PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : HANBİRLİKLERİ saldırı savunma raporları...!!!

HANBİRLİKLERİ
13-01-2017, 08:31
HANBİRLİKLERİ olarak saldırı ve savunma raporlarımızı buraya ekleyeceğiz

Yugi
13-01-2017, 08:35
Dostum Siyahan değil miydi o? Bağımsızlık mı ilan ettiniz ?

HANBİRLİKLERİ
13-01-2017, 16:43

siyah ı buhar edeceğiz bizi zorlayarak siyah yaptılar hesaplarımız siyah görülebilir ama fikirlerimiz hala HANBİRLİKLERİ dir bizim

JoKeR53
13-01-2017, 22:52

kendin konuşup kendin cevaplıyosun iyimiş :D

SİYAH
13-01-2017, 23:15
kendin konuşup kendin cevaplıyosun iyimiş :D

hahahaha:D

Yugi
13-01-2017, 23:25
Ben multi hesap kullansam modlar bunu çoktan bulur banlarlardı.Yani anca iftira atıp insanları karalıyosunuz.Klasik siyah işi.

HANBİRLİKLERİ
14-01-2017, 08:48
Ben multi hesap kullansam modlar bunu çoktan bulur banlarlardı.Yani anca iftira atıp insanları karalıyosunuz.Klasik siyah işi.

arkadaşım seni ben sanmaları çok ilginç ne benzer yanımız var boş boş konuşsunlar onlar biz icraatımızı 110. gün yapacağız siyah birliği beklemeye devam et ;)

Kalimera
14-01-2017, 12:15
Arkadaş lüzumsuz ve gerçeği yansıtmayan konu açmıştır..Böyle birşey söz konusu değildir.Sonuna kadar SİYAH

KUZEY-Albatros
14-01-2017, 12:19
siyah ı buhar edeceğiz bizi zorlayarak siyah yaptılar hesaplarımız siyah görülebilir ama fikirlerimiz hala HANBİRLİKLERİ dir bizim

Aha bir alkolik daha:)

HANBİRLİKLERİ olarak saldırı ve savunma raporlarımızı buraya ekleyeceğiz

Ben de ekleyeceğim:)

asill
14-01-2017, 13:37
Arkadaş lüzumsuz ve gerçeği yansıtmayan konu açmıştır..Böyle birşey söz konusu değildir.Sonuna kadar SİYAH

tabi siyah yıkılınca iyi madde attılar mı bari o kadar ally gecildi

thementalist
14-01-2017, 14:32
tabi siyah yıkılınca iyi madde attılar mı bari o kadar ally gecildi

Yikilmaktan anladiginiz ne bilmiyorum ama Vefa nin kafa elemanlari 7-8 saatten gelip 0 layamadilar köyü,köydeki asker duruyor anlayacaginiz,biz arkadasa tarlalari toparlamasi için yardim ettik ki buda birlik olmanin göstergesidir,para verip Vefa lar gibi yagmada top10 a girmeden destek olduk buda gayet güzel bir davranistir

HANBİRLİKLERİ
14-01-2017, 14:55
Yikilmaktan anladiginiz ne bilmiyorum ama Vefa nin kafa elemanlari 7-8 saatten gelip 0 layamadilar köyü,köydeki asker duruyor anlayacaginiz,biz arkadasa tarlalari toparlamasi için yardim ettik ki buda birlik olmanin göstergesidir,para verip Vefa lar gibi yagmada top10 a girmeden destek olduk buda gayet güzel bir davranistir

siyah birliği ile gurur duyuyorsundur umarım
madde satın alan hiç kimse yok siyahta
saldırı puanı kasmak için askerini kesen hiç kimse yok siyahta
komple helal şekilde oynuyorlar oyunu
ondan dolayı vefaya sarıyorsun ama haklısın bunları hep vefa yapıyor
tek sütten çıkmış ak kaşık siyah birliği

asill
14-01-2017, 15:05

sizde 8 saatten rakibi cakamamak başarı sebebi mi cakılan 10 k tokmak 5 günde basılır ama siz telaş etmeyin savunma basın rio size ogretir nasıl tokmak basıldıgını :)

Kalimera
14-01-2017, 17:06

Bende yıkılan tarlamı bir bucuk günde bastım onu napcaz ? bir daha beklerim nasıl olsa 1 buçuk günde basıcak dostlarımda var köyümde var yağmamda yine bekleriz ^^ vesselam

asill
14-01-2017, 17:26
Bende yıkılan tarlamı bir bucuk günde bastım onu napcaz ? bir daha beklerim nasıl olsa 1 buçuk günde basıcak dostlarımda var köyümde var yağmamda yine bekleriz ^^ vesselam

madem dostun neden onlarla aynı bölgede degilsin ? aslınsa sizler için kullanılıcak cok fazla terim yok ama nabalım modlar hemen banlıyor sizde oynayın tabi sadece rioyu izlemek olmaz sizde emek harcıyorsunuz :)

Kalimera
14-01-2017, 18:04
Büyüde gel :)

OYUNCUKEDİ
14-01-2017, 19:00
... ... ... ... ... ... ...
...
...
...
...
...
...

KUZEY-Albatros
14-01-2017, 19:46
sizde 8 saatten rakibi cakamamak başarı sebebi mi cakılan 10 k tokmak 5 günde basılır ama siz telaş etmeyin savunma basın rio size ogretir nasıl tokmak basıldıgını :)

Elalemin ordusuyla köy yıkmaya başlamışınız..
Kendi ordunuz yok mu?
Rio yıkarsa kendi yıkar. ben yıkarım diyecek kadar yürek te mi yok sizde. Bir hesaba bel bağlayan koccca bir birlik misiniz siz. Parası olanın ardına saklanarak elalemin parasıyla delikanlılıkmı yapıyosunuz..

Sinanhoca
14-01-2017, 20:40
Elalemin ordusuyla köy yıkmaya başlamışınız..
Kendi ordunuz yok mu?
Rio yıkarsa kendi yıkar. ben yıkarım diyecek kadar yürek te mi yok sizde. Bir hesaba bel bağlayan koccca bir birlik misiniz siz. Parası olanın ardına saklanarak elalemin parasıyla delikanlılıkmı yapıyosunuz..

yaw eskiden de olurdu böyle işler de daha akıllı adamları gönderirlerdi foruma
trol işinin de bir haysiyeti vardı.
şimdi şunların yaptıklarına bir bakarmısın?
bunlarla mı milleti birbirine düşürecekler, anlamadım.
şu oyunun da, forumun da en eskilerindenim, bu kadar şaklabanlığı hiç bir yerde görmedim...

ByAsi
14-01-2017, 21:07
yaw eskiden de olurdu böyle işler de daha akıllı adamları gönderirlerdi foruma
trol işinin de bir haysiyeti vardı.
şimdi şunların yaptıklarına bir bakarmısın?
bunlarla mı milleti birbirine düşürecekler, anlamadım.
şu oyunun da, forumun da en eskilerindenim, bu kadar şaklabanlığı hiç bir yerde görmedim...

bosverelım hocam herkes uzerıne dusenı yapıyor bız oyuncuyuz oynuyoruz onlar saklaban burda bızı eglendırıyor :) kızdım bak sımdı bı rapor daha patlatayım sıcak sıcak

Yugi
14-01-2017, 21:25
Oyuncuyuz diyene bak.Riolardan dayak yiyodu siyahların kanatları altına girdi hemen hahahahaha :Ddddd oyuncu kavramını yanlış anlamışsın.

JoKeR53
14-01-2017, 21:57
Edit..........

asill
14-01-2017, 23:13
... ... ... ... ... ... ...
...
...
...
...
...
...

Aaaa sende geldin tam.oldu gözlerimiz yollarda kaldi hocam nerelerdesiniz

asill
14-01-2017, 23:14
bosverelım hocam herkes uzerıne dusenı yapıyor bız oyuncuyuz oynuyoruz onlar saklaban burda bızı eglendırıyor :) kızdım bak sımdı bı rapor daha patlatayım sıcak sıcak

pikaçu sana birsey diyen yok neden hararet yapiyon bu arada gözlükler emanet gibi durmuş: )

HANBİRLİKLERİ
15-01-2017, 00:04

sen oyuncusun gerçekten önceden han için oynardın şimdi kim için oynuyorsun

KUZEY-Albatros
15-01-2017, 00:28
önce konuyu bil sonra atla ortaya kimsenin baska birinin ordusuyla yıktığına övündüğü yok asilll denilen arkadaş vefa birliklerinde bile değil sanırsam poyraz birliğinde önce bi bakın kim neymiş ne imiş ona göre konuşun yıkan olursada tebriğimizi ederiz altı üstü oyun

Ortalık senin buyur sen atla..
Siz burada ortaya mı atlıyosunuz..
Benim neyi bilip bilmediğimi hafzalai zerrenle mi idrak edeceksin..
Ortaya atlamak anca senin gibilerin edep yoksunu iştahsızlığının tezahürüdür.
Şu gelir bu gelir sizi yıkar diyosunuz sonrada gelip maval üstüne maval okuyosunuz..
Becerebiliyosan sen gelip yıkacaksın. Beceremiyorsan susacaksın..

Nicholai Hel
15-01-2017, 00:35
Ortalık senin buyur sen atla..
Siz burada ortaya mı atlıyosunuz..
Benim neyi bilip bilmediğimi hafzalai zerrenle mi idrak edeceksin..
Ortaya atlamak anca senin gibilerin edep yoksunu iştahsızlığının tezahürüdür.
Şu gelir bu gelir sizi yıkar diyosunuz sonrada gelip maval üstüne maval okuyosunuz..
Becerebiliyosan sen gelip yıkacaksın. Beceremiyorsan susacaksın..joker53 için bir durum yok ki poyrazlar ortalığı karıştırıyor yasin abiciğim.. hep mossadın oyunları bunlar

JoKeR53
15-01-2017, 01:29
+++++++++++++++++++

JoKeR53
15-01-2017, 01:30
++++++++++++++++++

SİYAH
15-01-2017, 02:48
........................

Sakinnn yasin abi yanlıs anlamışş
ama ona söylenen her sözü şahsım olarak üzerime alırım ona göre :)

JoKeR53
15-01-2017, 02:56
Amacımız kimseyi kırmak üzmek değildi hatamız olduysa affola biraz gergindim kusuruma bakmasın:)

JoKeR53
15-01-2017, 03:00
..............

asill
15-01-2017, 09:54

Insanin kedini bilmesi güzel bir şey pikacu

Kalimera
15-01-2017, 13:41
Hoca madem.ki bunların çobanı sensin buyur senle konuşalım bizlerin amacı ortalığı karıştırmak değil en azından benim değil rio ismine günde 2 sayfa acan kim hangi birlik bak istersen ben formda zaman geçirmem.ama takip ederim bu kadar gereksiz insanları nerden topladın merak ediyorum sonra başkasına laf atmayın önce kendi adamlarıni dizginle sonra başkasına laf at
Sen Kimsin ?

KUZEY-Albatros
15-01-2017, 13:59
joker53 için bir durum yok ki poyrazlar ortalığı karıştırıyor yasin abiciğim.. hep mossadın oyunları bunlar

Doğru diyorsun:)
CIA, Mossad.... alayı gelsin hepsini yıkacam:)

KUZEY-Albatros
15-01-2017, 14:01
Amacımız kimseyi kırmak üzmek değildi hatamız olduysa affola biraz gergindim kusuruma bakmasın:)

Bişey soracam sen biz deki joker değilsin dimi:)
Değilim de:)

Nicholai Hel
15-01-2017, 15:39
CIA, Mossad.... alayı gelsin hepsini yıkacam:)senden ne eksiği beklenir ki..

Değilim de:)değil, bülent abi değil :D

SİYAH
16-01-2017, 00:30
Değilim de:)

Değil abi o vefanın jokeri ama güzel bir arkadaşımız yanlış anlaşılma yaşamışsınız :D

HANBİRLİKLERİ
16-01-2017, 13:04
Değil abi o vefanın jokeri ama güzel bir arkadaşımız yanlış anlaşılma yaşamışsınız :D

bu arkadaşımız fazla atarlı pistden alalım kendisini sürekli bir tehdit sürekli bir tehdit bunun sonu yok arkadaşım
benden sana nacizhane dost tavsiyesi : su testisi su yolunda kırılır.
not: testiye dikkat

HANBİRLİKLERİ
16-01-2017, 13:08
CIA, Mossad.... alayı gelsin hepsini yıkacam:)

küfür ve hakarete karşıyız

ArTeS
16-01-2017, 13:19
bu arkadaşımız mantıklı ve makul konuşmalara sahipti neden banlandı anlayamadım gerçekten
BAN YİYEN KOCA YÜREKLİ ADAM BANININ KALKMASINI VE O NACİZHANE SOHBETLERİNİ BEKLİYOR OLACAĞIM

Sen hangi sürünün malısın da güdülmeye alışkın bir davar gibi bağırıyosun..

ArTeS
16-01-2017, 13:19
Diye hitap etmis sizlere.

HANBİRLİKLERİ
16-01-2017, 14:59
Diye hitap etmis sizlere.

bana hakaret ettiği içinmi ban yemiş bu arkadaş
sayın moderatör konuyu bilmediğimden sordum
yoksa hakaret ve küfür durumunu kimse benimsemez
bu tarz kimseleri değil forumdan hayatdan dahi soyutlamak gerekir.
bundan ötürü tebrik ederim bu gibi kimseler sizler sayesinde bir yer bulamıyorlar böyle ortamlarda

ArTeS
16-01-2017, 15:04
bundan ötürü tebrik ederim bu gibi kimseler sizler sayesinde bir yer bulamıyorlar böyle ortamlarda

Ama,

bu arkadaşımız mantıklı ve makul konuşmalara sahipti neden banlandı anlayamadım gerçekten
BAN YİYEN KOCA YÜREKLİ ADAM BANININ KALKMASINI VE O NACİZHANE SOHBETLERİNİ BEKLİYOR OLACAĞIM

gibi mesajlarin onune gecemiyoruz. Bu durumu nasil cozecegiz ?

HANBİRLİKLERİ
16-01-2017, 15:07
Ama,

mesaj içerisindeki yanlışı ifade etmeniz yeterli
sonraki mesajlarda ona göre dikkat edilir
üyeniz dikkati hala göz ardı ediyor
duruma devam ediyorsa süreli ban atarsınız sanırım

asill
17-01-2017, 21:38
Sen Kimsin ?

Sen kimdin peki ben sana seslendiğimi hatırlamıyorum ama yazmaktaki amacın ne her konuya böyle katilirmisin sen

SİYAH
20-01-2017, 20:17
bu arkadaşımız fazla atarlı pistden alalım kendisini sürekli bir tehdit sürekli bir tehdit bunun sonu yok arkadaşım
benden sana nacizhane dost tavsiyesi : su testisi su yolunda kırılır.
not: testiye dikkat

Dikakt et o zaman kırmasınlar...

SİYAH
20-01-2017, 20:19
Ama,

ArTeS

Oyun ve forum hesapları ilişkilendirilebilir diyordun war mı bir gelişme başka türlü forum da izan düzen nizam olmayacak gibi

Nozzle(-_+)
20-01-2017, 20:23
ArTeS

Oyun ve forum hesapları ilişkilendirilebilir diyordun war mı bir gelişme başka türlü forum da izan düzen nizam olmayacak gibi

Adelet arayana bak. Artes bu arkadas icin ozel bir durum yapin multi hesaplarini,forum hesabini kredi karti ehliyet filan filan hepsini birlestirin tek hesap yapin verin.

pAz
20-01-2017, 23:21
Adelet arayana bak. Artes bu arkadas icin ozel bir durum yapin multi hesaplarini,forum hesabini kredi karti ehliyet filan filan hepsini birlestirin tek hesap yapin verin.

hahahaha sanki kendileri her şeye uyuyo da üste çıkıyorlar

SİYAH
21-01-2017, 02:11

Adaletten haktan hukuktan bahsediyorsun multi diyorsun zaten sizin mert06ag ye maddeler gökten zembil ile iniyor değil mi ? onu da kat benim tarifeye rattlesnakeyi kat milyon milyon yağma çeken hk scarleti de söyle ? bana sütten çıkma ak kaşık gibi konuşma ciddi bir şey söyledim ki sizin açtığınız multi hesaplar ile forumda uğraşmayalım

pAz
21-01-2017, 03:43
Adaletten haktan hukuktan bahsediyorsun multi diyorsun zaten sizin mert06ag ye maddeler gökten zembil ile iniyor değil mi ? onu da kat benim tarifeye rattlesnakeyi kat milyon milyon yağma çeken hk scarleti de söyle ? bana sütten çıkma ak kaşık gibi konuşma ciddi bir şey söyledim ki sizin açtığınız multi hesaplar ile forumda uğraşmayalım

Bu dalavere işler için yanlış kişileri sorguluyon senin ortağın ziya her şeyi bilir hangi kirli oyun varsa hepsini yapmıştır kendisine sorarsın :)

Yugi
21-01-2017, 04:10
Boşverin arkadaşlar konuşmayın onunla.Sonra gelir bizi de multici yapar sonra multikomutan olur.Senin tek amacın multi hesapların komutanı olmak.

Nozzle(-_+)
21-01-2017, 04:55

Senin gibi ikiyuzlu bir sekilde aglamiyorlar en azindan. Takmis forumdaki multi hesaplara, lahanayi yerken kitir kitir sapina gelince meeee..

veysel
21-01-2017, 19:24
Sen hangi sürünün malısın da güdülmeye alışkın bir davar gibi bağırıyosun..

Bu şekilde bir cevap verilmesine neden olan mesajın sahibi de banlandı mı artes bey?

Siyah birliklerine sürü diyen ve sinan hocaya da çoban yakıştırması yapan bir densize verilmiş bir cevap olduğunu hatırlıyorum.
Zira sizin bu konuda tarafsız olduğunuza inanmıyorum..
Ona başka buna başka...

veysel
21-01-2017, 19:31

Bu ne yalakalık :)
Forum admininden rüşvet yesen bu kadar olmaz..
Ordaki mesaj sana cevap olarak yazılmamış..

Sanal dünyada bile korkudan dizleri titreyen hesap ismini veremeyecek kadar tırsan biri mi gerçek hayattan adam soyutlayacak:)

HANBİRLİKLERİ
29-01-2017, 23:34
Bu ne yalakalık :)
Forum admininden rüşvet yesen bu kadar olmaz..
Ordaki mesaj sana cevap olarak yazılmamış..

Sanal dünyada bile korkudan dizleri titreyen hesap ismini veremeyecek kadar tırsan biri mi gerçek hayattan adam soyutlayacak:)

yav he he
aynen bu hızda takıl bakalım :zuhaha:

veysel
31-01-2017, 11:23
yav he he
aynen bu hızda takıl bakalım :zuhaha:

Yogi nin yamağı çakma trooolll:)

HANBİRLİKLERİ
31-01-2017, 11:42
Yogi nin yamağı çakma trooolll:)

veyselciğim ben sana böyle atıflarda bulunuyormuyum ne kadar ayıp
yazıların burağı andırıyor kendisi yazmıyor bu aralar
not: yogi yugi bilmem ben beni ben olarak yargıla :yagitgit:

veysel
31-01-2017, 11:51
veyselciğim ben sana böyle atıflarda bulunuyormuyum ne kadar ayıp
yazıların burağı andırıyor kendisi yazmıyor bu aralar
not: yogi yugi bilmem ben beni ben olarak yargıla :yagitgit:

Yargılamak haddim değil, atltarafı vakit geçirmek için oynadığımız bir oyunun yancısı konumundaki bir mecrada hafiften atışmalar yapıyoruz..
Çok da ciddiye almamak lazım(özellikle yogi yi) :)
Rixa etsem hesap adını yazar yada belli eder bir ifade kullanırmısın, kim kimdir pek bilmiyorum da:)

HANBİRLİKLERİ
31-01-2017, 13:42
Yargılamak haddim değil, atltarafı vakit geçirmek için oynadığımız bir oyunun yancısı konumundaki bir mecrada hafiften atışmalar yapıyoruz..
Çok da ciddiye almamak lazım(özellikle yogi yi) :)
Rixa etsem hesap adını yazar yada belli eder bir ifade kullanırmısın, kim kimdir pek bilmiyorum da:)

gardaşım hesap adım belli sürekli sürekli bu yazı neden sorulmakta bıkılmadıda
ufaktan atışmakta iyidir dozunu iyi ayarladıktan sonra :oneydigiz: