PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : An birlikleri + - (rica ediyorum yerinizde durun da biz de duralım )

Coco NAT
19-01-2017, 20:23
KİMSE İLE YAPILANMA İÇİNDE DEĞİLİZ.

Bölgeye gelecek oyuncular için ;

Whatsapp; 545 424 47 57

AN Birlikleri olarak +/-'de oynayacağımızı belirtmiştik.Bazı kadroların gelmesiyle de biz +/+ Bölgesine taşınmaya karar verdik strateji olarak orada daha iyi iş yapacağımızı düşündük.

Çılgın Türkler yani Ç&T Ekibi +/+'ya da gelince biz kendi seçtiğimiz bölgeye geri dönüş yapmaya karar almış bulunmaktayız.

Tüm herkese başarılar dilerim.

Forumda sert tartışmalar oldu kırdığım üzdüğüm olduysa da özür dilerim kusura bakmayın.

Umarım bir daha bölge oynaması yaşanmaz.

Bölgeye ekiple beraber ekip dışı gelenlere de kapımız açıktır.Tecrübeli veya tecrübesiz oyuncular fark etmeksizin oyunu öğretip, öğreneceğiz beraber güzel günlerimize diyelim.

DÜŞMAN DEĞİL RAKİP OLARAK GÖRÜRÜZ.

Bu bir oyun ama herkes karakterini oynar.

TÜM EKİPLERE BAŞARILAR DİLERİM.

Sons of Anarchy1
19-01-2017, 21:11

AN Birlikleri olarak +/-'de oynayacağımızı belirtmiştik.Bazı kadroların gelmesiyle de biz +/+ Bölgesine taşınmaya karar verdik strateji olarak orada daha iyi iş yapacağımızı düşündük.

Çılgın Türkler yani Ç&T Ekibi +/+'ya da gelince biz kendi seçtiğimiz bölgeye geri dönüş yapmaya karar almış bulunmaktayız.

Forumda sert tartışmalar oldu kırdığım üzdüğüm olduysa da özür dilerim kusura bakmayın.

Bölgeye ekiple beraber ekip dışı gelenlere de kapımız açıktır.Tecrübeli veya tecrübesiz oyuncular fark etmeksizin oyunu öğretip, öğreneceğiz beraber güzel günlerimize diyelim.

Başka bir birliğin bölge değiştirmesi sizi neden etkiliyor onu anlamış değilim? Siz kendinize güveniyorsanız kim geliyosa gelsin bölgenizde devam edersiniz bence. Bi oraya bi oraya geçmek bana göre kendine güven eksikliğinden kaynaklanıyor. Yani çünkü bu açıklama ile biz +/- ye geldiğimizde tabiri caizse sizin kaçtığınızı kabul etmiş bulunuyorsunuz. Biz bölgeden çekilincede tekrar geliyorsunuz.

Unique
19-01-2017, 21:23
Şimdi ÇT +/-ye geri dönüyoruz derse siz yine +/+ mı gideceksiniz bu ne komik iş arkadaş

yannis
19-01-2017, 21:26
Şimdi ÇT +/-ye geri dönüyoruz derse siz yine +/+ mı gideceksiniz bu ne komik iş arkadaş
Kararlara saygı duymak gerekir hüseyin

Turkish Power
19-01-2017, 21:31
Gücünün farkında olmak iyi bir şey bence mantıklı hamle yapıyorlar :)

Unique
19-01-2017, 21:34
Hüseyin mi ? Yunus çayı fazla kaçırdı :D

yannis
19-01-2017, 21:35
[QUOTE=TürkBeyi;2127747]Hüseyin mi ? Yunus çayı fazla kaçırdı :D[/QUOTEï:rolleyes:

Coco NAT
19-01-2017, 21:36
Başka bir birliğin bölge değiştirmesi sizi neden etkiliyor onu anlamış değilim? Siz kendinize güveniyorsanız kim geliyosa gelsin bölgenizde devam edersiniz bence. Bi oraya bi oraya geçmek bana göre kendine güven eksikliğinden kaynaklanıyor. Yani çünkü bu açıklama ile biz +/- ye geldiğimizde tabiri caizse sizin kaçtığınızı kabul etmiş bulunuyorsunuz. Biz bölgeden çekilincede tekrar geliyorsunuz.

Bakınız bu bizim stratejimizdir.Bizim aldığımız karardır.Bu sözleri diyorsunuz lakin siz de aynı şeyleri yaptınız.Biz server başında + - sonradan ++ dedik geri bölgeye döndük siz de aynısını tekrarlarken bu şekilde korktu vb. demeniz gerçekten hoş değil ustam

Coco NAT
19-01-2017, 21:38

Dediğim gibi bu bizim kararımız bizim stratejimizdir gerekirse öyle yapacağız.Bu bizi ilgilendiren bir durum.

Sons of Anarchy1
19-01-2017, 21:40
Bakınız bu bizim stratejimizdir.Bizim aldığımız karardır.Bu sözleri diyorsunuz lakin siz de aynı şeyleri yaptınız.Biz server başında + - sonradan ++ dedik geri bölgeye döndük siz de aynısını tekrarlarken bu şekilde korktu vb. demeniz gerçekten hoş değil ustam

Hocam ben korltunuz demek istemedim. Ben öyle yansıtıyosunuz demek istedim.

Biz ilk olarak +/- seçtik. Ama sizde +/+ ya geçince çiftlik kurmak istemedik bu nedenle savaşmak için +/+ ya geçmeye karar verdik.

Coco NAT
19-01-2017, 21:41

Bana göre güç kelimesi değişen bir şey.Farklı bir strateji istediğimiz yönde bölgeselleşme olduktan sonra herkes anlayacaktır :)

Coco NAT
19-01-2017, 21:43
Hocam ben korltunuz demek istemedim. Ben öyle yansıtıyosunuz demek istedim.

Biz ilk olarak +/- seçtik. Ama sizde +/+ ya geçince çiftlik kurmak istemedik bu nedenle savaşmak için +/+ ya geçmeye karar verdik.

Ustam gerçekten kimin ne düşündüğü bizi ilgilendirmiyor.İsteyen korktu diyebilir isteyen strateji der.Savaşmayacak olsak zaten travian oynamayız diye düşünüyorum.Dediğim gibi size + + Bölgesinde başarılar dilerim.

Turkish Power
19-01-2017, 21:43
Bana göre güç kelimesi değişen bir şey.Farklı bir strateji istediğimiz yönde bölgeselleşme olduktan sonra herkes anlayacaktır :)

Eğer herkesten kat kat üstünseniz doğru strateji ++ya gitmeniz olur +-ye gittiğinize göre ya strateji hatası yapıyorsunuz yada gücünüzün farkında olup mantıklı davranıyorsunuz :)

Coco NAT
19-01-2017, 21:46
Eğer herkesten kat kat üstünseniz doğru strateji ++ya gitmeniz olur +-ye gittiğinize göre ya strateji hatası yapıyorsunuz yada gücünüzün farkında olup mantıklı davranıyorsunuz :)

Bakınız + + Bölgesinde ekibimizin olup olmadığını, diplomasi olup olmadığını bilmeden bu şekilde konuşmak kolay kaçıyor.
Dediğim gibi günü gelir ben size bunu oyun oynanırken daha net bir şekilde açıklayabilirim.

Sons of Anarchy1
19-01-2017, 21:47

+111111111

Coco NAT
19-01-2017, 21:47
+111111111

Oynayalım ve görelim üstadım.

Sons of Anarchy1
19-01-2017, 21:53
Oynayalım ve görelim üstadım.

Hocam zaten şuan forumda sadece fikirlerimizi belirtiyoruz. Gerçekler server başladığında ortaya çıkar :)

Coco NAT
19-01-2017, 21:56
Hocam zaten şuan forumda sadece fikirlerimizi belirtiyoruz. Gerçekler server başladığında ortaya çıkar :)

Doğru diyorsun ustam herkes için hayırlısı olsun ;)

Yilmayan
19-01-2017, 22:25

Başkalarının bölge değiştirmesini bekliyorduk şaşkınım.

Bana çok odaklanmışsın anlaşılan Yunuscum :)

Farm yapmak istiyorlarsa tabi ki gidebilirler. Bölge içinde savaşmak herkesin harcı değildir. :)

Salça
19-01-2017, 22:32

AN birliklerine başarılar dilerim..:=)

yannis
19-01-2017, 22:34

Farm yapmak istiyorlarsa tabi ki gidebilirler. Bölge içinde savaşmak herkesin harcı değildir. :)
Hüseyin çok beklersınız yakına gelmeniz ayrıca güzel oldu

Coco NAT
19-01-2017, 22:36

Hayırlısı..

Coco NAT
19-01-2017, 22:36
AN birliklerine başarılar dilerim..:=)

Teşekkürlerkardeşim:)

Bilal Bey
20-01-2017, 15:09
Hüseyin mi ? Yunus çayı fazla kaçırdı :D

Belki göbek adındır :)

Yilmayan
20-01-2017, 15:15
Belki göbek adındır :)

Bilal kim var sizde

Bilal Bey
20-01-2017, 16:01
Bilal kim var sizde

Nasıl kim var?

Yilmayan
20-01-2017, 16:08
Nasıl kim var?

Oyuncu olarak Türk birlikleri +/+ giderken sen -/+ gidiyorsun ilginç geldi

Bilal Bey
20-01-2017, 17:38

TÜRK birlikleri içerisinde başka serverdan gelen arkadaşlar da var server5'de tanışılan arkadaşlar da.

Onlar ++'da olup Server5'de sözünü tutmayan başkanlarla, rakip dediği birliklere tılsım hediye eden kişilere karşı oynayacaklar. Az çok tahmin edersin kimler olduğunu! Zaten açık açık birlik tanımında belirtmişler.

Ben kendi arkadaşlarımla ayrı bir bölgede oynama kararı aldım. Tek bir birlikle diplomasi anlayışımı devam ettiricem. Kimler dersen server açılışını beklemelisin :)

yannis
20-01-2017, 17:44
Hüseyin çt Kastamonu ya soylermisin şu tılsım çaldığında raporu paylaşsın bazı arkadaşlar belki anlar hediye degılde çalındığını

Bilal Bey
20-01-2017, 17:47
Sen değil sana tabi olanların hediye ettikleri tılsımlardan rapor atılsın bence. Türk Birliklerine girip hps1kçk birliği wowuna saldırı atıp tek kahramanla verilen tılsımları diyorum :)

Yilmayan
20-01-2017, 18:17
TÜRK birlikleri içerisinde başka serverdan gelen arkadaşlar da var server5'de tanışılan arkadaşlar da.

Onlar ++'da olup Server5'de sözünü tutmayan başkanlarla, rakip dediği birliklere tılsım hediye eden kişilere karşı oynayacaklar. Az çok tahmin edersin kimler olduğunu! Zaten açık açık birlik tanımında belirtmişler.

Ben kendi arkadaşlarımla ayrı bir bölgede oynama kararı aldım. Tek bir birlikle diplomasi anlayışımı devam ettiricem. Kimler dersen server açılışını beklemelisin :)

Ben sizi çözemedim ya :D Bir kankasız bir kanlı bıçaklı :) Sevgi böyle bir şey demekki :D

Keşke +/+ gelseydiniz de tüm hesapları erkenden kapatsaydık hepinizle :D

Yilmayan
20-01-2017, 18:18
Hüseyin çt Kastamonu ya soylermisin şu tılsım çaldığında raporu paylaşsın bazı arkadaşlar belki anlar hediye degılde çalındığını

S2 ye geliyorlar belki senin yıkım raporunla beraber atarlar buraya o raporu da :D

yannis
20-01-2017, 18:59
S2 ye geliyorlar belki senin yıkım raporunla beraber atarlar buraya o raporu da :D
Zaman bakalım kim kiminkini atacak

JrApprentice
20-01-2017, 20:08
Sizede başarılar diliyoruz.

Coco NAT
20-01-2017, 22:11
Sizede başarılar diliyoruz.

Teşekkürler ustam

Coco NAT
24-01-2017, 01:04
+1111111111111111111111