa kosa gelir suvari abisi
Asar keser rakibini
Hesap doner kasap doner mucoya tavuk doner

alin size sarki sozu. Devamini da yazarim :-))

bysfatih
24-01-2017, 09:42

Ben +/- ys gidiyom senide gotureyim gel