PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : [Server2] Bölgeler ve Birlikler

Sayfa : 1 [2]

Unique
16-03-2017, 14:35
bilmeden sallamak ? SIR olma sebebiniz , Yunus tanımadığınız birini yetkilendirdi diye sizde whatsapp grubundan küfür kıyamet gittiniz. Tüm birliklerin whatsapp gruplarında varız rahat ol ayrıca benden size bir teklif gelmedi ama Kuzeyce'nin bana whatsapptan diplomasi yapalım bir telde görüşelim falan dediği konuşmalar duruyor sonradan bir kaç gün yazmadık etmedik çareyi grideki jpye yamanmakta buldunuz :) yamandığınız kapı yanlış yazık olacak. İyi forumlar :)

black süvari
16-03-2017, 14:38
bilmeden sallamak ? SIR olma sebebiniz , Yunus tanımadığınız birini yetkilendirdi diye sizde whatsapp grubundan küfür kıyamet gittiniz. Tüm birliklerin whatsapp gruplarında varız rahat ol ayrıca benden size bir teklif gelmedi ama Kuzeyce'nin bana whatsapptan diplomasi yapalım bir telde görüşelim falan dediği konuşmalar duruyor sonradan bir kaç gün yazmadık etmedik çareyi grideki jpye yamanmakta buldunuz :) yamandığınız kapı yanlış yazık olacak. İyi forumlar :)

Nasil varsin yahu :/ bizim iddaa grubunda sizin casusmu habire tutmayan kuponlari paylasiyor

Ekonamik olarak suvariyi cokertmeyemi calisiyorsunuz

Bunlari acikla bana

Buğra bey
16-03-2017, 14:41

Tanimadigimiz mi? S5te warkopat ile 2 server beraber oynadım ben yine bilmeden sallıyorsun iste. Sallıyorsun deyince suçlu ben oluyorum �� Tum whatsapp gruplarında olmaya devam et sen isiniz gücünüz böyle kirli oyunlar zaten �� küfür kıyamet diye bir sey yok zaten de neyse sana haddinden fazla laf soyledim iyi forumlar laf atma yoksa yine rezil ederim seni ve yazılarını ��

Maskeli SÜVARİ
16-03-2017, 14:42
Nasil varsin yahu :/ bizim iddaa grubunda sizin casusmu habire tutmayan kuponlari paylasiyor

Ekonamik olarak suvariyi cokertmeyemi calisiyorsunuz

Bunlari acikla bana

bize demiyor abi:)

black süvari
16-03-2017, 14:44
bize demiyor abi:)

O zaman bu kuponlar niye tutmuyor yasin !! Ben cikiyorum o gruptan en azindan tenis grubunda birseyler öğreniyorduk

Bu arada santrac grubunda bir soru paylasicam bilene supriz bir odul var

Tuğberk_
16-03-2017, 14:48
O zaman bu kuponlar niye tutmuyor yasin !! Ben cikiyorum o gruptan en azindan tenis grubunda birseyler öğreniyorduk

Bu arada santrac grubunda bir soru paylasicam bilene supriz bir odul var Benim bugün sana verdiğim kupon tutacak abi ümitliyim ondan sen onu oyna :D Ayrıca satranç grubu var da benim niye haberim yok. O gruptakilerden beni yenene 1 milyon madde sözüm olsun :D

black süvari
16-03-2017, 14:56
Benim bugün sana verdiğim kupon tutacak abi ümitliyim ondan sen onu oyna :D Ayrıca satranç grubu var da benim niye haberim yok. O gruptakilerden beni yenene 1 milyon madde sözüm olsun :D

Aliyorum seni o gruba aksama kismetse kapisalim

Wp yaziyorum kuponuna 20 tl aticam bakalim senin kismetine oynicam

Unique
16-03-2017, 14:56
Tanimadigimiz mi? S5te warkopat ile 2 server beraber oynadım ben yine bilmeden sallıyorsun iste. Sallıyorsun deyince suçlu ben oluyorum �� Tum whatsapp gruplarında olmaya devam et sen isiniz gücünüz böyle kirli oyunlar zaten �� küfür kıyamet diye bir sey yok zaten de neyse sana haddinden fazla laf soyledim iyi forumlar laf atma yoksa yine rezil ederim seni ve yazılarını ��eve geçeyim de bir warkopat ile konuştuğumda ne demiş onu buraya koyayım. Küfür ettiğinizi doğruluyor mu? Doğrulamıyor mu? Bir görelim. Balon muhabbetini bir patlatayım :)

Maskeli SÜVARİ
16-03-2017, 14:57
Benim bugün sana verdiğim kupon tutacak abi ümitliyim ondan sen onu oyna :D Ayrıca satranç grubu var da benim niye haberim yok. O gruptakilerden beni yenene 1 milyon madde sözüm olsun :D

Tuğberk oynayalım bi ara satranç :)
kesin tutcaksa banada ver :):)

Tuğberk_
16-03-2017, 15:02
kesin tutcaksa banada ver :):) İstediğin zaman oynarız :) Wp den atarım birazdan Yasin bir bak aklına yatarsa oyna :)

Shuriken93
16-03-2017, 16:01
Nerden duydun ya:D ben duyamadım daha ahaha:)

Valla en azından genel başkanın niyeti o yönde.. :D

Maskeli SÜVARİ
16-03-2017, 19:06
Valla en azından genel başkanın niyeti o yönde.. :D

Genel başkanımız diplomasiyle pek ilgilenmez ama :) hayırlısı bakalım :)

Shuriken93
16-03-2017, 19:26
Genel başkanımız diplomasiyle pek ilgilenmez ama :) hayırlısı bakalım :)

Hayır, sizinki değil... :D

Yilmayan
16-03-2017, 19:38
İddaa grubu varsa alın beni de :D Paslasalım tek başıma gol atıyorum olmuyor :D

Maskeli SÜVARİ
16-03-2017, 20:14
Hayır, sizinki değil... :D

hee tmm :):)

İddaa grubu varsa alın beni de :D Paslasalım tek başıma gol atıyorum olmuyor :D
Tutturamıyoz ama aliyim yeni kan lazım :)

black süvari
16-03-2017, 22:39
kesin tutcaksa banada ver :):)

ilk maçtan yattıya herifin kuponu :/

kuzeyce
19-03-2017, 16:51
berk ne konusuyosun kardeş sen. ne bılıyosunda konusuyosun. kufurmus kımseye kufur falan edılmeıd yunus abı geldiğind egenel baskan warkopattır ediğinde bile benden baska kıme ıtıraz etmedı. herkez sen ısını bılırsın baskand edı yonetıme sormadan bır genel başkan nasıl baskanlıgı baskasına bırakır. Muhabbetın 10 gunluk oldugunu ogrenınce yetkılerımızın hepsının alındıgını gorunce bıze kayıs koptu. laf arasında gecen argoları kufur kabul etmıyorum ben benım orada dediğim tek şey bu yaptıgınız akraktersızlıktır adiliktir cumlesiydi hala daha arkasındayım. Kı ona ragmen ben gereklı kısılere yazdım. Sen kendı bırlıgıne bı akıl ver sen bıle bana kufur ettıler dıye gelınce ben sana bıle kardes kusura bakma dedım edılen hesabada gerekenı soyledım ne edenle ne ettırenle ısım olmaz benım.

Diğer hususa gelince Kım sana bırleşme ıçın yazdı Berk.? +/+ dakı tum bırlıklere bırleşme ıçoın yazan sensın. Bana senın bırlıgıne geçmış bırısı geldi Dem le bırleşmeyoı duşubur musun arabulucuk yaparım dedi Mesajları duruyor cok eskiye gitmek ıstemıyorum. ++ dakı tum bırlıklere yazdı istersenız gorustureyım dedi bende senin karakterine guvendım sana yazdım lafı alttan usten anlama. Senın suankı ekıbın deki cogu oyuncu benım 2 sene oncekı s2 den abı dediğim insanlar. Azıcık karakterli ol dıyorum sana dediklerinin arkasında dur. Ben nasıl yaptıklarımın ve dedıklerımın arkasınd duruyorsam sende dur. Bunun oyun oldugunu unutma.! kaybetmek mesele değil ben hafatda 2 gun bu bırlıktekı 10 kışıyle gerçekte gorusuyorum sohbet edıyorum birlşeyler içebiliyorum abi diyorum kardeşim diyorum. Borç alıyorum borç veriyorum acımı paylaşıyorum. Bu oyun sua asamada bıle abna wowu kurmaktan daha buyuk şeyler kazandı. He bu server belkı olmaz ama er yada geç karşılaşacagız baska yerlerde de. Şow yapmayı bırakınn oyununzu oynayın ne yıkıldım dıye nede yıktım dıye nede wow kordum dye boburlenmedım. Bu kadr laafı anlattım sana umarım analrsın bırseyler kardeşim. HAdın eyw

Shuriken93
22-03-2017, 11:15
(+/-) hakkında söylediğim güncellemeyi şuan harita üzerinde görebilirsiniz.. :)

Buğra bey
22-03-2017, 16:15
berk ne konusuyosun kardeş sen. ne bılıyosunda konusuyosun. kufurmus kımseye kufur falan edılmeıd yunus abı geldiğind egenel baskan warkopattır ediğinde bile benden baska kıme ıtıraz etmedı. herkez sen ısını bılırsın baskand edı yonetıme sormadan bır genel başkan nasıl baskanlıgı baskasına bırakır. Muhabbetın 10 gunluk oldugunu ogrenınce yetkılerımızın hepsının alındıgını gorunce bıze kayıs koptu. laf arasında gecen argoları kufur kabul etmıyorum ben benım orada dediğim tek şey bu yaptıgınız akraktersızlıktır adiliktir cumlesiydi hala daha arkasındayım. Kı ona ragmen ben gereklı kısılere yazdım. Sen kendı bırlıgıne bı akıl ver sen bıle bana kufur ettıler dıye gelınce ben sana bıle kardes kusura bakma dedım edılen hesabada gerekenı soyledım ne edenle ne ettırenle ısım olmaz benım.

Diğer hususa gelince Kım sana bırleşme ıçın yazdı Berk.? +/+ dakı tum bırlıklere bırleşme ıçoın yazan sensın. Bana senın bırlıgıne geçmış bırısı geldi Dem le bırleşmeyoı duşubur musun arabulucuk yaparım dedi Mesajları duruyor cok eskiye gitmek ıstemıyorum. ++ dakı tum bırlıklere yazdı istersenız gorustureyım dedi bende senin karakterine guvendım sana yazdım lafı alttan usten anlama. Senın suankı ekıbın deki cogu oyuncu benım 2 sene oncekı s2 den abı dediğim insanlar. Azıcık karakterli ol dıyorum sana dediklerinin arkasında dur. Ben nasıl yaptıklarımın ve dedıklerımın arkasınd duruyorsam sende dur. Bunun oyun oldugunu unutma.! kaybetmek mesele değil ben hafatda 2 gun bu bırlıktekı 10 kışıyle gerçekte gorusuyorum sohbet edıyorum birlşeyler içebiliyorum abi diyorum kardeşim diyorum. Borç alıyorum borç veriyorum acımı paylaşıyorum. Bu oyun sua asamada bıle abna wowu kurmaktan daha buyuk şeyler kazandı. He bu server belkı olmaz ama er yada geç karşılaşacagız baska yerlerde de. Şow yapmayı bırakınn oyununzu oynayın ne yıkıldım dıye nede yıktım dıye nede wow kordum dye boburlenmedım. Bu kadr laafı anlattım sana umarım analrsın bırseyler kardeşim. HAdın eyw

Agzı olan konusuyor Kardesim sen bosver herkes karakteriyle var bu oyunda bizi bilen bilir tanıyan tanır

kuzeyce
25-03-2017, 07:20
doğru dıyorsun kardeşim. ondan dıyorum ya şov yapmaya gerek yok herkez ortada zaten dıye.

xx_delis
26-03-2017, 15:22
Arkadaşlar herkese selam. Birliğimizden bir oyuncu saldırı yedi. Raporda aynı ıp sadece sınırlı miktarda yağmalanabilir tarzı bir şey yazıyor. Multi hesap diye düşünüyoruz ama hesap sahibi çocuğunun üzerine yemin ediyor. Hesap multi hesap mıdır yoksa server dan kaynaklı bir durum mudur ? Lütfen bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Kimse oyun için çocuğunun üzerine yemin etmez diye düşünüyorum.

VİBE®
26-03-2017, 15:38
cocugu var mıymış emınmısın pekı ,

Hacib
26-03-2017, 16:07
Arkadaşlar herkese selam. Birliğimizden bir oyuncu saldırı yedi. Raporda aynı ıp sadece sınırlı miktarda yağmalanabilir tarzı bir şey yazıyor. Multi hesap diye düşünüyoruz ama hesap sahibi çocuğunun üzerine yemin ediyor. Hesap multi hesap mıdır yoksa server dan kaynaklı bir durum mudur ? Lütfen bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Kimse oyun için çocuğunun üzerine yemin etmez diye düşünüyorum.

Reis vpn anonymox zenmate gibi programlari aynı kişiler kullanınca aynı ipyi verebiliyor torda da aynı şekilde bu yüzdende aynı ip denilebilir

GAZİANTEPSPOR
26-03-2017, 16:26
bazen alakasız hesaplarda böyle hatalar verebiliyor. bi önceki yorumda arkadaş da açıklamış zaten. büyük ihtimalle abimiz doğru söylüyor :)

Maskeli SÜVARİ
26-03-2017, 16:37

tor veya vpn kullanıyorsa doğrudur

xx_delis
26-03-2017, 21:12
Çok teşekkür ederim sevgili dostlar.. Herkes iyi oyunlar :)

Unique
26-03-2017, 21:19
Arkadaşlar herkese selam. Birliğimizden bir oyuncu saldırı yedi. Raporda aynı ıp sadece sınırlı miktarda yağmalanabilir tarzı bir şey yazıyor. Multi hesap diye düşünüyoruz ama hesap sahibi çocuğunun üzerine yemin ediyor. Hesap multi hesap mıdır yoksa server dan kaynaklı bir durum mudur ? Lütfen bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Kimse oyun için çocuğunun üzerine yemin etmez diye düşünüyorum. pek inandırıcı gelmedi. Tor kullanıyorsa ip çakışması bile çok ufak bir ihtimal

Razor&Dante
27-03-2017, 00:13
pek inandırıcı gelmedi. Tor kullanıyorsa ip çakışması bile çok ufak bir ihtimal

Tordan değil malum proxy sitesini kullanıyorsa ve bir kez dahi olsa giriş yapmışsa son 15 gün içinde aynı ip vermesi normal , ben wow da öyle bi hata yapmıştım 15 gün kan ağladım :D

Unique
05-04-2017, 01:39
Güncellenmiştir.

black süvari
08-04-2017, 17:45
Güncellenmiştir.

Tekrar guncelle burayi ;)

Unique
09-04-2017, 15:18
Güncellenmiştir

Not:
Artık -/-'de ELİT olarak DEMleniyoruz :)

black süvari
09-04-2017, 15:46
Güncellenmiştir

Not:
Artık -/-'de ELİT olarak DEMleniyoruz :)

Vişşşh Elit hemde dem li coffee :) en sevdigim

kuzeyce
10-04-2017, 11:45
Bize gelipte JP ye yamandınız diyenler bugun gıdıp Elit olarak Demleniyormuş :D

neyse hem dem deki hemde Kaledeki dostlarımız ıçın hayırlı olsun :)

Razor&Dante
10-04-2017, 15:26
Güncelleme gerekli bunun farkındasınız değil mi ?

- - Bölgesinde ZAKKUM ve VATAN isminde iki birlik var

+ - bölgesinde c ler var

:D

Unique
10-04-2017, 15:35
Güncelleme gerekli bunun farkındasınız değil mi ?

- - Bölgesinde ZAKKUM ve VATAN isminde iki birlik var

+ - bölgesinde c ler var

:D
Hayır değiliz, ilk 20 birlikleri haricini eklemiyoruz ayrıca gözün bozuksa gözlük vereyim VATAN yazıyor

Unique
10-04-2017, 15:36
Bize gelipte JP ye yamandınız diyenler bugun gıdıp Elit olarak Demleniyormuş :D

neyse hem dem deki hemde Kaledeki dostlarımız ıçın hayırlı olsun :)s5de yaladıklarınızı şimdi burada yalıyorsunuz , gerçi s5den kaçmıştınız demi unutmuşum

xx_delis
10-04-2017, 15:42
Hacılar neyi paylaşamıyorsunuz ya ? Sakin ol az. Turnuvada zaten beraber oynayacağız Türkler olarak. Bir oyun için ne bu şiddet bu celal sakin olun :)

Maskeli SÜVARİ
10-04-2017, 15:43
Hayır değiliz, ilk 20 birlikleri haricini eklemiyoruz ayrıca gözüm bozuksa gözlük vereyim VATAN yazıyor

Ne yani ++ da Metal birlikleri ilk 20 de değiller diye asker kesmiyor savunma yapmıyorlarmı.Yapıyorlar Elit den daha iyi hatta :)

Unique
10-04-2017, 15:48
Ne yani ++ da Metal birlikleri ilk 20 de değiller diye asker kesmiyor savunma yapmıyorlarmı.Yapıyorlar Elit den daha iyi hatta :) hahaha, deh dıgıdık :)

Maskeli SÜVARİ
10-04-2017, 15:49
hahaha, deh dıgıdık :)

cevap vereme dalga geç

İyi ağlama taktiği :)

Unique
10-04-2017, 15:53
cevap vereme dalga geç

İyi ağlama taktiği :)ağlama taktiği diyor , laf atan sensin demek ki kuyruk acın var. Çingene atı gibisiniz biraz İngiliz atı gibi davranın gerçi sizden midilli falan olur da üzülmeyin hadi çingene atı diyelim :)

Maskeli SÜVARİ
10-04-2017, 16:05
ağlama taktiği diyor , laf atan sensin demek ki kuyruk acın var. Çingene atı gibisiniz biraz İngiliz atı gibi davranın gerçi sizden midilli falan olur da üzülmeyin hadi çingene atı diyelim :)

Buraya niye yazmıyorsun adamları diyoruz ? İlk 20 de değiller diyorsun.Adamlar gayette güzel oynuyor oyunu .Algı yapma burda.

İsim "Seçkin Kişiler Topluluğu" olmasına rağmen davranış ve konuşmadaki basiretsizliğiniz gözden kaçmıyor.Sanırım bu konuda da "ELIT" siniz.Düzgünce iki laf edemiyorsunuz yazık Elit kesime acıdım simdi :)

Unique
10-04-2017, 16:11
Buraya niye yazmıyorsun adamları diyoruz ? İlk 20 de değiller diyorsun.Adamlar gayette güzel oynuyor oyunu .Algı yapma burda.

İsim "Seçkin Kişiler Topluluğu" olmasına rağmen davranış ve konuşmadaki basiretsizliğiniz gözden kaçmıyor.Sanırım bu konuda da "ELIT" siniz.Düzgünce iki laf edemiyorsunuz yazık Elit kesime acıdım simdi :)
çingene atının hayat şartları ile İngiliz atlarının ki bir değil. Haliyle herkese anlayacağı dilden davranman gerekiyor yoksa tepene çıkmaya çalışırlar :)
70 küsur günlük oyunda daha yeni mi bu konu aklına geldi yoksa geç mi basıyor merak ettim doğrusu senin canın çok istiyorsa sizin tüm bölgedeki birlikleri a'dan z'ye eklerim eve geçince merak etme

Maskeli SÜVARİ
10-04-2017, 16:19
Bu konuya daha önce de değinildi geçmiş sayfaları oku.Hepsini eklemeni beklemiyoruz sadece adaletli ol diyoruz.Aslında hata bende çok şey istiyorum.Herşey net acık, kalite ortada o yüzden daha konuşmaya gerek yok.Bu anektod la birlikte sizle olan konuşmamı kesiyorum;

"1934 yılında soyadı kanunu çıktı. Herkes kendisine soyadını kendisi seçtiği için, insanların bütün gizli aşağılık duyguları ortaya çıktı. Dünyanın en cimrileri "Eli açık",dünyanın en korkakları "Yürekli", dünyanın en tembelleri "Çalışkan" gibi soyadları aldılar. Her türlü yağmada hep sona kaldığım için, güzel soyadı yağmasında da sona kaldım. Bana, ortada böbürlenebileceğim bir soyadı kalmadığından, kendime "Nesin" soyadını aldım. Herkes "Nesin" diye çağırdıkça ne olduğumu düşünüp kendime geleyim istedim."
Aziz NESİN

Unique
10-04-2017, 16:27
Aziz Nesin'den anektod paylaştığına göre burada sevdiğini de var sayıyorum bu durumda Türk milletine ettiği hakaretleri de kabullendiğini hatta doğruladığını var sayıyorum. Kendini bilmez bir adamın dediği konuşma/sözleri okumaya bile ihtiyaç duymuyorum.
İyi forumlar.

Maskeli SÜVARİ
10-04-2017, 16:43
Bir kişinin bütün fikirlerini benimsemek/kabul etmek zorunda değilsiniz.Öyle yaparsanız ona tapmıs olursunuz .Ben doğru bulduğum bir anektodunu aktardım.Gayet bilindik bir anektod çok araştırmış olmanıza gerek yok

VİBE®
10-04-2017, 17:11
Bölgelerden girmiş, at beygire geçmiş. Sonrada aziz nesinden neredeyse vatan hayinligine atlamışsiniz, :)

Turkbeyi, bizim birlikleri elin degmisken koordinatlarına göre bir ayarla bana listeyi at bari, ugrasmiyayim
Madem sen bu bölge isine meraklısın bunuda halledersin sana zahmet

* yasin benim favorim pirayeye yazılmış mektuplar :)

Maskeli SÜVARİ
10-04-2017, 17:36
Bölgelerden girmiş, at beygire geçmiş. Sonrada aziz nesinden neredeyse vatan hayinligine atlamışsiniz, :)

Turkbeyi, bizim birlikleri elin degmisken koordinatlarına göre bir ayarla bana listeyi at bari, ugrasmiyayim
Madem sen bu bölge isine meraklısın bunuda halledersin sana zahmet

* yasin benim favorim pirayeye yazılmış mektuplar :)

Vatan sevgisini tartmak kimlere kalmış abi :)Arkadaş belki de gününü gün ederken ,bizim terimiz vatan sevgisiyle harmanlanıyordu bundan bihaber

extreme
10-04-2017, 18:56
Vatan sevgisini tartmak kimlere kalmış abi :) belki arkadaş gününü gün ederken bizim terimiz vatan sevgisiyle harmanlanıyordu bundan bihaber

Arkadaşın gününü gün ettiğini nereden biliyorsun?

GAZİANTEPSPOR
10-04-2017, 19:16
Konu cok garip yerlere gitmis.
Metal birliğine buyuk saygim var. Başkanlığını mehmet abi yapiyor o bile yeter prestij icin :) ama berk bir kota koymus bir filtre belirlemis.o yuzden yazmamis. Siz sordunuz o da neden koymadığını soyledi. Konu oyundisi yerlere gitmesin lutfen :)

Byhelsing
10-04-2017, 19:29
Evet katılıyorum bizde yokuz burada :) 30. Sırada olabiliriz ama nabalım savunma tarzıyla oynuyoruz yeni sistemi savunmada ilk 20 yapalım

Maskeli SÜVARİ
10-04-2017, 19:37
Arkadaşın gününü gün ettiğini nereden biliyorsun?

iste o yüzden belki dedim :)

extreme
10-04-2017, 19:39
iste o yüzden belki dedim :)

o belkinin bir de öteki yüzü var farkındasındır eminim..

Maskeli SÜVARİ
10-04-2017, 19:41
Konu cok garip yerlere gitmis.
Metal birliğine buyuk saygim var. Başkanlığını mehmet abi yapiyor o bile yeter prestij icin :) ama berk bir kota koymus bir filtre belirlemis.o yuzden yazmamis. Siz sordunuz o da neden koymadığını soyledi. Konu oyundisi yerlere gitmesin lutfen :)

Hocam koymuş da kotayı kota doğru mu ona bakmak lazım .Bence buraya adam akıllı saldırı&Savunma organizasyonu yapabilen her birlik yazılmalı ki amacına ulaşabilen bir sayfa olsun.

Maskeli SÜVARİ
10-04-2017, 19:42
o belkinin bir de öteki yüzü var farkındasındır eminim..

Olabilir olmasaydı belki olmazdı zaten :).Benim için ise belki yok ben yaptığım şeyi yazdım

extreme
10-04-2017, 20:00
Olabilir olmasaydı belki olmazdı zaten :).Benim için ise belki yok ben yaptığım şeyi yazdım

Ilk cumlende Maskeli süvari gününü gün ederken türkbeyi vatan sevgisiyle harmanlanıyor olabılecegı cıkıyor olasılık olarak bunu kabul edıyorsun
İkinci cumlende bende belki olmaz diyerek ilk cumlenı cürütüyorsun?

yoksa ben mi yanlış anladım?

Maskeli SÜVARİ
10-04-2017, 20:06
Ilk cumlende Maskeli süvari gününü gün ederken türkbeyi vatan sevgisiyle harmanlanıyor olabılecegı cıkıyor olasılık olarak bunu kabul edıyorsun
İkinci cumlende bende belki olmaz diyerek ilk cumlenı cürütüyorsun?

yoksa ben mi yanlış anladım?

Orda biraz anlam düşüklüğü olmuş sanırım düzelttim simdi doğru anlaşılıyormu :)

extreme
10-04-2017, 20:08
Orda biraz anlam düşüklüğü olmuş sanırım düzelttim simdi doğru anlaşılıyormu :)

Tamamdr arkadakı mesajı değiştirmişsin sanrm biraz daha uygun olmus

Maskeli SÜVARİ
10-04-2017, 20:16
Maalesef anlaşılmıyor. Arkadaşın söylediğini tercüme edebilecek bir arkadaş varsa memnun olurum. Bir türlü anlaşamadık..

Diyorum ki ben vatan sevgisiyle harmanlanırken arkadasın ne yaptığı belli değil.Belli değil derken belki o da vatan sevgisiyle harmanlanıyor belki de gününü gün ediyor.Neyse burda olay arkadasın ne yapıp yapmadığı değil benim ne yaptığım .Kimse vatan sevgime laf edemez

GAZİANTEPSPOR
10-04-2017, 21:18
Hocam koymuş da kotayı kota doğru mu ona bakmak lazım .Bence buraya adam akıllı saldırı&Savunma organizasyonu yapabilen her birlik yazılmalı ki amacına ulaşabilen bir sayfa olsun.
doğrudur olabilir .

Razor&Dante
11-04-2017, 01:33
+++++++++++++

Razor&Dante
11-04-2017, 09:30
Aziz Nesin'den anektod paylaştığına göre burada sevdiğini de var sayıyorum bu durumda Türk milletine ettiği hakaretleri de kabullendiğini hatta doğruladığını var sayıyorum. Kendini bilmez bir adamın dediği konuşma/sözleri okumaya bile ihtiyaç duymuyorum.
İyi forumlar.

Şu kafaya erişmek için şehir değiştiren meczuplar bilirim...

Kenpachi
11-04-2017, 10:18
Şu kafaya erişmek için şehir değiştiren meczuplar bilirim...

Basit kahramanlar muti bunlar naparsın.
He de la :D)))

Byhelsing
11-04-2017, 10:25
Basit kahramanlar muti bunlar naparsın.
He de la :D)))

+++++++++++

Nozzle(-_+)
11-04-2017, 11:07
İyi forumlar.

Tebrikler bu mesajinla aziz nesinin hepimizin cok iyi bildigi bir sozunu daha dogruladin. Sana %60 ile basarilar diliyorum

TinkieWinkie
14-04-2017, 16:52
seni ben nerden tanıyorum ya. hangi serverdan .. s2 de oynuyomusun. eğer oynuyosan BEŞİKTAŞK hesabına mesaj atarmısın.

Tebrikler bu mesajinla aziz nesinin hepimizin cok iyi bildigi bir sozunu daha dogruladin. Sana %60 ile basarilar diliyorum

çiçili
14-04-2017, 17:04
seni ben nerden tanıyorum ya. hangi serverdan .. s2 de oynuyomusun. eğer oynuyosan BEŞİKTAŞK hesabına mesaj atarmısın.
s8 den tanıyorsundur + + bolgesinden muhtemelen :)

Unique
14-04-2017, 19:42
Tebrikler bu mesajinla aziz nesinin hepimizin cok iyi bildigi bir sozunu daha dogruladin. Sana %60 ile basarilar diliyorumNerenin kırmasısın acaba :)

TinkieWinkie
15-04-2017, 02:05
%99,9 ihtimal :)

s8 den tanıyorsundur + + bolgesinden muhtemelen :)

TinkieWinkie
15-04-2017, 02:19
ya arkadaşlar bu forum bir strateji ve savaş oyununun forumu mu? Müge Anlı programı mı? bazen ayırt edemiyorum. biri de çıkmış Aziz Nesinden bahsediyo ne alakaysa.Benim soyadım da Tanrıverdioğlu hadi açıkla Aziz Nesin mantığına göre bizimkiler bu soyadı neden almış :)

Maskeli SÜVARİ
15-04-2017, 02:47
ya arkadaşlar bu forum bir strateji ve savaş oyununun forumu mu? Müge Anlı programı mı? bazen ayırt edemiyorum. biri de çıkmış Aziz Nesinden bahsediyo ne alakaysa.Benim soyadım da Tanrıverdioğlu hadi açıkla Aziz Nesin mantığına göre bizimkiler bu soyadı neden almış :)

Hocam Aziz Nesin i geç ,koskoca Newton yasalarına dahi uymayan durumlar söz konusu buna mı takıldın yani :) Adam bi genelleme yapmış baktım duruma da uyuyor koydum yani :).Çok da yerinde bir örnek olduğunu düşünüyorum

Gözlerinizi kendi adamlarınızın yazdıklarına kapatıp bizim yazdıklarımıza açıyorsunuz böyle ilerleme olmaz benden demesi

GAZİANTEPSPOR
15-04-2017, 03:20
Hocam Aziz Nesin i geç ,koskoca Newton yasalarına dahi uymayan durumlar söz konusu buna mı takıldın yani :) Adam bi genelleme yapmış baktım duruma da uyuyor koydum yani :).Çok da yerinde bir örnek olduğunu düşünüyorum

Gözlerinizi kendi adamlarınızın yazdıklarına kapatıp bizim yazdıklarımıza açıyorsunuz böyle ilerleme olmaz benden demesi
içimdeki dark passenger ı uyandırıyorsun maskeli :)

Nozzle(-_+)
15-04-2017, 08:09
oooo gokhan bey hemen unutmussunuz bizi :D Berkay ben(God) s8 den :D
s2 de oynamiyorum arkadas icin multi acmistim ama bayadir girmiom onada :D S7 de oynuyoruz ziya yi yakaladik burada onu dovuyoruz :D

Maskeli SÜVARİ
15-04-2017, 09:37
içimdeki dark passenger ı uyandırıyorsun maskeli :)

Dark passenger iyidir ya :)

çiçili
15-04-2017, 10:10
s2 de oynamiyorum arkadas icin multi acmistim ama bayadir girmiom onada :D S7 de oynuyoruz ziya yi yakaladik burada onu dovuyoruz :D
gökhan beyin 1 inci genel başkan hesabınıda 0 lamıştım 2 ci geçtiğinide unutmamışım berkay :D

TinkieWinkie
15-04-2017, 10:39
Berkay unutmadım kardeşim de baya zaman oldu oynamayalı çok tanıdık var ama isimler karışıyo arada :) oynamak istersen hesap buluruz kardeşim sorun değil :)

TinkieWinkie
15-04-2017, 10:42
Ben sadece sizin yazdıklarınız için değil genel konuştum arkadaşım. Şimdi böyle cevap vererek bende bu polemiğe dahil olmak istemiyorum fazla ama sadece size değil yani

TinkieWinkie
15-04-2017, 10:46
gökhan beyin 1 inci genel başkan hesabınıda 0 lamıştım 2 ci geçtiğinide unutmamışım berkay :D

:) hangi hesabımı sıfırladınız söyle bakalım. Normalde kolay kolay hesap sıfırlatmam :)

Maskeli SÜVARİ
15-04-2017, 10:58
Ben sadece sizin yazdıklarınız için değil genel konuştum arkadaşım. Şimdi böyle cevap vererek bende bu polemiğe dahil olmak istemiyorum fazla ama sadece size değil yani

hocam sizin yazdığınızın yarısından fazlası benim yazım için yazılmış ya ondan böyle yazdım :)Polemik istemiyoruz mümkün olduğunca tabi

çiçili
15-04-2017, 11:06
:) hangi hesabımı sıfırladınız söyle bakalım. Normalde kolay kolay hesap sıfırlatmam :)
tr8 son birlikleri kürşad_40 ceri hesabında idim siz ilk vsbilici hesabinda idiniz ++ genel başkanı olan hesap o 0 landı sonra başka hesaba geçtiniz onu hatırlayamadım ama oda gitti :)

TinkieWinkie
15-04-2017, 11:13
Vay vay vay kürşat efendi :) evet doğru uslunet hesabımı sıfırladınız ama çok canınızı yakmıştım :)
ondan sonraki hesabım ben varken sıfırlanmadı sonradan olabilir ben iş nedeniyle oyunu bırakmıştım. O zamandan beri ilk kez bu serverda başladım daha yeni. Yine yaktık kendimizi valla

tr8 son birlikleri kürşad_40 ceri hesabında idim siz ilk vsbilici hesabinda idiniz ++ genel başkanı olan hesap o 0 landı sonra başka hesaba geçtiniz onu hatırlayamadım ama oda gitti :)

çiçili
15-04-2017, 11:41
Vay vay vay kürşat efendi :) evet doğru uslunet hesabımı sıfırladınız ama çok canınızı yakmıştım :)
ondan sonraki hesabım ben varken sıfırlanmadı sonradan olabilir ben iş nedeniyle oyunu bırakmıştım. O zamandan beri ilk kez bu serverda başladım daha yeni. Yine yaktık kendimizi valla
hahah aynen ilk usulnetti geliba berkayda 0 lanmıştı o sw :D heygidi günler :)

TinkieWinkie
15-04-2017, 11:47
Seni yıktığımı da söyle de millet yanlış anlamasın:) rakip te olsak güzel dostluklar kurmuştuk güzel sohbet ediyoduk. O muhabbetler kalmamış. Biz yıkılınca kendimizle dalga geçerdik karşı tarafı tebrik ederdik burda millet birbirinin anasına avradına sövüyo :) travian çok bozmuş

TinkieWinkie
17-04-2017, 19:40
BİLGİLENDİRMEDiR...

Spectre Talha kardeşimizin babası bugün vefat etmiştir. Birlik isimlerimiz geçici bir süre TALHA olarak değiştirildi.

Kendisine sabır diliyoruz. Allah babasının mekanını cennet etsin

VİBE®
17-04-2017, 19:50
BİLGİLENDİRMEDiR...

Spectre Talha kardeşimizin babası bugün vefat etmiştir. Birlik isimlerimiz geçici bir süre TALHA olarak değiştirildi.

Gecen gece burda muhabbet ediyorduk spectra ile ,

Çok üzücü bi haber , ne demeli bilemiyorum nasıl teselli etsek nafile..

Allah sabir versin geride kalanlara, merhumun mekanı cennet olsun,

black süvari
17-04-2017, 20:19
BİLGİLENDİRMEDiR...

Allah rahmet eylesin Talha kardeşimiz için zor bir durum bu ve ne yazikki elden birsey gelmiyor

zekiLiseli
17-04-2017, 20:44
BİLGİLENDİRMEDiR...

Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun.

Tuğberk_
17-04-2017, 21:22
BİLGİLENDİRMEDiR...

Kendisine sabır diliyoruz. Allah babasının mekanını cennet etsin Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olur inşallah.

Shuriken93
18-04-2017, 04:06
Allah rahmet eylesin.. Kardeşim benim ya. Tam bazı işlerini yoluna koymuştu, yüzü gülmüştü... Allah sabır versin...

NapoleoneX
18-04-2017, 19:53
çok sağolun.teşekkür ederim.bugün tabutunu taşıdım babamın su döktüm toprak attım. çok zor...

Cadı
18-04-2017, 19:57
çok sağolun.teşekkür ederim.bugün tabutunu taşıdım babamın su döktüm toprak attım. çok zor...

Allah sabır versin kardeşim, babacığın huzur içinde yatsın

Nozzle(-_+)
19-04-2017, 14:25
Berkay unutmadım kardeşim de baya zaman oldu oynamayalı çok tanıdık var ama isimler karışıyo arada :) oynamak istersen hesap buluruz kardeşim sorun değil :)
Hesap cokta vakit yok vallaha s7 de birakasim var ama bakacak adam bulamioz hesaplara :D Allahtan rakip hafif cikti.
Not: Vedo ya bakma sen arada meme yapio onun beyni :D

Ya vedo yemin ederim laf anlamaz bir kutuksun kankacim hangi dunyada yasiyorsun cozemiyorum. Beni sifirlamis asdasd:D Olum hayatimda sifirlanmadim bu oyunda buyuk konusmayim ama zor yani ufak capli wowum biliyorsun. Ki bana 1m cakildiniz o server 50 bin defa su konuyu actirion :D asker koyumden rapor alamadiniz iclerindede sende vardin cakilanlarin. merkezimin 10 tarlasini aldiniz yanlarima kadar saldirdiniz 1 ay tarlasiz oynadim yine en az 30 hesabinizi da sildirdim ki bunlari yaparken -+ dan gelip ++ da olan bir hesapla yaptim 1 ay sonrada taylanda tatile gittim :D ahh vedo ahh raporlarin hepside duruyor ama report olarak oldugu icin icleri bos. Olmasa idi buraya el kitabi halinde sana raporlari atacaktim :D

Nozzle(-_+)
19-04-2017, 14:26
Allah Rahmet Eylesin

ArTeS
19-04-2017, 14:50
Allah rahmet eylesin, Allah sabir versin.

hayaligenc
19-04-2017, 15:04
BİLGİLENDİRMEDiR...

Merhaba ;

Merhuma Allah tan rahmet yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı diliyorum.

osmancan71
19-04-2017, 15:16
Başınız sağolsun allah rahmet eylesin

wanlı
19-04-2017, 16:45
Allah rahmet etsin...

yyy
19-04-2017, 19:22
Allah rahmet eylesin. Geride kalanlara sabırlar versin.

NapoleoneX
19-04-2017, 22:19
sağolun. Allah razı olsun

kuzeyce
20-04-2017, 09:20
talka kardeşim başın sağolsun. Allah rahmet eylesin.Mekanı cennet olsun.

uzun bır aradan sonra forum'a dönüş yapma vaktı geldi. Metal birliklerininde Eklenmesi gerekmektedir. Gerçekten Mehmet Abi Kaliteli bir insan ve Oyunun hakkını veriyor.

NapoleoneX
21-04-2017, 15:20
talka kardeşim başın sağolsun. Allah rahmet eylesin.Mekanı cennet olsun.

uzun bır aradan sonra forum'a dönüş yapma vaktı geldi. Metal birliklerininde Eklenmesi gerekmektedir. Gerçekten Mehmet Abi Kaliteli bir insan ve Oyunun hakkını veriyor.

sağolasın inşallah amin

karahelp
15-05-2017, 15:21
Arkadaslar Uniqe hesabının sabit bir adı ve karakteri de yoktur ne yazıkki başka serverlerda karşınıza çıkabilir bu serverda bile 3 kez isim değiştirdi eskiden kalma isimleri arayıp buluyor :)

karahelp
15-05-2017, 21:09
Sıcak savaş bölgesi isteyenler çok bu serverda :)

Var olmaya var da bu elitin baskani onden yolluyor kendi sonradan fake atiyor ha bide bi lafi var aslanlar insanlarla pazarlik etmezmis simdi burda ben insan degilim mi diyor kendini aslana mi benzeriyor onu tam anlamadi. :)

Bilal Bey
02-06-2017, 12:37
Bölge birliklerini yeniden güncelle istersen :)

09.04.2017

KUZEY DOĞU BÖLGESİ ( +/+ )

Sır Birlikleri

Süvari Birlikleri

GÜNEY BATI BÖLGESİ ( -/- )

ELİT BİRLİKLERİ

VATAN

GÜNEY DOĞU BÖLGESİ ( +/- )

ELİT BİRLİKLERİ

KUZEY BATI BÖLGESİ ( -/+ )

Kara Kalpaklılar

J&P Birlikleri

xKaNaKaN

1DahAsla
02-06-2017, 17:53
Bölge birliklerini yeniden güncelle istersen :)

Bence de :)

((PADRONE))
05-06-2017, 09:33
Bence de :)

Güncelleyecek Yetkili Yok Şuan :)

Bilal Bey
11-06-2017, 20:34
İlk 20 içindeki birliği görememek!

:)

https://i.hizliresim.com/lWL5nl.jpg

((PADRONE))
11-06-2017, 21:58