PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sizce ne kadar dayanabilir?

Yugi
20-01-2017, 14:46
Xkanakan birlikleri sizce kaç gün dayanabilir?

conqueror41
20-01-2017, 14:53
Sen ne boş bir adamsın ya ? Nedir bu gündemde olma çaban ? Her yerden bitip saçma sapan işlerle uğraşıyorsun.
Temizleyin şu forumu çoluk çocuktan.

LASTANG
20-01-2017, 15:05
50gün diyorum tüm paramı basıyorum:D

Yilmayan
20-01-2017, 15:14
50gün diyorum tüm paramı basıyorum:D

Parayı bende topluyoruz arkadaşlar :)

JoKeR53
20-01-2017, 15:19
Bence başka bi server başlayana kadar diye bi seçenek olması lazım:confused:

Maskeli SÜVARİ
20-01-2017, 15:42
Forever diyorum <3

Yugi
20-01-2017, 16:36
Sen ne boş bir adamsın ya ? Nedir bu gündemde olma çaban ? Her yerden bitip saçma sapan işlerle uğraşıyorsun.
Temizleyin şu forumu çoluk çocuktan.

Arkadaşım ne her yeri? Ben s7den başka yere yazmam.Poyraz olarak süvari kardeşlerimize def basmaya geldik.Kesin xkanakanlı veya siyahsın.

JrApprentice
20-01-2017, 21:30
s7'de siyah için bir teori yazdı günlerdir dönüyor orada şimdi de bu çıkmış :)

sus32
20-01-2017, 21:49
Bence başka bi server başlayana kadar diye bi seçenek olması lazım:confused:

+++++++++++++++++++++

WaNDaLL
21-01-2017, 05:31
Arkadaşım ne her yeri? Ben s7den başka yere yazmam.Poyraz olarak süvari kardeşlerimize def basmaya geldik.Kesin xkanakanlı veya siyahsın.

Ya bırak bu işleri trolololo :)

xMucopauLx
21-01-2017, 06:33
http://i.hizliresim.com/d8rOZV.png

Hayatında madalya almamış insanlar 50 Günde bu kadar madalyayı sizin aileniz toplamadı :) burada yapılan resmen tezillik wp grubunda kahkaha attırdı yugo zaten 6 yaşında karnesinde 3 zayıfla geçen bir rus cocuğu adı nikita :) extradan olm biz size zamanında ne koymuşuz da bu acınız dün gibi taze :))

xMucopauLx
21-01-2017, 06:34
Ya bırak bu işleri trolololo :)

Bu kamile hatuna bitiyorum skwisneiq

bysfatih
21-01-2017, 06:49

Hayatında madalya almamış insanlar 50 Günde bu kadar madalyayı sizin aileniz toplamadı :) burada yapılan resmen tezillik wp grubunda kahkaha attırdı yugo zaten 6 yaşında karnesinde 3 zayıfla geçen bir rus cocuğu adı nikita :) extradan olm biz size zamanında ne koymuşuz da bu acınız dün gibi taze :))

Bu birlik madalyasini sen resim mi aldin ciddimisin ?

Uc kere birlik acip kapattik sv de :)) bundan daha coktu

bysfatih
21-01-2017, 06:50
Xkanakan birlikleri sizce kaç gün dayanabilir?

15 gun yok mu sklarda? Bence birligi satip gidecek :))

sus32
21-01-2017, 06:54

Madalya diyo avel ya hesap silmek hiç önemli değilde madalya çok önemli gören De birşey yaptı sanar gidip vahada sıçan kesmiş burda madalya diyor hadi abisi bi kamyon kum yolluyorum sen git onda oyna :D

bysfatih
21-01-2017, 06:57
Madalya diyo avel ya hesap silmek hiç önemli değilde madalya çok önemli gören De birşey yaptı sanar gidip vahada sıçan kesmiş burda madalya diyor hadi abisi bi kamyon kum yolluyorum sen git onda oyna :D

Ben kendi.madalyalari sandim.birligininmis :)) bu cocuk s3 forumund biri vardi atip tutardi konusurdu sadece ayni o adi neydi unuttum :/2 sene onceydi

hello world
21-01-2017, 09:03
süvariler dışında herkes konusabilir köy reisletip yağma olanlar bizi eleştirmesin :)

bysfatih
21-01-2017, 09:09
süvariler dışında herkes konusabilir köy reisletip yağma olanlar bizi eleştirmesin :)

Daha yeni suvari oldum yalniz bu oyun sonucta koyde reislenir yagma koyude olunur yikilinirda ;) koy reislemek bu kadar mi onemli konusu aciliyor :/ garip bir durum siz oyunu nereden ogrendiniz hayir anlamadigim olay su koy reisledik.haa bravo afferin birligi yiktik desen eyvallahda koy reisleme :)) ben her sv en.7 koy reisliyorum kendimle gururr duyayim o zaman :)

Hep trollsunuz :) baskandaninizdan belli erinmemis birlik madalyalarini koymus :)))

Maskeli SÜVARİ
21-01-2017, 09:12

sen kimsin ya ?? Ne zaman olmus öyle birşey ?
Sallaması bedava :D
2 sv dir oyuna girmeden forumda değişik değişik laflara maruz kalıyoruz.Sv açılınca neler yaptığımıza bize karsı oynayanlar şahittir
Boş yapma

bysfatih
21-01-2017, 09:14

atma zıyaaaa

Maskeli SÜVARİ
21-01-2017, 09:17

hshdhsj ulan cok güldüm yaaaa .Gitmis birliğin madalyalarını koymus :)
s7 den niye kaçıyonuz onu söyle hele .d
Nerde koyucan ki hiçbir sv yi bitiremiyorsun :)
Ve 8 saldırı madalyası var en az 6 sı vaha keserek alınmıs oyun namına bi karsılığı yok .Ayrıca kücük bi matematik le 56 gün geçmis :)

JoKeR53
21-01-2017, 10:21
yaw madem madalyaları atmışınız serverda kimi yıktınız onu da bi rapor halinde yollayın hele:D madem s7 de mükemmel gidiyosunuz niye server değiştiriyosunuz

WaNDaLL
21-01-2017, 10:30
Niye bu kadar gocunuyorsunuz beyler.Vahada kesilmiş diyorsunuz saçmalamayın lutfen :) bunlar sadece 40-50 gunluk madalyalar

Maskeli SÜVARİ
21-01-2017, 10:51
e kimi yıktın ne kestin at hele görelim:)

WaNDaLL
21-01-2017, 11:14
e kimi yıktın ne kestin at hele görelim:)

Bak hala ne derdinde tamam aslan siz yapın sizde görek :)

ygzcn
21-01-2017, 11:25
Aç bir xKaNaKaN şarkısı :D

Ne kadar dayanırlar bilme ancak şarkıları bağımlılık yaptı :D

Yilmayan
21-01-2017, 11:26

Günde 1 kere açıyorum :) hahaha

Maskeli SÜVARİ
21-01-2017, 11:27
Bak hala ne derdinde tamam aslan siz yapın sizde görek :)
Cevap yoksa geçirtirmek en mantıklısı:D

ygzcn
21-01-2017, 11:28
Günde 1 kere açıyorum :) hahaha

Para kazanıyorlar sayemizde :)

Maskeli SÜVARİ
21-01-2017, 11:30
ergen kardeşim 13 birliğe karşı savaştık ve kazandık sıkıntı şu tılsıma ordu yetişmez bassakta saat yetmez anlatamıyormuyum baban seni yaparken eksik bir şeyler mi bıraktı suyunda :)
daha düzgün konusmaktan acizsin muco senle daha tartısmıcam.oyunda görüsürüz

_çığrı_
21-01-2017, 11:31

Fazla takılmayın tamam diyip geçin bizde aynısını yaptık boş yere laf yarışına gerek yok. Herkes oyunda kendini gösterecek zaten.

Yugi
21-01-2017, 12:37
Arkadaşlar o şarkıyı dinlemeyin.Sonra oradan para kazanıp altın alıyor.Bu planı çözmem bir saatimi aldı fakat ince düşünüp çözdüm.

JoKeR53
21-01-2017, 12:41
Arkadaşlar o şarkıyı dinlemeyin.Sonra oradan para kazanıp altın alıyor.Bu planı çözmem bir saatimi aldı fakat ince düşünüp çözdüm.

sayın büyük üstad komutan yugi bu server hangi birliğin komutanı olmayı düşünüyosun:)

conqueror41
21-01-2017, 13:23

GECE 'ye selamlar :)

conqueror41
21-01-2017, 13:26

Adam Aynştayn

WaNDaLL
21-01-2017, 13:42
Cevap yoksa geçirtirmek en mantıklısı:D

Evet.O kesimleri atsakta hala bi cacık olacağınız için.üstümüzden geçinin bakalım :)

WaNDaLL
21-01-2017, 13:43

Allah için tartış be hafız

WaNDaLL
21-01-2017, 13:44

Zekanız bizi çok etkiledi maşallah hocam

bysfatih
21-01-2017, 15:10
Muco, nasılsın gorusmeyeli abim,

Ben sizin gittiğiniz her servera renk getirdiginiz kanaatindeyim,

Çok saygı duyduğum emrah arkadaşım ve süvari ekibine de başarılar dilerim,

S2 - sonosmanlı :)

:) vay anasini dogru renk geliyor amanasilbir renk forimda iyiler

bysfatih
21-01-2017, 15:12
Niye bu kadar gocunuyorsunuz beyler.Vahada kesilmiş diyorsunuz saçmalamayın lutfen :) bunlar sadece 40-50 gunluk madalyalar

Photosopdiyorlar bunlar icin ne diyon

Hainkostok
21-01-2017, 20:00
Nedir bu antipati nedir bu böbürlenmeler büyük büyük konuşmalar anlamak güç :) Tamam iyisindir ama oyun bu . Ukalalık yapmak sizleri daha büyük oyuncu yapmaz .

bysfatih
21-01-2017, 22:20
Nedir bu antipati nedir bu böbürlenmeler büyük büyük konuşmalar anlamak güç :) Tamam iyisindir ama oyun bu . Ukalalık yapmak sizleri daha büyük oyuncu yapmaz .

Maksat sakalasmak muhabbet yoksa hic biri ciddi degil

WaNDaLL
22-01-2017, 11:54
Photosopdiyorlar bunlar icin ne diyon

Anlaşılmayacak kadar ince eledik sık dokuduk ama olmamış demek

WaNDaLL
22-01-2017, 11:55
Maksat sakalasmak muhabbet yoksa hic biri ciddi degil

Siz farklı dusunsenizde abartanlar var.Sakin yaklasan adamim hala laf sokma icindeler bizde haliyle insaniz

bysfatih
22-01-2017, 12:04
Anlaşılmayacak kadar ince eledik sık dokuduk ama olmamış demek

Yok..painttencikmabu

bysfatih
22-01-2017, 12:06
Siz farklı dusunsenizde abartanlar var.Sakin yaklasan adamim hala laf sokma icindeler bizde haliyle insaniz

Sana. Karsi yapilan. Degil bence kanakan deyince benim aklima sizin baskan mi o muco o geliyor yanlis anlama ama sadece reklam isi gucu �� kendi nickini meshur etme cabasi��

Yani. Sizin birlik gelmiyor yazismalarina bakiyorum sana yazanlara sana laf sokan yokasinds sen gnah kecisi oluyon ��

Wandali svdim gel seni kara kalpaga transfer edek �� her ay 1k tahil yiktigin kpy basina 10, kati sponsorlari dahil etmiyoz,��

WaNDaLL
22-01-2017, 13:52
Sana. Karsi yapilan. Degil bence kanakan deyince benim aklima sizin baskan mi o muco o geliyor yanlis anlama ama sadece reklam isi gucu �� kendi nickini meshur etme cabasi��

Yani. Sizin birlik gelmiyor yazismalarina bakiyorum sana yazanlara sana laf sokan yokasinds sen gnah kecisi oluyon ��

Wandali svdim gel seni kara kalpaga transfer edek �� her ay 1k tahil yiktigin kpy basina 10, kati sponsorlari dahil etmiyoz,��

Reklam felab hikayede biraz hararetli başkanimiz :) . Bu kadar yuklenilmesine normal kimse normal konusmadi daha :D
Gelmesine gelirimde butceniz azmış ilerleyen dakkalarda performansima gore arttirirsaniz kabul ederim :D

bysfatih
22-01-2017, 14:11
Reklam felab hikayede biraz hararetli başkanimiz :) . Bu kadar yuklenilmesine normal kimse normal konusmadi daha :D
Gelmesine gelirimde butceniz azmış ilerleyen dakkalarda performansima gore arttirirsaniz kabul ederim :D

Yani biZde level atliyon koy yiktikxa alacaklar artiyor birlikten :) kend8 kasuniyor hosgeldinize kufur ayip ayip bak bana hic sovuyormuyum... hararet basks sekilde olur atarsin raporu susturursun bak susturduklarim o kadar cok ki gorunce yazamiyorlar bile ;)

Reklam yapiyor hocam telden giriyorum simdi sen gormussundur. Joker olmus bir ara :)

Yugi
22-01-2017, 22:24
Xkanakanlar şuan müttefik topluyor.Bu hareketleri onlara 10 gün kazandırıyor.

conqueror41
22-01-2017, 22:26
Xkanakanlar şuan müttefik topluyor.Bu hareketleri onlara 10 gün kazandırıyor.

Kimmiş o topladığımız müttefiklerimiz. Biz de öğrenebilir miyiz acaba ?

Yugi
22-01-2017, 22:33
Kimmiş o topladığımız müttefiklerimiz. Biz de öğrenebilir miyiz acaba ?

Şehit birlikleriyle.Xkanakan içindeki casuslarım sayesinde öğrendim.

conqueror41
22-01-2017, 22:59

Yahu sen ne kadar boş beleş bir insansın.

Ya yanlış yere soktun o casuslarını yada sallıyorsun her zamanki gibi bir şeyler.

WaNDaLL
22-01-2017, 23:43

Hugo dayı az soluklan

JrApprentice
23-01-2017, 09:42
Yugi yine yeni teoriler için ortalığı karıştırıyor. Server başladığında birlikler hakkında kısa ve uzun vadeli teorilerle gelmezse hiç şaşırmayın :)

Yilmayan
23-01-2017, 11:09
Yugi acaba dünya ne zaman yok olur? Ona göre uzaydan torpak alak

Persian
23-01-2017, 16:01
Server başlamadan gittiler.

conqueror41
23-01-2017, 16:15
Server başlamadan gittiler.

xKaNaKaN 'la galga geçme çabasında olan herkes kendisiyle çelişiyor. Madem ki bizi bir tehdit olarak görmüyorsunuz o halde neden herkes bize karşı cephe almış durumda ? Nedir bütün serverin bizimle olan derdi ?

Bu kadar korkmayın arkadaşlar sakin olun ve keyif almaya bakın.Bırakın bu çocukça tavırları. Oyunda göstersin herkes kendini.

Persian
23-01-2017, 16:18
xKaNaKaN 'la galga geçme çabasında olan herkes kendisiyle çelişiyor. Madem ki bizi bir tehdit olarak görmüyorsunuz o halde neden herkes bize karşı cephe almış durumda ? Nedir bütün serverin bizimle olan derdi ?

Bu kadar korkmayın arkadaşlar sakin olun ve keyif almaya bakın.Bırakın bu çocukça tavırları. Oyunda göstersin herkes kendini.

Bizim kimseye tavır aldığımız yok. Karıştırdığını düşünüyorum. +/+ geliyoruz deyip sonradan vazgeçmek hoş değil. Sonuçta biz de kendi oyuncularımızı rakip var diye getiriyoruz. Rakip az olacaksa domates ekeriz anlatabiliyor muyum?

Haydi selametle

conqueror41
23-01-2017, 16:20
Bizim kimseye tavır aldığımız yok. Karıştırdığını düşünüyorum. +/+ geliyoruz deyip sonradan vazgeçmek hoş değil. Sonuçta biz de kendi oyuncularımızı rakip var diye getiriyoruz. Rakip az olacaksa domates ekeriz anlatabiliyor muyum?

Haydi selametle

Biz hiçbir zaman kesin bir ifade ile + + ya geliyoruz demedik. Aksine henüz "Net bir şey yok" dedik. Ama serverdaki bazı arkadaşlar kendi söyledikleri yalana kendi inanınca böyle bir durum ortaya çıktı ne yazık ki.
Yani senin ve diğerlerinin dediği gibi kaçma gibi bir durum yok. Herkes ne yazdığına dikkat etsin. SAYGI çerçevesinde oynayalım şu oyunu

WaNDaLL
23-01-2017, 21:04

Haydi selametle

Ya bırak allasen.Herkes tutturmuş bir + + kanakan geliyor.Turkbeyi yazmis oraya bilip bilmeden kalkip bize sormus mu veya iyi okudunuz mu aciklamayi.Sizin işiniz brlki domates pattesçiliktir.Bize dil uzatip durmayin.Hepiniz birbirinize duseceksiniz.Derdiniz Kanakan olmuş :)

bysfatih
24-01-2017, 00:10
Ya bırak allasen.Herkes tutturmuş bir + + kanakan geliyor.Turkbeyi yazmis oraya bilip bilmeden kalkip bize sormus mu veya iyi okudunuz mu aciklamayi.Sizin işiniz brlki domates pattesçiliktir.Bize dil uzatip durmayin.Hepiniz birbirinize duseceksiniz.Derdiniz Kanakan olmuş :)

Hep senin baskan yapiyor milleti uyar sinu kufur etmrsin :)-) google ye kanakan yazdim insallaj gordugum insan muco degildir instgramdaki :)))foruma onlarla gelirim :)))

WaNDaLL
24-01-2017, 00:12
Hep senin baskan yapiyor milleti uyar sinu kufur etmrsin :)-) google ye kanakan yazdim insallaj gordugum insan muco degildir instgramdaki :)))foruma onlarla gelirim :)))

Bu sw de yeterince best olduk bizden bu kadar :D

bysfatih
24-01-2017, 00:14
Hahahhaa dur ya su bir resim var altina zabita geliyor yazmayi dusunuyordum neysd seni mi kiracam :)))

O kadar yazdiniz cizdiniz hep hava civa he daha gideceginiz bolge kalabalik diye gidemiyonuz sanirim sizde haklisiniz butun proflar orada sizi yerler :)gorrv olmasa kosa kosa gelirdim.de bizim ora daha zevkli olucak supriz bir birlik gelicekmis onlar kolay lokma trk. ;)

WaNDaLL
24-01-2017, 01:19
Hahahhaa dur ya su bir resim var altina zabita geliyor yazmayi dusunuyordum neysd seni mi kiracam :)))

O kadar yazdiniz cizdiniz hep hava civa he daha gideceginiz bolge kalabalik diye gidemiyonuz sanirim sizde haklisiniz butun proflar orada sizi yerler :)gorrv olmasa kosa kosa gelirdim.de bizim ora daha zevkli olucak supriz bir birlik gelicekmis onlar kolay lokma trk. ;)

Bizden iyi rakip mi bulacan allasen :D

bysfatih
24-01-2017, 08:14
Bizden iyi rakip mi bulacan allasen :D

Ra lar var :) ?isareti var :)) biz bizeyeteriz gidin +/+ ya :))

Size kalmis bizlik fark yok ha ordaki syvari ha biz

ZaRBo
24-01-2017, 15:19
kanakan ı kanayan-adam yapalım :D. #kanayan-adam

Razor&Dante
25-01-2017, 18:29
kanakan ı kanayan-adam yapalım :D. #kanayan-adam

​Dibime düştü :D

LASTANG
25-01-2017, 18:32

onu yiecem aksam yemeği nietine :D

Unique
25-01-2017, 18:35
Ya bırak allasen.Herkes tutturmuş bir + + kanakan geliyor.Turkbeyi yazmis oraya bilip bilmeden kalkip bize sormus mu veya iyi okudunuz mu aciklamayi.Sizin işiniz brlki domates pattesçiliktir.Bize dil uzatip durmayin.Hepiniz birbirinize duseceksiniz.Derdiniz Kanakan olmuş :)Siz yazdınız +/+ geleceğiz diye tövbe tövbe.

LASTANG
25-01-2017, 21:52
mucocum -+da işler nasıl sesin cıkmaz oldu ...

WaNDaLL
26-01-2017, 00:34

İlk sen gozume carptin nasil bi denk dusmedir :D

LASTANG
26-01-2017, 00:45
İlk sen gozume carptin nasil bi denk dusmedir :D

fazla güleni bu devirde yaşatmıyorlar ama neyse:D

WaNDaLL
27-01-2017, 10:14
fazla güleni bu devirde yaşatmıyorlar ama neyse:D

1 gülüşüne yakarım burayı :D

bysfatih
31-01-2017, 04:25
1 gülüşüne yakarım burayı :D

Lafi. Dedibve kesin gene biriyle ateskes var :))