PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Siyah birlikleri vs poyraz & vefa birlikleri savaş ilanı

Tolerans
28-12-2016, 16:35
Siyah birlikleri yönetim kadromuzun kararı ile poyraz birlikleri ve vefa birliklerine aynı anda savaş açarak bir başlangıç yapalım dedik unutmayınızki bize karşı siz hepiniz....

Sinanhoca
28-12-2016, 16:39
Siyah birlikleri yönetim kadromuzun kararı ile poyraz birlikleri ve vefa birliklerine aynı anda savaş açarak bir başlangıç yapalım dedik unutmayınızki bize karşı siz hepiniz....

sen kimsin bilmiyorum
siyah birlikleri içinde seni kimse tanımaz, bilmez.

siyah ile ilgili en ufak bir malumatın olmadığı zaten belli.

biz herhangi bir birliğe savaş ilanı yapmayız. zaten herkes bilir ki, biz adı siyah olmayan tüm birliklerle savaş halindeyizdir.

kimin oyuncağısın bilmiyorum. senin siyah birliğinde yönetici olmanı bırak, biz başkaları gibi tenezzül edip seni oyuncak olarak bile kullanmayız...

LASTANG
28-12-2016, 16:42

savaşını kabul ediyoruz COME10:)

Tolerans
28-12-2016, 19:18
savaşını kabul ediyoruz COME10:)

askerlerimizi
gördüğünde fikrin değişecektir
ilk asil reisi yıkacağız bu kadar talepkar olma :cool:

Tolerans
28-12-2016, 19:24
sen kimsin bilmiyorum
siyah birlikleri içinde seni kimse tanımaz, bilmez.

siyah ile ilgili en ufak bir malumatın olmadığı zaten belli.

biz herhangi bir birliğe savaş ilanı yapmayız. zaten herkes bilir ki, biz adı siyah olmayan tüm birliklerle savaş halindeyizdir.

kimin oyuncağısın bilmiyorum. senin siyah birliğinde yönetici olmanı bırak, biz başkaları gibi tenezzül edip seni oyuncak olarak bile kullanmayız...

bende aynını söyledim başkanım dedim bunlara yıkıla yıkıla siyah olacaksınız anlamadılar
bugün han birlikleri ne ise yarın bunlarda bu olacaklar tüm server simsiyah olacak

ZaRBo
28-12-2016, 19:28
Vay arkadaş. Ahhh şu turkler.. Bi birlikde 100 oyuncu varsa , 80 i profosyonel saldırı oynar 60 ı saldırı komutanı kalanınında 352 tanesi başkan olur... Buda böle bi durum işte :). Abi bu adamların bırak poyraz siyah olduğunu, bu serverda bile oynadığından şüpheliyim

Babylon
28-12-2016, 19:42
Vay arkadaş. Ahhh şu turkler.. Bi birlikde 100 oyuncu varsa , 80 i profosyonel saldırı oynar 60 ı saldırı komutanı kalanınında 352 tanesi başkan olur... Buda böle bi durum işte :). Abi bu adamların bırak poyraz siyah olduğunu, bu serverda bile oynadığından şüpheliyim

Su tolerans denen vatandasi dikkate almayin biz savasa karsiyiz gencler. Kimseye savas ilani yapmadik :D

Nicholai Hel
28-12-2016, 19:42
Su tolerans denen vatandasi dikkate almayin biz savasa karsiyiz gencler. Kimseye savas ilani yapmadik :D savaşmıyorsak sizi pembe odaya alalım :D

KUZEY-Albatros
29-12-2016, 02:38
askerlerimizi
gördüğünde fikrin değişecektir
ilk asil reisi yıkacağız bu kadar talepkar olma :cool:

Kendi yazdıklarınıza kendiniz mi cevap veriyosunuz?
Sizin derdiniz tek başınıza bi işe yaramadığınızı farkedip en azından ortak bir düşman brlirleyip o na karşı birleşmekse birleşin zaten.. Bunun için bizden onay bekliyosanız izin veriyoruz hadi birleşin...
Sen kimsin?
Hesap adın ne?
Siyah birlikleri yönetim kadrosu nedir? (kurulduğundan beri tek kişi var kadro dediğin o mu bilemedim)
Maksadın ne senin?

KUZEY-Albatros
29-12-2016, 02:47
bende aynını söyledim başkanım dedim bunlara yıkıla yıkıla siyah olacaksınız anlamadılar
bugün han birlikleri ne ise yarın bunlarda bu olacaklar tüm server simsiyah olacak

Bu kadar amatörce saçmalayanı ilk kez görüyorum.
Sen yugi yi geçtin bu konuda...
Bumudur yani?
Adam sana seni tanımıyorum sen siyah değilsin diyo, sen başkanım ben den pişkinini taş fırında bulursun diyosun.

Latte
30-12-2016, 03:15
Kullanıcı hesabından kaynaklı nedenlerden dolayı bu hesaba ait aktif konular kapatılmıştır.