PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : [Server 2] Saldırı ve Savunma Raporları 2017/2018

Sayfa : 1 [2]

LASTANG
13-03-2017, 00:42
Bu sefer de gizleyecek misin peki geçtiğin hesabı ? Er yada geç ortaya çıkıyor nasılsa. Böyle şeylere gerek olmadığını anlamışsındır umarım :)

bence o konuya girmeyelim muconun bizim birliklerde kac tane hesabi war acaba ozel msjlari hala duruyor ve korkusunuda biliyorum benden neyse tebrikmi ettim hadi susuyorum,)

bysfatih
13-03-2017, 00:51
Zafer ne buyuk adamsin kanka kiskandim seni yikmak icin kac hesap gelmis :) kesks banada gelseler anca kaho ksiyorm :)

conqueror41
13-03-2017, 00:56
Zafer ne buyuk adamsin kanka kiskandim seni yikmak icin kac hesap gelmis :) kesks banada gelseler anca kaho ksiyorm :) Büyük Adam mı dedin :D Korkudan erkek kimliklerini açıklayamadılar farkında mısın :zuhaha:

bysfatih
13-03-2017, 01:00
Büyük Adam mı dedin :D Korkudan erkek kimliklerini açıklayamadılar farkında mısın :zuhaha:

Korkudan mi ? Bu bir savas oyunu dostum sizinkiler isi bilmiyorsa biz.napalim :) kac gencin hayalini.sondurdunuz:))

KORKU DEMISKEN MILLETE SOVUP SOVUP SONRA BIRLESMEKMI.KORKU YA DA ADRES VERCEM.GELIN DEYIP OLMAYAN IS YERLERINI HAYAL EDIP VERMEK MI.KORKU :)

bir dusun.derim: korkudan.tum bolge birlestiniz.hala korku diyor hahahaha takmayin.sunu.acemi.caylagin.teki.su seviyede bir koye o.kadar hesap girip sifirlayamiyorsa ne.bilim.ya :)demiyprim.birsey

Youtbe video cekip at zaferi.yiktik.tum.birlik.huaaa :) muco.parto verir simdi.hahahaha

Unique
13-03-2017, 03:25
Beni şimdi geri almayacak mısınız ? Tamamen kovdunuz mu? diyen adam burada kalkmış baktım D.E.M. ile de olmayacak ayrıldım demiş. Bu kanakanların hepsi aynı kafada galiba. İhlas farkı : ))))))

WaNDaLL
13-03-2017, 05:44
Korkudan mi ? Bu bir savas oyunu dostum sizinkiler isi bilmiyorsa biz.napalim :) kac gencin hayalini.sondurdunuz:))

KORKU DEMISKEN MILLETE SOVUP SOVUP SONRA BIRLESMEKMI.KORKU YA DA ADRES VERCEM.GELIN DEYIP OLMAYAN IS YERLERINI HAYAL EDIP VERMEK MI.KORKU :)

bir dusun.derim: korkudan.tum bolge birlestiniz.hala korku diyor hahahaha takmayin.sunu.acemi.caylagin.teki.su seviyede bir koye o.kadar hesap girip sifirlayamiyorsa ne.bilim.ya :)demiyprim.birsey

Youtbe video cekip at zaferi.yiktik.tum.birlik.huaaa :) muco.parto verir simdi.hahahaha

"Bu bir savaş oyunu dostum" dedikten sonra bu kadar uzatmanın manasını biz anlıyoruz.Kuyruğunuzu kıstırsanızda engel tanımıyoruz. :)

WaNDaLL
13-03-2017, 05:46
Beni şimdi geri almayacak mısınız ? Tamamen kovdunuz mu? diyen adam burada kalkmış baktım D.E.M. ile de olmayacak ayrıldım demiş. Bu kanakanların hepsi aynı kafada galiba. İhlas farkı : ))))))

Sende hala bıdı bıdı br dostum.Ya cümlene sadık ol yada daha arkadan konuşma.

Maskeli SÜVARİ
13-03-2017, 06:47
Beyler tebrikler.Arkadasın ordusu çok güzel.
Casus meselesine hiç girmeyin bu oyunda yapılıyor.Bizimkiler büyük oynamış sizinkiler yemiş :)
Sizin birlikte küçük çaplılarını yapıyordur.

bysfatih
13-03-2017, 07:02
"Bu bir savaş oyunu dostum" dedikten sonra bu kadar uzatmanın manasını biz anlıyoruz.Kuyruğunuzu kıstırsanızda engel tanımıyoruz. :)

Kuyruk kistirmak derken :) kaan zafere yalvaran sendin sv ye ekip olarak geliyoruz diye kocaman yazdik :) kiz yazisi gorunce profilde yazman bizim sucumuz mu hayir :) yalvarip yalvarip birde kuyrugunuzu kistirsanizda demek ne bilim :)mucoyla cok. Takiliyon bellli ;)

Hahahah tumbolge dost olmus kimin kimi kistirdigi belli;)

Kaan siz kasindiniz ben sana dedim kimicagirsam size topluyorsun diye msj im durur sende :) cogu hala sizde dikkat et tem.fslan verme bir bakarsin merkrzin yok;)

bysfatih
13-03-2017, 07:04
Sende hala bıdı bıdı br dostum.Ya cümlene sadık ol yada daha arkadan konuşma.

Kaaan 3 gun sonra gene geri vites yapmayin :) en.son jpyi salladiniz sovdunuz pat ateskes :)

Bir 360 derece daha yasamayalim ;)

bysfatih
13-03-2017, 07:05
Beyler tebrikler.Arkadasın ordusu çok güzel.
Casus meselesine hiç girmeyin bu oyunda yapılıyor.Bizimkiler büyük oynamış sizinkiler yemiş :)
Sizin birlikte küçük çaplılarını yapıyordur.

Casusu biz sokmadik ki kaan kendisi aldi yalvardi yakardi telefonlarla aradi :)yasin dikkat et simdi sana da yazar kaan bu:)

simsekhırsızı
13-03-2017, 07:19

Şimdi o konuyu açmanın gereği yok sizin de hatalarınız vardı benim de.
Ama biz hatamızı farkedince geri dönmesini bilen adamdık. Gerçi allahın çiftçisi ne bilsin sen devam et tarla basmaya ve bu şekil orduların hayalini kur. Sanayi devrimi oldu haberin yok...

WaNDaLL
13-03-2017, 09:55
Casusu biz sokmadik ki kaan kendisi aldi yalvardi yakardi telefonlarla aradi :)yasin dikkat et simdi sana da yazar kaan bu:)

Biraz nefes al fazla yardirmissin yine.ben hic geri vites yapmadim.Size atarda yapmadim.Ama şimdiki oyuncular ellerinden geleni yapiyorlar.Ameliyat felan lazim olursa bizzat ben girerim sizin narkozunuzu vermeye bu kadar bağımlı ve içten pazarlikli olmayin.Zaten ben yavşamadim.Sizin kendi oyun adabiniz onu gosteriyor.Telefonlada ariyan sizdiniz neşeliyi konusturcakmissiniz gizliden :) Bizans oyunlari sizin işiniz kuculmeye devam edin.

Unique
13-03-2017, 11:06
Şimdi o konuyu açmanın gereği yok sizin de hatalarınız vardı benim de.
Ama biz hatamızı farkedince geri dönmesini bilen adamdık. Gerçi allahın çiftçisi ne bilsin sen devam et tarla basmaya ve bu şekil orduların hayalini kur. Sanayi devrimi oldu haberin yok...Senin çaktığın ordulardan bizde çok var, bölge içinde konuşanlar teker teker yıkılıyor onlara sor, anlatırlar profilinde sahibinden satılık yazılı "yanlız"kralları pek takmıyoruz :)

Unique
13-03-2017, 11:08
Sende hala bıdı bıdı br dostum.Ya cümlene sadık ol yada daha arkadan konuşma.Hangi cümleymiş o bir anlat da bileyim ? :)

Hainkostok
13-03-2017, 11:17
Senin çaktığın ordulardan bizde çok var, bölge içinde konuşanlar teker teker yıkılıyor onlara sor, anlatırlar profilinde sahibinden satılık yazılı "yanlız"kralları pek takmıyoruz :)

Evet sizlerin içinde de çok değerli hesaplar var :)
Nasıl ve ne yollarla hesap kastıklarını ve bunun sonucunda ordu bastıklarını tüm serverın bildiği gördüğü çok kaliteli prof ötesi arkadaşlar var :)
Belki çoğunuzda bi sıkıntı yoktur onu bilemem .

Unique
13-03-2017, 11:24
Evet sizlerin içinde de çok değerli hesaplar var :)
Nasıl ve ne yollarla hesap kastıklarını ve bunun sonucunda ordu bastıklarını tüm serverın bildiği gördüğü çok kaliteli prof ötesi arkadaşlar var :)
Belki çoğunuzda bi sıkıntı yoktur onu bilemem . Nasıl ve ne yollar ile daha açık olun da herkes bilsin. Sanırım sizin gördüğünüzü multihunter falan görmüyor ? :)

simsekhırsızı
13-03-2017, 11:56
Senin çaktığın ordulardan bizde çok var, bölge içinde konuşanlar teker teker yıkılıyor onlara sor, anlatırlar profilinde sahibinden satılık yazılı "yanlız"kralları pek takmıyoruz :)

Geçen hafta mıydı tüm ordunu çakıp genede saldırı Top10 a girememiştin. Bizde çok var ordu diyerek ya multi hesaplarını kastediyorsun ya da birliğindeki adamları. Ki 2 seçenekte bariz şekilde güldürücü multi hesabın acizliğimi yoksa sende olmayan orduyu birliğindeki adamda görüp milletin malıyla hava atmak mı?

Tuğberk_
13-03-2017, 12:19
Geçen hafta mıydı tüm ordunu çakıp genede saldırı Top10 a girememiştin. Bizde çok var ordu diyerek ya multi hesaplarını kastediyorsun ya da birliğindeki adamları. Ki 2 seçenekte bariz şekilde güldürücü multi hesabın acizliğimi yoksa sende olmayan orduyu birliğindeki adamda görüp milletin malıyla hava atmak mı? Bu dediğinden sonra bende olaya karışayım dedim. Saçmalamışın birliğindeki oyuncu, oyuncu değil mi ? Müco bugün çakarken şahsi defiyle mi çaktı ? Birliğindeki oyunculardan gelen deflerle çaktı. Yada multi hesaplarındaki defler ile çaktı. O yüzden bu dediğinde çok saçma ve çok güldürücü geldi bana. Bu oyuncular o birliği tercih ettiyse başkan olarak o şahsı benimsediyse evet onların ordusuyla hem övünür hemde seninle diyaloğa girer. Bu oyunda her bir asker birlik için bunu sende biliyosun ki ordunu gidip (kendi tahminim) müconun isteğiyle nightwishe traşlatmışın. Ayrıca milleti multi hesap kullanmakla yargılamışın önceki mesajlarında 1) Varsa multihunter kitler, bunu yargılamak sana düşmez. 2) Seninde temiz olmadığını biliyoruz ama bunu yargılamak da bize düşmez varsa görevliler gerekeni yapar. Forumda çok şey etmemek lazım yani herkes her şeyin farkında :)

WaNDaLL
13-03-2017, 13:23
Bu dediğinden sonra bende olaya karışayım dedim. Saçmalamışın birliğindeki oyuncu, oyuncu değil mi ? Müco bugün çakarken şahsi defiyle mi çaktı ? Birliğindeki oyunculardan gelen deflerle çaktı. Yada multi hesaplarındaki defler ile çaktı. O yüzden bu dediğinde çok saçma ve çok güldürücü geldi bana. Bu oyuncular o birliği tercih ettiyse başkan olarak o şahsı benimsediyse evet onların ordusuyla hem övünür hemde seninle diyaloğa girer. Bu oyunda her bir asker birlik için bunu sende biliyosun ki ordunu gidip (kendi tahminim) müconun isteğiyle nightwishe traşlatmışın. Ayrıca milleti multi hesap kullanmakla yargılamışın önceki mesajlarında 1) Varsa multihunter kitler, bunu yargılamak sana düşmez. 2) Seninde temiz olmadığını biliyoruz ama bunu yargılamak da bize düşmez varsa görevliler gerekeni yapar. Forumda çok şey etmemek lazım yani herkes her şeyin farkında :)

Kimse kimseye laf atmasina ve yargilamasina gerek yok demek ki dedigine gore boşuna tahrik etmeyelim ettirmeyelim.Herkes oyununa dönsün

simsekhırsızı
13-03-2017, 13:27
Bu dediğinden sonra bende olaya karışayım dedim. Saçmalamışın birliğindeki oyuncu, oyuncu değil mi ? Müco bugün çakarken şahsi defiyle mi çaktı ? Birliğindeki oyunculardan gelen deflerle çaktı. Yada multi hesaplarındaki defler ile çaktı. O yüzden bu dediğinde çok saçma ve çok güldürücü geldi bana. Bu oyuncular o birliği tercih ettiyse başkan olarak o şahsı benimsediyse evet onların ordusuyla hem övünür hemde seninle diyaloğa girer. Bu oyunda her bir asker birlik için bunu sende biliyosun ki ordunu gidip (kendi tahminim) müconun isteğiyle nightwishe traşlatmışın. Ayrıca milleti multi hesap kullanmakla yargılamışın önceki mesajlarında 1) Varsa multihunter kitler, bunu yargılamak sana düşmez. 2) Seninde temiz olmadığını biliyoruz ama bunu yargılamak da bize düşmez varsa görevliler gerekeni yapar. Forumda çok şey etmemek lazım yani herkes her şeyin farkında :)

Benim hesabım en ufak kilitlenme bile yaşamadan ne hakla temiz olmadığını biliyoruz diye biliyorsun.Sen değil miydin geçen gün ay hesabım kitlendi multihunter cevapta yazmıyor diye ağlayan.Ama burda çirkefleşmenin anlamı yok, aynı seviyeye düşmenin anlamı da yok.

Unique
13-03-2017, 13:28
Geçen hafta mıydı tüm ordunu çakıp genede saldırı Top10 a girememiştin. Bizde çok var ordu diyerek ya multi hesaplarını kastediyorsun ya da birliğindeki adamları. Ki 2 seçenekte bariz şekilde güldürücü multi hesabın acizliğimi yoksa sende olmayan orduyu birliğindeki adamda görüp milletin malıyla hava atmak mı?Kafan rahat olsun benim hesap arkadaşların, arkadaşların hesapları da benimdir. Ali'nin Veli'nin diye ayırmıyoruz. 2014'de Tayfun abilerle oynanan son s8'de oyuna ara verip 2016'da tekrar başladığım halde tüm dostlar ile tekrar denk geldik. Birliklerin %70i birbirini daha önceden tanıyan kişilerden oluşuyor başkasına ihtiyacımız yok. Başkasınınki ile gerdeğe girmeyiz kendi işimizi kendimiz hallederiz :)

simsekhırsızı
13-03-2017, 13:37
Kafan rahat olsun benim hesap arkadaşların, arkadaşların hesapları da benimdir. Ali'nin Veli'nin diye ayırmıyoruz. 2014'de Tayfun abilerle oynanan son s8'de oyuna ara verip 2016'da tekrar başladığım halde tüm dostlar ile tekrar denk geldik. Birliklerin %70i birbirini daha önceden tanıyan kişilerden oluşuyor başkasına ihtiyacımız yok. Başkasınınki ile gerdeğe girmeyiz kendi işimizi kendimiz hallederiz :)

Birliğinizi toplama adamlardan oluşturduğunuz konusunda hem fikir olan pek çok oyuncu var. Bizzat bu durumu kendilerinden duyup sizden rahatsız olduklarını belli ettiler zamanında.

Unique
13-03-2017, 13:39
Birliğinizi toplama adamlardan oluşturduğunuz konusunda hem fikir olan pek çok oyuncu var. Bizzat bu durumu kendilerinden duyup sizden rahatsız olduklarını belli ettiler zamanında.arkadaşın beyni balon olmuş, en iyisi "yanlız" bırakayım. iyi forumlar :)

simsekhırsızı
13-03-2017, 14:04
arkadaşın beyni balon olmuş, en iyisi "yanlız" bırakayım. iyi forumlar :)

Nicki belirleme şansım olmadağını bildiğin halde bu konuya bu kadar takınılı olman neyin acizliği? Başka kusurumu bulamayıp oraya bulaşıyosun her seferinde.

Tuğberk_
13-03-2017, 14:07
Benim hesabım en ufak kilitlenme bile yaşamadan ne hakla temiz olmadığını biliyoruz diye biliyorsun.Sen değil miydin geçen gün ay hesabım kitlendi multihunter cevapta yazmıyor diye ağlayan.Ama burda çirkefleşmenin anlamı yok, aynı seviyeye düşmenin anlamı da yok. "yanlız" hesabımın kitlenme gerekçesi diğerleri olup 1 asker bile silinmeden açıldı ağlayan yok ayrıca elimde ss ler var haksız yere kitlendiğine dair burada paylaşıp ban yemek istemiyorum forumda da "yanlız" kalma senin saçmalıklarına cevap verebileyim :) Daha nickini adını sanını yeni duyduğum adamlar konuşur olmuş yazık :)

simsekhırsızı
13-03-2017, 14:13
"yanlız" hesabımın kitlenme gerekçesi diğerleri olup 1 asker bile silinmeden açıldı ağlayan yok ayrıca elimde ss ler var haksız yere kitlendiğine dair burada paylaşıp ban yemek istemiyorum forumda da "yanlız" kalma senin saçmalıklarına cevap verebileyim :) Daha nickini adını sanını yeni duyduğum adamlar konuşur olmuş yazık :)

Hahahaa iyice komik oldunuz neymiş bu yanlız meselesi bu kadar. Sayemde insanlar doğru yazımını öğrenmiş oldu. İyiki de nicki yanlız yapmış Can.

Tuğberk_
13-03-2017, 14:17
Hahahaa iyice komik oldunuz neymiş bu yanlız meselesi bu kadar. Sayemde insanlar doğru yazımını öğrenmiş oldu. İyiki de nicki yanlız yapmış Can. O kelimenin imlasını 4.sınıfta öğretiyorlar o yüzden burda senden başka bilmeyen yoktur bence. Ha tabi forumu birilenin çocukları okuyorsa "yanlız" kalmamış olursun dil bilgisi eksikliği konusunda

simsekhırsızı
13-03-2017, 14:24
O kelimenin imlasını 4.sınıfta öğretiyorlar o yüzden burda senden başka bilmeyen yoktur bence. Ha tabi forumu birilenin çocukları okuyorsa "yanlız" kalmamış olursun dil bilgisi eksikliği konusunda

Bu şekilde atıp tutuyorsun beni tanımadan da. Bilmiyorum sorunun ne kaç kez belirtmeme rağmen nicki benim belirlemediğimi anlayamıyorsun. İstanbul'da isen gel bir çayımı iç tanışalım hakkımda kafandaki yanlış düşüncelerde kaybolmuş olur. Sana saygıyı da öğretirim. Tabi kültürel çatışmadan dolayı kendini ezik hissetmeyeceksen.

Tuğberk_
13-03-2017, 14:28
Bu şekilde atıp tutuyorsun beni tanımadan da. Bilmiyorum sorunun ne kaç kez belirtmeme rağmen nicki benim belirlemediğimi anlayamıyorsun. İstanbul'da isen gel bir çayımı iç tanışalım hakkımda kafandaki yanlış düşüncelerde kaybolmuş olur. Sana saygıyı da öğretirim. Tabi kültürel çatışmadan dolayı kendini ezik hissetmeyeceksen. İstanbul çok zor ya Antalya'ya yolun düşerse ben beklerim. O kültür eziklik meselesine de hiç girme bence sağ çıkamazsın eminim :D Saygı konusunda ise herkese hak ettiği saygıyı göstermeyi öğrendik çok şükür sen bunları düşünme bol bol çay iç hadi eyvallah :D

Shuriken93
13-03-2017, 14:29
Muhabbete gel.. :D :D

simsekhırsızı
13-03-2017, 14:31
Muhabbete gel.. :D :D

Bir yandan yıkılan adamın onurlu tebriğini alırken tam tersi insanların alay konusu olmak. Tam olarak bu şekilde açıklanabilirdi her halde.

GAZİANTEPSPOR
13-03-2017, 14:49
güzel ordu. tebrikler .

Unique
13-03-2017, 14:53
İstanbul çok zor ya Antalya'ya yolun düşerse ben beklerim. O kültür eziklik meselesine de hiç girme bence sağ çıkamazsın eminim :D Saygı konusunda ise herkese hak ettiği saygıyı göstermeyi öğrendik çok şükür sen bunları düşünme bol bol çay iç hadi eyvallah :D"yanlız" adam üniversitede okuyor bak, burada kimse okumuyor çok kültürlüdür hatta akrabalarından dolayı bir çok kültürlüdür :)

simsekhırsızı
13-03-2017, 15:04
"yanlız" adam üniversitede okuyor bak, burada kimse okumuyor çok kültürlüdür hatta akrabalarından dolayı bir çok kültürlüdür :)

Olayı üniversite okuma durumuna indirgemeni doğru bulmuyorum. Boğaziçi Üniversitesi' nde okuduğumu belirtmeme bile pişman ettin beni. Kendini bilgili kültürlü insanların yanında görebilsen ne demek istediğimi anlayabilirdin.
Biz en azından kendimizi tanıtıyoruz düzgünce. Sen Mücahit' e Bağcılar çocuğu derken kim olduğun belli bile değil.

Unique
13-03-2017, 15:09
Olayı üniversite okuma durumuna indirgemeni doğru bulmuyorum. Boğaziçi Üniversitesi' nde okuduğumu belirtmeme bile pişman ettin beni. Kendini bilgili kültürlü insanların yanında görebilsen ne demek istediğimi anlayabilirdin.
Biz en azından kendimizi tanıtıyoruz düzgünce. Sen Mücahit' e Bağcılar çocuğu derken kim olduğun belli bile değil.Tanıtırsam hoş olmaz, buradan da tehdit yazacak kadar bilgisiz değilim. hem mücahit ihlas çocuğu :)

Yilmayan
13-03-2017, 15:27
Bla Bla Bla...

Ordu güzel tebrik ederim.

S2 Dedikodu olarak değiştirelim isterseniz konunun ismini :D

Nozzle(-_+)
13-03-2017, 16:22
Nicki belirleme şansım olmadağını bildiğin halde bu konuya bu kadar takınılı olman neyin acizliği? Başka kusurumu bulamayıp oraya bulaşıyosun her seferinde.

gralim ciplak yaw

Maskeli SÜVARİ
13-03-2017, 16:26
Tanıtırsam hoş olmaz, buradan da tehdit yazacak kadar bilgisiz değilim. hem mücahit ihlas çocuğu :)

10bin TeLe maaşı var onu atlamayın :)

WaNDaLL
13-03-2017, 16:45
Tanıtırsam hoş olmaz, buradan da tehdit yazacak kadar bilgisiz değilim. hem mücahit ihlas çocuğu :)

Hele bak yav :D :D

BayX
13-03-2017, 18:25
http://ts2.travian.com.tr/berichte.php?id=12976992|719ff3d9

KONU AMACINA DÖNSÜN DİYE PAYLAŞILMIŞTIR....

VİBE®
13-03-2017, 20:58
yanlızkral hesabını basmış oldugu ordu Xkanakan bırlıklerınıde yapmış oldugu organızasyondan oturu kutlarım , guzel hareketler bunlar ,

server boyu bu sekılde karsılıklı gıt geller olacaktır önemlı olan zevkını cıkarabilmek

Hainkostok
14-03-2017, 07:02
yanlızkral hesabını basmış oldugu ordu Xkanakan bırlıklerınıde yapmış oldugu organızasyondan oturu kutlarım , guzel hareketler bunlar ,

server boyu bu sekılde karsılıklı gıt geller olacaktır önemlı olan zevkını cıkarabilmek

Sonunda düzgünce bir paylaşım ve boş tartışmaları bitirecek bir cevap belkide ...
Herkesin eline sağlık bu tip hareketler oldukça oynadığımız oyunun zevki çıkacaktır...

5n1p3r
14-03-2017, 11:53
Biz en azından kendimizi tanıtıyoruz düzgünce. Sen Mücahit' e Bağcılar çocuğu derken kim olduğun belli bile değil.

İki tür boğaziçili vardır dandik dundik bölümde okuyup millete faça satan ve harbi bölümde okuyup alçak gönüllü olan. Senin kategorin belli. Hee o kadar muhabbete acsan plus a gel bir ara birami iç ciğerim.

Kenpachi
14-03-2017, 12:00
İki tür boğaziçili vardır dandik dundik bölümde okuyup millete faça satan ve harbi bölümde okuyup alçak gönüllü olan. Senin kategorin belli. Hee o kadar muhabbete acsan plus a gel bir ara birami iç ciğerim.

Bana da ısmarlican mı kanka :D)))

5n1p3r
14-03-2017, 12:01
Bana da ısmarlican mı kanka :D)))

Sana bizim burda bakar ocakbaşı var orda rakı kebap ismarlarim :)

Kenpachi
14-03-2017, 12:03

Vay vay kardeşim ya adamsın. :D))

Tuğberk_
14-03-2017, 12:05
Sonunda düzgünce bir paylaşım ve boş tartışmaları bitirecek bir cevap belkide ...
Herkesin eline sağlık bu tip hareketler oldukça oynadığımız oyunun zevki çıkacaktır... Adem abi tebrik etmiş vallaha benim ilgim yok VİBE diye forum hesabı açmasaydı keşke. Tebriği hak etmediğinizi ona da söylerim bir daha olmaz :)

Nicholai Hel
14-03-2017, 12:07

Hani bana hani bana

Artizz
14-03-2017, 12:07

adem abi ilk paragrafın güzel de sonrası fail abi:DBunlar hangi serverın sonunu gördüki size karşı git gel yapacaklar:)İşin ilginç tarafı müco ortalarda yok:)

5n1p3r
14-03-2017, 12:08
Hani bana hani bana

Kanka seni gri diye mekan var oraya götüreyim ortam tam senlik :D

VİBE®
14-03-2017, 16:17
adem abi ilk paragrafın güzel de sonrası fail abi:DBunlar hangi serverın sonunu gördüki size karşı git gel yapacaklar:)İşin ilginç tarafı müco ortalarda yok:)

Her birliğe ve oyuncuya saygimiz vardır, lakin mucopoul görüp görebilecegim en amatör kişi, durup durup mesaj atıyor, ne demek istediğini anlamiyorumda, en sonunda engelledimde kurtuldum , :)

karakaya33
20-03-2017, 22:02
http://i.hizliresim.com/R0QP5o.png

desteklerini esirgemeyen arkadaşlara teşekkürlerimi iletiyorum.
Bambam birliğine selamlar :melek::)

EnBias
20-03-2017, 22:24
http://travian-reports.net/tr/report/1593556c58b,15935796278,159358d7373,159359843f7,15 9360e71a2,159361 (http://travian-reports.net/tr/report/1593556c58b,15935796278,159358d7373,159359843f7,15 9360e71a2,159361c188f)

süvarileri anlaşılan gözümüzde fazla büyütmüsüz. :D elimizdeki birkaç rapordan sadece bazıları linkte mevcut. süvarilerin ortasında kalmış ilk köy yaklaşık dört gündür merkez birlikte bulunan 4-5 süvari oyuncusu tarafından cok komik saldırılara maruz kalmakta :D
defaatle yollanan acemice sıralı saldırılara ara yapılarak mancınık kesmek çok keyif veriyor kesilen mancınık 500 gecmistir :D Kilit atmakta cabasıydı hehe :D

GAZİANTEPSPOR
21-03-2017, 03:30
http://travian-reports.net/tr/report/1593556c58b,15935796278,159358d7373,159359843f7,15 9360e71a2,159361 (http://travian-reports.net/tr/report/1593556c58b,15935796278,159358d7373,159359843f7,15 9360e71a2,159361c188f)

süvarileri anlaşılan gözümüzde fazla büyütmüsüz. :D elimizdeki birkaç rapordan sadece bazıları linkte mevcut. süvarilerin ortasında kalmış ilk köy yaklaşık dört gündür merkez birlikte bulunan 4-5 süvari oyuncusu tarafından cok komik saldırılara maruz kalmakta :D
defaatle yollanan acemice sıralı saldırılara ara yapılarak mancınık kesmek çok keyif veriyor kesilen mancınık 500 gecmistir :D Kilit atmakta cabasıydı hehe :D

tebrikler :D

Maskeli SÜVARİ
21-03-2017, 08:08

Hatasız kul olmaz demiş bir büyüğümüz :).Tebrik ederiz.Raporların keyfini sürün.Birsürü Metal birliğinden oyuncu yıktık onlar da aynısını düşünüyordur eminin

xx_delis
21-03-2017, 08:25
17245

İnsan raporu gösterirdi bari :D Arkadaşın eline sağlık temiz çaktı beni valla :)

Not : Burası bir oyun hacılar birbirinizi kırmayın tadını çıkarın..

nihatoz
26-03-2017, 16:57
J&PMAVİ nin mavisi Köroğlunun köyleri sıfırlandı. Emeği geçenlere teşekkürler

http://hizliresim.com/X003vo
http://travian-reports.net/tr/report/159835ae862

mega
28-03-2017, 00:29
http://i.hizliresim.com/dPGP87.png (http://hizliresim.com/dPGP87)

tmr4vcgl
29-03-2017, 00:47
keyifli anlardı bizim için

tmr4vcgl
29-03-2017, 00:48
J&PMAVİ nin mavisi Köroğlunun köyleri sıfırlandı. Emeği geçenlere teşekkürler

http://hizliresim.com/X003vo
http://travian-reports.net/tr/report/159835ae862 keyifli anlardı bizim için :)

Shuriken93
29-03-2017, 02:57
17245

İnsan raporu gösterirdi bari :D Arkadaşın eline sağlık temiz çaktı beni valla :)

Not : Burası bir oyun hacılar birbirinizi kırmayın tadını çıkarın..

Yav bu arkadaş sizinle aynı birlikte değil miydi.? Ben mi yanlış hatırlıyorum.?

xx_delis
29-03-2017, 07:27
Yav bu arkadaş sizinle aynı birlikte değil miydi.? Ben mi yanlış hatırlıyorum.?

Değildi hocam :)

Shuriken93
29-03-2017, 07:38
Değildi hocam :)

Hafızam beni yanılttı demekki.. Hatta o arkadaşa yağma attığım için seninle diyaloğa girdiğimizi bile hatırlıyorum sanki.. :D
Neyse, karıştırdım demek kusura bakma.. :)

nihatoz
31-03-2017, 15:53
keyifli anlardı bizim için :)

http://travian-reports.net/tr/report/16012278a29

keyif JP lerle devam ediyor. JUSTSEE ye bay bay.

TinkieWinkie
13-04-2017, 10:04
http://travian-reports.net/tr/report/16110362640

savunan arkadaşı tebrik ederiz güzel savunma

GAZİANTEPSPOR
13-04-2017, 11:13
http://travian-reports.net/tr/report/16110362640

savunan arkadaşı tebrik ederiz güzel savunma

Arkadasa yardim etmedik kendi kendini savundu ve cakti. Emeğine saglik kardesim

TinkieWinkie
13-04-2017, 19:49
Ahahaha :) lan Barış :)

Arkadasa yardim etmedik kendi kendini savundu ve cakti. Emeğine saglik kardesim

Unique
24-04-2017, 20:52
http://travian-reports.net/tr/report/1620290678b

şunu da şuraya bırakayım, sonra bu gözüken birlikten biri yanlarımızı yıkıyorlar merkeze gelmeden derlerse diye :)

TinkieWinkie
25-04-2017, 11:19
o zaman katli caizdir bunların :)

şunu da şuraya bırakayım, sonra bu gözüken birlikten biri yanlarımızı yıkıyorlar merkeze gelmeden derlerse diye :)

Awalanche42
29-04-2017, 03:34

Bunu birliğe yıkmak yanlış olur . Aynı birlikte olup bunu tasnif etmeyenler illaki vardır. Mesela aynısını sizden biri yapmıştı. Bizde aynı dilden konuştuk sonra abilerini araya soktu ayıp olmasın diye o arkadaşın bile merkezinden basladık .

5000ler

((PADRONE))
01-06-2017, 08:28
elit raporlarını paylaşamayacakmı artık

hello world
02-06-2017, 11:57
http://travian-reports.net/tr/report/16513804b67

http://travian-reports.net/tr/report/165140b339b

http://travian-reports.net/tr/report/1651462e12e

http://travian-reports.net/tr/report/1651504d2d1

http://travian-reports.net/tr/report/16515657072

kesimleri merak edenler raporlar burdadır bizi destekleyen herkese teşekkürler köyde 2 tarla dışında zaiyat yoktur 400kya yakın asker kesilmiştir

iyi forumlar

xKerata1
02-06-2017, 12:01
http://travian-reports.net/tr/report/1651413a882,16514256e04,165143c4a4b,16514473747,16 514503e6b,165147d7231,165148f5414,16514924369,1651 51ac781,1651521e7b9,165153c0c7c,165154bfe1b,165155 377a2,16515730328,1651585633d,16515987da9,165160f4 393,1651618319e,165162f1d88,165163ade1d

raporların tamamı. kk oyuncularını tebrik ederiz.

xKerata1
02-06-2017, 12:02
http://travian-reports.net/tr/report/1651413a882,16514256e04,165143c4a4b,16514473747,16 514503e6b,165147d7231,165148f5414,16514924369,1651 51ac781,1651521e7b9,165153c0c7c,165154bfe1b,165155 377a2,16515730328,1651585633d,16515987da9,165160f4 393,1651618319e,165162f1d88,165163ade1d

raporların tamamı. kk oyuncularını tebrik ederiz.

düzeltme

xKerata1
02-06-2017, 12:02
düzeltme

beceremedim neyse isteyen shotgun hesabına yazsın oyundan atayım. birde öğretin şu forumu :D

Bilal Bey
02-06-2017, 12:04
Tebrikler.

hello world
02-06-2017, 12:09
haha git dersini çalış sen :D forum yaramıyor sana

hello world
02-06-2017, 12:14

kesimleri merak edenler raporlar burdadır bizi destekleyen herkese teşekkürler köyde 2 tarla dışında zaiyat yoktur 400kya yakın asker kesilmiştir

iyi forumlar
güncellleme

PARSey
02-06-2017, 12:52
Tebrikler sağlam kesim

hello world
02-06-2017, 13:09
eyw güzel bir organize 13 saatte bu kadar def çıktı :)

Burakx
02-06-2017, 13:27

iyi forumlar

Çok iyi. Savior güzel ordu basmış

hello world
02-06-2017, 13:28
akvaryumda büyümedik bizde göstere göstere geldiler ve çakıldılar

Burakx
02-06-2017, 13:38
akvaryumda büyümedik bizde göstere göstere geldiler ve çakıldılar

Onlara çakılmak yakışır boşver sen dostum :) kurban olsunlar size bee :)

hello world
02-06-2017, 13:53
darısı başınıza hadi bakalm :)

conqueror41
02-06-2017, 16:05
Gövde gösterisi yapmaya çalıştılar. Çok eminlerdi sanırım geçeceklerinden :)
Ali kardeşimi ayrıca tebrik ederim savunmayı çok iyi organize etti ;)

hello world
02-06-2017, 18:05
eyw kardeşim sizler olmasaydınız bu kadar güzel bi organizasyona imza atamazdık

SUVARII
03-06-2017, 07:43
18309
SUVARI yi satanın sonu varan4

HurGeNeraL
04-06-2017, 02:21
18309
SUVARI yi satanın sonu varan4

iyide dostum saldırının devamını nıe koymuyon ilk gırısın sonrasında dıger mancıkların Hepsi kesıldı gelmısın burda satanın sonu dıyon olan sana oldu mancıkların kesıl ılk tamam ee gerisi milleti kandırmayın burda arkasındaki raporlarıda koyda kesılen mancıklarını görsun Millet Utanmayın yani Görende Köyü Harap Ettin Sanacak ... yalandan ahkam kesmeyin...

Huseyinkaya
05-06-2017, 18:32
http://ts2.travian.com.tr/berichte.php?id=46711261|d2974e9f&t=0&s=1

Huseyinkaya
05-06-2017, 19:06
http://ts2.travian.com.tr/berichte.php?id=46711261|d2974e9f&t=0&s=1http://ts2.travian.com.tr/berichte.php?id=46711261|d2974e9f&t=5&s=1

Maskeli SÜVARİ
06-06-2017, 01:48
iyide dostum saldırının devamını nıe koymuyon ilk gırısın sonrasında dıger mancıkların Hepsi kesıldı gelmısın burda satanın sonu dıyon olan sana oldu mancıkların kesıl ılk tamam ee gerisi milleti kandırmayın burda arkasındaki raporlarıda koyda kesılen mancıklarını görsun Millet Utanmayın yani Görende Köyü Harap Ettin Sanacak ... yalandan ahkam kesmeyin...

Arkadaşım biz hiç atmıyoruz sıralı girişleri .Sıralı yıktığımızı altına kaç sıra olduğunu not düşüyoruz.Kaç tane adamınıza girdik 3 5 savunma cıktı.1 yerde de ara yapıldı bununla mı övünüyorsun?

HurGeNeraL
07-06-2017, 00:42
Arkadaşım biz hiç atmıyoruz sıralı girişleri .Sıralı yıktığımızı altına kaç sıra olduğunu not düşüyoruz.Kaç tane adamınıza girdik 3 5 savunma cıktı.1 yerde de ara yapıldı bununla mı övünüyorsun?

Sıralıya Bısey demıyorum tamam ılk gırısın arkasında kesılen mancıklar oldu baya gelmıs yıktık dıyor ılk gırışte yıktı tamam ona bısey demıyoz ama arkasında gırdıgı saldırılar hepsı cakıldı bayada mancıgı kesıldı yanı köyde öyle aham şaham bı yıkım olmadı onu demek istiyorum ben sadece...

buldozer
07-06-2017, 17:53
http://ts2.travian.com.tr/berichte.php?id=46711261|d2974e9f&t=0&s=1http://ts2.travian.com.tr/berichte.php?id=46711261|d2974e9f&t=5&s=1

hacım resimler cıkmıyor resimler heryere atıyorsun kimse görmüyor sadece BURAKX görüp seni tebrik ediyor adamın dünya görüşü bizden ileride demekki :islik:

((PADRONE))
19-06-2017, 04:17
hacım resimler cıkmıyor resimler heryere atıyorsun kimse görmüyor sadece BURAKX görüp seni tebrik ediyor adamın dünya görüşü bizden ileride demekki :islik:

Ahahaha bu iyiydi bak :)

[KUZEYCE]
20-06-2017, 09:21
burakx zekı adamdır beyler severim burağı . gel lan buraya :D:D

Bilal Bey
05-07-2017, 21:06
TedBundy (http://ts2.travian.com.tr/spieler.php?uid=28940) hesabı bizden 4 hesabın merkez veya asker köyünden 6 ila 8 adet tarla sıfırladı.
Bizde iadeti ziyaret yaparak son saldırısından 2 saat sonra ordu köyünü tamamen sıfırladık. Mevcut ordusu da buhar oldu. Server'ın en iyi ordularından biri sayılırdı.Kendisine mücadelesi için teşekkür ederiz.

https://i.hizliresim.com/jW83XW.jpg

https://i.hizliresim.com/aGL30Q.jpg (https://i.hizliresim.com/aGL30Q.jpg)

https://i.hizliresim.com/YNDkJZ.jpg

Bilal Bey
06-07-2017, 10:14
İkinci ordu köyü de ordusu ile sıfırlandı.

https://i.hizliresim.com/qWbGLQ.jpg

PARSey
06-07-2017, 10:56
Tebrikler :)

KuRGaN
06-07-2017, 11:27
TedBundy (http://ts2.travian.com.tr/spieler.php?uid=28940) hesabı bizden 4 hesabın merkez veya asker köyünden 6 ila 8 adet tarla sıfırladı.
Bizde iadeti ziyaret yaparak son saldırısından 2 saat sonra ordu köyünü tamamen sıfırladık. Mevcut ordusu da buhar oldu. Server'ın en iyi ordularından biri sayılırdı.Kendisine mücadelesi için teşekkür ederiz.

https://i.hizliresim.com/jW83XW.jpg

https://i.hizliresim.com/aGL30Q.jpg (https://i.hizliresim.com/aGL30Q.jpg)

https://i.hizliresim.com/YNDkJZ.jpg

Tebrikler... Strateji uzmani vardi bunun abisi. Multi koyleri birlikteku arkadaslara baktirdi sonra 2 koyleri bunlarin yanina atarak hem defans hem hammadde kaynagi yeri ve zamani gelince reisletecekti iyi ordu basmamis o kadar mulyi yagmalayan biri olarak. Reisleyip nufus kasmak yerine defans bassa daha iyi olacakmis

Bilal Bey
07-07-2017, 14:16
KK1000 oyuncusu şahin (http://ts2.travian.com.tr/spieler.php?uid=211624) 'e bu şekilde peşi sıra 15 saldırı daha girmiş tarlalar tamamen yıkılmış toplamda 32+1 Çit :) bina yıkılıp köy kullanılamaz hale getirilmiştir.
Güzel atlı def çıktı köyde arkadaşı tebrik ederiz.

https://i.hizliresim.com/LnyJpb.jpg (https://hizliresim.com/LnyJpb)

ELANOO
07-07-2017, 16:30
Giren ordu bayağı sağlammış,55k bile kesim yapamamış bu druidler :)
Tebrik ederim..

Bilal Bey
07-07-2017, 16:43
Ç&T BEY yıkıma devam ediyor.
Şahin hesabının binaları biraz inatçı çıktı yıkılmıyor :)))

https://i.hizliresim.com/vppz9A.jpg (https://hizliresim.com/vppz9A)

https://i.hizliresim.com/LnnPr0.jpg (https://hizliresim.com/LnnPr0)

https://i.hizliresim.com/1ggP5B.jpg (https://hizliresim.com/1ggP5B)

caporegime
07-07-2017, 16:54
elinize sağlık harika raporlar

Bilal Bey
07-07-2017, 16:55
elinize sağlık harika raporlar

Teşekkürler askerler girdikçe raporları paylaşmaya devam edicem.

tmr4vcgl
08-07-2017, 00:07
KK1000 oyuncusu şahin (http://ts2.travian.com.tr/spieler.php?uid=211624) 'e bu şekilde peşi sıra 15 saldırı daha girmiş tarlalar tamamen yıkılmış toplamda 32+1 Çit :) bina yıkılıp köy kullanılamaz hale getirilmiştir.
Güzel atlı def çıktı köyde arkadaşı tebrik ederiz.

https://i.hizliresim.com/LnyJpb.jpg (https://hizliresim.com/LnyJpb)
şahin arkadaşımız birlik hareketlerine aykırı tutumdan oplerden önce 2.defa birlikten çıkarılmıştır düzeltme yapayım,hain tırtıl arkadaşımız ankalardan son zamanalrda çok saldırı aldı forum üyelerine bilgi vermekte fayda görüyorum tebrikler güzel ordular var.

Bilal Bey
09-07-2017, 17:55
https://i.hizliresim.com/OLLQj5.png

KK1000 Birliğinden bir oyuncu merkezi daha sıfırlandı. Tılsım olduğu için köy tamamen yıkılamadı.

Durmak yok yıkıma devam.

Savunan arkadaşın bireysel savunmasını tebrik ederiz

Bilal Bey
09-07-2017, 20:29
Bir hesap daha kullanılamaz hale getirilmiştir.
Başta rakip olmak üzere ÇT & BEY Ekibini kutlarım.
Köyler savunmasız olduğundan ilk giriş raporlarını atmadım.

https://i.hizliresim.com/1gGPPB.png

https://i.hizliresim.com/LnOPP0.png

Bilal Bey
09-07-2017, 20:56
https://i.hizliresim.com/qWJqWD.png

İlk giriş raporuda an itibari ile elimd ulaştı. Savunan arkadaşı tebrik ederiz.

tmr4vcgl
09-07-2017, 22:52
https://i.hizliresim.com/qWJqWD.png

İlk giriş raporuda an itibari ile elimd ulaştı. Savunan arkadaşı tebrik ederiz.

Tebrikler,Bizde başlayalım artık dimi :)

Bilal Bey
10-07-2017, 06:47
Tebrikler,Bizde başlayalım artık dimi :)

Böyle mi :)

https://i.hizliresim.com/nWJgoa.png

peşi sıra giren tüm mancınıklar çakılmıştır.

Bilal Bey
10-07-2017, 06:51
KK"dan tepki olarak uzak köy yıkım raporu geliyor. Köy haliyle boş tabi ki :)

https://i.hizliresim.com/y3zlvM.png

Bilal Bey
10-07-2017, 06:57
Nanelimon çakılış raporu.

https://i.hizliresim.com/lWby8l.jpg

tmr4vcgl
10-07-2017, 07:35
Böyle mi :)

https://i.hizliresim.com/nWJgoa.png

peşi sıra giren tüm mancınıklar çakılmıştır.

Burda kelime oyunu yapma başlıyoruz lafını ben o saldırıdan sonra yaptım 16 k asker ve 200 mancınık kesilmiştir.Biz onları foruma bile koymuyoruz,adam akıllı tebrik ettik

tmr4vcgl
10-07-2017, 07:37
KK"dan tepki olarak uzak köy yıkım raporu geliyor. Köy haliyle boş tabi ki :)

https://i.hizliresim.com/y3zlvM.png
ee adam merkeze girmiş uzak yakın ne derdin.

Bilal Bey
10-07-2017, 08:18
ee adam merkeze girmiş uzak yakın ne derdin.

Tamam tamam :)

tmr4vcgl
10-07-2017, 09:26
Şu çakılma raporunuzuda atıver sana zahmet

Shahin
10-07-2017, 20:41
şahin arkadaşımız birlik hareketlerine aykırı tutumdan oplerden önce 2.defa birlikten çıkarılmıştır düzeltme yapayım,hain tırtıl arkadaşımız ankalardan son zamanalrda çok saldırı aldı forum üyelerine bilgi vermekte fayda görüyorum tebrikler güzel ordular var.
Benbirlikten atılmadım, kendim ayrıldım.Ayrıca alınan bütün karar ve isteklere de uydum. Bunun doğru bilinmesinde yarar var.
"şahin"

black süvari
10-07-2017, 22:38

Senin tebrik edisindeki ima kötü ne yazikki bana 200 birsiniz misl gird senin merkezine o zaman yine yazicakmisiniz k.k dan tepki olarak uzak koye girdiler diye ?
K.k tüm bölgede ustad

Sizi tebrik ederim guzel raporlar ama rakibinle dalga gecme gerek yok

Razor&Dante
11-07-2017, 02:30
​Çakıldım , pardon sıfırlamışız <3

http://travian-reports.net/tr/img/167460d96b8.png (http://travian-reports.net/tr/report/167460d96b8)

TheMythjohN
11-07-2017, 07:26
​Çakıldım , pardon sıfırlamışız <3

http://travian-reports.net/tr/img/167460d96b8.png (http://travian-reports.net/tr/report/167460d96b8)

​Tebrikler muticim :D birazdaha yıkım yapta icraat göreK :D

Razor&Dante
11-07-2017, 15:37
​Tebrikler muticim :D birazdaha yıkım yapta icraat göreK :D

Abi 2 aydır asker basmıyorum basılanlarda açlıktan ölmüş. Bi faydam dokunsun dedim. Fazla etkin olamadım bu serverda yoksa bölgede taşeron bırakmazdım :D

resulözdemir
13-07-2017, 23:28
https://i.hizliresim.com/vpj9km.jpg
işte çt ve anka ekibinin ortak yan köy yıkım çabası bu nasıl nefrettir bu nasıl kindir çözemedim o kadar acizsiniz merkezime ve yan köyüme aynı anda geliyorsunuz sizin kadar aciz bi topluluk görmedim acıyorum size zavallılar bu arada JACKSON erol oyuna multi bi hesabından devam ediyo diye duydum erolcum ses ver nasıl sildirdim sana hesabını milleti gazlama kendin gel paşam hangi multi hesabındasın göster kendini onuda sildiriyim sana :zuhaha::zuhaha::zuhaha::zuhaha::zuhaha::zuhaha:

hello world
15-07-2017, 22:31
çaba gerçeğe dönmüş merkezin iptal sanırım burdaki acizde sen oluyorsun bu durumda ^^

Bilal Bey
15-07-2017, 22:45
https://i.hizliresim.com/vpj9km.jpg
işte çt ve anka ekibinin ortak yan köy yıkım çabası bu nasıl nefrettir bu nasıl kindir çözemedim o kadar acizsiniz merkezime ve yan köyüme aynı anda geliyorsunuz sizin kadar aciz bi topluluk görmedim acıyorum size zavallılar bu arada JACKSON erol oyuna multi bi hesabından devam ediyo diye duydum erolcum ses ver nasıl sildirdim sana hesabını milleti gazlama kendin gel paşam hangi multi hesabındasın göster kendini onuda sildiriyim sana :zuhaha::zuhaha::zuhaha::zuhaha::zuhaha::zuhaha:

''Merkezimde çakılı defans var merkezime gelin hesabımı silicem dedin''

Merkezine geldik.

Bu sefer de ''E sıfırlayamadınız ki '' diyorsun :) Biri merkez köy diğeri asker köyün ne yapalım yeni kurduğun 10 nüfuslu yere mi gelelim.

Birliğinizde ilk sırada merkezini patlatmadığımız kimse kalmadı ve hatta profilinde yazan isimlerin hemen hemen tamamına girdik bence sözünün eri olup hesabını silmelisin.

Uzak köy muhabbetine gelince '' Uzak köy dediğimiz şey tüm köyleri tek bir yere atıp tek bir köyün geride bırakılma olayından ve o köyün de sıralı ile yıkılmasından söz ediyorum.''

Bilal Bey
15-07-2017, 22:49
https://i.hizliresim.com/1gEljY.jpg (https://hizliresim.com/1gEljY)
https://i.hizliresim.com/LnDWda.jpg (https://hizliresim.com/LnDWda)
https://i.hizliresim.com/r21oYV.jpg (https://hizliresim.com/r21oYV)
https://i.hizliresim.com/7NDr2P.jpg (https://hizliresim.com/7NDr2P)

Bilal Bey
15-07-2017, 22:51
https://i.hizliresim.com/5Qy1Rl.jpg (https://hizliresim.com/5Qy1Rl)

Bilal Bey
15-07-2017, 22:52
Benbirlikten atılmadım, kendim ayrıldım.Ayrıca alınan bütün karar ve isteklere de uydum. Bunun doğru bilinmesinde yarar var.
"şahin"

Bari birlik oyuncunuzu kötülemeyin be. Adam kendi çıkmış attık diyorsunuz. Yapmayın.

hello world
15-07-2017, 22:54
bilal yavaş ciğerini söktün :D

PARSey
16-07-2017, 10:11
Tebrikler beyler biraz mola verin de adamlar da başlayacaktı ayıp olmasın

Bilal Bey
16-07-2017, 20:39
Tebrikler beyler biraz mola verin de adamlar da başlayacaktı ayıp olmasın

KK beklerken SÜVARİ'den saldırılar geldi. Hiç değilse lafta yıkan değil (KK) op'la yıkan (Süvari) bir rakibimiz oldu. :)