PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : xKaNaKaN Birlikleri

xMucopauLx
18-01-2017, 18:14
Bölgemiz +\+ Veya +\- Olacaktır Şuan Kesin Bir Bilgi Yok 55 Kişi Geleceğiz 10 Birlik Açmayı Düşünüyoruz Bölgemizde Bize Katılmak isteyenler

05380499534 Whatsaaptan Mesaj Atabilir

server 7 devam ediyor ama 13 Birliğe karşı 3 Birliğimiz İle Savaştık Şuan aldırıda Savunmada Birliğimiz Hala 1.Sırada Bölgeyi Kuruttuk Yeni Sw Geçiyoruz Daha Sağlam Ekibimiz İle.

black süvari
18-01-2017, 18:16
Bölgemiz +\+ Veya +\- Olacaktır Şuan Kesin Bir Bilgi Yok 55 Kişi Geleceğiz 10 Birlik Açmayı Düşünüyoruz Bölgemizde Bize Katılmak isteyenler

05380499534 Whatsaaptan Mesaj Atabilir

server 7 devam ediyor ama 13 Birliğe karşı 3 Birliğimiz İle Savaştık Şuan aldırıda Savunmada Birliğimiz Hala 1.Sırada Bölgeyi Kuruttuk Yeni Sw Geçiyoruz Daha Sağlam Ekibimiz İle.

Gel hacim gel +/+ kaldirir hosgeldin muco hala timtis timtis videonuzu izkiyorum atsana suraya yeni kisiler icin

Maskeli SÜVARİ
18-01-2017, 18:19
Hosgeldiniz xKanaKan lar :)

conqueror41
18-01-2017, 18:23
Şuan devam eden S7 Birlikler arası saldırı ve savunma sıralaması : http://hizliresim.com/d8Jo7X

S2 'de bu ailede olmak isteyenleri aramıza bekleriz. Umarım keyifli ve seviyeli bir server olur.
Rakiplerimize bol şanslar :)

WaNDaLL
18-01-2017, 18:24
S7 de kazanılan dostluk ile beraber inşallah buraya daha sağlam girilecek

Yugi
18-01-2017, 18:28
Bence en fazla 50 gün dayanabilirler.Tahminleri alalım ? :)

Razor&Dante
18-01-2017, 18:32
Bence en fazla 50 gün dayanabilirler.Tahminleri alalım ? :)

++ ya gelirlerse 50 gün olabilir. Aslında Musti anket açmalısın :D

JoKeR53
18-01-2017, 18:48
Edit..........

Ercey666
18-01-2017, 18:50
Mücahit tekrar bölge sınırına köyleri attır yağma yapalım emi rezil olduğunu Günlerin resmi canlansın gözlerinde

ultrAslan
18-01-2017, 18:59
hahahahahahahahha

Turkish Power
18-01-2017, 19:00
hahahahahahahahha

hahahahhahahahahah

WaNDaLL
18-01-2017, 19:03
Edit..........

Önemli olan kac gün kalınması değil :D

xMucopauLx
18-01-2017, 19:08
Önemli olan kac gün kalınması değil :D

Kanka bırak ağlasınlar çok isteyen server 7 bakabilir biz değildik köy reisleten çekip giden süvariler gibi hdşajds

ayrıca server 7 de şuanda birlikler sıralamasında daldırıda savunmada 1.olan belli kasma kendini bunlar burdan ağlarlar :D

xMucopauLx
18-01-2017, 19:09
Mücahit tekrar bölge sınırına köyleri attır yağma yapalım emi rezil olduğunu Günlerin resmi canlansın gözlerinde

Ben öyle şeyler hatırlamıyorum resim atta canlansın bakalım

black süvari
18-01-2017, 19:11
Kanka bırak ağlasınlar çok isteyen server 7 bakabilir biz değildik köy reisleten çekip giden süvariler gibi hdşajds

ayrıca server 7 de şuanda birlikler sıralamasında daldırıda savunmada 1.olan belli kasma kendini bunlar burdan ağlarlar :D

Haaaa server7 de oynamadik yahu aşk olsun muco biz server sonu goren ender ekipleriz hani gecen s2 de anaavratkufur yazdinda profile inatlarla kapisirken

Hatirladinmi o serveri biz o serveri bitirdik haci baba ;)

black süvari
18-01-2017, 19:16
Adama hosgeldin diyoruz videosunu ovuuyoruz adam bize sovuyor ne is yahu

yannis
18-01-2017, 19:22
Beyler bu kin bu nefret niye

xMucopauLx
18-01-2017, 19:22

Kardeşim bizim forumda takılmayın hadi diğer tarafa geçin siz takılın oyunda görüşürüz :)

xMucopauLx
18-01-2017, 19:23
Beyler bu kin bu nefret niye

Valla bizde anlamadık aga o kadar kişi var bir şey yazmamış bunlar bir şeyleri yedirememişler burada triplerdeler

Razor&Dante
18-01-2017, 19:24
Yahu şunlarla ağız dalaşına giripte prim yaptırmayın be abicim.

Kanakan standart olarak vaha yağmalayan belli başlı adamları savunup yıkılanları birlikten atan , stratejisi her serverda yetersiz olduğu için server sonu göremeden tılsımlara kadar dayandığı server sayısı bir elin parmağını geçmeyen bir birlik. Gelir oynarlar , yağma olur giderler. O kadar kasmaya gerek yok.

xKaNaKaN ailesine başarılar.

Razor&Dante
18-01-2017, 19:27
Önce adam ol burda adam akıllı hosgeldin dedik kötü birşey yazmadık yazdığına bak terbiyeni takın.
Yapmadığın şeyleri sallama senin Ana avrat kaya kaya silerek gittiğin gitmesen de çatır çutur yıkıldığın serveri biz Başımız dik tamamladık.

Madem s7 de 1.cisin savunma saldırıda neden bırakıp geliyorsun he?Dur sen söyleme ben söyleyim niye olduğunu
Piliniz bitti piliniz:D

​LASTANG sağolsun :D

Maskeli SÜVARİ
18-01-2017, 19:30
Valla bizde anlamadık aga o kadar kişi var bir şey yazmamış bunlar bir şeyleri yedirememişler burada triplerdeler

Burda gelip tek yaptığımız hosgeldin demekken yok ağlasınlar falan diye herşeyi başlatan sensin

Gel ++ ya bekliyoruz hadi

EN BÜYÜK HOBİSİ BAŞLADIĞI SERVERİ BİTİRMEDEN HESAP SİLMEK OLAN SENİ:D

Yugi
18-01-2017, 19:30
Arkadaşlar s7 forumunda xkanakan konusuna bakarsanız anlarsınız zaten.13 birlik filan yalan.Hangi birlikse tek tek yazsın şuraya.

WaNDaLL
18-01-2017, 19:35
​LASTANG sağolsun :D

Pek öyle değil :)

Ercey666
18-01-2017, 19:37
Moccuycuk kızma senin geldiğini görünce çok sevindim seninle itina ile ilgilenecem söz bu sefer az tahıl ve asker tılsımlarını size verecem kullanmaya vaktiniz olursa tabii o whatsapta grubunda küfür etmeki iyice düşürme kendini

yannis
18-01-2017, 19:40
Server başlamadan olaylar koptu başlayınca ne olacak merak edıyorum bu serverde çok kan akar

Razor&Dante
18-01-2017, 19:40
Pek öyle değil :)

Yahu kardeşim hangi server varsa öyle yada böyle vaha yağmaladıktan sonra gittiniz mi gittiniz.

Vizyon yok planlama yok.

ilk s2 de oyuna uzun ara verdikten sonra geldim aranıza 3 birlik kattım 5 birlik yaptım sizi bir tanesi multi birliğinizdi. Baktım ben sorunlar üzerine konuşup defans/destek/saldırı organizasyonlarından bahsettikçe sizde hala karı kız muhabbeti var. Bende adamlarımı içinizden çektim 15 gün sonra da zaten serverdan sizi kazıdık.

Kaç server varsa tanıdığım kaç genel başkan varsa dalga konusu oldunuz.

İçinizde belki iyi oyuncular vardır ama bu vizyonsuz yönetimle bi işi beceremezsiniz.

Mücahit kaç serveri kendisini yıkanlara ana avrat küfür etmeden tamamlayabildi bana onu söyle.

conqueror41
18-01-2017, 19:57
Hosgeldiniz xKanaKan lar :)

Hoşbulduk Süvariler.

Bizim de size oyunda bir karşılamamız olacak elbet ;)

Keyifli bir server olacak gibi duruyor. Meraktayız :)

JoKeR53
18-01-2017, 20:06
2 ay serverda durmicak adamlar icin bi saatinizi harcamayın beyler bu arada xkanakan birlikleri natarlarıda tehdit edip kendi bünyelerine almışlar doğru mu??

conqueror41
18-01-2017, 20:15
2 ay serverda durmicak adamlar icin bi saatinizi harcamayın beyler bu arada xkanakan birlikleri natarlarıda tehdit edip kendi bünyelerine almışlar doğru mu??

Daha fazla boş muhabbet yapmayın da oyuna saklayın enerjinizi. Çok merak ediyorum siz ne yapabileceksiniz bakalım bu serverda..

Yilmayan
18-01-2017, 20:15
Atmazsak olmaz :D

https://www.youtube.com/watch?v=7Q3ULFLnmwg

TR PRİNCE
18-01-2017, 20:21

+++++++++++++++ ihtimal yüksek

TR PRİNCE
18-01-2017, 20:22
Yahu kardeşim hangi server varsa öyle yada böyle vaha yağmaladıktan sonra gittiniz mi gittiniz.

Vizyon yok planlama yok.

ilk s2 de oyuna uzun ara verdikten sonra geldim aranıza 3 birlik kattım 5 birlik yaptım sizi bir tanesi multi birliğinizdi. Baktım ben sorunlar üzerine konuşup defans/destek/saldırı organizasyonlarından bahsettikçe sizde hala karı kız muhabbeti var. Bende adamlarımı içinizden çektim 15 gün sonra da zaten serverdan sizi kazıdık.

İçinizde belki iyi oyuncular vardır ama bu vizyonsuz yönetimle bi işi beceremezsiniz.

Mücahit kaç serveri kendisini yıkanlara ana avrat küfür etmeden tamamlayabildi bana onu söyle.

+++++++++++++ bunada katılıyorum

Maskeli SÜVARİ
18-01-2017, 20:30
Hoşbulduk Süvariler.

Bizim de size oyunda bir karşılamamız olacak elbet ;)

Keyifli bir server olacak gibi duruyor. Meraktayız :)

Bize böyle gel üstad baş tacı olursun
Densiz muco ne idüğü belirsiz geliyor buraya sadece hosgeldiniz demisiz değişik birşeyler söylüyor biz de insanız yani

conqueror41
18-01-2017, 20:38
Bize böyle gel üstad baş tacı olursun
Densiz muco ne idüğü belirsiz geliyor buraya sadece hosgeldiniz demisiz değişik birşeyler söylüyor biz de insanız yani

Müco'nun üslubundan ötürü her zaman olduğu gibi gerginlik doğuyor :) Seviyoruz kardeşimizi ama bir türlü sakinleştiremiyoruz :D

Bu server bu kadar birliğe dar gelecek. KaNaKaN 'ın kalıcı olduğunu diğerlerinin silindiğini de herkes görecek :)

Maskeli SÜVARİ
18-01-2017, 20:57
Müco'nun üslubundan ötürü her zaman olduğu gibi gerginlik doğuyor :) Seviyoruz kardeşimizi ama bir türlü sakinleştiremiyoruz :D

Bu server bu kadar birliğe dar gelecek. KaNaKaN 'ın kalıcı olduğunu diğerlerinin silindiğini de herkes görecek :)

Haydi bakalım :) kılıcınız keskin tokmağınız ağır olsun:)

WaNDaLL
18-01-2017, 20:57

Vizyon yok planlama yok.

Ben seni tanimiyorum veya baska nickteydin.Vaha muhabbeti felan bunlar gereksiz kim doğru yolda ilerledi ki şu sözde yazili olmayan kurallari kim dinleti eskilerden başka eskilerde kendi adamlarina dinletemedi.Sonra vay efendim vaha yagmaliyor kanakan bilmem yan köy yagmaliyor.Siz kanakani direk mucopaul olarak goruyorsunuz.Birazda o yuzden :) bak phantomun askerlerde gitti garibin 1kdan fazla mancosuda yaninda telef oldu.Hem bizden eleman alip bize dalmasina ragmen :)

WaNDaLL
18-01-2017, 20:58
Atmazsak olmaz :D

Güzel iş bak bizleri dusunen dostlar var :)

WaNDaLL
18-01-2017, 21:00

An'larla size başarılar.Yalnız fazla kafa açıcı muhabbeti keselim ciddiyete davet ediyorum.

LASTANG
18-01-2017, 21:06
buralar değerlenir keske bende olsaydım bu serverda güzel eylence çıkıyor...:D

Maskeli SÜVARİ
18-01-2017, 21:07
Lastang gel hacı ayıpsın :)

WaNDaLL
18-01-2017, 21:13

Gel beni al :D

Maskeli SÜVARİ
18-01-2017, 21:21
Gel beni al :D
hahahahahahaha

https://www.youtube.com/watch?v=8_EZaOhhc0E&t=8s

Razor&Dante
18-01-2017, 21:29
Ben seni tanimiyorum veya baska nickteydin.Vaha muhabbeti felan bunlar gereksiz kim doğru yolda ilerledi ki şu sözde yazili olmayan kurallari kim dinleti eskilerden başka eskilerde kendi adamlarina dinletemedi.Sonra vay efendim vaha yagmaliyor kanakan bilmem yan köy yagmaliyor.Siz kanakani direk mucopaul olarak goruyorsunuz.Birazda o yuzden :) bak phantomun askerlerde gitti garibin 1kdan fazla mancosuda yaninda telef oldu.Hem bizden eleman alip bize dalmasina ragmen :)

https://www.gettertools.com/ts2.travian.com.tr.4/Player/75852-Razor

Yukarıda vermiş olduğum link sabit.

https://www.gettertools.com/ts2.travian.com.tr.4/Player/25986-WaNDaLL

bu da aynı server sendin.

Yıkım operasyonlarınızı yapanda bendim :)

Yahu kardeşim Mücahit'in vaha kesin diye ally attığını dahi unutmadım :D

Phantom ve yanındaki arkadaşının operasyonunda düzeltme yapalım. Ufak bi hataları olmuş Siyah tan tut Kanakan ına kadar def toplamışsınız bi zahmet bi adamı da bi kere olsun çakın :D

WaNDaLL
18-01-2017, 21:46
https://www.gettertools.com/ts2.travian.com.tr.4/Player/75852-Razor

Yukarıda vermiş olduğum link sabit.

https://www.gettertools.com/ts2.travian.com.tr.4/Player/25986-WaNDaLL

bu da aynı server sendin.

Yıkım operasyonlarınızı yapanda bendim :)

Yahu kardeşim Mücahit'in vaha kesin diye ally attığını dahi unutmadım :D

Phantom ve yanındaki arkadaşının operasyonunda düzeltme yapalım. Ufak bi hataları olmuş Siyah tan tut Kanakan ına kadar def toplamışsınız bi zahmet bi adamı da bi kere olsun çakın :D

S2 erken birakmis olabilirim o koy isimleri bana ait degil :) herneyse benim hafiza bazen balik gibi oluyor :D bizde destana dalarken epey bi dış mihraklardan destek geldi :D

Razor&Dante
18-01-2017, 22:33
S2 erken birakmis olabilirim o koy isimleri bana ait degil :) herneyse benim hafiza bazen balik gibi oluyor :D bizde destana dalarken epey bi dış mihraplardan destek geldi :D

http://i.hizliresim.com/NloAlg.jpg (http://hizliresim.com/NloAlg)

Bunlarda iç mihraplar. Dikkat etmek lazım :D

WaNDaLL
18-01-2017, 23:13

Telefondan yazinca bu kadar anlatabiliyorum :D

Maskeli SÜVARİ
18-01-2017, 23:14

Bu espri anlayısından istiyorum:D

LASTANG
19-01-2017, 00:45
Bu muco beni çok seviyor ya s7de hala fake atıyor bıkmadı gelecem s2ye o olcak bölgende gene rahat vermem bak doldururum 50bin doga askerini bakar kalırsın tılsıma kadar:)

xMucopauLx
19-01-2017, 00:50

.
boş yapma la :D ben sana patlayacağım server 7 de sen dua et destanlarla çok itişip kakıştık sen yürüdün gittin :D

xMucopauLx
19-01-2017, 00:53
kafa açma sen savunmanı tut tarla dönme bana yeter sonra tarla seviyesi indirtmek ile uğraştırma kendinde biliyorsun bir gün geleceğimi sinirleniyorsun savunma içeride durunca ama lastang yan köy yıkmak nedir la valla yakıştıramadık sana ve zaten biz o aralar yeni server muhabbeti içindeydik sende biliyorsun burada boş beleş laf yapma destana giriyoruz ulan siz siyahlar vefa alayınız desteklediniz hayır yani bu kadar çekilmemezlik oluyor sonunda hepiniz siyah birliğini izleyip hesap siliyorsunuz bende ona kıl oluyorum keşke düşmanımız belli olaydı arkadan desteklemeyeydiniz ayrıca o nasıl korkuydula 4.000 hayvan doldurmak ne demek hayır yanarım yanarım bana ara yap dediler köydeki askeri attım adam uyuya kaldı 3k balta gitti ona yanarım ben lastik ya

LASTANG
19-01-2017, 01:00
kafa açma sen savunmanı tut tarla dönme bana yeter sonra tarla seviyesi indirtmek ile uğraştırma kendinde biliyorsun bir gün geleceğimi sinirleniyorsun savunma içeride durunca ama sen harbi kaşarlık yaptın lastang yan köy yıkmak nedir la valla yakıştıramadık sana ve zaten biz o aralar yeni server muhabbeti içindeydik sende biliyorsun burada boş beleş laf yapma destana giriyoruz ulan siz siyahlar vefa alayınız desteklediniz hayır yani bu kadar çekilmemezlik oluyor sonunda hepiniz siyah birliğini izleyip hesap siliyorsunuz bende ona kıl oluyorum keşke düşmanımız belli olaydı arkadan desteklemeyeydiniz ayrıca o nasıl korkuydula 4.000 hayvan doldurmak ne demek hayır yanarım yanarım bana ara yap dediler köydeki askeri attım adam uyuya kaldı 3k balta gitti ona yanarım ben lastik ya

Benim destanları desteklediğimi kim söyledi?yakınımda destandan oyuncu göreyim yıkarım benim derdim tek siyabenddı cünkü serverin ilk köyünü ben attım gelip yanıma köy kurdu onunda güzelcene tarla 15den yıkdım gelelim dier mevzuya hayvan toplamıssın diyorsun travian yönetimine sor bakım 5kafes 5gümüse niye gidiyor die ben akıllılık yapıp toplamısım gelelim 3üncü olaya ara yapıp yapmaman beni ilgilendirmez radikalin orduyu zaten biliyordum one girsede cakacakdım ve cakılı def dedigin olaya gelelim tarlamıda dönüyorum askerimide basıyorum beni tanımıyorsun ve tanıyamazsın hadi bak işine yolun acık olsun ...

GAZİANTEPSPOR
19-01-2017, 01:03
kafa açma sen savunmanı tut tarla dönme bana yeter sonra tarla seviyesi indirtmek ile uğraştırma kendinde biliyorsun bir gün geleceğimi sinirleniyorsun savunma içeride durunca ama sen harbi kaşarlık yaptın lastang yan köy yıkmak nedir la valla yakıştıramadık sana ve zaten biz o aralar yeni server muhabbeti içindeydik sende biliyorsun burada boş beleş laf yapma destana giriyoruz ulan siz siyahlar vefa alayınız desteklediniz hayır yani bu kadar çekilmemezlik oluyor sonunda hepiniz siyah birliğini izleyip hesap siliyorsunuz bende ona kıl oluyorum keşke düşmanımız belli olaydı arkadan desteklemeyeydiniz ayrıca o nasıl korkuydula 4.000 hayvan doldurmak ne demek hayır yanarım yanarım bana ara yap dediler köydeki askeri attım adam uyuya kaldı 3k balta gitti ona yanarım ben lastik ya

lan tanımıyorum bu adamı, olayı dahi bilmiyorum ama bu adam doğru söylüyor arkadaş. çok samimi ve çok net yazmış. bu adam haklı . raffıgım ağzına sağlık

LASTANG
19-01-2017, 01:12
lan tanımıyorum bu adamı, olayı dahi bilmiyorum ama bu adam doğru söylüyor arkadaş. çok samimi ve çok net yazmış. Bu adam haklı . Raffıgım ağzına sağlık

server 7 poyraz saldırılarına bak kardeşim bence boş yapma

GAZİANTEPSPOR
19-01-2017, 01:18
server 7 poyraz saldırılarına bak kardeşim bence boş yapma
tamam usta iyi hoş savaş dönmüş fakat yan köye saldırmak büyük oyuncunun yapacagı iş değil kusura bakmada

LASTANG
19-01-2017, 01:21
tamam usta iyi hoş savaş dönmüş fakat yan köye saldırmak büyük oyuncunun yapacagı iş değil kusura bakmada

önce merkezi yıkıldı o oyuncunun bence olayları bilmeden karışmayalım ve en iyisi s2 forumunu rahatsiz etmiyim bol savaşlar herkese:)muconun birlige girmeyin bu arada en fazla 50 gün dayanıyorlar

Yugi
19-01-2017, 03:37
Muco uzun uzun yazmışsın ne dediğin belli değil.Gelmişsin 26 yaşına halâ nasıl konuşacağını öğrenememişsin.
Desteğim süvarilere.

Razor&Dante
19-01-2017, 03:52
Muco uzun uzun yazmışsın ne dediğin belli değil.Gelmişsin 26 yaşına halâ nasıl konuşacağını öğrenememişsin.
Desteğim süvarilere.

Ben sana diyorum anket aç :D

WaNDaLL
19-01-2017, 10:23
Desteğim süvarilere.

Bi yere salça olmayıver ya :) adam ne yazsa begenmiyorsunuz sakin konussa dert sert ciksa dert cok takıntı haline getirmişsiniz :D

WaNDaLL
19-01-2017, 10:25
önce merkezi yıkıldı o oyuncunun bence olayları bilmeden karışmayalım ve en iyisi s2 forumunu rahatsiz etmiyim bol savaşlar herkese:)muconun birlige girmeyin bu arada en fazla 50 gün dayanıyorlar

Senin poyrazlar def basmaya geliyormuş bak aralarında olupta söylemessen kırılırım :D

S.İ.T
19-01-2017, 10:30
mütevazilik yapmış onlar defans basmaya değil savaşmaya geliyorlar süvariyle omuz omuza :)

Senin poyrazlar def basmaya geliyormuş bak aralarında olupta söylemessen kırılırım :D

WaNDaLL
19-01-2017, 10:34
mütevazilik yapmış onlar defans basmaya değil savaşmaya geliyorlar süvariyle omuz omuza :)

Uzun zaman oldu şöyle dolu dizgin bi server :) Umarım anılar debreşir :)

Yilmayan
19-01-2017, 11:25
Müco başkan biz hazırız xKaNaKaN +/+ da şov yapacak

:D

Maskeli SÜVARİ
19-01-2017, 11:30
Müco başkan biz hazırız xKaNaKaN +/+ da şov yapacak

:D

Açıp açıp dinliyorum bağımlılık yaptı:D

Yilmayan
19-01-2017, 11:36

Dinle dinlettir hedef 1m izlenme :D

Keros
19-01-2017, 18:07

Özeldenulaşamadım
Mümkünse ulaşabilir misiniz bana

xMucopauLx
19-01-2017, 18:45

Eyw atsız süvari sayenizde hesaba dolar yatırılıyor adamsınız :D

Maskeli SÜVARİ
19-01-2017, 18:54
Eyw atsız süvari sayenizde hesaba dolar yatırılıyor adamsınız :D

Hediyem olsun
Hala laf sokma çabasındasın çocuk(aklın çocuk):D

Razor&Dante
20-01-2017, 01:35
Hediyem olsun
Hala laf sokma çabasındasın çocuk(aklın çocuk):D

Banlattınız mı la çocuğu :D

WaNDaLL
20-01-2017, 01:47
Dinle dinlettir hedef 1m izlenme :D

Allah razı olsun :D

xMucopauLx
21-01-2017, 10:22
Allah razı olsun :D

böyle enayiler olduğu sürece ben bu sw başı bi 6.000 altın daha gömer 2.şarkıyı çıkarırım :D

bysfatih
21-01-2017, 10:42
böyle enayiler olduğu sürece ben bu sw başı bi 6.000 altın daha gömer 2.şarkıyı çıkarırım :D

Bunu yetenek sizsinize cikarilim sacmalama komedide zirve oynar :) muzige girme oy kaybedersin :)

Ben 10k altinla basliyorum bu kadsr reklam yapmiyorum :)

Bence bu cocugu yikmayin yikiyonuz yikiyonuz psikoloji bozuluyor hayal dunyasi aktif oluyor :)

LASTANG
24-01-2017, 23:01
bölge işi netlik kazancımı ya? o bölgede acacazda

WaNDaLL
26-01-2017, 01:35
bölge işi netlik kazancımı ya? o bölgede acacazda

Ne ka seveni varmış :D

LASTANG
26-01-2017, 01:44
Ne ka seveni varmış :D

17354 yagmadasın oyuna bak foruma deil:)pesindeyimm geliorum hehe

Bronx
26-01-2017, 09:49
XKaNaKaN Birlikleri gelecekmiş. Gelsin mi? GELSİİİİİNNN...
Hesap silmek yok bak baştan söyleyim. Siz hepiniz ben tek..

conqueror41
26-01-2017, 16:42
Hesap silmek yok bak baştan söyleyim. Siz hepiniz ben tek..

Tutmayın küçük enişteyi :D

Unique
26-01-2017, 19:28
Hesap silmek yok bak baştan söyleyim. Siz hepiniz ben tek..Onlar -/+'da : Sen +/+'dasın:)

Yilmayan
26-01-2017, 19:35
xKanaKan her ortama yakışır yov yeee

Contra ft xKanakan:D

WaNDaLL
27-01-2017, 11:10
17354 yagmadasın oyuna bak foruma deil:)pesindeyimm geliorum hehe

İşten bakamıyom ortaam olsana :D ama girerim yine :)

Razor&Dante
28-01-2017, 01:01
İşten bakamıyom ortaam olsana :D ama girerim yine :)

Hacı utanmasanız bana mesaj atacaksınız bize katıl diye :D

Klavyeyle değil mouse la oynayın şu oyunu yahu...

WaNDaLL
28-01-2017, 15:44
Hacı utanmasanız bana mesaj atacaksınız bize katıl diye :D

Klavyeyle değil mouse la oynayın şu oyunu yahu...

Utandigimizi kim soylemiş gelceksen gel gelmiceksen laf atma :D

bysfatih
29-01-2017, 09:38
Utandigimizi kim soylemiş gelceksen gel gelmiceksen laf atma :D

:zuhaha::zuhaha::zuhaha: adamlar hemen ittifaak yapmış şarkıda muco atıp tutuyor ittifakı yapıyor hemen :D: D

LASTANG
29-01-2017, 09:50
önüne gelen herkesle birleşiyolar suan s2de:) yeterki birlik çok görünsün die ama fayda etmez..

bysfatih
29-01-2017, 09:59
önüne gelen herkesle birleşiyolar suan s2de:) yeterki birlik çok görünsün die ama fayda etmez..

edit.... :)) korkunun ecele faydası yok bırakalım toplasınlar bize gelip ittifak istemesinlerde :zuhaha:

Bronx
30-01-2017, 00:10
Tutmayın küçük enişteyi :D

tutmayın beni :)

Bronx
30-01-2017, 00:11
Onlar -/+'da : Sen +/+'dasın:)

yapacak bişey yok. yanlış bölgede açmışlar hesapları :) çağırın gelsinler

Razor&Dante
30-01-2017, 12:11
Adam profilinde duaya kalkmış ,
Ateist olma sebebim herif...

O değilde iyi ki keneken birlikleri bizim bölgede açtı. Kimi yağmalayacaktık biz :D

JoKeR53
30-01-2017, 13:43
Adamlar bide koordinat belirlemiş la kendilerine haahahaha

LASTANG
30-01-2017, 16:33
bu xkanakan ne multi acmış be hesaplari tek tek kitleniyor :D o kadar cok casus girmişki birliklerine ayni ip görmekden ciğerim soldu:D

Unique
30-01-2017, 17:22
bu xkanakan ne multi acmış be hesaplari tek tek kitleniyor :D o kadar cok casus girmişki birliklerine ayni ip görmekden ciğerim soldu:Dmuco mudur cüco mudur nedir bize whatsapptan size wow kurdurmayacağım diyip hafif argo konuşup engelledi, yazıktır fazla hırpalamayın bizede kalsın :)

LASTANG
30-01-2017, 18:18
yok yok ona acımak yok s7de bizi yıkmış sözde:D profili akıyor gidiyor bu serverida 30 ile 50 arası bırakdıracam ona:)

bysfatih
30-01-2017, 19:11
muco mudur cüco mudur nedir bize whatsapptan size wow kurdurmayacağım diyip hafif argo konuşup engelledi, yazıktır fazla hırpalamayın bizede kalsın :)

Ohoo :)) iclerinden gecicez sansiniza kusun;)

Razor&Dante
31-01-2017, 02:18
Adamlarda vizyonsuzluk tavan yaptı.

3 birlik

Üçüde birleşti :)

Server başlamadan asıp kesiyorlardı şimdi ise birleşmedeler :D

WaNDaLL
31-01-2017, 04:53
Yorulmadınız he :)

bysfatih
31-01-2017, 05:22
Adamlarda vizyonsuzluk tavan yaptı.

3 birlik

Üçüde birleşti :)

Server başlamadan asıp kesiyorlardı şimdi ise birleşmedeler :D

Muti sistem belli kanka bam bam bam :)) kanakaninda sistem belli vurucaz asicaz kesicez ama dost olallim herkesle tilsima kadar dayansin merkezler politikasi guzel :)

bysfatih
31-01-2017, 05:23
Yorulmadınız he :)

Bu gidisle tum sv ile ateskes yapacakmisiniz insan bizedeugrar bir :))

WaNDaLL
31-01-2017, 10:04
Bu gidisle tum sv ile ateskes yapacakmisiniz insan bizedeugrar bir :))

Ya ömrümde bu kadar uzatan birşeyi görmedim bikmiyorsunda :) afedersin yaşın kaç?

HANBİRLİKLERİ
31-01-2017, 10:49
bu xkanakanlar neden bu kadar eleştiriliyor acaba
bunu anlamakta güç
birşeyleri doğrumu yapıyorlar
birşeyleri yanlışmı yapıyorlar

Yilmayan
31-01-2017, 10:49
Ya ömrümde bu kadar uzatan birşeyi görmedim bikmiyorsunda :) afedersin yaşın kaç?

-5 olabilir bence :D

Yilmayan
31-01-2017, 10:50
bu xkanakanlar neden bu kadar eleştiriliyor acaba
bunu anlamakta güç
birşeyleri doğrumu yapıyorlar
birşeyleri yanlışmı yapıyorlar

Dışarıdan birileri eleştiriyorsa işini iyi, birliğinden oyuncular eleştiriyorsa işini kötü yapmışsın demektir.

HANBİRLİKLERİ
31-01-2017, 10:53
Dışarıdan birileri eleştiriyorsa işini iyi, birliğinden oyuncular eleştiriyorsa işini kötü yapmışsın demektir.

panpa meyve veren ağaç taşlanır diyorsun yani :zuhaha:

LASTANG
31-01-2017, 17:29
hep yalan yanlış konuşduklarından dolayi eleştri yiyolar ve gelelim s2ye 10tane birlikleri var her birlige yerleşdirmişler 2-3üye sayılarımı cok gorunsun istiyorlar ve önüne gelenle birleşme yapmaya çalışıyorlar server bası asıp kesen kişiler suan profillerini sildiler ve amacları wow yıkmakmış sadece 50 deil 30günü göremezler diyorum bu server nasıl bu kadar iddiali konusuyorsun dersenizde daha ikinci köyü atan adamlari bile yok bu adamlarin tek amacı var arkadaş olduklari 5-10 kişi var onlar yıkılmasın gerisi yıkılsın bize dokunmasinlar yeter mantığındalar ama bu gidişle zor
+olarak genel başkan olan muco genel başkanlıkdan cekildi bence rezil olmuşa benziyor

bysfatih
31-01-2017, 20:41

:) uzatmak degil sadece soru rahatsiz oldun sanirim ?ohoo boyle de birliik baskani olmaz.hemende serteyatiyor :))

bysfatih
31-01-2017, 20:42
hep yalan yanlış konuşduklarından dolayi eleştri yiyolar ve gelelim s2ye 10tane birlikleri var her birlige yerleşdirmişler 2-3üye sayılarımı cok gorunsun istiyorlar ve önüne gelenle birleşme yapmaya çalışıyorlar server bası asıp kesen kişiler suan profillerini sildiler ve amacları wow yıkmakmış sadece 50 deil 30günü göremezler diyorum bu server nasıl bu kadar iddiali konusuyorsun dersenizde daha ikinci köyü atan adamlari bile yok bu adamlarin tek amacı var arkadaş olduklari 5-10 kişi var onlar yıkılmasın gerisi yıkılsın bize dokunmasinlar yeter mantığındalar ama bu gidişle zor
+olarak genel başkan olan muco genel başkanlıkdan cekildi bence rezil olmuşa benziyor

Hahahha wandal devrim yapti birlikte :))

bysfatih
31-01-2017, 20:43
-5 olabilir bence :D

Wandalin yasi nereden biliyon sen:)

TheMythjohN
31-01-2017, 21:12
xMucopal genel başkanlığı bıraktımı? Aaaa... daha biz onunla oynicaktık kumdan kale yapıcaktı bize.. :D

Yilmayan
31-01-2017, 21:18
Wandalin yasi nereden biliyon sen:)

Hesap ismini versene sen bi

DeLiTüRK
31-01-2017, 21:46
Fatih kanka seni yıkmaya gelecekler bak :D hesap ismi istiyorlar :D

Maskeli SÜVARİ
31-01-2017, 22:04
Hesap ismini versene sen bi
Durun siz kardeşsiniz :):)

black süvari
31-01-2017, 22:07
Durun siz kardeşsiniz :):)

ahahaha işte buna gülerimmmmmmmm arabeks kokan replik

WaNDaLL
01-02-2017, 06:58

He bi sen doğrusun dostum.Dediğin tanesine katılsam emin ol söylerim.İçinde olmadan nelerle uğraşıldığını görmeden laf atma.Bu kadar nerenize battık anlamafım bi rahat bırakın da şu alttarafi oyun dedigimiz şeyi oynayalim.Kasmayin bu kadar kastirmayin.İstedigimiz gibi hareket ederiz veya etmeyiz istersek herkes 1 birlik acar.Oyun anlayisimiz farklidir.Bizimle ilgili hicbirsey sizi irgalamaz.

WaNDaLL
01-02-2017, 06:59
:) uzatmak degil sadece soru rahatsiz oldun sanirim ?ohoo boyle de birliik baskani olmaz.hemende serteyatiyor :))

Kendini bu kadar batırma iyi niyetli gordugum insanlar arasindan cikiyorsun uzatma kendini kotu gosterme.Yaptik ettik biraz ciddiyet yeter dostum.

black süvari
19-06-2017, 19:58

dedi ve tılsımları göremedi :/ ahh muco ahh bir bilsen seni ne kadar özledim ben varım sen yoksun :(