PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : HAN BİRLİKLERİ GENEL BASKANI GENGHİS HAN bey'e

suayipugur
28-12-2016, 11:06
Herkes hatırlar. Hatırlamayanlar için hepi topu 2 başlık altta ''Bütün Başkanlar ve Yöneticiler !! (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=102173)'' ismi ile açılmış bir konu var. Konuyu açan Genghis HAN isimli, mevcut s9'da da devam eden, ''HAN'' birlikleri genel başkanı. Konunun içeriği hammadde ticaretine serziniş ile dolu. Ve sonunda da arkadaş diyor ki

''
S9 daki Bütün Birlik Başkanları ve Yöneticileri sizden ricam birliğinize all geçin..Bunu yaptırmayın..kimse yapmazsa eğer bu oyun oynanacak hale gelir..Aptal yerine koydurmayalım kendimizi..

Mesajım uzun oldu kusura bakmayın..

Han Birlikleri Genel Başkanı..

Genghis HAN.''

Şimdi beyler asıl konumuza gelelim. Bakın koskoca konunun son kısmını aldım buradan dahi neler çıkar. Geçen gün bir arkadaşımız diyor ki sayın HAN BİRLİKLERİ GENEL BASKANI GENGHİS HAN beye

-Hani kimse girmiyordu bu işlere forumda tonla yazı paylaşmıştınız. Temiz oynayacaktınız temiz savaşacaktık?

Karşılığında gelen cevapta hala isimlendiremediğim bir duygu yüklü. Acziyet desem çok masumca kalacak ama daha iyi bir fikri varsa yorumlasın.

Sayın
HAN BİRLİKLERİ GENEL BASKANI GENGHİS HAN bey diyor ki:

-Ben elimden geleni yaptım. Almayın dedim.

Şimdi izliyoruz oyunu. İzleyen herkes biliyor kimin ne yaptığını ne kadar yaptığını. Hesaplarınızın bitişiğine atılan birliksiz hesapların küçük küçük 2. köylerinin ya sahibinin gözü kördü ya da bizim bilmediğimiz birşey vardı orada.
Ben yorum yapmıyorum herkes görüyorda Griye atılan köye 2. gününde mancınık bastıran adama bir helal olsun denilmiyor. Yazardım hiç çekinmeden tanıyan bilen bilir tebrik etmekten hiç geri kalmam rakiplerimi. Helal olsun kardeş derdim. Eğer hemen arkasından adı sanı bilinmeyen 2 3 köy daha girmeseydi griye, aynı yere. 15 tarlalı veya 9 tarlalı da değil sonradan girenler yanlış anlaşılmasın.
Daha neler sayarım neler de siz çırpındıkça gün gün devam ederiz onlara da.

Şimdi sayın
HAN BİRLİKLERİ GENEL BASKANI GENGHİS HAN bey. İnatla isminizi vasfınızı büyük yazıyorum ki mutlu olun. sevinin. sizi adam yerine koyan birlileri çıktı diye. Çünkü görüyorum ki sözünüzün ağırlığı yok kendi birliğinizde. İşin tuhafı siz de gayet doğal karşılıyorsunuz bunu. Ben derim ki bu adam kendini de adam yerine koymuyor. O yüzden bari ben insan yerine koyayım insanlığı hatırlasın. Malum bu adam maket başkan, ekibim dediği adamlar da safsatadan ibaret.

DİPNOT: Herkes Parasıyla Biz Emeğimizle diyen arkadaş. Cüzdandan o parayı çıkartırken çok emek ettin mi?

Herkese iyi oyunlar. Şerefli olan kazansın.

THE ARRİVALS
28-12-2016, 12:00
Enteresan gerçekten yaşanmış bir hikayedenmi alıntı bu :):):)

suayipugur
28-12-2016, 12:46
An itibarı ile yaşıyoruz. aşağıda açılan başlık ortada. yazılanlar ortada. yapılanlar ortada. benden hammadde satın alın hesabımı sizde oynatayım demiş ya arkadaş. bunlar da kabul etmemiş ya. Bahsedilen hesap HAN birliklerine girdi ertesi gün. Profiline hesap han birliklerine adanmıştır yazıldı. Tam bunu konuşurken pat bir mesaj. O hesabın satılık olduğuna dair birliklere özel mesaj geçmiş eleman. Artık buna uyandılar da hesabı kendileri mi satın aldılar. ya da satmaması için farklı anlaşmalar mı yaptılar bilemem. Ama kokusu fazla sürmeden çıktı zaten.

Burakx
28-12-2016, 14:15
Herkes hatırlar. Hatırlamayanlar için hepi topu 2 başlık altta ''Bütün Başkanlar ve Yöneticiler !! (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=102173)'' ismi ile açılmış bir konu var. Konuyu açan Genghis HAN isimli, mevcut s9'da da devam eden, ''HAN'' birlikleri genel başkanı. Konunun içeriği hammadde ticaretine serziniş ile dolu. Ve sonunda da arkadaş diyor ki

''
S9 daki Bütün Birlik Başkanları ve Yöneticileri sizden ricam birliğinize all geçin..Bunu yaptırmayın..kimse yapmazsa eğer bu oyun oynanacak hale gelir..Aptal yerine koydurmayalım kendimizi..

Mesajım uzun oldu kusura bakmayın..

Han Birlikleri Genel Başkanı..

Genghis HAN.''

Şimdi beyler asıl konumuza gelelim. Bakın koskoca konunun son kısmını aldım buradan dahi neler çıkar. Geçen gün bir arkadaşımız diyor ki sayın HAN BİRLİKLERİ GENEL BASKANI GENGHİS HAN beye

-Hani kimse girmiyordu bu işlere forumda tonla yazı paylaşmıştınız. Temiz oynayacaktınız temiz savaşacaktık?

Karşılığında gelen cevapta hala isimlendiremediğim bir duygu yüklü. Acziyet desem çok masumca kalacak ama daha iyi bir fikri varsa yorumlasın.

Sayın
HAN BİRLİKLERİ GENEL BASKANI GENGHİS HAN bey diyor ki:

-Ben elimden geleni yaptım. Almayın dedim.

Şimdi izliyoruz oyunu. İzleyen herkes biliyor kimin ne yaptığını ne kadar yaptığını. Hesaplarınızın bitişiğine atılan birliksiz hesapların küçük küçük 2. köylerinin ya sahibinin gözü kördü ya da bizim bilmediğimiz birşey vardı orada.
Ben yorum yapmıyorum herkes görüyorda Griye atılan köye 2. gününde mancınık bastıran adama bir helal olsun denilmiyor. Yazardım hiç çekinmeden tanıyan bilen bilir tebrik etmekten hiç geri kalmam rakiplerimi. Helal olsun kardeş derdim. Eğer hemen arkasından adı sanı bilinmeyen 2 3 köy daha girmeseydi griye, aynı yere. 15 tarlalı veya 9 tarlalı da değil sonradan girenler yanlış anlaşılmasın.
Daha neler sayarım neler de siz çırpındıkça gün gün devam ederiz onlara da.

Şimdi sayın
HAN BİRLİKLERİ GENEL BASKANI GENGHİS HAN bey. İnatla isminizi vasfınızı büyük yazıyorum ki mutlu olun. sevinin. sizi adam yerine koyan birlileri çıktı diye. Çünkü görüyorum ki sözünüzün ağırlığı yok kendi birliğinizde. İşin tuhafı siz de gayet doğal karşılıyorsunuz bunu. Ben derim ki bu adam kendini de adam yerine koymuyor. O yüzden bari ben insan yerine koyayım insanlığı hatırlasın. Malum bu adam maket başkan, ekibim dediği adamlar da safsatadan ibaret.

DİPNOT: Herkes Parasıyla Biz Emeğimizle diyen arkadaş. Cüzdandan o parayı çıkartırken çok emek ettin mi?

Herkese iyi oyunlar. Şerefli olan kazansın.

Birazda ben ekleyeyim o zaman. Etrafımda yani +/+ bölgesinde Han birliklerinden bir sürü oyuncu gelmiş fakat neredeyse %90 ı 30-40 saatlik mesafeden gelip ne hikmetse 9 değil 7 bile değil 6 tarlalı normal yerlere köy atmışlar. Tamda Han birliklerinin yönetiminde olan arkadaşların yanına. Tesadüf işte :) Amaçları ne bilmiyorum fakat tek tek hepsini indireceğim yani kimse kusura bakmasın. Biz gereken yerlere şikayetimizi yaptık zaten. Bağıra Bağıra kural ihlali yapan birliğin yöneticileride benim zerre umrumda olamaz zaten.

Miralay birliklerine saygılar. :)

ŞaNlıKoBrA
28-12-2016, 15:59
Malesef bunu söyleyip yapmak veya yapanlara göz yummak çok kötü gengis han ilk konuyu açtığında çok takdir etmiştim ve bu düşüncelerimi açmış olduğu konuya yansitmistim ama görüyorum ki sözler tutulmamis neyse bizde dürüst rakipler bulduk diye sevinmiştik. .. bu arada buna göz yuman multihunter 'leri de kınıyorum bunlar aleni yapılıyor malesef göz yumuluyor

mmrd16
28-12-2016, 17:34
............

suayipugur
28-12-2016, 19:36
saygılar bizden ŞEHİT birliklerine efendim :)

suayipugur
29-12-2016, 13:23
Benim asıl üzüldüğüm konu bu adamı önümüze atıp kukla olarak kullanıyorlar. Kendileri de kafalarını kuma gömüp devam ediyorlar.

The Matrix
30-12-2016, 01:50
TÜM MESAJIMI SİLDİM.

Zaman göstersin Ön yargılı yaklaşmak istemiyorum

ekobora
01-01-2017, 10:41
O değilde bu S9 da kim Nerede belli değil -/- de bi hesap açtım bi birlik bulamadım her birlik her bölgede var nasıl bi iş anlamadım :)

suayipugur
03-01-2017, 01:50
Bakıp bakıp gülüyoruz hocam :D Bir bizim yerimiz yurdumuz belli. millet sıralama diye gördüğü adama atlıyor :D

ekobora
04-01-2017, 01:52
Bakıp bakıp gülüyoruz hocam :D Bir bizim yerimiz yurdumuz belli. millet sıralama diye gördüğü adama atlıyor :D

Sarmadi valla hesabı devrettim çıktım :) uğraşıp 15 li falan almıştım 125 vahali :) S1 e devam :)