PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sessiz kalmaya devam süper

fakode
09-01-2017, 20:30
Dediğiniz yerlere mesaj attık yazdık delil diyorsunuz delik attık saldır & kes dediğimiz adam geçen hafta 10 milyon Yağma yaptı kimsenin yapamadıgı yağmayı yaptı hammadde satıcılarının köylerini yağmaladı sesimiz cıktı diye yapmamaya başladı bakıyoruz hala hesap açık ya altın çekiyolar arkadaşlarımız hepsi pişman forum adminleri siz forumdan başka birşey yapamıyorsunuz hani büyüklerinize diyin bunu o zaman adamlar böyle bişey diyor sürekli sürekli biraz siz yardım etseniz eğer yardım etmicekseniz bizler hesapı silelim adminler madde satıcılarıyla oynasınlar sıkıldık vallahi bildikleri halde bişey yapmıyor hiç kimse o yediğiniz paralar helal paramı sanıyorsunuz anlamıyorum ya görevinizi yapın yada bu oyunu kapatın sizinde kulaklarınız çınlamısın

hayaligenc
09-01-2017, 20:39
Merhaba ;

Aşağıda alıntıyla vereceğim cevap hala geçerlidir.

Merhaba,

Forumda oyun ile ilgili pek cok konuda konu acilabiliyor. Ornek veriyorum oyuncu hesabinin haksiz yere kilitlendigini soyluyor ya da adminin/mh' in haksiz yere hesabini silmeye aldigini soyluyor.

Oyun yonetimine bunu her sordugumuzda karsimiza sifre paylasimi, bot hesap, proxy vb. ihlaller cikiyor. Dolayisiyla gerek tecrubelerimiz gerekse de Travian Games' in genel olarak bu tur konular icin tutumu ilgili konuların muhatap kisisi admin@travian.com.tr adresine mail yollanarak sikayet edilmesi yonunde oluyor.

Bu sadece bizim forumumuz icin degil tum ulkelerde gecerli bir durum.

Mevcut sorununuz nedir bilmiyorum ancak gercekten de can sıkıcı bir durum varsa daha ust merciler ile iletisime gecmeyi deneyebilirsiniz ancak boyle bir konunun acik kalmasina izin veremiyorum, uzgunum.

iyi forumlar.

Anlayışınız için teşekkürler

İyi Forumlar