PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Türk Birlikleri

V FOR VANDETA
17-01-2017, 01:38
selamlar arkadaslar kolay gelsin oncelikle... Genel Başkanimizin istegi uzerine TÜRK BİRLİKLERİ olarak +/+ bolgesinde yerimizi alacagimizi duyurmak istedim.

Server 5 ten gelen bir ekibiz.. Rakiblerimize başarılar diliyoruz.

Türk Birlikleri Genel Başkani
DeathArmY&Erdem1903
(Ahmet abi ve Erdem abi )

furucu&nostarji
17-01-2017, 01:39
Başarılar.

V FOR VANDETA
17-01-2017, 02:47
Başarılar.

teşekürler veli :cool:

manisali
17-01-2017, 02:49
Başarılarr...

V FOR VANDETA
17-01-2017, 02:57
Başarılarr...

Adil yönetilen ( Mh ve Adminler tarafından ) küfürsüz hilesiz hammadde satın alınmayan defans satın alınmayan ( oyuncular tarafından ) güzel bir server dileği ile ....

size de başarılar

S.İ.T
17-01-2017, 10:05
güzel bir server olması dileğiyle başarılar dilerim

black süvari
17-01-2017, 11:11
selamlar arkadaslar kolay gelsin oncelikle... Genel Başkanimizin istegi uzerine TÜRK BİRLİKLERİ olarak +/+ bolgesinde yerimizi alacagimizi duyurmak istedim.

Server 5 ten gelen bir ekibiz.. Rakiblerimize başarılar diliyoruz.

Türk Birlikleri Genel Başkani
DeathArmY&Erdem1903
(Ahmet abi ve Erdem abi )

Hayirli olsun başarılar

Coco NAT
17-01-2017, 11:12
Güzel oyunlar dileği ile başarılar dilerim.

Bilal Bey
17-01-2017, 11:26
Hayırlı olsun hepimiz için.

Maskeli SÜVARİ
17-01-2017, 11:36
SÜVARİ birlikleri olarak başarılar dileriz

Unique
17-01-2017, 17:14
Balon birlik s2 de...
2 aydan fazla yaşamazlar.

V FOR VANDETA
17-01-2017, 17:21
Balon birlik s2 de...
2 aydan fazla yaşamazlar.

:)

Seninde sevenin olur .... Balon dedigin zeplin olmasin :)

Berk-su ve ben watsapdayiz :)

- wow da pazarci var 1 seviye neden koymuslar ki ? Yikayim mi ? Bir şeye yaramaz ..
- npc yapmak icin şart yikma dursun.

Başkanla ben watsapta yiz..

Ekran goruntusu atiyorum..
-Abi yazdigina bakarmisin..
- Kalbini kirma seslenme ogrenmesi gereken cok sey var. En onemliside "erdemli olmak" oyunu nasil olsa hesap satin ala ala bir gun ogrenecek

:)

Unique
17-01-2017, 17:31
Millet dalga geçiyor sizinle be her gün 10 kere tahıl allysi geçiyorsunuz ne npcsinden bahsediyorsun sen wow çevresinde toplasan 40 tane köyünüz yok. Valla komedisin ahmet :)

V FOR VANDETA
17-01-2017, 17:55
Millet dalga geçiyor sizinle be her gün 10 kere tahıl allysi geçiyorsunuz ne npcsinden bahsediyorsun sen wow çevresinde toplasan 40 tane köyünüz yok. Valla komedisin ahmet :)
Yalan soyleme hastalıgının latincesini yazsam anlarmısın MİTOMANİ...

Fotumu takip ediyorum hatta suan yazdıgına watsap ta gülüyoruz kahkaha atıyoruz başka birinede Ahmet demişin ... Sen de nasıl biz iz bırakmış ise her yerde Ahmet mi görüyorsun :)

Berk- Su komedisin komedi ....post kas post hadi köyde nufus kasamıyorsun asker basamıyorsun tatilci cocuk burda post kas

Unique
17-01-2017, 18:03
Banlandı , STELL diye olan hesabına geçti konuya girdi :)
güle güle Ahmet

STELL
18-01-2017, 01:11
Banlandı , STELL diye olan hesabına geçti konuya girdi :)
güle güle Ahmet

yahu sen hakkaten dengeiz cıktın .... bir dahakine beni o bu şu ile karıştırma ... mert abiye sor kim oldugumu söyler sana .. gerci önemi yok istediğin isimle cgıra bilirsin yırtına bildiğin kadar yırtın .... itaat ediyorsun sonuc olarak :)

ismide güzel BERK-SU

kovdularmı seni ....olsun biz sefkatli kollarımızı actık snaa odeşmek için bizde sana küfrettik :)

STELL
18-01-2017, 01:12
Yalan soyleme hastalıgının latincesini yazsam anlarmısın MİTOMANİ...

Fotumu takip ediyorum hatta suan yazdıgına watsap ta gülüyoruz kahkaha atıyoruz başka birinede Ahmet demişin ... Sen de nasıl biz iz bırakmış ise her yerde Ahmet mi görüyorsun :)

Berk- Su komedisin komedi ....post kas post hadi köyde nufus kasamıyorsun asker basamıyorsun tatilci cocuk burda post kas

tayfun bunu sevdim .... hastalıgın adını koymuşsun :)