PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hun birlikleri

Unique
17-01-2017, 11:05
http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=102377

Konu buradadır.

black süvari
17-01-2017, 11:09
Merhaba Arkadaşlar,
HUN BİRLİKLERİ adı altında geçmiş sezonlarda oyunu bırakmış bir çok oyuncu ve yeni arkadaşlar ile bu server da yer alacağız.

ekibimiz de en kalabalık kadro 2014 yılında server 8 de oyunu bırakmış olan DEM ve 1000ATLI'dan mevcuttur

KİM GELİRSE GELSİN BÖLGEMİZ -/- BÖLGESİDİR.

Kesinlikle TÜRK ve ŞEHİT rakibimizdir, anlaşma söz konusu değildir.

Şimdiden herkese başarılar.

Hayirli olsun başarılar

ded!mya
17-01-2017, 11:10
Hayırlı olsun keyifli oyun olur inş.

Merhaba Arkadaşlar,
HUN BİRLİKLERİ adı altında geçmiş sezonlarda oyunu bırakmış bir çok oyuncu ve yeni arkadaşlar ile bu server da yer alacağız.

ekibimiz de en kalabalık kadro 2014 yılında server 8 de oyunu bırakmış olan DEM ve 1000ATLI'dan mevcuttur

Unique
17-01-2017, 11:16
Hayirli olsun başarılar

Hayırlı olsun keyifli oyun olur inş.

İyi dilekleriniz için teşekkürler, bölgede Şehit ve Türk'ü ezerken size de başarılar :)

Bilal Bey
17-01-2017, 11:25
Başarılar.

Maskeli SÜVARİ
17-01-2017, 11:36
Merhaba Arkadaşlar,

Başarılar dilerim nice serverlara:)

Coco NAT
17-01-2017, 11:54
Çok agresif geliyorlar ya servera hadi hayırlısı :)

AN Birlikleri adına Başarılar :)

furucu&nostarji
17-01-2017, 12:31
Başarılar.

Unique
17-01-2017, 13:27
Başarılar.

Teşekkürler.

Çok agresif geliyorlar ya servera hadi hayırlısı :)

AN Birlikleri adına Başarılar :)

Teşekkür ederim, size de başarılar.

Unique
17-01-2017, 13:29
Başarılar dilerim nice serverlara:)Teşekkür ederim, size de başarılar dilerim :)

V FOR VANDETA
17-01-2017, 14:41
Merhaba Arkadaşlar,

Gel Sende gel ne olursan ol Gel :cool:

Unique
17-01-2017, 14:53
Gel Sende gel ne olursan ol Gel :cool:TÜRK'ten yorum istemiyoruz, ikile koçum sende yeni mi türedin oralarda hadi kendi konuna.

V FOR VANDETA
17-01-2017, 17:07
TÜRK'ten yorum istemiyoruz, ikile koçum sende yeni mi türedin oralarda hadi kendi konuna.

Pardon unuttum seni Ahmet Başkan in kovdugunu :)

Bu arada hakkaten sen camı acta bir oksijen girsin ortama bu ne gerginlik atar tutar... Altı ustu bir oyun. Biz gelistirriz hesabi sana satariz kocummmm

Unique
17-01-2017, 17:10
Pardon unuttum seni Ahmet Başkan in kovdugunu :)

Bu arada hakkaten sen camı acta bir oksijen girsin ortama bu ne gerginlik atar tutar... Altı ustu bir oyun. Biz gelistirriz hesabi sana satariz kocummmm
Hahahaha birlikten attım yazmış bende dalga geçer bir şekil de birlikten atmış çok üzüldüm yazıp gülmekten gözünden yaş gelen surat koydum siz baya balon oyuncularsınız s2 de adınız bile duyulmayacak :)
ahmete , king(Mustafa)ya bu birlikten ya ahmet ya ben gideceğim demiştim ahmet korktu birlik toparlayamam diye ben çıktım :) konuşma ssi var sahi senin nick nedir 2/3 nick harici başkası olman imkansız da cesaret var mı yoksa Ahmet kadar mısın merak ettim :D :D