PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Multi hesaplar

fakode
05-01-2017, 16:09
Server 9 da bot kaynıyor adamlar etrafına bot köyleri atıyor üstelik hesaplar kitlenip açılıyor helal olsun altın çekiceğimiz servere altın çekmiyoruz hesap siliyoruz hesap kitlemelerindede kitlenen hesap geri açılıyor anlamadım ne kadar para veriliyor bu serverin yöneticisine bilmiyorum göz göre göre hesap açıyolar bu gidişle ne mi olucak oynucak oyuncu bulamıcaksınız bildiğin oyun travian pvp oldu herkez bişiler alıyor duruyor han birlikleri dediğiniz adamların kaçtane bot hesapı var adamın etrafı bot köyleriyle sarılı ve bunu anlamıyorsanız bu eşitlik yok anlamına gelir ayrımcalık var anlamına gelir yazıklar olsun oyundan soğuttunuz eski adminlere sorun bakalım böyle bişey varmıymış o zamanlar .

fakode
05-01-2017, 16:39
Direne direne kazanacağız, adminler banlasın bizi veya konuları kitlesin. Bir haksızlık var.

valla ben hesapi silmeye aldım 1.cilik için yapmadıkları şey kalmadı insan olsalar milletin hakkına girmezlerdi adminlerin hepsine demiyorum bildiğimiz harbi iyi insanlar var ama o adminler kalmadı görüyorum ki bişiler dönüyor dönmese adamın hesapı açılmaz inşallah iyi olan adminler anlarda buna son verir oyunun tadı tuzu kalmadı

fakode
05-01-2017, 16:43
hani Genghis han diyor ya emeğimizle kazanıyoruz herşeyi emeğiyle kazanıyorsa ise etrafında 7-8 tane bot hesapı var bu mu emek :) He buda emek tabi milletiin hakkını rıskını yiyolar helal olsun onlara

TheManwe
05-01-2017, 17:19
Ben Han birliğindeydim, yapılan botlara herşeye şahidim. Bu işe gerekli mudahaleyi etmeyen adminldr suçludur. Iftira diye konuyu kitleyemezsiniz bende han birliğindeydim çünkü. Yaptığınız haksızlık nedeniyls travian çalışanlarına hakkımı helal etmiyorum. Haram olsun herşey.

fakode
05-01-2017, 17:21
Ben Han birliğindeydim, yapılan botlara herşeye şahidim. Bu işe gerekli mudahaleyi etmeyen adminldr suçludur. Iftira diye konuyu kitleyemezsiniz bende han birliğindeydim çünkü. Yaptığınız haksızlık nedeniyls travian çalışanlarına hakkımı helal etmiyorum. Haram olsun herşey.

bende han birliklerindeydim ama emin olun bunlarda herşey var inşallah serveri mizahlar kazanır nefret ettim onlardan ama bi onlar emek harcıyor

ŞaNlıKoBrA
05-01-2017, 17:22

Bak bu dediklerinize forum ekibi çok sessiz kaldı şaştım şimdiye dek çoktan kitlemeleri lazımdı hayret

fakode
05-01-2017, 17:27
Emek hırsızlığı yapan kim varsa oyuncusundan server adminine hepsine hakkımız haram olsun emek harcayan insanları soguttular vallahi yazıklar olsun hepsine

fakode
05-01-2017, 17:29
Adamlar diyorki etrafımda hepsi han ben kimi yağmalıcam diyor adama diyolar ki bizim yağma köyümüzü yağmalama o yağma köylerine çekiyolar maddeyi yağmıyolar sonra yazıyolar emeğimizle madalya aldık 24 saat online geç o işleri :)

TheManwe
05-01-2017, 20:05
Han birliğinde olarak şu açıklamayı yapayım. HAN DEF birliği tamamen MULTİ hesaplardan oluşuyor. Size güzel bir kanıt buyrun; Bu işin üzerine gideceğim sonuna kadar Multihunter'a bir sürü hesap bildirdim 24 saat olacak daha bakmadı bile.
Bu kanıttan sonra hadi iftira diyin hadi kitleyin konuyu kolaysa.
Kendi birliğimde gördüğüm şeyler.
http://i.hizliresim.com/77Brpm.png

ArTeS
05-01-2017, 20:51
Kural ihlallerini admin@travian.com.tr adresi ile cozebilirsiniz. Admin ile iletisime gecin, sikayet edin.