PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sizce Siyah birlikleri ne kadar ..???

Yugi
26-12-2016, 22:34
Dayanabilir sizce?

JoKeR53
26-12-2016, 22:42
Sana bidaha cevap yazmicaktım ama aklıma bu geldi:D
http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=82185&highlight=Sinanhoca

osmancan71
26-12-2016, 22:44
Sana bidaha cevap yazmicaktım ama aklıma bu geldi:D
http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=82185&highlight=Sinanhoca

duygulandım ecel oyuncusu olarak :D ozaman oyumu atıyorum boş :)

LASTANG
27-12-2016, 01:12
Poyrazlar ne kadar isterse diyorum cevap olarak :)

grbulent
27-12-2016, 01:18
Tabi PEMBE darbe yapana kadar :D

veysel
27-12-2016, 02:23

Darbeye karşıyım ben :)

ZaRBo
27-12-2016, 05:49
Dayanabilir sizce?Yugicim...Senin hesap ismin ne?

Nicholai Hel
27-12-2016, 09:02
Tabi PEMBE darbe yapana kadar :D Neden olmasın bülent abiciğim :D

ben planlara kadar diyorum.. yugi boş adam değildir !!!!!!1bir

Yugi
27-12-2016, 09:52
Yugicim...Senin hesap ismin ne?

Bilemezsin.

makevelie
28-12-2016, 07:01
benim bildiğm önceden siyahların rakipleri için açılırdı bu konular siyah ne ara bu duruma düştü yada poyraz ne zaman poyraz olduda tılsım öncesi rakip gönderiyor serverdan değişik valla.

SİYAH
28-12-2016, 10:06
benim bildiğm önceden siyahların rakipleri için açılırdı bu konular siyah ne ara bu duruma düştü yada poyraz ne zaman poyraz olduda tılsım öncesi rakip gönderiyor serverdan değişik valla.

Biraz Yugiyi tanısan böyle demezdin :) kendisi sağolsun sw açıldığı günden beri böyle saçmalıyor işte :)

JoKeR53
28-12-2016, 11:54
Bende noele kadar anca dayanırlar dedim siyah hesabıyla yugi hesabı bu işten anlıyolar bende onlara güvendim:D

Sinanhoca
28-12-2016, 15:27

dayanamayız tabi... noeli de göremeyiz...

hiç bir serwerda bu kadar güldürme potansiyeli olan bir rakip kadro ile karşılaşmamıştım. adamlar bizi gülmekten öldürerek wow kurmaya çalışıyorlar:)

makevelie
28-12-2016, 16:05
dayanamayız tabi... noeli de göremeyiz...

hiç bir serwerda bu kadar güldürme potansiyeli olan bir rakip kadro ile karşılaşmamıştım. adamlar bizi gülmekten öldürerek wow kurmaya çalışıyorlar:)

vallahoca değişik birlik ya geçen s6 da müfrezeler wow destek köylerini yıktı diye kızım kendi wow köyünü sıfırlamışlardı bu oyun şişe çevirmece ya yakmak yıkmak falan kurallara aykırı :) onlarda tepkilerini dile getirdiler

sizlere başarılar ...

pAz
28-12-2016, 18:00
vallahoca değişik birlik ya geçen s6 da müfrezeler wow destek köylerini yıktı diye kızım kendi wow köyünü sıfırlamışlardı bu oyun şişe çevirmece ya yakmak yıkmak falan kurallara aykırı :) onlarda tepkilerini dile getirdiler

sizlere başarılar ...

Bunu diyende barikatta başlayıp mufrezeye her zaman giydiren sonra müfreze tarafından bozguna ugratilinca müfreze ye geçip diğer rakip bölgelere mufrezenin avukatlığını yapan bir arkadaşımız KARAKTER meselesi...

KaRa&BeLa
28-12-2016, 19:05

O 3'lülerin izmarıtını saga sola atmandan dolayı hep bunlar :D
senden ötürü :D
izmariti ceken mavı mavı dumanlar goruyor sonra ugras burada noelı bırak bu cumayı da gostermeyecekler :D

Tolerans
28-12-2016, 19:14
Bunu diyende barikatta başlayıp mufrezeye her zaman giydiren sonra müfreze tarafından bozguna ugratilinca müfreze ye geçip diğer rakip bölgelere mufrezenin avukatlığını yapan bir arkadaşımız KARAKTER meselesi...

parayla değil sırayla savaşacağız raporlarımız süsleyecek dörtbir yanı ne vefa kalacak ne poyraz
sıranızın geleceği günü iple çekiyorum

Yugi
28-12-2016, 19:49
İnsanları tahrik etmekden başka yaptığın bi şey yok.Kaybol git burdan.Evinin yakınında çocuk parkı yok mu senın?

Ne kadar terbiyesizsin.Kesin siyahsın ve zekamı kıskanıyorsun.

Jİ SUNG PARK
28-12-2016, 21:16
Ne kadar terbiyesizsin.Kesin siyahsın ve zekamı kıskanıyorsun.

senin o beynini kusa taksak kus ters ucar be ne zekasindan bahsediyon sen kim bilir hangi fakirin feyk hesabisin senin su serverda siyah birlikleri hakkinda konusman bile senin icin bir lutuftur. SIYAH birliklerinin buyuklugu ortada agzi olan konusmaya calisiyor biraz gır gırı kesinde icrat yapin. bilmiyorum poyraz oyuncusumusun nesin ama hangi birlikteysen cok sanslilar senin gibi yuce bir komutanlari var digerlerini hicde dusunmek istemiyorum.

OYUNCUKEDİ
28-12-2016, 21:16
O 3'lülerin izmarıtını saga sola atmandan dolayı hep bunlar :D
senden ötürü :D
izmariti ceken mavı mavı dumanlar goruyor sonra ugras burada noelı bırak bu cumayı da gostermeyecekler :D

Kırmızı kırmızı

Yugi
28-12-2016, 22:56
senin o beynini kusa taksak kus ters ucar be ne zekasindan bahsediyon sen kim bilir hangi fakirin feyk hesabisin senin su serverda siyah birlikleri hakkinda konusman bile senin icin bir lutuftur. SIYAH birliklerinin buyuklugu ortada agzi olan konusmaya calisiyor biraz gır gırı kesinde icrat yapin. bilmiyorum poyraz oyuncusumusun nesin ama hangi birlikteysen cok sanslilar senin gibi yuce bir komutanlari var digerlerini hicde dusunmek istemiyorum.

Arkadaşım niye hakaret ediyorsun? Burada herkes eşit bence sende bir sorun var.Siyahlar bana hakaret ediyorsunuz ama herkes size saldırınca bende size gülücem.

Jİ SUNG PARK
28-12-2016, 23:05
Arkadaşım niye hakaret ediyorsun? Burada herkes eşit bence sende bir sorun var.Siyahlar bana hakaret ediyorsunuz ama herkes size saldırınca bende size gülücem.

bence bir dusun ve hakaret etmiyorum sadece dogruyu soyluyorum her sacmaligin altindan cikma sacma konusursan bu tip yaxilarada aglamiycan.

KUZEY-Albatros
28-12-2016, 23:08
Cevap veriyorum..
Zoruna gidenin paşa gönlüne dayanıcam:)

SİYAH
28-12-2016, 23:28
İnsanları tahrik etmekden başka yaptığın bi şey yok.Kaybol git burdan.Evinin yakınında çocuk parkı yok mu senın?

Artık oyundan da tiksinmeye başladık.
Gerçekten bu saçma sapan şeylere artık bunları kim yönlendiriyorsa umarım dur der.

Yugi
28-12-2016, 23:33
Anket her şeyi açıklıyor.Siyahların neden bu kadar saldırdığı çok açık.

SİYAH
28-12-2016, 23:35
Anket her şeyi açıklıyor.Siyahların neden bu kadar saldırdığı çok açık.

Bak seni uyarıyorum gerçekten. Trollüğü ve saçmalamayı bırakmazsan gerçekten artık oyunda ki komikliğinin boyutlarını aşacağız...

Nicholai Hel
28-12-2016, 23:37
Bak seni uyarıyorum gerçekten. Trollüğü ve saçmalamayı bırakmazsan gerçekten artık oyunda ki komikliğinin boyutlarını aşacağız... ciddiye mi alıyorsun şunu gözünü seveyim ya :D

SİYAH
28-12-2016, 23:38
ciddiye mi alıyorsun şunu gözünü seveyim ya :D

Hayır yeter yani saçmalamanın da bir boyutu war sürekli her yere atlayıp mahvediyor bunun yüzünden kimse 2 kelime adam akıllı konusamaz oldu.

LASTANG
28-12-2016, 23:39
saçmalamıyorki gercekleri sölüyor bence devam et böle yugi:)

SİYAH
28-12-2016, 23:41
saçmalamıyorki gercekleri sölüyor bence devam et böle yugi:)

Sen yıllardır bu oyunu oynayan birisi olarak bu denli tutum ve saçmalıkları doğru mu buluyorsun ?

Ya da söyle sorayım bunu doğru bulmayı kendine yakıştırıyormusun ?

Nicholai Hel
28-12-2016, 23:42
Hayır yeter yani saçmalamanın da bir boyutu war sürekli her yere atlayıp mahvediyor bunun yüzünden kimse 2 kelime adam akıllı konusamaz oldu. yahu burada bir yönetim var,tanınıyor. sözüne itimat edilecek insanlar var, biliniyor..

birisi çıkıp savaş ilanı yapıyor birisi plan muhabbetine giriyor.. prim kastırmaya gerek yok. bu oyun her zaman raporlarla kazanıldı.. o da anlayacak bunu. ya seve seve ya kafasına vura vura. seviliyorsun, gerilmene değmez.

LASTANG
28-12-2016, 23:44
forum her zaman rapordan geçilmezki siyah birazda trollemek iyidir bence dogrulugunu yanlışlığını bilemem ama sizi kızdırmayi başarıyor buda benim forumu uzakdanda olsa gülerek takip etmemi saglıyor tabi dersen rapor paylaşımı olsa güzel olur ama rapor paylaşcak bir oyun kalmadi herkes doga askeri topluyor acık arttırma desen gümüşcülerden gecilmiyor buda traviani öldürücü darbeyi wurarak trollemeye yönlendiriyor

Yugi
28-12-2016, 23:53
Bak seni uyarıyorum gerçekten. Trollüğü ve saçmalamayı bırakmazsan gerçekten artık oyunda ki komikliğinin boyutlarını aşacağız...

Nasıl yani? Boyutlar arası mı savaşıcaz?

JoKeR53
28-12-2016, 23:54
Beyler herkes için kolayı var yugiyi forumdan engellersin ne yazdığını görürsün ne anketlerini:D

Nicholai Hel
28-12-2016, 23:54
Nasıl yani? Boyutlar arası mı savaşıcaz? isabetli analizleriniz ve ışıltısı gözleri kamaştıran dehanıza olan hayranlığımdan dolayı size davet yolladım kabul ederseniz bahtiyar olurum

Jİ SUNG PARK
29-12-2016, 00:16
kızmaya gerek yok beyler birakin benim gibi yapin. simdi gidip poyraz sayfasina kucu kucunuzu alin yazim:D

Bilal Bey
29-12-2016, 00:28
Poyrazlar ne kadar isterse:)

Sinanhoca
29-12-2016, 08:24
forumun tadıda kalmadı. giresim yok. okuyasım gelmiyor bu saçmalıkları.

eskiden rakipler olurdu. yıkım raporu koyarlardı. dalga geçerlerdi. biz de karşılık verirdik. iki taraf birbirine gıcık verirdi. zamanla kaynaşılırdı. dost olunurdu. beraber bile oynanırdı.

şimdi rakip yok forumda. ne olduğu belirsiz iki tane soytarı var. biri çıkmış ben siyahım değip ortalığı karıştırmaya çalışıyor, diğeri ben antisiyahım deyip saçmalıyor. daha da enteresanı muco hiçbirşey yazmıyor:)

ne yapacağız onların yazdığı saçmalıklarını mı dinleyeceğiz.

yalnız anlamadığınız bir şey var.
bizi forumdan soğutmanız, oyundan da soğutmanız anlamına gelmiyor.

alayınızı yıkacaz, boşuna uğraşmayın...

OYUNCUKEDİ
29-12-2016, 10:51

+++++++++++++++++++++++++++

SİYAH
29-12-2016, 12:37
forumun tadıda kalmadı. giresim yok. okuyasım gelmiyor bu saçmalıkları.

eskiden rakipler olurdu. yıkım raporu koyarlardı. dalga geçerlerdi. biz de karşılık verirdik. iki taraf birbirine gıcık verirdi. zamanla kaynaşılırdı. dost olunurdu. beraber bile oynanırdı.

şimdi rakip yok forumda. ne olduğu belirsiz iki tane soytarı var. biri çıkmış ben siyahım değip ortalığı karıştırmaya çalışıyor, diğeri ben antisiyahım deyip saçmalıyor. daha da enteresanı muco hiçbirşey yazmıyor:)

ne yapacağız onların yazdığı saçmalıklarını mı dinleyeceğiz.

yalnız anlamadığınız bir şey var.
bizi forumdan soğutmanız, oyundan da soğutmanız anlamına gelmiyor.

Ya işte abi ucuz saçma sapan numaralar yapıp duruyorlar

Yugi
29-12-2016, 12:42
Arkadaşım bunun neresi saçma? Anket her şeyi açıklıyor.Ne kadar alıngansınız arkadaş.Sizde başka birlik için açın.Yeter artık.Herkesi eleştiriyorsunuz fakat kendiniz eleştirilince ağlıyorsunuz.Rakip yok diyorsunuz ama her akşam siyahları yıkıyoruz ne diyosun bu konuda? :)

Buradan olayı kısaca özetliyorum; Siyahları tanımam etmem.Oyuna ilk baktığımda siyahların amacı savaşmadan tılsıma ordu basmaktı.Her bölge savaşıcak siz izleyecektiniz.Yok öyle şey.Başta Çakallar ile savaşa girdiniz.İki asker kaybettiniz iki tane birliği siyah yaptınız.Burada siz sürekli biz tek siz hepiniz diye kaç kere yazdınız.Yazdıklarımdan korktunuz açık açık.Hemen lafınızdan döndünüz.Şimdi ben diyorum size.Ömrünüz uzun değil.Bölgede tek olmanıza rağmen korktunuz ve yıkılacaksınız.Bende bundan inanılmaz derecede zevk alıcam.

ArTeS
29-12-2016, 22:10
http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=102241&page=2&p=2120772#post2120772

Asterix&Oburix
30-12-2016, 00:48
Sizin bu tutumunuzla siyah birliği wow kazandığı zaman tebrik edecek kadar şahsiyet göremiyorum..
Cevap:sizin yazmayı aklınıza getiremediğiniz wowa kadar siyah ulann..

KUZEY-Albatros
30-12-2016, 09:29
Sizin bu tutumunuzla siyah birliği wow kazandığı zaman tebrik edecek kadar şahsiyet göremiyorum..
Cevap:sizin yazmayı aklınıza getiremediğiniz wowa kadar siyah ulann..

Bırak da burda eylensinler:)
Başka şekilde mümkün olmayacağını kendileri de biliyor.
Bunlar daha sabi sübyan:)
Pikaçu izleyerek büyümüş ergenlerle atışmaya hiç lüzum yok :)

HANBİRLİKLERİ
20-02-2017, 13:57
beyler arkadaşlar siyah birlikleri bu gidişle 6 gün sonra hesap silecekler
kendilerini server 7'ye kattıklarından dolayı tebrik ediyorum ufakta olsa bir heyecana yol açtılar :zuhaha::zaa::)

LASTANG
20-02-2017, 14:01
eski konulari hortlatmakda üstüne yok hocam ama iyiki yazmışsın siyahlar şu konuya biraz atlasada eylensek :islik:

HANBİRLİKLERİ
20-02-2017, 14:02
eski konulari hortlatmakda üstüne yok hocam ama iyiki yazmışsın siyahlar şu konuya biraz atlasada eylensek :islik:

ne demek eğlensek oyunda eğlenemiyormusun acaba
buralarda eğlence arıyorsun :)

arkadaşta izliyor yazmıyor :)
Konu BilgileriŞu anda 3 üye bu konuyu inceliyor. (2 üye ve 1 ziyaretçi)

HANBİRLİKLERİ (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=173522),
Nicholai Hel (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=166985)

Nicholai Hel
20-02-2017, 14:09
ne demek eğlensek oyunda eğlenemiyormusun acaba
buralarda eğlence arıyorsun :)

arkadaşta izliyor yazmıyor :)
Konu Bilgileri

Şu anda 3 üye bu konuyu inceliyor. (2 üye ve 1 ziyaretçi)

HANBİRLİKLERİ (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=173522),
Nicholai Hel (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=166985)

Yazmamı gerektirecek bir durum yok :zuhaha:

HANBİRLİKLERİ
20-02-2017, 14:10
Yazmamı gerektirecek bir durum yok :zuhaha:

kanka bıraktınmı siyahı
gel sende han oyuncusu ol en kralı bu şekilde :)

Nicholai Hel
20-02-2017, 14:11
kanka bıraktınmı siyahı
gel sende han oyuncusu ol en kralı bu şekilde :)

6gün bekleyip merakımı gidereceğim, acaba yakında ne çıkacak diye. sonra 120 saatlik geri sayıma alırım :D

HANBİRLİKLERİ
20-02-2017, 14:12
6gün bekleyip merakımı gidereceğim, acaba yakında ne çıkacak diye. sonra 120 saatlik geri sayıma alırım :D

hahahaha
kanka adamsın bir op yapında tadı çıksın şu oyunun hep bizim çocuklara op yaptırıyorsunuz onlarıda vefa yıkıyor sıra size geldi artık orduları çıkartma vakti :)

Gulyabani
20-02-2017, 14:18
saldırmak için şunu bekleyelim , saldırmak için bunu bekleyelim , saldırmak için tılsımları bekleyelim :D siz bu mantıksız planlarınıza sadık kalıp beklemeye devam edin :) millette siz beklerken yıkılmadık köyünüzü bırakmasın.
'SERVER ÇOK TATSIZ' ve sadece siyahların yıkılmasından ibaret bir hal almış durumda....

Nicholai Hel
20-02-2017, 14:19
hahahaha
kanka adamsın bir op yapında tadı çıksın şu oyunun hep bizim çocuklara op yaptırıyorsunuz onlarıda vefa yıkıyor sıra size geldi artık orduları çıkartma vakti :)

çakal ve vefaya üçer kez gittik çevredekilerle lakin geniş çapta değil, op yapılacaksa böööyükler ayarlar :D

HANBİRLİKLERİ
20-02-2017, 14:22
çakal ve vefaya üçer kez gittik çevredekilerle lakin geniş çapta değil, op yapılacaksa böööyükler ayarlar :D

kanka vefaya gidenler han oyuncuları bırakın şimdi bu işleri
hep taşeron kullanıyorsunuz :)

çakallarda hala duruyor
sizin politikanız anlaşmalar üzerine kurulu savaşma gibi bir gündeminiz yok ;)

Nicholai Hel
20-02-2017, 14:29
kanka vefaya gidenler han oyuncuları bırakın şimdi bu işleri
hep taşeron kullanıyorsunuz :)

çakallarda hala duruyor
sizin politikanız anlaşmalar üzerine kurulu savaşma gibi bir gündeminiz yok ;)

şimdi eğri oturup doğru konuşmak lazım -+ dan vurmaya gidenler oldu, olmadı diyemezsin :D taşeron dediğin adamlar da sıcak savaşın içindeler savaşmasınlar da armut mu toplasınlar? patron işlerini bitirsin de gelsin op yapsın diye mi beklesinler? :D byAsiyi görüyorsunuz, adam sırf resim çizmek için ordu kaldırıyor.

çakal baya kayıp verdi, malum bir kez de ben ucu ucuna geçtim hatta. yanılmıyorsam bir kez de che %60 kayıp verdi foruma koyduk mu hatırlamıyorum. Politika benim işim değil onu sen yanlış kişiye soruyorsun, yine doğru konuşacaksak birlikçe vahada casus kesmediğimize göre birlik madalyaları az bi fikir verir :D ama şu dediğinde haklısın, daha önceki performanslara göre ciddi düşüş var şahsi görüşüm, sebepleri vardır yoktur özeldir boş verelim :D

HANBİRLİKLERİ
20-02-2017, 14:45
şimdi eğri oturup doğru konuşmak lazım -+ dan vurmaya gidenler oldu, olmadı diyemezsin :D taşeron dediğin adamlar da sıcak savaşın içindeler savaşmasınlar da armut mu toplasınlar? patron işlerini bitirsin de gelsin op yapsın diye mi beklesinler? :D byAsiyi görüyorsunuz, adam sırf resim çizmek için ordu kaldırıyor.

çakal baya kayıp verdi, malum bir kez de ben ucu ucuna geçtim hatta. yanılmıyorsam bir kez de che %60 kayıp verdi foruma koyduk mu hatırlamıyorum. Politika benim işim değil onu sen yanlış kişiye soruyorsun, yine doğru konuşacaksak birlikçe vahada casus kesmediğimize göre birlik madalyaları az bi fikir verir :D ama şu dediğinde haklısın, daha önceki performanslara göre ciddi düşüş var şahsi görüşüm, sebepleri vardır yoktur özeldir boş verelim :D

kanka
en baştan başlayayım
byasi ve ekibi sıcak savaşın içerisinde ve kasıp kavuruyorlar ortalığı sürekli ben tebrik etmekten bıktım byasi yi
çakal konusuna gelecek olursakta sürekli attınız tuttunuz yıktık dediniz 2-3 ordu soktunuz
sonuç ne birleştiniz çkl lar hala orda duruyor
sonra siz çkl ı aldınız diye beyazlar çıktı sahneye 5 adam yığınla adamınızı yıkmasına karşın adamların yan köylerinde çakıldınız olur böyle şeyler çakılmakta operasyondur diyeceğiz.
ama haklısın politika konusunda eleştirilecek kişi sen değilsin genel başkanınız oyun başından bu yana sürekli yanlış politika izliyor siyah ulann da aynı şekilde sağa sola sürekli tehditde bulunuyor ;)

Nicholai Hel
20-02-2017, 14:55
kanka
en baştan başlayayım
byasi ve ekibi sıcak savaşın içerisinde ve kasıp kavuruyorlar ortalığı sürekli ben tebrik etmekten bıktım byasi yi
çakal konusuna gelecek olursakta sürekli attınız tuttunuz yıktık dediniz 2-3 ordu soktunuz
sonuç ne birleştiniz çkl lar hala orda duruyor
sonra siz çkl ı aldınız diye beyazlar çıktı sahneye 5 adam yığınla adamınızı yıkmasına karşın adamların yan köylerinde çakıldınız olur böyle şeyler çakılmakta operasyondur diyeceğiz.
ama haklısın politika konusunda eleştirilecek kişi sen değilsin genel başkanınız oyun başından bu yana sürekli yanlış politika izliyor siyah ulann da aynı şekilde sağa sola sürekli tehditde bulunuyor ;)

kaçırdığın nokta şu, çakal başından beri var olan bir ekip lakin onlara siyah ekibinden geçen siyah kasap (emir abi) ekibi ciddi güç kazandırmıştı, adamların kendileri de kabul ediyor bunu. siyah kasap olayına dönecek olursak, bir anlaşmazlık vardı ve çözüldü ardından geri geldiler, yoksa bu "çakalla masaya oturdular yarısını kopardılar" hikayesi değil..

Beyaz için diyecek bir şeyim yok, ortaya çıkan facebook konuşmaları, etraftaki köylere vesaire bakınca defans da tutmadığından çok deşilecek bir konu değil :D yanlarda çaktılar helal olsun demek düşer, yapacak bir şey yok :)

byasi çalışıyor tabi ki bende yoruldum tebrik etmekten

politika,tutumlar için ts7 hesabına giriş yapıp sinanhocaya mesaj atabilirsin:melek:

HANBİRLİKLERİ
20-02-2017, 15:06
kaçırdığın nokta şu, çakal başından beri var olan bir ekip lakin onlara siyah ekibinden geçen siyah kasap (emir abi) ekibi ciddi güç kazandırmıştı, adamların kendileri de kabul ediyor bunu. siyah kasap olayına dönecek olursak, bir anlaşmazlık vardı ve çözüldü ardından geri geldiler, yoksa bu "çakalla masaya oturdular yarısını kopardılar" hikayesi değil..

Beyaz için diyecek bir şeyim yok, ortaya çıkan facebook konuşmaları, etraftaki köylere vesaire bakınca defans da tutmadığından çok deşilecek bir konu değil :D yanlarda çaktılar helal olsun demek düşer, yapacak bir şey yok :)

byasi çalışıyor tabi ki bende yoruldum tebrik etmekten

politika,tutumlar için ts7 hesabına giriş yapıp sinanhocaya mesaj atabilirsin:melek:

ben siyah değilimki kanka
ben anti siyahım
siyah oluşumuna karşı her oluşumu savunur ve desteklerim durum şahsi değil
siyah ulann burak yüzünden hep :)

bu arada sen memnunmusun siyah birliklerinin savaşmama politikasından

JoKeR53
20-02-2017, 15:09
Server hakkında kısa bir değerlendirme yapmam gerekirse

++'da byasi ve siyahan ekibi güzel işler yaptı ve yapmaya da devam ediyolar sanırsam vefa birlikleri ise bi kaç kişinin tekeli haline gelmiş bi birlik şuan, yalnız son zamanlar da büyük bi özveriyle uğraşan SosyalisT(mert) kardeşim gerçekten çok uğraşıyo defans olsun saldırı olsun vs.

-+ siyah bölgesinde ise beyazlar neden ayrıldı bilmem ama siyahların halleri pek ic açıcı degil.Oyuna ilk başladığım zamandan bu zamana kadar gelen iki birlikten birisi siyah birliğidir.Beni alakadar etmez ama biraz rejenerasyon ve kafa yapısını değiştirmeleri gerekir.Bazı yöneticilerinde gereksiz bi şekil de ego var ve bundan kurtulmaları gerek

--'de ise bana göre şuan serverın favorisi olan poyraz var sadece, server başında nogay diye bi birlik vardı sanırım onlarda yok artık.Poyraz birlikleri çok akıllı hamle yaparak griye de kalabalık bi ekiple girmiş bu da onlar için bi avantaj

+- ise burası serverın ölü bölgesi bence kim var kim ne yapıyo bilgim yok açıkcası:D

HANBİRLİKLERİ
20-02-2017, 15:14
Server hakkında kısa bir değerlendirme yapmam gerekirse

++'da byasi ve siyahan ekibi güzel işler yaptı ve yapmaya da devam ediyolar sanırsam vefa birlikleri ise bi kaç kişinin tekeli haline gelmiş bi birlik şuan, yalnız son zamanlar da büyük bi özveriyle uğraşan SosyalisT(mert) kardeşim gerçekten çok uğraşıyo defans olsun saldırı olsun vs.

-+ siyah bölgesinde ise beyazlar neden ayrıldı bilmem ama siyahların halleri pek ic açıcı degil.Oyuna ilk başladığım zamandan bu zamana kadar gelen iki birlikten birisi siyah birliğidir.Beni alakadar etmez ama biraz rejenerasyon ve kafa yapısını değiştirmeleri gerekir.Bazı yöneticilerinde gereksiz bi şekil de ego var ve bundan kurtulmaları gerek

--'de ise bana göre şuan serverın favorisi olan poyraz var sadece, server başında nogay diye bi birlik vardı sanırım onlarda yok artık.Poyraz birlikleri çok akıllı hamle yaparak griye de kalabalık bi ekiple girmiş bu da onlar için bi avantaj

+- ise burası serverın ölü bölgesi bence kim var kim ne yapıyo bilgim yok açıkcası:D

kanka
kafa yapısının değişmesi fikrine aynı şekilde bende katılıyorum bu oyun savaşmadan kazanılmaz
onla anlaşalım onları savaştıralım biz yatalım
bunla anlaşalım bunu savaştıralım biz yatalım dersen
yattığın yerde yıkarlar adamı ;)

Nicholai Hel
20-02-2017, 15:22
ben siyah değilimki kanka
ben anti siyahım
siyah oluşumuna karşı her oluşumu savunur ve desteklerim durum şahsi değil
siyah ulann burak yüzünden hep :)

bu arada sen memnunmusun siyah birliklerinin savaşmama politikasından

siyahsın demedim zaten, ama bir şeyler görüp yorum yapabiliyorsun bende eksiğini söylüyorum neticede ben tam ortasındayım. zenci mahallesinde solaryumcu açmak gibi bir şey olur, travianda savaşmamak. durumdan hoşnut olan yoktur zaten. ha neden savaşılmadığını soracaksan onunda cevabını yetkili verse daha iyi olur :D

HANBİRLİKLERİ
20-02-2017, 15:40
siyahsın demedim zaten, ama bir şeyler görüp yorum yapabiliyorsun bende eksiğini söylüyorum neticede ben tam ortasındayım. zenci mahallesinde solaryumcu açmak gibi bir şey olur, travianda savaşmamak. durumdan hoşnut olan yoktur zaten. ha neden savaşılmadığını soracaksan onunda cevabını yetkili verse daha iyi olur :D

okey
kanka istediğin gibi burdan sinan hoca'ya soruyorum
1. neden başka bölgelere müdahil olup işlerine karıştınız.
2. neden sürekli farklı birliklerle anlaşma yoluna gidiyor
3. neden savaşmak siyah birlikleri için bir ihtimal değil (sonradan alınanları katmıyorum)
4. bölgenizde 5 tane oyuncu çıktı biz beyazız dedi sizi patır patır yıktı buna karşın yan köylerine op düzenleyip çakıldınız sonrasında saldırıları durdurdunuz
5. şuan hala saldırı almanıza rağmen savunulan hesaplarınız kafa hesaplarınız orta halli oyuncularınızı neden savunmuyorsunuz
6. kafa hesaplarınızı o kadar koruyorsunuz ama rakiplerinize saldıran hesaplarınız hep korumadığınız hesaplar kafa hesaplarınız neden saldırı çıkmıyor/çıkamıyor
7. sinan hoca genel başkanlığı bırakmayı düşünüyormusunuz.
8. bu serverdaki hamlelerinizde hatalarınız olduğunu düşünüyormusunuz
9. birliklerinizdeki bir çok hesap satışa çıkartılmış durumda farkındamısınız
10. bazı oyuncularınız hesap siliyor bu durum sizi üzüyormu

ZaRBo
20-02-2017, 16:21
okey
3. neden savaşmak siyah birlikleri için bir ihtimal değil (sonradan alınanları katmıyorum)
4. bölgenizde 5 tane oyuncu çıktı biz beyazız dedi sizi patır patır yıktı buna karşın yan köylerine op düzenleyip çakıldınız sonrasında saldırıları durdurdunuz
5. şuan hala saldırı almanıza rağmen savunulan hesaplarınız kafa hesaplarınız orta halli oyuncularınızı neden savunmuyorsunuz
6. kafa hesaplarınızı o kadar koruyorsunuz ama rakiplerinize saldıran hesaplarınız hep korumadığınız hesaplar kafa hesaplarınız neden saldırı çıkmıyor/çıkamıyor
10. bazı oyuncularınız hesap siliyor bu durum sizi üzüyormuhmmm.Soru onergesi gibi olmuş hacı abi

HANBİRLİKLERİ
20-02-2017, 16:23
hmmm.Soru onergesi gibi olmuş hacı abi

aynen
kanka sinan hoca yanlış hamleler yapıyor yapmaya devam ediyor bakalım kaç arkadaşı daha yıkıldıktan sonra farkedecek bu durumu

Nicholai Hel
20-02-2017, 16:23
okey
10. bazı oyuncularınız hesap siliyor bu durum sizi üzüyormu

gelirse foruma cevaplamaktan çekinmeyeceğine eminim. ama ondan evvel zenci,siyah ulann görürlerse olacaklardanda emin değilim :D

HANBİRLİKLERİ
20-02-2017, 16:28
gelirse foruma cevaplamaktan çekinmeyeceğine eminim. ama ondan evvel zenci,siyah ulann görürlerse olacaklardanda emin değilim :D

yok
kanka siyah ulan burak kankam bana kötü yazamaz çekinir benden :zuhaha:

zaten yazı sinan hocaya yazılmış onların cevaplaması sinan hocayı ezmek gibi olur ;)

Yugi
20-02-2017, 16:28
Siyahların tüm planlarını oyun başında söylemiştim.Bu planı başta iyi işliyordu.Fakat ben bu oyunu bozdum.Nasıl mı? Zekâmlan.Şimdi siyahlar hesap silip kaçıyor.Ben ise komutanlığımı göstererek tüm birliklere yol gösteriyorum.Bu küçümsediğiniz kişi sizi bitirdi siyahlar.Sinan hoca iki haftadır okula gitmiyormuş her şeyi biliyoruz.

Fonyeee
20-02-2017, 16:29

Onun Siyahına Beyaz Oluruz:D

HANBİRLİKLERİ
20-02-2017, 16:29
Siyahların tüm planlarını oyun başında söylemiştim.Bu planı başta iyi işliyordu.Fakat ben bu oyunu bozdum.Nasıl mı? Zekâmlan.Şimdi siyahlar hesap silip kaçıyor.Ben ise komutanlığımı göstererek tüm birliklere yol gösteriyorum.Bu küçümsediğiniz kişi sizi bitirdi siyahlar.Sinan hoca iki haftadır okula gitmiyormuş her şeyi biliyoruz.

bu adamı eleştirdiniz belkide sinan hocadan daha iyi bir genel başkan olabilirdi.

Fonyeee
20-02-2017, 16:30

Gomutanım Benide Yıkar mısın ? :D

Nicholai Hel
20-02-2017, 16:30
yok
kanka siyah ulan burak kankam bana kötü yazamaz çekinir benden :zuhaha:

zaten yazı sinan hocaya yazılmış onların cevaplaması sinan hocayı ezmek gibi olur ;)piramitleri ve burağı anlamak mümkün değil, sen çok o topa girme derim yine de :D

HANBİRLİKLERİ
20-02-2017, 16:32
piramitleri ve burağı anlamak mümkün değil, sen çok o topa girme derim yine de :D

kanka mesaj içerisinde her şekli kullandın
ama burak kankamdan zarar gelmez
keskin sirke küpüne zarar ;)

LASTANG
23-03-2017, 22:58
Sonuç her zamanki gibi doğru cıkdı galiba
Poyrazlar ne kadar isterse o kadar :oneydigiz:

SİYAH
04-04-2017, 05:18
piramitleri ve burağı anlamak mümkün değil, sen çok o topa girme derim yine de :D

Artık buraya girip cevap yazmak istemiyorum arasım. Daha epey bir zaman war bakalım neler olacak bir de belki arkadaş okur ben pek kanka gibi sözcükleri kullanmam. Gardaş derim çünkü herkese denmez

HANBİRLİKLERİ
04-04-2017, 09:13
Artık buraya girip cevap yazmak istemiyorum arasım. Daha epey bir zaman war bakalım neler olacak bir de belki arkadaş okur ben pek kanka gibi sözcükleri kullanmam. Gardaş derim çünkü herkese denmez

vay vay vay siyah ulann gardaş da gelmiş
burakçığım saldırı alıyorsun trip atıyorsun yakışmıyor

ZaRBo
04-04-2017, 10:08
Artık buraya girip cevap yazmak istemiyorum arasım. Daha epey bir zaman war bakalım neler olacak bir de belki arkadaş okur ben pek kanka gibi sözcükleri kullanmam. Gardaş derim çünkü herkese denmezhttps://www.youtube.com/watch?v=NKpCtB604I4

Nozzle(-_+)
04-04-2017, 12:58
https://www.youtube.com/watch?v=NKpCtB604I4
Bu videodan sonra gelen video daha guzel oturuyor ama kufurlu :D Dolayli yoldan linki verelim bari :rahatsiz:

LASTANG
04-04-2017, 13:16
siyah ulana fazla yükleniyorsunuz gene bak forumdan kaçacak bu sefer 2ay gelmeyecek :yagitgit::uzgun:

HANBİRLİKLERİ
11-05-2017, 16:55

bu adam birşeyler biliyormuş pembe yapmasada beyaz yaptı darbeyi :)

HANBİRLİKLERİ
16-06-2017, 16:51
çırpınışlar sürmekte :)