PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sayın Moderatör Hayaligenc ve Artes e ithafen

ŞaNlıKoBrA
09-01-2017, 13:48
Lütfen oyundaki hukuksuzluklari ortaya koymak için uğraşan bu insanların önüne bir taş ta siz koymayın serverde sesimize kimse cvp vermiyor bari bırakın burda içimizi dökelim o yönlendirmiş olduğunuz admin 'lerden bir sonuç göremedik diz boyu kanıt olmasına rağmen klasik cvp 'lardan bıktık sizde bu tutumunuzla bu insanların yolunu açmayın lütfen

Not: Bu konuyu bir özeleştiri kabul edip 5 saat görmezden gelinde millet içini doksun. .

ArTeS
09-01-2017, 14:09
Merhaba,

Forumda oyun ile ilgili pek cok konuda konu acilabiliyor. Ornek veriyorum oyuncu hesabinin haksiz yere kilitlendigini soyluyor ya da adminin/mh' in haksiz yere hesabini silmeye aldigini soyluyor.

Oyun yonetimine bunu her sordugumuzda karsimiza sifre paylasimi, bot hesap, proxy vb. ihlaller cikiyor. Dolayisiyla gerek tecrubelerimiz gerekse de Travian Games' in genel olarak bu tur konular icin tutumu ilgili konuların muhatap kisisi admin@travian.com.tr adresine mail yollanarak sikayet edilmesi yonunde oluyor.

Bu sadece bizim forumumuz icin degil tum ulkelerde gecerli bir durum.

Mevcut sorununuz nedir bilmiyorum ancak gercekten de can sıkıcı bir durum varsa daha ust merciler ile iletisime gecmeyi deneyebilirsiniz ancak boyle bir konunun acik kalmasina izin veremiyorum, uzgunum.

iyi forumlar.