PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : An birlikleri

Coco NAT
16-01-2017, 22:36
S1.Video https://www.youtube.com/watch?v=hABJbxIPT9w&t=3s

AN Birlikleri olarak geçtiğimiz sezon oynanan s1 kadrosu ile +/- Bölgesinde oynayacağız.

Tüm arkadaşlarımızı,kardeşlerimizi ve ağabeylerimizi bekleriz.

Yenilenen kadroyla beraber bölgeye gelecek arkadaşları bizler ile oynamaya devam ediyoruz.

Gelen ekipler olacak ve isimleriyle oynamak isteyecekler.
Bunun çözümü de burada ;

AN-AS (Anadolu Aslanları)
AN-BEST
AN-KAR (Anadolu Kartalları)

Vb. Oluşumlar yaparak bu server WoW kurmayı planlıyoruz.

B&A BURAK

Harsh Times
16-01-2017, 23:48

AN Birlikleri olarak geçtiğimiz sezon oynanan s1 kadrosu ile +/- Bölgesinde oynayacağız.

Yenilenen kadroyla beraber bölgeye gelecek arkadaşları bizler ile oynamaya devam ediyoruz.

Bunun çözümü de burada ;

AN-BEST

B&A BURAK

Başarılar kardeşim.. Umarım herşey istediginiz gibi olur.. Eski dosttan sevgi ve saygıyla...

furucu&nostarji
16-01-2017, 23:50
tılsım cıkmadan 10 kere dağılığ birleşen birliklere benziyorsunuz hakkınızda hayırlısı umarım hedefinize ulaşırsınız :)

manisali
17-01-2017, 01:52
başarılarrrr.....

Razor&Dante
17-01-2017, 02:40
tılsım cıkmadan 10 kere dağılığ birleşen birliklere benziyorsunuz hakkınızda hayırlısı umarım hedefinize ulaşırsınız :)

Valla az biraz bana da öyle geldi koyulan videoda çok sıradan duruyo açıkçası ama umarım daha başarılıdır arkadaşlar.

Coco NAT
17-01-2017, 09:39

Ustam doğru dedin de ben vardan yok yarattım.O Bölgeye dışarıdan çok fazla baskı uygulandı ve 3 Bölge bir olup o bölgeye operasyon yapma kararı almıştı.3 Bölge ile direkt savaşacak güç ve zamanımız olmadı kusura bakmayın o kadar da oyun oynayamadık :) :)

Coco NAT
17-01-2017, 09:40
Başarılar kardeşim.. Umarım herşey istediginiz gibi olur.. Eski dosttan sevgi ve saygıyla...

Teşekkürler ağabeyim

Coco NAT
17-01-2017, 09:41
Valla az biraz bana da öyle geldi koyulan videoda çok sıradan duruyo açıkçası ama umarım daha başarılıdır arkadaşlar.

Aslında koyulan videoda atılan fake saldırılardan dolayı basit gelmiştir.Askerlerimizin vurdukları yerler DEDE Birliklerinin kemik oyuncularıdır.

black süvari
17-01-2017, 10:11

Bunun çözümü de burada ;

AN-BEST

B&A BURAK

Hayirli olsun başarılar

Maskeli SÜVARİ
17-01-2017, 10:40

Bunun çözümü de burada ;

AN-BEST

B&A BURAK

Başarılar dilerim iyi oyunlar.WOW yolunda başarılar;)

Sons of Anarchy1
17-01-2017, 20:53

Bunun çözümü de burada ;

AN-BEST

B&A BURAK

Başarılar.

@Giyotin PALA
18-01-2017, 14:27

Bunun çözümü de burada ;

AN-BEST

B&A BURAK

Geçen sene s1 de nefes birliği olarak sizlerle savaşmıştık zevkli günler yaşamıştık.. yeni serverinizde başarılar dilerim.

Coco NAT
18-01-2017, 16:50
Geçen sene s1 de nefes birliği olarak sizlerle savaşmıştık zevkli günler yaşamıştık.. yeni serverinizde başarılar dilerim.

Teşekkürederim

conqueror41
18-01-2017, 19:26
Başarılar, İyi oyunlar :)

like the wind
19-01-2017, 17:26
Burak Hayırdır :)

Coco NAT
19-01-2017, 20:18
Burak Hayırdır :)

Sizi çağırdık tık olmadı biz de devam etmeye gidiyoruz bu isimle senin emanetin ile :)

SPEEDY06
23-01-2017, 20:20
BORA birlikleri olarak başarılar dileriz.

Coco NAT
23-01-2017, 21:36
Size de bizden hoşgeldin :)

BORA birlikleri olarak başarılar dileriz.

Coco NAT
24-01-2017, 01:03
+++++++++++++++++

GazzzProom
24-01-2017, 01:33
İnş cnm yaaaaa

Razor&Dante
24-01-2017, 04:17
Aslında koyulan videoda atılan fake saldırılardan dolayı basit gelmiştir.Askerlerimizin vurdukları yerler DEDE Birliklerinin kemik oyuncularıdır.

Dostum o serverda bende vardım da yani DEDE birlikleri öyle ahım şahım bi birlik değildi. Hayatımda gördüğüm en basit ve zevksiz server olmuştu. Kemik kadro falan deyince insan COF un falan kemik kadrosu dedin sanıyo :)

bysfatih
24-01-2017, 07:59
Dostum o serverda bende vardım da yani DEDE birlikleri öyle ahım şahım bi birlik değildi. Hayatımda gördüğüm en basit ve zevksiz server olmuştu. Kemik kadro falan deyince insan COF un falan kemik kadrosu dedin sanıyo :)

Dedelere benden coco star :)

Coco NAT
24-01-2017, 12:07

server boyuncu ordu çıkarmayan bir birlikti

Coco NAT
24-01-2017, 12:13
Atesi harlayin iste ekibi bolduk :) naparsin emir gelir bolge degisiriz

Emir diyor :) :) Ayakçı olmaya geliyorsunuz anladık dostum :)

bysfatih
24-01-2017, 12:15
Emir diyor :) :) Ayakçı olmaya geliyorsunuz anladık dostum :)

Yok be ne ayakcisi. Abilerimiz git su anadoluyu yik dedi bende tamam dedim yikarim.

HANBİRLİKLERİ
24-01-2017, 12:16
sizin birliğinizin adı ne soyadınız snow gibi geziyorsunuz ortalıkta.

adam snow derken game of thrones dan alıntı yapmış sözde birşey ima ettiğini düşünüyor
oda bununla sevinsin artık
şuan evi bayram yerine dönmüştür bu imayı yaptığı için :cool:

Persian
24-01-2017, 12:16
Emir almak ne demek? Alışmayın gençler bu yaşta pısırık olmaya.

Coco NAT
24-01-2017, 12:17
Yok be ne ayakcisi. Abilerimiz git su anadoluyu yik dedi bende tamam dedim yikarim.

Ahahah nasıl da bozuldu :) :) Dostum zahmet etmeseydiniz bizi yıkmaya gelenler var zaten tüm server değişik şeyler görecek sayemde bu oyun sadece bu forum üzerinden dönmüyor.

Yıkmaya da o kadar merak var ise abin iletişime geçseydi ya bizimle :)

Coco NAT
24-01-2017, 12:17
adam snow derken game of thrones dan alıntı yapmış sözde birşey ima ettiğini düşünüyor

Dostum ortada sahipsiz gezene ne dersin söyle bakalım :) Sen de laf soktuğunu sanarak ekrana bakıp sırıttın mı ?

Coco NAT
24-01-2017, 12:18
Emir almak ne demek? Alışmayın gençler bu yaşta pısırık olmaya.

Sorma dostum ya baksana milletin ayakçılığını yapıyorlar :D :D Abicim abicim abi dediklerini bunları bizim ayağımıza takmaya çalışıyor bunlar da abilerimiz emir verdi diye geziyor :D

bysfatih
24-01-2017, 12:19

Hahahaha ne caktin be adama

Persian

Abisi çok olan büyüyemez Fatih.

HANBİRLİKLERİ
Dostum ortada sahipsiz gezene ne dersin söyle bakalım :) Sen de laf soktuğunu sanarak ekrana bakıp sırıttın mı ?

öyle adetlerim yok malesef öyle birşeyde düşünmedim herhangi birliğe bağlıda değilim burada ama ima etmeni beğenmedim birşey deme niyetindeysen açık konuş yoksa ima edecem diye uğraşma :cool:

HANBİRLİKLERİ
24-01-2017, 12:20
Şu anda 4 üye bu konuyu inceliyor. (4 üye ve 0 ziyaretçi)

HANBİRLİKLERİ (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=173522),

bysfatih (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=165179),

Coco NAT (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=172584),

Yilmayan (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=19647) kanka öyle okuyarak geçme yaz işte

:cool:

Persian
24-01-2017, 12:20
öyle adetlerim yok malesef öyle birşeyde düşünmedim herhangi birliğe bağlıda değilim burada ama ima etmeni beğenmedim birşey deme niyetindeysen açık konuş yoksa ima edecem diye uğraşma :cool:

Önce laf sokmaya çalış sonra yok öyle yok böyle. Hayırdır kardeşim ne ayaksın?

HANBİRLİKLERİ
24-01-2017, 12:21
Önce laf sokmaya çalış sonra yok öyle yok böyle. Hayırdır kardeşim ne ayaksın?

hep aynı üslupla konuşuyorsun buu üslubu kullananlar kaldımı hala memleketde
ilginç :cool:

Coco NAT
24-01-2017, 12:21

Forumda ceza yemek istemediğimdendir.Versin telefon numarasını açık net suratına diyeyim bir akıllı sen değilsin :)

HANBİRLİKLERİ
24-01-2017, 12:23
Forumda ceza yemek istemediğimdendir.Versin telefon numarasını açık net suratına diyeyim bir akıllı sen değilsin :)

ceza yemek ceza yememek meselem değil kendime bu üslubu yakıştıramıyorum sadece
hem farzedelimki ceza yememek için bu seni neden alakadar etsin seni rahatsız edebilecek bir yorum yazmıyorum :cool:

bysfatih
24-01-2017, 12:24
Abisi çok olan büyüyemez Fatih.

Tek yeterim. Merak etme kimsenin demesine gerek yok;)

Persian
24-01-2017, 12:24

Komik çocuk yaşın kaç senin?

Coco NAT
24-01-2017, 12:25
ceza yemek ceza yememek meselem değil kendime bu üslubu yakıştıramıyorum sadece
hem farzedelimki ceza yememek için bu seni neden alakadar etsin seni rahatsız edebilecek bir yorum yazmıyorum :cool:

Usta vallahi ne demek istediğinizi bile bilmeden laf olsun da şurada klavyeye basayım diye yazı yazıyorsunuz.İşine bakın de haydi

HANBİRLİKLERİ
Sen de çek arabanı başka sayfaya hocam.Kendi yaptığını başkası yapınca ötme.

nerde yazacağıma da karar vermeye başladın hala aynı modda devam ediyorsun yani :cool:

Coco NAT

Telefon numaranı versene bana

Persian
24-01-2017, 12:26
Ha ciddimisin bende forumda oynuyoz saniyordum :)))

Ulan ne boslar var be hemende trolleniyorlar hahahaha iki dk de konu acip hbirlik kurdum yedin coco.nat :)) hahahaha enayi ya hadi gorusurz :)) hahahaha

Of karnim.agridi ya :))) abi.falan yok kamera sakasi el salla :)))

İşin gücün yok mu senin? Yaşın taş catlasa 20dir. Boş işler adamı.