PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : S2 şehit birlikleri

yannis
16-01-2017, 20:55
Merhaba arkadaşlar açılacak olan Yen'i serverde + + bölgesinde ŞEHİT ailesi olarak yerimizi alacagiz umarız bu serverde adil bir yönetim sergiler travıan

Rindfleisch
16-01-2017, 22:17
diğer bölgelerde hangi birlikler var biliyor musunuz ?

yannis
16-01-2017, 22:33
diğer bölgelerde hangi birlikler var biliyor musunuz ?
Şuanlik bir açıklama Yok beklemedeyiz

Rindfleisch
16-01-2017, 22:39
Birliklerin en az olduğu bölge olsa ne harika olur :D

Bilal Bey
16-01-2017, 22:42
Server 8'i bekliyoruz. Eğer bir girişim olursa server 2'e gelebiliriz.
(Kesin değil)

Rindfleisch
16-01-2017, 22:43
(Kesin değil)

server 8 ? onun espriis nedir?

TR PRİNCE
16-01-2017, 22:52
Ne zaman açılıcak

Maskeli SÜVARİ
16-01-2017, 23:29
Adamlar 2017 yi 2016 diye mi yazmış ahahaha:)

http://i.hizliresim.com/kGav3W.png (http://hizliresim.com/kGav3W)

V FOR VANDETA
17-01-2017, 01:40
(Kesin değil)

Bilal Ahmet abi ile konustum server 2 de yerimizi apacagiz ce +/+ olarak geliyoruz dedi. Yannis ( yunus ) yani Şehit birligine rakip olarak geliyoruz.

Bolge kanli ve hircin bir durumda olacak

furucu&nostarji
17-01-2017, 01:42
Başarılar .

V FOR VANDETA
17-01-2017, 01:46
Başarılar .

Veli ozelden numarani atarmisin sana zahmet ahmet abi istedi watsapa gelsin diye veya s5 den yazarsin ahmet abiye

Razor&Dante
17-01-2017, 02:30
Adamlar 2017 yi 2016 diye mi yazmış ahahaha:)

http://i.hizliresim.com/kGav3W.png (http://hizliresim.com/kGav3W)

İddialı bi birlik gelmeyecekmi bu servera ya ?

V FOR VANDETA
17-01-2017, 02:35
İddialı bi birlik gelmeyecekmi bu servera ya ?

Adam aleni bir şekilde bizi begenmedi:p

sen gel de iddialı olsun :cool:

manisali
17-01-2017, 02:50
Başarılarrr...

Razor&Dante
17-01-2017, 03:39
Adam aleni bir şekilde bizi begenmedi:p

sen gel de iddialı olsun :cool:

Yok estağfurullah rakip beğenmeme değil birileri açıklama yapacaktı bugün onu bekledim :D

yannis
17-01-2017, 10:52
Bilal Ahmet abi ile konustum server 2 de yerimizi apacagiz ce +/+ olarak geliyoruz dedi. Yannis ( yunus ) yani Şehit birligine rakip olarak geliyoruz.

Bolge kanli ve hircin bir durumda olacak

saglık olsun

TR PRİNCE
17-01-2017, 10:58
Ekipler belli olsun bizde birkaç arkadaş gelmeyi düşünüyoruz

Nicholai Hel
17-01-2017, 11:03
Merhaba arkadaşlar açılacak olan Yen'i serverde + + bölgesinde ŞEHİT ailesi olarak yerimizi alacagiz umarız bu serverde adil bir yönetim sergiler travıan 3 bölgeyi birleştirdim yine de kazanamayacaktım demek bu kadar zor mu ? yönetim yüzünden hesap sildiysen neden oyunu bırakmıyorsun , farklı serverların yönetimi ugandalı mı

black süvari
17-01-2017, 11:10
Merhaba arkadaşlar açılacak olan Yen'i serverde + + bölgesinde ŞEHİT ailesi olarak yerimizi alacagiz umarız bu serverde adil bir yönetim sergiler travıan

Hayirli olsun başarılar

ded!mya
17-01-2017, 11:12
3 bölgeyi birleştirdim yine de kazanamayacaktım demek bu kadar zor mu ? yönetim yüzünden hesap sildiysen neden oyunu bırakmıyorsun , farklı serverların yönetimi ugandalı mı

Bazen yönetim Adil Davranmıyor Bizimde başımıza çok geldi umarız bu server böyle bişey olmaz en ufak şikayette kapatılmaz ilk araştırılsın ... Gümüş Trans feri hammade ve asker alımlarının Önüne geçilsin ve bunun cezası oyunculara kesilmesin yönetim Görevini yapsın....

Nicholai Hel
17-01-2017, 11:19
Bazen yönetim Adil Davranmıyor Bizimde başımıza çok geldi umarız bu server böyle bişey olmaz en ufak şikayette kapatılmaz ilk araştırılsın ... Gümüş Trans feri hammade ve asker alımlarının Önüne geçilsin ve bunun cezası oyunculara kesilmesin yönetim Görevini yapsın.... dediğiniz gibi illegal avantaj sağlayan herkese ceza uygulanması taraftarıyım , bazılarına hak ettiği cezayı verip bazılarına vermemek adil değil ama kendini sorgulamayı da bilmeli insanlar , legal sınırların dışına çıkmayan kimse ceza almaz aldığında da ağlamaz

Maskeli SÜVARİ
17-01-2017, 11:38
ŞEHİT birliklerine başarılar dilerim

V FOR VANDETA
17-01-2017, 17:32
dediğiniz gibi illegal avantaj sağlayan herkese ceza uygulanması taraftarıyım , bazılarına hak ettiği cezayı verip bazılarına vermemek adil değil ama kendini sorgulamayı da bilmeli insanlar , legal sınırların dışına çıkmayan kimse ceza almaz aldığında da ağlamaz

Aslinda gumus transferi hamamde alimlari defans askeri alimlarinin sebebiyetinde biz variz..

Travian oyun kurallari bellirli. Ayni serverde tek hesap sahibi ola bilirsin. Biz ne yapiyoruz birden cok hesap aciyoruz yalanana kadar. Yakalanmaz isek ne mutlu bize.
Server ortasi ve sonuna dogru hesap birakanlarin hesaplarini kendimize multi olarak kullanip defans askeri basariz olmadi yagmalariz.
Bunlari astik artik. Iran menseili bir adem ogluna para kazandiriyoruz hamamde alarak . kur yanima deposu bol koy al hamamdeyi o koye yagma ile cek. Yakalandimizda vay efendim ben yagma yaptim 2 koylu hesapdan 1 hafta da tam 10m ham cikmis allah allah sasilacak bir durum.
Sebi bizleriz bizler

Unique
17-01-2017, 17:35
Aslinda gumus transferi hamamde alimlari defans askeri alimlarinin sebebiyetinde biz variz..

Travian oyun kurallari bellirli. Ayni serverde tek hesap sahibi ola bilirsin. Biz ne yapiyoruz birden cok hesap aciyoruz yalanana kadar. Yakalanmaz isek ne mutlu bize.
Server ortasi ve sonuna dogru hesap birakanlarin hesaplarini kendimize multi olarak kullanip defans askeri basariz olmadi yagmalariz.
Bunlari astik artik. Iran menseili bir adem ogluna para kazandiriyoruz hamamde alarak . kur yanima deposu bol koy al hamamdeyi o koye yagma ile cek. Yakalandimizda vay efendim ben yagma yaptim 2 koylu hesapdan 1 hafta da tam 10m ham cikmis allah allah sasilacak bir durum.
Sebi bizleriz bizler
Örnek sen, İranlı ile görüştüm ben yanıma köy attırdım diyip birliğin gruplarından da Bilal'e , Süleyman'a falan şifreni verip hammadde satın aldım taşmasın, sürekli yağmalayın o köyü npc yaparak da tarlaları basın diyen sendin. Bir de burada ahlak bekçisi kesilmiş başımıza whatsapp konuşmaları duruyor :)

V FOR VANDETA
17-01-2017, 17:51
Örnek sen, İranlı ile görüştüm ben yanıma köy attırdım diyip birliğin gruplarından da Bilal'e , Süleyman'a falan şifreni verip hammadde satın aldım taşmasın, sürekli yağmalayın o köyü npc yaparak da tarlaları basın diyen sendin. Bir de burada ahlak bekçisi kesilmiş başımıza whatsapp konuşmaları duruyor :)

s5 dahi lşuana kadar hiçbir hesabıma altın dahi almadım ben....
hakkaten sen yalan söylemeyi meslek olarakmı seçtin ?

daha güzeli sen düne kadar s5 forumunda yne aynı kişi tarafından acılan hesapta Şeh-İt diye küfürler savuran şuan hangi yüzle geldin yunus un postuna post atıyorsun..?

bak seni sevindirecek bir cümle söyleyimde sevin ... sana verilecek en iyi cevap seni yok hükmünde gormek

Unique
17-01-2017, 17:54
s5 dahi lşuana kadar hiçbir hesabıma altın dahi almadım ben....
hakkaten sen yalan söylemeyi meslek olarakmı seçtin ?

daha güzeli sen düne kadar s5 forumunda yne aynı kişi tarafından acılan hesapta Şeh-İt diye küfürler savuran şuan hangi yüzle geldin yunus un postuna post atıyorsun..?

bak seni sevindirecek bir cümle söyleyimde sevin ... sana verilecek en iyi cevap seni yok hükmünde gormek
Ah Ahmet vah Ahmet başkası yerinede mi geçiyorsun...
he tabi Süleyman olma ihtimalin de var Süleyman isen de herkesten altın dileniyordun doğru derim.

yannis
17-01-2017, 19:32
ŞEHİT birliklerine başarılar dilerim
Teşekkürler

yannis
17-01-2017, 19:34
3 bölgeyi birleştirdim yine de kazanamayacaktım demek bu kadar zor mu ? yönetim yüzünden hesap sildiysen neden oyunu bırakmıyorsun , farklı serverların yönetimi ugandalı mı
Bildigin gibi her Serverin multıhunteri farklı illa Ugandalı olması gerekmez

cermen-king08
17-01-2017, 20:37
herkese başarılar s5 cermen-king hesabının esas sahipleri de bu severda yerını alıcaktır. henüz kiminle beraber oynayacağımız belli değil ama eski dostlar rakipler s5 teki herkes burda. dostça bir server olması dileğiyle..

yannis
17-01-2017, 21:15
herkese başarılar s5 cermen-king hesabının esas sahipleri de bu severda yerını alıcaktır. henüz kiminle beraber oynayacağımız belli değil ama eski dostlar rakipler s5 teki herkes burda. dostça bir server olması dileğiyle..
Aramizda görmek isterim Ozan sizede

Yilmayan
17-01-2017, 21:29
Başarılar dilemek isterdim ama samimi bir dilek olmayacaktır benim açımdan.

Başarılar dileyemiyorum çünkü samimi değilsiniz. Neden mi?

Hem Travian yönetimine sayıp sövüyorsunuz hem de hala oynuyorsunuz. Daha oyuna para kazandırmayacağım, daha da bu oyunu oynamayacağım diyen insanlar şimdi s2 ye geliyormuş vay vay vay...

Bu server 4 bölgeyi birleştirip deneyin belki kazanma ihtimaliniz olur.

yannis
17-01-2017, 22:12
Başarılar dilemek isterdim ama samimi bir dilek olmayacaktır benim açımdan.

Başarılar dileyemiyorum çünkü samimi değilsiniz. Neden mi?

Hem Travian yönetimine sayıp sövüyorsunuz hem de hala oynuyorsunuz. Daha oyuna para kazandırmayacağım, daha da bu oyunu oynamayacağım diyen insanlar şimdi s2 ye geliyormuş vay vay vay...

Bu server 4 bölgeyi birleştirip deneyin belki kazanma ihtimaliniz olur.
Hüseyin biz oyunu birakıyoruz oynamıyacagız demedık biz travıana tepkimizi s5 te hesap silerek belirttık sizde biliyorsunuzki biz s5 ten çekildikten sonra o server de natarlar ve siz kaldınız bu travıana yeterlidir cevap oldu zaten

Bilal Bey
17-01-2017, 22:23
Hüseyin biz oyunu birakıyoruz oynamıyacagız demedık biz travıana tepkimizi s5 te hesap silerek belirttık sizde biliyorsunuzki biz s5 ten çekildikten sonra o server de natarlar ve siz kaldınız bu travıana yeterlidir cevap oldu zaten

Gülüyorum başkan sadece gülüyorum.

Yilmayan
17-01-2017, 22:32

Baktınız kazanamayacaksınız gittiniz ve biz gene tartışmasız şekilde kazanıyoruz :D

Bilal Bey
17-01-2017, 22:35
Sen kazandın ben kaybettim. Kurduğu cümlenin altında yatan manayı tam idrak edemiyor başkan.

Yilmayan
17-01-2017, 22:37
Tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış :D

Sony10
17-01-2017, 22:38
yannis&warkopat nickli yunus kardeşimize başarılar dilerim.:D

yannis
17-01-2017, 22:51
yannis&warkopat nickli yunus kardeşimize başarılar dilerim.:D
warkopat ismini Ali kardeşimiz kullanır ustad

TR PRİNCE
17-01-2017, 22:54
Yannis safındayız kardeş speedden sonra birde normale gidelim hani bu boş boş konuşanlara cevap vermek için.

yannis
17-01-2017, 23:02
Yannis safındayız kardeş speedden sonra birde normale gidelim hani bu boş boş konuşanlara cevap vermek için.
Eyvallah ustad

TR PRİNCE
17-01-2017, 23:05
Whatsap grubunuz varmı misafirniz olalım

yannis
17-01-2017, 23:06
Whatsap grubunuz varmı misafirniz olalım
Var ustad özelden numarani yazarsan alırım

STELL
18-01-2017, 01:14

adam haklı ..... lakin bizim yunus inatcı :)

berk- su ismini kim buldu hadi söyleyin :)

Yilmayan
18-01-2017, 03:33

Sen kimsin ? Yazıp yazıp çiziyorsun ama kim olduğunu yazmamışsın.

yannis
18-01-2017, 08:34

Bazı arkadaşlardaki Yannis takıntısı nedir çözebilmiş degilim

Coco NAT
18-01-2017, 11:53

irtibat no özelden atar mısın

THE ARRİVALS
18-01-2017, 16:21
şehit ailesine başarılar diler ve serverda aynı çatı altında olmaktan mutluluk duyarız.
Büyük bir grup değiliz ama az ve öz ekiple geliyoruz.

yannis
18-01-2017, 16:38
şehit ailesine başarılar diler ve serverda aynı çatı altında olmaktan mutluluk duyarız.
Büyük bir grup değiliz ama az ve öz ekiple geliyoruz.
Eyvallah aynen az ve öz yürüyoruz hedefe

Burakx
18-01-2017, 17:16
Tüm birliklere başarılar dileriz. Umarım s5 Serverında yaşanan garip olaylar bu server'da yaşanmaz.
Burada ki bi kaç dengesiz isim s5'den kaçıldığını falan söylemekte. Doğrusu sizin gerçekten rakibimiz olmanızı istemiyorum. Sizinle aynı ülkede hava solumak bile istemiyorum zaten. Bir oyun için yapılan şeyleri gördükçe sizden tiksiniyorum. İsim vermeyeceğim zaten üstlerine alınanlar kuduracağından dolayı yazmayacaklar.

Umarım zevkli, "ADALETLİ" bir server olur.

Yannis Başkan arkandayız :)

yannis
18-01-2017, 17:57
Tüm birliklere başarılar dileriz. Umarım s5 Serverında yaşanan garip olaylar bu server'da yaşanmaz.
Burada ki bi kaç dengesiz isim s5'den kaçıldığını falan söylemekte. Doğrusu sizin gerçekten rakibimiz olmanızı istemiyorum. Sizinle aynı ülkede hava solumak bile istemiyorum zaten. Bir oyun için yapılan şeyleri gördükçe sizden tiksiniyorum. İsim vermeyeceğim zaten üstlerine alınanlar kuduracağından dolayı yazmayacaklar.

Eyvallah kardrşim cansınız hepiniz

Yilmayan
18-01-2017, 18:02

Kapı açık gidebilirsin ülkeden ��

Burakx
18-01-2017, 19:38
hakaret etmeyelim

the last ottoman
19-01-2017, 09:40
ŞEHİT Birlikleri olarak bu serverda olma kararı aldık ve ekibimizle birlikte burada olacağız.
Kurallarımız kesin olup tüm oyuncularımızı bağlar.Her bireyin birlik üzerinde hakkı vardır.Yönetim kadromuzda birliği bulunduğu serverda iyinin iyisi yapmak için sürekli çalışmaktadır.Bu serverda da mükemmel işler ortaya koyacak ve bunu rakiplerimize de kabul ettireceğiz.
2004 den beri bu oyunu oynuyorum. S5 de ŞEHİT birliği ailesine katıldım ve ben bu aileye güveniyorum.
Tüm birliklere başarılar diliyorum.
DELİBAŞ

TR PRİNCE
19-01-2017, 11:55
Safları sıklaştırın gençlik kontenjanımız dolmak üzere s2 oyuncuları kalmasın

TheMythjohN
19-01-2017, 12:04

Transfer ücreti ödemeyi düşünürseniz size gelmeyi düşünebilirim =)

Başarılar.

raynes
19-01-2017, 12:26
allah yardımcınız olsun kardaş :D yarın senide hain ilan etmesinler dikkat et :=)

TR PRİNCE
19-01-2017, 15:33

Herkese kapımız açık yerimiz mevcut cam kenarı istemeyin tükenmiş durumdadır

TR PRİNCE
19-01-2017, 15:36
Sağlık olsun deriz geçeriz bir oyun için gönülmü koyalım
O değilde serverin yarısını tanıyoruz şimdi nasıl olacak hep sevdiğim dostlar bize rakip benim elim varmaz saldırı atmaya;):):)

darks
19-01-2017, 21:47
Yannis (Yunus) kardeşim nereye biz oraya s5 ekibinden Anarchy-67(Fatih)

Meruem
19-01-2017, 22:30
Sağlık olsun deriz geçeriz bir oyun için gönülmü koyalım
O değilde serverin yarısını tanıyoruz şimdi nasıl olacak hep sevdiğim dostlar bize rakip benim elim varmaz saldırı atmaya;):):)

hocam şehit birliklerinde rakiplerle konuşursanız hain olursunuz aman diyim dikkat edin.

başarılar.

bysfatih
22-01-2017, 13:14
Transfer ücreti ödemeyi düşünürseniz size gelmeyi düşünebilirim =)

Başarılar.
Seni pis. Taaruzlu sni ����. Bonservisin elimizde 30kaltinini getirene veririz senu. ��

bysfatih
22-01-2017, 13:15
Hosgeldiniz.

GazzzProom
22-01-2017, 14:28
Hosgeldiniz.

Fatih server başlayacak anca mi hoşgeldiniz diyorsun :)

cafcuf
22-01-2017, 14:56
Selam usta s5'te ŞEHİTlerdeydim bazı sebeplerden bıraktım oyunu, hesabımın defans hesabı olması için silmedim 200 altınla hibe ettim. İddiadan kazanmıştım altın parasını haydan huya misali..:) Ara ara girer hiçbir şey yapmadan çıkardım hesabın silinmemesi için, kullanan arkadaş şifreyi değişince de hiç giremedim
Bu aralar tekrar başlamayı düşünüyorum şehit birliklerini görünce gelmek istedim bir sakıncası yok değil mi, daha önce yarı yola bile gelmeden serverı bıraktım.

kullanıcı adını istersen özelden yazarım, burada yazmayayım şikayet falan olur.

bysfatih
22-01-2017, 15:41
Fatih server başlayacak anca mi hoşgeldiniz diyorsun :)

geç gördüm adamları napıyım yaşlılık biz gençliğimizde hızlıydık :p adamlar ateşkesle geldiler bir anda ateşkes yok oldu napıym şimdi ben benim suçum mu :cool:

abi koşa koşa geldm foruma beni tanıyan dostlar varmış :D

bysfatih
22-01-2017, 15:42
Selam usta s5'te ŞEHİTlerdeydim bazı sebeplerden bıraktım oyunu, hesabımın defans hesabı olması için silmedim 200 altınla hibe ettim. İddiadan kazanmıştım altın parasını haydan huya misali..:) Ara ara girer hiçbir şey yapmadan çıkardım hesabın silinmemesi için, kullanan arkadaş şifreyi değişince de hiç giremedim
Bu aralar tekrar başlamayı düşünüyorum şehit birliklerini görünce gelmek istedim bir sakıncası yok değil mi, daha önce yarı yola bile gelmeden serverı bıraktım.

bende katılabilirmiyim desen daha güzel olurdu dostum :)

cafcuf
22-01-2017, 17:34
bende katılabilirmiyim desen daha güzel olurdu dostum :)

Bende---(boşluk çalışmıyor)--katılabilir--miyim?:) yazı bitti şimdi çalışıyor...eee-yineçalışmıyor.

Hanybal
22-01-2017, 17:41
abi çaresizlik yav .d bi yerden boşluk kopyala .d

yannis
22-01-2017, 18:24

Özelden ismini atarmısın

bysfatih
22-01-2017, 21:14
Bende---(boşluk çalışmıyor)--katılabilir--miyim?:) yazı bitti şimdi çalışıyor...eee-yineçalışmıyor.

Abimize yardımcı olalim

SPEEDY06
23-01-2017, 21:21
BORA birlikleri olarak başarılar dileriz.

black süvari
19-06-2017, 20:04

Didi ve gitti :/