PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Poyraz birliğinin bilinmeyenleri

Tolerans
24-12-2016, 14:41
Arkadaşlar buraya poyraz hakkındaki tüm bilinmeyen gerçekleri açıklığa kavuşturmak için girelim

Yugi
24-12-2016, 14:43
Poyraz birliklerinin 10 tane birliği vardır.
Keyf-i ala wowcusudur.
Bayan üyesi yoktur.

Bunlar hiç bilinmeyen bilgiler.

Tolerans
24-12-2016, 14:45
Poyraz birliklerinin 10 tane birliği vardır.
Keyf-i ala wowcusudur.
Bayan üyesi yoktur.

Bunlar hiç bilinmeyen bilgiler.

sen
yazma buraya
buraya yalnız SİYAH birliği üyeleri yazacaktır.

Yugi
24-12-2016, 14:47
sen
yazma buraya
buraya yalnız SİYAH birliği üyeleri yazacaktır.

Arkadaşım kıskanma lütfen.Bu kadar düzgün türkçemin olması ve zekamın yüksek olması seni deli ediyor.bb

OYUNCUKEDİ
25-12-2016, 11:29
Sevgili forum kullanıcıları ,travian oyun dünyası katılımcıları poyraz birligindeki saldırı komutanı Süleyman ve diplomasi sorumusu Yükselenreklamın açıklarım dedigim mesajları daha önceki serverlarda nasıl haksızlıa ugradıgıma dair konuşmalardır İnsanların nasıl bir dünyası var bilmiyorum ,neler anlaşıldı ne baskılar vs şasırtcıydı arkadaşlar insanların arkadaşlıkları bitebilir bu geçmişteki bütün kirli çamaşırların ortaya dökülmesi demek degildir kaldı ki kirli çamaşırımızda yoktur oyunla ilgili konuşmalardır size kolay gelsin kim ne derse desin bunu açıklamam gerekirdi kınadıgım insanlar gibi davranamam iyi oyunlar sevgiyle...

osmancan71
25-12-2016, 11:32
Sevgili forum kullanıcıları ,travian oyun dünyası katılımcıları poyraz birligindeki saldırı komutanı Süleyman ve diplomasi sorumusu Yükselenreklamın açıklarım dedigim mesajları daha önceki serverlarda nasıl haksızlıa ugradıgıma dair konuşmalardır İnsanların nasıl bir dünyası var bilmiyorum ,neler anlaşıldı ne baskılar vs şasırtcıydı arkadaşlar insanların arkadaşlıkları bitebilir bu geçmişteki bütün kirli çamaşırların ortaya dökülmesi demek degildir kaldı ki kirli çamaşırımızda yoktur oyunla ilgili konuşmalardır size kolay gelsin kim ne derse desin bunu açıklamam gerekirdi kınadıgım insanlar gibi davranamam iyi oyunlar sevgiyle...

ban niye erken açıldı 24 saatten kısa ban atılıyomu bilgi verebilirmisin :)

Phantom111
25-12-2016, 12:20
ban niye erken açıldı 24 saatten kısa ban atılıyomu bilgi verebilirmisin :)
Sorma geçen ban yedim 10 gün 9. gün sonunda arkadaşa dedim 1 gün önce açsınlar rapor atıcam foruma açmadıalr iyi mi :D
Bize gelince patır patır , millete gelince böyle oluyor :D

Phantom111
25-12-2016, 12:30
Öncelikle sanırsam bizim mesajlaşmaları paylaşmamızdan korktun, sonra benim çamaşırım yok derken en temiz sen misin bu oyunda?

Yugi
25-12-2016, 13:31
Paylaş artık.Ne pis insanlarmışsınız.Hepinizin kirli çamaşırı varmış.Gidin çamaşır makinesinde yıkayın.Biraz temiz olun.

Tolerans
26-12-2016, 10:27

kç davası nedir?o zaman ki başkan sergüzeşte sorun ,kokaine sorun benimkç ile hiçbir sorunum yok kç çatsı altında bir oyuncu ile sounum olmuş olabilir o kişiler acaba şu an lkç de oynayabiliyorlarmı?Bunun cevabını alabilirmiyim
İknci durum bu hesap çalınmışmı çok şu kadarını söylüyorum sizi Allaha havale ediyorum (bunu hiç bir kula yapmam hak helal edenlerdenimdir anlayı ki bana yaptıgınız kötülügü)
Poyrazlardan yıllardır kiminle konuşuyorsam bütün mesajlar yükselenreklamın Mustafanın,Süleymanın telefon mesajları skype konuşmaları satır satır yayınlanacaktır özür dinlenmezse Siz artık kişilik haklarıma saldırıyorsunuz sizin bu hesaba altın aldıgınızı ispatlatyan bir deilil karşılıgında bu hesabı silerim sizin gibi kimsenin parasında benim gözüm yok
Emekmiş bu ne emekmiş siz birlikte 4 gün kaldım nerdeyse bu hayatta yaşamamın bedelini size mi ödeyecegim ne kıskançlıkmış ablacığım bu mesajı atınca heyecanlandım bende bir ifşa söz konusu sandım
yazılarının yakın takipcisiyim ablacığım

Latte
30-12-2016, 03:15
Kullanıcı hesabından kaynaklı nedenlerden dolayı bu hesaba ait aktif konular kapatılmıştır.