PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Oyun Dünyası Forum Admin ve Modları göreve çağırıyorum

SİYAH
28-12-2016, 22:26
Siyah Birlikleri adı altın da açılan konuları defalarca şikayet etmemize rağmen bir sonuca varamadık.

http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=102236
http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=102226&page=4
http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=102184

Yukarı da belirttiğim linklerde ki konu başlıkları hiç bir siyah oyuncusu tarafından açılmamıştır ve konuyu açan arkadaşın kayıt tarihine ve yazdığı mesajlara bakınca zaten niyeti ve trol tavrı ap açık ortada. Bu konuyu daha önce şikayet etmeme rağmen bu kullanıcılara hiç bir cezai işlem yapılmadı.

Ne yapalım hepimiz birer fake hesap açıp böyle kirli saçma sapan şeyler mi yapalım ? Lütfen linklerde belirttiğimiz sayfaları kapatın ve bunu yapan kullanıcılara gerekli cezai işlemi uygulayın. Hepimiz stres atmak için oyun oynuyoruz bir birimize küfrederek, rencide etmeye çalışarak tüm serveri ve forumu tatsız hale getiriyoruz. Ortamı yok yere geriyoruz. Tüm serverin oyuncularını forum da DOSTLUK VE GÜZEL İLİŞKİLER kurmaya dawet ediyorum. Aksi takdir de bu şekilde karakterimizden başka bir şeyimizden ödün vermiyoruz.

Uzun oldu biraz kusura bakmayın.

Saygılarımla

Huzeyfe
28-12-2016, 22:36
Siyah Birlikleri adı altın da açılan konuları defalarca şikayet etmemize rağmen bir sonuca varamadık.

Yukarı da belirttiğim linklerde ki konu başlıkları hiç bir siyah oyuncusu tarafından açılmamıştır ve konuyu açan arkadaşın kayıt tarihine ve yazdığı mesajlara bakınca zaten niyeti ve trol tavrı ap açık ortada. Bu konuyu daha önce şikayet etmeme rağmen bu kullanıcılara hiç bir cezai işlem yapılmadı.

Ne yapalım hepimiz birer fake hesap açıp böyle kirli saçma sapan şeyler mi yapalım ? Lütfen linklerde belirttiğimiz sayfaları kapatın ve bunu yapan kullanıcılara gerekli cezai işlemi uygulayın. Hepimiz stres atmak için oyun oynuyoruz bir birimize küfrederek, rencide etmeye çalışarak tüm serveri ve forumu tatsız hale getiriyoruz. Ortamı yok yere geriyoruz. Tüm serverin oyuncularını forum da DOSTLUK VE GÜZEL İLİŞKİLER kurmaya dawet ediyorum. Aksi takdir de bu şekilde karakterimizden başka bir şeyimizden ödün vermiyoruz.

Saygılarımla

+++++++++++++++++++++++++

Yugi
28-12-2016, 23:12
Arkadaşım benim konumu niye koyuyorsun? Biz anket yapıyoruz burada bir teori ve oyun hakkında analiz yapıyoruz.Lütfen saygı çerçevesinde olalım.

ArTeS
28-12-2016, 23:24
Ben zamaninda yogun sikayet oldugu icin konuyu kapatmis ancak uyenin kendisinin oyunda hesapta oldugunu ve ilgili birlik ve birlesme mensubu oldugunu soyleyince tekrar acmak durumunda kalmistim.

Ancak konunun tekrar gundeme gelmesinden dolayi, yonetim olarak bir karar verip sonucunu buradan bildirecegiz.

Tesekkurler.

ArTeS
28-12-2016, 23:31
Konu aciktir.

SİYAH
28-12-2016, 23:39
Ben zamaninda yogun sikayet oldugu icin konuyu kapatmis ancak uyenin kendisinin oyunda hesapta oldugunu ve ilgili birlik ve birlesme mensubu oldugunu soyleyince tekrar acmak durumunda kalmistim.

Ancak konunun tekrar gundeme gelmesinden dolayi, yonetim olarak bir karar verip sonucunu buradan bildirecegiz.

Tesekkurler.

İlginizden dolayı teşekkür ederim. Artık bu tarz durumlar hem mide bulandırmaya hemde gereğinden fazla gerginlik yaratmaya başladı. Öyle ki Tolerans isimli kullanıcı SiyaH birlikleri adına konu açıp bizi bile trollüyor

Jİ SUNG PARK
28-12-2016, 23:44
Konu aciktir.

admin adam duzensizlik cikiriyor forum kirliligi veya siz buna ne diyorsunuz bilemedim simdi bu durumdan yogun sikayet yapildigida ortada bunun gibi durumlar karmasaya yol acar bizde onlar gibi yapsak daha mi şık durur bu tip meseleler en basindan sonlandirilmalidir ileride daha buyuk atismalara argo kelimelere donmeden bu konularida dikkate almaniz gerekmektedir. bu sahis trollemeye calisiyor bu sahis forum kirliligine sebeb oluyor acilan konulara bakin hep bu sahis daha nasil bir aciklama yapalim onu cozemedik kolay gelsin.

ArTeS
28-12-2016, 23:51
admin adam duzensizlik cikiriyor forum kirliligi veya siz buna ne diyorsunuz bilemedim simdi bu durumdan yogun sikayet yapildigida ortada bunun gibi durumlar karmasaya yol acar bizde onlar gibi yapsak daha mi şık durur bu tip meseleler en basindan sonlandirilmalidir ileride daha buyuk atismalara argo kelimelere donmeden bu konularida dikkate almaniz gerekmektedir. bu sahis trollemeye calisiyor bu sahis forum kirliligine sebeb oluyor acilan konulara bakin hep bu sahis daha nasil bir aciklama yapalim onu cozemedik kolay gelsin.

Degerli dusunceniz icin tesekkurler, ancak yukaridaki mesajimda belirttigim gibi hem detayli inceleme yapmamiz gerek hem de ortak bir karar vermek gerek. Bu da demek oluyor ki verecegimiz karar ileride tekrar ayni bir durum yasanmasi durumunda ornek temsil edecegi icin bir forum kurali haline gelecek; boylece olasi ihtimaller cercevesinde:

Forum hesabinin oyun hesabi ile iliskili olmasi durumunda forumdaki hal ve tavirlar oyundan da ceza almasina yola acabilecek. (Bu sadece bir ongoru, olacak degil, olabilir olmayabilir. Demek istedigim, madem forum hesabi oyun hesabi ile iliskili, neden baglanti oyun hesabinda yaptirima kadar gitmesin mevzusundan ziyade forum hesabinin oyun hesabi ile iliskili olmasi ya da olmamasi zorunlulugunun tartisilmasi ve karara baglanmasindan ibarettir.)

Dolayisiyla sonuc icin biraz sabretmenizi talep ediyorum.

Anlayisiniz icin tesekkurler.

SİYAH
28-12-2016, 23:52
Arkadaşım benim konumu niye koyuyorsun? Biz anket yapıyoruz burada bir teori ve oyun hakkında analiz yapıyoruz.Lütfen saygı çerçevesinde olalım.

Bak güzel kardeşim gına getirdin artık. Bazı şeylerin ölçüsü dozajı wardır.
Şaka yaptığına inanıyorsan artık kimse hoşlanmıyor git teorilerini kendi oynadığın birliğe anlat

Ya da dediğim gibi tlfn numaranı wer arayayım seni

ArTeS
28-12-2016, 23:55
Bu konuyu tartismanin odagi haline getirmeyin. Saat de bakin gec oldu, herkesin isi gucu var. Hadi yatalim simdi. Zamani gelince karar verilecek zaten. Birbirinizi yipratmak kimseye fayda saglamayacak, bana bile.

Konuyu kilitlemedim, size guveniyorum.

İyi geceler.

SİYAH
28-12-2016, 23:56
Degerli dusunceniz icin tesekkurler, ancak yukaridaki mesajimda belirttigim gibi hem detayli inceleme yapmamiz gerek hem de ortak bir karar vermek gerek. Bu da demek oluyor ki verecegimiz karar ileride tekrar ayni bir durum yasanmasi durumunda ornek temsil edecegi icin bir forum kurali haline gelecek; boylece olasi ihtimaller cercevesinde:

Forum hesabinin oyun hesabi ile iliskili olmasi durumunda forumdaki hal ve tavirlar oyundan da ceza almasina yola acabilecek. (Bu sadece bir ongoru, olacak degil, olabilir olmayabilir. Demek istedigim, madem forum hesabi oyun hesabi ile iliskili, neden baglanti oyun hesabinda yaptirima kadar gitmesin mevzusundan ziyade forum hesabinin oyun hesabi ile iliskili olmasi ya da olmamasi zorunlulugunun tartisilmasi ve karara baglanmasindan ibarettir.)

Zira gayet mantıklı düşünceler.
Her forum hesabının oyun hesabından sorumlu olması biz bekleriz sıkıntı yok yersiz yere gerginlikler herkesin tadını kaçırıyor. Şuan sw de sanırım 6 birlik war hiç bir birliğin oyuncuları bir araya gelip doğru düzgün sohbet edip gülüp eğlenemiyor bu insanlar yüzünden. Yugi hesabı poyraz oyuncusu nogaylıyım diye nogayları trolleyip ortalığı karıştırıyor. Tolerans hesabı ne olduğu bellisiz server de ki ++ birleşimimizden sonra türedi oda artık bu durumdan kim rahatsız olduda böyle saçma sapan şeylere baş vuruyorsa

Yugi
28-12-2016, 23:58
Bak güzel kardeşim gına getirdin artık. Bazı şeylerin ölçüsü dozajı wardır.
Şaka yaptığına inanıyorsan artık kimse hoşlanmıyor git teorilerini kendi oynadığın birliğe anlat

Ya da dediğim gibi tlfn numaranı wer arayayım seni

Siyah kardeş ne istiyosun anlamadımki.Toleransdan şikayetcisiniz ama benim konumu koyuyorsunuz.Ben bu serverda oynuyorum.Anlayın artık bunu.Size numaramı vermiştim.Whatsappdan yazabilirsiniz.

SİYAH
28-12-2016, 23:59
Bu konuyu tartismanin odagi haline getirmeyin. Saat de bakin gec oldu, herkesin isi gucu var. Hadi yatalim simdi. Zamani gelince karar verilecek zaten. Birbirinizi yipratmak kimseye fayda saglamayacak, bana bile.

Konuyu kilitlemedim, size guveniyorum.

İyi geceler.

​+++++++++

KUZEY-Albatros
29-12-2016, 01:26
"Benim açtığım konuyu neden şikayet ediyosunuz ki...."

Lafa bak..

Herkes forumda istediği gibi konu açacak milleti rahatsız etmek umurunda olmadan trolleyecek, dalga geçecek, kendini eylendirecek ama ona karşı hiç bişey yapılmayacak...

Yugi
29-12-2016, 02:02
"Benim açtığım konuyu neden şikayet ediyosunuz ki...."

Lafa bak..

Herkes forumda istediği gibi konu açacak milleti rahatsız etmek umurunda olmadan trolleyecek, dalga geçecek, kendini eylendirecek ama ona karşı hiç bişey yapılmayacak...

İki tane konum var.İkisinde de gayet ciddiyim yani sizde bir problem var.

Siyah birlikleri hakkında teori : Burada sizin planınızı ifşa etmek sizi troll mü yapar? Hayır.Aksine hedef yapar.
Ve ne kadar dayanabilir? :Bu konuda ne var? Bence ömrünüz fazla değil bu yüzden açtım, ki anket sonuçları her şeyi açıklıyor.

Bence sizin işinize gelmiyor benim yazdıklarım o yüzden troll diyebilirsiniz.İstediğiniz gibi şikayet edebilirsiniz.Ben suçsuz olduğuma inanıyorum.

SİYAH
29-12-2016, 02:06
İki tane konum var.İkisinde de gayet ciddiyim yani sizde bir problem var.

Siyah birlikleri hakkında teori : Burada sizin planınızı ifşa etmek sizi troll mü yapar? Hayır.Aksine hedef yapar.
Ve ne kadar dayanabilir? :Bu konuda ne var? Bence ömrünüz fazla değil bu yüzden açtım, ki anket sonuçları her şeyi açıklıyor.

Bence sizin işinize gelmiyor benim yazdıklarım o yüzden troll diyebilirsiniz.İstediğiniz gibi şikayet edebilirsiniz.Ben suçsuz olduğuma inanıyorum.

Uzatma istersen.
Bak farkındamısın bilmiyorum ama insanların sinirleri ile oynuyorsun

Jİ SUNG PARK
29-12-2016, 02:20

asıl ben teşekkür ederim dinlediginiz icin gerekli yaptirimi uygulamanizi bekliycez artik oyundan cok bu tip sahıslarla ugrasiyoruz.

Jİ SUNG PARK
29-12-2016, 02:23
Siyah kardeş ne istiyosun anlamadımki.Toleransdan şikayetcisiniz ama benim konumu koyuyorsunuz.Ben bu serverda oynuyorum.Anlayın artık bunu.Size numaramı vermiştim.Whatsappdan yazabilirsiniz.

ver bana numarani delikanli gibi. ariycam ac derdin ne veya amacin ne orda anlat bana bende diyebilimki haklisin agzinda cicimli canimli cümlelerle olmaz bu is biraz büyümenin zamani geldi.

ArTeS
29-12-2016, 20:59
Arkadaslar, konuyu su sekilde cozume getirecegim:

Oyundaki tolerans hesabi, oyuncu profiline, "Forumdaki Tolerans hesabi ile iliskim yoktur." yazisini yazacak. Ben de bu yaziyi gordugum an itibariyle forumdaki tolerans hesabini kapatacagim.

Ancak;

Bu yaziyi goremezsem ya da profiline "Forumdaki Tolerans hesabinin sahibiyim" gibi bir mesaj gorursem forumdaki tolerans hesabi hakli olmus olacak ki, bu sefer bu arkadasa inanip, diger arkadaslarin forum hesabini kapatacagim. (kim varsa sinanhoca, siyah vb..)

Zira, sizin istediginiz ortaligi karistiran, forumu kaosa surukleyen hesabin kapatilmasi idi.

Cozum basit.

Sureniz basladi.

Latte
29-12-2016, 21:10
ArTeS'in çözüm için sunduğu teklif kabul edilebilir. Süre olarak bu gece 23:59 sondur. Kendisini tanıyan varsa ve haber ederse bu saate kadar bahsedilen profil mesajını yazmasını rica ediyorum. Aksi halde sadece 1 saatlik tölerans tanıyabilir ve işlemi yaptığını gerek buradan gerekse özel mesaj yoluyla bana veya ArTeS'e bildirmesini kabul edebiliriz.

ArTeS'in de söylediği gibi çözüm süreci başlamıştır.

Sinanhoca
29-12-2016, 21:43
hepimiz sürekli şekilde klavyenin önünde bekliyoruz zaten
23.10 da buraya birşeyler yazıyorsunuz
23.59 sondur diyorsunuz
zaten mesajınızı yeni gördüm
adama da şimdi yazdım oyundan
ne zaman okur bilemem

derdiniz beni ya da herhangi bir arkadaşımı forumdan banlamaksa herhangi bir bahane sunmanıza gerek yok...

Latte
29-12-2016, 21:44
Öyle bir niyet yok. Zaman konusunda esnek davranabiliriz o da sorun değil. Maksat söylediğimiz şekilde bir karşılık alabilmek. Profiline bahsedilen yazıyı yazarsa olacak olanlar da belli yazmazsa olacak olanlar da. Zira oyundaki Tolerans mesajımızı görürse bu konuda geri dönüş yapacaktır ve emin olmak için başka bir nedene ihtiyacımız kalmayacaktır.

Sinanhoca
29-12-2016, 21:46
Öyle bir niyet yok. Zaman konusunda esnek davranabiliriz o da sorun değil. Maksat söylediğimiz şekilde bir karşılık alabilmek. Profiline bahsedilen yazıyı yazarsa olacak olanlar da belli yazmazsa olacak olanlar da. Zira oyundaki Tolerans mesajımızı görürse bu konuda geri dönüş yapacaktır ve emin olmak için başka bir nedene ihtiyacımız kalmayacaktır.
aslında forum üyeliklerini oyun üyelikleri ile ilişkilendirebilirsek bu tip sıkıntılar da ortaya çıkmayacak
neyse yazdım ben arkadaşa okuduğu zaman yazacaktır profiline

SİYAH
29-12-2016, 21:52
aslında forum üyeliklerini oyun üyelikleri ile ilişkilendirebilirsek bu tip sıkıntılar da ortaya çıkmayacak
neyse yazdım ben arkadaşa okuduğu zaman yazacaktır profiline

Ben böyle değişik bir uygulama ile ilk defa karşılaşıyorum :)

Latte
29-12-2016, 21:59
Ek süre başlamıştır. Bu süreyi uzatmamız konusunda talebini varsa lütfen buyrun.

KaRa&BeLa
29-12-2016, 22:00

http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=102226&page=4

Saygılarımla

++++++++++++++

Sinanhoca
29-12-2016, 22:03
Ek süre başlamıştır. Bu süreyi uzatmamız konusunda talebini varsa lütfen buyrun.

dediğim gibi arkadaşa yazdık
artık ne zaman okursa mesajı
çok iyi tanıdığımız bir üyemiz değil yani telefonla ulaşma ihtimalimiz yok

aslında tolerans ı forumdan banlamanız çözüm de değil
yarın bir başkasının adı ile forum üyeliği alır
aynı mevzu yeniden yaşanır

neyse çok önemli de değil zaten...

SİYAH
29-12-2016, 22:07

Sayın mod bak ben dedim ki bu konu başlıklarının siyah birlikleri ile ilgi ve alakası yok sürekli birilerinin ortalığı karıştırmaya calısmasından başka bir şey değil diye. Herkes kendince forumda bi algı süreci yapmaya çalışıyor. O mesaj da tüm s7 sakinlerini didişmek yerine adam gibi muhabbet etmeye insan gibi diyaloglar kurmaya dawet ettim ki sonuç olarak oynadığımız bir oyun. Arkadaş ArTeS ile görüştüğümüz andan itibaren offline zaten online olduğu anda yazacaktır. Hadi onu geçtim -+ veya -- fark etmez hangi bölgede olduğu sw basında bir hesap açıp her hangi bir birliğe girsem netice olarak kimse kavun karpuz değil ki kesip içine bakalım e hadi yazdırılsın o yazı o profile de görelim. Bizim şikayetimiz diyoruz ki SİYAH birlikleri adına belirli oyuncular konu açıp acıklama yapıyor oda herkesin bilgisi dahilin de. Ki bizim genel başkanımız Tolerans isimli oyuncunun açtığı konuya sen kimsin seni tanımıyorum bizimle bir alakan yok neden böyle yapıyorsun diye yazdığı msg bile editleyip trollük yapıyor. hesabın kayıt tarihi belli yazdığı msg lerin amacı da belli bunda bu kadar düşünecek veya böyle değişik şartlar koşmak sence de komik değil mi ? adamın actığı konuları bir açıp okuyup incelersen ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksın

OYUNCUKEDİ
29-12-2016, 22:09
Sayın mod bak ben dedim ki bu konu başlıklarının siyah birlikleri ile ilgi ve alakası yok sürekli birilerinin ortalığı karıştırmaya calısmasından başka bir şey değil diye. Herkes kendince forumda bi algı süreci yapmaya çalışıyor. O mesaj da tüm s7 sakinlerini didişmek yerine adam gibi muhabbet etmeye insan gibi diyaloglar kurmaya dawet ettim ki sonuç olarak oynadığımız bir oyun. Arkadaş ArTeS ile görüştüğümüz andan itibaren offline zaten online olduğu anda yazacaktır. Hadi onu geçtim -+ veya -- fark etmez hangi bölgede olduğu sw basında bir hesap açıp her hangi bir birliğe girsem netice olarak kimse kavun karpuz değil ki kesip içine bakalım e hadi yazdırılsın o yazı o profile de görelim. Bizim şikayetimiz diyoruz ki SİYAH birlikleri adına belirli oyuncular konu açıp acıklama yapıyor oda herkesin bilgisi dahilin de. Ki bizim genel başkanımız Tolerans isimli oyuncunun açtığı konuya sen kimsin seni tanımıyorum bizimle bir alakan yok neden böyle yapıyorsun diye yazdığı msg bile editleyip trollük yapıyor. hesabın kayıt tarihi belli yazdığı msg lerin amacı da belli bunda bu kadar düşünecek veya böyle değişik şartlar koşmak sence de komik değil mi ? adamın actığı konuları bir açıp okuyup incelersen ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksın

+++++++++++++++

KaRa&BeLa
29-12-2016, 22:11

Harbi su an guluyorum çözüm bumu sayın moderatorlerım arkadas benım bırlıgımde saat bılmem gecenın bır yarısı ne zaman onlıne bellı degıl dıyorsunuz kı 23:59 za kadar sure buldunu buldunuz bulamadınız vay halınıze yapmayın Allahını seversenız sız de dıyosunuz kı ek surenız basladı ne dıyeyım çözümümüz buysa zaten aklınıza koydugunuz seyı yapacaksınız boyle seylerı one surerek bır cevap vermenıze gerek yok...

Latte
29-12-2016, 22:11
ÖNEMLİDİR : Forum sitemiz üzerindeki Tolerans hesabı aktif olmasına rağmen oyundaki hesabında herhangi bir değişiklik olmamasından/taleplerimize karşılık veremediğinden dolayı süresiz kapatılmıştır.

Not: Bu forum kapatılmıştır.

ArTeS
29-12-2016, 22:13
Ben böyle değişik bir uygulama ile ilk defa karşılaşıyorum :)

This is ArTeS Sıtayla

Latte
29-12-2016, 22:14
This is ArTeS Sıtayla

+++++++++++++++++++

CmYk
29-12-2016, 22:17
Birileri bizimi davet etti :D biz hep burdayız, bakmayın yazmadığımıza (:

Birazda biz trolleyelim :D

LEGENDS
29-12-2016, 22:18
Hayırdır mevzu nedır , işi gücü bıraktık geldik bak hepımız...

CmYk
29-12-2016, 22:20
This is ArTeS Sıtayla

Sayın Adminim Elimizi kolumuzu bağlamasan farkı daha erken görecektik :D

Ne vardı sanki zamanında girmemize izin versen (:

LEGENDS
29-12-2016, 22:20
Birileri bizimi davet etti :D biz hep burdayız, bakmayın yazmadığımıza (:

Birazda biz trolleyelim :D

Daha önce gelirdikde hem yollar kapalı trafık yogun malum hemde en onemlı etken

ArTeS (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=207) admınımız elimizi kolumu baglayınca , çilingir bile çözemıyor

CmYk
29-12-2016, 22:22
Daha önce gelirdikde hem yollar kapalı trafık yogun malum hemde en onemlı etken

ArTeS (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=207) admınımız elimizi kolumu baglayınca , çilingir bile çözemıyor

Bu duyguyu daha önce hiç yaşamadık, trollemek nasıl bir duygudur öğrenmek gerekmiş :D

Dip: Bayada güzel oluyormuş hani :D

Latte
29-12-2016, 22:23
Ben size demedim mi girmeyin konuya diye. Trol fırstını kaçırmak istemediniz demek hahaha

ArTeS
29-12-2016, 22:24
Yav uyeler neden cevap yazmiyo :s pfftt

Latte
29-12-2016, 22:24
E onları değil admin ve modları çağırmışlar :/

CmYk
29-12-2016, 22:25
Yav uyeler neden cevap yazmiyo :s pfftt

SayınAdminimBizdeOnlarYazarkenYazamıyoruz

Farkı anlamışlardır nasıl bir duygudur :D

LEGENDS
29-12-2016, 22:25
o degilde rahat rahat yazmak cidden guzel oluyormus syn mod CmYk (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=172274)

Arada yapalım bunu

CmYk
29-12-2016, 22:26
Ben size demedim mi girmeyin konuya diye. Trol fırstını kaçırmak istemediniz demek hahaha

Son anda dayanamadık geldik Latte. Bu fırsatı değerlendirmek istedik :D

40 yılda 1 gelir bu fırsat :D

Latte
29-12-2016, 22:29
O zaman yabbbbışşştııırrrrrrrrr

CmYk
29-12-2016, 22:30
O zaman yabbbbışşştııırrrrrrrrr

Nerde post kasarız diye düşünüyorduk bizde :D

ArTeS adminim teşekkür ederim bunun için :D

ArTeS
29-12-2016, 22:31
Bundan sonra tum konulari kapali mi tutsak boylesi daha bir zevkli gibi. Hem osmancan da yok, gereksiz mesaj yok falan filan inter milan.

Latte
29-12-2016, 22:31
Aa olmadı osmancan yoksa hele ki osmancan71 ben de yokum konularda. Trol diyorsak adam trollerin efendisi.

CmYk
29-12-2016, 22:34
Aa olmadı osmancan yoksa hele ki osmancan71 ben de yokum konularda. Trol diyorsak adam trollerin efendisi.

Latte, Adminlerimiz bize o fırsatı verse bizde neler yapabiliriz tahmin bile edemezsin :D ama elimiz kolumuz bağlı. Konu trollemek nasıl oluyor bizim gözümüzle bakıyorlarmı sizce şu anda?

LEGENDS
29-12-2016, 22:34
kuru kuruyada olmuyor ki böyle ama

Cagırdılar geldık, bı tatlı bı cay ikram yok ,

Gelmıyekmı dahaaaa

Latte
29-12-2016, 22:35
Adminlerinize o size o fırsatı vemerleri için fırsat verirsem olacaklardan ben korkuyorum asıl :)
O gözle bakıyorlar evet bundan emin oldum geyik muhabbeti konusundakileri görünce :)

ArTeS
29-12-2016, 22:35
Yav bosver, biz kendi kendimize geyik yapariz. Hem geyik yapmalik konu baksana, cagirmislar, geldik iste. Kim ne diyebilir ki.

CmYk
29-12-2016, 22:38
Adminlerinize o size o fırsatı vemerleri için fırsat verirsem olacaklardan ben korkuyorum asıl :)
O gözle bakıyorlar evet bundan emin oldum geyik muhabbeti konusundakileri görünce :)

Korkmayın öcü değiliz biz nihayetinde :D aslında burası açık kalsa ne güzel olur :D

Yav bosver, biz kendi kendimize geyik yapariz. Hem geyik yapmalik konu baksana, cagirmislar, geldik iste. Kim ne diyebilir ki.

Aynen sayın adminim çağırdılar geldik, hem burda post kasılıyor ne güzel. Birde bizim konumuz bizi istiyorlar nihayetinde.

ArTeS
29-12-2016, 22:39
Korkmayın öcü değiliz biz nihayetinde :D aslında burası açık kalsa ne güzel olur :D

Aynen sayın adminim çağırdılar geldik, hem burda post kasılıyor ne güzel. Birde bizim konumuz bizi istiyorlar nihayetinde.

O degil de ben de ne zamandir post kasmiyordum, hos rutbe nereye cikacaksa, super forum admin var mi acaba xD

ArTeS
29-12-2016, 22:39
Muhtesem Latte ' nin de bir tik daha otesini tahmin bile edemiyorum.

Latte
29-12-2016, 22:40
Onun orjinalini buldum ben geçen gün ama eklemedik rütberlere. Bu trol olayından sonra malumat şu ki sizden olsa olsa Son MESAj BÜKÜCÜ olur ve ancak o rütbe yakışır :D

CmYk
29-12-2016, 22:40
O degil de ben de ne zamandir post kasmiyordum, hos rutbe nereye cikacaksa, super forum admin var mi acaba xD

Sayın adminim iyi aklıma getirdin Süper Moderatör olmamız için kaç post'a ulaşmamız gerekiyor :D

ArTeS
29-12-2016, 22:44
Sayın adminim iyi aklıma getirdin Süper Moderatör olmamız için kaç post'a ulaşmamız gerekiyor :D

Sana kac lazim?

hayaligenc
29-12-2016, 22:48
Zafer bizimdir!

ArTeS
29-12-2016, 22:49
Bizim ekip, arada yapalim boyle seyler ya hu. Yoksa ben stresten vefat edecegim. Eglenmem lazim benim. Eglendirin beni xD

hayaligenc
29-12-2016, 22:49
Burada bu anı kaçırmamak için uçağımı erteledim de geldim :)

CmYk
29-12-2016, 22:50
Bizim ekip, arada yapalim boyle seyler ya hu. Yoksa ben stresten vefat edecegim. Eglenmem lazim benim. Eglendirin beni xD

Sayın Adminim sen iste yeterki :D

LEGENDS
29-12-2016, 22:50
“Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. Başarı ise başaracağım diye başlayarak sonunda başardım diyenindir.”
Mustafa Kemal Atatürk

kendimi repliyeyim bari :D

CmYk
29-12-2016, 22:52
Burada bu anı kaçırmamak için uçağımı erteledim de geldim :)

Süper Modum özledik seni :D Ama BURADA (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=11&page=4495&p=2120899#post2120899) özleyenlerde çok belirtmek isterim.